Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Veszprém

Veszprém, Kolostorok és Kertek, 2016. április 2.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Csillik Szilárd
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Nagy Máté
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Krisztin Botond
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
712:485269 m
2.Várady Lilla
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Ormai Hanga
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Piller Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
713:147284 m
3.Kadem Anis
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
5. osztály
Link Erik
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
5. osztály
Ulrich Máté
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
5. osztály
713:159149 m
4.Tislér Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Győrffy József
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Pósfai Márton
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
713:438767 m
5.Badics Eszter
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Dominyák Virág
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Iván Kata
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
713:583494 m
6.Keller Fruzsina
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Lennert András
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Ujhelyi Patrik Gábor
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
714:049902 m
7.Kajos Márton László
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Heizer Olivér
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
Schermann Marcell
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
6. osztály
714:288168 m
8.Fazekas Roland
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Prebszl Arnold
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Szabó Bernadett
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
714:297222 m
9.Czövek Gréta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Poharánszki Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Lippert Piroska
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
714:329434 m
10.Nida Eszter
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Kerti Levente
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Kurucz Gábor
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
714:339024 m
11.Bánó Szabolcs
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bogdán Benedek
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Koronczai Bence
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
714:416510 m
12.Gema Csanád
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Farkas Balázs
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Szabadkai Dávid
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
714:517812 m
13.Osztás Dorina Erzsébet
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Akkermann Kata
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Nagy Nóra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
614:296315 m
14.Bóza Vivien
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Botos Dániel
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Vágner Attila
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
614:335570 m
15.Lénárt Blanka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Komáromi Dezdemóna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Schauermann Liza
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
614:517830 m
16.Kovács Mihály
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Ötvös Csongor
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
nincs
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
511:2610803 m
17.Kiss Csongor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Soós András
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Szabó Patrik
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
512:523128 m
18.Fodor József
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
6. osztály
Paralla Hajnalka
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
6. osztály
Pirka Dominik
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
6. osztály
513:297228 m
19.Lángi Eszter
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Réthalmi Tímea
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
Vági Alexandra
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
6. osztály
513:355263 m
20.Csiszár Zsófia
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Gönczi Szilvia Hanna
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Skrenyó Katalin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
513:376246 m
21.Praznovszki Olivér
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Haas Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Mező András
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
513:396117 m
22.Dienes Erik
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Bisztrán Anna
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Ifju Zalán
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
513:457115 m
23.Márki Csongor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kiss Levente
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Hamburger Zsombor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
513:457596 m
24.Csák Milán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Tasnádi Ádám
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Bódi Ádám
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
513:524206 m
25.Borbély Dorka
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Gyulai Benedek
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
nincs
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
513:544764 m
26.Makarész Dóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bogsán Áron
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Tokai-Kiss Zsófia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
514:0012468 m
27.Traier Bálint
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Trócsányi Laura
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Kovács Borka
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
514:078979 m
28.Sipos Kristóf
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Szabó Flóra
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Szabó Renáta
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
514:084528 m
29.Arnold Olivér
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
5. osztály
Szabó Barna
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
5. osztály
Szintai Zsombor
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
5. osztály
514:1010958 m
30.Fröschl Kata
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Takács Nina Lili
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Komendó Janka
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
514:236436 m
31.Reicher Anna
Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági Szakközépiskola, Mosonmagyaróvár
6. osztály
Daragó Donát
Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági Szakközépiskola, Mosonmagyaróvár
6. osztály
Lobitz Andor
Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági Szakközépiskola, Mosonmagyaróvár
6. osztály
514:277718 m
32.Baranyai Lóránt
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Udvardi Martina Kitti
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
514:324038 m
33.Szoboszlai Réka
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Kocsis Dóra Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Horváth Kristóf
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
514:345637 m
34.Szabó Bence
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
Szabó Máté
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
6. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
514:343318 m
35.Pituk Mátyás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kovács Botond
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Vojnity Viktor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
514:356691 m
36.Balogh Zóra
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Batki Floransz
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Szijártó Boglárka
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
514:394368 m
37.Pisch Tibor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Lázár Milán
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Dóra Gergely
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
514:538583 m
38.Szemerédi Péter
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Báder Barnabás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Széll Roland
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
514:538712 m
39.Pápai Barbara
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
Takács Tekla
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
NINCS
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
514:588403 m
40.Kisberkes Bonita
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Telkes Martina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Vadkerti Dominika
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
514:589172 m
41.Tardos Luca
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
5. osztály
Váczy Dorottya
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
Könyves Kitti
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
6. osztály
411:357238 m
42.Gyimóthy Olivér István
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Gáspár Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Iker Sámuel
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
412:538112 m
43.Ádám Vencel
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
Frantsik Ferenc
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
Szegedi-Csinády Balázs
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
413:046713 m
44.Kis-Tamás Emma
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Csikós Janka
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Kungl Barnabás
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
413:326848 m
45.Rádai Jázmin
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Sági Kitti
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Virányi-Szabó Kinga
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
413:575653 m
46.Bakos Béla
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
Eősze Laura
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
Farkas Levente
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
414:088976 m
47.Wilde Kata
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Speulta Zsófia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Nyitrai Lilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
414:103654 m
48.Széplábi Zsófia
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
5. osztály
Idrányi Panna
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
5. osztály
Monteiro Giovana
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
5. osztály
414:117230 m
49.Esztó Britta
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Kordics Luca
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
Gerstenkorn Rebeka
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
6. osztály
414:155936 m
50.Kónya Barnabás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Szokolai Patrik
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Mészáros Gyula
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
414:255786 m
51.Török Jázmin
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Ihász Vanda
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Borda Cintia
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
414:375542 m
52.Hajnal Dániel
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Illés Hector
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Rákos Róza Lujza
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
414:406838 m
53.Supán Szilveszter
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
Göndöcs Bálint
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
Gerencsér Achillesz
Litéri Református Általános Iskola, Litér
6. osztály
414:456682 m
54.Mezei Attila
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Merczigán Laura
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Somogyi Zalán
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
414:514145 m
55.Sereg Zita
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
5. osztály
Szintai Zsófi
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
5. osztály
Szili Dorka Lili
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Madocsai Tagintézmény, Madocsa
5. osztály
414:579185 m
56.Lakk Patrik
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kolek Zsombor
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Májer Máté
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
311:145966 m
57.Horváth Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
Baranovszky Dorina
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
nincs
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
6. osztály
313:096347 m
58.Wild Roland
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Berecz Vivien
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Bőczi Fanni
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
313:207752 m
59.Bakos Zoltán
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Józsa Márton Viktor
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Kiss Kevin Máté
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
313:304919 m
60.Béd Noémi
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Lőrincz Bianka
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
Módli Enikő
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
5. osztály
313:316155 m
61.Lajter Laura
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Mózes Laura
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Kovács Dorka
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
313:345771 m
62.Acsádi Nándor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Cseke Krisztina
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Balogh Zoltán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
313:356049 m
63.Antal Vivien
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Nagy Ágnes
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Ritecz Lilla Renáta
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
313:377510 m
64.Panda Milán
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Pittner Dávid
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Simon Emese Teréz
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
313:458348 m
65.Balogh Kinga
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Szaksz Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Göllei Ádám
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
313:484211 m
66.Nagy Lilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Tulipán Eszter
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Alacs Brigitta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
313:484695 m
67.Farkas Lilla
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Biró Dóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Pisch Veronika
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
313:586320 m
68.Pavelka Dominik
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Mórocza Gergő
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
Kiss Noel Buda
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
5. osztály
313:595816 m
69.Nagy Boróka
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Tóth Laura Liza
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
Fekete Júlia
Tatay Sándor Általános Iskola, Badacsonytomaj
5. osztály
314:146049 m
70.Kovács Johanna
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Tóth Regina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
László Luca
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
314:157345 m
71.Csanádi Dominika
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Kovács Dorka
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Takács Larina Aranka
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
314:193759 m
72.Heizer Nóra
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Kis Gabriella
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
Sándor Borbála
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
314:256650 m
73.Szauter Ajtony
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Szabó Botond
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
Kerülő Sebestyén
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
5. osztály
314:437174 m
74.Mező Zsófia
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
6. osztály
Szalai Jázmin
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
6. osztály
Vasvári Virág
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
6. osztály
314:447766 m
75.Zámbó Kata
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Hrankai Adrián
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Bondor Jázmin
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
314:565614 m
76.Varga Attila
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
5. osztály
Mező Ábris
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
5. osztály
Medve Márton
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
5. osztály
314:584087 m
77.Horváth Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Mester Márton Ferenc
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Vaczkó Levente
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
212:026696 m
78.Nagy Dániel
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Kovács Kevin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Hahn Máriusz
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
212:525475 m
79.Iker Míra
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
Bársony Szonja
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
Badics Anna
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
6. osztály
212:535167 m
80.Varga Martin
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Melles Márk
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Kránicz Kornélia
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
212:585144 m
81.Sasvári Alíz Amira
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Kurucz Luca
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Sánta Zsófia
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
212:593850 m
82.Barakonyi Kevin
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Tóth Noémi
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Kerti Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
213:256764 m
83.Modori Kristóf
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
6. osztály
Krózser Kata
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
6. osztály
Rádl Regina
Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola, Ajka
6. osztály
213:344873 m
84.Lendvai Eliza
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Keresztes Hanna
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Kocsis Viktória
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
213:454734 m
85.Bodri János
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Sarok Martin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
Kőrösi Dávid
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
5. osztály
213:455068 m
86.Kertai Zalán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Egyed Zoltán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
Opra Gábor
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
6. osztály
213:475330 m
87.Szabó Vilma
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Zalatnai Zsófia
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Szolnoki Dorottya
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
213:534257 m
88.Kepli Emese
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Nagy Csenge Panna
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
Gergelyi Noémi
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
5. osztály
213:554015 m
89.Frank Benedek
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Frank Marcell
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Matus Jácint
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
213:593253 m
90.Fodor Sarolta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Bálint Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
Szabó Ágnes
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
6. osztály
214:015689 m
91.Sótonyi Gergő
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Bogdán Bence
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Füstös János
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
214:154398 m
92.Keszthelyi Anna
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Kovács Levente
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
Orsós László
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
214:224669 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Horváth Bendegúz Győző
Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
8. osztály
Kocsis Anett
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Lukács Katalin
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
1014:134306 m
2.Wilde Róbert
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Dóra Mátyás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Hetyei Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
914:325472 m
3.Lázár Bence
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Zsilák Balázs
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Makarész Dániel
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
814:573686 m
4.Minyó Bence
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Kreisz József
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Tóth Zsófia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
814:598530 m
5.Boda Evelin
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Tulipán Anna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Pék Bianka
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
814:597124 m
6.Selmeczki Petra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Tahin Júlia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ignácz Laura
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
815:007473 m
7.Pipó Fanni
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Gelencsér András
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Hernádi Olivér
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
815:009961 m
8.Balázs Petra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Leszkovszki Nóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Nagy Patrícia
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
815:006982 m
9.Encz Emese
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Máthé Kincső
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Vojnity Nóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
815:005547 m
10.Kadem Aziz
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
8. osztály
Endresz Péter
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
8. osztály
Péterfi Boglárka
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola, Veszprém
8. osztály
815:019066 m
11.Vizi Borbála
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Szauter Csanád
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
Schnéberger Manassé
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
7. osztály
815:016371 m
12.Schultz Emma Flóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Gfellner Bálint
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Heller Daniel Mate
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
815:016410 m
13.Kárpáti Eszter / Samó Luca
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Lengyel Katalin
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Szarvas Júlia
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
714:435299 m
14.Szauter Ábel
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Varsányi Bence
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Berkes Axel Kevin
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
714:507526 m
15.Feczkó Csongor
Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola, Pápa
7. osztály
Masszi Ákos Zsombor
Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola, Pápa
7. osztály
Tóth Levente
Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola, Pápa
7. osztály
714:537962 m
16.Müller Emese
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Nagy Nóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Márki Sára
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
614:264194 m
17.Áment Máté
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Ferencz Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Tóth Péter
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
614:328757 m
18.Bakonyi Bertalan
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
Kontics Péter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
Imre Balázs
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
514:186103 m
19.Németh Olga Mária
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Tóth Árpád
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Bognár Gábor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
514:315456 m
20.Kozma Ákos
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Kulman Gergely
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Radics Bence
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
514:477611 m
21.Horváth Dominik
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Pónácz András
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Türjei Shaján
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
514:477324 m
22.Abonyi János
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Hriczu Sebestyén
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Kuhár Ottó
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
514:477219 m
23.Göde Viktória
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Oszter Katalin
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Tóth Hanna
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
5. osztály
514:487917 m
24.Botos Száva
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Csehó Zsófia
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Fábián Éva
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
414:178226 m
25.Bokányi Barbara
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Rogácsi Eszter
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Zsetnyai Ákos
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
414:267692 m
26.Horváth Nóra
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Simon Csenge
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Bálint Eszter
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
8. osztály
414:577048 m
27.Horváth Vivien
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Petneházi Beatrix
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Szilágyi Dzsenifer
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
311:396564 m
28.Vas Vivien
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Iván Dóra
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Szappan Réka
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
312:427302 m
29.Farkas Ágnes
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Zsoldos Eszter
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Schindele Ádám
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
313:083838 m
30.Pfund Angelika
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Schermann Zsófia
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
Simonyai Lujza
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend
7. osztály
313:189900 m
31.Rozman Lídia
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
Horváth Liliána
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
NINCS
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
8. osztály
313:274116 m
32.Bálint Levente
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Végh Margaréta
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
Boda Bálint
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
7. osztály
313:316945 m
33.Kótai Felícia
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Nagy Diána
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Göbölös Fanni
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
313:374777 m
34.Néber Natália
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
8. osztály
Takács Balázs
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
8. osztály
Turi Márton Zoltán
Csajági Református Általános Iskola, Balatonfőkajár
8. osztály
313:408171 m
35.Kocsis Debóra
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Érsek Ivett
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
Ledvai Panna
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
7. osztály
313:438078 m
36.Bárándi Effi
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Grosz Panna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
Faragó Kíra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
8. osztály
313:507484 m
37.Veszprémi Péter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
7. osztály
Hajba Domonkos
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
7. osztály
Szemeti Alexandra
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
7. osztály
313:526255 m
38.Józsa Berta
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Pill Adrienn
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
Csincsa Bernadett
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola, Pákozd
7. osztály
313:566331 m
39.Orosz Csanád
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Bősze Csaba
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Farkas Lili
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
313:576484 m
40.Zsíros Ildikó
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Görcsi Dorina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Jakab Lilla
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
314:004790 m
41.Gergelyi Laura
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
Nemes Virág
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
7. osztály
Nemere Dóra
Györgyi Dénes Általános Iskola, Balatonalmádi
8. osztály
314:047696 m
42.Miskolczi Dorina
Horváth István Általános Iskola, Pétfürdő
8. osztály
Szabó Klaudia
Horváth István Általános Iskola, Pétfürdő
8. osztály
Somogyi Fruzsina
Horváth István Általános Iskola, Pétfürdő
8. osztály
314:118873 m
43.Tömböly Eszter
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
7. osztály
Balogh Máté
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
7. osztály
Hajba Sára
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
7. osztály
314:208303 m
44.Takács Bianka
Horváth István Általános Iskola, Pétfürdő
8. osztály
Szomszéd Réka
Horváth István Általános Iskola, Pétfürdő
8. osztály
Budai Fanni
Horváth István Általános Iskola, Pétfürdő
8. osztály
314:239762 m
45.Écsi Dóra
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Hay Sára
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kaproncai Borbála
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
314:352179 m
46.Soós Máté
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Horváth Bence
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Álmos László
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
314:464585 m
47.Győrffy Milán
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
7. osztály
Riczinger András
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
7. osztály
nincs
Kemenesmagasi Általános Iskola, Kemenesmagasi
5. osztály
314:524121 m
48.Birtalan Molli
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Németh Erika Rita
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
Tatai Liliána
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém
7. osztály
211:294191 m
49.Kocsis Zsófia
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Ledvai Leona
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Orsós Alexandra
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
211:456522 m
50.Molnár Martin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Benkő Zsófia
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Bodri Bianka
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
212:277669 m
51.Ignácz Ákos
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Biró Zoltán
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
Szendi Dávid
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola, Nagydorog
8. osztály
212:506562 m
52.Orsós Anita
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Szántó Eszter
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Vadász Petra
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
212:562283 m
53.Pazdora Vivien
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Szabó Dorottya
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
Tüttő Dóra
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
8. osztály
213:164653 m
54.Csörgő Dávid
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Farkas Márió
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Környei Kevin
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
213:371727 m
55.Bati Richárd
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Knausz Ottó
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Orsós Péter Pál
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
214:184894 m
56.Frank László Imre
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Séllei Gyula
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Simon Luca
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
214:194867 m
57.Orsós Alexandra
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
Orsós Gyöngyi
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
7. osztály
NINCS
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola, Iregszemcse
5. osztály
214:464867 m
58.Bátai Anna
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
7. osztály
Medve Bátor András
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
7. osztály
Páhi Barnabás
Szigligeti Általános Iskola, Szigliget
7. osztály
112:288368 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Áldott Zoltán
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kiss Anna
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Erzsébet
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
614:574936 m
2.Szabó Natália Noa
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
Laczkovits Kitti
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
Selmeci Ferenc
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
514:533811 m
3.Farkas Melitta
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Piedl Daniella
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Szebeni Bence
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
514:545449 m
4.Németh Gergő
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Mosonmagyaróvár
9. osztály
Németh Dániel Károly
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Mosonmagyaróvár
10. osztály
Goda-Kovács Gergő
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Mosonmagyaróvár
10. osztály
514:555291 m
5.Szabó Szebasztián
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Jakl Szilvia
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Józsa Eszter
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
514:574662 m
6.Solymossy Gergely
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Fekete András
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
Bánfi Renáta
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
9. osztály
413:233468 m
7.Mészáros Márton
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Nagy Luca
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
Tóth Máté
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
9. osztály
414:044760 m
8.Máriás Attila
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Mitru Máté
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
Szabó Péter Tamás
VSzC Ipari Szakközépiskola, Veszprém
9. osztály
414:296969 m
9.Blatt Gréta
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Kovács Bendegúz
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Katócs Gergő
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
414:325037 m
10.Deák Kitti
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Farkas Barbara
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Kecskés Kata
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
311:332773 m
11.Balázs Bence
Atilla Király Gimnázium, Aba
9. osztály
Ádám Balázs
Atilla Király Gimnázium, Aba
9. osztály
Nedvig Boldizsár Álmos
Atilla Király Gimnázium, Aba
9. osztály
312:235927 m
12.Hirkó Bence
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Téringer Alex
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Flachner Kornél
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
312:334281 m
13.Zsumbera Eszter
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Kovács Réka
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Felföldi Luca
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
312:353473 m
14.Kiss Réka Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Mózes Enikő
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Bazsó Péter
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
313:114707 m
15.Huszics István
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Ledniczky Frigyes
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Zsíros Ádám
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
313:113379 m
16.Zelei Barbara
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Horváth Zsófia
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Korcz Renáta
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
313:385096 m
17.Horváth Ákos
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Szabó Tamás
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
Remport Donát
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium, Celldömölk
9. osztály
314:358042 m
18.Makovek Tibor
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
9. osztály
Keller Enikő
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
Kántor Krisztián
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
10. osztály
212:185646 m
19.Hajnal Bence
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Erdélyi Dorina
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
Csomor Áron
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
10. osztály
212:503207 m
20.Bakter Veronika
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Tamás Veronika
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Maráczi Rodrigó
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
214:324681 m
21.Rozs Eszter
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Sári Dominika
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
Csordás Nikolett
Krúdy Gyula Középiskola, Győr
9. osztály
214:335010 m
22.Magasi Anna
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Góg Alexandra
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
Gaál Erika
Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár
10. osztály
112:325699 m
23.Szili József
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Valter Péter
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Török József
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
10. osztály
113:083617 m
24.Brajnovics Márk
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Németh Gyula
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
10. osztály
Valter Szabolcs
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
10. osztály
113:084077 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Döbröntei Dávid Bence
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
10. osztály
Simon Ákos
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
11. osztály
Steiner Csaba
Pápai Észkerék Egyesület, Pápa
11. osztály
1012:192789 m
2.Kiss Tekla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Hieber Viktória
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Kisfaludy Tamás
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
715:022291 m
3.Rádi Tamás Ádám
Atilla Király Gimnázium, Aba
10. osztály
Néder Márton
Atilla Király Gimnázium, Aba
11. osztály
Horváth Levente
Atilla Király Gimnázium, Aba
11. osztály
314:043256 m
4.Varga-Márfy Csongor
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
Ruzicska Máté
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
Laász Milán
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
211:202676 m
5.Simon Gréta
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Gáspár Csilla
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Farkas Dániel
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
212:372897 m
6.Szabó Tibor
Atilla Király Gimnázium, Aba
10. osztály
Fórizs Máté
Atilla Király Gimnázium, Aba
12. osztály
Fórizs Tímea
Atilla Király Gimnázium, Aba
12. osztály
212:583585 m
7.Farkas Johanna
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Tóth Kinga
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
11. osztály
Marczi Fanni
Székesfehérvári SZC 072104, Székesfehérvár
12. osztály
214:044383 m
8.Barta Dorottya
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Pataki Flóra
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
11. osztály
Szilvási Alex
Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár
12. osztály
214:366189 m
9.Gyuris Patrik
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
11. osztály
Papp Márko
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
11. osztály
László Attila
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
11. osztály
111:214409 m
10.Tóth Dávid
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
11. osztály
Tóth Dániel
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
11. osztály
Pálfi Zsolt
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája, Székesfehérvár
11. osztály
111:223815 m
11.Macsek Kata
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Mikola Marcell József
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Sághi Kristóf Márk
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
112:462238 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
nincs
-
1014:254491 m
2.Horváth Brigitta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Pintér Gábor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagyné Czaun Marianna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
914:066634 m
3.Sári Gyuláné
Györgyi Dénes Általános Iskola
Sasvári Krisztina
Györgyi Dénes Általános Iskola
Tóthné Kunstár Judit
Györgyi Dénes Általános Iskola
914:193533 m
4.Godena Helga
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Macher Róbertné
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Vajda Jenő
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
914:535839 m
5.Rutay Krisztina
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Tislérné Ferencz Anett
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Lengyel Károly
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
814:304357 m
6.Böhmné Fekete Margit
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Boros Edit
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Kerti Sándor
814:556998 m
7.Szalai Ágnes
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Vecseiné Fábián Ágota
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Varga Viola
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
814:576815 m
8.Pipó Tímea
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Szabó József
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pipó József
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
612:526645 m
9.Horváthné Velegi Katalin
Kepliné Blázsi Ágnes
Vincze Edina
414:014844 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Fonyó Viktória
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Bán Róbert
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Tőkés Anna
Eötvös Loránd Tudományegyetem
1013:003270 m
2.Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Csányi Tibor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Virág István
1013:433743 m
3.Kovács Gergely
Lánczos Kornél Gimnázium
Labádi Gábor
Lánczos Kornél Gimnázium
Solymossy Zoltán
Lánczos Kornél Gimnázium
1013:534277 m
4.Hegedüs Pál
Clementine Consulting
Katona Eszter
Clementine Consulting
Körmendi György
Clementine Consulting
1014:033630 m
5.Hans Zoltán
Clementine Consulting
Hankovszky Dóra
Clementine Consulting
Kovács-Ördög Zita
Clementine Consulting
814:575045 m
6.Könyves-Tóth Előd
Clementine Consulting
Horváth Zita
Clementine Consulting
Lippert Szandra
Clementine Consulting
814:593428 m
7.Temesvári Edit
Ciszterci Szent István Gimnázium
Steurer Zsoltné
Ciszterci Szent István Gimnázium
Borbélyné Rostaházi Krisztina
Ciszterci Szent István Gimnázium
714:485675 m
8.Rumpler Nikoletta
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Baloghné Pálfi Ildikó
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
NINCS
NINCS
612:173412 m
9.Spissich László
Pápai Észkerék Egyesület
Egyházi Violetta
Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Általános Iskola
Takács Júlia
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
612:412980 m
10.Gregó Kinga
Vas- és Villamosipari Szki, Sopron
Horváth Pál
Karlsruhe, Universität
Kis Dániel
BME
412:364358 m
11.Fekete Istvánné
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Pergeczné Szabó Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Tomasics Ferenc
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
412:513629 m
12.Fiskál Rafael
Puskás Tamás
Müller Petra
413:204914 m
13.Nánási Erzsébet
Atilla Király Gimnázium
Berta József
Atilla Király Gimnázium
Bertáné Beviz Ágnes
Atilla Király Gimnázium
415:012559 m
14.Horváthné V. Zsuzsa
Horváth Gábor
Horváth Áron
111:031640 m