Medve Matektábor 2017 - Eger

Eger, 2017. november 2. - 2017. november 5.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AChoma Sára Zsófia6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
ACseh Dóra6.II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaSzékesfehérvár
ACserna Péter Barnabás6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ADévényi Álmos Tamás6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
AGöndöcs Réka6.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
AHevesi Dániel6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
AKraus Viktor Máté6.Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján, SzlovákiaVojany
AMárki-Zay Zsuzsanna6.E.T.A. Hoffmann Gymnasium BambergD-96049 Bamberg
AMészáros Barnabás5.Tág Világ IskolaBudapest
AMolnár Csongor6.Szegedi Vörösmarty Mihály Általános IskolaSzeged
AOrosz Viktor Roland5.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
ATarján Bernát6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ATörök Jonatán6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
KBadics Eszter7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KDienes Erik7.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
KErőss Sámuel7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KGULYÁS PÉTER7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KKomjáthi Mátyás7.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
KMaróti Lelle7.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
KMárton Ágnes7.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
KMezey Dorottya7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és DiákotthonGödöllő
KNagy Adrien7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
KNagy Laura7.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
KNémeth Veronika7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
KOrosz Norbert7.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
KVámosi Boglár Tünde7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KVári-Kakas Adél7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KVass Norbert7.Németh László GimnáziumBudapest
KVisky Bence7.Németvölgyi Általános IskolaBudapest
LAndó Kamilla8.Nyárády András Általános IskolaFelsőnyárád
LBodrogvári-Csikó Dóra8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LKiss Bendegúz8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LKiss Gréta8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LMárki-Zay János8.Clavius Gymnasium BambergD-96047 Bamberg
LMócsy Mátyás8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
LNémeth Borbála8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LOrosz Boglárka Rózsa8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LPetrovics Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LSzabó Zsuzsanna8.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
LTakács Anna8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LTarján Teréz8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
LTóth Fruzsina8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LVarga Péter8.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
XAlbert Márton9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XAlgayer Zoltán9.Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos GimnáziumBudapest
XArgay Zsolt9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XBiczó Benedek9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XBodgál Károly9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XDienes Luca9.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
XFóti Neszta9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XFrigyes Kristóf9.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
XGalántha Szabolcs9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
XLévay Kristóf9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
XPesti Tamás9.Kőbányai Szent László GimnáziumBudapest
XSteiner Zsombor9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XSzűcs Klára Réka9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XTamási Máté9.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
XTóth Ábel9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YAdámy Márton10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YBakonyi Bertalan10.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
YBárdy Martin 10.Dobos C. József Vendéglátóipari SzakközépiskolaBudapest
YBercsényi Gábor10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YDH Kiranna10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
YImre Balázs10.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
YKocsis Ákos10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YKorbai Gyöngyvirág10.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
YNémeth Ágoston10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YPenyige Zita10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YPóth Flóra10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
YRaisz Olivér10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YRumi Zoárd10.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
YSchultz Rebeka11.Tatai Református GimnáziumTata
YSemegi László Mihály10.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
YSzerecz Vilmos10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
ZLukács Flóra Kíra12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZMárki-Zay Anna12.Clavius Gymnasium BambergD-96047 Bamberg
ZSárfi Gergő Bálint12.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
ZVolford Anita12.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Bernadett (Csibe)
ASzűcs Virág (Virág)
KFarkas Margit (Gitta)
KMészáros Anett (Anett)
LMikulán Attila (blick)
LVarga Péter Tamás (Nyuszi Úr)
programokHegedüs Zsófia (Zsófi)
programokKovács Péter (mizo)
programokLengyel Letícia (Leti)
XSzabadfalvi Dániel (Dani)
XCs. Kiss Veronika (Vera)
YSum Csaba (Csabi)
YSzekrényes Regina (Rözsen)
ZBogáromi Dávid (Dávid)
ZBalogh Tamás László (Bill)