Medve Matektábor 2017 - Pusztafalu

Pusztafalu, 2017. július 14. - 2016. július 23.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Adorján Adrienn7.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Balogh Csenge9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest
Biczó Benedek8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Bodgál Emil Mihály6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
Bodgál Károly8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Bodnár Máté10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Csahók Mihály9.Németh László GimnáziumBudapest
Csótai Enikő9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Csótai Zsófia10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Écsi Dóra8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Gál Milán10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Hay Sára8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Horváth Zsófia9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Hubay Jenő 8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
Kaproncai Borbála8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Kelemen Anna8.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Korbai Gyöngyvirág9.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
Kovács Nikolett9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Lengyel Letícia12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Mátéfy Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Mezey Dorottya6.Premontrei Rendi Szent Norbert GimnáziumSzombathely
Nagy Bence Botond7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Nagy Luca9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Német Konrád8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Nóniusz Gábor8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Póth Flóra9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
Sándor Zsófia6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Sárfi Gergő Bálint11.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
Sieben Imola5.Basis FlagstaffFlagstaff
Stomfai Dániel12.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Szabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szauter Ábel9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Ajtony6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Bercel5.Gorsium Általános IskolaTác
Szauter Csanád8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szigeti Zsuzsa9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Szűcs Ádám5.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakközépiskolaSzékesfehérvár
Tarján Teréz7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tóth Kristóf9.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
Varga Pál Patrik8.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
Várkonyi Zalán Vilmos8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest

Szervezők

CsoportNév