Medve Matektábor 2017 - Szolnok

Szolnok, 2017. október 27. - 2017. október 30.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ADani Kinga6.Újpesti Homoktövis Általános IskolaBudapest
AIványi Zsolt6.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
AKocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
ASzauter Bercel5.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
BFülöp Anna Eszter7.Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaOrosháza
BGULYÁS PÉTER7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
BJuhász Máté Levente7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
BKollek-Melkvi Gábor7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
BOszvald Bence7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
BSzauter Ajtony7.Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és KollégiumPannonhalma
KBánfalvi-Kovács Tivadar8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
KBarta Piroska8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KBenkő Gábor8.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
KCaracciolo Lara8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KDàvid Pèter5.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KEgyházi Hanna8.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
KGörömbey László8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KKoós Anna8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KMiklóssy Katinka8.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
KRacskó Gergő Áron8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KRadványi Zita8.Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
KVida Boldizsár8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
LAdorján Adrienn8.Bárdos László GimnáziumTatabánya
LBánházi Dorina8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LChen Jing Yi Kriszti8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LLobitz Andor8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
LMátéfy Ádám8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
LNagy Bence Botond8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LSzabó Zsuzsanna8.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
LVarga Péter8.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
LVégh Krisztián8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XÉcsi Dóra9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XHalászy-Kiss Noémi9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
XHay Sára 9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XKaproncai Borbála9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XKulcsár Kevin9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XMárkus Erik9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
XNagy Viktor9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
XSchenk Anna9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
XSzauter Csanád9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XZsigmond László Gergő9.Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaAjka
YGátmezei Kornél10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YKecskés Bence9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
YKocsis Anett10.Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, GyőrGyőr
YLukács Katalin10.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
YMihályi Barnabás10.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
YSchiff Antal6.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
YSomogyvári Dóra10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
YSzauter Ábel10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YSzékely Bálint10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
YVolford Márton10.SZTE Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzeged
ZApáthy Száva11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZBodnár Ákos11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZDrahanovszki Vilmos11.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
ZGál Milán11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZGémes Imre11.Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry KollégiumHódmezővásárhely
ZJulinek István11.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZKovács Ádám11.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
ZKozma Hanna11.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
ZRuzsa Kata11.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZTóth Andrea11.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest
ZSBerényi Gergő12.Varga Katalin GimnáziumSzolnok
ZSGál Róbert12.Bárdos László GimnáziumTatabánya
ZSGavallér Balázs Krisztián12.DSZC Mechwart András Gépipari és Inf. SzakgimnáziumaDebrecen
ZSGyarmati Zalán12.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ZSGyimesi Felícia Gréta12.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZSNémeth Ferenc12.Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi SzakgimnáziumaSzolnok
ZSPántya Réka12.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös

Szervezők

CsoportNév
ATátrai Alida (Alcsi)
ADian Csenge (Csenge)
BIgnéczi Orsolya (Orsi)
BHadfi János (Jani)
KHegedüs Zsófia (Zsófi)
KBeringer Dorottya (Dóri)
LGál Dávid (Dávid)
LMikulán Attila (blick)
programokGyimesi Bernadett (Csibe)
programokKovács Péter (mizo)
programokBalogh Tamás László (Bill)
XCsahók Tímea (Timi)
XLengyel Letícia (Leti)
YSzabó Gréta (Gréti)
YSzekrényes Regina (Rözsen)
ZKlausz Milán (Milán)
ZKátay Tamás (Katay)
ZSSzakács Lili Kata (LiliKata)
ZSBessenyei Mihály (Misi)