Medve Matektábor 2017 - Cegléd

Cegléd, 2017. február 3. - 2017. február 5.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABercsényi Gábor5.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ABiró Palmira6.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
ABodgál Emil6.Budapest V. Kerületi Hild József Általános IskolaBudapest
AGULYÁS PÉTER6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
AJánosi Luca6.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
AMihályi Barnabás5.II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
ANémeth Veronika6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ARéthey Prikkel Diána6.Gyöngyösi utcai Általános IskolaBudapest
ASándor Zsófia6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ASzauter Ajtony6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ATóta Zsuzsanna Julianna U.M.5.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
KBenkő Gábor7.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
KMátéfy Ádám7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
KMócsy Mátyás7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
KStingli József7.Magyar László GimnáziumDunaföldvár
KSzabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
KSzalanics Tamás7.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
KTarján Teréz7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
KTóth Fruzsina7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
KVida Boldizsár7.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
LAdorján Adrienn7.Bárdos László GimnáziumTatabánya
LCaracciolo Lara7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LEgyházi Hanna7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
LGörömbey László7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LKoós Anna7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LMiklóssy Katinka7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
LRacskó Gergő7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LRadványi Zita7.Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
LTakács Anna7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
MFrigyes Kristóf8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
MHalászy-Kiss Noémi8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MHorvath Boldizsár 8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
MKulcsár Kevin8.Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBiharkeresztes
MMárkus Erik8.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
MNóniusz Gábor8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
MRóth András8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MSchenk Anna8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MStomfai Gergely8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
MSzéles Panna8.Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és KollégiumTamási
NBodgál Károly8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
NÉcsi Dóra8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
NFóti Neszta8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
NKaproncai Borbála8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
NKecskés Dorka U. M.8.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NKothalawala Rosemary8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
NLaczkó Réka8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
NSzauter Csanád8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
NSzűcs Klára Réka8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
NVágó Bendegúz Zsolt8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NVágó Rebeka Rita8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
NVarga Pál Patrik8.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
UPCsallóközi Kristóf12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
UPHegyi Eszter Barbara12.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
UPIgnéczi Orsolya12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
UPSum Csaba12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XAdámy Márton9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
XAlyssa Grajalez9.Szegedi Deák Ferenc GimnáziumSzeged
XCsótai Enikő9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
XCsótai Zsófia10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
XDH Anna9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XDienes Luca9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
XGátmezei Kornél9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
XLévay Kristóf9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
XNagy Luca9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
XNémeth Ágoston9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
XPóth Flóra9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
XRéthey Prikkel Krisztián9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
XSzauter Ábel9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XTarnay Márton9.Eötvös Loránd Tudományegyetem Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YCsukás Ádám10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YDobosi Péter László10.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
YGál Milán10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YHevesi Márton Benedek10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
YKecskés Bence9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
YKelemen Gréta10.Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és GimnáziumVác
YKorbai Gyöngyvirág9.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
YRemény Olivér10.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
YRumi Zoárd9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
YSchultz Rebeka10.Tatai Református GimnáziumTata
YSomogyvári Dóra9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ZBerényi Gergő11.Varga Katalin GimnáziumSzolnok
ZBraun Titanilla10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZDobák Dávid11.Kecskeméti Katona József GimnáziumKecskemét
ZGavallér Balázs Krisztián11.DSZC Mechwart András Gépipari és Inf. SzakgimnáziumaDebrecen
ZGyarmati Zalán11.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ZKozma Hanna10.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
ZNémeth Ferenc11.Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi SzakgimnáziumaSzolnok
ZPál Viktória10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZSárfi Gergő11.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
ZsCs. Kiss Veronika12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZsCsahók Tímea12.Németh László GimnáziumBudapest
ZsFonyó Diána12.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
ZsGelesz Annamária12.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZsKovács Panna12.Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi EgyetemBudapest
ZsLengyel Letícia12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZsStomfaiDániel12.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ZsSzabadfalvi Dániel12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZsVadász András12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZsVarga Péter Tamás12.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló

Szervezők

CsoportNév