Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Pécs

Pécs, 2017. április 8.

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = S × 5000 − R × F × 300 − I képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig a utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Böhm Hanna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Szabó Kamilla
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Kincses Tamara
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany548135725 m
2.Rendes Blanka
Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Katreiner Kíra
Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Illés Ágnes
Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany547784827 m
3.Kohn Petra
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
Radó Gyöngyvér
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
Török Liliána
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
6. osztály
Arany547544007 m
4.Bali Leila
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kis-Bogdán Ágota
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Bánky Botond
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany547534922 m
5.Edelényi Csaba
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Szász Vilmos
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Szabó Lajos
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Arany547528578 m
6.Kiss Katalin
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Machlik Borbála
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Várkonyi Szaffi
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany547345797 m
7.Németh Bence
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Brunner Bence
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Jagicza András
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany547336374 m
8.Ács Gergely Levente
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Farkas Bulcsú
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Kiss Gergely
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Arany547329128 m
9.Biró Gergő
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Köő Bertold
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
NINCS
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Arany497846779 m
10.Füleki Zsófia
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Lőrinc Nikolett
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Márkus Zsorzsett
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Arany497607447 m
11.Jáksó Laura
VKI Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Solti Máté
VKI Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Takács Marcell
VKI Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany497587823 m
12.Bitter Dániel
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Illés Marcell
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
NINCS
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Arany497576535 m
13.Ternai Zsófia
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Varga Csenge
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Herczeg Roxána
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany497546135 m
14.Törnei Máté
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Mihálkó Márk
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Schweintzer Kevin
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany497526223 m
15.Dravecz Barnabás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Vendler Botond
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Horváth Barna Benedek
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany497495799 m
16.Egyed Enikő
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Birkmayer Judit Bíborka
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Gyöngyi Veronika
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany497458501 m
17.Hafner Emma
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Haramza Hunor
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Halas Oszkár
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Arany497425235 m
18.Imrő Bianka
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Hegedűs Botond
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Torma Léna
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Arany497425317 m
19.Kozma Anita
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Dávid Anna
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Penczel Hanna
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
6. osztály
Arany497325255 m
20.Csuti Patrícia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Berta Balázs
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Takács Kata
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Arany448445889 m
21.Andrási Károly Koppány
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
6. osztály
Szabó Zsófi Panna
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
6. osztály
Papp Levente Dorián
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
6. osztály
Arany448015819 m
22.Bősze Zsombor
Mathias Corvinus Collegium Pécsi FIT, Pécs
5. osztály
Friedrich Gábor
Mathias Corvinus Collegium Pécsi FIT, Pécs
5. osztály
Schveibert Tamás
Mathias Corvinus Collegium Pécsi FIT, Pécs
5. osztály
Arany447894801 m
23.Szenyéri Gréta
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Takács Lora
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Király Zsófia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Arany447856363 m
24.Kocsis Virág
VKI Jókai Mór Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Niklai Virág
VKI Jókai Mór Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Past Virág
VKI Jókai Mór Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Arany447813995 m
25.Schubert Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Tarrósy Áron Kálmán
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Kovács Norbert
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany447774833 m
26.Kovács András
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Bótor Zalán
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Ungvári Zsombor
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany447775983 m
27.Nyisztor Zselyke
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Varga Bertalan
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Vicze Áron
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Arany447738005 m
28.Lukács Zsuzsanna
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Szkladán Zsuzsanna
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Somogyi Réka
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Arany447727893 m
29.Ronta Fruzsina
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Bosnyák Bianka
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Sántha Éva
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Arany447654660 m
30.Buzás Dominik
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Rekettye Balázs
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Marquette Antonio
Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany447585679 m
31.Nagy Ábel
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Nagy Boglárka
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Barbély Borbála
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Arany447534287 m
32.Szolnoki Nóra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Baracs Petra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Tavi Johanna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany447456557 m
33.Fehér Dániel
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Fehér Nóra
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Szemerédi Bence
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Arany447435711 m
34.Kántor Milán
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Simon Patrick
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bognár Benedek
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Arany447315369 m
35.Dudás Noémi
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Gaál Barnabás
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Lázár Bálint
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Arany397454987 m
36.Illés Radana
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Andalits Lili
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Kovács Danica
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Arany397425579 m
37.Jekl Levente
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Branković Zorán
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Marosi Botond
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Arany397408049 m
38.Beck-Faubl Johanna
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Flódung Johanna
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Müller Csilla
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Arany397366407 m
39.Hergert Kornél
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
László Gábor
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
László Barnabás
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
5. osztály
Arany397346381 m
40.Vinklmann Attila
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Csathó András
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Szabó Patrik
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany397345380 m
41.Reuter Ákos
Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Erős Levente
Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Uszkay Balázs
Jókai Mór Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany348544026 m
42.Keresztes Dániel
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Patak Mihály
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Nagy Bálint
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Arany348374650 m
43.Zsoldos Áron
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Svegál Patrik
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Balázs Zétény
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Arany348305055 m
44.Göndöcs Márton
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Győri-Nagy Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Császár Bence
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany348066849 m
45.Erős Violetta
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Rostás Dóra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Vincze Zoé Sára
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany348064900 m
46.Hódosi Biborka
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Benács Dóra
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Rőhberg Eliza
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Arany347763899 m
47.Antal Bianka
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Horváth Dóra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Gyöngy Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Arany347762362 m
48.Végh Péter
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Mészáros András
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Hahner Branko
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Arany347742882 m
49.Simon Zita
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
5. osztály
Simon Szofi
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
5. osztály
Széles Álmos
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
5. osztály
Arany347645622 m
50.Kovács Gergő
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Lendvai Levente
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Lőrincz Dávid
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Arany347545179 m
51.Bárány Eszter
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Illés Viktória
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Borda Eszter
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Arany347474759 m
52.Kovács-Hegedűs Rebeka
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Takács Réka Emese
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
nincs
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Arany347355792 m
53.Heirich Zita
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Haramza Kincső
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Horváth Zsófia
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Arany347313402 m
54.Nagy Viktória
Árpád Fejedelem Gimnázium, Pécs
5. osztály
Nagy Veronika
Árpád Fejedelem Gimnázium, Pécs
5. osztály
nincs
Árpád Fejedelem Gimnázium, Pécs
5. osztály
Ezüst270402753 m
55.Halmos Adél
Pellérdi Általános Iskola, Pellérd
6. osztály
Pozsgai Vanda
Pellérdi Általános Iskola, Pellérd
6. osztály
Szabó Henrietta
Pellérdi Általános Iskola, Pellérd
6. osztály
Ezüst258404270 m
56.Fazekas András
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Mikóczi Dávid
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Szabó Réka
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
6. osztály
Ezüst250053467 m
57.Kaczur Gergely
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Papp Hajnalka
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Kósa Szilárd
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Ezüst246574054 m
58.Künsztler Tamás
Bonyhádi Széchenyi István Általános Iskola, Bonyhád
5. osztály
Czárth Olivér
Bonyhádi Széchenyi István Általános Iskola, Bonyhád
5. osztály
Kató Gergő
Bonyhádi Széchenyi István Általános Iskola, Bonyhád
5. osztály
Ezüst243395852 m
59.Zeitvogel Balázs
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Zeitvogel Csaba
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Zeitvogel Gergő
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
5. osztály
Ezüst220803368 m
60.Afangide Sámson Uwem
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Erdei Tünde
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Juhász Martin
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Ezüst202554399 m
61.Váradi Emma
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Márkus Katalin
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Posza Máté
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Ezüst181405831 m
62.Jobbágy Bianka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Gergye Anita
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Kocsis Kornél
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Bronz162093266 m
63.Kis Dániel
PTE GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, Pécs
5. osztály
Seres László
PTE GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, Pécs
5. osztály
Kiss Ágoston
PTE GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA, Pécs
5. osztály
Bronz158803385 m
64.Pandúr Bence
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
6. osztály
Krécsó Máté
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
6. osztály
Orsós Flórián
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
5. osztály
Bronz156223841 m
65.Gyömbér Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Kőhegyi Lili
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Szekeres Fanni
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Bronz148185125 m
66.Schrancz Kornél
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Horváth Levente
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Simara Tamara
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bronz141304963 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Melcher Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Agócs Olivér
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Török Attila
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany547365144 m
2.Wurst Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Bíró Csaba
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Farkas Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany547354551 m
3.Ireczky Tamás
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Lőrincz Barnabás
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Győrfi János
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany547325571 m
4.Erményi Szonja
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Biró Bertalan
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Mihály Rebeka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany547313706 m
5.Hencz Réka
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
8. osztály
Izsák Balár Mór
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
8. osztály
Vágyi Mihály
Ciszterci Nevelési Központ, Pécs
8. osztály
Arany547308419 m
6.Magyar Judit
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Orosz Polett
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Solymosi Zoé
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Arany547295123 m
7.Prantner Zoltán
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Jilling Marcell
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Nagy Gergely
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Arany497665049 m
8.Ottlakán Amira
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Bíró Dorottya
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Mayer Arnold
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany497565092 m
9.Fekete András
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Für Jázmin
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Kis-Bogdán Kolos
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Arany497553508 m
10.Ottó Lőrinc
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Általános Iskolája és Óvodája, Pécs
8. osztály
Godó Darinka
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Általános Iskolája és Óvodája, Pécs
7. osztály
Németh Barnabás
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Általános Iskolája és Óvodája, Pécs
7. osztály
Arany448253877 m
11.Imhof Sára
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Le Pálma Ahn Dao
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Rankasz Bora
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Arany447715329 m
12.Tolvaj Tamás Zsombor
Mohácsi Katolikus Nevelési Központ Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Mohács
8. osztály
Braun Balázs Hermann
Mohácsi Katolikus Nevelési Központ Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Mohács
8. osztály
Iloskity Gábor
Mohácsi Katolikus Nevelési Központ Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Mohács
8. osztály
Arany447706398 m
13.Sándor Márton
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Reit Rómeó
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Gyenis Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Arany447685788 m
14.Csillag Kitti
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Bagi Boglárka
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Kis Anna
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Arany447594395 m
15.Balikó Dorina
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Kálmán Kitti
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Szieber Dominik
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Arany447497124 m
16.Baracs Botond
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Hoffmann Gergely
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Légrádi Kristóf
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Arany447425214 m
17.Sipos Sándor
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Fábián Dávid
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Purger Teodor
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Arany447376925 m
18.Márton Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Papp Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Molnár Nóra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Arany397872711 m
19.Gonda Gergő
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Kovács Bálint
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Molnár Gergő
Kótai Lajos Általános Iskola, Lábod
8. osztály
Arany397634546 m
20.Haris Barnabás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Szabó Donát
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Tolnai Vidos
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Arany397583871 m
21.Szeles Léna
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Puskás Péter
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Sas Mia
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Arany397584266 m
22.Balogh Réka
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Heckenberger Hanna
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Szántóy Domonkos
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Arany397523345 m
23.Gacs Attila
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Gulyás Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Balogh Bianka
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
8. osztály
Arany397494611 m
24.Horváth Eszter
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Horváth Huba
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Hajdu János
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Arany397475999 m
25.Frazon Péter
Szilvási Általános Iskola, Komló
7. osztály
Gasteiger Erik
Szilvási Általános Iskola, Komló
7. osztály
Gungl Enikő
Szilvási Általános Iskola, Komló
7. osztály
Arany397444531 m
26.Hosszu Johanna
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Jóföldi Eszter
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Nemes Barbara Éva
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Arany397396010 m
27.Hang Benjámin
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Merics Imre
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Nyisztor Álmos
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Arany397355295 m
28.Kovács Bence
Szilvási Általános Iskola, Komló
7. osztály
Takács Alexander
Szilvási Általános Iskola, Komló
7. osztály
Bodor Ádám
Szilvási Általános Iskola, Komló
8. osztály
Arany397323703 m
29.Flódung Áron
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Bánáti Tamás
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Fülöp Marcell
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Arany349205626 m
30.Csiba Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Bóna Kata
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Bernáth Péter
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Arany348872473 m
31.Osztopáni Kristóf
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Kiss Botond
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Tóth István
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Arany348614694 m
32.Hornyák Éva
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
7. osztály
Pap István
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
7. osztály
Sike Brigitta
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
7. osztály
Arany348353502 m
33.Soltész Dávid
Jókai Mór Általános Iskola Pécs, Pécs
7. osztály
Metzger Ábris
Jókai Mór Általános Iskola Pécs, Pécs
7. osztály
Lénárd Zsombor
Jókai Mór Általános Iskola Pécs, Pécs
7. osztály
Arany348073338 m
34.Nemesi Luca
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Gungl Gréta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Jakab Melinda
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany347343156 m
35.Kern Botond
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Nyisztor Bence
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Weisz Máté
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
7. osztály
Ezüst270743263 m
36.Madarász Csaba
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Sztojka Péter
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Vincze Dániel
Mohács Térségi Általános Iskola, Mohács
7. osztály
Ezüst267453904 m
37.Máté Alexandra
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
8. osztály
Puskás Ivett
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
8. osztály
Széles Panna
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
8. osztály
Ezüst261384464 m
38.Radics Miroslav
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Gerencir Leon
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Balogh Ádám
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ezüst258804727 m
39.Gelencsér Dalma
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Fülöp Nóra
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Turi Gréta
Koch Valéria Iskolaközpont, Pécs
7. osztály
Ezüst214823663 m
40.Óvári Gerda
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Scheich Tamás
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Fazekas Kornél
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
7. osztály
Ezüst202634130 m
41.Wéber Bálint
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
7. osztály
Kotlácsik Levente
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
7. osztály
Szirtes Viktor
Zsigmond Király Általános Iskola, Szabadszentkirály
7. osztály
Ezüst196845060 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Dékány Barnabás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Szénássy Márton
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Schlepp Krisztián
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Arany548034779 m
2.Gungl Brigitta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
László Szabolcs
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Melcher Márk
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Arany547514823 m
3.Steiner Ákos Pál
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Szendrei József
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Ireczky Dániel
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Arany547485630 m
4.Zsáli Zsombor
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Kis Dávid
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
nincs
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Arany497443595 m
5.Jankó Júlia
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Kálmán Inez
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Márton István
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Arany448612645 m
6.Dravecz Máté
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Tóth Veronika
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Kuthy Márk
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Arany447554337 m
7.Barkóczy Ferenc
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
9. osztály
Süle Zsolt
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
9. osztály
Bogár Olivér
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
9. osztály
Arany447554995 m
8.Várady Viola
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Szőke Máté
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Gyenis Dénes
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Arany447532847 m
9.Pifkó Petra
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Mikola Manó
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Gelencsér Ákos
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Arany447533793 m
10.Kacz Márk Dárius
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Balázs József
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Nincs
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Arany447454089 m
11.Péri Lilla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Némedi Boglárka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Cservenkai Donát
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Arany447343291 m
12.Somogyi László János
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Simcsik József
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Hofstetter Tamás
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Arany397534313 m
13.Hinek Dominik
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Timer Soma
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Wehovszky Patrik
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Arany397504261 m
14.Benkő Zsófia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Pajor Fanni
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Hegyeshalmi Petra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany397503737 m
15.Mayer Boglárka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Nagy Nikolett
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Peszt Janka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany397502769 m
16.Hermán Judit
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Hoang Minh Hieu
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Szabó Adél
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Arany397372942 m
17.Szilassy Panna Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Várkövi Liza
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Kövér Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Arany397352755 m
18.Rieger Gergő Mátyás
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Szente Orsolya
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Nikolov Barna
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany397344338 m
19.Weisz András
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Lacza Levente
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Kovács Gilbert
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
10. osztály
Arany397342683 m
20.Sáfrány Dániel
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Domonkos Ádám
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Szarvas Bence
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Arany397325267 m
21.Feczer Zsóka Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Ritter Kíra
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Bagócsi Bátor
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Arany397315661 m
22.Völgyesi Soma
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Gálosi Fanni
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Varga Gergő
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Arany348614374 m
23.Joó Panna Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Murányi Fanni
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Markó Tamás
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany348174979 m
24.Miskolczi Milán
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Kovács Kíra Diána
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Stróbl Emme
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Arany348134536 m
25.Borbás Balázs
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Bihari Marcell
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Ignácz Gergely
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Arany348093089 m
26.Mogyorósi Anna
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
10. osztály
Emberovics Barnabás
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
10. osztály
Bicsár Dominika
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
10. osztály
Arany347864315 m
27.Berényi Lili
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Óber Krisztián
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Zell Julien Maxim
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany347853615 m
28.Pónya Bonifác
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Kecskeméti Tamás
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Illés Bátor
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany347803282 m
29.Bátyi Bátor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Buza Boldizsár
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Seres Marcell
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Arany347744269 m
30.Varga Veronika
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Csanády Luca
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Bors Botond
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany347723884 m
31.Németh Lilla Gréta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Mercz Nikolett
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Takács Ágnes
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany347623157 m
32.Vörös Fanni
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Pámer Dia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Kolozsi Liliána
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany347613531 m
33.Bencsik Andrea Klaudia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Andók Zsófia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Horváth Szilveszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany347585555 m
34.Orsós Bálint Imre
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Todero Botond
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Deák Martin
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Arany347573841 m
35.Makovinyi Sára
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Csekk Petra
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
nincs
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Arany347412157 m
36.Gyalus Bence
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Hegyi Kende
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Barna István László
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Arany347374045 m
37.Scheffer Soma
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Rompf Pálma
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Prantner Tamás
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Arany347341765 m
38.Szentes Dalma
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
László Emese
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Vanya Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Ezüst283332436 m
39.Schraub Lilla
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
10. osztály
Gyurisán Dániel Gergő
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
10. osztály
Horváth Benjámin
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
10. osztály
Ezüst283212189 m
40.Ferencz Máté
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Hamvas Viktória
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Virág Levente
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst279562795 m
41.Hajnal László
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Üveges Gréta
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
NINCS
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst276622995 m
42.Godó Veronika
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kaposvár
10. osztály
nincs
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kaposvár
10. osztály
Tőczik Virág Sára
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kaposvár
10. osztály
Ezüst271843148 m
43.Borbandi Fanni
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Giszinger Bianka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
NINCS
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
5. osztály
Ezüst267782816 m
44.Szilágyi Krisztina
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Röhberg Melinda
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Tibai Viktória
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Ezüst267634093 m
45.Papp Tittína
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Hábel Barnabás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Lovász Marcell
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Ezüst267603756 m
46.Brantmüller Dóra
Pécsi Szakképzési Centrum, Pécs
10. osztály
Klepe Dorina
Pécsi Szakképzési Centrum, Pécs
10. osztály
Szabó Roland
Pécsi Szakképzési Centrum, Pécs
10. osztály
Ezüst252623891 m
47.Bartholomaei Patrícia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Brunner Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
NINCS
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
5. osztály
Ezüst226802230 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.nincs
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
11. osztály
Hegedűs András
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
11. osztály
Kaposvári Márk
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
11. osztály
Arany348661659 m
2.Hirt Berill
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
12. osztály
Kántor Levente
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
12. osztály
Lukács Ákos
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
12. osztály
Arany348364007 m
3.Söjtöri Kristóf
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
11. osztály
Fogas Roland
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
11. osztály
Szeglet István
PTE Gyakorló Ált. Isk., Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda, Pécs
11. osztály
Arany347882936 m
4.Varga Botond
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
12. osztály
Mágel Petra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Gerencsér Bendegúz
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Arany347822415 m
5.Tornai Abigél
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Sebők Bence
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Varga Tamás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Arany347553044 m
6.Kappéter Ádám
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Pongor-Juhász Simon
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Pintér Petra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst273762760 m
7.Perlusz Artúr
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Pugner Alex
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Barbarics Erik
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst261813597 m
8.Breuer-Orbán Kristóf
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
12. osztály
Kelemen András
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
12. osztály
Zsolnai Márk
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Tamási
12. osztály
Ezüst252754730 m
9.Radics Boglárka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Bánki Anna
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Posch Vilmos
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst226372221 m
10.Kispál Bence
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Lovász Zsolt
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Lutz Éva
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Bronz181052326 m
11.Árki Virág
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Jantner József
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Nágl Roland
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Bronz168222842 m
12.Bacsa Kata
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Szabó Nóra
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Németh Alíz
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
11. osztály
Bronz154394804 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Mucsi Éva
pte deák ferenc gyak
Kis Bogdán András
pte deák ferenc gyak
Baliné Saródi Írisz
pte deák ferenc gyak
Arany547394786 m
2.Lovas Zoltán
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Garamszegi Rita
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Bere Gyöngyi
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Arany497944566 m
3.Markovits Edit
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
dr. Ribáné Fülöp Erika
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Támpa-Hella Ildikó
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany497623573 m
4.Kállai Sándor Mátyás
NINCS
Ladinszki Márk
NINCS
Virág István
Online Zrt
Arany497472634 m
5.Henczné Szabó Éva
Kis Edit
Hencz Attila
Arany497324252 m
6.Schmaus Dóra
NINCS
Csereklye Anna
NINCS
NINCS
NINCS
Arany447453354 m
7.Farkas-Túri Enikő
Szennai Fekete László Általános Iskola
Váradi Szabolcs
nincs
nincs
nincs
Arany447362477 m
8.Baka Natália
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Baka Péter
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Bakáné Gyurkovits Erika
Arany348303045 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Simonné Krum Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
Csötönyi Nóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
Bokor Péter
Arany547972927 m
2.Bartal Zsolt
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda
Gyarmati István
Gyarmati Istvánné
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda
Arany498183330 m
3.Kovács Vera
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Madár Otília
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium
Paksi László
Arany497854177 m
4.Böhmné Nagy Hajnalka
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Nagyné Horváth Andrea
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Böhm Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Arany447752635 m
5.Schveibert István
PTE
Győri Kornél
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Patona Zsuzsanna
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany348792935 m
6.Rósné Molnár Anita
Belvárosi Általános Iskola
Leipold Renáta
Belvárosi Általános Iskola
Leipold Péter
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Arany347433161 m
7.Antalovics Alda
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Sebestyén Benedek
Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
NINCS
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Ezüst282842285 m