Medve Matektábor 2017 - Sástó

Sástó, 2017. július 4. - 2017. július 10.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABényei Borisz5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ACzakó Márton5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
AHajagos Patrik5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
AKasza-Kovács Máté5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
AMagala Máté Dominik5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
AMarjai Antal Zétény5.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
AMath Bence5.Maklári I. István Általános IskolaMaklár
ANagy Kristóf5.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
APokol Emese5.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
ARemény Kristóf5.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
ASzima Gábor5.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
BÁdám László 5.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
BBódig Noémi5.Bárdos László Gimnázium Tatabánya
BCsikós Bálint5.Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSajószöged
BCsorba Zalán5.Bárdos László GimnáziumTatabánya
BGeretovszky Márton5.Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
BHerke Zsombor Előd5.Bárdos László GimnáziumTatabánya
BIsztratuk Noémi5.Bárdos László GimnáziumTatabánya
BPalotás Barnabás5.Rókusi Általános IskolaSzeged
BPalotás Csongor5.Rókusi Általános IskolaSzeged
BSzilágyi Bulcsú5.Bárdos László GimnáziumTatabánya
CBrilli Fabiano6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CCzakó Alina6.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CCzakó Tamás6.Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános IskolaBudapest
CErdélyi Barnabás6.Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest
CErőss Sámuel6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CFerenczi Dániel6.1. számú Általános IskolaBudaörs
CMajor Döme6.Budajenői Általános IskolaBudajenő
CMarkovich Péter6.1. számú Általános Iskola BudaörsBudaörs
CMaróti Lelle6.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Eger
CRácz Hajnalka6.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
CRéthelyi Ágnes6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és KollégiumGödöllő
CRéthey-Prikkel Diána6.Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános IskolaBudapest
CSzelmann Botond6.1.sz. Általános Iskola BudaörsBudaörs
CVisky Bence6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CZemlényi Dávid6.Budaörsi 1. Számú Általános IskolaBudaörs
DBalázs Anna6.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
DBarsi Botond6.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
DBilicki Vilmos6.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
DFider Máté Krisztián6.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
DJávorka Márton6.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
DJuhász Máté Levente6.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
DKis-Juhász Eszter6.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
DKocsis Richárd Ákos6.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
DKollek-Melkvi Gábor6.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
DLáng Bertalan6.Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaTelki
DNémeth Máté6.Győri Gárdonyi Géza Általános IskolaGyőr
DNémeth Nándor6.Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumSzeged
DNémeth Regő6.Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumSzeged
DTóth Tamás Bence6.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
DUrbin Zsombor6.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
KÁkom Károly Áron7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
KBalázs Bálint7.Hevesi József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Körzeti TagiskolájaHeves
KBús Gábor7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
KDér Alex7.Napkori Jósika Miklós Általános IskolaNapkor
KÉrsek Aurél7.Lincoln Community SchoolAccra
KFekete Zsófia7.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
KFerencz Bence7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
KGrodvalt Zsolt7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű IskolaBudapest
KKovács Máté7.Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
KKrassóy Nándor Csaba7.Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítású Nyelvű Általános IskolaBudapest
KNémeth Anikó7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KNyitrai Réka7.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
KSeláf Bence7.Sík Sándor Római Katolikus Általános IskolaZalaszabar
KSzabó Bálint Ákos7.Karinthy Frigyes ÁMKBudapest
KSzabó Gergő7.Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
KTúrmezei Márton7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LAjtai Janka8.Bolyai János Katolikus Általános IskolaSzerencs
LBrányi Zsófia8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
LDobi Dorina8.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
LDuli Bálint8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
LFeczkó Csongor8.Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános IskolaPápa
LFülep Dániel8.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
LHorváth Balázs8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LLáng Barnabás8.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
LNémeth Dávid8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
LVárkonyi Zsombor8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LVásárhelyi Szabolcs8.Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaKörmend
XAjtai Boglárka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XAntal Réka9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XBevíz Zoltán10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
XCsóka Zoárd Achilles10.Győri Műszaki Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és KollégiumaGyőr
XDobosi Péter László10.216.Keszthely
XFejes Ignác Máté9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
XGál Milán10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
XKecskés Bence9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XKovács Kornél10.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
XMatiz Eszter9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XPethes Dániel10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
XPipis Panna10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XPurzsa Aletta9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XRemény Olivér10.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
XRéthey-Prikkel Krisztián9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
XRéz Dávid9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
XSzemerédi Előd9.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
XSzerecz Vilmos9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
XVarga Dorina Írisz9.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
YÁdám Lídia Anita12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YBalázs Bence11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YEszter Ákos Endre11.Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumKiskunhalas
YGelesz Annamária12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YKiglics Mátyás12.Békéscsabai Szakképzési Centrum Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági SzakgimnáziumaBékéscsaba
YKovács Nóra12.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
YLukács Flóra Kíra11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YNagy Enikő11.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
YSzabadfalvi Dániel12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YTóta Zsuzsanna Julianna12.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
YTóth Miklós12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc

Szervezők

CsoportNév
AZelena Réka (Réka)
ASzabadfalvi Dániel (Dani)
BLengyel Letícia (Leti)
BDian Csenge (Csenge)
CHadfi János (Jani)
CFehér Anna (Panni)
DAlmási Berta (Berta)
DBalogh Tamás László (Bill)
KAlmási Nóra (Nóri)
KSzitás István (Pesta)
LTerjék András (Terpapa)
LGál Dávid (Dávid)
prMikulán Attila (blick)
prTátrai Alida (Alcsi)
prKántor Tamás (Tomi)
prVarga László (VaLaci)
prBalogh Adrienn (Ada)
veSimon Péter ()
XCsahók Tímea (Timi)
XSzakács Lili Kata (LiliKata)
YFöldvári Attila (Attila)
YSzabó Gréta (Gréti)