Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Debrecen, döntő

Debrecen, Nagyerdő, 2016. június 11.

A verseny részletes pontszámai elérhetőek ezen a linken.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Farkas Izabella
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Nagy Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
nincs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
876
2.Fleiner Zsigmond
Virányos Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pongrácz András
Virányos Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Soma
Virányos Általános Iskola, Budapest
6. osztály
871
3.Ottrok Veronika
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Almás Vince
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Máté
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
864
4.Baski Bence
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szentpéteri Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Borsik Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
738
5.Bán-Szabó Áron
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Terjék András
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
668
6.Hegedűs Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Nagy Dalma
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Németh Zsófi
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
569
7.Halasi Gergő
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Tekes János
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
Árva Áron
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
5. osztály
397
8.Kurucz Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Korompay Zsombor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Süveges Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
295
9.Babotán Ákos
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
Novák Bálint
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
Penyige Áron
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
234
10.Murányi Réka
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Rácz Hajnalka
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
Murányi Lili
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger
5. osztály
190
11.Csillik Szilárd
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Nagy Máté
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
Krisztin Botond
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola, Balatonszabadi
6. osztály
187
12.Várady Lilla
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Ormai Hanga
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
Piller Anna
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonkenese
5. osztály
138
13.Eördögh Döme
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
5. osztály
Bányai Nándor
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
5. osztály
Kovács Kristóf
Hunyadi M. Általános Iskola, Eger
5. osztály
127
14.Pozsár Dávid
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Farkas Péter
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
Fricska Balázs
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
6. osztály
-63
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Kecskés Dorka
Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Korbai Gyöngyvirág
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szűcs Klára
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd
7. osztály
928
2.Kálóczi Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kotmayer Előd
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Martinák Zalán
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
888
3.Albert Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Argay Zsolt
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
884
4.Varga Pál Patrik
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sándor Péter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pálfi Botond
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
847
5.Apagyi Dávid
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Miszler Levente
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
Monori János Bence
Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét
8. osztály
838
6.Berzéthy Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Györfi Bence
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
Sáfár Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
8. osztály
802
7.Kószó Máté
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Márton Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Várkonyi Zsombor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
800
8.Horváth Bendegúz Győző
Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely
8. osztály
Kocsis Anett
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
Lukács Katalin
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr
8. osztály
768
9.Kovács Mihály
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Vágó Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
K. Szabó Mátyás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
725
10.Monyók Gréta
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Csáji Viktor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Bulátkó Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
626
11.Horváth Anikó
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Kozma Kristóf
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
Takács Balázs
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
7. osztály
470
12.Wilde Róbert
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Dóra Mátyás
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
Hetyei Kristóf
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém
8. osztály
442
13.Emődi Zoltán
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Réz Dávid
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
Suhaj Lilla Vivien
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Jászapáti
8. osztály
10
14.Sipeki Ádám
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Zimány Bendegúz
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
Lendvai Levente
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola, Eger
7. osztály
-25
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Lukács Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kulcsár Gergely
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zsigri Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
780
2.Márton Dénes
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Matolcsi Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
nincs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
720
3.Györffy Ágoston
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabó Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
nincs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
590
4.Encz Koppány
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Horváth Botond
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
Radnai Bálint
Lovassy László Gimnázium, Veszprém
10. osztály
389
5.Pántya Réka
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Kupás Vendel Péter
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
Zenkl Viktória
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
10. osztály
382
6.Takács Marcell Adrián
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Ujvári Bors Benedek
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Baráth Míra Kincső
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
340
7.Szabó Kristóf
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nguyen Hoang Viet
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bán Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
305
8.Gyarmati Zalán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Horváth Hilda
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Katona Tíra Panna
Verseghy Ferenc Gimnázium, Szolnok
9. osztály
256
9.Farkas Lilla
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Nagy Lajos Adolf
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Tószegi Fanni
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
154
10.Szabó Natália Noa
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
Laczkovits Kitti
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
Selmeci Ferenc
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
9. osztály
6
11.Áldott Zoltán
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Kiss Anna
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Erzsébet
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
-85
12.Sztáray Emese
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Csóka Vera
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Pál Brigitta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
-150
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Kovács Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nagy Kartal
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
NINCS
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
992
2.Horváth András János
Kaposvári Szakképzési Centrum Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Nagyatád
12. osztály
Kondákor Márk
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kocsis Júlia
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi
11. osztály
778
3.Almási Nóra
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Pilarsky Márk Magnusz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Cs. Kiss Veronika
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
594
4.Harsch Leila
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
György Levente
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Török Tímea
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
366
5.Teski Tamara
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Komáromi Mátyás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Lugosi Lilla
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
266
6.Abonyi-Tóth Barbara
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Karvaj Szilvia
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
Mucsina Eszter
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
11. osztály
98
7.Losonczy Richárd
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Zsók Bianka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
Dömsödi Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
11. osztály
46
8.Kis Levente
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
12. osztály
Papp Ágnes
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
12. osztály
Varga Péter Tamás
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
12. osztály
10
9.Kiss Tekla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Hieber Viktória
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Kisfaludy Tamás
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
-166
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Horváth Brigitta
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Pintér Gábor
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagyné Czaun Marianna
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
928
2.Markovitsné Jávorházy Kata
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Szabóné Tóthi Katalin
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
nincs
-
923
3.Dr. Prőhléné Hehl Éva
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Moróné Pálos Zsuzsanna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Rózsa Katalin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
911
4.Beke Dénes
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Bíróné Katona Szilvia
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Kiss László Zoltán
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
854
5.Székelyné Kiszel Erika
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Oroszlán Anett
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Varsányi Gábor
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
845
6.Kovács Judit
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola
Meleg Diána
Ottrok Zsolt
819
7.Kun Anikó
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Vámosiné Pacza Tünde
Debreceni Egyetem
Tóthné Fekete Anikó
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
806
8.Egyedné Hargitai Ildikó
Feszty Árpád Általános Iskola
Pipicsné Diós Szilvia
Feszty Árpád Általános Iskola
Slezsákné Horváth Katalin
Feszty Árpád Általános Iskola
743
9.Bach Hajnalka
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szászné Gróf Gabriella
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Majtényi Ágnes
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
555
10.Facskó Ilona
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ági-Kendi Eleonóra
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Koncz Gáborné
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
508
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagPontszám
1.Rákos Attila
Radics Norbert
Németh Katalin
749
2.Kővári Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Griger Ákos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Katona Emese
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum
745
3.Burian Hana
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassy Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Tassyné Berta Andrea
Újbudai József Attila Gimnázium
557
4.Argayné Magyar Bernadette
Karinthy Frigyes Gimnázium
Gróf Andrea
Karinthy Frigyes Gimnázium
Tóthné Juhász Tünde
Karinthy Frigyes Gimnázium
533
5.Fonyó Viktória
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Bán Róbert
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Tőkés Anna
Eötvös Loránd Tudományegyetem
494
6.Eőri János
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Csányi Tibor
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola
Virág István
419
7.Dr. Imre Gáborné
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája
Palya Tamás
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája
nincs
-
287
8.Kucsma István
-
Kucsma Luca Zsuzsanna
-
Kucsma Levente István
-
258
9.Nagygyörgyné Béres Ildikó
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Dobró Tünde
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Kovács Ottóné
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
90
10.Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Farkasné Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
50