Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Döntő

Debrecen, 2017. június 10.

Döntőbe jutott csapatok listája

1. csapattag2. csapattag3. csapattag
Németh Viktória
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Zsugonits Hanna
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Kiss Mihály
Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Szombathely
5. osztály
Molnár Botond
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Tekes János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Halasi Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Molnár Balázs László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Pálfi Simon
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Tóth Tamás Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Gábor Miklós
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gábor Dominik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lehotai Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fey Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bender Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Espán Gergely
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Havasi Marcell Milán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Tóth Balázs Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
6. osztály
Kurucz Kitti
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Dezsőfi Mira
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Maginecz Adél
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
5. osztály
Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lovas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Réthelyi Ágnes
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Mezey Dorottya
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Erdei Zita
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Fejes Botond
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dezső Kende
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Halász Béla
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mayer Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Golts Bálint
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fülöp Csilla
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Kutas Gréta
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Virághalmi Lili
Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Vámos Boglár Tünde
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Széles Abigél
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Iklódi Nóra
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Antus Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fábry Kinga
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szalontai Júlia
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
1. csapattag2. csapattag3. csapattag
Szabó Eszter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Aczél-Szabó János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Osztényi József
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Argay Zsolt
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Dobi Dorina
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Kiss Hanna
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Szücsi Levente
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
8. osztály
Budaházy Béla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Marsi Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Réti Zoltán Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pongrácz András Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tot Bagi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Bodnár Brigitta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Szabó Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
7. osztály
Sándor Péter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Pál Patrik
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pálfi Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Orosz Bence Zsolt
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Bordás Milán
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Győrffi Ádám György
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
8. osztály
Faragó Tamás
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Mihalik Bálint
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Török Ágoston
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Borsik Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Török Csongor
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szentpéteri Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Baski Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Barna Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fleiner Zsigmond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Feczkó Csongor
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
8. osztály
Tóth Levente
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
8. osztály
Masszi Ákos Zsombor
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Gyetvai Miklós
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hervay Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth-Rohonyi Iván
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fekete Richárd
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Görömbey László
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Nagy Levente
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
1. csapattag2. csapattag3. csapattag
Kovács Ádám
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
10. osztály
Gilinger Tibor
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
10. osztály
Bagdi Gyula
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
10. osztály
Martinák Zalán M
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Előd Kotmayer
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kristóf Kálóczi
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Molnár Bálint
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sokvári Olivér
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gyömbér Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szücs Pál
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Polyik Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bachmann Laura Adrienne
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Huszár Dóra
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Varga Dániel Jonatán
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
10. osztály
Ádám Richárd
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Kecskeméti Kitti
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Hegedűs Zsanett
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Csapodi Gellért
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kovács Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ambrózy Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ábrahám János
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Viktor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szőke Tamás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Espán Márton
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Katona Áron
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Nagy Soma
Miskolci Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
9. osztály
Németh Andrea Dóra
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Hanics Mihály
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
10. osztály
Bodnár Máté
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Mászáros Márton
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Piller Ádám
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Tóth Máté
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Kocsis Anett
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Lukács Katalin
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Tóth Róbert
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Győrffy Johanna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Le Julianna Phuonglinh
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Várkonyi Zsombor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Berczik Sára
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Balázs Krisztina
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Drótos Kinga
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
1. csapattag2. csapattag3. csapattag
Molnár Péter
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Dacher Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Csutorás Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bányai Dóra
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Romasz Ádám
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Zsemberi Dániel
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Eger
11. osztály
Szalai László
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Varga Levente
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Marozsák Tóbiás
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
11. osztály
Dobák Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Gombos Réka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Kovács Ákos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Encz Koppány
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
11. osztály
Horváth Botond
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
11. osztály
Radnai Bálint
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
11. osztály
Döbröntei Dávid Bence
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
11. osztály
Simon Ákos
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Steiner Csaba
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
12. osztály
Zhou Peipei
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Mamuzsics Gergő Bence
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Szénási Attila
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Gerencsér Attila
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Szulyák Mátyás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Vida Soma
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Szabó Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Márton Dénes
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nguyen Hoang Viet
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Vári-Kakas Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Morassi Máté
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fehér József Mátyás
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Kiss Dominik
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Kupás Vendel Péter
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
11. osztály
Lakatos Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Imolay András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bukva Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bötkös Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Al-Sayed Zakariás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kis Gergő
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Enikő
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
Holácsik András
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
Kis-Simonka Vince
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
11. osztály
1. csapattag2. csapattag3. csapattag
Molnárné Fehér Dorina
Molnár László
Pető Csaba
Székelyné Kiszel Erika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Mezey Judit
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium
Dancsok Ágnes
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium
Sarlós Valéria
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium
Pálfi Zoltán
Soltész Andrea
Bodnár Krisztina
Kovács Judit
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola
Meleg Diána
Ottrok Zsolt
Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Berta Alexandra
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Márkusné Szanyi Rita
Biatorbágyi Általános Iskola
Handlné Pető Ágnes
Biatorbágyi Általános Iskola
Lugasi Melinda
Biatorbágyi Általános Iskola
Kállay Csilla
Vámosi Attila
NINCS
Pintér Gábor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Horváth Brigitta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagyné Czaun Marianna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Csányi Ágnes
Figura Tamás
Csányi László
Nagy Tibor
Kecskeméti Ref. Ált. Iskola
Aczél-Szabó János
Nokia
Halasi Gábor
Kecskeméti Református Egyház
Viczián András
Magántervező
Vörös József
Meditech
Wagner János
Meditech
Tarné Lázár Annamária
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Turi Sándorné
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Kovácsné Molnár Erika
Nyíregyházi Zelk Zoltán Általános Iskola
Zvara Szilvia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Klagyivikné Vadkerti Mária
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Simáné Meleg Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
1. csapattag2. csapattag3. csapattag
Gyimesiné Drinóczi Antónia
Gyimesi János
Gyimesi Felícia Gréta
Verseghy Ferenc Gimnázium
Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium
Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Salamon Attila
Karinthy Frigyes Gimnázium
Kenyeres Márton
Karinthy Frigyes Gimnázium
Szél Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium
Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Csányi Tibor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Virág István
Online Zrt
Surján Anett
Kempelen Farkas Gimnázium
Horváth András János
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Kocsis Júlia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Baski Ferenc
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Cseh Ágnes
MTA KTI
Fleiner Tamás
BME
Mucsi Gabriella
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Janó Éva
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Fodorné Berkó Adrienn
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Németh Katalin
Kodolányi János Főiskola, Székesfehérvár
Radics Norbert
Morgan Stanley
Rákos Attila
Morgan Stanley
Ősz Edina
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Marschal Artúr Manó
Berkó Levente
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Siteriné Nagy Judit
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
Siteri Vilmos
Siteri Norbert
Jankó Zsuzsanna
nincs
Joó Attila
nincs
Gregó Kinga
nincs
Páles Zsolt
DE
Hajdu Lajos
DE
Horváth Gábor
DE
Németh Nándor
Novák Dominika
Németh Márta