Medve Matektábor 2017 - Pusztafalu

Pusztafalu, 2017. július 14. - 2016. július 23.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Ádám Dorottya8.Egri Dobó István GimnáziumEger
Adorján Adrienn7.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Andó Viola8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Apáthy Száva10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Arnold Sarlott7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Badics Eszter6.Veszprémi Kossuth Lajos Általános IskolaVeszprém
Bálint Martin Attila8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Balla Jázmin7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Balogh Csenge9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest
Bánházi Dorina7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BARÁTH LÁSZLÓ9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Benedek Gábor7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Benkő Gábor7.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
Bercsényi Gábor9.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Berényi Gergő12.Varga Katalin GimnáziumSzolnok
Berkes Axel9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Biczó Benedek8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Bodgál Ágoston6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
Bodgál Emil Mihály6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
Bodgál Károly8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Bodnár Máté10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Bodrogvári-Csikó Dóra7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Braun Titanilla10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Chen Jing Yi7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csahók Mihály9.Németh László GimnáziumBudapest
Csahók Tímea12.Németh László GimnáziumBudapest
Csáji Viktor9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Csallóközi Kristóf12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Csoma Balázs8.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest
Csótai Enikő9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Csótai Zsófia10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Csukás Ádám10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
De Jong Flóra8.Egri Dobó István GimnáziumEger
Dévényi Álmos Tamás5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
DH Anna9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Dürgő Virág9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Écsi Dóra8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Fazekas Lajos9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Fóti Neszta8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Gablyasz Dániel Péter9.Márai Sándor Gimnázium és AlapiskolaKassa
Gál Milán10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Gémes Imre10.Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry KollégiumHódmezővásárhely
Geretovszky Anna9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Göndöcs Réka6.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Grósz Kíra10.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
Gyarmati Zalán11.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Halászy-Kiss Noémi8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Hanics Mihály 10.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
Harjan Rebeka8.Dobó
Hay Sára8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Homolya András5.Márai Sándor magyar tanítási nyelvű alapiskola és gimnázium KassaKassa
Horváth Zsófia9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Hubay Jenő 8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Ignéczi Orsolya12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Juhász Milán6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Julinek István10.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Kaproncai Borbála8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Kelemen Anna8.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Király Barnabás8.Sopronhorpácsi Általános IskolaSopronhorpács
Kiss Bendegúz7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Kiss Flórián5.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Kiss Gréta7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Kocsmár Dóra10.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Komjáthi Mátyás6.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
Koós Anna7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Korbai Gyöngyvirág9.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
Kothalawala Rosemary8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Kovács Anna9.Kecskeméti Katona József GimnáziumKecskemét
Kovács Brúnó Aurél7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
Kovács Mihály8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Kovács Nikolett9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Kozma Hanna10.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Kulcsár Kevin8.Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMIBiharkeresztes
Laczkó Réka8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Lederer Nóra5.Németh László GimnáziumBudapest
Lengyel Letícia12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Lichtenstein László6.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Lőrincz Zselyke Lili9.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Ludvig-Maurer Zsolt6.Dunakeszi Szent István Általános IskolaDunakeszi
Márki-Zay Anna11.Clavius-GymnasiumBamberg
Márki-Zay János7.Clavius-GymnasiumBamberg
Márki-Zay Zsuzsanna5.E.T.A. Hoffmann-GymnasiumD-96049 Bamberg / Németország
Márkus Erik8.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
Márton Ágnes6.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Máté Fruzsina Luca5.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest
Máté Lőrinc6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Máté Szabolcs8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
Mátéfy Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Mester Gyöngyvér10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Mezey Dorottya6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és KollégiumGödöllő
Monyók Gréta9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Nagy Laura6.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Nagy Luca9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Nagymihály Zita Panka9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Német Konrád8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Németh Ágoston9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Németh Borbála7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Németh Ferenc11.Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi SzakgimnáziumaSzolnok
Németh Veronika6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Nóniusz Gábor8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Ökrös Tamás7.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
Op Den Kelder Abel5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Orosz Boglárka7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Orosz Norbert6.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
Ottrok Barbara5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Ottrok Gabriella9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Veronika7.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Papán Attila9.Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és AlapiskolaKassa
Pataki Magdaléna7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Petrovics Péter7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Pónácz András8.Veszprémi Rózsa Úti Általános IskolaVeszprém
Póth Flóra9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Pusztai Botond András5.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Pusztai Rebeka Petra7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
RÓBERT VIKTÓRIA KATALIN5.Németh László GimnáziumBudapest
Ruzsa Kata10.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Sándor Vince Máté7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Sándor Zsófia6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Sapacska András9.Ungvári nyelvi gimnázium №1Ukrajna, Kárpátalja, Ungvár
Sárfi Gergő Bálint11.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
Sarkadi Sándor6.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Schenk Anna8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Schey Máté András7.Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános IskolaNagykanizsa
Schiff Antal9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
Schnéberger Manassé Dávid8.Budai Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Schultz Rebeka10.Tatai Református GimnáziumTata
Selmeci Bianka12.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest
Sieben Imola5.Basis FlagstaffFlagstaff
SIPOS Áron András6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Sipos Balázs Gergő11.Sárospataki Református Kollégium GimnáziumaSárospatak
Sipos Szilárd Zsolt10.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
Spinyhért Bendegúz9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Spinyhért Sára Borbála7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
Stingli József7.Magyar László GimnáziumDunaföldvár
Stomfai Dániel12.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Sum Csaba12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Szabó András9.Németh László GimnáziumBudapest
Szabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szalanics Péter9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Szalanics Tamás7.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Szauter Ábel9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Ajtony6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Bercel5.Gorsium Általános IskolaTác
Szauter Csanád8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Székely Bálint9.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Szerényi Csilla9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Szigeti Zsuzsa9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Szűcs Ádám5.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakközépiskolaSzékesfehérvár
Szűcs Klára Réka8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Tar Zsuzsa7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Tarján Teréz7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tarnay Márton9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Terenyi István9.Kaposvári Munkácsy Mihály GimnáziumKaposvár
Tiszlavicz Janka7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Tóth Fruzsina7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Tóth Kristóf9.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
Vágó Bendegúz Zsolt8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vágó Rebeka Rita8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Vámosi Boglár Tünde6.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Varga Fábián8.Rozsnyói Református Egyházközség AlapiskolaRozsnyó
Varga Kristóf11.Makói József Attila GimnáziumMakó
Varga Pál Patrik8.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
Várkonyi Zalán Vilmos8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Visky Bence6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vitai Simon8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Williams Hajna Jusztina8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged

Szervezők

CsoportNév