Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Szeged

Szeged, 2017. március 25.

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = S × 5000 − R × F × 300 − I képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig a utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fülöp Csilla
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Kutas Gréta
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Virághalmi Lili
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany548405778 m
2.Molnár Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Tekes János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Halasi Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany547566892 m
3.Laukó Levente
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Németh Nándor
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Németh Regő
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Arany498288058 m
4.Kovács Nóra Zsóka
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
Markó Vivien
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
Arany497684115 m
5.Szekeres Roland
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Jenei Soma
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Kovách György
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
5. osztály
Arany497667390 m
6.Gyuris Hanna
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Bába Máté
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Kiss Máté
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Arany497635802 m
7.Garai Dominika
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Kindlik Dániel
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ménesi Enikő
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Arany447605372 m
8.Halasi Ákos
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Végh lilian
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Dinka Zétény
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Arany447477289 m
9.Gémes Bence
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Bálint Béla
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Hődör Zoltán
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Arany398815857 m
10.Zsigó Zsombor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Dudás Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Huszka Boldizsár
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Arany397396900 m
11.Gulyás Kristóf
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Tábori Fanni
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Csanádi Réka
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Arany397386381 m
12.Papp Lili Dorka
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
6. osztály
Varga István
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
6. osztály
NINCS
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
5. osztály
Arany397317090 m
13.Pipicz Nikolett
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
6. osztály
Madarász Attila
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
6. osztály
Mindszenti Gergő
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
6. osztály
Arany348825203 m
14.Botta-Dukát Bálint
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Siku Ádám
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Surim Áron
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Arany348784577 m
15.Bárdos Balázs
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Csizmadia Szabolcs
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Sándor Marcell
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
5. osztály
Arany348495291 m
16.Jernei Ákos
Szent István Egyházi Általános Iskola, és Kollégium, Makó
5. osztály
Szabó Roland
Szent István Egyházi Általános Iskola, és Kollégium, Makó
5. osztály
Szabó Tamás
Szent István Egyházi Általános Iskola, és Kollégium, Makó
5. osztály
Arany348484728 m
17.Szekeres Eszter
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Szűcs Réka
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Ábrahám Csenge
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
6. osztály
Arany348389550 m
18.Darányi Dorottya
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Kis-Juhász Eszter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Mádai Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany348385766 m
19.Rózsa Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Hegedűs György
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Árva Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany348232899 m
20.Jancsik Barnabás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Jancsik Bendegúz
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Németh Marcell
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Arany348226937 m
21.Dézsi Viktória
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Hangya Kinga Imola
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Rácz Boglárka
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
5. osztály
Arany347967483 m
22.Föedl Ferdinánd
Szent István Egyházi Általános Iskola, és Kollégium, Makó
5. osztály
Halmágyi Gábor
Szent István Egyházi Általános Iskola, és Kollégium, Makó
5. osztály
Venk Dániel
Szent István Egyházi Általános Iskola, és Kollégium, Makó
5. osztály
Arany347914148 m
23.Petrény Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Molnár Máté
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Jánosi Noémi
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Arany347806032 m
24.Budai Márk
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Petrik Gellért
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Süveg Merse
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Arany347787427 m
25.Kertész Márk
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Menyhárt Dominik
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Szabó Bence
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Arany347766504 m
26.Losonczi Orsolya
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Baczúr Tamara
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Kuti Berta Rozália
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Arany347753832 m
27.Kurai Gerda
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Kálmán Mihály
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Bartók Fanni
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Arany347696368 m
28.Forgó Ábel
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Jenei Bence
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Sigmond György
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Arany347698713 m
29.Gyöngyösi Réka
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Bozsó Angie
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Magyar Csenge
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Arany347685503 m
30.Hamza Máté
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Szabó Ambrus
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Bali Gergely
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Arany347683887 m
31.Égető Gábor Kende
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Kis-Molnár Zsuzsanna
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Szakál Adrienn
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Arany347675304 m
32.Csibran Lilla
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Mányoki Emma
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Gyurik Vanda
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany347634261 m
33.Horváth Barna
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Matúz Balázs
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Márkus Olivér
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Arany347603936 m
34.Geretovszky Márton László
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Palotás Csongor
Rókusi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Palotás Barnabás
Rókusi Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Arany347576898 m
35.Gonda Róbert
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Kelemen Nóra
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Matúz Marcell
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Arany347535240 m
36.Nagy-Szabó Ádám
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Sós Levente
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Török Ádám
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Arany347534476 m
37.Farsang Kata
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Danku Bálint Benjámin
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Varga Benedek
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Arany347497502 m
38.Zsurzsucz Boglárka
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Rish Anna
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Asztalos Csenge
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Arany347464318 m
39.Budai Anna
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Braun Noémi
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Szenteszki Anna
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Arany347434966 m
40.Jeszenői Sára
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Balázs Anna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Móczár Áron Milos
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Arany347355230 m
41.Törkő Levente
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Rabi Ervin
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Papp Gergő
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Arany347346955 m
42.Horváth Marcell
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
Figura Márton
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst277684384 m
43.Fűz Barbara
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Szilágyi Ádám
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Csíkos Rebeka Dorina
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Ezüst277244197 m
44.NINCS
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Joó Dorina
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Vida Noémi
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst276644315 m
45.Fekete Bence
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Pljesovszki Erik
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
-
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst276644315 m
46.Györgyi Adián
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Tomicskó Zoltán
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst273864795 m
47.Komlósi András
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Oláh Richárd
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Szijgyártó Bence
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst273673972 m
48.Szabó Árpád
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Szabó Zsombor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Rózsa Kornél
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst267994905 m
49.Hromek Dóra
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Kanyó Hanga
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Hoffman Vajk
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst267586687 m
50.Szél Eszter
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Szilágyi Bálint
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Kormány Zsolt
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Ezüst267405104 m
51.Fekete Nóra
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Pethő Dorottya
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Medgyesi Eszter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst265495526 m
52.Kékesi Viktória
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Dáné Janka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Kovács Naomi
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Ezüst264766101 m
53.Vígtallér Boglárka
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Pataki Mirjam
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Ságodi Lili
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Ezüst262095395 m
54.Báló Dávid
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Fontos Máté
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Bősze Boldizsár
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst261886209 m
55.Verasztó Réka
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bak Róbert
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Grossman Dorina
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst261376126 m
56.Szalkai Erika
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Noé Dominika
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Németh Botond
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
6. osztály
Ezüst258756833 m
57.Gémes Bálint
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Molnár Edina
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Kocsis Kata
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst258616036 m
58.Oláh Eszter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Kovácsik Szonja
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Pótári Lea
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Ezüst258576310 m
59.Vas Lili Dóra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Varga Dóra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Kis Petra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
6. osztály
Ezüst258496767 m
60.Tóth Tifani Tímea
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Fehérvári Nikolett
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Iványi Zalán
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst255497293 m
61.Boda Viktória
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Stír Nikol
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Tóth Fanni
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Ezüst255398150 m
62.György Johanna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Szeri Nóra
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Fekete Boróka
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Ezüst255317797 m
63.Albert Attila
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
5. osztály
Bodó Gábor
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
5. osztály
Sárközi Egon
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
5. osztály
Ezüst252476886 m
64.György Dávid
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Farkas Nimród
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Palusek Gábor Zsolt
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Ezüst252428234 m
65.Lázár Vivien
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Fischer Márta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Szűcs János
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst249417099 m
66.Fekete Bence
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Pljesovszki Erik
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Berki Ferenc
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst243497968 m
67.Hajdú Nóra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Kovács Gyula
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Hesz Dorottya
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Ezüst240508118 m
68.Árus Balázs
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Németh Balázs
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Mihucza Zoltán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Ezüst240429362 m
69.Nemcsok Zoltán
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Polgár Sándor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Rátkai Zoárd
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst240359771 m
70.Kovács Dorina
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Bugnó Kármen Elza
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
NINCS
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Ezüst229463453 m
71.Altorjay Csenge
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Szetlik Vivien
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Zadravecz Szonja
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst220724613 m
72.Czinkota Kármen
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Varga Patrícia
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Vizslár Gvendolin
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Ezüst211466418 m
73.Ádám Gertrúd Ágnes
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Csizmadia Réka
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Gyenizse Zsófia
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Ezüst208566294 m
74.Gyuris Márk
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Lippai Gergő
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Csorba Bendegúz
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Ezüst205786111 m
75.Nagy Beáta
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Rutai Zoltán
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Sándor Balázs
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
6. osztály
Ezüst202777707 m
76.Brimo Minan
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Kengyel Dániel
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Szűcs Levente
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ezüst202457156 m
77.Vas Sándor Nimród
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Márki Kristóf
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
NINCS
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Ezüst199777516 m
78.Bakos József
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Kummer Roland
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Libus Loretta
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Ezüst199657729 m
79.Gulyás Viktória
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bárkányi Brigitta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bitó Alexandra
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Ezüst199546972 m
80.Kovács-Pleskó Bendegúz
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Huszárik Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Pleskonics Milán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
5. osztály
Ezüst199507798 m
81.Nagy Noémi
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Csanádi Zsófia
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Sárközi Hanna
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Ezüst199466604 m
82.Ambrus Tímea
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Faragó Petra
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Vereb Eszter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ezüst199356973 m
83.Krausz Gábor
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
6. osztály
Molnár Zoltán
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
6. osztály
Tar Dominik
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézménye, Orosháza
6. osztály
Ezüst197036986 m
84.Veréb Márk Mihály
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Pozsonyi Balázs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Varró Máté Sándor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Ezüst196737671 m
85.Vincze Virág
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Mészáros Petra
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Majoros Csenge
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Ezüst196456986 m
86.Szilágyi Róbert Richárd
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Kálmán Bálint
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
NINCS
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
5. osztály
Ezüst190676676 m
87.Ványi Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Törőcsik Zsombor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Palotás Gergely
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Bronz166146136 m
88.Kádár Kamilla
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Gábor Fanni
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Juhász Johanna
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Bronz165804779 m
89.Bárdi Regina
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Jenei Jázmin
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Machó Flóra
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
5. osztály
Bronz165695295 m
90.Gera Bazsó
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
nincs
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Karika Márk
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Bronz161955052 m
91.Igaz Jázmin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Tamás Zsombor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Fodor Csenge
Makói József Attila Gimnázium, Makó
5. osztály
Bronz161884790 m
92.Mészáros Máté
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Berta Donát
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Danucz Zoltán
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Bronz161824602 m
93.Uhrin Alexandra
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Krajcsó Nikolett
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Kállai Virág
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Bronz159815841 m
94.Borbás Csenge
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Kolozsvári Eszter
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Vuits Zsófia
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Bronz121203687 m
95.Nyíri Péter
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Fazekas Ádám
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Kerényi Zoltán
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
5. osztály
Bronz112404037 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Szabó Eszter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Aczél-Szabó János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Osztényi József
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Arany547686468 m
2.Faragó Tamás
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Mihalik Bálint
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Török Ágoston
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Arany498798958 m
3.Farkas Jázmin
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Kádár Ildikó
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Somogyi Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Arany497376561 m
4.Szigeti Lili
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Riesing Eszter
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Pataki Magdaléna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Arany448105664 m
5.Sinkó Dániel
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Böröczky Balázs
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Hegedűs János
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany447417436 m
6.Kiss Réka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Mészáros Márton
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Danku Viktor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany447394893 m
7.Csongor Bálint
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Virág Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Zsigó Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Arany447395989 m
8.Irimiás Márk
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
7. osztály
Kulcsár András
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
7. osztály
Nagy Tamás
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Orosháza
7. osztály
Arany447386098 m
9.Komlódi Tamás
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Hajdú Viktor
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Székely Csenge Kamilla
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Arany447346176 m
10.Fekete Ádám
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Király Kata
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Vorák Patrik
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Arany447305534 m
11.Balázs Eliot
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
6. osztály
Fébert Richárd
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szamkó Szabolcs
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Arany447297993 m
12.Boros Enikő
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Tóth Lili
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Szabó Hanna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Arany398623366 m
13.Budincsevich Eszter
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
7. osztály
Jakab Anna
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
7. osztály
Balázs Barbara
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
7. osztály
Arany397824349 m
14.Tancsa Kitti
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bernáth Judit
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Gulácsi Ábris
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Arany397635357 m
15.Sarusi-Kis Olivér
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Török Vencel
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Elefánti Soma
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Arany397626168 m
16.Rózsa Gergely
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
7. osztály
Teiszl Márk
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
7. osztály
Papp Dávid
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
7. osztály
Arany397624790 m
17.Machó Fanni
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Temesvári Gábor
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Benyovszki Mihály
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Arany397575784 m
18.Börcsök Balló
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Csiszár Csanád
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola, Mórahalom
7. osztály
Zentai Péter
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Arany348654844 m
19.Varga Luca
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Simity Flóra
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Csofcsics Virág
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Arany347954804 m
20.Retek László
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Barát Levente
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Szabadi Ármin
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Arany347844118 m
21.Ajtai Bernadett
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Csányi Nándor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Vidéki Marcell
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Arany347826407 m
22.Prikler Borbála Ágnes
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
7. osztály
Nagy Noémi
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
7. osztály
Lőkös Tímea
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium, Hódmezővásárhely
7. osztály
Arany347814179 m
23.Forczek Barnabás
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Csikós Bálint
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Rokolya Dávid
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Arany347663636 m
24.Forró Regina
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Tóth Laura
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Dunszt Alíz
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Arany347535061 m
25.Dinka Hunor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Fellegi Csanád
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Lovászi Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Arany347484053 m
26.Agócs Jenni
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Antal Jázmin
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Piukovics Nóra
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Arany347362905 m
27.Brimo Milad
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Nagy Bence
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Görög Richárd
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Arany347346372 m
28.Herczeg Csanád
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Német Anna
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Szabó László
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Arany347334053 m
29.Simon Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Tóth Ignác
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ócsai Miklós
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Arany347326421 m
30.Mészáros Réka
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Sztanik Anasztázia
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Berta Viktória
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Arany347305174 m
31.Bocskay Edit
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Kazi Rebeka
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Váczi Dorina
Szentesi Koszta József Általános Iskola, Szentes
8. osztály
Ezüst286593070 m
32.Pittel Panna
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Göncz Henrietta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Barna István
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
8. osztály
Ezüst279533088 m
33.Juhász Gergő
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Szűcs Gábor
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Szűcs Balázs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
8. osztály
Ezüst277904029 m
34.Gál Fanni
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
Tóth Laura
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
Menyhárt Anna
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst276533224 m
35.Nagy Orsolya
Szegedi Gregor József Általános Iskola, Szeged
8. osztály
Nagy Gergő
Szegedi Gregor József Általános Iskola, Szeged
5. osztály
Miksi Dániel
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Ezüst274264825 m
36.Glocker Endre
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Szöllősi Balázs
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Skáre Erik
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
8. osztály
Ezüst273953864 m
37.Farkas Péter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Sárói-Szabó Janka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Seres Vanda
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ezüst273323173 m
38.Mosolygó Richárd
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Kocsis Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
nincs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Ezüst271884955 m
39.Balogh Patrik
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Radics Nóra
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Fülöp Kristóf
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst271373855 m
40.Hegedüs Gabriella
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
Samu Szimonetta
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
Vigh Viktória
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
Ezüst271175058 m
41.Gyuris Zsófia
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Fodor Gyöngyvér
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Bozóki Fanni
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Ezüst270824474 m
42.Banai Gellért
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
7. osztály
Ádám Bence László
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
7. osztály
nincs
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
Ezüst267834250 m
43.Talárcsik Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Juhász László
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Karádi Attila
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ezüst267324274 m
44.Gál Kamilla
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Horváth Viktória
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Osztrogonácz Dóra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Ezüst264874746 m
45.Gedó Bianka
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Kocsor Sára
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Egyed Julinna
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Ezüst264664413 m
46.Horváth Nikolett
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Lisztmajer Laura
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Piukovits Panna
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Ezüst262225149 m
47.Badics Anna Sára
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Kenyeres Áron
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Putnoki Lukács
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Ezüst261895099 m
48.Fábián Evelin
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Kurucsai Réka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
-
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ezüst258655637 m
49.Horváth Mónika
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Pipic Dorka
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Udvarhelyi Péter Gábor
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
7. osztály
Ezüst253036059 m
50.Nagy Tamás
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Lódri Máté
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Verasztó Tamás
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst246424833 m
51.Illich Tamás
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Hegedűs Dániel
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Novák Miklós
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Ezüst240201626 m
52.Éber Panna
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Patocskai Petra
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Rabi Csilla
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Ezüst236651925 m
53.Keresztes Nikolett
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Szabó Gréta
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Szécsény Norina
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst235322283 m
54.Megyik Karina
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
8. osztály
Szokolai Délia
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
8. osztály
Lukóczki Dzsenifer
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
8. osztály
Ezüst232098595 m
55.Palotás Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Nagy-Sebestyén Nándor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Palotai Márton
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Ezüst230392577 m
56.Paplogó Dániel
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
7. osztály
nincs
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
7. osztály
Révész Márton
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bordány
7. osztály
Ezüst224613041 m
57.Berta Máté
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Szamosvári Márk
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Szatmári Szabolcs
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Ezüst224573615 m
58.Derekas Petra
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Derekas Flóra
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Mezei Lili
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
7. osztály
Ezüst224563615 m
59.Marik Zsombor
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Kocziha Ákos
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Nyíri Sándor
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Ezüst220623828 m
60.Budai Richard
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Tisóczki Norbert
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Domonkos Katica
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
7. osztály
Ezüst220543824 m
61.Tímár Áron
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Ocztos Rebeka
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Varga Fanni
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst220514185 m
62.Tóth Anna
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Tandari Petra
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Barna Dzsenifer
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Ezüst217742551 m
63.Bognár Viktória Dóra
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Jilling Linett
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Hajnal Ádám
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst211943927 m
64.Kiss Kira Lujza
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Mudi Réka Eszter
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Balogi Alex
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst211943927 m
65.Tóth Csenge
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Koós Boglárka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Hambalkó Eszter
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Bronz187231886 m
66.Papp Rebeka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Szabó Dániel
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Horváth Noel
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
8. osztály
Bronz184252246 m
67.Pipicz András
Táltos Tehetséggondozó Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Kis-Bottyán Bendegúz
Táltos Tehetséggondozó Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Rápolti Gergely
Táltos Tehetséggondozó Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged
8. osztály
Bronz178363434 m
68.Kovács Martin
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Baranyi Balázs
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bodrogi Richárd
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz178282866 m
69.Varga Sára
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
Lóránt Adrienn
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
7. osztály
Bronz178052814 m
70.NINCS
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Amin Adrián
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Szabó Ábel
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Bronz174913607 m
71.Törőcsik Ákos
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Tóth Martin
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
NINCS
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Bronz171563191 m
72.Kiss Noémi Virág
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Kálló Barbara
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Wolf Evelin
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz171351745 m
73.Kerekes Viktor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Szaveljev Ádám
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Rózsa Ábel
Makói József Attila Gimnázium, Makó
8. osztály
Bronz162724472 m
74.Teleki Henrietta
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Takács Regina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Czvalinga Edina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Bronz162172893 m
75.Kristó Gabriella
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Halász Kata
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Hódi Kata
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz134551764 m
76.Lógó Norbert
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Fekete András
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Király Balázs
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Bronz131481930 m
77.Bódi Vivien
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
NINCS
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Pataki Dávid
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Bronz131002500 m
78.Andrási Máté
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Erdei Dominik
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Szűcs Zsombor Döme
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz119632671 m
79.Szőke Zoltán
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Nagy Benedek
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Kállai Bendegúz
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz115943208 m
80.Gebei Bence
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Kis Bence
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Barna Dávid
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz115943208 m
81.Selmeczi Levente
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Vida Attila
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Gyeraj Krisztián
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Bronz112332663 m
82.Brhlik Szabolcs
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Matulay Dániel
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Csordás Bence
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Bronz108653457 m
83.Kovács Virág Réka
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Molnár Luca Krisztina
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bujdos Anna Boglárka
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz84872216 m
84.Nánai Fruzsina
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Kádár Edina Cintia
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Juhos Péter
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Bronz81632767 m
85.Zsilinszki Zsolt
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Simon Balázs
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Furár Sándor
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
7. osztály
Bronz69012683 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kovács Ádám
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
10. osztály
Gilinger Tibor
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
10. osztály
Bagdi Gyula
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
10. osztály
Arany497874078 m
2.Berczik Sára
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Balázs Krisztina
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Drótos Kinga
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany497664516 m
3.Kirschner Bernadett
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Apagyi Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Miszler Levente
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany497465903 m
4.Ottó Dorina
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Csányi Gábor
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Papp Martin
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany497453737 m
5.Mikulás Zsófia
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Sebe Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Garamvölgyi István Attila
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany497385099 m
6.Sajgó Anna
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Szilágyi Anna
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Tari Kata
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Arany497294379 m
7.Varga Ákos
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Hegedűs András
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Csörgő Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Arany447503104 m
8.Mészáros Anna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Kozma Hanna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
nincs
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Arany398284653 m
9.Horváth Anikó
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Kozma Kristóf
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Forgó Réka
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Arany398187488 m
10.Németh Ábel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Török Gergő
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Hock Ádám
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Arany397843447 m
11.Vincze Lilla
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Tilimpás Laura
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Szép-Gergely Zsófia
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
5. osztály
Arany397626679 m
12.Kiss Péter
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Sebe András
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Tabajdi Máté
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany397524895 m
13.Jáger István Attila
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Szécsényi András
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Vincze András
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Arany397457399 m
14.Agárdi Antal
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Fekete Domonkos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Boda Milán
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany397404299 m
15.Tavaszi Dávid
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Márton Milán Bence
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Szijjártó Dávid
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Arany397353863 m
16.Szubó Helga
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Somodi Ákos István
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Szabó Nimród Zombor
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Arany397312869 m
17.Péri Lilla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Kasuba Réka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Cservenkai Donát
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Arany397303157 m
18.Antal Péter
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Kolláth István
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Remény Olivér
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Arany348373017 m
19.Deák Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Deli Dóra
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Karsai Áron
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Arany348163480 m
20.Károlyi Laura
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Hadobás Dzsenifer
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Hacker Zsófi
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Arany348134397 m
21.Vida Beatrix
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Terhes Dóra
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Viski Anna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Arany348012534 m
22.Kéri Martin
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Pál Simon
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Szőke Krisztián
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Arany347763392 m
23.Bánfi Bendegúz
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Ravasz Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Kiss Dorina
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Arany347664485 m
24.Szuchánszki Réka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Prozlik Levente
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Csizmadia Fanni
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Arany347624302 m
25.Szikszai Márk
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Kovács Péter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Gion Zsolt
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Arany347623295 m
26.Bálint Boglárka Eszter
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Tamás Gábor
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Burai Béla
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Arany347614112 m
27.Rigó Luca
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Medvegy Dalma
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Barát Konrád
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst280672214 m
28.Farkas Máté
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Ágoston Alíz
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Szőke Janka
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
10. osztály
Ezüst274074048 m
29.Torma Levente
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Sárvári Nándor
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Török Gergő
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Ezüst274073418 m
30.Elek Tibor
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ludányi Csongor Bence
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Sulcz Ferenc Bálint
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst268703752 m
31.Szabó Anna
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Fodor Klára
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Gyurkó Alexandra
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst267653687 m
32.File Dávid
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Rábai László
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Laczkó Ádám
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst255396377 m
33.Gules Gabriella
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Oláh Balázs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Péley Domokos
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Ezüst235501883 m
34.NINCS
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Nagy Nóra
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Szentgyörgyi Ábel
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Ezüst230212726 m
35.Haskó Adrián
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Podobni Péter
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Szlovák Lilla
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Ezüst229803385 m
36.Kereszturi Csenge
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Sós Henrik
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
10. osztály
Tóbiás Anna
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
10. osztály
Ezüst227712812 m
37.Kirner Berill
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Levitzky Luca Kata
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Fodor Kitti
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Ezüst226822736 m
38.Aszódi Anett
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Pap Kinga
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Rohoska Réka
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Ezüst226374027 m
39.Besze Boglárka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Hudák János
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
nincs
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst224262635 m
40.Ribár Attila
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Manhalter Patrik
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Pausch Roland
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Ezüst223683929 m
41.Bertus Iván Pál
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Vida-Szűcs Patrik
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Tary Nándor
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Ezüst223543205 m
42.Bihari Csenge
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
10. osztály
Makra Réka
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
10. osztály
Engi Kincső
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
10. osztály
Ezüst220634213 m
43.Bíró Bence
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
10. osztály
Mihály Zsófi
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
10. osztály
Csenki Bálint
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
10. osztály
Ezüst217945372 m
44.NINCS
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
NINCS
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
NINCS
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Ezüst217754269 m
45.Bartha Bendegúz Károly
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Körtélyesi Balázs
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Miszlik Anita
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Ezüst217693452 m
46.Dóczi Bianka
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Nagy Nikolett
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Kovács Anikó
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
9. osztály
Ezüst217693306 m
47.Bucskó Ernő
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Hegedűs Dániel
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Bíró Szilárd
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst215282945 m
48.Baranyi Lili
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Kun Bendegúz
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Schultz Viktória
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ezüst215223488 m
49.Fekete Roland Péter
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Kunhegyesi Martin
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Libor Dániel
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Ezüst214674330 m
50.Pekli Bettina
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Lenner Klaudia
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Bekő Eszter
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Ezüst214613870 m
51.Finta Kata
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Zsumbera Nóra
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
NINCS
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Ezüst214474252 m
52.Rátfai Aletta
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
9. osztály
Botos Márton
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
9. osztály
Noska Dominik
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
9. osztály
Ezüst209456085 m
53.Kiss Dávid Kolos
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
9. osztály
Tóth Gergely
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
9. osztály
Papp Benedek
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
9. osztály
Ezüst202917420 m
54.Juhász Evelin
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Markó Vivien
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Rácz Noémi
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Ezüst202585567 m
55.NINCS
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Dicsa Dávid
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Ritter Roland
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Bronz182971969 m
56.Papp Lukács
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Mari Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Méri Levente
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Bronz180492684 m
57.Rácz Martin
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Molnár János
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Szántó Ferenc
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bronz176632597 m
58.Bölcskei-Molnár Tibor
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Takács Bence
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Kölber József
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bronz176332749 m
59.Bartel Dominika
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Dollinger Beáta
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Hadfi Rebeka
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Bronz173603994 m
60.Molnár Hella
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
9. osztály
nincs
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
9. osztály
Sebők Réka
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
9. osztály
Bronz171734204 m
61.Simon Ferenc
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Nagy Csaba
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Kocsis Dániel
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Bronz168893749 m
62.Debreczeni-Kiss Annabella
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Kasza Tímea
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Török Dániel
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bronz167553882 m
63.Farkas Gergő
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Pásztor Gergő
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Risch István
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Bronz165123296 m
64.Brandschott Benedek
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Bánfi Bence
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Haris Norbert
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Bronz164743260 m
65.Tigyi Zoltán
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Petrov Mátyás
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Mikula Márkó
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szeged
10. osztály
Bronz159855101 m
66.Kecskeméti Csilla
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Martin Annamária
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Varnyú Gabriella
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Bronz159594057 m
67.Lovászi Zsuzsanna
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
9. osztály
Árvai Kitti
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
9. osztály
NINCS
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
5. osztály
Bronz150546814 m
68.Csontos Csaba
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
10. osztály
Dudás Patrik
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
10. osztály
Markó Dániel
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
10. osztály
Bronz143481084 m
69.Schofhauser Damján
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
10. osztály
Roboz Alexandra
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
10. osztály
Valter Liza
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
10. osztály
Bronz134481873 m
70.Bencses Petra
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
10. osztály
Kohl Viktória
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
5. osztály
Pál Barna
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
10. osztály
Bronz130332758 m
71.Tóth Noémi
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
10. osztály
Gajdacsi Márk
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
10. osztály
Dorogi András
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
10. osztály
Bronz124103752 m
72.NINCS
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Szarka Gábor
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Virág Balázs
Makói József Attila Gimnázium, Makó
9. osztály
Bronz123563648 m
73.Papp Diána
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Lakatos Dominik
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Kecskés Zsanett Klára
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Bronz118643846 m
74.Turák Ádám
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Czombos Patrik
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
10. osztály
Tóth Csaba
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
9. osztály
Bronz114583695 m
75.Fekete Farkas Bálint
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
9. osztály
Németh Mihály
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
9. osztály
Barna Bence
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
9. osztály
Bronz84782502 m
76.Epinger Ákos
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
9. osztály
Hegedűs Gábor
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
9. osztály
Olasz Balázs
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
9. osztály
Bronz78703226 m
77.Domonics Dávid
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
9. osztály
Bárkányi Mónika
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
9. osztály
Barna Barbara Zsófia
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
9. osztály
Bronz71893072 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Zhou Peipei
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Mamuzsics Gergő Bence
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Szénási Attila
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany397473529 m
2.Dobák Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Gombos Réka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Kovács Ákos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany348806211 m
3.Borbély Dávid
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Gigacz Máté
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Kardos Gergely
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Arany348176529 m
4.Apáthy Száva
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
10. osztály
Lengyel Letícia
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
12. osztály
Ignéczi Orsolya
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium, Nyíregyháza
12. osztály
Arany347755765 m
5.Csányi Dávid
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Mayer Miklós
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Kálvin Tamás
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany347443673 m
6.Fodor Katalin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Trauer János
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Varga Kristóf
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Arany347434167 m
7.Dudás Máté
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Makai Ádám
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Oláh Zsolt
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany347415139 m
8.Dudás Ágnes
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Ciuciu-Kiss Jenifer-Tabita
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Szűcs Ágnes
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Arany347305752 m
9.Liska Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Mikula Martin
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Rajos Pál
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Ezüst288563756 m
10.Kovalcsik Anett
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Tar Cintia
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Zvara Bianka
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Ezüst282564167 m
11.Albert Attila
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Gera Zoltán
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Tóth Krisztián
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Ezüst267744118 m
12.Nagy Fruzsina
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Szemenyei Mónika
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Frankó Flórián
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Ezüst243977861 m
13.Braun Titanilla
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
10. osztály
Julinek István
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
10. osztály
Ruzsa Kata
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
10. osztály
Ezüst235372356 m
14.Bodicsi Dávid
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
Tímár Mátyás
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
Karancevic Dáid
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
Ezüst232841843 m
15.Vámosi Tamás
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
12. osztály
Király Máté
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
12. osztály
Megyeri Dominik
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
12. osztály
Ezüst223635132 m
16.Bárány Bence
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Kubatovics Kata
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Mátó Réka
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Ezüst223524608 m
17.Szűcs Ádám
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Hedvicsek Anna
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Muzsek Anett
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Bronz193172229 m
18.Bóra Tamás Károly
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
11. osztály
Pintér Soma Csepel
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
11. osztály
Keresztúri Csenge
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
11. osztály
Bronz189272305 m
19.Farkas Ákos
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
Győri Ádám
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
Kocsispéter Balázs
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
Bronz184203688 m
20.Kojó Laura
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Horváth Janka
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Nagy Renáta
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
12. osztály
Bronz182742158 m
21.Somoskövi Ákos
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
11. osztály
Oláh Kristóf
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
11. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
11. osztály
Bronz180262493 m
22.Huszka Adrián
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Lukács Gábor
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Kisiván Zsolt
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Bronz179522561 m
23.Gróf Miklós
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Korkmaz Onur
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Fejes Tamás
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Bronz179512561 m
24.Benkő Tibor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Kulcsár József
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Sárkány Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
12. osztály
Bronz177442904 m
25.Wágner Krisztina Laura
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
12. osztály
Kovács Ramon
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
11. osztály
Pálfi Krisztián
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
11. osztály
Bronz176963044 m
26.Ács Norbert
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Kocsó Barbara
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Zubek Károly
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Bronz176823685 m
27.Molnár Ádám
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Molnár Gergő
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Ágoston Gergő
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Szentes
11. osztály
Bronz174844128 m
28.Berényi Gergő
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Borsos Kristóf
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Zrupkó Zalán
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Bronz174244456 m
29.Adovi Jamina
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Ábrahám Vitéz
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Nyári Emese
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Szeged
11. osztály
Bronz174223390 m
30.Koncz Gábor Richárd
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
11. osztály
Domonics Ákos
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
11. osztály
Ormándi Gergő
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
11. osztály
Bronz174053480 m
31.Bak Veronika
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
11. osztály
Weszely Regina
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
11. osztály
Bozó Tamás
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
11. osztály
Bronz171944827 m
32.Huszák Sára
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
12. osztály
Kaszás Julietta
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
12. osztály
Székesi Kata Csilla
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
12. osztály
Bronz170643019 m
33.Balogh Mátyás
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
12. osztály
Báthori Norbert
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
12. osztály
Sipos Dániel
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
12. osztály
Bronz164973631 m
34.Aszódi Gergő
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Kaposvári Noel Keve
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Ványi Gábor
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Bronz159756254 m
35.Vargha Alexandra
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Mezőgazdasági, Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium, Kiskunhalas
11. osztály
Tegzes Alexandra
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Mezőgazdasági, Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium, Kiskunhalas
11. osztály
Mészáros Dorottya
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Mezőgazdasági, Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium, Kiskunhalas
11. osztály
Bronz158944331 m
36.Molnár Fanni
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
11. osztály
Nagy Dávid Sándor
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
11. osztály
Rácz Ágnes
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium, Kistelek
11. osztály
Bronz158564193 m
37.Gréczi Márton
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Lehoczky Fanni
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Nagy Ádám
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Bronz137341326 m
38.Kincses Noémi
Makói József Attila Gimnázium, Makó
12. osztály
Korondi-Józsa Henrietta
Makói József Attila Gimnázium, Makó
12. osztály
Vass Dóra
Makói József Attila Gimnázium, Makó
12. osztály
Bronz133701636 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Nagy Tibor
Kecskeméti Ref. Ált. Iskola
Aczél-Szabó János
Nokia
Halasi Gábor
Kecskeméti Református Egyház
Arany548393737 m
2.Csányi Ágnes
Figura Tamás
Csányi László
Arany548222877 m
3.Oroszné Vass Ildikó
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Orosz László
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Tompa Lajos
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Arany447416459 m
4.Rózsa Judit
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Dr Blahóné Gali Erzsébet
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Almási Gyula
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Arany447313832 m
5.Királyné Bálint Karolina
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Tihanyiné Gerencsér Ágnes
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Bálint Éva
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola
Arany447293824 m
6.Balázsné Mónus Anikó
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Szalay Balázs
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
-
-
Arany397426052 m
7.Nagy Celesztina
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola
Náfrádi Bernadett
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola
nincs
nincs
Ezüst258896517 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Csányi Tibor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Virág István
Online Zrt
Arany447293830 m
2.Mucsi Gabriella
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Janó Éva
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Fodorné Berkó Adrienn
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Arany397383531 m
3.Vincze Csilla
Kasznai Judit
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium
Pappné Nagyiván Ibolya
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
Arany397302646 m
4.Nádháziné Borbola Éva
Kecskeméti Katona József Gimnázium
Nádházi Tünde
Kecskeméti Katona József Gimnázium
Garamvölgyi István
Kalocsa
Arany348062567 m
5.Hegedűsné Kővágó Katalin
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
Zalai Márta
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
Lazányi Etelka
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
Arany347742790 m
6.Baranyi Éva
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Kaló Judit
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
-
-
Arany347733395 m
7.Siklósi Zsófia
Szegedi Szakképzési Centrum
Ocsenás Eleonóra
Szegedi Szakképzési Centrum
Pataki Zoltán
Szegedi Szakképzési Centrum
Arany347353435 m
8.Bartha Katalin
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium
Birinyi-Horváth Edit
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium
Hortiné Gere Bernadett
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium
Ezüst288352163 m