Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Budapest, Óbudai-sziget

Budapest, Óbudai-sziget, 2016. május 21.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Farkas Izabella
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
1012:323702 m
2.Bán-Szabó Áron
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Terjék András
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
1012:394446 m
3.Ottrok Veronika
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Almás Vince
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
1013:004748 m
4.Strenner Dávid
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szépvölgyi Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Horváth Máté Béla
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
1013:175206 m
5.Kis Veronika
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Páhán Anita Dalma
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Skrabák Boglárka
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
1014:247042 m
6.Blázsik Árpád
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Makrai-Kis Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szendrei Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
1014:305078 m
7.Virág Ida
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fischer Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pászti Panni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
1014:326911 m
8.Gelencsér Léna
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Tóth Viktória
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
Baranovszky Elizabeth
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kistarcsa
6. osztály
1014:374033 m
9.Paulovits Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Zakor Zsombor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Weisz Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
1014:396712 m
10.Halász Béla
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dezső Kende
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fejes Botond
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
1014:477096 m
11.Nemeskéri Dániel
Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jókai Mór Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Dunai Áron
Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jókai Mór Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
NINCS
Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jókai Mór Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
1014:567130 m
12.Kvaszta Jázmin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tordai Mirtill
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kocsis Petra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
913:487492 m
13.Bőhm Dániel Jakab
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Herskovits Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Varga Bence Martin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
914:557004 m
14.Bóné Márton
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tölgyesi Levente
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
915:007373 m
15.Görömbey Lilla
Budapesti Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Görömbey András
Budapesti Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Deák Zsombor
Budapesti Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
812:147162 m
16.Fábián Bálint
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Könye Sólyom
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Szommer Lőrinc
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
812:416551 m
17.Reich Melinda
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bender Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bognár Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
812:509572 m
18.Barna Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Caracciolo Lara
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csizmadia Miklós
Farkasréti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
813:207512 m
19.Hamvas Johanna
Solymári Hunyadi Mátyás NNÁI- Piliscsabai Palánta Ált. Isk. vegyes csapat, Solymár
6. osztály
Nádor Benedek
Solymári Hunyadi Mátyás NNÁI- Piliscsabai Palánta Ált. Isk. vegyes csapat, Solymár
5. osztály
Nádor Artúr
Solymári Hunyadi Mátyás NNÁI- Piliscsabai Palánta Ált. Isk. vegyes csapat, Solymár
5. osztály
813:209644 m
20.Székely Dénes Benedek
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vadász Roland
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nincs
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
813:396922 m
21.Pap Bálint
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Domokos Lóránt
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiss Ákos
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
813:434182 m
22.Vida Boldizsár
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Beke Barna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Beke Marcell
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
813:446108 m
23.László Lilla
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Tímea
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szoboszlai Lilla
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
813:454448 m
24.Mező Panna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Németh Lili
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tézsla Vanda
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
813:483242 m
25.Palóczi Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Györök Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fodor Attila
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
813:504565 m
26.Zala Kristóf
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Lengyel Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pál Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
813:502873 m
27.Hadházi-Borsos Mátyás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Dianovszky Zalán
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mózer János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
813:574174 m
28.Kirsch Janna Kincső
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Sasvári Angelika
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Szamosi Antónia
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
813:594856 m
29.Mihályi Marcell
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Vozáry Áron
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Lindner Marcell
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
814:018677 m
30.Wettstein Annamária
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Wild Emma
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Nógrádi Iván
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
814:103474 m
31.Illés Boglárka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Glósz Hanna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
814:125972 m
32.Sallay Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nemes Mátyás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Scharf Zoltán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
814:154978 m
33.Csanády Zsombor
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Tichy Márk
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Láng Bertalan
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
814:317477 m
34.Portkó Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Rédey Zsuzsanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Széles Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
814:346242 m
35.Horváth Ákos
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sziva Márton
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Benedek Zoltán
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
814:427374 m
36.Márky Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lévay Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pál Blanka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
814:435765 m
37.Béndek Simon
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
5. osztály
Yu Lang Richard
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
5. osztály
Major Bulcsú
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
5. osztály
814:465892 m
38.Németh Emese
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rutkai Lili
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Czirók Tamás
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
814:508547 m
39.Lehotai Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bábel Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gábor Dominik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
814:546700 m
40.Gede Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bakos Kinga
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kincses Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
814:548666 m
41.Gyenis Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Reith Rómeo
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Sándor Márton
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
814:548440 m
42.Gyüre Benedek
Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Eisler Dániel
Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kopári Lőrinc
Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
814:554931 m
43.Jánosi Panna
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Bakonyi Laura
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
Benke Dorka
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
5. osztály
814:554510 m
44.Békés Máté
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Czehlár Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pásztor Ádám
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
814:558375 m
45.Sándor Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Takács Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Takács Ágota
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
814:565996 m
46.Tarján Teréz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pákai Sára
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gyarmati Lívia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
815:005482 m
47.Argay Zsófia
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Jázmin
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szarvas Lelle
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
815:017910 m
48.Kovács Márton
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Deák Dániel
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Végh Tamás
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
712:554623 m
49.Bálint Hanna
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Csizmár Dénes
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
Szigeti Péter
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola, Tinnye
6. osztály
714:445771 m
50.Reményi Péter
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
Varga Fanni
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
Polyák Petra
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
714:506989 m
51.Kusnyerik Emma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bártfai Péter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
O'Neill Liam
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
714:555998 m
52.Kocsis Fanni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szily Mirjam
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szűcs Kinga
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
714:575444 m
53.Czachesz Áron
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vass Levente
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bajai Kende
Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest
6. osztály
714:579244 m
54.Göblyös Cecília
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Göblyös Zita
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Luca
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
714:586139 m
55.Mehlhoffer Tivadar
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Fürst Artúr
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kovács Domonkos
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
613:067807 m
56.Markovics Janka
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Baumühlner Alexandra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Osváth Petra
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
613:096862 m
57.Bakonyi Benjámin
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Littmann Mihály
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bernárt Emma
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
613:497077 m
58.Szeszlér Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
614:156543 m
59.Korompay Róza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sámuel Laura
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gilicze Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
614:224197 m
60.Márton Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Farkas Artúr
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Papp Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
614:236287 m
61.Erőss Sámuel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Visky Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Erdősi-Szűcs Veronika
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
614:276161 m
62.Bakó Zsófia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csapó Eliot Zoltán
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fajt Georgina
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
614:413525 m
63.Nyéki Mónika
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Törőcsik Anna
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Kiss Gabriella
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
614:456964 m
64.Szőke Borbála
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jungbauer Korinna
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Basa Lili
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
614:485692 m
65.Böcsödi Balázs
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vékássy Illés
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Marczula Bálint
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
614:544119 m
66.Kovács Andrea
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dömel Renáta
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Franka Bianka
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
614:546947 m
67.Kárpáthegyi Bátor
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Széphelyi Ákos
Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Székelyhidi Áron
Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
614:595765 m
68.Talabos Gergő
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Harsányi Bence
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Molnár Csaba
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
614:5910432 m
69.Asztalos Zsiga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Izsó Dániel
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Kartal
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
513:096230 m
70.Verpeléti Nándor
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Őz Zalán
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Horváth Patrik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
513:295757 m
71.Földesi András
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Zsombor
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Petri Szabolcs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
513:325401 m
72.Gere Balázs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ari Alex
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fazekas Emília
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
513:456394 m
73.Kravecz Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Skarka Boris
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zelenák Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
513:577181 m
74.Szabó Dorottya Sára
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Sándor Júlia
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
Kása Zsófia
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola, Sülysáp
6. osztály
514:087340 m
75.Dobó Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Végh Patrik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zsíros Bálint
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
514:148303 m
76.Rahimkulov Margarita
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hornák Flóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szin Imola
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
514:16n/a
77.Gábor Miklós
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Borsos Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nádor Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
514:165926 m
78.Fritz Johanna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Virág Villő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Cirici Alexandra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
514:183023 m
79.Nemes Nagy Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Molnár Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szomorjai Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
514:279948 m
80.Gollob Márton
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Tamás
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Török Mihály
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
514:515675 m
81.Dudás Péter
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Sztepanek Barnabás
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Ürmös Martin
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
514:534721 m
82.Kopitkó-Szántó Kitti
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Pásztói Vera
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Tomasik Borbála
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
514:546307 m
83.Balázs Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gulyás Boglárka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
514:574826 m
84.Tóth Marcell
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csepregi Ábel
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Takács Ferenc Pákai-Szabó Marcell
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
514:594012 m
85.Weiler Mira
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bognár Noémi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Juhász Jázmin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
515:019773 m
86.Bársony Csaba
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Radvánszki Ferenc
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pogány Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
412:043860 m
87.Mohos Eszter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Levente
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
412:093639 m
88.Murguly Iván
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Őrsi Álmos
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Olivér
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
412:504980 m
89.Kalmár Zalán
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Szabó Bence
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Pintér Patrik
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
412:513086 m
90.Bakonyi Péter
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hollai Olivér
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pongrácz Ádám Dvorzsák Máté
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
412:576392 m
91.Herceg Kristóf Imre
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
Rácsai Balázs
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
Tárkányi Zsombor
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
413:062353 m
92.Farkas Fióna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Simon Dávid
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Schwarczenbarth Lipót
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
413:265159 m
93.Zsiga Levente
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
Bruckner Dániel
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
6. osztály
413:473086 m
94.Bányász Flóra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Wernsdörfer Albert
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Horváth Sebestyén
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
413:519422 m
95.Kovács Bendegúz
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Puskás Patrik
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Drozd Zsolt
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
414:037925 m
96.Molnár Gábor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Suba Róbert
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Alex
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:0310192 m
97.Czakó Alina
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiss Dorina
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiss Lilla
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:045165 m
98.Szeker Emese VIktória
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Purgyik Regina
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Kajdi Kata Fanni
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
414:106960 m
99.Boros Katica
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bucsai Attila
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Perjés Mira
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:115766 m
100.Ceglédi Jázon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kardos Benedek
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Keresztes Jonatán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
414:157081 m
101.Bacsek Bálint
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Somogyi Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vodenicsarov Milán
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:265247 m
102.Józsvai Flóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Böcskei Zsófia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Skenderovic Szonja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:3410095 m
103.Csepeli Zalán
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Bajusz Balázs
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Majdán Máté
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
414:357304 m
104.Mészner Gergely
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Erhardt Gergely
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sebestyén Márton
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:396431 m
105.Jakab Béla
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hajas Dávid
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:415766 m
106.Balogh Gergely
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Zsigmond Soma
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Fekete Botond
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
414:415323 m
107.Mikes Lilla
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tábor Tünde
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Várkonyi Balázs
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:427695 m
108.Hajdu Noémi
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Török-Major Menta
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
414:429070 m
109.Skarbinecz Lili
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Sulyok Hanga
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Pákozdy Dániel
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
414:447271 m
110.Herceg Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kozel Kata
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Schneider Richárd
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
414:445095 m
111.Farkas Anna
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kenessey Kitti
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Reich Lorett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
414:446576 m
112.Rubik László
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Frey Bálint
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hős Péter
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:465693 m
113.Bagi Orsolya
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gál Fanni
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Phithakoula Zsófia
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:465707 m
114.Kókai Milán
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Dominik Tibor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varga Zsombor
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:464687 m
115.Imsies Albert
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Soós Attila
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Levente
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:475131 m
116.Elekes Péter
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szincsák Balázs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kardon Norbert
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:487827 m
117.Filipszki Anna
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
Gubinyi Kiara
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
nincs
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
414:486517 m
118.Morvai Eliza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pintér Vivien
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lovas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:498596 m
119.Kruppa Zsófia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sturm Janka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kis Virág
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:495860 m
120.Buti Balázs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Deák Ferenc
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Pál Szabolcs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
414:505717 m
121.Nagy Rebeka
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Barsi Boglárka
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Zboroczki Adél
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
414:516808 m
122.Sájer Adél
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kolos Kata
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Veisz Emma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:535361 m
123.Braun Bettina
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lantos Boglárka
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Újvári Bianka
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:557418 m
124.Wiegandt Márk
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kukri András
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wein Zsombor Boér Zoltán
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
6. osztály
414:554747 m
125.Haris Éva
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Széles Anikó
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Jakab Janka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
414:593976 m
126.Czeglédi Lajos
Babérliget Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Paletta Zsombor
Babérliget Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Taraczki Goran
Babérliget Általános Iskola, Budapest
5. osztály
415:006163 m
127.László Mátyás
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Bodnár Manó
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Buzogány Mirkó
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
312:108627 m
128.Németh Ajsa
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Urbán Stella
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Ferenczi Simon
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
312:333205 m
129.Hidasi Szabina
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hidasi Dorina
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hidasi Szabolcs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
312:404484 m
130.Dudás Gabriella
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
6. osztály
Dudás Dorottya
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
5. osztály
Saliga Hanna
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
6. osztály
312:454253 m
131.Baksa Gréta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kovács Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Holló Csenge
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
312:553944 m
132.Vályi-Nagy Virág
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zibura Blanka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bencze Nikolett
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
312:584720 m
133.Tauber Loretta Ágnes
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Kál Ferenc
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Vígh Tímea
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
313:023548 m
134.Cseh Henriett
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Konkoly Orsolya
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ligeti Barbara
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
313:054608 m
135.Torba Dániel
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Németh István
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Tarcsi Ákos
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
313:063317 m
136.Izsák Boglárka
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Spiegelberger Rebeka
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Peller Vivien
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
313:157257 m
137.Magyar Orsolya
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Szabó Vanessza
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Tasi Anna
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
313:158146 m
138.Radeczky Tamás
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Visztra Bence
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Koós Anna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
313:166191 m
139.Rupp Péter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fernandez-Kis Dávid
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Drenyovszky Anna
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
313:233568 m
140.Ilonka Nerina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Lovass Fanni
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Balogh Bianka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
313:255276 m
141.Lázár lilla
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szabó Blanka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Csősz Nóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
313:265120 m
142.Alföldy Levente
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Mátyási Kristóf
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
nincs
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
313:275675 m
143.Nagyszűcs Előd
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Mátyási Ákos
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Sajti Gábor Barnabás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
313:275219 m
144.Frommer Viktoria Kamilla
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Hidvégi Réka
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Szakál Tamara Gréta
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
313:376849 m
145.De Wit-Balassa Anna
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Németh Bulcsú
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Taczmann Márton
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
313:415507 m
146.Csaba Győző
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Göndör Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Kürti Benjámin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
313:417737 m
147.Csapláros Anna
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
6. osztály
Hevesi Brigitta
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
6. osztály
Rodák Anna
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
6. osztály
313:426655 m
148.Laczkovszki Naómi
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Karácsony Zsófia
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Farkas Lili
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
313:527328 m
149.Gréczi Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Loncsák Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vandlik Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
313:533646 m
150.Paulovszky Gergő
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Szováti Botond
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Borics Gergő Bendegúz
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
313:536859 m
151.Horváth Petra
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Lantos Boglárka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Farkas Barbara
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
313:547738 m
152.Téglás Ferenc
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Zoltán Botond
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Fülöp-Szépe Zsombor
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
313:557154 m
153.Bauer Máté
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth István
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Komáromi János
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
313:555354 m
154.Cziprisz Balázs
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Vincze Richard
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Kiss Adél
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
313:566115 m
155.Balogh Réka
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Farkas Jázmin
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
Thirring Eszter
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
6. osztály
314:076949 m
156.Heller Léna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marcsek Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csűrös Maja
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:083985 m
157.Oláh Eszter
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Balogh Orsolya
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Deli Dóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
314:115339 m
158.Braun Eszter
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Lengyel Zsófia
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
NINCS
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
314:176567 m
159.Csiki Csongor
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
Szűcs Ádám
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
Erdélyi Péter
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
314:177816 m
160.Tóth Anna
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Schneider Zita
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bodocz Lilian
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:183848 m
161.Baranyai Virág
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Alarcon Bukvai Almedra Luca
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Telek Tamara
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:186426 m
162.Prezenszki Zalán
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Kubinyi Ádám
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
Pritz Dóra
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
5. osztály
314:188514 m
163.Mázsa Izabella
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szántó Zalán
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nerada Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
314:212867 m
164.Mitterer Evelin
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
Nemes Regina
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
Derecskei Dóra
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
314:226170 m
165.Szagri Vivienn
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zóka Nóra
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zsiga Dorottya
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:256388 m
166.Rácz Zsófia Enikő
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mihályvári-Farkas Nikolett
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Besenczi Nóra Adrienn
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:267644 m
167.Janity Dóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Alexandra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Brogyányi Zsófia
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:265959 m
168.Juhász Emese
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
Juhász Ferenc
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
Csurgó Márton
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
314:267085 m
169.Szakács Enikő
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kufcsák Vivien
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Radványi Lívia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
314:279206 m
170.Czakó Tamás
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiefer Gergely
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
nincs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
314:293041 m
171.Jenei Kata
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Berta Lili Kíra
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Márton Adél Sára
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:325816 m
172.Marton Nikolett
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mező Bendegúz
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Batizi-Pócsi Zsombor
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:327348 m
173.Rozmann Levente
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Krausz Attila
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Benjamin
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
314:335395 m
174.Balla Kálmán
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Dánfi Benedek
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Scheller Áron
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
314:356449 m
175.Fehér-Lipárdy Anna
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szomor Szelina
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szücs Szonja
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:356427 m
176.Gubis Georgina
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
Nedeczey-Ruzsák Dorina
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
Farkas Blanka
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
314:396204 m
177.Regőczi Bálint
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Vonnák Gábor
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Kovács Dániel
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
314:409006 m
178.Pető Anna
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Török Lívia Veronika
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Nagy Norbert
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
314:407687 m
179.Tölgyes Lilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hajdú Panna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hadnagy Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:417993 m
180.Magyar Liza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Márkus Sára
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
314:423567 m
181.Wagner Mátyás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vághy Lőrincz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sántha Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
314:426477 m
182.Nagy Laura
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ligetfalvi Dóra
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Rácz Luca
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
314:433118 m
183.Révész Hunor
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dorogi Márk
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Meleg Zsófia
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:434784 m
184.Menges Anna
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Tánczos Petra
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
NINCS
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
314:436547 m
185.Kiss Gréta
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kékesi Luca
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vida Zsófia
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:446490 m
186.Dálnoky Laura
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Oberle Olinda Hanga
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Sinkovits Bence
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
314:443280 m
187.Szeman Ilianna
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Csősz Bianka
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Gergely Júlia Gyöngyvér
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
314:458061 m
188.Sebti Karim
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Koncz Balázs
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Somogyi Zsolt
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:462913 m
189.Bíró Marcell
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
Németh Noémi
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
Smolkó Ádám
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola, Pusztaszabolcs
6. osztály
314:487289 m
190.Blikyan Annamária
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Venglovec Johanna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gerliczky Hanga
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:505504 m
191.Lencsés Zalán
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Végh Máté
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nincs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:505501 m
192.Horváth Vilmos Szilveszter
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Földi Marcell
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Reé Olivér
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
314:504481 m
193.Egri Dalma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Császár Olivér
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Soma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:507808 m
194.Kovács Gábor
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Vancsura Szilárd
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Urkuti Marcel
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
314:513997 m
195.Kurucz Dominik
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Farkas Pál
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
Léhmann Péter
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
6. osztály
314:525091 m
196.Juhász Patrik
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Réfi Hunor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szili Gergely
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
314:526811 m
197.Ali Rami
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szalay Ádám
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Virág Balázs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
314:535366 m
198.Kovács Miklós
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Galda Márk
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
nincs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
314:544481 m
199.Tóth Viktória
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Barna Dávid
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szalay Zsombor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:555269 m
200.Kovács Georgina
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
Kelemen Hanna
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
Frühwirth Ádám
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
5. osztály
314:579832 m
201.Nagy Dorina Dalma
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Fanni
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Emese Flóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
315:005976 m
202.Meiser Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Willerding Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Király Dézi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
211:011641 m
203.Márkus Botond
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Halász Anna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Sárkány Bence
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
211:062698 m
204.Balogh Edina Réka
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
5. osztály
Pálfalvai Vivien
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
5. osztály
Szlávik Dominika
Platthy József Általános Iskola, Karancskeszi
5. osztály
211:072934 m
205.Böhm Hanna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Szabó Kamilla
Városközponti Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Móri Zsófia
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
211:136474 m
206.Bella Miklós
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Prétz Gábor
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Olasz Adél
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
211:184926 m
207.Ilonka Szabina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Török Andrea
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bugovics Ádám
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
211:223210 m
208.Kovács Tünde
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Palcsok Dorina
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Marcell
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
211:266062 m
209.Nagy Lencsi
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Simon Dániel
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Schlesinger Ádám
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
211:363500 m
210.Abaházi Golda
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Mondovics Zorka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Nagy Zsanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
211:545586 m
211.Marsovszky Anna
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Budai Gergely
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gévay Balázs
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
211:552690 m
212.Bogdány Kende
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss Koppány Zalán
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
5. osztály
211:552090 m
213.Heiny Richárd
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Simon Salamon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Szentkirályi Dániel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
211:564690 m
214.Kenderes Helga
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Sükösd-Kósa Mihály
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Major-Moravecz Ármin
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
211:563471 m
215.Jankovics Attlia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Fenyvesi Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Korbár Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
212:053511 m
216.Héda Benita
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Dudás Ágnes
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Janik Bettina
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
212:083642 m
217.Orosz Richárd
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Bóna Dominik
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Nevezi Botond
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
212:093532 m
218.Hajdú Csaba
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Krotki Bálint
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Puhl Bálint
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
212:134437 m
219.Kövesi Hanna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Fodor Virág
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Soós Kincső
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
212:172050 m
220.Horváth Henriett
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Madarász Dorka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Tóth István Zoltán
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
212:235312 m
221.Németh Szilvia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Balázsi Hanna
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Májai Alexandra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
212:335244 m
222.Hildebrand Brúnó
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csabay Bálint
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pap Kristóf
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
212:377108 m
223.Kovács Eszter
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bús Patrícia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kozel Csenge
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
212:385474 m
224.Barzó Norbert
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Péter
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ladányi Bálint
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:416177 m
225.Gyenes Lilla
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Riedl Alexa
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szentandrási Luca
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
212:446270 m
226.Lakos Luca
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Virág Edina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hajós Kira
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:463906 m
227.Wernsdörfer Anna
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Forián Szabó Júlia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Botyánszki Blanka
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
212:485988 m
228.Tóth Benedek
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mezey Veronika
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Páldi Botond
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:505541 m
229.Nick Máté
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
Környei Koppány
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
nincs
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
6. osztály
212:516100 m
230.Király Hanna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth-Somlai Csenge
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Török Dóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:525214 m
231.Kubovics Ákos
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Raboczky Botond
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Baksa Bálint
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
212:532775 m
232.Tuba Attila
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Márton
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kadocs Csanád
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:535240 m
233.Gerencsér Benedek
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hlaszny-Nagy Zoltán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Török Ádám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:536935 m
234.Ferenczi Júlia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Knuth Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Menich Mira
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:536599 m
235.Fenyvesi Barnabás
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lukács Ágoston
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szegedi András
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:542005 m
236.Petrina Zsófia
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Göndöcs Réka
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
NINCS
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
212:555498 m
237.Balog Zsóka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Cseperkáló Rebeka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Schneider Korina
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
212:563589 m
238.Szatmári Bence
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Villám Botond
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kiss Dávid
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
212:579398 m
239.Száva Gyula
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Egedi Árpád
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sipos Tünde
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
213:015545 m
240.Demeter Csaba
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szilágyi Péter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vilimek Levente
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
213:046120 m
241.Félegyházi Panka
Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár Sára
Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Toma Patrícia
Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:093742 m
242.Rózsa Melinda
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Várszegi Kamilla
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mátyás Krisztina
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:104906 m
243.Füge Laura
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Hőbenreich Cintia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
nincs
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
213:113022 m
244.Balogh Boglárka
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Szikora Lili
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Purgyik Gergő
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
213:133954 m
245.Ferge Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balogh Máté
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
213:155322 m
246.Tóth Balázs
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Pap János
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Lantos Zsombor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
213:164900 m
247.Bolvári Dóra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Holper Zsófia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
Kiss Alexandra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
6. osztály
213:164211 m
248.Molnár Kitti
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Bujdosó Anna
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Kőszegi Csenge
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
213:164923 m
249.Szálka Beatrix
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Filep Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Laura
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
213:164775 m
250.Pintér Sára
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Eszter
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vágvölgyi Zóra
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:174278 m
251.Boros Gergő
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kíséry Máté
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nádasi Máté
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:183291 m
252.Bozai Berill
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Borkovits Bodza
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
Zahorán Laura
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
5. osztály
213:208682 m
253.Horváth János
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Mankovics Gergely
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Kósa Petra
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
213:242970 m
254.Kovács Orsolya
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Lisóczki Réka
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Szabados Dalma
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
213:274853 m
255.Drotár Luca
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Bodó Viktória Krisztina
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
Tóth Fanni
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
5. osztály
213:307995 m
256.Szabó Kamilla
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kondrát Liza
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:343313 m
257.Hámori Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kárpáti Bernadett
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
H.Kiss Abigél
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
213:356618 m
258.Tolnai Zsombor
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Buzogány Attila
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Esze Márton
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
213:376036 m
259.Annus Balázs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Németh Ádám
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Marcell
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:376485 m
260.Baksa Júlia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Csontos Zsófia
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
Vákár Míra
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
5. osztály
213:378127 m
261.Oláh Anna
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Farkas Fanni
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Takó Emese
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
213:405687 m
262.Hoksza Panna
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
Kállai Tamara
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
Pálfi Lilla
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi És Kétnyelvű Általános Iskola, Vecsés
6. osztály
213:415927 m
263.Tóth Helga
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Korpácsi Zsófia
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Kanyó Dániel
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
213:457137 m
264.Kober Ildikó
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Maszlay Viktória
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
213:473634 m
265.Demsa Mónika
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hunyadi Csenger
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Korcsmáros Bence
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:484933 m
266.Mészáros Péter
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Rátosi Ádám
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Rátosi Gergő
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
213:564809 m
267.Baksza Bianka
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
5. osztály
Csuka Zsófia
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
5. osztály
Kraft Dorina Zsófia
Nőtincsi Általános Iskola, Nőtincs
5. osztály
214:003877 m
268.Long Molika
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Doránt Zsanett
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Knotz Luca
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:004796 m
269.Hörömpő Zsófia
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Petró Kata Luca
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Szíjj Andrea
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
214:055504 m
270.Bartha-Tóth Hanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Göndör Olivér
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Kovács Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
214:066358 m
271.Jenei Máté
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kruppa Márton
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dobosi Tamás
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:065696 m
272.Heniger Csaba
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bélteki Ádám
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nincs
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:116262 m
273.Káveczki Zsófia
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Péter Domokos
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Kattári Luca
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
214:207318 m
274.Orgoványi Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Balázs Ármin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Várszegi Zoltán
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
214:234116 m
275.Zöldi Zsolt
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Váradi Benjamin
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fekete Bence
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
5. osztály
215:016221 m
276.Bartha Sára
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tettinger Orsolya
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Györgyei-Szabó Anna
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
110:451993 m
277.Németh Miklós
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Orbán Zsombor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Laczkó Zsolt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
110:464535 m
278.Fenyvesi Zita
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Müller Maja
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Budinszky Emília
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
110:471740 m
279.Szűcs Huba
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Cseppely Dominik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Simon Gábor
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
110:481993 m
280.Besenyei Bianka
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Moravszki Csenge
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gábori Júlia
Bp. XVI.Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
110:501647 m
281.Emődi László
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Boldizsár Odin
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
Oláh Ádám
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
5. osztály
110:501993 m
282.Sulyok András
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gelányi Márk
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ladjánszky Dániel
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
110:531208 m
283.Erdei Attila
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szabó Péter
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Zentai Dániel Bendegúz
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
110:541920 m
284.Pék Máté
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hintalan Szabolcs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Schwatz Ádám
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
5. osztály
110:564686 m
285.Nagy Boglárka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Cotirlan Hanna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Penke Amina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
110:573504 m
286.Erdei Benjamin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csatai Lenárd
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gáborjáni Szabó Bence
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
110:5798 m
287.Lugosi Dániel
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Káldi Kristóf
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
Tóth Száva Olívia
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
6. osztály
111:034806 m
288.Bíró Zsanett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Lőrinczi Fanni
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Lehel Réka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
111:122721 m
289.Lengyel Dominika
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Tóth Eszter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Gerendás Hédi
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
111:332590 m
290.Bishenden Alexander Scott
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
Mike Tamás
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
Király Richárd Dominik
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
111:371073 m
291.Egri Fanni
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Elek Blanka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Kassai Roberta
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
111:402326 m
292.Varga Olivér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zilahy Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szélba Krisztián
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
112:013501 m
293.Sárközi Vivien
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Simon Panna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
Joó-Kovács Nikolett
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
6. osztály
112:314468 m
294.Engler Adrienn
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
Szoldán Szófia Valéria
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
Szűcs Hajnalka
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
6. osztály
114:403328 m
295.Vida Áron
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Juhász Zsolt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Szabó Adorján
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
010:302787 m
296.Lerch Adél
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hermann Kata
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Borsányi Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
010:301876 m
297.Hajdu Dániel
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dányi Roland
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
010:30879 m
298.Dobos Kornél
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horváth Zalán
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Eszenyi Gábor
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
6. osztály
010:30575 m
299.Várnai Rupert
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Orbán Koppány
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Geréb Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
010:301582 m
300.Kerékgyártó Kinga
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
László Angelika
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kislaki Viktória
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
6. osztály
010:303006 m
301.Károlyi Ádám
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Zakar Dávid
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Pauló Kristóf
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
010:301856 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Argay Zsolt
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
1013:083012 m
2.Kószó Máté
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Márton Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Várkonyi Zsombor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
1013:255651 m
3.Varga Pál Patrik
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sándor Péter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pálfi Botond
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
1014:354571 m
4.Schenk Anna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Baranyai Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Halászy-Kiss Noémi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
912:564823 m
5.Porkoláb Lili
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó Lilianna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szakáll Fanni
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
813:387218 m
6.Raisz Olivér
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Soós Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bercsényi Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
813:465349 m
7.Fey Mihály
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Verkmann Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
813:536997 m
8.Kalocsa Ádám
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Pesti Máté
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Boros Krisztián
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
814:083987 m
9.DH Anna
ELTE Radnóti Miklós gyakorlóiskola, Budapest
8. osztály
Rumi Zoárd
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
8. osztály
Németh Ágoston
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
8. osztály
814:355679 m
10.Juhász Judit
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Szabó Gergő
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Lantos Balázs
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
814:435641 m
11.Formanek Cecília
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hérincs Diána Letti
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tácsik Luca Csenge
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
814:495067 m
12.Kozák Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Makszin Mátyás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Weninger Martin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
814:576639 m
13.Kőfaragó Nándor
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pfisztner Máté
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Máté
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
814:596100 m
14.Bálint Dalma
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szántó Krisztina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Viszkei Annamária
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
714:017301 m
15.Lezsák Domonkos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Németh Bence
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vándorffy Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
714:027916 m
16.Csahók Mihály
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szerecz Vimos
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó András
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
714:247922 m
17.Killin Beáta
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fóti Neszta
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Várkonyi Zalán
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
714:366380 m
18.Varga László
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Gazsi Dominik
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Szekeres Patrik
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
714:425628 m
19.Balázs Barnabás
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Szabó Lóránt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Lantos Gyula Attila
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
714:445360 m
20.Monori Lilla
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Törzsök Barnabás
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Babicz Kamilla
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
714:474536 m
21.Pap Noémi
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
László Laura
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Tóth Gréta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
613:575167 m
22.Jókay Benedek
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bánszki Balázs
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csapó Dániel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
614:086593 m
23.Bényei-Fazekas Dávid
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Holbok Rita
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Balló Miklós Domonkos
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
614:564506 m
24.Kondor Bianka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Tóth Bálint
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Kovács Kornél
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
614:577660 m
25.Henz Réka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csillag Dorina
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gallina Boglárka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
511:395604 m
26.Babcsányi István
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Farkas Kunó
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Hegyi Benjámin
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
511:406830 m
27.Mészáros Emese
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Novák Jázmin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szudárovics Janka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
512:114857 m
28.Simon Dominik
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Domonkos Bendek
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Roland
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
512:206410 m
29.Demcsák Ágnes
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Német Franciska
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jelinek Dorka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
512:326955 m
30.Bélteczki Eszter
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
Bélteczki Bence
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
7. osztály
NINCS
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola, Dunavarsány
5. osztály
512:555754 m
31.Tóth Fanni
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Sándli Gabriella
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nagy Krisztina
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
513:164066 m
32.Janky Csilla
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Balogh Eszter
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
513:187612 m
33.Salzmann Márk
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Cser Máté
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pásztor András
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
513:327785 m
34.Everling Tamás
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Szabó Árpád
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Harsányi Csanád
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
513:334066 m
35.Oláh Péter Boldizsár
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szombat András
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pásztor Vilmos
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
513:366192 m
36.Barcsik Lilla
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csatlós Csenge
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tűz Csenge
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
513:422458 m
37.Dóczi Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nguyen Bich Diep
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nguyen Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
513:495295 m
38.Gablyasz Dániel
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
8. osztály
Kukoricás Dávid
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
8. osztály
Papán Attila
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa
8. osztály
513:537576 m
39.Göndöcs Gabriella
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Faragó Eszter
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Eberhardt Janka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
513:565330 m
40.Várai-Jeges Vajk
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Király Róbert
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
513:588665 m
41.Juhász Lili
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Juszt Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Merczel Lúcia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
514:035435 m
42.Csépai Áron
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
Kurucz Benedek
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
Kovács Boglárka
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
514:157069 m
43.Szőke Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Gyenis Dénes
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Révész Márton
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
514:167610 m
44.Bartha-Tóth Nátán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Kovács Benjámin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Kun Patrik
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
514:258716 m
45.Kovács Mátyás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kiss Kíra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Haszán Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
514:296468 m
46.Csoma Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Baross Viktória
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hullán Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
514:337790 m
47.Bacsek Gerzson
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gurin Attila
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bognár Barnabás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
514:337771 m
48.Gál Péter Róbert
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gellér Mikó Donát
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Canesi Dávid
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
514:347361 m
49.Erdélyi Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tari Csenge
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nemes Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
514:356646 m
50.Karsai Pálma
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Csada Lili
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Molnár Fanni
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
514:354516 m
51.Szijjártó Richárd
Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sárközy Nikolasz
Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pató Norbert
Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Budapest
7. osztály
514:398662 m
52.Ambrus Marcell
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Milei Marcell
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Molnár Ágoston
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
514:415836 m
53.Sebesi Sára
Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Keresztesi Boglárka
Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
NINCS
Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
514:418005 m
54.Bók Bálint
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Kovács Máté
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Rátosi Balázs
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
514:437238 m
55.Gádor Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hajdú Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
Székely Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
8. osztály
514:496523 m
56.Mátyus Eliza
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Mátyus Gréta
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Pákozdi Kata
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
514:508327 m
57.Kónya Bernadett
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Nagy Eszter
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
NINCS
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
514:505316 m
58.Gyüre Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Jakab Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Jakab Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
514:515238 m
59.Halmai Tímea
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Németh Katalin
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Hujber Aliz
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
514:524160 m
60.Benczúr Máté
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szurop Száva
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Túri Eszter
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
514:525015 m
61.Major Fédra
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Krátky Johanna
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hercegh Zsófia Anna
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
514:544416 m
62.Vanderer Hajnalka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szojka Adrienn Hanna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hubay Jenő Zoltán
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
514:546998 m
63.Hornák Gergő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kocsis Bálint
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Derzsi Sándor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
514:556753 m
64.Angelus Maja
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bihary Anna
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lőrinc Mihály
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
8. osztály
514:565568 m
65.Balkányi Zsófia
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Taksás-Virág Szonja
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Csege
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
514:567690 m
66.Bánki Ábel
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csókás Péter
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kakas József
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
514:575490 m
67.Farkas Lili Blanka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lackner Orsolya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Dorina Katalin
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
515:0010072 m
68.Török Donát
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Nagy Vanda
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Csősz Attila
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
413:055467 m
69.Boros Boglárka
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Joó Tamara
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
NINCS
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
413:344490 m
70.Ercsey Zsófia Lilla
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fróna Hanna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Sebők Panna Ida
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
413:397101 m
71.Tölgyesi Izabell
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vigh Borbála
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Volom Boglárka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
413:544983 m
72.Bozó Anna
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kellner Vivien
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vékony Melinda
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
413:558697 m
73.Csetneki Rebeka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Mészáros Anett
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Tóth Gréta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
414:154746 m
74.Hajdú Szilárd
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Horváth Barnabás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Csatári Gábor
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
414:303527 m
75.Hullán Luca Mirtill
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Illanicz Hanna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kovács Virág Noémi
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:456153 m
76.Molnár Marcell
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Veres Gergely
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Pető Blanka
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
414:487513 m
77.Herbert Csaba
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Xu Daniel
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Zsombor
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
414:484896 m
78.Lovas Dominika
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Módis Melánia Brigitta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Lázár Lóránt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
414:494527 m
79.Fernezelyi Sára
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Takács Petra
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Marosi Luca
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
414:499595 m
80.Láda-Hartyáni Dorottya
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Döngölő László
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Siklósi Alexandra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
414:494843 m
81.Weiler Márk
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fekete Erik
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Somogyi Áron
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
414:503544 m
82.Zemen Gergő
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Hunyadi Enikő
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Berla Dániel
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
414:517718 m
83.Nagy Kristóf
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Skáre Trisztán
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
414:576844 m
84.Virág Levente
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
5. osztály
NINCS
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
5. osztály
311:052457 m
85.Dávid Virág Maja
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Szováti Gréta
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Tóth Levente László
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
311:096107 m
86.Gadzsev Anna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Farkas Anna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varró Zsófia
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
311:113816 m
87.Aszódi Petra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kornai Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Berberovics Letícia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
311:255985 m
88.Török Mátyás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sike András
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
311:255312 m
89.Ábrahám Péter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Schneider Lilla
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Takács Márton
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
311:316193 m
90.Alaksa Levente
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kállai Miklós
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Teleki Sándor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
311:327363 m
91.Jónás Zita
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Tóth Timi
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
---
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
311:374441 m
92.Nagy Kristóf
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Rónai Bálint
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Srotis Dominik
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
311:395560 m
93.Kelemen Réka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nguyen Eszter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sáránszky Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
311:465679 m
94.Kollár Kornélia
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Greguss Anna
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
---
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
311:465386 m
95.Halász Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Krahling András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kiss Csanád
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
311:476713 m
96.Gönczi Levente
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Kovács Maja
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
NINCS
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
311:505090 m
97.Prágai Menyhért
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Stefánia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ács Berta
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
311:562485 m
98.Márkus Dávid
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Réti Eszter Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Réti Eszter Boglárka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
312:004738 m
99.Farkas Ambrus Gábor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
Török Zoltán
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
312:024262 m
100.Németh Zselyke
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Turi Rebeka
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Koperniczky Lilla
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
312:153787 m
101.Karsai Bernadett
Vaszary János Általános Iskola, Tata
7. osztály
Seregélyes Anna
Vaszary János Általános Iskola, Tata
7. osztály
Zhorela Zsuzsanna
Vaszary János Általános Iskola, Tata
7. osztály
312:176832 m
102.Suba Dániel
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Rajk Dominik
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Zobolyák Dániel
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
8. osztály
312:264076 m
103.Spingár Vivien
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Bálint Anna
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
Schwarcz Zsolt Árpád
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
8. osztály
312:453685 m
104.Kovács Anna Zsófia
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Szegedi Zsuzsanna
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Szabó Dorka
Piliscsabai Palánta Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
312:464659 m
105.Hajdu Péter Dávid
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Hussaini Narjes
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Sólyom Ramon
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
312:492077 m
106.Szőcs Nóra
Rádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Rád
7. osztály
Sztebel Judit
Rádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Rád
7. osztály
Veres Tamás
Rádi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Rád
7. osztály
312:535679 m
107.Antal Réka
Kodály Zoltán Ált..iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Lanszki Dóra
Kodály Zoltán Ált..iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Végvári Jázmin
Kodály Zoltán Ált..iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
312:556772 m
108.Szilágyi Luca
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tőzsér Anna
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gelencsér Rebeka
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
312:565882 m
109.Szigeti Donát
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Strbik Ádám József
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Borossa Zoltán
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
312:584641 m
110.Gazdag Zsombor
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Szarvas Kristóf
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Tatár Lőrinc
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
312:584805 m
111.Balázs Bence
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Simkó Gábor
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagygyörgy Marcell
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
313:024966 m
112.Balogi Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gáspár Karolina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pál Iván
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
313:072349 m
113.Tanos Réka
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fülep Flóra
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csige Aranka
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
313:084289 m
114.Szabó Zoltán
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vigh Patrik
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vida Marcell
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
313:146315 m
115.Mátyus Dorina
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Holák Hajnalka
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
Szabó Réka
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
7. osztály
313:148513 m
116.Magosányi Lilla
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Piskor Lola
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Hill Nikolett
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
313:173709 m
117.Sándli Boglárka
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Janurik Lili
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Mayer Csenge
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
313:195391 m
118.Szabó Richárd
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kövesfalvi Krisztián
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Péter
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
313:206489 m
119.Fehér Jana
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Frits Anita
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Mondovics Danna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
313:315875 m
120.Ceglédi Csillag
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Csaba Zoé
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Szentkirályi Jázmin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
313:3110118 m
121.Péterffy Barnabás
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
Hrabacsik Gergő
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
Klich Bálint
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
8. osztály
313:346107 m
122.Hartvég Ádám
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Salamon Krisztián
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Preisz Zsófia
Megyeri Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
313:3510144 m
123.Csukás Márton
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csizmadia Gábor
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Malata Maximilien
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
313:412899 m
124.Szabó Bálint
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Lénárt Ádám
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
NINCS
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
313:415600 m
125.Szijj Zita
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tircsi Andrea
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pataki Liliána
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
313:453254 m
126.Winkler Panni
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sinkarenko Szonja Blanka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Czeczon Csenge
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
313:465592 m
127.Göröcs Hanga
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Bihari Cintia
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
5. osztály
313:463797 m
128.Némethi Dorottya
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Furnya Norina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tengely Georgina
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
8. osztály
313:474455 m
129.Gubicz Réka
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Kosina Elizabet
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Miksán Hanna
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
313:473252 m
130.Kotánczi Hanna
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
Máté Dóra
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
NINCS
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
8. osztály
313:473252 m
131.Kalmár Samu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vörösbaranyi Bernárd
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mike Áron
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
313:523657 m
132.Kalmár Liza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Balázs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Anett
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
313:524277 m
133.Kutasi Fanni
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Csillag Orsolya
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
Spiegelberger Rafael
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
8. osztály
313:544729 m
134.Vígh Eszter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bálint Hanga
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Uy Csenge
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
314:105798 m
135.Ferencz Olivér
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Frommer Harrison Bela
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
Körtélyesi Bálint
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola, Budapest
7. osztály
314:112649 m
136.Maloschik Márk
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Veisz Ábel
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bereczki Zalán
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
314:145106 m
137.Horváth Benedek
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szántó Dániel
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gulyás Zsolt
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
314:177966 m
138.Nagy Kristóf
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Nagy Attila
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Németh Kende Bertalan
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
314:225984 m
139.Sájer Petra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pham Tue An
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gellér Nóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
314:506397 m
140.Czinege Kata
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Gombos Dóra
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Pintér Julianna Réka
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
314:585889 m
141.Szily Borisz
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Siklósi Ádám
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
Futó Dániel
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
7. osztály
211:06724 m
142.Horváth Imre
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tóth Kristóf Sámuel
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Gergő
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest
8. osztály
211:414954 m
143.Kinics Dorka
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Gáspár Eszter
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
Juhász Dániel
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
7. osztály
212:001970 m
144.Petrovszki Tímea Vivien
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Szolvik Adrienn
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Schulcz Kata
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
212:252464 m
145.Plesovszki Dóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bíró Nikolett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Gaál Milla
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
212:263478 m
146.Varsa Botond
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Némedi Roland
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Máté Gergő
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
212:272928 m
147.Nemes Ajami
Babérliget Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szalai Dóra
Babérliget Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Scharek Angéla
Babérliget Általános Iskola, Budapest
6. osztály
212:354416 m
148.Paluska Dániel
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Molnár Gergő
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Boros Dániel
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
8. osztály
212:544876 m
149.Sajgó Zalán
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szalay Levente
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Lengyel-Széchenyi Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
213:003357 m
150.Balogh Nóra
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gács Patrik
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tettinger János
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
213:003829 m
151.Lencse Panna
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Hutvágner Brigitta
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Mészáros Andrea
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
213:003383 m
152.Varga Vivien
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hirsch Réka
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szomor Sára
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
213:457516 m
153.Szabolcsi Balázs
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Kis Herceg Attila
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
Nguyen Xuan D. Tomi
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Biudapest
8. osztály
213:465291 m
154.Hubik Fruzsina
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Kollár Marina
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Szebeni Kata
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
215:016505 m
155.Monori Márk
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Péter Barnabás
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Földi László
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
110:363769 m
156.Urbán Dénes
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Püspök Kristóf
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Béndek Ábris
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
110:424415 m
157.Bognár Panni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kodolányi Kamilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Knuth Petra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
110:561589 m
158.Győri Kamilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hargitai Lilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Furulyás Dóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
110:561589 m
159.Simon Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Herr Kevin
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Meixner Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
111:032103 m
160.Bordás Lulu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fendrik Bori
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bokor Mira
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
111:401550 m
161.Czérna Laura
Kodály Zoltán Ált..iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Schmied Lea Claudia
Kodály Zoltán Ált..iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
Tóth Ildikó
Kodály Zoltán Ált..iskola és AMI, Tatabánya
7. osztály
111:492617 m
162.Kiss R. Gino
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kovács Klaudia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kovács Klaudia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
112:364588 m
163.Kremmer Benjámin
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Majoros Levente
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
Gábor Zsolt
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda, Budapest
7. osztály
112:575584 m
164.Jin Xi
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Ádám
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Farkas Milán
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
113:112845 m
165.Bálint Péter
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bálint Gyula
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Tamás
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
113:124462 m
166.Steványik Márk
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Sebestyén
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fodor Máté
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
113:134630 m
167.Dolhai Zsófia
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Matula Bence
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hajdú Dávid
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Budapest
8. osztály
113:374630 m
168.Demeter Orsolya
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Dombrádi Olivér
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Rózsahegyi Eszter
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
113:543334 m
169.Menyhárt Boglárka
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kerekes Annamária
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dénes Dorka
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
113:552240 m
170.Pipó Dávid István
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Farkas Sarlott Elizabet
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Zányi Bongor Máté
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
113:563345 m
171.Papp Roland
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Szalai Balázs
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Hutvágner Dániel
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
114:074091 m
172.Schwarcz Dániel János
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Faragó Péter Gergő
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Dávid Endre Márk
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
114:134848 m
173.Bertalan Petra
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bogya Zsanett
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sáfrán Anna
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
114:154077 m
174.Makovits Johanna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Wolf Dominik
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bubera Barnabás
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
114:292323 m
175.Péntek Noémi
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Husek Fanni
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Mészáros Hanna
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
114:324510 m
176.Garancz Gréta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Takács Hanna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Vargyas Réka
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
000:002126 m
177.Csúcs Borka
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Turay Eszter
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
Kerezsi Eszter
Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász
7. osztály
000:001342 m
178.Kiss Ágnes
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kollár Timea
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Lajkó Ivett
Lázár Ervin Általános Iskola, Budapest
7. osztály
000:002781 m
179.Cseh Nikolett
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Körmendi Nóra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Mátyás
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
010:30732 m
180.Bodrogi Dávid
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Czobor Dóra
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Kalmár Anna
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
010:30935 m
181.Kocsis Laura
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sinkó Orsolya
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vígh Viktória
Újpesti Homoktövis Általános Iskola, Budapest
7. osztály
010:302374 m
182.Kiss Alexa
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Liszi Dóra
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gondon Dániel
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
010:302781 m
183.Vörös Zsolt
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
Klosz Bernát
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
nincs
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola, Pilisvörösvár
7. osztály
010:302126 m
184.Balog Bence
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Takács Mihály
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
Varga Csaba
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd
7. osztály
010:302552 m
185.Dunai Máriusz
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Miklauzic Boldizsár
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Al Battrekhi Khaled
Törökvész Úti Általános Iskola, Budapest
8. osztály
010:301342 m
186.Moore Annika
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Őri Petra
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
Nyíri Zsófia
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Telki
7. osztály
010:303073 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Györffy Ágoston
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
nincs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
1012:374721 m
2.Szabó Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nguyen Hoang Viet
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bán Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
1013:225099 m
3.Morassi Máté
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tiszay Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vári-Kakas Andor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
1013:244721 m
4.Al-Sayyed Zakariás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csabai Mátyás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kiss Gergő
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
1013:383391 m
5.Molnár Péter
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Dacher Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Csutorás Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
1014:075122 m
6.Pálvölgyi Szilveszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gréczi Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szántó Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
1014:394742 m
7.Gion Áron
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Rozgonyi Gergely
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
Cseh Dániel
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
9. osztály
814:057121 m
8.Seres Gábor
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Szepesi Zoltán
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Somogyi Kristóf
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
814:345861 m
9.Munkácsi Enikő
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Szintai-Major Eszter
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Tóth Orsolya
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
814:405520 m
10.Szöllősi Antónia
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Palcsó Tamara
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Mátyus Marcell
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
814:426414 m
11.László Norbert
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Lapu Kolos
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Balogh Domokos
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
814:505492 m
12.Kiss Dániel
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Csáti Gergő
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Vass Bertalan
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
814:535731 m
13.Bálint Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Böcskei Bálint
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vigh Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
814:555228 m
14.Rakolcza Péter András
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Lakatos Máté
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Láda-Hartyáni Barnabás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
814:564401 m
15.Borzon Márton
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Áprily Gergő
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Meglécz Máté
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
814:566872 m
16.Debreczeni Tibor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Takács Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ungvári Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
814:577971 m
17.Simon Máté
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Geönczeöl Péter
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Csizmadia Ádám
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
814:596076 m
18.Bevíz Zoltán
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Szekeres Ferenc
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Gál Milán
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
814:597375 m
19.Tóth Máté
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csizmadia Zsombor
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Koczka Vencel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
814:595456 m
20.Dócs Bernadett
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Miskolczi Abigél
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zentai Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
815:004023 m
21.Palotás Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Volarik Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Horváth Krisztina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
815:004023 m
22.Sárosi András
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gombár Zsófia
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Varga Eszter
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
815:006324 m
23.Jánossy Réka Sarolta
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fábián Csenge Zita
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mihályi Kata
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
713:207223 m
24.Mónus Zsófia
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Gyarmati Gréta
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Katona Tíra Panna
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
713:576895 m
25.Horváth András Gergely
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sárközy Bence
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth G. Bálint
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
714:176722 m
26.Szakszon Mátyás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Guba Ákos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szommer Zsombor
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
714:179132 m
27.Török Boldizsár
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Benedek Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Likavcsán János
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
714:4011294 m
28.Uzonyi Ákos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gianone János
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
10. osztály
Csákay Domonkos
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
10. osztály
714:474330 m
29.Lakner Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Gaál Adrián
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
10. osztály
Benyovszki Lili
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
714:515658 m
30.Ádám Balázs
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
Pápai Gergő
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
Kis Nándor
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
714:516732 m
31.Kiss Mária Dominika
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vitay Vanda
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Telek Benjámin Márk
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
714:597938 m
32.Sziráki Boglárka
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ézsiás Máté
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Turóczi Dávid
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény
10. osztály
714:596246 m
33.Bódy Lőrinc András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kovács Lilla
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Soma
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
10. osztály
614:427355 m
34.Bognár Ádám
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Benyák Bence
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Emel Dániel
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
512:437320 m
35.Odoemelam Emeka
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Olgaard Christian
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Kabella Balázs
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
513:027453 m
36.Halász Anna
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Péterffy Orsolya
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Vozák Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
513:214049 m
37.Slezák Ádám
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
9. osztály
Horváth-Karacs Ákos
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mandzsu Bendegúz
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest
9. osztály
513:545466 m
38.Gyergyói Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Fábián Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
Dobos Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
10. osztály
514:1311902 m
39.Rittgasszer Ákos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Wolff Vilmos
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Porkoláb Mercédesz
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
514:157083 m
40.Györök Bendegúz
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Fejes Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Pálfi Zalán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
514:226026 m
41.Béndek Julianna
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Liegner Nóra
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kóbor Dányi Anna
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
514:286191 m
42.Takács Roland
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kiss Dániel Márk
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kalotai Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
514:326404 m
43.Szabó Gina
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Szabó Henriett
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Mészáros Zoltán
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
514:487204 m
44.Takács Kata
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Jósvai Anna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kuty Orsolya
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
514:555815 m
45.Kovács Tímea
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Rupp Viola
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Yesilöz Arife
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
514:575239 m
46.Borsos Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Auerbach Dóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Papaterpos Evdokia
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
515:003159 m
47.Szamosi Szabolcs
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Fehér Lili
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Sebestyén Mónika
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
515:013159 m
48.Weisz Csaba
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mozer József
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Máté Jakab
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
412:396164 m
49.Berecz Enikő Anna
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Zsótér Laura
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
NINCS
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
412:543567 m
50.Zára Villő
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tory Eszter
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Boglárka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
413:209333 m
51.Takács Gergő
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Csepeti Norbert
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Falusi Fruzsina
Leövey Klára Gimnázium , Budapest
9. osztály
413:377645 m
52.Pethes Patrícia
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Weisz Vencel
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Lampert Georgina
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
414:014882 m
53.Berényi Bertalan
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Horányi Panni
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
Powell Natasa
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
9. osztály
414:053567 m
54.Pintér Petra
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Kappéter Ádám
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Tomics Laura
BGSZC Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
414:075532 m
55.Bereczki László
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Petrányi Réka
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Végh Boglárka Panna
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
414:087357 m
56.Oláh Dávid
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
Gyurkó Ákos
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
Nagy Martina
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
414:105234 m
57.Demeter Adrienn
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Horváth Hanna
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Zsófia Anna
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
414:217210 m
58.Sinkovics Fanni
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
Szász Bence
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
Csáki-Zeke Berill
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
414:296497 m
59.Koncsor Kitti
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Endrész Roland
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Király Petra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
414:296201 m
60.Johancsik Dóra
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
Kiss Kinga
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
Vasas Dominika
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
414:295999 m
61.Jakab Dániel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Tarján Izrael
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Vracaric Dániel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
414:315237 m
62.Németh Tamás
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Gulyás Róbert
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Csillag Csongor
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
414:334089 m
63.Ferenczi Nadett
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
Kiss Bettina
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
Lükő Lili
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
414:506970 m
64.Baksa Dávid
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Molnár Enikő
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
Soltész-Nagy Márton
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
10. osztály
414:555039 m
65.Valter Péter Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Szerőczei Filemon Simeon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Molnár Dániel
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
311:163119 m
66.Cserkó Lídia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Nincs
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Kós Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
311:473216 m
67.Kál Grigorisz
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Radó Richárd
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Márta Zsanett
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
312:175676 m
68.Németh Gergő
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Szerető Benedek Ábel
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Váli Valter
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
312:172842 m
69.Csábi Laura
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
9. osztály
Sóti Eszter
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
9. osztály
Dani Boglárka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
9. osztály
312:235558 m
70.Ali D. Barnabás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hu-Yang Bálint
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Maer Brenda
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
312:413119 m
71.Lauber Anna
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
Lauber Eszter
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
Tóth Bence
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
312:495170 m
72.Lóska Dóra
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
Kerek Napsugár
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
Ádám Donát
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
9. osztály
312:505550 m
73.Salamon Lilla
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
Szepesi Szabolcs
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
Krecsmarik Dániel
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
312:505170 m
74.Sárközy Petra
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Bocskai Borbála Erzsébet
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Klopp Bálint Dániel
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
10. osztály
312:547433 m
75.Orbán Flóra
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
Pál Zsófia
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
Nincs
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan
10. osztály
312:573697 m
76.Dóczé Eszter
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nyíri Lívia Márta
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zsichla Brigitta
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
313:027216 m
77.Szász Enikő
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Soóky Levente
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Haróth Renáta
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
313:056100 m
78.Csombok László
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
Scharnitzky Zsombor
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
Surányi Áron
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
9. osztály
314:156553 m
79.Gál Dorina
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
9. osztály
Herczeg Attila
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
9. osztály
Varecza Roland
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
9. osztály
314:225222 m
80.Hócza Gergely
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
Csizmarik Bence
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
Fodor Balázs
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
9. osztály
314:408282 m
81.Bobaly Marcell
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Molnár Gábor
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Téglási László
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
211:023352 m
82.Ballagó Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Pollák Péter
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
nincs
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
211:563714 m
83.Kerekes Adél Luca
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Szücs Boglárka
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Nagy Bálint
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
212:413074 m
84.Faubl Donát
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Kiss Ferenc
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Bohár-Mischl Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
213:126192 m
85.Gligor Klaudia
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Nagy Alex
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Domonkos Szilvia
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
213:484561 m
86.Szabó Alexandra
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Batta Nikolett
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
Pálfalvy Zoltán
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
10. osztály
214:135936 m
87.Sztoján Bálint
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Papp Melinda
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Elek Gergő
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
214:464640 m
88.Molnár Rokszolana
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Sárközi Zsófia
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
Nguyen Loung An
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház Fenntartásában, Budapest
9. osztály
110:462134 m
89.Balogh Ádám
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Badics Renáta
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Pintér Katrin
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
111:503202 m
90.Csernus Viktória
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Láng Lelle
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabados Zsófi
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
111:571496 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Horváth András János
Kaposvári Szakképzési Centrum Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Nagyatád
12. osztály
Kondákor Márk
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kocsis Júlia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
11. osztály
1013:052917 m
2.Vankó Miléna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Imolay András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bukva Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
1014:034316 m
3.Nanys Mónika
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Rejtő Balázs
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bottlik Judit
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
1014:362917 m
4.Benda Orsolya
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
10. osztály
János Zsuzsa Anna
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
10. osztály
Marozsák Tóbiás
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
10. osztály
1014:564332 m
5.Bencze Tamás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bertalan Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Mályusz Attila
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
914:023055 m
6.László Márton
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
12. osztály
Pintér Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
12. osztály
Kovács Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
12. osztály
914:133003 m
7.Kugyella Noémi
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Zsakó Ágnes
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Erdős Zoltán
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
914:233250 m
8.Fehér Benjámin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
12. osztály
Szabó Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
12. osztály
Zaszlavik Sára
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
914:522549 m
9.Bárdosi Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
12. osztály
Bányász Gáspár
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
12. osztály
Szoboszlai Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
12. osztály
613:242401 m
10.Nguyen Ba Dat
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
Eőry Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
Pátkay Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
12. osztály
613:344172 m
11.Csoma Rita
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Tárkányi Hanga
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Guczogi Annamária
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
614:573054 m
12.Cserkuti Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Popova Vera
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Suhajda Péter
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
513:562429 m
13.Elek Miklós
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Zeller Márió
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Hajdu-Moharos Áron
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
513:592716 m
14.Inges Zénó
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Magyar Martin
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Sebők Máté
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény
11. osztály
414:185742 m
15.Keszléri Judit
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
Zelenai Anikó
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
Repka Péter
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Piliscsaba
11. osztály
314:044238 m
16.Szabó Krisztián
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Méreg Benjámin
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Lantos Gábor
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
314:153454 m
17.Simon Barbara
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Bozsánovics Lídia
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Bleier Laura
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
314:163799 m
18.Kalmár Katalin
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Szapáry Szonja
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Németh Evelin
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
314:315853 m
19.Egervári Zsombor
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Horváth Keve
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
Szabó Tamás
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, Érd
11. osztály
314:333913 m
20.Lőcsei Virág
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Varga Mihály
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Telek Zalán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
211:343154 m
21.Bálint Ildikó
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Le Van Anh
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Berszán Bernadett
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
212:064117 m
22.Negro-Dóri Erik
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Németh Marcell
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szarka Ádám
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
11. osztály
212:063693 m
23.Paulik Vivien
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Szücs Erika
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Papp Evelin
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
212:222139 m
24.Holecz Gál
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Bednarik József
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
Székely Roland
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
11. osztály
212:572914 m
25.Dévity Olivér
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
11. osztály
Laluja Krisztián
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
11. osztály
Nemes Tímea
Bernáth Kálmán Református Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola, Vác
11. osztály
110:583800 m
26.Bartha-Tóth Benjámin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Ferenczi Olivér
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
Frits Márton
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
111:311800 m
27.Bogdán Bence
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Kosik Bea
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Kloknicer Anna
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
111:332827 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Dr. Prőhléné Hehl Éva
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Baski Bence
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Borsik Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
913:588069 m
2.Kovács Judit
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola
Meleg Diána
Ottrok Zsolt
914:418197 m
3.Bach Hajnalka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szászné Gróf Gabriella
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Majtényi Ágnes
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
914:526482 m
4.Szomorjai Ferenc
-
Nemesházi Jusztina
-
nincs
-
914:548658 m
5.Bodnár Krisztina
Deczky Angéla
Pálfi Zoltán
813:255888 m
6.Molnárné Fehér Dorina
Molnár László
Pető Csaba
813:297385 m
7.Szemes Ildikó
Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Bakoss Géza
ENEXIO Hungary Zrt. Budapest
Czeglédi Csaba
Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
814:307598 m
8.Bernát Péter
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Gévay-Nagy Zsuzsa
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Kóródi Márta
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
814:404892 m
9.Ofelláné Horváth Bernadett
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Tóthné Balázs Edit
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
nincs
-
814:434880 m
10.Szabóné Lelik Mónika
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Rostás Katalin
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
nincs
-
814:445338 m
11.Szemes Éva
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Illés Tamás
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kovács Béla
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
814:444880 m
12.Tatár Mária
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
Gergelyné Margit
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
Bánki Bálint
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
814:464880 m
13.Takács Tímea
Széles Marianna
Urvald Anikó
712:347915 m
14.Nagy Andrea
Remetekertvárosi Általános Iskola
Szalontai Beáta
Remetekertvárosi Általános Iskola
Balázs Orsolya
Remetekertvárosi Általános Iskola
712:408327 m
15.Csontos Éva
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szabó Antal
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Vágvölgyi Anikó
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
713:536027 m
16.Elek Márta
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Benczédy-Laczka Krisztina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Bordásné Nyáry Nikolett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
714:065247 m
17.Bere Gyöngyi
Deák-Jókai
Lovas Zoltán
Deák-Jókai
nincs
-
714:108453 m
18.Tóth Attila
Eastron Kft.
Tóthné Németh Mónika
Clicko Hungary Kft.
Tóth Eszter
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
714:485280 m
19.Kárpáthegyi Tamás
-
Kárpáti Éva
-
nincs
-
714:584788 m
20.Besenyői Viktória
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Demeter Ágnes
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Rostás Ildikó
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
511:395206 m
21.Csicsákné Kovács Edina
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Gábriel Zsófia
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Körmendi Judit
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
512:313994 m
22.Czachesz Gábor
Dévald Katalin
Cseh Lívia
513:154753 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Argayné Magyar Bernadette
Karinthy Frigyes Gimnázium
Gróf Andrea
Karinthy Frigyes Gimnázium
Tóthné Juhász Tünde
Karinthy Frigyes Gimnázium
1013:392469 m
2.Antos András
Kondacs Attila
Sebestyén Géza
1014:013129 m
3.Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
1014:573984 m
4.Gregó Kinga
tábor
Ácsné Gabi
abc
Jankó Zsuzsanna
abc
1014:583799 m
5.Facskó Gergely
Facskó Benedek
Facskó Vince
913:233881 m
6.Brányi László
ELTE Informatika Kar (műszaki tanár, nincs megfelelő kategória)
Brányiné Sulák Katalin
Prolan Irányítástechnikai Zrt.
---
---
914:202663 m
7.Borosnyay Renáta
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
Dézsmási Attiláné
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
Machnik Julianna
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
914:384019 m
8.Imolay Olivér
Imolayné Rátkai Brigitta
Imolay Dénes
915:002103 m
9.Némethné Pethes Ildikó
-
Magyar Csaba
-
nincs
-
814:472010 m
10.Dósai Mónika
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
nincs
-
nincs
-
714:553813 m
11.Répásné Babucs Hajnalka
Budapest Műszaki Szakképzési Centrum Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskolája
Répás Csaba
Kemenes Tamás
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma
612:564387 m
12.Nagy Judit Zsuzsanna
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Kertészné Abonyi Hedvig
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Adamkó Tímea
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
613:543364 m
13.Medgyesi János
Varró-Gyapay Szilvia
Pusztai Gertrúd
613:562626 m
14.Bayer Tibor
Csonka Gabriella
Könyves-Tóth Mihály
614:423525 m
15.Kadanoczki Helga
Tóth Tekla
Ősz Edina
614:534337 m
16.Nagy Csilla
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Nagyné Tokár Anikó
nyugdíjas
Nagy Béla
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola
513:083675 m
17.Pál Viktória
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Pálné Kudron Csilla
Honvédelmi Minisztérium
Pál József
--
514:048223 m
18.Dóra-Fiskál Szandra
Dóra Sándor
Kovács Éva
514:273338 m
19.Németh Veronika
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Horváthné Kiss Zsanett
nincs
414:252881 m
20.Böhmné Nagy Hajnalka
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
Nagyné Horváth Andrea
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
nincs
-
311:016958 m
21.Dobai Lajos
Varga Pál
Ekker Tamás
313:463999 m
22.Sebesi Csaba
-
Kiss Adrienn
-
nincs
-
112:051418 m