Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Budapest, Gellért-hegy

Budapest, Gellért-hegy, 2017. május 14.

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = S × 5000 − R × F × 300 − I képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig a utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fey Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bender Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany548674800 m
2.Réthelyi Ágnes
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Mezey Dorottya
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Erdei Zita
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Arany548155230 m
3.Gábor Miklós
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gábor Dominik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lehotai Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany547955890 m
4.Volk János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Rónai Bendegúz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nguyen Dániel Cuong
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany547784800 m
5.Barsi Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tornyos Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fider Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany547714910 m
6.Bartos Laura
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kopper Borsa
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany547546290 m
7.Markovics Benjámin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Seres Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany547539350 m
8.Farkas Gellért
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fodor Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hevesi Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany547464840 m
9.Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany547446110 m
10.Vári-Kakas Adél
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Máté Lőrinc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csery Csenge
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany547387230 m
11.Harmati László
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Harmati Virág
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola, Törökbálint
5. osztály
Bánás Boglárka
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola, Törökbálint
5. osztály
Arany547387920 m
12.Pintye Zsombor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Udvaros Anna Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Morvai Máté
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany5473710300 m
13.Demeter Virág
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gede Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bábel Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany547367000 m
14.Erőss Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Visky Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Erdősi-Szűcs Veronika
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany547306680 m
15.Vörös Balázs
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
-
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
NINCS
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Arany4973310240 m
16.Atkári Brúnó
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bütösi Bálint
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Makara Samu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany497324860 m
17.Kurucz Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Atanaszov Hedvig
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Korompay Zsombor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany497317410 m
18.Knuth Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jelinek Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ferenczi Júlia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany497313810 m
19.Zierer Fanni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Stankovics Alinda
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vaszilievits-Sömjén Villő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany497315820 m
20.Orbán László
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gulyás Leó
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kádas Máté
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany497316790 m
21.Zilahy Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kadocsa Csanád
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bedák Zsombor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany497304380 m
22.Geréb Zsófia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hajdú Panna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Görgényi Réka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany497307630 m
23.Piszmann Sándor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Mózes Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Piszmann Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany497306290 m
24.Duchon Márton
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gulicska Bence
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Baranyai Borbála
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany448374630 m
25.Béndek Máté
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Malinovszky Zoli
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Mohácsi Bátor
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Arany448284850 m
26.Molnár András
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szalai Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Szabolcs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany447965740 m
27.Dudla Szilvia Boglárka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fehér Anna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany447967090 m
28.Kádas Dávid
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Illés Szabolcs
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Szegfű Marci
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Arany4479411670 m
29.Szaló Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Váradi Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany447934520 m
30.Csendes Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csima Tekla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sándor Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany447926360 m
31.Bacsek Emma Borbála
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Buday Noémi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany447866850 m
32.Nádor Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Végh Patrik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zsíros Bálint
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany447856000 m
33.Marcsek Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Heller Léna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csűrös Maja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany447796680 m
34.Bencsik Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pleesz Gergő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Ábel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany447727740 m
35.Tóth-Somlai Csenge
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Török Dóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Király Hanna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany447673350 m
36.Balogh Zina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gönczöl Celina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Földes Emma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany447644550 m
37.Atanaszov Vivien
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kiss Orsolya
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Farhan Aida
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany447635220 m
38.Rédey Zsuzsanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Széles Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Portkó Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany447604440 m
39.Dávid Mátyás
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Tóth Ágoston
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Bíró Zalán
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Arany447606370 m
40.Garai Nándor
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Kucsera Máté
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Tamás Botond
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Arany447548750 m
41.Békési Csongor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Alm Vilmos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany447527370 m
42.Béla Sámuel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Jezsoviczky Balázs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Pataki András
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Arany447475910 m
43.Kozma Bence
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
Makkos Tamás
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
Mókus Balázs
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
6. osztály
Arany447457390 m
44.Botka Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Fenyővári Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Karászi Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany447414550 m
45.Kákóczki Alíz
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Lupp Adrienn
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Pócsik Tünde
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Arany447305830 m
46.Kocsis Richárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Vida Norbert
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany398575180 m
47.Koleszár Álmos
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szabó Ábel
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Vattamány Dóra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany398547150 m
48.Győrbíró Farkas
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Forián Sára
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Józan Sára
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany398534520 m
49.Murvai Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kóti Andrea
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany398095390 m
50.Harsányi Bence
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Talabos Gergő
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Molnár Csaba
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany398008420 m
51.Kún Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lázár Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ördög László
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397956130 m
52.Vásárhelyi Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bedő Bátor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bejczy-Kovács Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany397937270 m
53.Macher Dávid
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kotroczó Bálint
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gyuricza Barnabás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397898450 m
54.Pankucsi Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dóczi Réka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Alföldi Lujza
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397757550 m
55.Papp Benjámin
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Benkó Ádám
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Kerekes Zoltán
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
5. osztály
Arany397746200 m
56.Hangyási Ádám István
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagybányai Nagy Balázs
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397704800 m
57.Koller Bence Marcell
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Barabás Máté
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Jónás Márk
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Arany397665950 m
58.Potondi Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ari Alex
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany397625340 m
59.NINCS
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Horváth Bori
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Soós Eszter
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Arany397594810 m
60.Kiss Anna Sára
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Molnár Attila
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Tomoga Mátyás János
Gyáli Ady Endre Általános Iskola, Gyál
5. osztály
Arany397567230 m
61.Csernátony Róbert
Németh László Gimnázium, Budapest
5. osztály
Madár Gergely
Németh László Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sas Domán
Németh László Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397545710 m
62.Kotán Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lauter Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szántó Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397505280 m
63.Scharf Gerda
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szalontai Rebeka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Schuller Patrícia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany397452990 m
64.Mészáros Lilien
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Józsvai Flóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zolnai Róza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397425590 m
65.Ágoston Réka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Varga Vanda
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Zsugya Lenke
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Arany397366690 m
66.Pirity Máté
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wittmann Péter
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kamarási Barnabás
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397366890 m
67.Nagy Bence
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hajdu Tomaj
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lipokatity Ádám
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397354440 m
68.Ambrus-Szabó Levente
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács András Zoltán
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Dániel János
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397357980 m
69.Magyar Lilla
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Oláh Petra
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Csengeri Gyöngy
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Arany397353210 m
70.Somodi Ákos
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csizmadia Máté
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó László
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397356330 m
71.Prókai Bendegúz
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Balázs Vince
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Littmann Mihály
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany397356770 m
72.Jakab Nina
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bán evelin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kocsor Sára
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Arany397344270 m
73.Csitkovics Fanni
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Farkas Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397345310 m
74.Erőss Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fodor István
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Veres András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany397336030 m
75.Héjj Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szirtes Hanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szabó Viktória
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany397334120 m
76.Gál Benedek
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szappanos Patrik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Vári Gergely
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany397337020 m
77.Balla Eszter
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Pervai Adrienn
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Vasas Vivien
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola, Vácduka
5. osztály
Arany397327720 m
78.Gergely Zoltán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bíró Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kovács Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany397317070 m
79.Szederkényi Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szabó Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Répási Balázs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany397315940 m
80.Lengyel Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Lengyel Lídia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany397306320 m
81.Simon Eszter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Botos Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Alföldi Karolina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany397304340 m
82.Rózsás Anita
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kassai Rita
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szentimrey Katica
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany397297320 m
83.Gurney Anna May
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Agócs Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Balogh Edina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany397296610 m
84.László Sarolta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fejes Fanni
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany397297130 m
85.Ébel Zselyke
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Lengyel Anna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Szűcs Patrik
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Arany397287730 m
86.Makó Dorina
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Bodor Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Szabó Kitti
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Arany397285040 m
87.Takács Márton
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy László
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vadász Dániel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany349094200 m
88.Pitenyák Balázs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Árvay Ádám
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Asztalán Ákos
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany349085210 m
89.Márkus Mánuel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Földesi Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nincs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany348995330 m
90.Horváth Lilla
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Kerepeszki Csenge
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Bréda Abigél
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Arany348993540 m
91.Tivolt Richárd
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Barlai Dániel
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Faragó Tamás
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany348904380 m
92.Egressy Mátyás
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ekker Áron
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Irlanda Sándor
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348854840 m
93.Iliás Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Polgárdy Simon
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Magyar András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany348836080 m
94.Tóth Mihály
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Witt Olivér
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Dosztár Márton
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Arany348793790 m
95.Moses Brenda
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Nagy Fanni
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Kovács Flóra
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Arany348724040 m
96.Sótonyi Bálint
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Szilveszter Albert
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
-
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Arany348623160 m
97.Langó Dóra Anna
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Szlezák Fanni
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Hornyák András
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Arany348595240 m
98.Handlovics Daniella
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Harkai Kitti
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany348582570 m
99.Illés Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Király Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szentgyörgyi Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany348586240 m
100.Kátai Renáta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szabó Zorka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Maár Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany348564270 m
101.Szegő Marcell
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szoboszlai Viktória
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Várkonyi Viktória
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348544010 m
102.Flamich Csilla
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bak Dániel
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kakuk Jázmin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany348543730 m
103.Berecz Márton
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Czenke Márton
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jaczkó Mátyás
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany348517510 m
104.Péter Alexandra
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szikra Zita
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Deli Villő
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348515540 m
105.Geréd-Király Péter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Fasching Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Fekete Csaba
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany348455910 m
106.Molnár Evelin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fábián Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balázs Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany348446250 m
107.Márton Ágnes
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Serfel Aliz
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Pados Sarolta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany348375720 m
108.Papp Panna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
NINCS
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Tusor Sára
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Arany348374000 m
109.Herkely Tamás
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Lévai Márk
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Devich Noémi
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Arany348356830 m
110.Balogh Borbála
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Regina
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Töreky Réka
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany348324860 m
111.Márkus Liza
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Hering Vanda
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bozó Eszter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany348316750 m
112.Le Hai Yen
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kis Dorottya
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Debreczeni Nóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany348294400 m
113.Márton Ágnes
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Suhajda Karina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Fecsó Mariann
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany348285210 m
114.Ma Róbert
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Steili Erik
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Csányi Dominik
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Arany348275520 m
115.Csapi Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Dragschitz Boglárka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bercsek Botond
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany348264010 m
116.Papp Győző Benedek
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Szabó Annamária
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Dani Viktória
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Arany348216980 m
117.Mátyási Ákos
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Mátyási Kristóf
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Alföldy Levente
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany348204820 m
118.Áncsán Krisztián
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Kiss Gergely
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Mihály Levente
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Arany348207640 m
119.Virányi Zoárd
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kun Ábel
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lambrecht Brigitta
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348173990 m
120.Rosta Nándor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nagy Kristóf
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Krabót Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany348165320 m
121.Szaniszló Barnabás
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fodor Levente
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Osztatni András
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348134020 m
122.Vattamány Zita
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Südi Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Tagscherer Boglárka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany348134020 m
123.Sebestyén Norbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Sebestyén Róbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Szabó Andrea
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Arany348136480 m
124.Granc Erika
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Granc Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Jakab Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany348124050 m
125.Szakál Soma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiscsordás Olivér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dér Ágoston
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348116070 m
126.Nagy Júlia
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Póti Petra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Renkecz Véda
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348085600 m
127.Horváth Alíz
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Kusica Nadin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Rózsás Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Arany348085310 m
128.Mersich Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jamal Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Milán
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany348064920 m
129.Kiss Kincső
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Németh Csanád
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Elekes Csaba
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Arany348013340 m
130.Mészáros Dorottya
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pintér Panna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Smercz Blanka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany347978100 m
131.Kovács Koppány
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Petra
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Anna
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347966740 m
132.Lángi Máté
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Nemesbüki Júlia
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Dukay Levente
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Arany347966410 m
133.Németh Ákos
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Németh Eliza
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Dezső Máté
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany347883850 m
134.Hajagos Petra Ildikó
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szi-Benedek Fanni
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szabó Szonja Petra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany347876830 m
135.Honvéd Szabolcs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Erdős Gergely
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Vashegyi András
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany347875350 m
136.Szegedi Botond
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Molnár Attila
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Diószegi Hunor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany347834060 m
137.Pásztor Koppány
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kamarás Tamás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Sófalvi András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany347824200 m
138.Molnár Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nemes-Nagy Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szomorjai Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany347815790 m
139.Salamon Bruno
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szendi Csilla
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Vivien
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347785680 m
140.Böcskei Zsófia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Reich Melinda
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Skenderovic Szonja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany347786840 m
141.Gyöngy Anna
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Kellner Viktória
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Mórocz Anett Viktória
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Arany347764340 m
142.Németh Balázs
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Polereczki Barna
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Hermann Roland
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany347754110 m
143.Dyekiss Gábor
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Járai Csanád
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Ájpli Bence
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Arany347753490 m
144.Csáki Levente
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Csontos Sólyom
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Lencsés Petra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347734040 m
145.Parlagi Regina
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Necz Márton
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hoffer Balázs
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347713970 m
146.Miklay Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ványi Viktória
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany347704820 m
147.Nagy Zorka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Mohamed Amina
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Pántlik Lili
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Arany347672790 m
148.Csóka Barnabás
Németh László Gimnázium, Budapest
5. osztály
Prauda Zsombor
Németh László Gimnázium, Budapest
5. osztály
Simon Szabolcs
Németh László Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany347649840 m
149.Gál Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Milek Bálint
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Wizner Dávid
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany347634220 m
150.Vas Marci
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Molnár Egon
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Jordán Nikolasz
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Arany347587700 m
151.Gerstenbrein Péter
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Herbély Barna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kőszegi Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Arany347576330 m
152.Bárdi Boróka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ocztos Dominik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szekeres Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Arany347578150 m
153.Somodi Luca
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Farkas Réka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Arany347564760 m
154.Kiss Orsolya
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Erdélyi Lujza
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Bozó Hanna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Arany347523190 m
155.Török Szabolcs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Tóth Máté
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
nincs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Arany347495060 m
156.Kovács Áron
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szalai Zsolt
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
-
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany347474810 m
157.Grábics Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gyimesi Bianka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Oláh Tamara Virág
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Arany347466200 m
158.Ritzl Zsófia
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hőgye Kamilla
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347463850 m
159.Hiszem Panni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fülöp Fanni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Izabella
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347454510 m
160.Sebti Karim
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Gábor
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Koncz Balázs
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany347446440 m
161.Szin Attila
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mészáros Gergő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Farkas Mór
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347446700 m
162.Karikás Bori
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Szentirmai Bori
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Darvas Angéla
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Arany347443890 m
163.Fekete Janka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szitka Virág
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vámosi Hanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany347404870 m
164.Andristyák Noémi
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Gecser Enikő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Manger Adél
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Arany347404770 m
165.Szatmári Rozi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Poduszló Szonja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Fruzsina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany347393190 m
166.Szilasi Zsófia
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kiss Dorina
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nerada Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany347372940 m
167.Fodor Márton
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Schmidt Máté Ferenc
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szijártó Koppány
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany347357430 m
168.Vágány Szandra
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Fehér Babett
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Madarász Fanni
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Arany347356170 m
169.Barabás Áron
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Horváth Anna
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Várnai Adrienn
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Arany347326360 m
170.Schön Nóra
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Kovács Dóra
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Kovács Dániel
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Arany347325640 m
171.Cséki Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Teszári Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Dani Letícia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Arany347315220 m
172.Illyés Blanka
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Pintér Ilona
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Hattyasy Anna
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Arany347314500 m
173.Bognár Noémi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Juhász Jázmin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Weiler Mira
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany347317070 m
174.Grodvalt Enikő
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fási Lili
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár Viktória
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst289153820 m
175.Fazekas Júlia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kovács Laura
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szabó Jázmin
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst289003520 m
176.Kiefer Gergely
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szántó Zalán
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst286022200 m
177.Telkes Ágota
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Endreffy Janka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst285514320 m
178.Jó Barbara
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Wunderlich Gerda
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Vad-Horváth Málna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Ezüst283883180 m
179.Bocskai Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szabó Noémi
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ficsór Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst283302000 m
180.Prémusz Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Breznyán Alíz
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Székely Zoltán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst283234770 m
181.Dévai Hanna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Nobleth Sarah
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Sebestyén Fanni
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Ezüst283192690 m
182.Horváth Krisztián
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fekete Bence
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Váradi Benjámin
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst282723080 m
183.Schüszler Anna Villő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kökény Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kánai Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst282554540 m
184.Kálmán Fanni
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szepesy-Szép Lili
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hannig-Nguyen Khanh Linh
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst282394770 m
185.Barta Kinga
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Stróbel Gabriella
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
nincs
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst282393960 m
186.Numan Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Oláh Janka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Gothár Lilien
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst280263220 m
187.Bujdosó Anna
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
El Nagar Amira
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Kőszegi Csenge
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst279962530 m
188.Hekkel Zita
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Dancsó Eszter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Antal Luca
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Ezüst279854260 m
189.Pólya Panka
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Madarász Liza
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Csoboth Zsófi
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Ezüst279844750 m
190.Fejes Dóra
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Lázár Anna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Krikus Lara
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Ezüst279835060 m
191.Magyari Lilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Gergely Renáta Laura
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Csáky Liza Maja
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst279784670 m
192.Varga Attila
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Medvés Petra Zoé
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Illés Vajk
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst279684370 m
193.Bobán Petrik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Laufer Ádám
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kozma Bálint
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst279635440 m
194.Vágó Bernadett
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Karácsonyi Lilla
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst279452820 m
195.Batka Klára
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Lukács Lili
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bányai Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst279435630 m
196.Nguyen Anna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyüre Lili
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kelecsényi Gergely
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst279384680 m
197.Csorba Véda
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Szathmári Réka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Fodor Verka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Ezüst279343590 m
198.Rákos Samu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Asztalos Ádám
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Bálint
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst277754770 m
199.Bakó Jázmin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gulyás Domokos
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Dankó Dániel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst277634660 m
200.Szőke Lilla
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kozma Cintia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szi-Benedek Luca
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst277534600 m
201.Fernezelyi Palkó
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Szirmai Jani
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Maradi Bene
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Ezüst276836520 m
202.Zóka Olivér
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Ilyés Kincső
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Mészáros Áron
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Ezüst276783700 m
203.Batta Petra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Priskin Kinga
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Farkas Fanni
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst276773890 m
204.Mérész Cintia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Pintér Csenge
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kiss Antónia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst276765340 m
205.nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Boda Franiska
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kozma Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst276733380 m
206.Materny Csaba Szabolcs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szalai Bence Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kócsi Szabolcs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst276513240 m
207.Molnár Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Kormos Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Kátai Hanna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst276435240 m
208.Kalmár Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
-
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Vasics Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Ezüst276365780 m
209.Cseh Henriett
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Konkoly Orsolya
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Ligeti Barbara
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst276366120 m
210.Molnár Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth Zsombor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Miheller Márton
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst276305070 m
211.Török-Varga Olivér
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Komjáti Roland
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dárdai Dávid
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst274654720 m
212.Spacér Lili
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szikora Bettina
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst274504390 m
213.Kis Vanda
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Krylova Ekaterina
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Nagy Szonja
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst274064790 m
214.Gordos Csenge
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Németh Anikó
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hallai Balázs
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst273615500 m
215.Dobai Bálint
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Garamvölgyi Vince
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst273556170 m
216.Kiss Kata
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Szőke Tímea
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Fekete Luca
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Ezüst273535290 m
217.Fehér Sára
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Balázs Angéla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Alexandra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst273485420 m
218.1
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
2
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
3
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Ezüst273485420 m
219.Kőgyesi Gábor
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Pásztor Csaba
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Zentai Lilla
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Ezüst273476560 m
220.Radványi Lívia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szakács Enikő
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kufcsák Vivien
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst273433810 m
221.Tárnoki Enikő
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jurcza Zsófia
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst271515280 m
222.Szabó Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bartók Fruzsina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kerekes Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst271295240 m
223.Balogh Júlia
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Vajvoda Réka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Sonjic Natália
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ezüst270954320 m
224.Ulveczki Nóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bús ALexandra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szász Barbara
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst270944680 m
225.Erős Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szőke Viktor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Zsoldos Péter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst270524900 m
226.Kis Csanád
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Vida Martin
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Mérey Milán
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst270455060 m
227.Pataki Zsombor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szántai Roland Marcell
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Cseresznyés Csongor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst270455330 m
228.Mészáros Nóra
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hock Zsófia
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Eszter
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst270446530 m
229.Nagy Benjamin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Jusztin Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szilaski Szonja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst268244990 m
230.Varszámisz Richárd
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Foór János
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ambrus Nimród
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst267843680 m
231.Siket Dorottya
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Krecz Nikoletta
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fodor Dalma
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst267728200 m
232.Oláh Dóra Antónia
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Balogh Boglárka
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zengő Viktória
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst267685050 m
233.Hajdu Noémi
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Török-Major Menta
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gergely Marcell
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst267676810 m
234.Selmeci Bernadett
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Bíborka
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Miltényi Dóra
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst267546070 m
235.Herceg Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kozel Kata
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Schneider Richárd
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst267444450 m
236.Szabó Richárd
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Samaoya Carolina
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Somogyi Csongor
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst267394800 m
237.Bártfai Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sörfőző Míra
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zeman Márton
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst264487470 m
238.Kovács Levente
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Botos Dávid
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Tiszai Csenge
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ezüst264476490 m
239.Cseri Dominik
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vékony Márk
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyüre István
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst264376160 m
240.Fehérvári Károly Patrik
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Hindler Bálint Alex
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Szekeres Elizabet
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Ezüst262675410 m
241.Szabó Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Papp Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Nagy Gábor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst262135460 m
242.Bodor Balázs
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Zrínyi Miksa
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
-
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst261937250 m
243.Szokalopulosz Timon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Nagy Barna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Pacsay Benjámin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst261728080 m
244.Lampert Ákos
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Gellért
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szokolányi Loretta
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst261425750 m
245.Fehér Amanda
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Járfás Dóra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Nagy Martin
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst261376770 m
246.Botos Máté
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Buza Máté
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Tompos Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst259836090 m
247.Tűz Dorina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Helik Janka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Szeibert Tímea
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst258605770 m
248.Kéri Liliána
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Seres Alexa
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Kovács Réka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Ezüst255985540 m
249.Nagyistván Kata
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Böhönyei Eszter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst253046670 m
250.Bense Erik
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dauda Judit
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mokalisz Jorgosz
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst252464580 m
251.Marton András Attila
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Pomaházi Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szabó Domán
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst247227020 m
252.Deák Aletta
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Farkas Sára
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Puskás András
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst244308410 m
253.Hallgató Zalán
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Garda Hugó
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst243686700 m
254.Ferkócza Kristóf
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Morvai Dávid
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Mazura Gábor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst233853790 m
255.Varga Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Rádi Bettina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst233063140 m
256.Horváth Emese
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Barna Krisztina
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Asztalos Noémi
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst232664660 m
257.Kovács Márton
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Tóth Tibor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Batka Balázs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Ezüst232584380 m
258.Urbán Eszter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Urbán Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
nincs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Ezüst232584660 m
259.Oláh Csenge
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Gácsi Kata
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Sarusi-Kis Linda
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Ezüst232574660 m
260.Sajti Barnabás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nagyszűcs Előd
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kozma Temüdzsin
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst229973670 m
261.Boros Dóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Boros Eszter
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Simon Vivien
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst229622820 m
262.Ádám Odett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Szabó Levente
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Laczy Olivér
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst228123480 m
263.Dukai Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Fábián Réka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Hajdu Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst228063480 m
264.Betegh Janka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Don Júlia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sikolya-Nagy Gréta
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst227024300 m
265.Itzelberger Pál
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Farkas Flóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ladjánszky Lilla
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst226912610 m
266.Geréb Luca
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hadnagy Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tölgyes Lilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst226575150 m
267.Lajkó Dániel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
-
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Török Máté
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Ezüst226475260 m
268.Hunya Renáta
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Róbert
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Majzik Barnabás
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst226462480 m
269.Masztlay Viktória
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kober Ildikó
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst223744840 m
270.Czipri Enikő
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Göbölös-Szabó Dorka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Somkuti Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst223615770 m
271.Bálint Balázs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Peszeki Roland
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Farkas Márton
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst223335210 m
272.Lázár Lilla
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szabó Blanka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Csősz Nóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst220924980 m
273.Mőnich Imola
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Böőr Izabella
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Fajt Réka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst220724440 m
274.Kormos Bálint
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
NINCS
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
NINCS
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Ezüst220385230 m
275.Sinka Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Szabó Álmos
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Nagy Szabolcs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst219064310 m
276.Simon Emma
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nej Zsófia
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Ábel
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst218605270 m
277.Nagy Annamária
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pogány Kata
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bognár Liza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst217905430 m
278.Hajdu Veronika
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Juhász Lili
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szabó Alexandra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst217825960 m
279.Dragovics Dorka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ország Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Meggyes Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst217714340 m
280.Nagy László Richárd
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Oltai Dániel
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Papp Kornél
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst217455280 m
281.Zentai Péter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Holló Benjámin
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Potornai Berta
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst214834150 m
282.Danyi Zsófia
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Hermann Zille Hanga
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Várady Gergely Fülöp
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Ezüst214605560 m
283.Rimay Dóra Piroska
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Nagy Lilianna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Misurda Orsolya
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst214366190 m
284.Varga Álmos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csonka Zsigmond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dénes Barnabás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst211916510 m
285.Antal Dorka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Tóth Eszter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kovács Boróka Orsolya
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst211366300 m
286.Gyolai Bettina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ujvári Petra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Gáspár Tamás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst209695710 m
287.Paluska Márk
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Polgár Márk
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sándor Máté
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst209535240 m
288.Jakab Tibor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kákonyi Donát
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Debreczeni Hajnalka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst209155410 m
289.Kardos Norbert
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szincsák Balázs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Elekes Péter
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst208924340 m
290.Sárkány Zétény
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Hégely Ábel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Tóth Boglárka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst206465120 m
291.Körbl Réka
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Prileszky Sára
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Winkler Anna
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Ezüst205577090 m
292.Perendi Kristóf
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Szatmári Csaba
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Szanyi-Nagy Csaba
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Bronz19941580 m
293.Bécsi Ádám
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Kis-Fodor Márton
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Pataki Sebestyén
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Bronz19924150 m
294.Galkó Csanád
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Balogh Bulcsú
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Ács Péter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Bronz193331390 m
295.Szlancsik Réka
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Varga Balázs Endre
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Mikus Marcell
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Bronz190043860 m
296.Marosi Laura
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Tuba Molli
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Zentai Borbála
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz189352760 m
297.Benedek András
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
Szabó Bíborka
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
Zeke Dávid
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
Bronz187202810 m
298.Annus Balázs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Németh Ádám
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Marcell
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz186993590 m
299.Popescu Dániel
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Elekes Csongor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Nagy Levente
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz186953820 m
300.Csató Málna
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nyilasi Diana
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pontyos Zita
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz185942190 m
301.Kecskés Ádám
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Nagy Erik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szemenyei Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Bronz184282520 m
302.Kovács Péter
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Juhász Bence
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Varga Dániel
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Bronz184072930 m
303.Buzár Anna
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ferenczi Katica
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Kovács Sára
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz180754080 m
304.Béki Dániel
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Mangó Zsóka
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz180483760 m
305.Szilágyi Jázmin
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Safranyik Edit
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Pesti Lili
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz179963290 m
306.Bárány Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Borbola Patricia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Juhász Emma
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz179613240 m
307.Bejan Mira
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Rebeka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Berek Laura
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz179422430 m
308.Pintér Róbert
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Schinogl Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
-
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Bronz177904830 m
309.Skarbinecz Lili
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Sulyok Hanga
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Deli Dóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz177603880 m
310.Rózsa Melinda
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mátyás Krisztina
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Emese
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz177382690 m
311.Balog Csaba
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fülöp Dorina
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fekete Zsombor
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz177313460 m
312.Maruzsa Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Csata Róbert
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ficzere Gergely
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz177293460 m
313.Lázár Bence
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kékesi Erhard
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jónás László
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz177153870 m
314.Kovács Léna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Vargha Rozina
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Bronz176782780 m
315.Maukner Botond
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kopasz Vendel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Babiczky Balázs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz174753270 m
316.Segyevi Bence
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nagy Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Morina Melina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz173953700 m
317.Veress András
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fekete Miklós
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Solymosi Ádám
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz173864280 m
318.Végh Máté
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zöldi Zsolt
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Heniger Csaba
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz171183650 m
319.Badó Csaba
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Kornyik Vivien Éva
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Pál Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Bronz171085300 m
320.Boros Katica
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bucsai Attila
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Huber Bálint
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz170923230 m
321.Kármán Renáta
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Herczeg Imre
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Móricz Szandra
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
6. osztály
Bronz165636010 m
322.Tordai Sándor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szilágyi Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bácsi Benjámin
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz165624930 m
323.Nagy Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Marton Viktor
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Csopor Gergő
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz165505110 m
324.Ovádi Barnabás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mózsa Viktor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Holovács Márk
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz164794730 m
325.Villám Kincső
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kopasz Hanna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nyírő Milla
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz164773790 m
326.Varga Boglárka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Sárosi Boglárka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
-
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz158685100 m
327.Ferge Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Balogh Máté
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz136721190 m
328.Gergely Zoltán
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Batári Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szanka Csanád
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz127902480 m
329.Gábori Júlia
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Besenyei Bianka
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Moravszki Csenge
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz127311710 m
330.Pósfai Amanda
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Borsodi Réka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Fodor Tamás
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz127132280 m
331.Jakab Ádám
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Horváth Gábor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kiss Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz118283520 m
332.Szabó Renáta
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Reichert Viktória
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nemes Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz118283520 m
333.Barabás Rebeka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Molnár Dzsenifer
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Vidák Adrián
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Bronz114503240 m
334.Pajor Zoltán
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Rost Beatrix
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Schafer Anna
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz109654720 m
335.Rizmajer János
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Mécs Botond
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Nagy Ábel
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz90801340 m
336.Cserny Adél
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Takács Bálint
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bugár Boglárka
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz75672320 m
337.Tomasószki Gréta
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kiss Laura
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dávid Dalma
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz69322850 m
338.-
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bereczki Levente
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Szentkirályi Dániel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bronz5330220 m
339.Héra Dániel
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Zóka Oliver
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Winkler Anna
Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Solymár
6. osztály
Bronz5330160 m
340.Gyephár Vince
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Srej Lara
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
-
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz5030550 m
341.Kassai Roberta
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Egri Fanni
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
-
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bronz4730830 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Baski Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Barna Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fleiner Zsigmond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany549063960 m
2.Réti Zoltán Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pongrácz András Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tot Bagi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany548735290 m
3.Budaházy Béla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Marsi Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany548684510 m
4.Koleszár Csoma
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Somogyi Gergő
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Balázs András
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany548595560 m
5.Kis Veronika
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Skrabák Boglárka
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Páhán Anita
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany548534510 m
6.Bánhidi-Rózsa Botond
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
-
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany548206960 m
7.Bán-Szabó Áron
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bencsik Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kovács Tamás Mihály
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany548108520 m
8.Balázs László
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lugosi Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Zavadil Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany548036620 m
9.Böcskei Balázs Gergely
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Quan Vu
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Terjék András József
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany547985760 m
10.Halászy-Kiss Noémi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Schenk Anna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Baranyai Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany547784930 m
11.Schneider Lilla
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Kutai Vivien
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Sárosi Szabina
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Arany547594850 m
12.Zeke András
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Bakonyi Boldizsár
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Farkas Balázs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Arany5473810360 m
13.Baumann Attila
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ráfli Ádám Márk
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vadászi Tamás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany547345460 m
14.Fazekas Sándor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Szabó András
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Tóth Balázs
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Arany498645270 m
15.Bánszki Balázs
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Csapó Dániel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jókay Benedek
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany498535770 m
16.Dózsa Gábor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Gelle Gábor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Török Ignác Bálint
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Arany497884390 m
17.Mátéfy Ádám
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó András József
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Még egy fiú Botond
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany497836330 m
18.Krasznai András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ménes Zsombor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Méry Ambrus
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany497815530 m
19.Fatér Petra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mészáros Katalin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szeidl Kata
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany497667480 m
20.Raschek Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Lehota Blanka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Zsuppán Réka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany497655400 m
21.Büki Kálmán
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kassai Bence Márk
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Némedi Boldizsár
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany497636350 m
22.Szénás Anna Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szojka Adrienn Hanna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vanderer Hajnalka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany497596300 m
23.Tonomár Zorka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Nemess Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Kollár Adél
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany497577200 m
24.Rácz Balázs
Piarista Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jakab Attila
Piarista Gimnázium, Budapest
7. osztály
Deák Mátyás
Piarista Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany497336010 m
25.Juharos Róbert
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Dörnyei Bendegúz
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Csábi-Kis Henrik
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany497324780 m
26.Babcsányi István
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Hegyi Benjámin
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Arany448934810 m
27.Molnár Eszter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Incze Regina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Detrik Szabolcs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany448045630 m
28.Kovács Áron
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Ordódy Zsigmond
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Schauermann János Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany448004770 m
29.Macher Máté
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fuchs Péter
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nádudvari Máté
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany447953890 m
30.Barosi Mihály
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Fórizs Máté
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Tordai Bence Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany447617550 m
31.Kiss Gergely
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Korzenszky Bence
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Személyi Balázs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Arany447616480 m
32.Janik Anna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Filó Anna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Harangozó Anna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Arany447605220 m
33.Csáji András
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Sasvári Bálint
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Demeter Szabolcs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Arany447416880 m
34.Miklós Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tarsoly Levente
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hermann Máté
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany447364740 m
35.Szamecz Márton
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szóga Zsigmond
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lajkó Tamara
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany447348790 m
36.Békási Zsolt
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Boór András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bőhm Dániel Jakab
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany447338390 m
37.Andrási Gellért
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Lakatos Nóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Láng Barnabás
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany447306740 m
38.Bóné Márton
Piarista Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szilágyi Máté
Piarista Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Piarista Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany447295900 m
39.Újpál Regina
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Madácsi Eszter
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Takács Dóra
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany398534210 m
40.Csapó Szabolcs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Balogh Ákos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
György Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany398314530 m
41.Ágoston Pál
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany398305350 m
42.Andrész Zoltán
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Kovács András Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Varga Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany398125060 m
43.Drienyovszki László
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bánrévi Márk
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Laufer Levente
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany398094380 m
44.Ábrahám Péter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Orgovány Zoltán
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Takács Márton
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Arany398083560 m
45.Vizi Roland
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vizi Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lengyel Dániel
Farkasréti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany398084240 m
46.Érczfalvi Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pócs Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Zétényi Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany397994420 m
47.Décsi Anna
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Atkins Michael
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Bognár Sára
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397982560 m
48.Benyovszky Gyöngyvér
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Dávid Gerda
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szederkényi Tünde
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany397934460 m
49.Karkó Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Bedynski Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
nincs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany397913960 m
50.Szíjjártó István
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Farkas Kitti
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Medvés Erika Bella
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397786640 m
51.Fodor Attila
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Jeney Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Lengyel Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany397744420 m
52.Kovács Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Molnár Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Györök Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany397733740 m
53.Rátosi Balázs
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Kun Patrik
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
nincs
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Arany397713590 m
54.Barta-Tóth Nátán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Kovács Benjámin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
nincs
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Arany397705690 m
55.Blaskovits Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Feller Dénes
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szabó Máté2
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany397703500 m
56.Beke Barnabás
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Beke Marcell
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vida Boldizsár
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397694660 m
57.Esze Márton
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Benkő Gábor Péter
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Papp Máté
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397696000 m
58.Bánfalvi-Kovács Tivadar
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Miksa György
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Osztovics Levente
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397684940 m
59.Herczeg Zorka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Nyári Anna
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Hegedűs Dóri
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Arany397672400 m
60.Kremmer Benjámin
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Hubik Fruzsina
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Majoros Levente
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Arany397623780 m
61.Baksa Milán
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bán Krisztián
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gubcsi Botond
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397519000 m
62.Ágoston Anna Rita
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Golács Zita Réka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kucsera Fanni
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397514950 m
63.Petz Máté
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kavalecz-Szücs Lilien
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Rátkai Bori
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397505920 m
64.Szoboszlai Lilla
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
László Lilla
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Radeczky Tamás
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397505430 m
65.Mayer Csilla Zsuzsanna
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Alexandra
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397465040 m
66.Szabó István
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Visztra Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Domján Roland
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397448450 m
67.Pusztai Rebeka
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szalai Virág
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Alács Anna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397425580 m
68.Bonhardt Liliána
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mocsári-Orosz Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Merza Roland
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397406550 m
69.Varga-Tóth Máté
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Tóth Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Pichler Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany397384400 m
70.Török Réka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Kalocsai Míra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Csepei Krisztina
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany397375460 m
71.Kotán Bence
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hajnal Vilmos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ónody-Molnár Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany397376350 m
72.Narozsny István Barnabás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rácz Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany397345460 m
73.Csókási Csenge
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Pintér Diána
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Puskás Anna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany348824050 m
74.Hoang Minh Thuy
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Le Thuy Duong
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Varga Csenge
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany348802930 m
75.Boross Csaba
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
-
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Gortva Ádám
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany348733750 m
76.Kovács Krisztina
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Lehel Réka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Horváth Tamara
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Arany348682690 m
77.Póka Áron
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jónás Károly
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tolnai Gábor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany348633370 m
78.Máté Hanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Mikecz Pálma
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Szaszkó Lilla
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Arany348573070 m
79.Laczkó Zsófia
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Jáki Zsófia
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kárpáti Anna
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany348483770 m
80.Szebeni Kata
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Kollár Marina
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Arany348364160 m
81.Szilágyi Bence
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sztupkay Bernadett
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csiffári Zita
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348349110 m
82.Válik Maja Anna
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fehér Csaba
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Járó Bernadett
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348344360 m
83.Záborszky Ádám
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dragonits Tamás István
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348345290 m
84.Gyulai Blanka
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kéri Anna
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Torma Noémi
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany348333260 m
85.Szijj Zita
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tircsi Andrea
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pataki Liliána
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany348309720 m
86.Pecze istván
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Szígyártó Lilla
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Szígyártó Kinga
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Arany348264710 m
87.Takács Márton
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Marosi Gergely
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Soós Balázs
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Arany348204140 m
88.Rahimkulov Margarita
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szin Imola
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hornák Flóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348172340 m
89.Pászti Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fischer Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Aszódi Noémi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348175300 m
90.Simon Dávid
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Schwarczenbarth Lipót
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Farkas Fióna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Arany348147270 m
91.Mátyók Júlia
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Kovács Eszter
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Hézser Tünde
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Arany348134290 m
92.Miheller András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Molnár Mátyás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany3480710040 m
93.Dyekiss Rózsa
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Horváth Botond
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Erdélyi Csaba
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Arany348073660 m
94.Nagy Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bedegi Boglárka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Borsányi Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348054620 m
95.Geréb Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Orbán Koppány
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Várnai Rupert
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348054480 m
96.Lerch Adél
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szatmáry Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hermann Kata
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany348044900 m
97.Reich Lorett
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Markovics Vivien
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Maróti Brigitta
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Arany348004080 m
98.Tóthpál Tamara
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kiss Sára
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Lukács Emma
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany347995750 m
99.Mészáros Kata
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Murányi Lili
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Joó-Kovács Nikoletta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Arany347973230 m
100.Molnár Balázs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Oláh Olivér
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Nyári Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Arany347914880 m
101.Hackspacher Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Gerstenbrein Zoltán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bencsik Attila
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Arany347917150 m
102.Bazsó Noémi
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Braun Luca
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Fáy Blanka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Arany347873330 m
103.Czirják Aletta
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mezei Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Finák Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany347863820 m
104.Horosz Ilona
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Farkas Johanna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Falmann Petra
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347784590 m
105.Haraszti Nimród
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pap Kristóf
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Szilárd
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347766700 m
106.Sas Szilveszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Takács Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Krisneider Gergő
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Arany347726790 m
107.Virág Balázs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Boros Gergő
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347682960 m
108.Répás Márton Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Turner Lili
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Sebestyén Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany347684400 m
109.Szabó Virág
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Márta Blanka
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Kékedi Eszter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Arany347664800 m
110.Csáthy Balázs
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
-
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szántó Becz Erik
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany347617790 m
111.Makai Fanni
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Júlia Veronika
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fedor Blanka
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347616740 m
112.Birovecz Bátor
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Szabó Milán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Marton Olivér
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Arany347554480 m
113.Mózes Roland
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Németh Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Nincs
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Arany347554060 m
114.Szilvási Kincső
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szalai Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Budai Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany347503270 m
115.Csizmadi Bence
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mados Márta
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bánházi Botond
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347495140 m
116.Bartyuk Lili
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kulimák Panna
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vörös Tímea
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany347492810 m
117.Borsos Laura
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szalkay Márta
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Gere Laura
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany347444980 m
118.Für Alex
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Sári Roland
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bene Tamás
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Arany347444320 m
119.Gáspár Karolina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Balogi Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Belákovics Virág
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany347444540 m
120.Orbán Enikő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gyöngyösi Sára
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Urbán Zsuzsanna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany347395420 m
121.Jászfalusi Mátyás
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Niksz Bonifác
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Veres Péter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany347384320 m
122.Viczián Ákos
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Perlei Lóránt János
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347375160 m
123.Csaplár Júlia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Barosi Viktória
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Jánosa Dorina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany347344090 m
124.Gergely Réka
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Polgár Réka
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Terebessy Zsófia
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany347337980 m
125.Faragó Cintia
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kecskeméthy Evelin
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Fehér Csenge
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany347305580 m
126.Ruzsicska Júlia
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Bui Lan Leila
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Lili
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Arany347307640 m
127.Tánczos Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Prekop Adél
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst295111910 m
128.Bodor Ivett
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Fülöp Melani
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
nincs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Ezüst289062580 m
129.Siba Kata
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Gál Imola
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Szőcsényi Enikő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst289042380 m
130.Kiss Ágnes
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Sándor Csenge
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Zsitva Norert
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst288393340 m
131.Gyulai Petra
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Finta Róza
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Kis Luca Kata
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Ezüst286293610 m
132.Bartha Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Kiss Nikoletta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bánki Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst285823610 m
133.Kovács Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Németh Bálint
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Kiskó Szilárd
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst285413990 m
134.Berente Zsolt
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Móri Márk
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Mikó Dániel
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst283082990 m
135.Gáspár Csongor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Fehér Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Milus Lajos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Ezüst282862970 m
136.Montvai Szilárd
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Dudás Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Slett Kristóf
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst282733810 m
137.Varga Virág
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Herbély Brigitta
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Nemes Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst282643550 m
138.Vig Dániel
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Palásti Dávid
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
nincs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Ezüst280064060 m
139.Dudás Dorka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Henter Fanni
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst279743870 m
140.Csáky Dóra Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Schauermann Boróka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Schilling Rebeka Beatrix
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst278373810 m
141.Bódi Tekla
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Kocsis Evangelina
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Szerőczei Cippóra
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst277613900 m
142.Kovács Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Veréb Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Potoniec Vencel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst276843480 m
143.Cserny Anna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Paspalev Georgi
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Turcsics Gergely
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst276773600 m
144.Szabó Gergő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Hadobás Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Jadlószki Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst276713380 m
145.Kovács Andrea
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Závogyán Jennifer
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Welsz Hanna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst276703940 m
146.Merza Zsófia
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kárpáti Sára
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Németh Márton
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst276484720 m
147.Nedvig Máté
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Bencsik Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Szilágyi Máté
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst276413640 m
148.Nagy Olivér
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Horváth Dominik
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Nagy Jonatán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst276404830 m
149.Nagy Anita Boglárka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Mairy Katalin Martine
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Hamza Virág
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst276404880 m
150.Molnár Regina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Rácz Noémi
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Domboróczky Jázmin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst273614740 m
151.Hódosi Kamilla
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bíró Evelin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Baráth Véda
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst273425530 m
152.Basa Bernadett
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Incze Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Szőke Dominik
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst271714950 m
153.Lantos Vendel
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
N.Szabó Dávid
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Gergely László
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst271385170 m
154.Wisznovszky Adrián
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Szlanka Szabolcs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Ákoshegyi Solt
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Ezüst271275230 m
155.Dudás Péter
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Sztepanek Barnabás
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Ürmös Martin
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst271084700 m
156.Gubicz Réka
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Kosina Elizabet
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Miksán Hanna
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst271045190 m
157.Árki Enikő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Merész Flóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst270824920 m
158.Gudmon Sándor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Takács Gergely
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Pribék Alex
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst270525870 m
159.Rózsás Péter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Budavári Boglárka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Závori Emília
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Ezüst268045750 m
160.Bruckner Dániel
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Parnaki Sebestyén
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Ezüst267665340 m
161.Böjte Vivien
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szabó Fanni
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Horváth Boglárka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst267316030 m
162.Mundruczó Péter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Tusor Bálint
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Sal Bendegúz
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
7. osztály
Ezüst265665680 m
163.Rabi Dorka
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szász Luca Lina
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Laura
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst264515530 m
164.Bajai Kende
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Czachesz Áron
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vass Levente
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst262046580 m
165.Farkas Dalma
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Pásztói Vera
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Tomasik Borbála
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst262014770 m
166.Rácz Dorottya
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Schell Adél
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Németh Bori
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst261536480 m
167.Tordai Mirtill
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szűcs Kinga
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kvaszta Jázmin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst258357000 m
168.Bakó Boglárka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bozsik Fanni
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Mihály Tünde
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst252426690 m
169.Szikorszky László
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Székelyhidi Ádám
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Szatmári Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst252306860 m
170.Szalay Ádám
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ali Rami
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst246658020 m
171.Máté Gergő
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Némedi Roland
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Pulger Szonja
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst245692590 m
172.Farkas Anett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Varsa Botond
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Szappan Ferenc
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst245692590 m
173.Surányi Júlia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Keresztes Kata
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kovács Zsanett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst245681690 m
174.Kádár Réka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Kakasi Zsófia
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Vári Emese
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Ezüst236423020 m
175.Pálfi Zsófia
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Papp Zsófia
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
-
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst233282930 m
176.Radvánszki Ferenc
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bársony Csaba
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zolnai Samu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst233273770 m
177.Daróczi Lili
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Grózsnik Olivér
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
W. Nagy Csoma Csinkó
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Ezüst227443700 m
178.Schirok Regina Abigél
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Biró Veronika
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kovács Maja Kinga
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst226453980 m
179.Kostyál Andris
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Szakos Balázs
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Szabó Márton
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst226454220 m
180.Fazekas Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Farkas Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Háda Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Ezüst223744000 m
181.Diószegi Keve
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Maloschik Emma
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Kovács Botond
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Ezüst223454500 m
182.Farkas Dániel
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Hallgató Levente
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Ezüst218085240 m
183.Szalay Máté
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Mészáros Martin
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Lencse Panna
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ezüst217865040 m
184.Ötvös Fanni
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Szántai Hajnalka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bede Flóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Ezüst217543820 m
185.Éhmann Nikolett
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Herteg Alexandra
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Szász Judit
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ezüst217525780 m
186.Hoksza Panna
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
Pálfi Lilla
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
Eszenyi Lujza
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
Ezüst217474180 m
187.Buza Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szijártó Levente
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Pomaházi Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst215724820 m
188.Lakatos Bence
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pankotai Balázs
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Chamas Elias Sándor
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst211685820 m
189.Hegedüs Bence
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Herczegh Norbert
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Veres Viktor
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst211325870 m
190.Pál Panna
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Pelle Kamilla
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Németh Dóra
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst202516470 m
191.Barta Ádám
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Kiss Máté
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Forgó Judit
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Ezüst199866550 m
192.Ludányi Barnabás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Fodor Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Simon Bálint
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz196061140 m
193.Tövissi Bence
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Horváth Ádám
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szarka Dávid
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz195851690 m
194.Bajusz Balázs
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Raboczky Botond
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Pintér Patrik
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz193202390 m
195.Bognár Panna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pikó Patrícia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz193202390 m
196.Csajághy Levente
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Kecskeméti Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Tasnádi Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Bronz190402080 m
197.Csepeli Zalán
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Bence
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Majdán Máté
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz190122650 m
198.Kovács Dominika
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Nyírádi Enikő
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Kádár Nóra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz189862680 m
199.Rábenspeck Sára
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Kada Vanda
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Kovács Anna
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz189862680 m
200.Kovács Lilien
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Dénes Ditta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Binger Nikolett
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz188522270 m
201.Nagy Attila
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Kovács Máté Zsolt
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Kertész Patrik
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Ezüst187517100 m
202.Zahorán Dorotea
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Csaba Zoé
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Ceglédi Csillag
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Bronz187513240 m
203.Kőröshegyi Kinga
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kossuth Borbála
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Iván Réka Boglárka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz187383090 m
204.Jáger Katalin Anna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Budai Petra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Zelei Zsuzsanna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz187312940 m
205.Oláh Martin
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
8. osztály
Száraz Melissza
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
8. osztály
Varga Rebeka
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
8. osztály
Bronz187192390 m
206.Csaba Jázmin
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Solymosi Flóra
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
-
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz187072230 m
207.Hegyi Dominika
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Tankó Kinga
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Torma Zsófia
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bronz186652870 m
208.Hoffer Vivien
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
Schnobl Gerda
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
Paizs László
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
Bronz185702580 m
209.Farkas Lénárd
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Parádi Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Thomka Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz184553270 m
210.Csontos Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Edőcs Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz184372780 m
211.Marx Luca
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Lukács Petra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Hajdu Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Bronz184373180 m
212.Hősei Mátyás
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gyöngyösi Milán
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Balázs Benedek
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst184317610 m
213.Mike Áron
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vörösbaranyi Bernárd
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kalmár Samu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz184062420 m
214.Incze Enikő
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Jassó Eszter Nikol
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Orosz Laura Andrea
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz184043530 m
215.Andrási Szilvia Viktória
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Mucsi Emma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Thoma Noémi
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz184043530 m
216.Misurda Luca
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Székely Emma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Horváth Márk
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz184033830 m
217.Zagyva Bence
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Kiss Maya
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Garancz Gréta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz183802490 m
218.Vajda Lilla
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Tóth Eszter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
nincs
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz183762500 m
219.Török Andrea
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Füge Laura
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Hőbenreich Cintia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz183692800 m
220.Szigeti Martin
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Goldsmann Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Udvardi Dominik
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bronz183682500 m
221.Tatár Lőrinc
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Szarvas Kristóf
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Gazdag Zsombor
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Bronz181402870 m
222.Kiss Dávid
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szatmári Bence
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz181363240 m
223.Tuba Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Molnár Kinga
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Babinka Lilla
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Bronz181252660 m
224.Czikle Szabina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szenczi Alexa
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Rácz Tímea
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz181083290 m
225.Tönköl Tamara
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Erdei Fanni
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bajkó Andrea
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bronz181022960 m
226.Hikisch Bence Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Gálos Botond
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Vass Richárd
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz180992660 m
227.Patrovits Laura
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hajdú Borka
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Takács Anna
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz180912400 m
228.Turi Dominik
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Apagyi Zoltán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Hegedűs Andor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz180743420 m
229.Nagy-Jávori Bence
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Gáspár Benedek
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Lenky Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
7. osztály
Bronz178363270 m
230.Kis Ramóna
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Burlovics Kata
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Fejes Máté
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz178203340 m
231.Czobor Dóra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Demeter Orsolya
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Rózsahegyi Eszter
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz178032800 m
232.Balog Johanna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Kővári Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Mráz Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz177903450 m
233.Kmetyó Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Balog Regina Kitti
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Funk Ilona Ajna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz177894710 m
234.Kamarás Kata
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Szabó Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz177893650 m
235.Pollák Sára
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Steingruber Fanni
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Koller Bence
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz177662640 m
236.Sztanó Kincső
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Simon Panna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Molnár Kamilla
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz177633050 m
237.Birta Boglárka
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Bodrogi Dávid
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Kovács Virág
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz177442850 m
238.Papp Zsuzsanna Boglárka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Molnár Eszter
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Borbála
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz177403050 m
239.Gudmann Tamás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Németh Tamás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Gráf Ádám
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz177132600 m
240.Kempl Barnabás
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Lelovics Nóra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Mihalik Hanna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bronz175494090 m
241.Kadocsa Botond
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Magyar Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Dénes András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz175364640 m
242.Nagy Tamás
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Török Mihály
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz175074500 m
243.Ambrus Bendegúz
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Dragschitz Tiborc
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Samu Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz175013260 m
244.Gelányi Márk
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szanka Benedek
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Korbár Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz174772660 m
245.Fajt Fanni
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Papp Viktória
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Pásztor Zalán
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz174313440 m
246.Fendrik Borbála
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bordás Lulu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Mészáros Emma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz174232910 m
247.Milák Barbara
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Tóth Szófia
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
DiMaio Dóra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz173683670 m
248.Baráth Éva
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bori Emese
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Csenge
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz171933960 m
249.Juhász Ferenc
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
Juhász Emese
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
Csurgó Márton
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
Bronz171643700 m
250.Szőke Alexandra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Iszák Alexandra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Ilonka Szabina
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz170923350 m
251.Keresztes Jonatán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Kardos Bence
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ceglédi Jázon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Bronz168903640 m
252.Péter Domokos
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Kattári Luca
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Sipos Míra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz168813160 m
253.Varga Kristóf
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bóna Dominik
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Nevezi Botond
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz168642590 m
254.Surányi Kamilla
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bús Patrícia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kozel Csenge
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz168043680 m
255.Fekete Koppány
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Mótyán Roland
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Zsiros Máté
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz165975380 m
256.Simon Áron
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Iván
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bódi András
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz165525480 m
257.Horvát Diána
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Solti Bettina
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Renáta
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz165514100 m
258.Abdel-Magid Iván
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Petró Márton
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Király Bálint
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz165175000 m
259.Jegyinák Emese
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bárány Zita
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kapás Panni
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz165114760 m
260.Bíró Zsanett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Farkas Anna
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Lőrinczi Fanni
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz164994320 m
261.Hadamcsik Emese
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
-
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
Martin Abigél
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
7. osztály
Bronz162554320 m
262.Tóth Kata Réka
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Menyhárd Márk
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Povázson Levente
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz161724020 m
263.Ladjánszky Dániel
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Pengő Bertalan
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Gál Andor
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz146551820 m
264.Péter Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Palásti Patrik
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Fagyal Gergő
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Bronz137281660 m
265.Vig Míra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Baksay Luca
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Köbli Karola
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bronz133881780 m
266.Krizsai Armand
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Balkányi Belián
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szilágyi Gergely
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz133861410 m
267.Bozsik Ferenc
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Erdélyi Bence
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Sevecsek Márton
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Bronz128613000 m
268.Bognár Panna
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Gyöngy Álmos
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz125654130 m
269.Rónai Lili
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Major Henrietta
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Schudabek Róbert
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz125102470 m
270.Kmetty Márk
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Simon Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
-
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz125092470 m
271.Balogh Tamara
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Beer Boglárka
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Tóth Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz124742470 m
272.Kálmán Eszter
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
-
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Nagy Vera
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Bronz122093050 m
273.Gébele Nikolett
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Kedves Zsófia
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Tannert Csenge
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz121553470 m
274.Sándor Dániel
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
7. osztály
Varbai Bernadett
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
7. osztály
Zödös Lilla
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
7. osztály
Bronz116033660 m
275.Strupka Attila
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Virág Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz109914040 m
276.Asztalnok Botond
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Csonki Ferenc
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Pesti Benedek
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Bronz109594550 m
277.Kliber Regő Benedek
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Gergi Dorina
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
-
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz106465440 m
278.Petneházi Zsombor
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Veress Attila
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
nincs
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz105743890 m
279.Kalmár Liza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Anett
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pál Iván
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz9976440 m
280.Losonczi Lilla
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Vida Vera
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Nincs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bronz9962440 m
281.Orgoványi Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Várszegi Zoltán
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Balázs Ármin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz9939320 m
282.Bögre Titanilla
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Milák Anasztázia
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Szluka Andrea
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bronz9938290 m
283.Tóth Ágoston
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Bolyós Norbert
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Maukner Máté
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz93761080 m
284.Káveczki Zsófia
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Hanák Virág
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Abonyi Alexa
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz89501660 m
285.Tóth Lucia
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kiss Eszter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
NINCS
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz8775870 m
286.Makovits Johanna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Wolf Dominik
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bubera Barnabás
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz81571640 m
287.Jozic Jelena
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Kovács Hajnalka
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Zsadányi Réka
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Bronz81292070 m
288.Pinczési Kitti
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Fodor Virág
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Soós Kincső
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz41302020 m
289.Rizmajer Csilla Kira
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Kocsis Dóra
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Juhász Dominik
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Bronz38302130 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Martinák Zalán M
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Előd Kotmayer
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kristóf Kálóczi
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany548393390 m
2.Molnár Bálint
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sokvári Olivér
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany5476310150 m
3.Gyömbér Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szücs Pál
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Polyik Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany547434970 m
4.Kulcsár Gergely
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Lukács Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Zsigri Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany498414860 m
5.Keceli-Mészáros Tivadar
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kisgyörgy Olivér
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kocsis Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany497434370 m
6.Fey Mihály
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Halasi Tamás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Verkmann Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany448035610 m
7.Nemes Balázs Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Petróczy Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Richlik Róbert Kristóf
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447605250 m
8.Benedek Eszter
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fleiner Mihály
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gosztonyi Zsombor
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany447504450 m
9.Rassai Erik
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kirchhof Barna
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Gellért
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany397385900 m
10.Asztalos Ádám
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Dózsa Ferenc
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Füstös Gergely
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany348143590 m
11.Bercsényi Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Borsi Szilárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Horváth Csaba
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Arany347853890 m
12.Mihályi Barnabás
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vincze Kornél
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
nincs
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany347783450 m
13.Nagy Luca
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Póth Flóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Garami Júlia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Arany347653480 m
14.Jelinek Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Király Róbert
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Adravecz Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst291902610 m
15.Kóti Dávid
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
9. osztály
Petrák Zita
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
9. osztály
Járvás András
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
9. osztály
Ezüst289753100 m
16.Kardkovács Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Kovács Balázs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Sali Dávid
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst289293710 m
17.Kocsárdi Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Kiss Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Matécsa Dávid
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst288923240 m
18.Réthelyi Gergely
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
9. osztály
Czumbel Bence
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
9. osztály
Wisznovszky Tamás
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
9. osztály
Ezüst285462150 m
19.DH Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Rumi Zoárd
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
9. osztály
Németh Ágoston
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst282853450 m
20.Koscsó Fanni
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Sprok Lilla
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Horváth Chiara
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Ezüst282322720 m
21.Powell Natasa
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Koltai Dániel
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Ezüst279753660 m
22.Kovács Levente Imre
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Petrovics Máté Mátyás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Rátz Szilárd
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst277125080 m
23.Gulyás Michelle
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kállai Fanni
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Magyar Zsófi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst277123800 m
24.Bezdek Györk
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hetényi Domonkos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kubik Dominik
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst276883680 m
25.Medved Csilla
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Weisz Vencel
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Vizi Péter
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst276723520 m
26.Novák Jázmin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Szudárovics Janka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Mészáros Emese
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Ezüst246011500 m
27.Pintér Gergő
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Takács Árpád
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Varga Anita
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ezüst245741670 m
28.Oláh Boldizsár
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Sali Dávid
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Ábrahám Noémi
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst236492070 m
29.Varga Doroti
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Barta Dorka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Kassai Levente
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Ezüst235492280 m
30.Salgó Gábor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Pintér Csaba
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Kárász Adél
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Ezüst233253450 m
31.Csapi Zsolt
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Tóth Vince
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Csóka Gergő
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Ezüst229692930 m
32.Bencze Viktória
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Deák Szilvia
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Kimlei Rebeka
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Ezüst229512730 m
33.Odoemelam Emeka
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Olgaard Christian
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Zentai Benedek
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Ezüst228263800 m
34.Panák Kevin
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
9. osztály
Kurucz Benedek
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
9. osztály
Páli Leonóra
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
9. osztály
Ezüst227952670 m
35.Árva Lucia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Böcker Júlia Borbála
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Le Hoang Van
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst227603430 m
36.Barla-Szabó Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gáspár Tamás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ladányi Péter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst226931810 m
37.Surman Kata
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Lőrincz Zselyke
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Gudmon Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst226493210 m
38.Deák Dorka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fehér Boglárka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst224153470 m
39.Németh Lukács
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Lilien
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Balogh Ábel
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst224093050 m
40.Kovács Enikő
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Martini Pálma
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Móczár Anna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst224053710 m
41.Nagy Gábor
Kszj Iskolaközpont, Zsámbék
9. osztály
Kelemen Kilián
Kszj Iskolaközpont, Zsámbék
9. osztály
Fodor Benedek
Kszj Iskolaközpont, Zsámbék
9. osztály
Ezüst221083850 m
42.Balogh Rita
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lengyel Gréta
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csont Richárd
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst221032990 m
43.Tóth Lili
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
10. osztály
Tóth Vanessza
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
10. osztály
nincs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst220873460 m
44.Kiss Gergő
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Pesti Konrád
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Bori Nándor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Ezüst220812870 m
45.Nagy Zsolt
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Peszeki Bence
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Cséplő László
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst220802740 m
46.Barta Károly
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fábián Dávid
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nemes Zoltán
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst220512750 m
47.Takács Petra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Halmi Mónika
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst220503260 m
48.Székely Gergő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Zsiros Zsombor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Szojka Avik
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst217803320 m
49.Bakó Ferenc
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Laczi Kristóf
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst217773240 m
50.Formanek Cecília
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hérincs Diána Letti
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tácsik Luca Csenge
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst214612450 m
51.Szarvas Fülöp
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Jugl Zsombor
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ruff Tamás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst209083240 m
52.Gócza Petra Zita
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Melinda Lili
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Erdős Bianka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst203153200 m
53.Nagy Trisztán
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Illinger Máté
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Csatári Gábor
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Ezüst201106620 m
54.Reich Fanni
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bozsó Eszter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Deák Dalma
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst200023500 m
55.Mucska Laura
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Kozma Hanna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Fodor Panna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Bronz184032650 m
56.Orbán Nóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Horváth Hanna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
-
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz183581940 m
57.Lakatos Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Székely Anna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Varga Lilla
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Bronz181232930 m
58.Soós Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Szarvas Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Rózsavölgyi Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
9. osztály
Bronz180762260 m
59.Lusták Maja
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
10. osztály
Gaál Viktória
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
10. osztály
Sárközi Petra
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
10. osztály
Bronz180521550 m
60.Balogh Laura
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Csillag Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bronz180493330 m
61.Pál Nóra
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Farmosi Patrícia
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
10. osztály
Lampek Léna
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz180301910 m
62.Tóth Ádám
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Erdő Krisztina
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hódosi Fruzsina
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz180101550 m
63.Farouq Siyar
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Petrik Barna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Vinkovics Bence
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz177513060 m
64.Nagy Flóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Erdélyi Csilla
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kakucsi Krisztián
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz177052740 m
65.Dobrozenszky Gábor
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Szilágyi Nikolett
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Grenács Bence
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Bronz173522230 m
66.Csősz Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bencs Botond
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Simon Csongor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz170652020 m
67.Szikszai Tamás Bendegúz
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Halász Máté
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nánássy Ábris
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz168672490 m
68.Bodnár Bianka
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Kondor Bianka
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Kaptás Brigitta
BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Bronz167513310 m
69.Petrányi Réka
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest
10. osztály
Végh Boglárka Panna
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gábor Abigél
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz149724520 m
70.Bodnár Szilárd
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Siroki Natanael
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
-
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Bronz143705140 m
71.Benda Péter
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Meggyes Bence
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Sas Alíz
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Bronz140241350 m
72.Sárközi Petra
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Kovács Dorka
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Einőder Flóra
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Bronz139381160 m
73.Bácsi Noémi
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Antoni András
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Dominguez Dávid
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Bronz137001410 m
74.Tóth Noémi
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vincze Zsuzsi
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Puskás Lizett
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz136601980 m
75.Kovács Gréta
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Kulimak Réka
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
-
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bronz134111820 m
76.Kallós Ábel
Újpesti Bajza József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kósa Zsombor
Újpesti Bajza József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ábri Attila
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz124692570 m
77.Kozma Sándor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Amoun Clara
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Sponga Károly Márk
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Bronz124372400 m
78.Kovács Kyra
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Szabó Dorka
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Lázók Eszter
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Bronz121403250 m
79.Varga Ivett
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Csermői Mercédesz Elizabet
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Szabó Benedek Roland
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Bronz119072010 m
80.Le Ngoc Toan
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Szabados Benjámin
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Bartha Norert
Újbudai Széchenyi István Gimnázium, Budapest XI. kerület
9. osztály
Bronz119032010 m
81.Németh Gyöngyi
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
László Zsófia
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Siketáncz Eszter
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Bronz9984370 m
82.Benkó Boglárka
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
10. osztály
Nagy Kamilla
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
10. osztály
NINCS
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Bronz9898370 m
83.Pékó Hanga
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Csaba Kinga
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Kozár Sára
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz84842180 m
84.Ágh-Hamza Márk
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Takács Péter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gergő Csaba
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz5330160 m
85.Besenyi Bence
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kósa Zoltán
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kovács Kristóf
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
10. osztály
Bronz5330160 m
86.Tinich Liza Zsófia
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mózessy Míra Erzsébet
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Tasnádi Pál
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz4730360 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Lakatos Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Imolay András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bukva Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany547653190 m
2.Szabó Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Márton Dénes
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany498016590 m
3.Molnár Péter
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Dacher Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Csutorás Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany447696090 m
4.Mohácsi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Csabai Mátyás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pál Viktória
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arany447517010 m
5.Bencze Tamás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bencze Tímea
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
8. osztály
NINCS
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany447369760 m
6.Abonyi-Tóth Barbara
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
12. osztály
Karvaj Szilvia
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
12. osztály
Mucsina Eszter
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
12. osztály
Arany398806250 m
7.Ujváry Szilvia
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Rogers Mark Francis
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Farkas Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany398736480 m
8.Szeder Patrik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Varga Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Ortó Márton
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Arany398207380 m
9.Miskolczi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kozma Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany397893630 m
10.Benda Orsolya
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
János Zsuzsa Anna
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Marozsák Tóbiás
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany397584490 m
11.Major Miklós
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
NINCS
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szabó Kinga
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany397526850 m
12.Jósvai Anna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Takács Kata
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Varga Anna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany397413000 m
13.Bognár Ádám
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Gál Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Kovács Zoltán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Arany348263650 m
14.Juhász Gábor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Ancsa Róbert
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Imre Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Arany348253940 m
15.Pető Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Fehér Andor
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Wágner Tamás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany348232940 m
16.Szepessy Luca
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Öcsi Rebeka
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gutman Anna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany348235310 m
17.Karmacsi Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
11. osztály
Zách Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
11. osztály
Zentai Barnabás
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Budaörs
11. osztály
Arany348175150 m
18.Gulyás András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Varga Líviusz
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
nincs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Ezüst289062370 m
19.Csepeli Sára
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Kovács Zsanett
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
nincs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Ezüst289042370 m
20.Tóth Fanni
VSZC Selye János Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Vác
12. osztály
Oláh Máté
VSZC Selye János Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Vác
11. osztály
Vanek Alexandra
VSZC Selye János Egészségügyi és Szociális Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Vác
12. osztály
Ezüst279293340 m
21.Valler Kristóf
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Fábián Dóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Tóth Gyöngyvér
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Ezüst244871280 m
22.Székely István
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Wittmann András
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Csontos Orsolya
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst224473900 m
23.Paulik Vivien
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
Papp Evelin
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
NINCS
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
Bronz186502430 m
24.Papp Mária
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Orbán Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Szopka Dóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Bronz173993220 m
25.Bérczi Gvendolin
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
11. osztály
Irsán Réka Anna
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
11. osztály
Varga Melinda
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
11. osztály
Bronz5030720 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Magyar Csaba
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Némethné Pethes Ildikó
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Németh Zoltán
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Arany548224010 m
2.Márkusné Szanyi Rita
Biatorbágyi Általános Iskola
Handlné Pető Ágnes
Biatorbágyi Általános Iskola
Lugasi Melinda
Biatorbágyi Általános Iskola
Arany548133110 m
3.Molnárné Fehér Dorina
Molnár László
Pető Csaba
Arany548003110 m
4.Zvara Szilvia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Klagyivikné Vadkerti Mária
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Simáné Meleg Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Arany547973110 m
5.Babcsányi Judit
Medgyesi János
Pusztai Gertrúd
Arany547773110 m
6.Nemesházi Jusztina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szomorjai Ferenc
Szomorjai Ferenc Barnabás
Jedlik Ányos Gimnázium
Arany547704010 m
7.Süle Gabriella
Deczky Angéla
Bodnár Krisztina
Arany547674010 m
8.Kerek Krisztián
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Vargáné Andrási Edit
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Révész Zsuzsanna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Arany547594010 m
9.Szücs Ádám
Szurdi Bence
Szigeti Patrik
Arany547465630 m
10.Egyedné Hargitai Ildikó
Komáromi Feszty Árpád Általános Iskola
Pipicsné Diós Szilvia
Komáromi Feszty Árpád Általános Iskola
Slezsákné Horváth Katalin
Komáromi Feszty Árpád Általános Iskola
Arany498804580 m
11.Merkelné Kompanik Krisztina
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Rácz Ildikó
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Selmeci Andrea
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Arany448304150 m
12.Elek Márta
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Benczédy-Laczka Krisztina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Bordásné Nyáry Nikolett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Arany447743610 m
13.Szigeti Ildikó
77 Elektronika KFT
Szigeti Péter
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szigeti Ferenc
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany397823660 m
14.Csiffáry Tünde
Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola
Torma Miklós
TNT Express Magyarország
Nagy Ágota
Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola
Arany397425280 m
15.Szabó Tamás
Antalovits Balázs
Varsányi Ferenc
Arany348492580 m
16.Kruchió Mária
Áldás Utcai Általános Iskola
Varga Jánosné
Áldás Utcai Általános Iskola
Süveges-Szabó Marianna Éva
Áldás Utcai Általános Iskola
Arany347843430 m
17.Dr Ember Zsolt
Ménesi Edit
Lévai Rita
Arany347781930 m
18.Spenik Vince
Virga Mariann
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
nincs
nincs
Ezüst276534120 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Salamon Attila
Karinthy Frigyes Gimnázium
Kenyeres Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium
Szél Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium
Arany547733000 m
2.Baski Ferenc
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Cseh Ágnes
MTA KTI
Fleiner Tamás
BME
Arany448782620 m
3.Ősz Edina
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Marschal Artúr Manó
Berkó Levente
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Arany447454570 m
4.Ijjasné Miterli Edit
Ijjas Csaba
Andrési Attila
Arany398353960 m
5.Schaum Béla
NNG
Kucsma András
Prezi
Végh Mátyás
Ericsson
Arany398163330 m
6.Szakál Viktor
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
Károly Ildikó
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
Karlik Zsuzsanna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
Arany398066060 m
7.Ijjas Katalin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Andrési Áron
hallgató: ELTE
Ijjas Mihály
hallgató: Humboldt-Universität zu Berlin
Arany397794910 m
8.Bujáki Olga
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Blázsik Tünde
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Hekkelné Zsiros Ildikó
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Arany397663440 m
9.Abonyi-Tóth Zsolt
Állatorvostudományi Egyetem
Abonyi-Tóth Ádám
ELTE IK
Bencze Judit
Adatrendező Kft.
Arany397653440 m
10.Nyeste Tódor
Donkó István
Gazdag Sándor
Arany397333950 m
11.Kozma Sándor
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
nincs
nincs
Arany348203190 m
12.Illyefalvi-Vitéz Lilla
Újbudai József Attila Gimnázium
Ivanics Zsuzsanna
Újbudai József Attila Gimnázium
NINCS
Újbudai József Attila Gimnázium
Arany347962940 m
13.Csík Zoltán Ferencné
Székely József Református Általános Iskola
Simonné Bozsik Anikó
Székely József Református Általános Iskola
Hermel Zsuzsanna
Nyugdijas
Ezüst283323530 m