Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Eger

Eger, Leányka Úti Campus, 2017. május 7.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = S × 5000 − R × F × 300 − I képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig a utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Espán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Havasi Marcell Milán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Tóth Balázs Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany548852648 m
2.Kurucz Kitti
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Dezsőfi Mira
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Maginecz Adél
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany548381383 m
3.Juhász Máté Levente
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
6. osztály
nincs
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
6. osztály
Kárász Nimród
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
5. osztály
Arany547992676 m
4.Kis Danuta
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Molnár Dóra
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Szacsvai Ágnes
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Arany547961911 m
5.Molnár Alfréd
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
6. osztály
Csík Hanna
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
5. osztály
Zaja Gerda
Domoszlói III. András Általános Iskola, Domoszló
5. osztály
Arany547951475 m
6.Cseke Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Orosz Balázs
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Emődi Marcell
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany547843188 m
7.Kollek-Melkvi Gábor
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
6. osztály
Vizi Henrietta
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
6. osztály
nincs
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécsely
5. osztály
Arany547781896 m
8.Murányi Lili
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Murányi Réka
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Rácz Hajnalka
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany547752147 m
9.Eördögh Döme U.M.
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
6. osztály
Kovács Kristóf U.M.
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bányai Nándor U.M.
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany547701255 m
10.Imri Hanna Lili
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Lupkovics Lilla
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Vitelki Gergő
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany547693239 m
11.Horneczki Tamás
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Veres Domonkos
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Varga Dávid
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany547633512 m
12.Juhász Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Biczó Ádám György
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Kovács Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany547612735 m
13.Halász-Berei Jázmin
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Spisák Dorina
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Adorján Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany547612647 m
14.Végh Csege
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Petz Péter
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Besenyei Attila
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany547592449 m
15.Müller Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Babcsán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Győrfi Réka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany547552182 m
16.Steininger Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Horváth Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Galgóczy Ádám
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany547532205 m
17.Orosz Lora
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Szűcs Áron
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Magyar Angelika
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola, Ecséd
6. osztály
Arany547494090 m
18.Magyar Gábor
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
6. osztály
Szeberin Dániel
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
6. osztály
Hering Zoé
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
6. osztály
Arany547493767 m
19.Bajzáth Zsombor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Zimány Ábel Móka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bársony Lőrinc
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany547442339 m
20.Szepesi Vivien
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Schillinger Anna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
nincs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany547392907 m
21.Simon Tamás
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Tajti Gergő
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Nyitrai Balázs
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Arany547382362 m
22.Fehér Patrik
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
6. osztály
Szabari Milán
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
6. osztály
Urbán Ágoston
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
6. osztály
Arany547371999 m
23.Déri Kata
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Molnár Katalin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
nincs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany547373034 m
24.Kasza-Csótai Botond
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Kárpáti Zalán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Leskó Dániel
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany547311997 m
25.Maróti Lelle
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Nagygyörgy Lili
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Kiss Mikes
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Arany547293460 m
26.Cseh Zsuzsanna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Szűcs Réka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Török Dorina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Arany497572047 m
27.Török Jonatán
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Tóth-Várady Tamás
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Bíró Dániel
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany497522969 m
28.Rottenstein Kornél
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Kovács Ádám
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Gödri István
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
6. osztály
Arany497362847 m
29.Iván Rebeka Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Mihálykó Bíbor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Zsákai Csenge
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany447774834 m
30.Mongyi István
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Tóth Kristóf
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Antal Mátyás
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany447702725 m
31.Fiser Boldizsár
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Bóta Marcell
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Antal Bálint
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany447563609 m
32.Hevesi Kornél
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Susán Henrik Zoltán
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Ragó Marcell
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany447503301 m
33.Csaba Tamás
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Gábriel Mária
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Plet Edvárd
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Arany447493898 m
34.Magi Zsófia
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Láng Éva
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Peternák Ábel
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Arany447473830 m
35.Molnár Márk Patrik
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Molnár Vajk Boldizsár
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Pikó Tamás Tivadar
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Arany447464268 m
36.Duró Zsombor
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Domboróczki Péter
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Molnár Eszter
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany447443788 m
37.Sági Adrienn
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Vereb Alexa
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Török Adelin
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany447402486 m
38.Nagy Mózes
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Kis Barnabás
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Rigó Roland
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany447392446 m
39.Hajdu Stella
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Gácsi Anna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Szórád Apollónia
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany447392328 m
40.Karóczkai Dorka
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Szeifert Rebeka
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Besenyei Luca
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany447382164 m
41.Holló Bálint
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Poczok Márton
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Tompa László
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Arany447342935 m
42.Király Bernadett
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
6. osztály
Király Krisztián
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
6. osztály
Tuza Bence
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
6. osztály
Arany397433272 m
43.Bodnár Rebeka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Gulácsi Martina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Török Dorina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany397422434 m
44.Radácsi Hanna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Emődi Kíra
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Török Izabell
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany397382547 m
45.Szacskó Réka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Sipos Vivien
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Ondok Helka
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany397381714 m
46.Szauer Anna
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Tómács Tímea
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Tóth Andor
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Arany397363127 m
47.Ondok Hanga
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Mihályi Gréta
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
NINCS
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany397362298 m
48.Kosáry Gabriella
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Orosz Fruzsina
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Tóth Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Arany349012688 m
49.Seres Nóra
Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
6. osztály
Székely Kamilla
Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
6. osztály
Baranyai Réka
Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
6. osztály
Arany348322318 m
50.Major Tünde
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Bodnár Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Orpharides Lukrécia Olimpia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany348223671 m
51.Bagi Bereniké
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Győri Dóra
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Neufeld Nóra
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany348141892 m
52.Pastrovics Milán
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Kármán Kristóf
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Plet Zoltán
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Arany348033878 m
53.Berecz Máté
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
6. osztály
Dobos Ádám
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
6. osztály
Ferencz Mátyás
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
6. osztály
Arany347991541 m
54.Lénárt Kenese
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Bokor Péter
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Gulyás Erik
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Arany347992375 m
55.Kuti Kristóf
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Kókai Kornél
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Szilágyi Milán
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Arany347983738 m
56.Lénárt Kenese
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Panyi Benedek
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Nagy Jácint
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Arany347972521 m
57.Hajmer Dorina
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Hajmer Karina
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Geiszt Henrietta
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Arany347973510 m
58.Kós Patrik
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Varga Emese
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Józsa Erik
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Arany347883099 m
59.Bálint Orsolya
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Erdős Melani
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Virág Viktória
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany347762901 m
60.Mészáros István
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
6. osztály
Szabó Kristóf
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
6. osztály
Raák Mihály
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
5. osztály
Arany347744193 m
61.Szabó Dávid
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Éliás Krisztián
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Nahaj Zsombor
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Arany347745052 m
62.Schmidt Dea
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Stuchlik Lilien
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Bódi Csilla
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Arany347722251 m
63.Tóth Bence
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Balogi Noémi
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Balogi Mátyás
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Arany347714384 m
64.Borsós Zoltán
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Fehér Alex
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Pónusz Gergő
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany347652302 m
65.Hunyadi Mátyás
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Csipke Botond
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Martoncsik Márk
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Arany347593551 m
66.Juhász Botond
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Kohut Szabolcs
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Lukács Levente
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Arany347572946 m
67.Lukács Lilla
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Székely Erzsébet Katalin
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
NINCS
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
6. osztály
Arany347562915 m
68.Fekete Zsófia
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Szeifert Zoé Hanna
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Andó Csenge
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Arany347563716 m
69.Csabai Glenda
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Volf Dóra
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Horváth Márton Bendegúz
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Arany347512958 m
70.Váróczi Gergő
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Tóth Ádám
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Pilisi Bálint
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Arany347511903 m
71.Nyerges Orsolya
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Bukva Levente
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Hliva Gábor
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Arany347503248 m
72.Hörich Dávid
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Bárdos Gergely Ferenc
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Bezsilla Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Arany347502966 m
73.Simon Noémi Boglárka
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Hadobás Nikolett
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Lakatos Emília
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
6. osztály
Arany347491928 m
74.Rockenstein Luca
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Gyenes Hanna
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Lukács Loretta
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Arany347493191 m
75.Bata Vince
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bessenyei Bánk
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Földi Gábor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany347483117 m
76.Skultéti Ákos
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Horváth Krisztián
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
NINCS
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Arany347472339 m
77.Dudás Orsolya
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Sillei Dóra
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Mata Jázmin
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany347412055 m
78.Sereg Áron
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Koczka Péter
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bóta Milán
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany347412725 m
79.Zelena Boglárka Eszter
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Bőd Mirtill
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Fodor Mirjam
Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
5. osztály
Arany347373154 m
80.Szentesi Róza
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szegedi András
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Cserteg Fanni
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany347372160 m
81.Györe Sándor
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Dutkon Dominik
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Tassy Béla
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
6. osztály
Arany347352624 m
82.Bodnár Barbara
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
5. osztály
Juscsák Nóra
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
5. osztály
Vizoviczki Gergő
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
5. osztály
Arany347342976 m
83.Seprős Levente
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Horváth Máté
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Belcey Michael
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Arany347322310 m
84.Drávucz Lejla
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
6. osztály
Bagi Viktória
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
6. osztály
Bagi Boglárka
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
6. osztály
Arany347312448 m
85.Ifrim Nikoletta
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Ferenc Petra
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Farkas Dominika
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Arany347313300 m
86.Bonyár Panna
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
5. osztály
Czap Zita
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
5. osztály
Farkas Boglárka
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
5. osztály
Arany347313085 m
87.Javora Zsombor
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Spitczmüller Zia
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Kovács Marcell
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Arany347282694 m
88.Nagy Boglárka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Kolonics Kincső
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Mikó Rebeka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
5. osztály
Arany347282846 m
89.Juhász Anna
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
5. osztály
Somodi Virág
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
6. osztály
Gyetvai Máté
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
6. osztály
Arany347282657 m
90.Lipovszky Márton
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
5. osztály
Nagy Gergő
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
5. osztály
Tóth Bálint
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
5. osztály
Ezüst278172254 m
91.Mikk Boglárka
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
5. osztály
Seres Zsófia
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
5. osztály
Molnár Gábor
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
5. osztály
Ezüst264392302 m
92.Kis András
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ferencz Zsombor
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Huszár Szilvia
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst262062707 m
93.Lakatos Rebeka
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Pesti Orsolya
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Bátori Borbála
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
5. osztály
Ezüst260173472 m
94.Gömöri Dorka
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Simon Boglárka
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ónadi Viktória
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
5. osztály
Ezüst231343165 m
95.Radics Máté
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
5. osztály
Lengyel Balázs
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
5. osztály
Lukácsi Levente
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger
5. osztály
Ezüst211822453 m
96.Verók Attila
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Zelei Zente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Török Dániel
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst208752405 m
97.Orosz Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Tóth-Lovász Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Pogonyi Bíbor
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Ezüst205792381 m
98.Pomázi Ádám
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
5. osztály
Jánosi Nikolett
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
5. osztály
Bagi Botond
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
5. osztály
Ezüst202713206 m
99.Békési Luca
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Kormos Gyöngyvér
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Goór Zsuzsi
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
6. osztály
Bronz19364650 m
100.Tálas Péter
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
6. osztály
Bajzáth Bálint
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
6. osztály
Rimóczi Márton
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
6. osztály
Bronz18403846 m
101.Csabai Eszter
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Magda Fanni
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
NINCS
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
5. osztály
Bronz164981380 m
102.Perge Szabolcs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Nagy Bálint
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Csomós János
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Bronz14354384 m
103.Bán Virág Dorina
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Szoboszlai Zsófia
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Tóth Hanna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Bronz14080438 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Orosz Bence Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Bordás Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Győrffi Ádám György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany549022647 m
2.Dobi Dorina
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Kiss Hanna
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Szücsi Levente
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany548451254 m
3.Kozaróczy Csaba
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Rokonay Szonja
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Valter Vanda
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany548351634 m
4.Riesing Eszter
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Pataki Magdaléna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Szigeti Lili
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Arany548341539 m
5.Szabó Péter
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Rottenstein Orsolya
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Fülep Dániel
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
Arany547791272 m
6.Caracciolo Lara
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Egyházi Hanna
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Miklóssy Katinka
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
7. osztály
Arany547781687 m
7.Merkel Tamás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Takács Emília
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Varga Adél
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany547781788 m
8.Szabó András
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
8. osztály
Verhóczki Donát
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
8. osztály
Majnár Csenge
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
7. osztály
Arany547761884 m
9.Szecskás János
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Oláh Benedek
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Rédei Levente
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany547752294 m
10.Marsalkó Petra
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Révész Máté
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Szász Csenge Gabriella
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany547752263 m
11.Bársony Panna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Szarka Ivett
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Fodor Sarolta Katinka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany547732055 m
12.Laczai Lénárd
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Molnár Bálint
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Koleszár Kristóf
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany547722103 m
13.Uzelman Sára
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
8. osztály
Kovács Réka
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
8. osztály
Herman Dorka
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Noszvaj
7. osztály
Arany547722226 m
14.Pap Benjámin
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Benke Márk
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Pataki Tamás
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
8. osztály
Arany547642343 m
15.Karanyicz Kristóf
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Nemcsik Patrik
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Besenyei Ádám
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany547612647 m
16.Krajnyák Réka
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Molnár Lilla
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Németh Mária
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Arany547603232 m
17.Nagy Zétény
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kundrák Ádám
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Kamarás Erik
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany547572678 m
18.Faragó Zsombor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Szalontai Máté
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Dexter Áron Joshua
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany547573296 m
19.Vass Roland
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Szőlőssi Bence
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Renn Dániel
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany547572764 m
20.Flekács László
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Gergely Milán
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Nyíri Virág
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany547513295 m
21.Domán Gabriella
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Klarianka Petra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Milák Johanna Jázmin
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany547491253 m
22.Domán Boglárka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
8. osztály
Bekő Réka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
8. osztály
Czirmaz Nóra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany547472062 m
23.Liptai Kinga
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
8. osztály
Majoros Judit
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
8. osztály
Gajdos Kristóf
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
8. osztály
Arany547462520 m
24.Ádám Dorottya
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Harján Rebeka
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
De Jong Flóra
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Arany547462581 m
25.Csoma Petra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kárpáti Réka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Fehér Flóra Mariann
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany547452768 m
26.Sipeki Ádám
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Zimány Bendegúz
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Lendvai Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany547431708 m
27.Szabó András
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Kada Gergely
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Gömöri Olivér
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Arany547392430 m
28.Sivák Dalma
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Vladár Levente
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Mondel Emma
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany547383654 m
29.Csiffáry Zsófia
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Pálinkás Szonja
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Juhász Flóra
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
8. osztály
Arany547381521 m
30.Halász Dorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Hazir Zorka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Tóth Laura
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany547382749 m
31.Pákozdi Zsolt Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Pásztor Áron
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Králik Balázs
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany547372745 m
32.Bazsányi Péter
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Ferencz Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bús Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany547373511 m
33.Pintér Lilla
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
8. osztály
Horváth Eszter
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
8. osztály
Gáspár Fanni
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
8. osztály
Arany547361787 m
34.Jónás Péter
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Keresztessy Eszter
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Komjáti Kornél
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany547363450 m
35.Kasza Bence
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
8. osztály
Kiss Panna Sára
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
8. osztály
Polyák Violetta
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Szécsény
8. osztály
Arany547351809 m
36.Nagy Tünde
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
8. osztály
Juhász Ágnes Lili
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
8. osztály
Katona Máté
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána
8. osztály
Arany547351423 m
37.Kun Borostyán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Papp Adrienn
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Kulcsár Luca
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany547352932 m
38.Bozsó Szonja
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Komló Petra
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Stoll Hanna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany547331817 m
39.Fáczán Bálint
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
7. osztály
Juhász András Simon
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
7. osztály
Pelyhe Gábor
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
7. osztály
Arany547323155 m
40.Földi Kristóf
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Karanyicz Kristóf
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Bocsi Dominik
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany547312473 m
41.Koleszár Domonkos
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Szathmári Gergely Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Bányai Kristóf
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany497692209 m
42.Berczik Flóra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pál Petra
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
7. osztály
Terdik Borbála
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany497583227 m
43.Erdélyi Gabriella
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Zentai Fanni
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Fata Lili
Avasi Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany497552280 m
44.Boros Csilla
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Komódi Dominika
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Toldi Virág
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Arany497542909 m
45.Barna Boldizsár Kristóf
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Fédere Benjámin
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Kozma Axel
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Arany497522174 m
46.Fekete Panna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Nagy Eszter
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Sipos Csenge
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Arany497412304 m
47.Szabó Zsolt
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Süveges Gábor
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
nincs
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Arany497342097 m
48.Schósz Balázs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Dóczi László
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
nincs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Arany497303418 m
49.Boros Ádám
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Nagy Gergő
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Suhaj Lilla Vivien
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Arany497301468 m
50.Herczeg Bálint
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
8. osztály
Bacsó Dániel
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
8. osztály
Bacsó László
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany448962470 m
51.Tóth Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Zakar Zente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Nincs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Arany447472065 m
52.Rácz Bálint
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Révész Lajos
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Sárközi Márton
Avasi Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany447341733 m
53.Pádár Boglárka
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Laskai Éva
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Nagy Dorottya
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Arany447342691 m
54.Osztrider Áron
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Lóska Bálint
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Rodek András
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Arany447342111 m
55.Lázár Balázs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Főző Gergő
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Horváth Patrik
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Arany447342903 m
56.Halmos Anna
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Juhász Brigitta
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Zubor Fanni
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Arany399081465 m
57.Nagy Gergely
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
8. osztály
Tóth Ábris
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
8. osztály
Varga Mátyás
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola, Gyöngyöstarján
8. osztály
Arany398981796 m
58.Jósvai Dominik
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Erdős Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Szabó Kristóf
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany398711067 m
59.Borsos Emese
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Joó Judit
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Szutor Luca
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Arany398321790 m
60.Deli Nóra
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Farkas Szabina
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Ádám Petra
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Arany398231430 m
61.Kovács Dorottya
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Vásárhelyi Vivien
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Budai Barbara
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Arany398222085 m
62.Hurták Ildikó Zsófia
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Bunda Ágota
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Fekete Boglárka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Arany398081202 m
63.Radványi Zita U.M.
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
7. osztály
Vizi Kristóf Levente U.M.
Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent Imre Tagiskola, Mezőkövesd
7. osztály
Vámos Tibor U.M.
Neumann János Középiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany398012074 m
64.Nagy Bernadett Éva
Id. Szabó I. Általános Iskola Cered, Cered
8. osztály
Árvai Alexandra
Id. Szabó I. Általános Iskola Cered, Cered
8. osztály
Forgács Hanna
Id. Szabó I. Általános Iskola Cered, Cered
6. osztály
Arany398012507 m
65.Fehér Patrícia
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Szász Tünde
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Nemoda Ditta
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Arany397971579 m
66.Hegyi Napsugár
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Gömöri Eszter
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Kaló Martin
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Arany397921711 m
67.Nagy Melina
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Tóth Bea
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Hollay Fanni
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Arany397891831 m
68.Gallik Péter
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Koncz Dorina
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Generál Gábor
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany397862229 m
69.Ferenc Péter
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Hegyi István
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Hámori Martin
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Arany397692191 m
70.Lezsák Benjámin
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Horneczki Balázs
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
nincs
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
5. osztály
Arany397692001 m
71.Lázár Virág
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
7. osztály
Dósa Kíra
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
7. osztály
Drávucz Kamilla
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
7. osztály
Arany397682333 m
72.Ádám Botond
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Lantosi Szabolcs
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Kurcsik Samu
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
7. osztály
Arany397681936 m
73.Gindl Szabolcs
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Kerekes Gábor
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Litzler Péter
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Arany397672720 m
74.Molitorisz Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Horváth Petra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Győri Gréta
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany397522269 m
75.Szabó Sára
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Vágó Eszter
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Sellei Gréta
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany397491570 m
76.Földi Balázs
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Czeglédi Patrik
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Dolap-Szathmáry - Király Darkan Ezmar
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Arany397472257 m
77.Kurcsik Katica
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Orjovics Júlia
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Vigh Viktória
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
8. osztály
Arany397471932 m
78.Gyöngyösi Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Nagypál Zsanett
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Szilágyi Lili
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany397472302 m
79.Mészáros Hédi
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Sándor Júlia
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Kádár Ivett
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
7. osztály
Arany397463149 m
80.Veréb Ákos
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Csizmadia Milán
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Dobrocsi Levente
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
7. osztály
Arany397342333 m
81.Sós Miksa
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Kóró Emese
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Kovács Kristóf
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
7. osztály
Arany397342246 m
82.Palencsár Vanda
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
8. osztály
Séra Dávid
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
8. osztály
Szikora Adél
Egri Lenkey János Általános Iskola, Eger
8. osztály
Arany349081491 m
83.Pataki Jázmin
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Orbán Boglárka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Somogyi Vanessza
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
8. osztály
Arany348501323 m
84.Kovács László
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Szurovi Dominik
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Kónya Beatrix
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Arany348491638 m
85.Bonyár Lili
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
7. osztály
Borsó Eszter
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
7. osztály
Várhelyi Sára
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsőtárkány
8. osztály
Arany348062033 m
86.Mészáros Viola
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
8. osztály
Székely Gábor Krisztián
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
8. osztály
Földi Klaudia
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
8. osztály
Arany348041382 m
87.Sárközi Kitti
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Szilák Noémi
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Ádám Judit
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Arany347701030 m
88.Muhi Barnabás
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
7. osztály
Nagy Dominik Attila
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
7. osztály
Kovács Csilla
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola Jászladányi Tagintézménye, Jászladány
8. osztály
Arany347672226 m
89.Bakos Hanna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Csutár Alida
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Bíró Vivien
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Arany347671461 m
90.Sipos Lilla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Herke Anna
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Horák Zsófia
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Arany347633628 m
91.Balogh Csenge
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Bodnár Eszter
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Katona Baján
Egri Dobó István Gimnázium, Eger
7. osztály
Arany347421984 m
92.Nagy Gréta
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Nagy Karolina
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Nagy Eszter
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Arany347362534 m
93.Szabó Nikoletta
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Oláh Szilvia Rozália
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Krem Lili
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
7. osztály
Arany347301745 m
94.Somodi Kincső
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Klement Gréta
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Sipos Máté
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Ezüst274491189 m
95.Borbély Csaba
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
8. osztály
Haladi Auróra Eszter
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
8. osztály
Molnár Boglárka
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda, Tiszaroff
8. osztály
Ezüst27372137 m
96.Plósz István Marcell
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Hörömpöli Tamás András
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Gál Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
7. osztály
Ezüst265691928 m
97.Krizsai Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Krizsai Ádám
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Bata Bence
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
6. osztály
Ezüst258372236 m
98.Kovács Boglárka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Nagy Anna
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Balogh Noémi
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
7. osztály
Ezüst253122022 m
99.Bak Lili
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Barta Flamina
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Gönczi Gabriella
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Bronz171861429 m
100.Csízi Dalma
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Győrfi Dorina
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Kerezsi Vivien
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
8. osztály
Bronz163071873 m
101.Neufeld Lilla
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Turkász-Simon Réka
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
8. osztály
Nincs
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bronz162512229 m
102.Krivácsi Zoltán
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Varga Eszter
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Kovács Eufrózina
Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
7. osztály
Bronz159422033 m
103.Bagi Konrád
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
7. osztály
nincs
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
7. osztály
nincs
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
5. osztály
Bronz14063158 m
104.Szeleczki Anna
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Varga Edina
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Sallai Kristóf
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok
8. osztály
Bronz137111153 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Espán Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Katona Áron
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Nagy Soma
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany447733816 m
2.Bachmann Laura Adrienne
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Huszár Dóra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Varga Dániel Jonatán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany447412550 m
3.Majerusz Ádám
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Palencsár Enikő
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Szabó Barbara Noémi
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany399074210 m
4.Lucza Ágnes
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Zoltán Sarolt
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bánsági Benedek
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Arany398162857 m
5.Felső Klára Bianka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Farkas Réka
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Vozár Vajk László
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany397941319 m
6.Bokor Bence
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Orosz Bálint
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Slyízs István Gábor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany397511681 m
7.Kovács Zsombor
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Tóth Kristóf
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Bercsényi Balázs
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Arany397493686 m
8.Tómács Renáta
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Aszódi Gergő
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Mohamed Számi
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Arany397482807 m
9.Berki Brigitta
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Nagy Krisztina
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Szanyi Olívia
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany397461796 m
10.Szabó Gergely Gyula
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium, Eger
10. osztály
Lovas Alexandra
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium, Eger
10. osztály
Szabó Tamás Ákos
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium, Eger
9. osztály
Arany397411530 m
11.Berki Dániel
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
10. osztály
nincs
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
10. osztály
Bányai Soma
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
10. osztály
Arany397402156 m
12.Deli János
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
10. osztály
Csoszor Dorina
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
10. osztály
Csoszor Vivien
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium, Jászapáti
10. osztály
Arany397392381 m
13.Makó Dávid
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
10. osztály
Katyina Gábor
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
10. osztály
nincs
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
10. osztály
Arany397362863 m
14.Antal Dániel
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Antal Domonkos
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Tóth Márk
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Arany397343411 m
15.Dobi Barka
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Putnoky Zita
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Csanády Mátyás
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany397331859 m
16.Joó Fanni
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Karakas Erika
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Palla Tamás
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany397332253 m
17.Kratochvil András
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Bodnár Barbara
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
NINCS
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Arany397333246 m
18.Kiss Dorina
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Kesztyűs Viktória
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Csikós Angelika
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany397323425 m
19.Kis Adrienn
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Vollai Vivien
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Bihary Adél
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany397323167 m
20.Sors Bence
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Szaniszló Gergely
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Tóth Zoltán
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Arany397323422 m
21.Kardos Lúcia
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Berta István
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Kókai Lilla
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Arany397312040 m
22.Csák Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Koleszár Panna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Tarczali Áron Sebestyén
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany397312343 m
23.Kardos Matrin
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kovács Márkó Alex
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Vígh Levente
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany397311694 m
24.Kiss Zoltán
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Nagy Bence
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Pócs Gergő
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany397292503 m
25.Godó Zoltán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kiss Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Szőke Kinga
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany348361621 m
26.Gáll Marcell Péter
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Korbély Kristóf
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Szobonya Erik
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany348321258 m
27.Balla Bence Máté
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Négyesi Keve
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Tőzsér Zétény Csaba
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany348081752 m
28.Kovács Kristóf Ákos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Kulcsár Benedek
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Bánka Kristóf Péter
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Arany347922379 m
29.Bárány Tamás
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Kovács Gergely Bulcsú
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Szabó-Varga Richárd
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Arany347772199 m
30.Ráczi Viktória
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Tardi Cintia
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Fehér Nóra
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Arany347762444 m
31.Bene Bea
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Pogonyi Ábel
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Sólyom Tamás
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Arany347673135 m
32.Komáromi Balázs
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Kovács Nikoletta
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Szabó Luca
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Arany347612260 m
33.Salha Christopher
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Pogány Dorina
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Csótai Zsófia
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany347602770 m
34.Pózmán Réka
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Dobróka Kiara
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Papp Dóra
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Arany347591719 m
35.Baranyi Gábor
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
10. osztály
Gál Kíra
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
10. osztály
Szabó Melissza
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
10. osztály
Arany347593456 m
36.Nagy-Ragályi Hanna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Demján Csongor
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Skornyák Virág
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany347581530 m
37.Szabó Péter
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Oláh Bálint
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Molnár Mihály
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany347562000 m
38.Kiss Dániel
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Kiss Fanni
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Orosz Daniella
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Arany347502758 m
39.Kovács Eszter Éva
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Hajagos Erik
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Potsay Zille
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany347492704 m
40.Eszenyi Bence
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Lénárt Márk
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Visontai Zsolt
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany347452021 m
41.Jekkel Patrik
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Juhász Henrik
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Hajdu Attila
Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Arany347382803 m
42.Simon Emese
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Kriston Réka
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Pádár Ottó Áron
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Ezüst29042808 m
43.Patkovics Viktor
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Nagy Zoltán
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Takács Noé
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst286961021 m
44.Csörgő Péter
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Gligor Dávid
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Zöld Tibor
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst283651258 m
45.Szabó Kitti
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Koncz Roland
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Víg Loretta
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst280951094 m
46.Székely Fanni
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Gáspár Sarolta
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
NINCS
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Ezüst280641476 m
47.Bonyár Zorka
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Házas András
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Komáromi-Nagy Márton
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
9. osztály
Ezüst276911877 m
48.Paál Mariann
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
10. osztály
Richter Anna
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
10. osztály
Novák György Tibor
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
10. osztály
Ezüst274782229 m
49.Tóth Inez Jázmin
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Bodnár Bence
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Barta Tamás
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Ezüst274642013 m
50.Szabó Patrik
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Takács Ákos
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Sánta Edmund
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
10. osztály
Ezüst271651791 m
51.Bán Richárd
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Szalai Zsolt
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Rudolf Oldamur
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Ezüst268811740 m
52.Fekete Alex
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Gróf Richárd
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
nincs
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
10. osztály
Ezüst268802356 m
53.Tepliczky György
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Pap Martin
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Hegyi Bence
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Ezüst268461645 m
54.Balogh Dániel
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Tamás Orsolya
Avasi Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Szabó Csenge
Avasi Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ezüst265422072 m
55.Kedves Lilla
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Matíz Eszter
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Antal Réka
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst259202730 m
56.Ortó Tünde
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Tamás Enikő
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Nagy Írisz Krisztina
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
9. osztály
Ezüst258361952 m
57.Szabó Máté
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Tokaji György
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Tóth Bulcsú
Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Ezüst256353100 m
58.Gulyás László
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Pál Roland
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Pelyhe Kornél
Miskolci SzC Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Mezőkövesd
9. osztály
Ezüst256332196 m
59.Fülöp Kata
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Mezei Mónika
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Pelyhe Balázs
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
10. osztály
Ezüst23341716 m
60.Apáti György
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kovács-Hagyó Dániel
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Nagy Miron
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Bronz17858949 m
61.Havassy Franciska
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Casarini Fanni
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Juhász István
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz175341127 m
62.Kisvarga Napsugár
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Kóró Lilla
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Buck Rebeka
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
9. osztály
Bronz14075360 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Bányai Dóra
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Romasz Ádám
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Zsemberi Dániel
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Arany547971589 m
2.Fehér József Mátyás
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Kiss Dominik
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Kupás Vendel Péter
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Arany547312263 m
3.Gyarmati Zalán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Horváth Hilda
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Katona Tíra Panna
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Arany547303556 m
4.Koós Gábor
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kormos Gergely
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Kiss Tamás
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany497341873 m
5.Barkai György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Illés Dorottya Lilla
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Vass Lívia
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Arany447542271 m
6.Fauszt Márk
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Plavecz Márk
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Wlasits Gergő
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Arany447372585 m
7.Fehér Csilla
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Csabai Dávid
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Csabai Márk
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Arany447343173 m
8.Csuja Zoltán
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Kinczel Tamás
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Fábián Jenő
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Arany398881730 m
9.Dusza Zsanett
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Pethő Orsolya
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Visy Evelin
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Arany397802342 m
10.Papp Réka
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
11. osztály
Kelemen Máté
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
11. osztály
Karuczka Gábor
Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
11. osztály
Arany397712817 m
11.Bujtás Anna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Fülöp Fanni
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Pogácsás Panna
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Arany397521892 m
12.Gazsó Péter
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Kovács Rebeka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Bartók Bianka
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Arany397372543 m
13.Szabados Pál
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Fóris Edina
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Konyecsik Klára Karina
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Arany348941922 m
14.Polonkai Ádám
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Németh Norbert
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Szabó Szandra
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Arany347701162 m
15.Kovács Eszter
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Bene Anna
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Márton Levente
Avasi Gimnázium, Miskolc
11. osztály
Arany347682161 m
16.Szabó Kata
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Szabó Gréta
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Juhász Fanni
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Arany347671625 m
17.Magyar Ivett
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Kondás Anikó
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Jakab Ákos
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Arany347642309 m
18.Harnócz András
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Andó Viktória
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Barna Eszter
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Arany347642841 m
19.Papp Bianka
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Botos Péter
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Takáts Kristóf
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
11. osztály
Arany347471011 m
20.Gönzi Tímea
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Vajda Patrik
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Varga Amadé
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Arany347302867 m
21.Benyó Blanka
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Bak Dominika
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Ducsai Dorottya
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Ezüst273771208 m
22.Bajzát Boglárka
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
11. osztály
Nagy Dominik
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
11. osztály
Molnár Máté
Egri SzC Kossuth Zsuzsanna Szakgimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Könyvtár, Eger
11. osztály
Ezüst264492816 m
23.Hajdu Bernadett
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Szabó Olivér
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Kalocsai Annamária
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
11. osztály
Ezüst255782538 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Mezey Judit
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium
Dancsok Ágnes
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium
Sarlós Valéria
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium
Arany548263481 m
2.Székelyné Kiszel Erika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany548191763 m
3.Asztalosné Pap Ágnes
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pataki István
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ivády Tamásné
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany548051568 m
4.Tóthné Szük Erzsébet
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Garbaczné Olasz Andrea
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
nincs
Arany547851258 m
5.Szűcs István
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Kriston Zoltán
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Sós Krisztina
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Arany547822604 m
6.Kovácsné Tesléry Beáta
1552 Bt.
Kovács Ferenc
1552 Bt.
Skovrán Brigitta
Mentál-Mankó Alapítvány
Arany547681855 m
7.Borbélyné Fábián Eszter
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Laczházi Erzsébet
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Nagy János
Tiszaroffi Baptista Általános Iskola és Óvoda
Arany547322216 m
8.Thurzóné Mustos Ildikó
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Oldalné Bakó Éva
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Lipárdiné Kedves Ágnes
Egri Lenkey János Általános Iskola
Arany497372241 m
9.Adorján-Bóta Judit
Lajos Árpád Általános Iskola
Nahajné Pál Ilona
Lajos Árpád Általános Iskola
Kormos Katalin
Lajos Árpád Általános Iskola
Arany397991509 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Gyimesiné Drinóczi Antónia
Gyimesi János
Gyimesi Felícia Gréta
Verseghy Ferenc Gimnázium
Arany497361867 m
2.Németh Nándor
Novák Dominika
Németh Márta
Arany398432649 m
3.Dóra-Fiskál Szandra
Dóra Sándor
Kovács Éva
Arany397891991 m
4.Kucsma István
Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
Kucsma Luca Zsuzsanna
NINCS
Arany397712231 m
5.Kovácsné Temesvári Rita
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Oláhné Szabados Adrienn
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Luterán Ágnes
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Arany397502303 m
6.Sillei Péterné Kotán Szilvia
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Pázmándi Beáta
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
dr. Prokajné Kotán Katalin
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Arany349002226 m
7.Szemes Ildikó
17. kerületi Gregor József Általános Iskola
Bakoss Géza
Enexio Hungary Zrt Budapest
Farkas Péter
17. kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Arany348942269 m
8.Szatmári Andrea
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Bárányné Kovács Enikő
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Vreczenár Csaba
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Arany347831751 m