Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Szeged

Szeged, Erzsébet liget, 2016. április 3.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Halasi Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Tekes János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Árva Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
1014:436767 m
2.Pozsár Dávid
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Farkas Péter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Fricska Balázs
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
814:537792 m
3.Valkovics Petra
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Seres Vanda
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Sárói-Szabó Janka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
814:547792 m
4.Pető Dóra
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
6. osztály
Lakatos Evelin
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
6. osztály
Borka Csanád
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
6. osztály
814:556097 m
5.Laukó Levente
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
5. osztály
Németh Regő
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
5. osztály
Németh Nándor
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
5. osztály
713:129432 m
6.Sebestyén László
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Vicsik Szabolcs
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Stingli József
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
713:267410 m
7.Pataki Magdaléna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Szepes Luca
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
Király Előd
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szeged
6. osztály
713:288873 m
8.Rózsa Gergely
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
6. osztály
Papp Dávid
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
6. osztály
Pónusz Máté
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ásotthalom
6. osztály
714:066390 m
9.Pesti Jenő
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Lóránt Dominik
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Teremi Dániel
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
714:078177 m
10.Szép Regő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Palotás Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Baltás Ádám
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
714:165242 m
11.Szabó Eszter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Juhász Márk
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Csizmadia Péter
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
714:1810568 m
12.Antal Zsófia
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Makra Mandula
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Asztalos Nikolett
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
714:2910970 m
13.Balázs Anna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Jeszenői Sára
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Tánczos-Szabó Csenge
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
714:305955 m
14.Garai Dominika
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Ménesi Enikő
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Kindlik Dániel
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
714:558417 m
15.Badics Anna Sára
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Kenyeres Áron
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Putnoki Lukács
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
714:565283 m
16.Csiszár Csanád
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
6. osztály
Zentai Péter
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
6. osztály
Börcsök Balló
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
6. osztály
613:445067 m
17.Simon Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Tóth Ambrus
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Ócsai Miklós
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
613:479318 m
18.Figura Márton
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Horváth Marcell
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
613:495201 m
19.Gulyás Gréta
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Csenki Ágnes
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Terbe Zsuzsanna
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
614:209861 m
20.Berta Máté
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Lógó Norbert
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Ódor András
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
614:454054 m
21.Kiss Lehel
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Bartucz László
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Szalaji Gábor
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
614:577572 m
22.Marton Gyula
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Szabó Bence
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
Menyhárt Dominik
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
5. osztály
614:594172 m
23.Papp Lili Dorka
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
5. osztály
Magyar Kristóf
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
6. osztály
nincs
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
5. osztály
614:596365 m
24.Fábián Lara
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
Katona Szintia
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
Molnár Sára
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
512:166579 m
25.Pajor Csenge
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Samu Szimonetta
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Varga Sára
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
512:314813 m
26.Markó Vivien
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Kovács Nóra Zsóka
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
513:183655 m
27.Drienyovszki Diána
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Kocziha Ákos
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Marik Zsombor
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
513:246926 m
28.Csorba M. Lilla
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Éber Panna
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Rabi Csilla
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
513:277767 m
29.Birgés Zalán Hunor
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Paprika Dorina
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Birgés Adél Lilla
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
513:404608 m
30.Ambach Kitti
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
Besenyei Gréta
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
Pungor Rebeka
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola, Velence
5. osztály
513:417779 m
31.Tóth Fanni Csenge
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Tomicskó Zoltán
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Szőnyi Dorottya
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
513:414675 m
32.Monostori Flóra
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Gömösi Réka
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Farsang Dorka
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
513:486993 m
33.Grósz Valter
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Ferró Norbert
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
Péter Tamás
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
5. osztály
513:485386 m
34.Farkas Réka
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Juhos Péter
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Nánai Fruzsina
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
513:494558 m
35.Gál Kamilla
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Rybárik Zsófia
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Osztrogonácz Dóra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
513:547895 m
36.Vass Eszter
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
Csák Rebeka
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
Kiss Dóra
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
514:023347 m
37.Ábrahám Csenge
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
Czékus Zsombor
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
Zagyva Zalán
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
514:058273 m
38.Patocskai Petra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Horváth Vivien
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
Mezei Lili
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
6. osztály
514:086796 m
39.Fellegi Csanád
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Dinka Hunor
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
Szabó Etele
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
6. osztály
514:187122 m
40.Banai Gellért
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Baranyi Tibor Péter
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
nincs
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
514:244431 m
41.Csibran Lilla
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Móczár Áron Milos
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Mányoki Emma
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
514:285584 m
42.Tamasi Tekla
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Lövész Boglárka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Érczy Janka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
514:294913 m
43.Balázs Bettina
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Csala Fanni
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Eke Mónika
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
514:306528 m
44.Bujdosó Zétény
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
Sipos-Szabó Gergő
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma, Kiskunhalas
5. osztály
514:305887 m
45.Benyó Gergely
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Karai Kornél
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
514:345821 m
46.Rúzsa Eszter
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Patai Alexa
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
NINCS
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
514:348657 m
47.Döme Vanessza
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Knug Adél
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Czár Hédi
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
514:354262 m
48.Gyuris Zsófia
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Fodor Gyöngyvér
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
Bozóki Fanni
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
6. osztály
514:445434 m
49.Baranyai Brúnó
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Szécsény Norina
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Patocskai Panna
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
514:516781 m
50.Fölker Zsombor
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Korcsok Roland
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
Tóth Ferenc
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
6. osztály
412:365195 m
51.Petrik Gellért
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Süveg Merse
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Budai Márk
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
412:567543 m
52.Balogh Eszter
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Szalai Natália
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
Szalai Elizabet
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
5. osztály
413:367094 m
53.Naszradi Réka
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Cseh Sára
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Sárközi Hanna
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
413:474776 m
54.Gábor Fanni
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Fánczi Gina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
Kádár Kamilla
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
5. osztály
413:546423 m
55.Teleki Henrietta
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Czvalinga Edina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Mikula Rebeka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
413:564965 m
56.Brebovszky Zoltán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Ceglédi Kamilla
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
nincs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
413:565247 m
57.Tóth Zsanett
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Buczku Dominika
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Kocsis Milán
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
413:574490 m
58.Balogh Kíra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Gólya Gréta
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Kiss Dorka
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
413:576270 m
59.Horváth Mónika
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Pipic Dorka
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
Udvarhelyi Péter
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
6. osztály
413:588099 m
60.Dávid Dóra
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Sánta Szabolcs
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Balogh Vanessza
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
413:594618 m
61.Horváth Barna
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
Gonda Róbert
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
Matúz Marcell
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
5. osztály
414:005375 m
62.Forgó Ábel
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
5. osztály
Tisóczki Norbert
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
Budai Richard
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium Általános IskolaPallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
6. osztály
414:015700 m
63.Keresztes Nikolett
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Oltyán Renáta
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Szabó Gréta
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
414:053803 m
64.Rácz Luca Kata
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Kozák Maja
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Nagy Kincső Anna
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
414:095303 m
65.Lengyel Levente
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Mészáros Manó
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
NINCS
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
414:126629 m
66.Szűcs Réka
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
Szekeres Eszter
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
Turu Bálint
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
5. osztály
414:194895 m
67.Ocztos Rebeka
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Varga Fanni
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Tímár Áron
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
414:213991 m
68.Fábián Evelin
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Kurucsai Réka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Szabó Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
414:275420 m
69.Brhlik Szabolcs
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Nyíri Sándor
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Simon Balázs
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
414:285424 m
70.Markót Róbert
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Kapitány Bence
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
Kolop László
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
6. osztály
414:335363 m
71.Gyeraj Krisztián
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Selmeczi Levente
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
Vida Attila
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
6. osztály
414:403119 m
72.Bálint Henrietta
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Fehérvári Szabina
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
Sós Viktória
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
5. osztály
414:456512 m
73.Takács Regina
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Becsei Réka
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
Mészár Viktor
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
6. osztály
414:493976 m
74.Juhász László
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Talárcsik Tamás
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Karádi Attila
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
414:527689 m
75.Gera Bazsó
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Turányi Melinda
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
Tomaschik Bianka
Kiszombori Dózsa György Általános Iskola, Kiszombor
5. osztály
414:565788 m
76.Polgár Sándor
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Fekete Bence
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Nemcsok Zoltán
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
312:524179 m
77.Lack Bianka
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Rabi Vivien
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Verasztó Tamás
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
314:515066 m
78.Rátkai Zoárd
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Farmasi Eszter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Gál Boglárka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
314:545115 m
79.Földházi Dóra
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Kokovai Liza
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
Szabó Írisz
Németh László Gimnázium, Általános Iskola, Hódmezővásárhely
6. osztály
210:463187 m
80.Kovács Eszter
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Csák Jázmin
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Botka Lora
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
211:454920 m
81.Pörneki Richárd
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Garai Máté
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
Pataki János
Kiss Bálint Református Általános Iskola, Szentes
5. osztály
212:397438 m
82.Ancsa Molnár Vivien
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Stír Nikol
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
5. osztály
Csala Emese
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
212:525109 m
83.Balog Balázs
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Ladányi Richárd
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
Tóth Bettina
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
5. osztály
213:184615 m
84.Scamperle Leonardo
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Horváth Levente
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
Szigeti Menyhért
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
6. osztály
213:484401 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Apagyi Dávid
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Miszler Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Monori János Bence
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
914:116899 m
2.Horváth Anikó
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Kozma Kristóf
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Takács Balázs
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
914:135661 m
3.Peszt Janka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Mayer Boglárka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Nagy Nikoletta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
714:184612 m
4.Berta Csaba Zsolt
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Pónya Bonifác
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Kecskeméti Tamás
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
714:196494 m
5.Vincze Lilla
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
Sebők-Papp Emma
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Herczeg Sára
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
714:207800 m
6.Pámer Diána
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Szőts Kata
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Kovács Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
714:255870 m
7.Török Gergő
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Várhidi Attila
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Németh Ábel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
714:446494 m
8.Bartha Bendegúz
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Ráduly Adél
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Szentgyörgyi Ábel
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
714:534920 m
9.Vida Beatrix
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
Téglás Petra
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
Viski Anna
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
714:537080 m
10.Fodor Bálint
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Miszlik Anita
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Nagy Nóra
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
714:546272 m
11.Garamvölgyi István
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Kiss Péter
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Sebe András
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
614:1510200 m
12.Osztényi József
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Németh Panna
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Imricskó Balázs
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
614:189964 m
13.Hudák János
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Boda Milán
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Fekete Domonkos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
614:248627 m
14.Andó Viola
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Forgó Réka
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Williams Hajna
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
614:306613 m
15.Farkas Jázmin
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Somogyi Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Hegedűs Dániel
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
614:447984 m
16.Kecskeméti Csilla
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Rohoska Réka
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Varnyú Gabriella
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
614:528559 m
17.Kákonyi Ákos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Tabajdi Máté
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Juhász Dániel
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
614:547847 m
18.Talmácsi Bori
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
7. osztály
Márki Noémi
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
7. osztály
Zagyva Rebeka
Móra Ferenc Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium, Mórahalom
7. osztály
614:567651 m
19.Boros Enikő
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Tóth Lili
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
Böröczky Balázs
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
7. osztály
512:1610320 m
20.Benyovszki Mihály
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Temesvári Gábor
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
Machó Fanni
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
7. osztály
513:158502 m
21.Breznyán Gergő
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Dicsa Dávid
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Rohoska Dominika
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
513:164503 m
22.Hordós Adél
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Toók Enikő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Rőfös-Horvát Judit
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
513:197029 m
23.Kovács Benedek
Tompai Szabó Dénes Általános Iskola, Tompa
7. osztály
Horváth Vivien
Tompai Szabó Dénes Általános Iskola, Tompa
7. osztály
Ledenyák Ádám
Tompai Szabó Dénes Általános Iskola, Tompa
7. osztály
513:4212315 m
24.Busa Szabolcs
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Liu Noel
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
7. osztály
Márki Ádám
Béke Utcai Általános Iskola, Szeged
7. osztály
513:519322 m
25.Juhász Erik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Dudás Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szmodics Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
513:5310967 m
26.Anka Adrián
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Disztl Dominik
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
Mucsai Ádám
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
8. osztály
514:105407 m
27.Varga Luca
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Piszman Zsófia
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Szabados Ármin
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
514:294684 m
28.Kőrösi Anna
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Szabadi Liza
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Ficsor Rebeka
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
514:295195 m
29.Szász Hanga
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Horváth Klaudia
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
Klem Zsolt
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
8. osztály
514:305510 m
30.Retek László
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Baráti Levente
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Somoskövi Szabolcs
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
514:304564 m
31.Baranyi Lili
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Schultz Viktória
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Takács Donát
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
514:305259 m
32.Vincze Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Bíró Szilárd
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
Hegedűs Dániel
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
8. osztály
514:385602 m
33.Brimo Milad
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Nagy Bence
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Görög Richárd
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
514:388273 m
34.Nagy Tamás
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Lódri Máté
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
nincs
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
514:399348 m
35.Szodorai Tamás
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Hornok Brigitta
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Varga Balázs Csaba
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
514:475709 m
36.Sztanik Anasztázia
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Mészáros Réka
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Tandari Petra
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
514:499728 m
37.Kovács Nikolett
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Piukovits Panna
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Lisztmajer Laura
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
514:504880 m
38.László Laura
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Rózsa Gitta
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Budai Bendegúz
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
514:548025 m
39.Halter Luca
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
8. osztály
Megyik Karina
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
7. osztály
Szerencsés Attila
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kaszaper
8. osztály
514:5610865 m
40.Kajtár Krisztián
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Jurasits Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Halmosi Levente
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
413:235499 m
41.Bokros Kata
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
Csík Réka
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
Markó Nikolett
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
413:395745 m
42.Faragó Gergely
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
Lakatos Tünde
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
Szabó Ábel
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
7. osztály
413:433451 m
43.Király Kata
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Fekete Ádám
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Vorák Patrik
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
414:004167 m
44.Tegzes József
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Tóth Anna
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Strausz Dorina
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
414:052389 m
45.Ónodi Sára
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Farkas Dorka
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Vidéki Marcell
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
414:088445 m
46.Fekete Tamás
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Gulácsi Ábris
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bárczi Dávid
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
414:228326 m
47.Radics Nóra
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Fülöp Kristóf
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Balogh Patrik
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
414:356707 m
48.Vincze Dávid István
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Kovács György Krisztián
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
Németh Nándor
Mezőberényi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Mezőberény
8. osztály
414:376804 m
49.Pap Erős
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
7. osztály
Pipicz Gábor
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
7. osztály
Szekeres Hunor
Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Makó
7. osztály
414:475312 m
50.Bodri Balázs
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Molnár Zoltán
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
Réczi Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
7. osztály
414:486609 m
51.Hajnal Ádám
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Balogi Alex
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
nincs
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
414:496875 m
52.Kállai Bendegúz
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Szőke Zoltán
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Szlobodnyik Dávid
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
312:295004 m
53.Ecsődi Sára
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Ambrus Bence
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Böde Laura
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
312:305130 m
54.Szűcs Gábor
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Juhász Gergő
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
Szűcs Balázs
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Orosháza
7. osztály
312:355276 m
55.Máté Nóra
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Kálmán Krisztina
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
Barucza Dániel
Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba
8. osztály
312:387088 m
56.Gálik Hajnalka
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
Bíró Erzsébet
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
Horváth Hajna
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
7. osztály
313:253048 m
57.Ábrahám Alex
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Telek Péter
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
Kocsispéter Noel
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
7. osztály
313:263240 m
58.Ördög Alexandra
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Marton Mária
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
Papdi István
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola CSÓLYOSPÁLOSI TAGINTÉZMÉNYE, Csólyospálos
8. osztály
313:336329 m
59.Szikora Bence
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
Téglás Zita
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
Varga Zalán
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája és Napközi Otthonos Óvodája, Szeged
8. osztály
313:403911 m
60.Herke Flóra
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
7. osztály
Ménesi Flóra
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
nincs
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola, Hódmezővásárhely
8. osztály
313:433661 m
61.Horváth Noel
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Szabó Dániel
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Milánkovics Áron
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
313:462128 m
62.Dóczi Ágnes
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Tóth Csenge
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Bátyity Dóra
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
313:512128 m
63.Radics Bogát
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
7. osztály
Gulyás Dénes
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
7. osztály
Nagy Ádám
Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lakitelek
7. osztály
314:033101 m
64.Papp Rebeka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Koós Boglárka
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
Hambalkó Eszter
Bajai Eötvös József Általános Iskola, Baja
7. osztály
314:093630 m
65.Forczek Barnabás
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Csikós Bálint
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
Rokolya Dávid
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
7. osztály
314:382544 m
66.Pető Zoltán
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Sáfár Benedek
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
nincs
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
214:301724 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Takács Marcell Adrián
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Ujvári Bors Benedek
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Baráth Míra Kincső
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
814:565129 m
2.Gungl Brigitta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Melcher Márk
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
nincs
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
612:135482 m
3.Szendrei József
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Steiner Ákos Pál
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Ireczky Dániel
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
613:006171 m
4.Fodor Katalin
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Trauer János
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
Varga Kristóf
Makói József Attila Gimnázium, Makó
10. osztály
613:444531 m
5.Abt Dávid
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Lázár Dávid
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Fábián Imre
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
614:074894 m
6.Jáger István
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Szécsényi András
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
Vince András
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
8. osztály
614:135492 m
7.Kocsis Kata
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Balázs József
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Kacz Márk Dárius
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
614:233369 m
8.Somostövi Ákos
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
10. osztály
Pintér Soma Csepel
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
10. osztály
nincs
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
10. osztály
513:153422 m
9.Keresztúri Csenge
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
9. osztály
Bóra Tamás Károly
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
10. osztály
nincs
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
10. osztály
513:153422 m
10.Baranyi Abigél
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Kirner Berill
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Fodor Kitti
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
514:013569 m
11.Deli Dóra
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Csontos Fanni
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Karsai Áron
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
514:114675 m
12.Dobák Dávid
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Gombos Réka
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Kovács Ákos
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
412:483979 m
13.Bővíz Anna Bella
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Óvári Kinga
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
Papp Judit Anna
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged
9. osztály
413:283088 m
14.Huszka Adrián
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
Kiss Benedek
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
Lukács Gábor
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
413:386421 m
15.Beke Míra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Simon Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Pókai Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
413:434920 m
16.Gróf Miklós
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
Korkmaz Onur
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
Fejes Tamás
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
413:455145 m
17.László Emese
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Szentes Dalma
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Vanya Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
413:555387 m
18.Brettner Dávid
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Timer Soma
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Hinek Dominik
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
413:564484 m
19.Mészáros Virág
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ádám Anna
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Törteli Petra
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
414:324179 m
20.Kiss Benedek
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Földházi Tamás
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Ferenczi Virág
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
312:261849 m
21.Tóbiás Anna
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
9. osztály
Sós Henrik
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
9. osztály
Téglás Lilla
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
9. osztály
312:264904 m
22.Berényi Bálint
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Fejes Arnold
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Pap Gergő
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
312:286876 m
23.KIss Adrián
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Kaposvári Noel
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Ványi Gábor
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
312:295971 m
24.Petróczi Dóra
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Kirtyán Petra
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
Opauszki Viktória
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
9. osztály
312:314263 m
25.Juhász Zoltán
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Torgyik Tibor
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
Tóth Marcell
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
10. osztály
312:323927 m
26.Lisku Róbert
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Benczúr Dzsesszika
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
Leviczky Luca
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
9. osztály
312:354319 m
27.Szép Roland
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
9. osztály
Kello Klaudia
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
9. osztály
Tolnai József
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
9. osztály
312:415546 m
28.Gyimes Bálint
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Keve Botond
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Lublováry György
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
312:454186 m
29.Makula Balázs
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
9. osztály
Pesti Imre
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
9. osztály
Tóth Tamás Csaba
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
9. osztály
312:535106 m
30.Takács Norbert
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
Engi Dániel
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
Dani András
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
312:533141 m
31.Vass Gábor
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
9. osztály
Papp Ádám Róbert
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
9. osztály
Szemerédi Richárd Tamás
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
9. osztály
312:553875 m
32.Baksay Ferenc
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Dévényi Dalma
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Nemes Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
312:574084 m
33.Szabados Barnabás
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
Török Tamás
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
Palásti Roland
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
10. osztály
313:003629 m
34.Várady Nóra
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Varga Bianka
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
Füle Sebestyén
Bajai III. Béla Gimnázium, Baja
9. osztály
313:106060 m
35.Kiss Patrik
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
9. osztály
Szabó Imre
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
9. osztály
Gila Valter
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
9. osztály
313:285775 m
36.Bartholomaei Patrícia
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Brunner Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
nincs
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
5. osztály
313:282527 m
37.Papp Franciska
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Szilágyi Petra
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Szöllősi Virág
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
313:325570 m
38.Balogh Csilla
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Palotás Lívia
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Nagy László
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
313:365540 m
39.Csicsári Mária Virág
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Tóth Zoltán
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
Varga Mária
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés
9. osztály
313:424978 m
40.Drahanovszki Vilmos
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Julinek István
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Szakáll Fanni
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
314:046400 m
41.Kozma Hanna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
Szatmári Szilveszter
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
Tóth Vivien Mercédesz
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
314:045915 m
42.Kovács Péter
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Gion Zsolt
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
9. osztály
Szőke Krisztián
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
9. osztály
314:114776 m
43.Nagy Csaba
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
9. osztály
Győri Erik
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
9. osztály
Kocsis Dániel
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
9. osztály
314:135902 m
44.Máriás Anita
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Deák Péter Pál
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
10. osztály
Csík Vivien
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
9. osztály
314:135512 m
45.Farkas Ákos
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
Győri Ádám
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
Kocsispéter Balázs
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
314:454719 m
46.Markó Dániel
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
9. osztály
Dudás Patrik
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
9. osztály
Csontos Csaba
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
9. osztály
212:093387 m
47.Nemes Mátyás
Mikszáth Kálmán Középiskola , Balassagyarmat
10. osztály
Veres Bálint
Mikszáth Kálmán Középiskola , Balassagyarmat
10. osztály
Deme Martin
Mikszáth Kálmán Középiskola , Balassagyarmat
10. osztály
212:233843 m
48.Jenovai Richárd
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
10. osztály
Kovács Ramon
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
10. osztály
Pálfi Krisztián
Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskola és Kollégium, Ásotthalom
10. osztály
212:365129 m
49.Hegedűs Csaba
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
9. osztály
Tigyi Zoltán
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
9. osztály
Petrov Mátyás
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
9. osztály
212:415168 m
50.Borbandi Fanni
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Szász Lili
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Giszinger Bianka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
212:532841 m
51.Balogh Márk
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Dózsa György Gimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma, Kiskunmajsa
9. osztály
Bedő Kevin
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Dózsa György Gimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma, Kiskunmajsa
9. osztály
Busa Bence
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Dózsa György Gimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma, Kiskunmajsa
9. osztály
212:542673 m
52.Turák Ádám
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
9. osztály
Czombos Patrik
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
9. osztály
NINCS
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
9. osztály
213:265648 m
53.Csete Anna
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Kollár Ágnes
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Ádám Éva
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
213:485292 m
54.Jaszenovics Noémi
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Manhalter Patrik
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Ribár Attila
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
214:534428 m
55.Szélpál Attila
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
Tímár Mátyás
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
nincs
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
10. osztály
111:591777 m
56.Rádai Kitti
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
Kalcsú Csaba
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
Dobai Patrik
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
112:272564 m
57.Ábrahám-Fúrús Rozina
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Dózsa György Gimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma, Kiskunmajsa
9. osztály
Nahimi Hanga
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Dózsa György Gimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma, Kiskunmajsa
9. osztály
Telek János
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Dózsa György Gimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma, Kiskunmajsa
9. osztály
112:383168 m
58.Ádám Péter
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
Tóth Viktor
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
Benedek Armandó
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
112:433918 m
59.Grósz András
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
Barta Dávid
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
Szilágyi Tamás
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
112:443918 m
60.Farkas Máté
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
Juhász Richárd
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
Herbacsek Bence
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
10. osztály
112:593458 m
61.Mészöly Lilla
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Tekes Mátyás
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Marozsi Szimonetta
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
000:00363 m
62.Gazsó Nikolett
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
10. osztály
Ferenczi Ákos
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
10. osztály
nincs
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
10. osztály
010:001150 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Harsch Leila
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
György Levente
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Török Tímea
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
1013:223235 m
2.Losonczy Richárd
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Zsók Bianka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Dömsödi Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
1014:084902 m
3.Braun Titanilla
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Ruzsa Kata
SZTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szeged
9. osztály
Hajdú Zsolt
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
10. osztály
1015:005127 m
4.Skorka Bence
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
12. osztály
Szőke Ivett
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
12. osztály
György Barbara
Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
12. osztály
913:303676 m
5.Albert Attila
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Benkő Tibor
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Borbély Dávid
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
714:572435 m
6.Vámos Dávid
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
12. osztály
Vass Gergő
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
12. osztály
Varró Ádám
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
12. osztály
612:533921 m
7.Mihály Fanni
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
11. osztály
Tóth Viktor
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
12. osztály
Zoltai Döme
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
12. osztály
612:543921 m
8.Széles Katalin
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
12. osztály
Maronka Áron
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
12. osztály
Kohlmann Dániel
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
12. osztály
614:218083 m
9.Kardos Gergely
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Liska Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Rajos Pál
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
614:365073 m
10.Polyákovics Balázs
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
11. osztály
Doszkocs Bence
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
11. osztály
Gavlik Ádám
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
11. osztály
512:072459 m
11.Váczi Levente
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
11. osztály
Hortobágyi Gábor
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
11. osztály
nincs
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola, Kiskunhalas
11. osztály
411:523114 m
12.Gigacz Máté
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Kulcsár József
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
Sárkány Tamás
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza
11. osztály
413:493744 m
13.Ádám Balázs
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Danis Norbert
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Polereczki Pál
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
414:064072 m
14.Vámosi Tamás
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
11. osztály
Király Máté
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
11. osztály
Megyeri Dominik
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
11. osztály
414:224171 m
15.Valkai Ádám
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
12. osztály
Boda Péter
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
12. osztály
NINCS
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
5. osztály
414:236597 m
16.Csiszár András
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
11. osztály
Szikszai Imre
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
11. osztály
Szunyi Krisztián
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
11. osztály
414:243383 m
17.Király Krisztina
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
12. osztály
Kőszegi Vendel
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
12. osztály
Kalmár Eszter
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged
12. osztály
414:293694 m
18.Berta Dorina
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Pelsőci Klára
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Lupták György
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
12. osztály
414:383951 m
19.Kincses Noémi
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Korondi-Józsa Henrietta
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
Vass Dóra
Makói József Attila Gimnázium, Makó
11. osztály
414:513922 m
20.Ferenczfi Richárd
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Faragó Róbert
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Legéndi Zoltán
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
313:143321 m
21.Kiss Emese
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Juhász Kristóf
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
Tóth Ákos
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola, Kiskőrös
11. osztály
313:164477 m
22.Vida Ágnes
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
Megyeri Balázs
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
Kiss Balázs
Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakképző Iskolája, Szeged
11. osztály
314:162561 m
23.Lotharidesz Máté László
Mikszáth Kálmán Középiskola , Balassagyarmat
11. osztály
Varga Nóra
Mikszáth Kálmán Középiskola , Balassagyarmat
12. osztály
Mátyás Zsombor
Mikszáth Kálmán Középiskola , Balassagyarmat
11. osztály
314:391913 m
24.Bába Gábor
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
11. osztály
Szöllősi Adorján
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
11. osztály
Leukucza Edvárd
Kiss Ferenc Erdészeti Szakképző Iskola, Szeged
11. osztály
211:031422 m
25.Vadászi Dániel
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
12. osztály
Kondász Andrea
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
12. osztály
Galgóczy Nikolett
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
12. osztály
212:001740 m
26.Nagy Berill
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
11. osztály
Wang Denis
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
11. osztály
Kamasz Tamás
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium, Szeged
11. osztály
212:493680 m
27.Szántó Péter
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
11. osztály
Jaksa Dávid
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
11. osztály
Ménesi Roland
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
12. osztály
213:152395 m
28.Rákóczi Roland
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
12. osztály
Czinka József
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
12. osztály
Dombovári Balázs
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Pollák Antal Szakképző Iskolája, Hódmezővásárhely
12. osztály
214:312423 m
29.Madácsi Soma
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
11. osztály
Márton Tamás
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
11. osztály
Mezei Zoltán
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskolája, Szeged
11. osztály
110:393100 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Soós Edit
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája
Konfár László
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája
Annusné Nagy Rózsa
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája
1014:094834 m
2.Biró Emőke
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Forczekné Lány Tünde
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Klemné Lipka Dorottya
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
1014:234083 m
3.Balázsné Mónus Anikó
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Szalay Balázs
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
nincs
nincs
913:514222 m
4.Szűcs Ádám
Hedvicsek Anna
Muzsek Anett
814:363509 m
5.Böjthe Gabriella
-
Farkas Zsuzsa
-
NINCS
-
714:593139 m
6.Pap-Takácsné Hefler Gabriella
Németh László Gimnázium, Általános Iskola
Tari Gizella
Németh László Gimnázium, Általános Iskola
NINCS
nincs
512:166625 m
7.Almási Gyula
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Dr Blahóné Gali Erzsébet
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Rózsa Judit
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
513:505310 m
8.Sárköziné Vágó Rózsa
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Királyné Bálint Karolina
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Tihanyiné Gerencsér Ágnes
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
514:506404 m
9.Mayer Roland István
Mayer Dorina
Mayer István
312:315416 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Csötönyi Nóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
Bokor Péter
Simonné Krum Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
1014:004613 m
2.Bartháné Szalai ildikó
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Döme Géza
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Tóth Árpád
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
1014:425591 m
3.Mucsi Gabriella
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum
Janó Éva
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum
Vígh Attila
Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum
711:554151 m
4.Benkó Tamás
Mikszáth Kálmán Középiskola
Czibulya Márk
Mikszáth Kálmán Középiskola
Lavaj Árpád
Mikszáth Kálmán Középiskola
614:448363 m
5.Sipos Dániel
Fekete Emil
Aradi Patrik
212:092523 m