Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Veszprém

Veszprém, 2017. április 1.

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = S × 5000 − R × F × 300 − I képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig a utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Németh Viktória
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Zsugonits Hanna
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Kiss Mihály
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Arany548191841 m
2.Mayer Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Golts Bálint
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany547572165 m
3.Csiszár Zsófia
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Gönczi Szilvia Hanna
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Skrenyó Katalin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Arany547461820 m
4.Kretovics Áron
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Szathmáry Bence
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Bogdán Ákos
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany547432808 m
5.Fülöp Gergely
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
6. osztály
Kadem Anis
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
6. osztály
Link Erik Máté
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
6. osztály
Arany547422813 m
6.Pulszter Csaba
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kada Koppány
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szilágyi Gergő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany547322239 m
7.Kárpáti Hunor
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Kovács Márton
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Molnár Dániel
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Arany547312952 m
8.Kiss Norbert
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Major László
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Turai András
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany497881482 m
9.Barát Miklós
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Fazekas Áron
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Pál Soma
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Arany497732673 m
10.Gyimesi Patrik
Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Maár Levente
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Szűcs Gergő
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany497652076 m
11.Keserű Bese
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Grám Botond
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kovács Máté
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany497471900 m
12.Bíró Mihály
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bánfalvi Barnabás
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Lendvai Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany497464132 m
13.Nagy Márk
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Locker Ármin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Részeg Ákos
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany497453086 m
14.Szauter Ajtony
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Csák Milán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Tasnádi Ádám
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany497411819 m
15.Borsos Ádám
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kaszián Ákos
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Meczner Boldizsár
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany497413235 m
16.Langmár Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Czifra Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Magyar Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany497392503 m
17.Georgi Vilmos
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Hargitai László Dániel
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Nagy Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany497383258 m
18.Nagy Ábel
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Ekbauer Eszter
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Engi Lilien
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany497382643 m
19.Szabó Miklós
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Matusz Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Gfellner Benedek
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany497382278 m
20.Osztás Dorina
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Simon Emese
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Akkermann Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany497372230 m
21.Bogdán Márta
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Csordás Erik
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Csordás Szabolcs
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany497362562 m
22.Hunyadvári Ádám
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Boncz Ádám
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Anisics Bendegúz
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany497362290 m
23.Ernyey Júlia
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Molnár Nóra
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Kovács Gergely
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Arany497352306 m
24.Pituk Mátyás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kovács Botond Bence
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Vojnity Viktor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany497341448 m
25.Szokolai Patrik
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Czövek Benedek
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Dóra Gergely
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany497342141 m
26.Stankovics Márk
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Szanyi Márk
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Nagy Gergely
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Arany497332303 m
27.Lakatos Janka
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
6. osztály
Harhai Ágnes
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
6. osztály
Farkas Eszter
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany497322648 m
28.Kékesi Zorka
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Fánczi Balázs
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Bozsó Gergely
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Arany497323012 m
29.Hartai Rita
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ábrahám Dorottya
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany447721749 m
30.Klemencsics Zóra Orsolya
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Virányi-Szabó Kinga
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Arany447711918 m
31.Jurcsó János Árpád
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Németh Dániel
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Puskás Gergely
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany447562107 m
32.Pethő Angéla
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Pinke Laura
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Tornyai Johanna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany447561859 m
33.Csík Hunor
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Sterk-Rajzó Réka
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Bógor Ádám
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Arany447482939 m
34.Fisli Gergő
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Tóth Balázs
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Gerstmár Júlia
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany447482833 m
35.Bodor Zsuzsanna
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Esztó Britta
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Feller Anissza
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany447472462 m
36.Fisli Boglárka
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Kiss Alexandra
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Ihász Márk
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
6. osztály
Arany447451979 m
37.Tobak Előd
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Somos Gergő
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Tihanyi Eszter
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany447431900 m
38.Nagy Tibor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Nagy Gergő Tamás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kónya Barnabás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany447402074 m
39.Hamburger Zsombor Pál
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kiss Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Márki Csongor Miklós
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany447342369 m
40.Ágoston Anna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bőhm Emília
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Varga Emília
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany397751519 m
41.Kis-Tamás Emma
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Magasházi Natasa
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Karikó Zsófia
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Arany397731868 m
42.Szabó Melinda
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Sági Kitti
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Rádai Jázmin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Arany39773976 m
43.Szabó Barna
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
6. osztály
Szabó Máté
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
6. osztály
Szintai Zsombor
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
6. osztály
Arany397721904 m
44.Béd Noémi
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Lőrincz Bianka
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Módli Enikő
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Arany397721428 m
45.Linka Zágon
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Sebestyén László
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Vicsik Szabolcs
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Arany397701447 m
46.Piller Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Ormai Hanga Johanna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
NINCS
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany397692844 m
47.Hegyesi Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Juhász László
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Mészáros Viktória
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany397682499 m
48.Bőczi Fanni
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Berecz Vivien
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Nincs
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany397651916 m
49.Bardon Erika
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Blank Máté
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Kántor Kamilla
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Arany397632601 m
50.Baumgartner Ferenc
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Kozma Nikolettt
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Varga Bálint
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
6. osztály
Arany397631953 m
51.Fazekas Roland
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Prebszl Arnold
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Szabó Bernadett
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Arany397612142 m
52.Bencze Hanna Enid
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Papp Nikolett
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Klár Dávid
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Arany397602201 m
53.Kovács Petra
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szabó Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Tóth Orsolya
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany397532840 m
54.Kazda Adrián
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Radnai Melitta
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Varga Eszter
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Arany397521682 m
55.Patányi Péter
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Borbély Brigitta Laura
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kárpáti Noémi
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany397452291 m
56.Tornóczi Ármin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Tagintézménye, Nagydorog
5. osztály
Lengyel Dávid
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Tagintézménye, Nagydorog
5. osztály
Gerőfi Vanda
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Tagintézménye, Nagydorog
5. osztály
Arany397443135 m
57.Érsek Titusz
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Nagy Tamás
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Németh Ádám
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany397432459 m
58.Juhász Erik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Polgár Panna
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Molnár Csaba
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany397432004 m
59.Felhoffer Luca
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Schneider Jázmin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Badi Jázmin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany397413446 m
60.Bésán Bence
Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bésán Anna
Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Papp Gergő
Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany397371857 m
61.Böröndi Ádám
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Németh Gábor
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Tóth Sára
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
5. osztály
Arany397362457 m
62.Lendvai Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Király Marci
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bayar Zolzaya
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany397341419 m
63.Várady Lilla
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Faragó Lilla
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Kiss Hanna Viola
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Arany397311518 m
64.Spanner Orsolya
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Kerékgyártó Friderika
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Arany397311046 m
65.Szabó Vivien
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
6. osztály
Eidenpenz Bianka
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
5. osztály
Gamauf Luca
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
5. osztály
Arany348772097 m
66.Gergely Gabriella
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Horváth Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Vaczkó Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany348211623 m
67.Csepeli Dalma
DBM Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Stingli Péter
DBM Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Tóth Kristóf
DBM Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Arany348121349 m
68.Macher Rózsa
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Szalai Barbara
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Arany348102131 m
69.Csanádi Dominika
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Orsós László
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Takács Larina Aranka
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Arany348101851 m
70.Gáspár Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Horváth Máté
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Mester Márton
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Arany348071152 m
71.Koronczai Krisztián
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Mónos Attila
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Kenyó Péter
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Arany347962860 m
72.Nagy Boróka
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Fekete Júlia
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
nincs
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Arany347881356 m
73.Bakos Luca
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Zalatnai Zsófi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Szabó Vilma
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany347811498 m
74.Horváth Gergő
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Fekete Dávid
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Fekete Dániel
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany347811790 m
75.Végh Mátyás
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Horváth Gergő
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Csizmadia Márton
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany347771447 m
76.Heizer Nóra
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kocsis Hanna
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kiss Gabriella
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany347761607 m
77.Sarok Martin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Dobosi Gábor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Hahn Máriusz
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Arany347731099 m
78.Valek Letícia
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Tóth Bálint
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Zsebe Roland
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Arany347732632 m
79.Kisgyörgy János
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Véger Imre
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Kőrösi Dávid
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Arany347721302 m
80.Antal Vivien
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Ritecz Lilla
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Tóth Laura
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany347692048 m
81.Rákos Róza
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Illés Hector
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Hajnal Dániel
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany347692206 m
82.Oosthuizen Lujza
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kádár Anna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Tóth Enikő
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany347692013 m
83.Máté Veronika
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Rankl Diána
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Ternyák Ildikó
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Arany347681597 m
84.Élő Daniella
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Zöld Olívia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Varga Viktória
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany347681601 m
85.Szénási Dávid
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Erdős Balázs
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Geréd László Áron
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany34767986 m
86.Mórocza Gergő
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Pavelka Dominik
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Kungl Barnabás
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Arany347662189 m
87.Botlik Regina
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
5. osztály
Sipos Nadin
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
5. osztály
Arnold Máté
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
5. osztály
Arany347652016 m
88.Kiss András
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
5. osztály
Király Áron
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
5. osztály
Orosz Benedek
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
5. osztály
Arany347642292 m
89.Ádám László Vilmos
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
Klamár Balázs
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
Veliczky Tamás
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
Arany347642713 m
90.Ihász Vanda
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Borda Cintia
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Török Jázmin
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Arany347631917 m
91.Sánta Bettina
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bondor Regina
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bartos Enikő
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany347631767 m
92.Schulteisz Márk
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Boros Marcell
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Áron Zétény
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Arany347611880 m
93.Tobak Róbert
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Nagy Ágnes
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
nincs
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Arany347612028 m
94.Dominyák Virág
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Pisch Tibor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Pisch Veronika
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany347591444 m
95.Szaksz Réka
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Nagy Flóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Győrffy Gréta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany347581606 m
96.Lendvai Eliza
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Kocsis Viktória
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Keresztes Hanna
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Arany347571207 m
97.Kis Jázmin
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
5. osztály
Kozma Boldizsár
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
5. osztály
Orsós Bálint
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
5. osztály
Arany347571561 m
98.Adorján-Csomai Vivien
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kerékgyártó Fanni
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Molnár Diána
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany347561840 m
99.Albrecht Nikolett
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Tóth Máté Roland
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Zsigovics Ferenc József
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Arany347562193 m
100.Horváth Virág
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Jablonkai Barbara
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Arany347551700 m
101.Szőke Kinga
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Marczinkó Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Simonics Réka
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Arany347542124 m
102.Hanisch Hanna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Lippert Júlia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Presits Panna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Arany347531481 m
103.Komáromi Nóra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Pigniczki Virginia
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Simó Réka
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Arany347531466 m
104.Bisztrán Anna
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Ifju Zalán
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Dienes Erik
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Arany347521496 m
105.Nagy Dániel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Kovács Kevin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Bodri János
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Arany347521845 m
106.Bódis Farkas Benedek
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Kovács Jakab
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Marx Gábor
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Arany347511184 m
107.Biró Dóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Alacs Brigitta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Gábor Virginia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Arany347501703 m
108.Kerülő Sebestyén
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Szabó Botond
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Tuba-Kovács Zsombor
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
6. osztály
Arany347471721 m
109.Horváth Roland
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Iker Szabina
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Teplán Lőrinc
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Arany347451623 m
110.Kiss Barnabás
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Csomai Dominik
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kovács Kolin
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Arany347441844 m
111.Kaufmann Petra
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Zsákai Sára
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Molnár Dóra
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
5. osztály
Arany347331967 m
112.Józsa Márton Viktor
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Kiss Kevin Máté
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Németh Milán Péter
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Ezüst28303870 m
113.Simó Benjamin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Kisteleki-Dajbukát Rajmond
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Ezüst28302870 m
114.Molnár Szabolcs
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Gyimóthy Olivér
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Vaczkó Máté
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst27784994 m
115.Horváth Jázmin
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Buzánszky Zita
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst276511328 m
116.Kovács Levente
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Kovács Dorka
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Ezüst27460906 m
117.Sasvári Alíz
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kurucz Luca
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Sánta Zsófia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst273811183 m
118.Farkas Lilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Nagy Lilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tulipán Eszter
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Ezüst273801763 m
119.Frank Benedek
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Frank Marcell
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Ráksi Krisztián
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Ezüst271351564 m
120.Szaksz Anna Borbála
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Balogh Kinga
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Göllei Ádám
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Ezüst270881642 m
121.Récsei Szabolcs
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Papp Barnabás
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Bertalan János
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Ezüst267451246 m
122.Füle Adrienn
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kempf Kinga
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bodor Bianka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst264452007 m
123.Lakk Patrik
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Kolek Zsombor
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Májer Máté
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst258362236 m
124.Szabó Lilianna
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Tóth Noémi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Kerti Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst258342062 m
125.Mudris Noel
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Szalai Krisztián
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Ezüst244552552 m
126.Nagy Csenge
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Gergelyi Noémi
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Kepli Emese
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
6. osztály
Ezüst224001347 m
127.Kiss Mihály
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Kovács Levente András
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Milis Mihály
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Ezüst215771159 m
128.Chiurlika Bianka
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Piros Edina
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Udvari Laura
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Magyarkeszi Tagiskolája, Magyarkeszi
6. osztály
Ezüst200701986 m
129.Keszthelyi Anna
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Debreczeni Nikolett
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Orsós-Buzás Zsófia
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Bronz156821850 m
130.Gombor Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Kis-Berkes Sarolta
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Juhász Bíborka
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Bronz101061990 m
131.Váci Jázmin
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Váci Eszter
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Schmidt Anna
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
5. osztály
Bronz100652052 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Gyetvai Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hervay Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth-Rohonyi Iván
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany549111748 m
2.Feczkó Csongor
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
8. osztály
Tóth Levente
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
8. osztály
Masszi Ákos Zsombor
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Arany54884933 m
3.Bálint Gréta
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
8. osztály
Váczy Dorottya
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
7. osztály
Könyves Kitti
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
7. osztály
Arany548132163 m
4.Áment Máté
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Márki Sára
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Müller Emese
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany548052252 m
5.Pipó Fanni
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Ferencz Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Gelencsér András
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany547723214 m
6.Nagy András
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Balázs Petra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Nagy Patrícia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany547711803 m
7.Dani Nándor
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola, Szekszárd
7. osztály
Hamar János
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola, Szekszárd
7. osztály
Hamar Eszter
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola, Szekszárd
5. osztály
Arany547601801 m
8.Bogsán Áron
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Tislér Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Pósfai Márton
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany547472837 m
9.Lippert Piroska
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Poharánszki Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Czövek Gréta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany547462160 m
10.Farkas Balázs
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
7. osztály
Gema Csanád
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
7. osztály
Szabadkai Dávid
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
7. osztály
Arany497771790 m
11.Keller Fruzsina
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Ujhelyi Patrik Gábor
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Horváth Csenge
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Arany497693532 m
12.Iván Dóra Mária
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Vas Vivien Amina
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Szappan Réka
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany497321469 m
13.Galambos Réka
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Horváth Borbála
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Sepsi Réka
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany497301977 m
14.Bálint Levente
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
Horváth Nóra
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
Végh Margaréta
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
Arany448741809 m
15.Bokor Levente
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
8. osztály
Erdélyi Norbert
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
8. osztály
Nagy Gergő
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
8. osztály
Arany447662037 m
16.Antal László
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Patkó Botond
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Szabó László
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Arany447652132 m
17.Tóth Hanna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Göde Viktória
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Gyimesi Laura
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany447651922 m
18.Antal Dóra
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
8. osztály
Baráth Kitt
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
8. osztály
Czuczai Dorina
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
8. osztály
Arany447641712 m
19.Krajczár Dávid
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
7. osztály
Csákány Olivér
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
Ihász Kristóf
Rákóczi Telepi Tagiskola, Várpalota
8. osztály
Arany447543087 m
20.Bedő Glória
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Kecskeméti Orsolya
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Tarbay júlia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Arany447451629 m
21.Fodor Botond
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Schermann Marcell
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Heizer Olivér
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Arany447432880 m
22.Kerékgyártó Bence
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Szauter Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Horváth Kristóf
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany447433693 m
23.Tokai-Kiss Zsófia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Varga Cilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Orosz Patrícia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany447422699 m
24.Kinde Dalma
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Kovács Mónika
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Fogl Szonja
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany447424145 m
25.Bulyáki Gergely
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Nemes Simon
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Traier Bálint
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany447404204 m
26.Bánó Szabolcs
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Bogdán Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Koronczai Bence
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany447382726 m
27.Kovács Botond
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Horváth Dominik
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Szegedi Máté
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany447383666 m
28.Soós András
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Praznovszky Olivér
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Kiss Csongor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany447372059 m
29.Simonyai Lujza
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Schermann Zsófia
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Pfund Angelika
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Arany447362027 m
30.Funk Benedek
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Türjei Shaján
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Pónácz András István
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany447362285 m
31.Simon Anna
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Berhidai Kincső
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Tehel Vivien
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Veszprém
7. osztály
Arany447301911 m
32.Dénes Máté
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Kovács Bulcsú
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Gondár Flórián
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Arany399012042 m
33.Sági Tamás
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Nádas András
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Rézműves Miklós
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Arany397981551 m
34.Schulcz Anna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Gyüre Sarolta
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Pápai Polli
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Arany397551631 m
35.Barát Benedek
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Csesznegi László
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Tóth Ábris Benedek
Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Arany397322654 m
36.Papp Hanna Natália
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
Gyulai Benedek
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Szabó Laura
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Arany348632010 m
37.Galántha Szabolcs
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Dán Tibor Máté
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Lovasi Bálint
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Arany348361168 m
38.Földesi Flórián
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Takács Erik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Vinkler András
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany348361368 m
39.Kovács MArcell
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Grósz Kata
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Forgács Eszter
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany348342985 m
40.Haller Dorka
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Máriás Máté
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Maár Dávid
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
8. osztály
Arany348302449 m
41.Hujber Kristóf
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Bolla Gergely
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Pataki Marcell
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany348281916 m
42.Farkas Luca
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Naszer Hanna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Oszter Kata
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Arany348272372 m
43.Ulrich Flóra
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
8. osztály
Ulrich Máté
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
7. osztály
Angyal Dániel
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
8. osztály
Arany348212906 m
44.Fejér Márton
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Soós Máté
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Horváth Bence
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Arany348212906 m
45.Dorogi Dézi
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Vigi Dorka
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Fekete- Nagy Flóra
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
8. osztály
Arany348172566 m
46.Kajos Márton László
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Karikó Lajos
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Kőhegyi András
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Arany348132468 m
47.Écsi Dóra
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Hay Sára
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Kaproncai Borbála
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Arany348121239 m
48.Nemes Virág
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Vecsey-Körmendi Laura
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Penics Anna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Arany347991536 m
49.Lennert András
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Lennert Gergő
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Buzás Bálint
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Arany347912809 m
50.Losonczi Dávid
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Hrankai Adrián
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Zámbó Kata
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Arany347851627 m
51.Szabó Bence
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
7. osztály
Borsos Krisztián
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
7. osztály
Nagy Nadin
Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zamárdi
7. osztály
Arany347801915 m
52.Simon Csenge
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
Szili Nóra
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Borbély Dorka
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Arany347792052 m
53.Somogyi Zalán
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Melles Márk
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Szávai Dóra
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Arany347723322 m
54.Bindics Bálint
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Budahegyi Bence
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Gecse Ákos
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany347662080 m
55.Rozs Blanka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Lénárt Blanka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Varga Gréta
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Arany347633563 m
56.Vági Alexandra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Lángi Eszter
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Réthalmi Tímea
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Arany347621637 m
57.Takács Nina Lili
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Spanner Leila
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Fröschl Katalin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany347621884 m
58.Morek Ádám
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Juhász Áron
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Vranszki Gergő
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany347581853 m
59.Herold Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Domján Eszter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Csik Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany347562179 m
60.Schulteisz Rita
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Böhm Rajmund
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Leszák Leila
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany347552262 m
61.Novák Benedek
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Radziwon András
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Rum Dániel
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Arany347512657 m
62.Hegedűs András
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Nánási Máté
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Pinczési Ádám
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany347441806 m
63.Orova Péter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Drusza Zsanett
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Kerti Levente
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Arany347432268 m
64.Kovács Boglárka
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Pribék Adrienn
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Imre Léna
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany347401595 m
65.Szücs Boglárka
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
Szemeti Alexandra
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
Hajba Sára
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
Arany347351898 m
66.Csincsa Bernadett
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Tar Botond
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Zsigovics István
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Arany347342426 m
67.Csapó Hunor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Déri Barnabás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Sándor Előd
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Arany347341430 m
68.Gulyás Virág
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Bojtor Zora
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Mikó Rebeka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Arany347341767 m
69.Mészáros Gergő
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Takács Balázs
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
NINCS
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
5. osztály
Arany347341767 m
70.Ulapcsik Teodóra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Meiczinger Minna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Szabó Flóra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Arany347331051 m
71.Kudar Zsolt
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Klock Virág
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
NINCS
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany347322342 m
72.Pékh Sarolt
Atilla Király Gimnázium, Aba
8. osztály
Dékmár Kata
Atilla Király Gimnázium, Aba
8. osztály
nincs
Atilla Király Gimnázium, Aba
8. osztály
Ezüst283351256 m
73.Baracsi Nóra
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Schreiber Ádám
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
7. osztály
nincs
Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Gárdony
6. osztály
Ezüst276452185 m
74.Csillik Szilárd
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Krisztin Botond
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Nagy Máté
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Ezüst273641726 m
75.Bálint Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Szabó Ágnes
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Trócsányi Laura
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst271021569 m
76.Nedvig Balambér
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
8. osztály
Fekete Dávid
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
8. osztály
Réti Kornél
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
8. osztály
Ezüst270571961 m
77.Fehér Anna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Katona Borbála
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Lieb Liza Mária
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Ezüst255792554 m
78.Pápai Barbara
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
7. osztály
Ható Hanna
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
7. osztály
Takács Tekla
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
7. osztály
Ezüst252383201 m
79.Fodor József Dániel
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
7. osztály
Pirka Dominik
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
7. osztály
Tóth Szabina
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
6. osztály
Ezüst226741271 m
80.Riczinger András János
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
8. osztály
Csilléry Patrik Béla
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
8. osztály
NINCS
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
5. osztály
Ezüst226731271 m
81.Révfalusi Eszter
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Puskás Anna Blanka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Varga Verita
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Ezüst224621722 m
82.Tahin Júlianna Franciska
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Selmeczki Petra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Ignácz Laura
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Ezüst223331924 m
83.Speulta Zsófia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Wilde Kata
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Orosz Gergely
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ezüst221701574 m
84.Kiss Fanni
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
8. osztály
Mester Réka
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
8. osztály
Vernyik Nikoletta
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola, Iszkaszentgyörgy
8. osztály
Ezüst220741599 m
85.Kockás Kira
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Sersli Hajnalka
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Zsolnai Róbert
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Ezüst220591931 m
86.Horváth Dorottya
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Beszprémi Dorka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Csongrádi Anna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Ezüst217651850 m
87.Zsíros Ildikó
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Görcsi Dorina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Horváth Bence
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Ezüst215101846 m
88.Farnady Kira
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Bóza Vivien
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Pass Vivien
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Ezüst214971759 m
89.Bencze János
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Klár Bálint
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Raboczki Bálint
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Ezüst214592455 m
90.Ács Tibor
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Kereső Krisztina
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Zsolnai Diána
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Ezüst208322435 m
91.Schauermann Liza
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Baranovszky Dorina
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
NINCS
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Ezüst202672974 m
92.Kocsis Dóra
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Szoboszlai Réka
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Mózes Laura
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Ezüst202472470 m
93.Fischl Dorina
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
Fung Gergő
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
nincs
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Ezüst190813026 m
94.Horváth Klaudia
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Udvardi Martina Kitti
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Bronz19045939 m
95.Balassa Dorka
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
Szemes Csenge
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
Molnár Anna Zsófia
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
Ezüst187603433 m
96.Szabó Bence
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Szabó Máté
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Bronz187451021 m
97.Horváth Kinga
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Simon Luca
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Tóth Armand Dominik
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Bronz183351169 m
98.Frank László
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Orsós Gyöngyi
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Szabó Laura
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Bronz183321169 m
99.Knausz Ottó
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Orsós Alexandra
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Bronz179861132 m
100.Józsa Berta
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Spanner Kitti
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
8. osztály
Bronz174171591 m
101.Rehák Zoltán
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Gáspár Ákos
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Turi Ferenc
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
8. osztály
Bronz171581570 m
102.Horváth Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Batki Floransz
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Szijártó Boglárka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Bronz171541540 m
103.Berkes Nóra
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Bondor Jázmin
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Nagy Rebeka
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Bronz171101615 m
104.Batki Lóránt
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Jambrik Balázs
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Diószegi Mátyás
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
7. osztály
Bronz171041160 m
105.Sipos Kristóf
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Szabó Flóra
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Szabó Renáta
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Bronz170891466 m
106.Tóth Regina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Kovács Johanna
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Kránicz Kornélia
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Bronz169452234 m
107.Kiss Máté
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Takács Regő
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Zabó Ádám
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Nemesvámos
7. osztály
Bronz169441925 m
108.Kertai Zalán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Egyed Zoltán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Opra Gábor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Bronz168141662 m
109.Lendvai Ábel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Sarok Hunor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
NINCS
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Bronz168141641 m
110.Acsádi Nándor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Balogh Zoltán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Cseke Krisztina
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Bronz165612072 m
111.Szabó Pálma
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Heibling Laura
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Kiss Kamilla
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Bronz162582319 m
112.Zsolnai Lea
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
Fodor Dániel
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
7. osztály
nincs
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Bronz160352763 m
113.Sütő Vilmos
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
László Dominik
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Szafián Gyula
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Bronz127451087 m
114.Bati Richárd
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Csörgő Dávid
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Csupor Szabolcs
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Bronz127421087 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kocsis Anett
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Lukács Katalin
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Tóth Róbert
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Arany548601305 m
2.Mászáros Márton
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Piller Ádám
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Tóth Máté
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Arany547931452 m
3.Vida Tamás
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Bozori Péter Bendegúz
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Horváth Anna Lili
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Arany547832100 m
4.Katócs Gergő
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Máté-Budai Balázs Gábor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Blatt Gréta
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Arany547741522 m
5.Kondákor Márk
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bükki Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Balogh Árpád Mátyás
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár
10. osztály
Arany547562354 m
6.Orbán Anna
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Kadem Aziz
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Kiss Marcell András
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Arany497382084 m
7.Encz Emese
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Lengyel Katalin
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Patkó Boglárka
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
9. osztály
Arany497371304 m
8.Máté Dávid
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Nemes Balázs Boldizsár
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Zsók Csenge
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Arany447781838 m
9.Csik Balázs
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Tóth András
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Halmai Kristóf
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Arany398401144 m
10.Schultz Rebeka
Tatai Református Gimnázium, Tata
10. osztály
Balogh Anna
Tatai Református Gimnázium, Tata
9. osztály
nincs
Tatai Református Gimnázium, Tata
10. osztály
Arany397981664 m
11.Horváth Ákos
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Szabó Tamás
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Remport Donát
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
10. osztály
Arany397851256 m
12.Szabó Natália Noa
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
10. osztály
Selmeci Ferenc
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
10. osztály
Laczkovits Kitti
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
10. osztály
Arany397801670 m
13.Maglódi Panna
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Makray Tekla
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Tóth Tamara
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Arany397592495 m
14.Németh László
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Kovács Bendegúz
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Kiss Réka Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
10. osztály
Arany397462059 m
15.Szauter Ábel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Szipola Antal
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Tóth Kristóf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Arany397451239 m
16.Farkas Melitta
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Piedl Daniella
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Lukács Eszter
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Arany397331334 m
17.Máriás Attila
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Szabó Péter Tamás
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Szebeni Bence
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
10. osztály
Arany397321300 m
18.Rompos Ádám
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Sinkó Ferenc Ferdinánd
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Takó Gréta
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Arany397312434 m
19.Hábetler Annamária
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Devecsery Veronika
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Rátkai Bálint
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Arany348761703 m
20.Rádi Eszter Orsolya
Atilla Király Gimnázium, Aba
9. osztály
Nedvig Boldizsár Álmos
Atilla Király Gimnázium, Aba
9. osztály
Ádám Balázs Magor
Atilla Király Gimnázium, Aba
9. osztály
Arany348721191 m
21.Herczeg Kevin
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Péter Barnabás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
NINCS
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
5. osztály
Arany347983168 m
22.Máté Balázs
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Molnár Péter Gergő
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Szabó Róbert
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Arany347922229 m
23.Eszes Martin
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Havasi Gergő
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Benkóczy Levente
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Arany347801406 m
24.Takács Gergely
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Sebestyén Máté
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
NINCS
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
5. osztály
Arany347771843 m
25.Bozzay Félix
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Vámosi Áron
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Elek Soma
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
9. osztály
Arany347731347 m
26.Kiss Dániel
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Simon Attila
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Szücs Benedek
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Szakiskolája, Székesfehérvár
9. osztály
Arany347731826 m
27.Széles Ákos
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa
9. osztály
Endrész Balázs
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa
9. osztály
Bodó Angelika
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa
9. osztály
Arany347512260 m
28.Józsa Eszter
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Takács Adél
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Megyesi Fanni
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Arany347341492 m
29.Fogl Barna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Sepsi Martin Olaf
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Soós Benedek
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Arany347342645 m
30.Bella Karolina
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Horváth Eszter
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Lajkó Anna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst28533847 m
31.Jäkl Szilvia
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Harsányi Zsófia
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Molnár Mira
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Ezüst28235974 m
32.Csoma Bence
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Krenhardt Attila
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Springmann Dániel
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Ezüst279331219 m
33.Fehér Balázs
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Vincze Márk
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Hollós Bálint
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst270341635 m
34.Galovich Máté
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Kiss Zalán Ákos
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Fekete Réka
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Ezüst264911802 m
35.Bakonyi Bertalan
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Kontics Péter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Imre Balázs
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Ezüst264391699 m
36.Simon Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Pókai Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Beke Míra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Ezüst24635448 m
37.Horváth Zsófia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Tenki Lívia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Makovek Tibor
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst23840825 m
38.Sándor András
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Zelei Barbara
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Varga Balázs
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Ezüst223421468 m
39.Stock András
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Kovács Bence
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Katona Bálint
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Ezüst218571530 m
40.Balázs Bence
Atilla Király Gimnázium, Aba
10. osztály
Szatmári Boróka
Atilla Király Gimnázium, Aba
9. osztály
nincs
Atilla Király Gimnázium, Aba
10. osztály
Ezüst214351793 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Encz Koppány
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
11. osztály
Horváth Botond
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
11. osztály
Radnai Bálint
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
11. osztály
Arany548891363 m
2.Döbröntei Dávid Bence
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
11. osztály
Simon Ákos
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Steiner Csaba
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Arany548881053 m
3.Losonczy Richárd
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
12. osztály
Dömsödi Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
12. osztály
Zsók Bianka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
12. osztály
Arany547911834 m
4.Harsch Leila
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
12. osztály
György Levente
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
12. osztály
Török Tímea
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
12. osztály
Arany547792131 m
5.Szalay Kristóf
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
12. osztály
Tamás Erzsébet
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
12. osztály
Zsubrits Ábel
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
12. osztály
Arany49805997 m
6.Baráth Míra Kincső
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Takács Marcell Adrián
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Nagy Károly
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Arany497342273 m
7.Bakter Veronika
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Tamás Veronika
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Maráczi Rodrigó
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Arany347891123 m
8.Koncz Janka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Nagy Márta
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Soós Veronika
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Arany347361023 m
9.László Attila
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Kovács Péter
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Magyar Dániel
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Ezüst28968801 m
10.Németh Gyula
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Török József
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Pálfi Zsolt
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Ezüst28373951 m
11.Valter Péter
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Valter Szabolcs
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Brajnovics Márk
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Ezüst28373951 m
12.Rádi Tamás Ádám
Atilla Király Gimnázium, Aba
11. osztály
Szendefi Zsófia
Atilla Király Gimnázium, Aba
11. osztály
Szabó Tibor
Atilla Király Gimnázium, Aba
11. osztály
Ezüst27640975 m
13.Kovács Apollónia
Atilla Király Gimnázium, Aba
11. osztály
Kodolányi Márton
Atilla Király Gimnázium, Aba
11. osztály
Veres Gusztáv Bendegúz
Atilla Király Gimnázium, Aba
11. osztály
Ezüst271111511 m
14.Cieloszyk Dániel
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
11. osztály
Énekes Róbert
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
11. osztály
Schvarcinger Zsolt
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
11. osztály
Ezüst271021224 m
15.Néder Márton
Atilla Király Gimnázium, Aba
12. osztály
Szatmári Györk
Atilla Király Gimnázium, Aba
12. osztály
Novák Evelin
Atilla Király Gimnázium, Aba
12. osztály
Ezüst270801560 m
16.László Levente
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Tóth Dávid
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Tóth Dániel
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Székesfehérvár
12. osztály
Ezüst24593494 m
17.Gajdán András
Atilla Király Gimnázium, Aba
12. osztály
Domján Zsombor
Atilla Király Gimnázium, Aba
12. osztály
Horváth Levente
Atilla Király Gimnázium, Aba
12. osztály
Ezüst23830695 m
18.Bedi Zsófia
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
Solymossy Gergely
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Pataki Flóra
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Ezüst23331714 m
19.Farkas Dániel
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Simon Gréta
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Gáspár Csilla
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
Ezüst215231301 m
20.Degovics Mátyás
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
11. osztály
Németh Dániel
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
11. osztály
Goda-Kovács Gergő
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Mosonmagyaróvár
11. osztály
Ezüst208462172 m
21.Deák Kitti
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
11. osztály
Farkas Barbara
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
11. osztály
Kecskés Kata
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
11. osztály
Bronz18269759 m
22.Gaál Erika
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Góg Alexandra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Magasi Anna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz176861088 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Berta Alexandra
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Arany54909735 m
2.Pintér Gábor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Horváth Brigitta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagyné Czaun Marianna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany54894735 m
3.Tóthné Kunstár Judit
Györgyi Dénes Általános Iskola
Sári Gyuláné
Györgyi Dénes Általános Iskola
Zemen János
Györgyi Dénes Általános Iskola
Arany547821090 m
4.Kelemen Tamás
Kelemen Gergő
Kelemen Anna
Arany547713203 m
5.Szabó Péterné Renáta
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bakonyvári Tímea
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany547672503 m
6.Futtató Andrea
Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Abafalvi Lászlóné
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
Gerstmárné Takács Beatrix
Rákóczi Telepi Tagiskola
Arany547451182 m
7.Gyócsi Edit
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Macher Róbertné
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Arany497381347 m
8.Fekete Istvánné
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Tomasics Ferenc
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Melicz Marianna
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Arany49737899 m
9.Rutay Krisztina
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Lengyel Károly
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Tislérné Ferencz Anett
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Arany497341503 m
10.Böhmné Fekete Margit
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Boros Edit
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Tóth István
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Arany447971708 m
11.Pass Zoltán
Orova István
Kerti Sándor
Arany397971276 m
12.Kazár Dániel
nincs
nincs
nincs
nincs
nincs
Ezüst280381426 m
13.Kovács Márta
Bondor Szabolcsné
Bátor Edina
Ezüst264532033 m
14.Tóth Csaba
Szabó László
Tóth András
Ezüst261532265 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Jankó Zsuzsanna
nincs
Joó Attila
nincs
Gregó Kinga
nincs
Arany54830963 m
2.Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Arany54815963 m
3.Spissich László
Türr István Gimnázium és Kollégium
Németh Zsolt
Türr István Gimnázium és Kollégium
Varga Györgyi
Refi Pápa
Arany547981010 m
4.Leitold Anita Szilvia
Lovassy László Gimnázium
Borok Szilvia
Secudit Kft.
Leitold Ferenc
Secudit Kft.
Arany547811214 m
5.Ruff László
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
Lukács Emma
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
NINCS
NINCS
Arany547651010 m
6.Kovács Gergely
Lánczos Kornél Gimnázium Székesfehérvár 8000, Budai út 43.
Labádi Gábor
Lánczos Kornél Gimnázium Székesfehérvár 8000, Budai út 43.
Hunka-Rostaházi Eszter
Gróf Széchenyi István Szakgimnázium Székesfehérvár
Arany497891407 m
7.Müller Petra
Puskás Tamás
Fiskál Rafael
Arany397671443 m
8.Borbélyné Rostaházi Krisztina
Ciszterci Szent István Gimnázium
Steurer Zsoltné
Ciszterci Szent István Gimnázium
Temesvári Edit
Ciszterci Szent István Gimnázium
Arany397382185 m
9.Bakter Lászlóné
nincs
Bakter László
nincs
Bakter László
nincs
Arany347952005 m
10.Szlavikovics Anna
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Szakgimnáziuma és Szakiskolája
Schwarczné Zruffkó Erzsébet
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Szakgimnáziuma és Szakiskolája
Végh-Rupert Éva
Székesfehérvári SZC Széchenyi István Szakgimnáziuma és Szakiskolája
Arany347892330 m
11.Rumpler Nikoletta
Székesfehérvári SzC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
Baloghné Pálfi Ildikó
Székesfehérvári SzC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
NINCS
Nincs
Ezüst286721380 m
12.Szolga Réka
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nánási Erzsébet
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
NINCS
Atilla Király Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ezüst226481354 m