Medve Matektábor 2016 - Sástó

Sástó, 2016. július 5. - 2016. július 11.

2016-ban ötödik alkalommal rendeztük meg a sástói Medve Matektábort 146 diák és 24 szervező részvételével. A tábor vendége volt Karancsi János fizikus, aki a CERN-ben folyó kutatásokról tartott érdekes előadást.

Új programként került be a fiatalabb diákok számára a Kalandozás a szigetvillákban című logikai kaland és a Just dance nevű táncprogram is. A batkaárverés ezúttal még világosban zajlott utolsó este, amelyet a foci EB döntője követett, de ezzel párhuzamosan a tábortűz is fellobbant. „Kibírtuk volna még néhány hétig...” – ahogy a tábori dal fogalmaz.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABallók Máté5.1. Számú Általános IskolaBudaörs
ABarát Benedek5.Fóti Garay János Általános IskolaFót
ACsikós Bálint5.Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSajószöged
AFerenczi Dániel5.1. Számú Általános IskolaBudaörs
AHadnagy Virág5.Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
AKiss Lilla5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ALittmann Mihály5.ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános IskolaBudapest
ALudvig-Maurer Zsolt5.Dunakeszi Szent István Általános IskolaDunakeszi
APásztor Miklós5.Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaÉrd
APrezenszki Zalán5.Fóti Ökumenikus Általános Iskola és GimnáziumFót
ASzalaji Gábor5.Kiss Bálint Református Általános IskolaSzentes
ATakács Marcell5.Dunakeszi Szent István Általános IskolaDunakeszi
AVásárhelyi Zoltán Pál5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
BBadics Eszter5.Veszprémi Kossuth Lajos Általános IskolaVeszprém
BCsala Balázs5.Németh László GimnáziumBudapest
BCsala Petra5.Németh László GimnáziumBudapest
BHárs Aliz5.Németh László GimnáziumBudapest
BJánosi Luca5.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
BMaár Martin5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
BMezey Dorottya5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
BMózes Márk5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
BNyári Péter5.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
BPiszmann Sándor5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
BRéthelyi Ágnes5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
BVass Norbert5.Németh László GimnáziumBudapest
CBalázs Bálint6.KLIK HEVESI JÓZSEF ÁLT ISK ÉS AMI KÖRZETI TAGISKOLÁJAHeves
CBordás Karolina6.Németh László GimnáziumBudapest
CÉrsek Aurél6.Lincoln Community SchoolAccra, Ghana
CGörömbey László6.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
CHadnagy Ádám6.Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
CKató Benjámin6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon GödöllőGödöllő
CKerekes Marcell6.Kispesti Pannónia Általános IskolaBudapest
CLáng Bertalan6.Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaTelki
CMedve Márton6.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
CMiklóssy Katinka6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
CRéthey Prikkel Diána6.Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános IskolaBudapest
CSeláf Bence6.Sík Sándor Római Katolikus Általános IskolaZalaszabar
DAndor Máté6.Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és SzakközépiskolaBudapest
DBallók Melinda6.1. Számú Általános IskolaBudaörs
DBánfalvi-Kovács Tivadar6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
DBenkő Gábor6.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
DKalocsai Míra6.Budaörsi 1. Számú Általános IskolaBudaörs
DKozák Roland6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
DLi Kevin6.Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
DMihályi Marcell6.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
DOsztovits Levente6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
DSomodi Soma Tamás6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
DTuka Patrik6.Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
DVida Boldizsár6.Budafoki Kossuth L ált. Isk.Budapest
DZóka Zsolt6.Balatonboglári Általános IskolaBalatonboglár
EBarta Piroska6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ECaracciolo Lara6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
EEgyházi Hanna6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
EFerencz Bence6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
EGóbor Dóra Julianna6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
EKovács Máté6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Karinthy Frigyes Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
EMócsy Mátyás6.Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános IskolaBudapest
EOttrok Veronika6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
EPákai Sára6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
EPapp Marcell Miklós6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ERadványi Zita6.Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
ESzabó Gergő6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
ETarján Teréz6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ETúrmezei Márton6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
KÁdám Dorottya7.Egri Dobó István GimnáziumEger
KAjtai Janka7.Bolyai János Katolikus Általános IskolaSzerencs
KCsala Ádám7.Németh László GimnáziumBudapest
KGárdai Gellért7.Soproni Széchenyi István GimnáziumSopron
KHarjàn Rebeka7.Egri Dobó István GimnáziumEger
KHoffer-Toth Matyas7.Keim Gasse GymnasiumMödling
KKulcsár Kevin7.Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBiharkeresztes
KNóniusz Gábor7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
KPegán Ágnes7.Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaAjka
KProbojcsevity Lili7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
KStomfai Gergely7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
KTörök Ignác Bálint7.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
KVásárhelyi Szabolcs7.Körmend Kölcsey Ferenc Körmend
KZsigmond László Gergő7.Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaAjka
LAlgayer Zoltán7.Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános IskolaDunavarsány
LArgay Zsolt7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LBiczó Benedek7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
LBodgál Károly7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LBollér Henrik7.Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai IntézetPécs
LCzakó Anna7.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
LÉcsi Dóra7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
LHalászy-Kiss Noémi7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
LHay Sára Piroska7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
LImreh Júlia7.Béke Utcai Általános IskolaSzeged
LKaproncai Borbála7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
LSchenk Anna Petra7.Budapesti Szent István GimnáziumBudapest
LSzita Gergely7.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
LTamási Máté7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
LTóth Ábel7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LVárkonyi Zsombor7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MAntal Réka8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
MBalázs Krisztina8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
MBalázsi Laura8.Nyírbátori Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyírbátor
MBerczik Sára8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
MCsótai Enikő8.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
MDósa Dávid Bendegúz8.Bolyai János Ált. Isk. ÉrdÉrd
MHetényi Domonkos8.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
MLáng Barnabás8.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
MMatiz Eszter8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
MNagy Luca8.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
MOttrok Gabriella8.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
MPapp Zsombor8.Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaZamárdi
MRéthelyi Gergely8.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
MSpinyhért Máté Bendegúz9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
MSzűcs Ádám9.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakközépiskolaSzékesfehérvár
NAdámy Márton8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
NBodó Regina8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
NBüki Balázs8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NJáger István Attila8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NLittmann Márton8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NMihályi Barnabás8.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
NNémeth Ágoston8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
NPenyige Zita Adrienn8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NRajkai László8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NSalga Mirtill Flóra8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NSzécsényi András8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NSzéplaki Péter Soma8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NVincze András8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XAjtai Boglárka9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XCsótai Zsófia9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
XDobosi Péter László9.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
XKovács Ádám9.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
XRemény Olivér9.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
XRéthey Prikkel Krisztián9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
XSchultz Rebeka9.Tatai Református GimnáziumTata
XSemegi László Mihály9.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
XTátrai Dorka9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
XTótth Sarolta Gabriella9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YÁdám Lídia Anita11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YBalázs Bence 10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YBányai Dóra10.Neumann János Középiskola és KollégiumEger
YCsetényi Orsolya11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YGelesz Annamária11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YHegyi Eszter Barbara11.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
YKovács Nóra11.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
YNagy Gergely Bálint10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YStankovics Ábel10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
YStomfai Dániel11.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
YSzabadfalvi Dániel11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YTóta Zsuzsanna Julianna U.M.11.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
YZsámboki Ákos11.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
YZsemberi Dániel10.Neumann János Középiskola és KollégiumEger

Szervezők

CsoportNév
ATátrai Alida (Alcsi)
AFülöp Anna (Anna)
BBalogh Tamás László (Bill)
BBalogh Adrienn (Ada)
CFehér Anna (Panni)
CFarkas Margit (Gitta)
DZelena Réka (Réka)
DKovács Péter (mizo)
ESajben Stefánia (Stefi)
EMikulán Attila (blick)
KMáthé Boglárka (Bogi)
KMárkus Bence (Bubu)
LHarsányi Tamás (Pitbull)
LHagymássy Gábor (Minyon)
MKántor Tamás (Tomi)
MLantos András (Bandi)
NKlausz Milán (Milán)
NTóth Amanda (Amanda)
prVarga László (VaLaci)
prGyimesi Bernadett (Csibe)
veKarancsi János ()
XKátay Tamás (Katay)
XSzabó Gréta (Gréti)
YBogáromi Dávid (Dávid)
YSzabó Dániel (Dani)