Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Budapest, Gellért-hegy

Budapest, Gellért-hegy, 2016. április 16.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Baski Bence
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szentpéteri Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Borsik Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
1012:303644 m
2.Kurucz Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Korompay Zsombor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Süveges Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
1012:383517 m
3.Fleiner Zsigmond
Virányos Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pongrácz András
Virányos Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Soma
Virányos Általános Iskola, Budapest
6. osztály
1012:553517 m
4.Halász Béla
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dezső Kende
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ardai Richárd
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
1013:114974 m
5.Magyar Júlia
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Marton Kata
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tot Bagi Márton
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
1013:375376 m
6.Nagy Hanna Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Németh Anikó
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mócsy Mátyás
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
1013:555376 m
7.Malinovszky Zoltán
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Galambos Ábel
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Bujdosó Gergő
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
6. osztály
1014:096223 m
8.Budaházy Béla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Marsi Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
1014:193805 m
9.Medvés Erika Bella
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csedő Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Réti Zoltán
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
1014:475376 m
10.Hamvas Johanna
Solymári Hunyadi Mátyás NNÁI- Piliscsabai Palánta Ált. Isk. vegyes csapat, Solymár
6. osztály
Nádor Benedek
Solymári Hunyadi Mátyás NNÁI- Piliscsabai Palánta Ált. Isk. vegyes csapat, Solymár
5. osztály
Nádor Artúr
Solymári Hunyadi Mátyás NNÁI- Piliscsabai Palánta Ált. Isk. vegyes csapat, Solymár
5. osztály
912:188918 m
11.Jánosi Luca
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fischer Máté
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Visy Péter
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
913:155471 m
12.Barsi Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kocsis Richárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tornyos Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
913:516956 m
13.Csendes Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csima Tekla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
914:245360 m
14.Bertalanits Enikő
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Bognár Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Horváth Dalma
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
914:245624 m
15.Sebestyén Pál Botond
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
Toronyi András
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
Lévay Dénes
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi
6. osztály
914:276106 m
16.Mátéfy Ádám
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Juhász Máté
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nincs
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
6. osztály
914:345480 m
17.Békási Zsolt
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Boór András
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ványi András Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
914:4010100 m
18.Filó Anna
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Gyulai Petra
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Finta Róza
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
814:414924 m
19.Kavalecz-Szücs Lilien
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rátkai Bori
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szász Luca Lina
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
814:567075 m
20.Botos Márk
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Reményi Benedek
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fejes Botond
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
711:586488 m
21.Vasics Enikő
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bottlik Krisztina
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kós Olívia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
713:194645 m
22.Kosztya Lilla
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sörfőző Réka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bottlik Péter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
714:095335 m
23.Csanki Gábor
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Meszlényi István
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vajó Péter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
714:294289 m
24.Móricz Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vári-Kakas Adél
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Máté Lőrinc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
714:369676 m
25.Pataki Marcell
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Végh Gyula
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Hujber Ferenc Kristóf
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
714:445093 m
26.Rákos Bendegúz
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Theisz Vilmos
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Gyetvai András
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
714:555345 m
27.Demeter Szabolcs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Személyi Balázs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Korzenszky Bence
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
714:577358 m
28.Sal Bendegúz
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Sasvári Bálint
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Mundruczó Péter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
714:587563 m
29.Beck János
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Csordás Bertold
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Darabos Zsombor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
714:598921 m
30.Benyovszky Gyöngyvér
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Dávid Gerda
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szederkényi Tünde
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
612:156026 m
31.Török Csongor
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Karakas Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Jordán Levente
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
613:415602 m
32.Elek Attila
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Lajti Levente
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Kardulecz Viktor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
613:425532 m
33.Tóth Boglárka
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Révai Csenge
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Meggyes Boglárka
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
613:545162 m
34.Gratzol Gergő
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Frőhlich Kata
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sere Zoltán
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
614:525976 m
35.Fedor Blanka
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szepessy Sára
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Júlia
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
614:546869 m
36.Vaskor György
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rácz Gergő
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Krisztián
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
614:578261 m
37.Seregi Botond
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szekeres Márton
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Tordai Bence Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
511:225806 m
38.Básthy Hunor
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Szlanka Szabolcs
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Csábi Márton
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
511:493882 m
39.Nagy Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szaló Tamás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Váradi Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
511:536426 m
40.Erdei Zita
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Mezey Dorottya
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Réthelyi Ágnes
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
511:536772 m
41.Szegedi Ádám
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Varvasovszky Bálint
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Terei András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
511:547522 m
42.Kocsis Barnabás
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy Levente
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szittya András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
511:545645 m
43.Garbacz Lili Csenge
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gyöngy Eszter Ágota
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Makai Nikolett
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
511:565151 m
44.Osgyányi Flóra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bárány Zita
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Lukács Emma
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
511:566701 m
45.Niksz Bonifác
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Oszter Kende
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Móritz Áron
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
511:595118 m
46.Donka Lilla
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth Gerda
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szabó Zóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
512:104260 m
47.Bán Evelin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Kocsor Sára
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Horváth Abigél
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
512:225988 m
48.Oláh-Marcényi Zsófia
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Cseh Nadin
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Hermkens Anna
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
512:303911 m
49.Benyusz Dávid
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gajzágó József
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dudás István
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
5. osztály
513:054261 m
50.Witt Olivér
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
Tóth Mihály
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
Dosztár Márton
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
513:085052 m
51.Tóth Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Miheller András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Molnár Mátyás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
513:165482 m
52.Antal Izabell
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tasi Balázs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fekete Dávid
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
513:235517 m
53.Béres Klára Boróka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csapodi Orsolya
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Halász Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
513:356689 m
54.Csiki-Mara Márton
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gyarmati Imre
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Krasznai Csaba
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
513:374892 m
55.Uri-Kovács Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Mayer Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szabó Máté
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
513:405076 m
56.Bonhardt Liliána
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Mocsári-Orosz Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Merza Roland
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
513:445208 m
57.Bunford Zsombor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Györke Csaba Gábor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Dari Tamás
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
513:462493 m
58.Galántai levente
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Sebestyén Róbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Juhász Máté
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
514:007795 m
59.Simon Borbála
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
Imre Botond
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
László Áron
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
514:028266 m
60.Kothenc Barnabás
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Helyes Attila
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
514:026423 m
61.Burkus Eszter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ujvári Adél
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kolba Kata
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
514:036909 m
62.Mózes Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Piszmann Sándor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Maár Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
514:037289 m
63.Ercsey Sebestyén Richárd
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Klement Kelén Márton
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szőke Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
514:048011 m
64.Atanaszov Hedvig
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Héjj Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szirtes Hanna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
514:055385 m
65.Miklós Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jónás Károly
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Hermann Máté
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
514:084509 m
66.Veréb Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Sándor Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
514:105144 m
67.Juhász Kevin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Székelyhidi Ádám
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Pátkai Jordán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
514:104399 m
68.Burányi Laura
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Pap Petra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Zsadányi Gitta
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
514:104218 m
69.Tolnai Gábor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sárosi Boldizsár
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kisgéczi Domonkos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
514:116850 m
70.Kiss Gergely
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Szmodits Zétény
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Wisznovszky Adrián
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
514:145151 m
71.Marton olivér
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Szabó Milán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Fekete Gábor
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
514:234636 m
72.Jordán András
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Éliás Zsombor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Vida Mátyás
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
514:234889 m
73.Taricska Bálint
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Urbán Eszter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Nincs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
514:253898 m
74.Fülöp Jázmin Szonja
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hullán Bori Kata
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Velich Zsófia
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
514:266516 m
75.Burlovics Kata Csenge
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Kiss Ramóna
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Fejes Máté
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
514:295298 m
76.Béndek Máté
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Fernezelyi Palkó
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Szirmai Jani
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
514:295065 m
77.Hackspacher Bálint
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gál Andor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Gerstenbrein Zoltán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
514:326567 m
78.Szatmári Réka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Csorba Véda
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Vajvoda Márton
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
514:344728 m
79.Závogyán Jennifer
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Welsz Hanna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
514:345880 m
80.Kirsch Ádám
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kocsis András
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csordás Bence
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
514:355804 m
81.Varga Csenge
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Dorottya
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Záborszky Ádám
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
514:386131 m
82.Kiskó Szilárd
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Németh Bálint
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kovács Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
514:446794 m
83.Bognár Panna
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Kovács Lili
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Soós Dorka
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
514:478067 m
84.Papp Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Selyem Márk László
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bakro Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
514:537513 m
85.Budai Csanád Gyula
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mesterházy Barnabás György
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Palásthy András László
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
514:535163 m
86.Szígyártó Lilla
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Szígyártó Kinga
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Szakos Balázs
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
514:535496 m
87.Dudás Sára
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiss Virág
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Simon Emma
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
514:545817 m
88.Dóczi Laura
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Chorendzsák Lili
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Bognár Eliza Nóra
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
514:555714 m
89.Diószegi Keve Vince
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Maloschik Emma Ilona
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Gurzó József
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
514:564767 m
90.Nagy Júlia
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
Szarvasy Levente
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
Takács Benjamin
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
514:566003 m
91.Simon Bálint
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ludányi Barnabás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fodor Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
514:564599 m
92.Tölgyesi Roland
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csuja Bálint
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dobai Bálint
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
514:575955 m
93.Csáky Dóra Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Schauermann Boróka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Schilling Rebeka Beatrix
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
514:575862 m
94.Barosi Mihály
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Buza Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Nincs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
515:006042 m
95.Szatmári Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Szikorszky László
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Forgács András
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
411:295099 m
96.Varga Laura
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Petz Máté
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rabi Dorka
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
411:322610 m
97.Kató Benjamin
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Medve Márton
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Takács Levente László
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
411:444268 m
98.Karászi Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Göblyös Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Kátai Renáta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
411:474871 m
99.Kovács Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Molnár Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Tóth Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
412:193370 m
100.Rácz Noémi
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szenczi Alexa
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Domboróczky Jázmin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
412:486844 m
101.Bartha Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Golts Bálint
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Sulyok Ádám
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
413:165376 m
102.Pintye Zsombor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Udvaros Anna Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Morvai Máté
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
413:197238 m
103.Csabai Nóra
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kopecsnik Karina
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
413:204362 m
104.Kiefer Gergely
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balogh Máté
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Czakó Tamás
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
413:225993 m
105.Dankó Dániel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Gulyás Domokos
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bakó Jázmin Eszter
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
413:243054 m
106.Molnár Petra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pálos Enikő
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Seidova Fidan
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
413:264740 m
107.Molnár Flóra
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Bajári Csenge
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Viktor Máté
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
413:335988 m
108.Bányai Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Batka Klára
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Südi Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
413:344451 m
109.Vigh Ágnes Eszter
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gulyás Anna
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gajdátsy Dóra
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola, Budapest
6. osztály
413:397183 m
110.Guzli Márton
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Nyul Norton
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Varga Dávid
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
413:435830 m
111.Barborják Petra
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Farkas Bori
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Feledy Bori
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
413:511139 m
112.Veres Viktor
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Steingruber Fanni
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Debreczeni Viktória
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
413:544584 m
113.Nyitrai Réka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Pörge Panna
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Tönköl Tamara
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
413:575659 m
114.Marossy András
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Edvi László
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:038215 m
115.Rankó Ádám
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Barischin Balázs
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Ádám
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
6. osztály
414:045073 m
116.Binger Nikolett
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács Lilien
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Dénes Ditta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
414:065311 m
117.Joó Barnabás
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Halász Péter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
Gjika Edmond
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
5. osztály
414:114742 m
118.Karsai Zalán
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Kardos Tamás
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Vidéki Stilárd
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
414:123709 m
119.Szablár András
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Fórizs Máté
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szijártó Levente
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
414:125776 m
120.Ungureán Zsombor
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Kiss Máté Ferenc
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Nagy Péter Ákos
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
414:125085 m
121.Hercegh Zorka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Sztraka Dániel
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Balázs Barnabás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
414:135109 m
122.Sárkány Zétény
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Hégely Ábel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Vas Zalán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
414:155646 m
123.Pintér Dorottya
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Scharf Gerda
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Schuller Patrícia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
414:156167 m
124.Botka Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Fenyővári Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Kecskés Ádám
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
414:185947 m
125.Bognár Evelin
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pintér Anna
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szirovicza Dorina
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
414:184420 m
126.Büttl Artúr
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Fejes Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Gere Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
414:224880 m
127.Csonka Csaba Zsombor
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
5. osztály
Bíró Patrik
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
5. osztály
Mohos Edit
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
5. osztály
414:224646 m
128.Granc Erika
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Granc Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Jakab Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
414:235182 m
129.Bajnóczi Anna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Rohály Kiara
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Hartai Rita
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
414:254539 m
130.Gerzsényi Levente
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Belle Máté
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kádár Jeromos
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:315277 m
131.Falmann Petra
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Farkas Johanna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horosz Ilona
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
414:325445 m
132.Mázsa Izabella
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szántó Zalán
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nerada Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:344468 m
133.Fejes Dóri
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Horváth Bori
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Palócz Noella
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
414:367017 m
134.Gombár Tamás István
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Jánoska Gergely
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kele-Jókuthy János
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:403852 m
135.Pántlik Lili
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Válóczi Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Dalkó Kiara
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
414:404557 m
136.Duka Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Molnár Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Fábián Réka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
414:404659 m
137.Reichert Viktória
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nemes Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Jakab Ádám
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
414:424524 m
138.Szabó Renáta
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kiss Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Dragschitz Boglárka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
414:423684 m
139.Czakó Gina
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Juhász Alexandra
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Major Barbara
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
414:425089 m
140.Potos Bálint
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Pisák András
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Káman Zoltán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
414:445001 m
141.Kocsis Kata
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hufnagl Kiara
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Homoki Nikolett
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
414:456000 m
142.Nyáry Anna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Pengő Bertalan
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bencsik Attila
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
414:455009 m
143.Szabó Piros
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ükös Farkas
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Babcsa Dániel
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
414:455232 m
144.Bíró Zsombor
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zima Kristóf
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Koltai Krisztián
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:465658 m
145.Tragizer Beatrix
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vajdics Virág
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nyeste Boglárka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:476221 m
146.Bakro Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balogh Vince
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:507411 m
147.Szalai Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kulimák Panna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szilvási Kincső
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
414:504987 m
148.Szikszai Luca
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Zilling Gerda
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Diószegi Regina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
414:525493 m
149.Markovics Vivien
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Farkas Leila
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Tóth Máté
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
414:524705 m
150.Frontron Dominika
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Paroda Márk
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Tóth Máté Péter
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
414:532424 m
151.Bakos Brigitta
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Czangár Pálma
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Albert-Tóth Adél
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:535895 m
152.Hegedűs Gerda
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Pál Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Kornyik Vivien
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
414:534509 m
153.Szilasi Zsófia
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Czakó Alina
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth Dóra
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:537972 m
154.Szépvölgyi Alíz
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sápi Dorottya
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Luca
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:555823 m
155.Magyary Ráhel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Molnár Jázmin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Talabér Zita
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
414:564568 m
156.Varga Eszter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fekete Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:566548 m
157.Győri Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kertész Lilla
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Méhes Ajsa Laura
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
414:565270 m
158.Kenéz Dániel
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Pálfalvi Márton
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Kégli József
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
414:587231 m
159.Angster Emma
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bezerédi Bella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Bence
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
414:595103 m
160.György Zsófia
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
6. osztály
Bődey Zsófia
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
6. osztály
nincs
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
414:593800 m
161.Balázs Dorottya
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Lődy Dalma
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Vig Míra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
415:003160 m
162.Dévai Martin
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Fülöp Anna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Lambert Szilvia
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
415:003103 m
163.Karkó Bálint
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Lángi Máté
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Udvardi Dominiki
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
311:085208 m
164.Ács Veronika
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Chudo Anna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Horváth Dalma
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
311:233268 m
165.Chamas Elias Sándor
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lakatos Bence
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pankotai Balázs
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
6. osztály
311:265937 m
166.Fodor Szilárd
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Schultz Benjámin
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Kollár Dániel
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
311:274536 m
167.Kicsák Miklós
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Léhárt Erik
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Hujber János
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
311:273564 m
168.Dragonits Tamás István
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Batki Domonkos Máté
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Karácsonyi Gellért
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
311:324084 m
169.Breitenstein Keve
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Tamás
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Ábel
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
311:424154 m
170.Márta Blanka
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Kékedi Eszter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
Szabó Virág
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
6. osztály
311:474951 m
171.Szalai Zsolt
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Priskin András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Kovács Áron
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
311:545420 m
172.Lelovics Nóra
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Kempl Barnabás
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Nagy Dávid
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
312:185203 m
173.László-Kiss Márton
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Drabant Tiffani
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kálmán Lili
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
312:214241 m
174.Szamek Villő
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Juhász Luca
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Menich Nóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
312:253325 m
175.Bihari Bendengúz
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Fazekas Balázs
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
Mihályházi Réka
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
5. osztály
312:264795 m
176.Budavári Boglárka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Natkai Roland
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Pinke Diána
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
312:264993 m
177.Nagy László Zsolt
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Márton Károly
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vadász Dániel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
312:285459 m
178.Szemán Dorottya
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
nincs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Dudás Dorka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
312:315607 m
179.Flamich Csilla
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hunya Renáta
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kakuk Jázmin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
312:363486 m
180.Hideg istván
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Nemes Csanád
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Retkes Illés
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
312:363218 m
181.Bolyós Norbert
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Horváth Roland
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Nagy Bernadett
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
312:382998 m
182.Karsai Szabolcs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Irlanda Domonkos
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
312:453627 m
183.Wagner Mátyás Máté
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sántha Barnabás
Budapest XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szeszlér Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
312:454204 m
184.Bencsik Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Nagy Olivér
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Horváth Dominik
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
312:473643 m
185.Simon Eszter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szabó Ákos
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Botos Anna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
312:495529 m
186.Bodor Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Gácsi Kata
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Oláh Csenge
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
312:493219 m
187.Szerőczei Cippóra
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Barta Flóra
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ábrahám Sára
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
312:504019 m
188.Fabó Zsófia Lilla
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
János Csenge Zsófia
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Köröskényi Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
312:504226 m
189.Do Hong My Linh
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tran Anh Tuan
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kökény Máté
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
312:555597 m
190.Czirják Aletta
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Budai Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Finák Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
312:595126 m
191.Szemenyei Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Schinogl Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szemenyei Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
313:046494 m
192.Biró Norbert
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Denkő Dominik
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Gyöngy Álmos Botond
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
313:075632 m
193.Fink Radó
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Székely Zoltán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Dudás Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
313:075306 m
194.Mázsi Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Neumann Csaba
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szegedi Botond
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
313:104546 m
195.Balkányi Belián
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Krizsai Armand
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Revuczky Mátyás
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
313:134177 m
196.Kiss Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Papp Luca
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Árvai Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
313:183424 m
197.Ragó Dominik
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szilágyi Zsombor
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Siklósi Gergő
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
313:236826 m
198.Blaskovits Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Domán Alex
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Bácsi Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
313:243761 m
199.Senyei Barnabás
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Oláh Csenge
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Haberdik Flóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
313:304888 m
200.Zsákovics Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Nagy Erik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Pintér Róbert
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
313:316447 m
201.Marton Viktor
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Semperger Botond
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Valencsik Csaba
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
313:333971 m
202.Geréd Király Péter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Fashing Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Fekete Csaba
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
313:364515 m
203.Borza Szabolcs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dósa József
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Soós Márton
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
313:434820 m
204.Babosa Rozália
Budapest XXIII. Kerületi Páneurópa Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dommers Laura
Budapest XXIII. Kerületi Páneurópa Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Vanda
Budapest XXIII. Kerületi Páneurópa Általános Iskola, Budapest
5. osztály
313:454003 m
205.Fodor Ábel
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
5. osztály
Kern Ádám
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
5. osztály
Major Döme
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
5. osztály
313:527001 m
206.Farkas Kata
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
Pinter Adrienn
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
Zsidai Eszter
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
313:533196 m
207.Derekas Dániel
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Unyi Benjámin
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csorba L. Imre
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
313:544814 m
208.Turcsányi Ádám Csanád
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tamás Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Balogh Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
313:545619 m
209.Benkő Anna
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Fényes Gréta
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Szőcs Melinda
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
313:594402 m
210.Szabó Márton
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Kostyál András
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Pecze István
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
314:006337 m
211.Tóth Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szűcs Dorottya
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Molnár Zsófi
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
314:033589 m
212.Majoros Gergő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Páczai Attila
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Feller Beáta
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
314:055424 m
213.Jászfalusi Mátyás
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Honvéd Csaba
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Vashegyi András
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
314:103872 m
214.Palkó-Lappints Áron
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Szürös Máté
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Vincze Dimitrij
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
314:105410 m
215.Szekeres Hanna
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
Buzási Anna
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
Sapka Dorina
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
6. osztály
314:116265 m
216.Kocsis Dóra
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Hermann Hunor
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Rizmajer Csilla Kira
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
314:124805 m
217.Orbán Zsófia
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Rózsás Péter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Harcos Dominik
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
314:126572 m
218.Tóth Boróka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Molnár Regina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Rácz Tímea
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
314:124911 m
219.Ács Péter
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Galkó Csanád
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
Balogh Bulcsú
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
5. osztály
314:125518 m
220.Horváth Dániel
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Székhelyi Molnár Bence
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Németh Levente
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
314:134999 m
221.Fider Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Vida Norbert
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Vajler Martin
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
314:157632 m
222.Janicsák Maja
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Langó Dóra Anna
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Rumó Dorka
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
314:155702 m
223.Fauszt Anna
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Koczó Emese
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Lea
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:194444 m
224.Balázs Kornél
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Iván
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Örs
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
314:204433 m
225.Hegyi Dominika
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Tankó Kinga
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Torma Zsófia
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
314:204937 m
226.Barna Dóra
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Varga Virág
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
NINCS
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
314:203559 m
227.Koller Bence
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hegedüs Bence
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lengyel Nóra
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
314:205943 m
228.CsermákLiza
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
5. osztály
Bobrovszki Bernadett
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
5. osztály
Gerlei Tünde
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
5. osztály
314:206025 m
229.Balogh Barbara
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Kovács Rebeka
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Vaskó Kíra
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
314:204508 m
230.Sós Bernadett
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Schrantz Dávid
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
Csizi Martin
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
6. osztály
314:203842 m
231.Battonyai Blanka
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Varga Orsolya
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vékony Zsófia
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
314:203661 m
232.Czinege Eszter
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Csáki Dóra
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Nagy Rebeka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
314:223971 m
233.Handtuch Barnabás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kada Koppány
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szilágyi Gergő
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
314:255967 m
234.Bodor Bianka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ábrahám Dorottya
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Buzánszky Zita
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
314:255532 m
235.Pintyi Gabriella
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kaáli Anna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Urspringer Mira
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
314:274836 m
236.Barosi Viktória
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Csaplár Júlia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Jánosa Dorina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
314:284884 m
237.Simon Áron
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
V.Nagy Domonkos
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tischler Dániel
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
314:304528 m
238.Házlinger Kamilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Emese
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sporner Alexa
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
314:344243 m
239.Murávszky Dominik
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Marhás Bítia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Lénárd
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
314:353320 m
240.Szabó Norbert
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Török Szabolcs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Pusztai Lóránt
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
314:356569 m
241.Deák Aletta
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Farkas Sára Lilla
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Puskás András
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
314:354551 m
242.Fekete Tibor
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Morvai Barnabás
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Krizsán Benjámin
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
314:356660 m
243.Papp Dominika Flóra
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Németh Sára
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kávai Sára Zita
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
314:374551 m
244.Pesti Benedek Máté
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Asztalnok Botond
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Csonki Ferenc
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
314:376103 m
245.Tánczos Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Prekop Adél
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Hegyi Zsanett
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
314:405395 m
246.Megyes Mihály
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Nagy Márton
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Patály Miklós
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
314:456437 m
247.Szász Máté
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pap Ádám
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vass Levente
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:454677 m
248.Laczkó Katalin
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Telegdy Zsófia
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lakatos Noémi
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:453848 m
249.Tyler Szonja
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Csóh Rebeka
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
Holicza Zsófia
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
6. osztály
314:454330 m
250.Zsigó Ádám
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Ujj Dániel
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
Nagy Bence
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
6. osztály
314:474910 m
251.Cserny Adél
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Debreczeni Nóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss Laura
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
314:483851 m
252.Takács Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Koczkás Réka
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bezerédi Blanka
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
314:503877 m
253.Krylova Kateryna
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Nagy Szonja
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Mórocz Anett Viktória
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
314:504874 m
254.Numan Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Gothár Lilien
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Oláh Janka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
314:524340 m
255.Kis-Fodor Márton
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Molnár Bence
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Bécsi Ádám Bertalan
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
314:535447 m
256.Csordás Zsófia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Lukács Lili
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ferkócza Kristóf
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
314:545055 m
257.Pacsay Benjámin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Bereczki Levente
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Horváth Júlia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
314:563861 m
258.Bódi Tekla
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Igari Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Szilágyi Sáron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
314:564917 m
259.Szabó Zorka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Breznyán Virág
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Prémusz Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
211:035002 m
260.Buczkó Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gyurcsik Éva
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Opre Kinga
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
211:063886 m
261.Meleg Viktória
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Cser Boglárka
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Hámori Krisztina
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
211:123985 m
262.Bocskai Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szokolics Sára
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Németh Anna Eliza
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
211:152427 m
263.Garamvölgyi Vince
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rettiger Péter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szentkuti Albert
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
211:494815 m
264.Koncsik Ella
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Habony Virág
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Sipos Laura
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
212:303512 m
265.Kormos Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Kátai Hanna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Bagi Nóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
212:333485 m
266.Limpek Veronika
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tolnai-Vajgel Anna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dózsa Lili
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
212:373240 m
267.Sárdi Attila
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
Demeter Vivien
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
Szabó Zsófia
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
6. osztály
212:412512 m
268.Severin Simon
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Boodhoo Mateo
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tehenes Márk
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
212:474935 m
269.Erdősi Marcell
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Kondor Dániel
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Szabó Kristóf
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
212:475032 m
270.Georgiades Dóra
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Kis Vanda Ráhel
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
NINCS
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
213:026089 m
271.Rádi Anna
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Fekete Bálint
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Gáspár Balázs
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
213:053703 m
272.Hegedűs János
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Tarjányi András
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Palotás László
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
213:085266 m
273.Asztalos Noémi
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Emese
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pelsőczi Miklós
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:194942 m
274.Krüpl Vanda
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Máté Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Mihalik Hanna
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
213:204533 m
275.Koncz Botond
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Somogyi Csongor
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Szabó Richárd
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
213:265313 m
276. Döme Anna
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Török Nikolett
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Barna Krisztina
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:323632 m
277.Rekedt-Nagy Zsófia
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Hegedűs Bianka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Besze Viktória
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
213:362761 m
278.Sinko Alina
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sajtos Rebeka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Blaskovics Dominik
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:364143 m
279.Lázár Anna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Soós Eszter
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Maradi Bene
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
213:386621 m
280.Csapi Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Leéb Krisztián
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bercsek Botond
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
213:444896 m
281.Takács Viktória
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Kovács Alíz
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Tóth Timea
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
213:456535 m
282.Müller Viktória
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mikula Péter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Neubauer Hella
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:484780 m
283.Gubacsi Vivien
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kempf Kinga
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Füle Adrienn
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
213:514643 m
284.Borda Gabriella
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Milák Anasztázia
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Szluka Andrea
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
213:521779 m
285.Krikus Lara
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Radványi Dina
Bocskai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vad-Horváth Málna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
213:524664 m
286.Dobos Csenge Virág
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Román Réka
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Lakat Eszter Virág
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
213:523914 m
287.Bartók Milán
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Kovács Márton
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Szalkai-Szabó Zsombor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
213:575461 m
288.László Márk
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Török Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Grósz Tamara
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
213:575232 m
289.Farkas Dániel Benedek
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Hallgató Levente László
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Veress Attila
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
213:585335 m
290.Hegedűs Márk
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Márton Kristóf
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Tisza Petra
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
213:581779 m
291.Bondár Nóra
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Szökő Anna Liza
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Turi Eszter Dóra
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
214:004713 m
292.Antal Bálint
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sütő Napsugár
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Dorottya
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:004542 m
293.Patak Adél
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Becsák Barbara
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Novota Fanni
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
214:083420 m
294.Juhász Annamária
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szalay Lili
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Halák Csenge
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
214:103478 m
295.Bajkó Andrea
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Baksay Luca
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Erdei Fanni
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
214:114277 m
296.Berta Bence
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Goldsmann Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Nyitrai Ákos
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
214:124411 m
297.Boros Milda
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nemoda Lilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Obbágy Szonja
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
214:133596 m
298.Dósa Noémi
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Karácsonyi Lilla
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Molnár Zsófia
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
214:134325 m
299.Vojnárovits Balázs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nádudvari Marcell
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sánta Aba
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:144458 m
300.Böjte Vivien
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Horváth Boglárka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Hamza Virág
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
214:155574 m
301.Sipos Tamás
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Bordás Máté
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Ádám Bence
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
214:164101 m
302.Árva Roland
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Máté Dávid
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
nincs
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
214:196295 m
303.Szentgyörgyi Petra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kerekes Eszter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Zair Mariam
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
214:195732 m
304.Gergő Tibor
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Kövesdi Erika
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Székely Gábor Dániel
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
214:195461 m
305.Horváth Zsolt
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kósa Márkó
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szakács Balázs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
214:195956 m
306.Kovács Levente
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Cser Fruzsina
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Balogh Dávid
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
214:202916 m
307.Lovas Erika Lilla
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Paksa Boróka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
Pete Lilla
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
5. osztály
214:213600 m
308.Vámos Petra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Tóth Kamilla
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Hajdú Lili
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
214:224845 m
309.Dávid Dalma
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jelinek Réka
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marosvölgyi Lilla
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:234034 m
310.Baschán Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ludaici Fruzsina
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Aschenbrenner Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
214:244029 m
311.Tóth Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Kováts Marcell István
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
NINCS
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
214:254652 m
312.Kisjuhász Blanka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Terbe Zanett
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Terbe Ivett
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
214:263741 m
313.Balázs László
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Pataky Szabolcs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
Soós Szilvia
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
6. osztály
214:264731 m
314.Pajor Zoltán
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Rost Beatrix
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Szlezák Fanni
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
214:265495 m
315.Püsök Szonja
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Varga Csenge Noémi
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Fási Krisztina Viola
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
214:264325 m
316.Závori Emília
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
Árvai Lili
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
NINCS
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
6. osztály
214:265362 m
317.Bánki-Horváth Zsófia
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Gulyás Rebeka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Pál Bettina
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
214:276501 m
318.Schönléber Fanni
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Keszthelyi Luca
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Zagyva Noémi
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
214:272910 m
319.Bán Evelyn
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Egri Szonja
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kun Anna Lea
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
214:284429 m
320.Komjáti Roland
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dárdai Dávid
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hartai Ádám
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:283614 m
321.Pribyll Alexandra
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Kiss Evelin
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Szabó-Sipos Kalliszta
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
214:283220 m
322.Samayoa Carolina
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Nagy Zorka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Mohamed Amina
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
214:284133 m
323.Horváth Júlia
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Pischoff-Bojtos Lilla
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Szolga Eszter
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
214:283484 m
324.Agg Martin
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Guth István
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Kovács Zsombor
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
214:293461 m
325.Ferge Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ilyés Levente
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nincs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
214:295549 m
326.Csonka Benedek
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Dávid
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szilágyi Gergely
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
6. osztály
214:304721 m
327.Keszi Kincső
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Magyar Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Dénes András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
214:304033 m
328.Acsai Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Borsodi Réka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Nagy Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
214:303571 m
329.Bóna Zsombor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Diallo Arun
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
NINCS
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
214:324277 m
330.Szabó Luca
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Engelbrecht Eszter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szacski Lúcia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
214:325266 m
331.Jó Barbara
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Németh Kíra
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
NINCS
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
214:324259 m
332.Gulyás Kristóf
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szőke Péter
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Farkas Jácint
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:355223 m
333.Baráth Laura
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Bíró Evelin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Hódosi Kamilla
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
214:354275 m
334.Nagyőr Anna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Bárdosi Réka
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
Sármán Antónia
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
6. osztály
214:353186 m
335.Petrás Levente
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balogh Ádám
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tölgyes Bence
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
214:362193 m
336.Tomsa Dariy
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tyurin Grigory
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Drabant Dávid
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
214:413324 m
337.Pogácsás Eszter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Reibach Janka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Antal Ágnes
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
214:532648 m
338.Molnár Eszter
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Papp Zsuzsanna Boglárka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Parlagi Róza
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
110:403027 m
339.Dezső Máté
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Belányi Gábor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Palyaga Bence
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
110:513128 m
340.Bágyi Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Endrédi Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fábián Zsóka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
110:521192 m
341.Szabó Dalma
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
5. osztály
Szilágyi Eszter
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
5. osztály
Heitler Tünde
Budajenői Általános Iskola, Budajenő
5. osztály
110:532937 m
342.Ambrus Bendegúz
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Oláh Olivér
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Samu Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
111:244327 m
343.Fülöp Zsuzsanna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Karácsonyi Aliz
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
Martossy Luca
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
5. osztály
112:033271 m
344.Petri-Kiss Bence
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Strupka Attila
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Virág Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
112:042257 m
345.Lukács Ádám
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szőke Botond
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szatmári Bence
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
112:231950 m
346.Szabó Benedek
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Koncz Levente
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Provics Panna
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
112:443509 m
347.Tarjányi Bianka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Ballabás Eszter
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Csonka Mariann
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
112:442159 m
348.Gáspár Ildikó
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ackermann Bianka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Forgács Klaudia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
112:444198 m
349.Juhász Janka
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Nemes Adél
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Kiss Hanna
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
112:462710 m
350.Szabó Kitti
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Seres Alexa
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Káré Vivien
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
112:473489 m
351.Czinege Enikő
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
Faragó Renáta
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
NINCS
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
5. osztály
112:542573 m
352.Kenéz Diána
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nádas Luca
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nemes Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
113:033006 m
353.Fartade Paul Marcu
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Riebl András
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Völler Imre Botond
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
114:011813 m
354.Gál Anna Veronika
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Kalapács Viktória Edit
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Bozsik Lorina
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
000:001419 m
355.Klimsa Barbara
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Petrény Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Molnár Máté
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
000:004613 m
356.Kosztolányi Bence Ferenc
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bozsik Ferenc
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Erdélyi Bence
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
010:301620 m
357.Oláh Petra
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Stefkó Eszter
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Prókai Borbála
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
010:301706 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kálóczi Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kotmayer Előd
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Martinák Zalán
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
1013:014117 m
2.Berzéthy Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Györfi Bence
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Sáfár Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
1013:022870 m
3.Kecskés Dorka
Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Korbai Gyöngyvirág
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szűcs Klára
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
7. osztály
1014:214430 m
4.Brandreth Garret
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Botos Ellák Bendegúz
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Magyar Zsuzsanna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
1014:495110 m
5.Lakatos Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Székely Anna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
nincs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
1014:525633 m
6.Schenk Anna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Halászy-Kiss Noémi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Baranyai Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
1014:536083 m
7.Garami Júlia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Nagy Luca
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Póth Flóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
1014:556699 m
8.Ábrahám Noémi
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Oláh Boldizsár
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Sali Dávid
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
1014:584652 m
9.Kiss Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Soós Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Bakay Benedek
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
1014:586149 m
10.Árvay Péter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csüllög Bence
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Helyes Márton
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
914:274314 m
11.Zsivkovics Elvira
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Németh Rita
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csáky Szonja
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
914:444878 m
12.Kardkovács Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Kocsárdi Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Kovács Balázs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
813:455291 m
13.Békési Dániel
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
8. osztály
Papp Zsombor
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
8. osztály
Batizi Sándor
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
8. osztály
814:035815 m
14.Bedő Glória Vivien
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kecskeméti Orsolya
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Horváth Eszter
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
814:453844 m
15.Péter Tíria
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Biczó Kata
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Závogyán Dávid
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
712:253123 m
16.Hervay Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hegedűs Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tiszay Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
712:324766 m
17.Zaszlavik Hanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Novák Janka
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Szabados Csillag
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
712:323304 m
18.Pintér Gergő
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Takács Árpád
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
Varga Anita
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
8. osztály
712:476366 m
19.Dormán Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Limpek Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Major Botond Gyula
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
713:226276 m
20.Strohmayer Zita
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szamek Vajk
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szentpéteri Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
713:255838 m
21.Bíró Nóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Cserny Anna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Takács Bianka Dóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
713:315453 m
22.Gyulai Blanka
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kéri Anna
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Torma Noémi
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
713:485398 m
23.Körtvélyessy Kata
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Márka Evelin
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mogyorósi Virág
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
713:575722 m
24.Szöllősi Máté
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Tóth Réka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Müller Helga
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
714:023701 m
25.Kubitsch Kevin
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Láng Barnabás
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Andrási Gellért
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
714:027003 m
26.Lüvi Adél
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Tarbay Júlia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Fehér Balázs
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
714:105460 m
27.Balogh Ákos
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Ladányi Lőrinc
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
György Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
714:106000 m
28.Tóth Luca
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Tonomár Zorka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Lehota Blanka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
714:118019 m
29.Brányi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Júlia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Géczy Zita
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
714:174238 m
30.Horváth Bálint
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Helyes András
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tasi Barnabás
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
714:283412 m
31.Ambruszter Zsófia
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Becsei Kinga
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rettiger Zsófia
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
8. osztály
714:315430 m
32.Kollár Adél
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Lakatos Nóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Nemess Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
714:355152 m
33.Szarka Vica
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Gyapjas Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
nincs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
714:374849 m
34.Regőczi Nóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Zsuppán Réka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Takács Teodóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
714:384562 m
35.Horváth Márk
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kovács András Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Varga Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
714:425658 m
36.Baross Viktória Blanka
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csoma Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hullán Zsófia Sarolta
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
714:438047 m
37.Gaál András Gábor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Gifló Mátyás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Vincze Márk
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
714:457616 m
38.Frcska Döme
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Krasznai András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Méry Ambrus
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
714:485880 m
39.Nemes Lili
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fáskerti Zsófia
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Süle-Szigeti Kamilla
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
714:484688 m
40.Dobozi Kristóf
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Juharos Róbert
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Dörnyei Bendegúz
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
714:514304 m
41.Érczfalvi Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pócs Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zétényi Réka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
714:534638 m
42.Farkas Lénárd
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Parádi Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Thomka Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
715:006755 m
43.Péter Barnabás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Sebestyén Máté
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Takács Gergely
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
612:596751 m
44.Török Lilla
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Apagyi Zoltán
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Leéb Zsófia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
613:174818 m
45.Mayer Laura
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Karsádi Réka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kozsdi Nóra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
613:433078 m
46.Belinszky Fanni
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szabó Fanni
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Farkas Krisztina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
613:545539 m
47.Kalló György Sámuel
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Feil Dávid Bence
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Löffler István
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
613:564155 m
48.Köber Márton
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Fekete István
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Pál Zsolt
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
613:576493 m
49.Varga Péter
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Kovács Dominik
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Takács Balázs
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
613:574163 m
50.Dolla Jakab
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Lakatos Csaba
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szűcs Gergely
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
614:004802 m
51.Boross Csaba
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Fehér Dániel
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Gortva Ádám
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
614:246379 m
52.Ligetfalvi Janka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Kalmár Csilla
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Varga Eszter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
614:285165 m
53.Magyar Gábor
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kumli Kata
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Molnár Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
614:333519 m
54.Biczó Sára
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gál Vivien
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
614:352299 m
55.Pónya Anna
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mátyus Lilla
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vidor Eszter
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
614:425570 m
56.Ritter Kíra Réka
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Feczer Zsóka Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Trojnár Vivien
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
614:466129 m
57.Máté Hanna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Mikecz Pálma
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ferentzi Noémi
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
614:534520 m
58.Schauermann János Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ordódy Zsigmond
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Kovács Áron
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
614:555924 m
59.Braun Luca Eszter
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Fáy Blanka
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Bazsó Noémi
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
614:553467 m
60.Ott Orsolya
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Babarczy Barbara
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Do Hong My Phung
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
614:565830 m
61.Dénes Máté
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Gondár Flórián
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Kovács Bulcsú
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
614:565636 m
62.Czumbel Bence
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
8. osztály
Réthelyi Gergely
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
8. osztály
Wisznovszky Tamás
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő
8. osztály
614:577915 m
63.Góg Lili
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Slett Kristóf
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Juhász Erik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
614:574606 m
64.Köber Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Hadarits Tamás
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Vass Martin
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
614:594759 m
65.Ecsedi Kinga
Szent Margit Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lázár Apollónia
Szent Margit Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bognár Anna
Szent Margit Gimnázium, Budapest
7. osztály
615:004350 m
66.Takács Márton
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Marosi Gergely
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Soós Balázs András
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
512:167024 m
67.Vágó Barnabás
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Czobor Milán
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Musa Abdullah
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
512:194811 m
68.Nagy Kamilla Nina
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Zita
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Gábor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
512:324976 m
69.Sas Szilveszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Takács Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Sas Bance
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
512:595912 m
70.Kakucsi Krisztián
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Neubauer Lilla
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Zsigmond Kitti
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
513:095495 m
71.Dévényi Vanda
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jakab Emese
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Molnos Emma
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
513:132604 m
72.Sikár Evelin
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Rózsa Melinda
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Csordás Nóra
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
513:452492 m
73.Csókási Csenge
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Pintér Diána
Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Puskás Panna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
513:523099 m
74.Bényei Luca
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kiss Eszter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kuti Enikő
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
513:555035 m
75.Jakab Zsófia
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fehér Szonja
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Waldau Beatrix
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
513:555888 m
76.Kossuth Borbála
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Iván Réka Boglárka
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kassai Bence Márk
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
513:566157 m
77.Garamvölgyi Virág
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Beke Nóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tary Eszter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
513:575324 m
78.Hullé Panka Réka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Szablár Dorina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Kelemen Bálint
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
514:014887 m
79.Csige Adelina Nikolett
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Pető Boglárka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szalai Dorina
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
514:043160 m
80.Bojtor Zóra Viktória
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Sőnfeld Júlia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Gulyás Virág
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
514:154544 m
81.Engelbrecht Anna
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kátai Natália
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ki Rebeka
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
514:235692 m
82.Domonkos Ádám
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Szarvas Bence
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Kövér Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
514:258012 m
83.Kocsis-Barna Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Nagy Orsolya
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kossuth Nóra
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
514:255792 m
84.Fekete Tamara Panna
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Lehner Kata Ágnes
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Rábai Kinga
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
514:265052 m
85.Petrikó Sarolta
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Polócz Patrícia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Ternyák Zsófia
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
514:303981 m
86.Csiba Zsófia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Szécsényi Anna
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Bóna Kata
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
514:434648 m
87.Strobl Emma
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Kovács Kíra Diána
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
Miskolczi Milán
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
8. osztály
514:526438 m
88.Antoni Dániel
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Gál Bence
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Rajta Adolf
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
514:575574 m
89.nincs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Károlyi Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Láng Ádám
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
514:574794 m
90.Kimlei Rebeka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Serfőző Róbert
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hegyi Szintia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
514:586598 m
91.Kiss G. Soma
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Eőri Benedek
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ináncsi Orsolya
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
514:583861 m
92.Molnár Bálint
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Gebei Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
514:594712 m
93.Vida Vera
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Losonczi Lilla
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Hosnyánszki Noémi
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
515:003572 m
94.Kósa Evelin
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Szepesi Tibor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Szilágyi Máté
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
412:315904 m
95.Csajághy Levente
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Kecskeméti Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Tasnádi Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
412:374067 m
96.Tar Kitti
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Kovács Hajnalka
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Jozic Jelena
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
412:382476 m
97.Sági Attila
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Holló Csaba
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Várkonyi Márk
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
412:453185 m
98.Czakó Vivien
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Papp Regina
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Rogozsán Tímea
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
412:493229 m
99.Szentkuti Péter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Baracza Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Beer Bulcsú
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
412:554897 m
100.Papp Martin
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Varró Dániel
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Cseri Nikolett
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
413:145164 m
101.Ónodi Hanna
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Fricska Anna
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Lőrincz Zsófia
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
413:144840 m
102.Nemes Bence
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Koncz Gábor
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Asztalos Dávid
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
413:143958 m
103.Liska Dóra
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Zámbó Dorottya
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Makádi Gréta
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
413:383390 m
104.Parais Gergely
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Magda Dávid
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Sándor András
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
413:434248 m
105.Bodai Kata
Szent Margit Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lévai Mercédesz
Szent Margit Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csucsi Jázmin
Szent Margit Gimnázium, Budapest
7. osztály
413:433595 m
106.Daróczi Lili
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Grozsmik Olivér
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
W. Nagy Csoma Csinkó
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
413:524038 m
107.Messzi-Szabó Dominik
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Ádám Dominik
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
NINCS
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
413:534839 m
108.Csurgai Eszter
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Pusztai Loretta
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Vári Bianka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
413:553779 m
109.Szirtes Dávid
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
8. osztály
Bihari Boróka
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
8. osztály
Molnár Ákos
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
8. osztály
414:004461 m
110.Páczi Mária
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Szabó Dorina
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Trepka Viktória
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
414:072905 m
111.Gundel Gábor
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Ötvös Mátyás
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Páczi Péter
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
414:076251 m
112.Dán Tibor Máté
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Galántha Szabolcs
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
Lovasi Bálint
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
7. osztály
414:083001 m
113.Ságodi Nándor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Dobosevic Tamás
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Szűcs Noémi
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
414:174871 m
114.Farkas Zoltán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Laki Levente
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Sebestyén Krisztián
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
414:187251 m
115.Mód Klaudia
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Bánkúti Cintia
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Ehrlich Bianka
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
414:197628 m
116.Pálházi Benjámin
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Raffai Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Hegedűs Péter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
414:324947 m
117.Dózsa Gábor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Gelle Gábor
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Török Ignác Bálint
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
414:384778 m
118.Jabbar Zahra
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
Pap Nóra
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
Belák Júlia
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
414:444529 m
119.Csernák Marcell
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nagy Laura
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Petz Boglárka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
414:507218 m
120.Szabó Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Gergő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Hólik Dorina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
414:523746 m
121.Siba Kata
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Gál Imola
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szőcsényi Enikő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
414:543523 m
122.Pollák Sára
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pék Dániel
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Lengyel Zsanett
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
8. osztály
414:555162 m
123.Bánóczki Hajnalka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Deáki Balázs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hajdu Csenge
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
414:565601 m
124.Matyi László
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szinovál István
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kovács Maja
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
311:114092 m
125.Csontos Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pál Viktória
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
311:123142 m
126.Kreisz Bálint
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pintér Balázs
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Soós Viktória
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
311:192900 m
127.Varga Bálint
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Xuan Yang
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Péli Luca
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
7. osztály
311:202064 m
128.Leskó Péter
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Györke Szabolcs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Szombati Blanka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
311:221096 m
129.Király Bálint
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Békési Botond
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Varga Gergő
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
311:252771 m
130.Gáspár Virginia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Csörsz Petra
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Kada Norbert
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
311:263654 m
131.Hagelmann Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kovács Marcell
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Burkus Bence
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
311:284811 m
132.Hazai Dominik
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Dorogsághy Levente
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Földesi Gergő
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
311:323564 m
133.Nagy Luca
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Paládi Nóra
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gáti András
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
311:354006 m
134.Nyírő Zoltán
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Oláh Szabolcs
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
Tőzsér Krisztián
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
8. osztály
311:362631 m
135.Kormos Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Jadlószki Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Für Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
311:472689 m
136.Nagy Dávid
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Fekete Ákos
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Izsák Máté
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
311:514289 m
137.Takács Imre
Felsőpakonyi Herman Ottó Általános Iskola, Felsőpakony
7. osztály
Rózsa Anita
Felsőpakonyi Herman Ottó Általános Iskola, Felsőpakony
8. osztály
Fülöp Réka
Felsőpakonyi Herman Ottó Általános Iskola, Felsőpakony
8. osztály
311:544205 m
138.Hajdu Kamilla
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
Kriaszter Adél
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
Hámor Fruzsina
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
312:073789 m
139.Marosvölgyi Bence
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pap Egon
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Turcsics Gergely
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
312:105032 m
140.Kepes Péter
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kiss Csanád Gábor
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Halász Balázs
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
312:145540 m
141.Kocsis Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Lilla Vivien
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Ágota
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
312:163605 m
142.Vichnalek Brigitta
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Bátor
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Zoltán
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
312:263278 m
143.Pálinkás Katalin
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Reményi Júlia Csenge
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szilas Kinga Mónika
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
312:322103 m
144.Rompf Bence
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Kovácsik Bence
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Kiss Márk
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
312:333332 m
145.Bencze Réka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Takács Julianna
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Csapi Zsófia
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
312:361996 m
146.Ábel András
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pataki Péter
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Schilling Gábriel
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
312:405044 m
147.Hauer Kata
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gyenes Réka
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Insperger Mihály
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
312:433439 m
148.Csapó Hunor
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Déri Barnabás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
Sándor Előd Attila
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
7. osztály
312:494135 m
149.Gráf Ádám
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Németh Tamás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Gudmann Tamás
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
313:003709 m
150.Juhász Dalma
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Kovács Kincső
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Csótai Enikő
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
313:216355 m
151.Czigány Fanni
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Grósz Dominika
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Klempa Dalma
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
313:292450 m
152.Balogh Bálint
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Kozma Gergő
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Erdélyi Bence
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
313:516808 m
153.Fazekas Dominik
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Novotarszki László
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Lendér Lénárd
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
313:523530 m
154.Germán Péter
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lengyel Kristóf
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mester Norbert
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
314:015142 m
155.Miskolci Krisztián
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Gombos Szintia
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
Kasó Tímea
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola, Monor
7. osztály
314:124642 m
156.Lackner Dorina
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Nyerges Tamara
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
Molnár Anikó
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
7. osztály
314:166003 m
157.Hegedüs Andor
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Gyarmati Szintia
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szőke Dominik
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
314:174376 m
158.Deák Benjámin
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Sági Péter Pál
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Csernák Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
314:187033 m
159.Szűcs Tímea
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ötvös Petra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kiss olívia
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
314:297064 m
160.Lieblein Anita
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Markella Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Szűk Tímea
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
314:306202 m
161.Tótin Patrik
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Mákos Norbert
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Kovács Roland
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
314:325250 m
162.Schmidt Ágnes
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Mózes Gyöngyi
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Kovács Alexandra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
314:346821 m
163.Pettner Hanna
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Petrányi Emese
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Petrányi Nóra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
314:354581 m
164.Balogh Szabolcs
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ember Márton
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Reichenbach Marcell
Budapest XXII. Kerületi Kolonics György Általános Iskola, Budapest
7. osztály
314:406540 m
165.Liska Zsófia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Zámbó Barbara
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Tóth Kristóf
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
314:416934 m
166.Páll Tibor
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Harrer Flóra
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szommer Szabolcs
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola, Budapest
7. osztály
314:424475 m
167.Gálos Botond
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Hikisch Bence Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Vass Richárd
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
314:426184 m
168.Misurda Luca
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Orosz Laura Andrea
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Székely Emma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
314:425194 m
169.Barba Réka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Reviczky Adrienn
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Czinege Dóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
314:514867 m
170.Laczkó Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Magó Amarilisz
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Kovács Fruzsina
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
314:534192 m
171.Detrik Szabolcs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Fügedi Erik
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Molnár Eszter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
314:554745 m
172.Tarjáni Kitti
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Balázs Vivien
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Éva Virág
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
314:595730 m
173.Siklósi Kata
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Székely Eszter
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Veronika
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
315:006096 m
174.Hoffmann Panna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hotváth Lili
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
NINCS
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
211:545304 m
175.Bálint Krisztián
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Budai Balázs
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Agócs Vince
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
211:581827 m
176.Deák Barbara
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Túri Eszter
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Horváth Zsófia
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
211:581739 m
177.Nagy Patrícia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Pap Ágnes
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Perák Dorottya
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
212:425178 m
178.Szépvölgyi Laura
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Do Márk Dung
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
213:043669 m
179.Tűzkő Gergő
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Csóh Patrik
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Takács Gergő
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
213:052601 m
180.Pálosi Orsolya
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Stangl Édua
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Végh László Bulcsú
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
213:082685 m
181.Vrabecz Márton
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
8. osztály
Bárány Klaudia
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
8. osztály
Szaniszló Eszter
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
8. osztály
213:123558 m
182.Kárpáti Kata
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csényi Fanni
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dán Kata
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
213:164992 m
183.Provics Gergő
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
Szeri Gábor
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
NINCS
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
7. osztály
213:242597 m
184.Ottó Dorina
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Kőfalvi Dániel
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
Makány Nándor
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kiskunfélegyháza
8. osztály
213:252769 m
185.Jurik Liliána
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Pál Réka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Schmidt Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
213:253038 m
186.Vígvári Tímea
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bodor Ivett
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Fülöp Melani
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
213:262683 m
187.Králik Csaba
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Borza Fábián
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
nincs
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
213:274808 m
188.Hackspacher Boglárka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Orosz Dániel
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Horváth Máté
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
213:285773 m
189.Gáspár Nadin
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Szegedi Boglárka
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
Szijártó Vanessza
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Gomba
7. osztály
213:384396 m
190.Sánta Balázs
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Mercz Martin
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
Fodor Levente
Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
7. osztály
213:543650 m
191.Kisgyörgy Bálint
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Farkas Péter
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szilágyi Zoltán
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
213:584702 m
192.Pukoli Valentína
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Sára
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Horváth Borbála
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
214:004409 m
193.Gyurácz Anna Ildikó
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kelemen Boglárka Anna
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kiss Dorottya Sára
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
214:022267 m
194.Petró Anna
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Janka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zentai Zsófia
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
214:026523 m
195.Hoffer Vivien
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Schnobl Gerda
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Viga László
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
8. osztály
214:053836 m
196.Némedi Boldizsár
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Schirok Regina Abigél
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Biró Veronika
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
214:105043 m
197.Ujvári Julianna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ábel Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Magony Tímea
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
214:113031 m
198.Csáthy Balázs
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Boros Zoltán
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szántó Becz Erik
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
7. osztály
214:157043 m
199.Makai Krisztián
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pálfi Benedek
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bánkuti Péter
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
214:263669 m
200.Opóczki Dominik
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Náchlik Bence Péter
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Balogh Bence
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
214:306468 m
201.Dóri Vivien
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Prokopecz Vivien
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Gergő Adrienn
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
214:333926 m
202.Armbruszt Panna
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tucker Sára
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fülöp Jázmin
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola, Budapest
7. osztály
214:414972 m
203.Bartók Márk
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Fagyal Gergő
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Palásti Patrik
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
214:493193 m
204.Molnár Bernadett
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Vitvindics Zoltán
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Böszörményi Gabriella
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
110:403625 m
205.Incze Réka
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Basa Bernadett
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Decsov Julianna
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
110:463256 m
206.Pálfi Kincső
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Tari Petra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Szabó Dorka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
110:493181 m
207.Bíró Boglárla
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Kerékgyártó Lili
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Herczeg Laura
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
110:491343 m
208.Gelányi Nóra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Újhelyi Petra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Angyal Villő
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
110:522620 m
209.Angeli Adrián
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Farkas István
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Balázs Roland
Kőbányai Bem József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
110:522074 m
210.Molnár Dániel
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Mányák Márk
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Varga Kristóf
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
111:403652 m
211.Lámfalusi Bence
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
Kürtös András
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
NINCs
Váci Juhász Gyula Általános Iskola, Vác
7. osztály
111:443978 m
212.Pereszlényi Krisztián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Danis Mihály
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Togyer Dominik
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
111:594066 m
213.Hermann Ákos
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Sinkó Dániel
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Mécs Marcell Levente
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
112:246549 m
214.Szabó Réka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Kovács Judit
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Nagy Tünde
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
113:212844 m
215.Földényi Fanni
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Halász Petra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Luca
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
010:301900 m
216.Takács Timea
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Gál Eszter
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Ördög Zsófia
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
010:301257 m
217.Farkas Eszter
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Sponga Laura
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Szenyics Balázs
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
010:303631 m
218.Surjánszki Balázs
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Purzl Bendegúz
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
5. osztály
010:301944 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Lukács Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kulcsár Gergely
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zsigri Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
1012:341964 m
2.Márton Dénes
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Matolcsi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
nincs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
1013:013833 m
3.Encz Koppány
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Horváth Botond
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Radnai Bálint
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
1013:443609 m
4.Kiss Gergő
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pál Viktória
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
1013:484863 m
5.Drahanovszki Vilmos
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét
10. osztály
Julinek István
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános iskola, Szeged
9. osztály
Szakáll Fanni
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
1014:402359 m
6.Al-Sayyed Zakariás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csabai Mátyás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mohácsi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
914:204645 m
7.Sárfi Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
10. osztály
Müller Erik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
10. osztály
Strobel Soma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
10. osztály
914:452553 m
8.Kozma Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Miskolczi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
10. osztály
Apró Noémi
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
813:082512 m
9.Szepessy Luca
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Jakab Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Horváth Csege
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
814:285012 m
10.Pálya Ádám
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Viktor Jasper
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szőke Tamás János
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
814:354433 m
11.Csapodi Gellért
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lenhardt Máté
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mokos Zalán
Deák Téri Evangélikus Gimnázium, Budapest
9. osztály
814:364456 m
12.Szücs Pál
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Yan Ji Hao
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Molnár Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
814:503150 m
13.Kovács Levente
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Rátz Szilárd
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Petrovics Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
713:462598 m
14.Bruckner Anna Rebeka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Koleszár Boróka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Rádics Sarolt Dóra
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
714:192400 m
15.Deáki Ádám
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kovács Gergely
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
Wagner Ambrus
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
10. osztály
612:373853 m
16.Móricz Aurél
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bui Huyn Trang Adrienn
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Farkas Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
613:003957 m
17.Füstös Gergely

8. osztály
Dózsa Ferenc

8. osztály
Asztalos Ádám

8. osztály
613:062516 m
18.Kisgyörgy Olivér
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Keceli- Mészáros Tivadar
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kocsis Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
613:303824 m
19.Csepeli Sára
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Kovács Zsanett
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Simon Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
613:442286 m
20.Szabolcs Botond
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Gulyás András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Varga Líviusz
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
613:452657 m
21.Petróczy Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nemes Balázs
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Richlik Róbert
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
614:365114 m
22.Kós Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Csókay Tamás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Varga Doroti
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
614:473844 m
23.Soós Benjamin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bernát Ádám
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Kalmár Dániel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
511:372686 m
24.Visy Blanka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Erdélyi Sára
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Rebeka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
513:117009 m
25.Kiss Kira
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
Laczkó Petra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
Szolek Nóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
513:152491 m
26.Fürst Adél
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Szilasi Dominika
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Kocsis Brigitta
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
513:202973 m
27.Metykó Melinda
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Tran Hun Nguyen
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Kozák Szabolcs
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
513:202644 m
28.Mészáros István
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kurucz Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Norbert
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
10. osztály
513:253409 m
29.Lénárt Márton
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Maior Mátyás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Dau Quang Phong
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
513:274375 m
30.Faragó Berta
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Garamvölgyi Dániel
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pónya Ágnes
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
513:293928 m
31.Csótai Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
Nagy Lili
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
nincs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
513:354187 m
32.Berényi Gergő
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Borsos Kristóf
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Nagy Béla
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
513:513851 m
33.Németh Bianka
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Zhang Heng
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Bódi Csenge
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
514:072926 m
34.Wágner Tamás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pető Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
Fehér Andor
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
10. osztály
514:094916 m
35.Klenk Botond
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Molnár Martin
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Prantner Tamás
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
514:102979 m
36.Jankovics Lili
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Chrobák Adrián
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Für Dominika
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
514:153740 m
37.Kozma Hanna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
Gulyás Maja
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
Nagy Anna Helga
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
9. osztály
514:204141 m
38.Arany Kitti
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Bukovecz Gina
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Schléger Alexandra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
514:324123 m
39.Vaspál Petra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Varga Evelin
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Vécsey Áron
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
514:375620 m
40.Magyar Zsófi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kállai Fanni
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gulyás Mischelle
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
514:406969 m
41.Fábián Dávid
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Barta Károly
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nemes Zoltán
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
514:453942 m
42.Pataki Vilmos
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Prechl Mátyás
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
Lévai Márk
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
10. osztály
414:213587 m
43.Horváth Chiara
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Kovács Márton
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Berkecz Péter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
414:443230 m
44.Szinger Dorina
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Horváth Luca
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Sáfrány Soma
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
311:123179 m
45.Csapi Zsolt
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Csóka Gergő
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Gál Viktória
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
311:121450 m
46.Dominguuez Dávid
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Bácsi Noémi
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Kormos Gergő
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
311:121450 m
47.Ádám Fanni
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
Erdei Anna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
Pongrácz Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
9. osztály
311:282459 m
48.Bartha Borbála
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Szél Boglárka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Csobolyó Gabriella
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
311:502198 m
49.Geröly Nóra
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Móri Blanka
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Mónika
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
9. osztály
311:594849 m
50.Omra Ali
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Farkas Bence
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csapó Botond
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
312:074317 m
51.Bellovitz Tamás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kvíz Vanda
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szomora Gábor
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
312:143680 m
52.Bánki Tamás
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Tóth Levente
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
Szalay Gábor
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
9. osztály
312:193464 m
53.Pálmay Csaba
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Leber Vera
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Fejes Márk
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
312:256284 m
54.Járai Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Török Bálint
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Márton Dávid
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
312:404950 m
55.Kárász Adél
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Salgó Gábor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Lukács Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
312:442913 m
56.Kutifa Veronika
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mihucz Anna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mészáros Anna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
312:483743 m
57.Egri Nikolett
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Domonkos Klaudia
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Boda Eszter
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
312:532177 m
58.Szőke Donát
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Horváth Dóra
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
nincs
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
313:083636 m
59.Czifrus Hanna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Turi Nikolett
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Vida Dorina
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
313:104000 m
60.Kohán Mátyás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Juhász Dorottya
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
Ott Rozi Kata
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
9. osztály
313:133670 m
61.Makovinyi Sára
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Csekk Petra
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Szebényi Sára
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
314:044502 m
62.Biczó Janka
Budai Középiskola, Budapest
10. osztály
Atanaszof Patrícia
Budai Középiskola, Budapest
10. osztály
nincs
Budai Középiskola, Budapest
10. osztály
314:073854 m
63.Koscsó Fanni
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Taricska Blanka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
Sprok Lilla
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
9. osztály
314:182934 m
64.Kósa Dorina
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Rábóczki Bence
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
Lacza Krisztián
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
9. osztály
314:263450 m
65.Pawlik Dorottya
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Ináncsi Klaudia
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Hesz Enikő
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
314:285732 m
66.Koncz Janka Boglárka
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Nagy Márta
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
Soós Veronika
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
10. osztály
314:314106 m
67.Varró Vivien
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Hornyák Zsanett
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Égerer Éva
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
314:395040 m
68.Kottek Brigitta
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Moldvay Zora
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tarnói Noémi
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
9. osztály
314:473729 m
69.Kaszás Attila
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
B. Kovács Lídia
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
Horváth Lajos Benedek
Paksi Vak Bottyán Gimnázium, Paks
10. osztály
211:052125 m
70.Szilágyi Patrik
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Borza Bogdán Gergő
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
Gruttó Levente
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
10. osztály
211:291569 m
71.Debre Dóra
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Fenyvessy Vivienn Dorottya
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
Rácz Dominika
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskolája, Budapest
9. osztály
212:165016 m
72.Nagy Réka
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Földi Tibor Kristóf
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Bálint Andrea
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
212:282563 m
73.Benda Péter
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Meggyes Bence
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Németh Gyöngyi
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
212:371606 m
74.Barbaró Dániel
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Gyimesi Gyula
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Víg Dániel
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
212:453210 m
75.Szegi Márton
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Bónis Boglárka
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Péter Marcell
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
212:534284 m
76.Kovács Petra
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Géczi Zsanett
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szivák Gergő
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
110:432568 m
77.Fejér Viktória
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
László Zsófia
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Siketáncz Eszter
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
010:301743 m
78.Vékony Zsolt
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Matola Patrik
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
nincs
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
010:302406 m
79.Németh Márk Dániel
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Németh Márk Imre
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Pap Kitti
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
010:301924 m
80.Láng Vivien
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
László Barbara
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Major Klaudia
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
010:301289 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kovács Dorián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Juhász Zsófia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
Tóth Patrik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
12. osztály
813:492372 m
2.Hoffmann Eszter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
12. osztály
Pálmai Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
12. osztály
Vajnai Zoltán
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
12. osztály
814:493712 m
3.Abonyi-Tóth Barbara
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Karvaj Szilvia
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Mucsina Eszter
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
714:082596 m
4.Vankó Dániel Gábor
Bárdos László Gimnázium, Tatabánya
12. osztály
Wiszt Péter
Bárdos László Gimnázium, Tatabánya
12. osztály
Kámán András
Bárdos László Gimnázium, Tatabánya
12. osztály
714:575754 m
5.Elekes Balázs
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
12. osztály
Jakab Kristóf
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
12. osztály
Friedrich Tibor
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
12. osztály
614:052836 m
6.U. M. Szabadkai Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
U. M. Hollós Lilla
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
U. M. Zaszlavik Sára
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
512:031543 m
7.Illés Levente
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Hegyi-Nagy Hunor
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
Pallaghy József
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
12. osztály
512:261543 m
8.Tamás Erzsébet
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Varga Marcell
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Zsubrits Ábel
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
513:082323 m
9.Kéri Kitti
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Újvári Dávid
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Herczeg Zsófi
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
513:153048 m
10.Kósa Áron
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Sándor Dániel
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Paveszka Márk
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
513:334552 m
11.Bogáti Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Tóth Ottilia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
Neszmélyi Alexandra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
11. osztály
514:173523 m
12.Hajas Viktória
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
12. osztály
Bakondi Nikoletta
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Bori Zsuzsanna
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
514:182008 m
13.Jaubert Daphné
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kovács Flóra
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Saskőy Lili
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
514:232500 m
14.Bouchelaghem Leila
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kovács Emese
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
Tatai Áron
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
11. osztály
514:282035 m
15.Borsányi Lili
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Faller Orsolya
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
Tar Viktor
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium, Cegléd
11. osztály
514:363772 m
16.Mórocz Dávid Richárd
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Szalay Kristóf
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Kincses Barnabás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
514:392527 m
17.Skornyák Zsófia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Máté Lilla
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
10. osztály
Gerencsér Noémi
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
11. osztály
514:431926 m
18.Jónás Emese
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Eszes Roland
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Székely Miksa
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
514:444654 m
19.Angyal Ádám Szilárd
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Pápai Márk
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Tóth Gellért
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
514:461543 m
20.Borbély Sebastian
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Csikár Tamás
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Körmendy Imre Boldizsár
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
514:48986 m
21.Fórizs Dávid
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Moskovits Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Beregszászi Miklós
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
514:493372 m
22.Sándor Dániel
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
6. osztály
Felföldi Bálint
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
5. osztály
Varbai Bernadett
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagyréde
6. osztály
412:492912 m
23.Nagy-Székely Helga
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Pálvölgyi Eszter
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ronkai Anna
Újbudai József Attila Gimnázium, Budapest
11. osztály
313:321957 m
24.Tóth Mihály
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Kecskés Krisztián
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
Pleck András
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Budapest
11. osztály
314:142911 m
25.Incze Illés Benedek
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Kálló András
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Kulcsár Dominik
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
314:142031 m
26.Barabás Kata
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Czigány Virág
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
Keresztes Mira Alexa
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
11. osztály
213:251884 m
27.Bódis Kornél
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
11. osztály
Ghimessy Blanka
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
11. osztály
Kocsis-Szabó Dániel
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
11. osztály
213:57930 m
28.Lakatos Dániel
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Margitfalvi Máté
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
sarusi-Kiss József
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
110:44440 m
29.Klung Máté
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Hubert Dávid
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Schneider Réka
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
110:45686 m
30.Bea Csilla
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
11. osztály
Szalma Csilla
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
11. osztály
Horváth Alexandra
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
11. osztály
110:54686 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Dr. Prőhléné Hehl Éva
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Moróné Pálos Zsuzsanna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Rózsa Katalin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
1013:425154 m
2.Batkiné Szalontai Gyöngyvér
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Szűcs László
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Csedő György
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
1013:483440 m
3.Egyedné Hargitai Ildikó
Feszty Árpád Általános Iskola
Pipicsné Diós Szilvia
Feszty Árpád Általános Iskola
Slezsákné Horváth Katalin
Feszty Árpád Általános Iskola
1013:533440 m
4.Molnár Gabriella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Nagy Mónika
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Bakosné Sági Gabriella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
914:564797 m
5.Szucs Adam
Morgan Stanley
Matyas Eszter
nincs
914:585178 m
6.Handlné Pető Ágnes
Biatorbágyi Általános Iskola
Lugasi Melinda
Biatorbágyi Általános Iskola
Márkusné Szanyi Rita
Biatorbágyi Általános Iskola
813:263629 m
7.Torma Vivien
-
Torma Miklós
-
Csiffáry Tünde
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
813:434216 m
8.Takácsné Balogh Edit
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Klagyirikné Vadkerti Mária
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Zvara Szilvia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
813:474460 m
9.Hamvas Villő
Bognár Dalma
Piliscsabai Palánta Ált. Iskola
Kovács Ágnes
813:596686 m
10.Eisenberger Aranka
Seffer Dávid
Garamvölgyi Zoltán
714:004438 m
11.Selyem Erika
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szederkényi Barbara
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Rádiné Petróczi Márta
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
714:222714 m
12.Lévai Rita
Emberné Dr Ménesi Edit
Dr Ember Zsolt
714:364560 m
13.Giczi Ágnes
Giczi Zsolt
Giczi Karolina
613:053766 m
14.Kubály Adrienne
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
Blahó Mónika
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
Lapisné Edit
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
614:054605 m
15.Korompai Ágnes
Lear Corporation
Korompai Beáta
Lear Corporation
nincs
N/A
614:184021 m
16.Molnár Csaba
Magyar Nemzet
nincs
512:512152 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium
1013:084328 m
2.Rákos Attila
Radics Norbert
Németh Katalin
1014:154328 m
3.Mócsy Miklós Sándor
-
nincs
-
nincs
-
1014:566427 m
4.Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Csányi Tibor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Virág István
714:225020 m
5.Illyefalvi-Vitéz Lilla
Újbudai József Attila Gimnázium
Ivanics Zsuzsanna
Újbudai József Attila Gimnázium
Kutasi László
Újbudai József Attila Gimnázium
714:273977 m
6.Németh Ilona
Némethné Pethes Ildikó
Magyar Csaba
714:516517 m
7.Palkó Tamás Attila
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Lőrincz Margit Mária
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Szuda Ibolya
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
714:527017 m
8.Ijjasné Miterli Edit
Ijjas Csaba
Andrési Attila
612:294198 m
9.Bothné Faragó Zsuzsanna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Károly Ildikó
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
Karlik Zsuzsanna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
612:593496 m
10.Imrőné Kemény Gabriella
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Gergely Csilla
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Tóth Bence
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
613:553496 m
11.Ősz Edina
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Marschal Artúr Manó
Lufthansa Systems Hungária Kft.
Berkó Levente
Lufthansa Systems Hungária Kft.
614:133245 m
12.Horváth Ferenc
Karinthy Frigyes Gimnázium
Pilter Adorján
Karinthy Frigyes Gimnázium
Szél Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium
614:205039 m
13.Schaum Béla
Kucsma András
Végh Mátyás
614:374747 m
14.Ijjas Mihály
hallgató: Humboldt-Universität zu Berlin
Andrési Áron
hallgató: ELTE
Ijjas Katalin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
614:504959 m
15.Abonyi-Tóth Zsolt
SZIE Állatorvos-tudományi Kar
Abonyi-Tóth Ádám
ELTE Informatikai Kar
Izsa Éva
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium
512:174257 m
16.Bujáki Olga
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Blázsik Tünde
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Kecskés Anita
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
512:464860 m
17.Antos Gábor
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Schmerczné Kormos Nóra
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Schmercz Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
512:503796 m
18.Medgyesi János
Szabó Norbert
Varró-Gyapay Szilvia
513:073206 m