Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2016. május 8.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Babotán Ákos
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
Novák Bálint
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
Penyige Áron
Ibolya Utcai Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
1013:043969 m
2.Hegedűs Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Nagy Dalma
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Németh Zsófi
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
1013:095421 m
3.Árkosy Hanna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Fekete Richárd
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Szabó György
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
1013:214647 m
4.Széles Abigél
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Vámosi Boglár Tünde
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Wladimir Véda Anna
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
1013:415757 m
5.Nagy Bence Botond
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Nagy Anna Viktória
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Dorogi Máté
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
1013:416624 m
6.Kéri Brúnó
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Pázmány Sándor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Tóth Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
1013:554254 m
7.Nagy Mihály
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Szabados Gergő
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Görömbey László
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
1014:105607 m
8.Imre Mihály
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Papp Bálint
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Tóth Benedek
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
1014:275811 m
9.Pálfi Simon
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Tóth Tamás Bence
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Molnár Balázs
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
1014:436348 m
10.Tomasovszki Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Tömöri Lídia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szabó Dalma
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
1014:547101 m
11.Pósán Ferenc
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Sztancs László
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Virág Nóra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
1014:566720 m
12.Bodnár Brigitta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Szabó Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
1014:5710344 m
13.Makay Csenge
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
Varga Dorina
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
Simon Réka
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
914:427821 m
14.Balogh Izabell
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szarvas Tamara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Szabó Kriszta
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
914:433858 m
15.Bodrogvári-Csikó Dóra
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
6. osztály
Sápi Flóra
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
6. osztály
Buka Ildikó
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
6. osztály
914:475397 m
16.Szabó Zsuzsanna
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Rigó Mátyás
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
Herka Attila
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola, Hajdúszoboszló
6. osztály
914:538484 m
17.Lászlófi Pál
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
Nagy Benedek
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
Megyaszai Ábel
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (kis Kossuth), Debrecen
5. osztály
914:546102 m
18.Molnár Róbert
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Gyürky Tamás
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Borsós László
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
914:556843 m
19.Fehér Zsigmond
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Marjai Milán
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Varga Péter
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
914:5610029 m
20.Kiss Gréta
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Vida Györgyi
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Vozáry Janka
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
914:597623 m
21.Bálint Lili
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Mihály Balázs
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Szalanics Tamás
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
814:056435 m
22.Rutkovszky Janka
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Ombódi Viktória
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Linzenbold Zsófia
Debreceni Hatvani István Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
815:009558 m
23.Varga Fruzsina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Katonka Kitti
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
Fazekas Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
6. osztály
815:006369 m
24.Kiss Nándor
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Párkányi Hanna
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szabó Bendegúz
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
815:013882 m
25.Hajós Gertrúd
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Karsai Marianna
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Czeglédi Lili
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
713:515925 m
26.Bódi Sára Anna
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Faragó Anna Liza
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Nagy Kitti
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
714:105232 m
27.Kis Eszter
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Kis Noémi
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Beke Nóra
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
714:123267 m
28.Kéri Szonja
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Mózsi Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Varga Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
714:177812 m
29.Bakóczy Zsombor
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Miklósi Donát
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Széles Olivér
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
714:189300 m
30.Komoróczy Gréta Zsófia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kovács Lili
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Kiss Petra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
714:277266 m
31.Miskolczi István
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Babik András Dominik
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
Tóth Bálint László
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
6. osztály
714:487458 m
32.Plósz Döme Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Szabolcsi Borsa
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Tőzsér Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
714:535802 m
33.Babicz Ágoston
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Németh Zsófia
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
Urbin Letícia
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza
6. osztály
613:078454 m
34.Molnár Vajk István
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Pálfi Imre
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Pálóczi Lívia
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
613:555148 m
35.Balogh Balázs
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Hermann Dénes
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Vigh Gergő
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
614:107578 m
36.Reszegi Eszter
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Veres Boglárka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Pók Panka
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
614:136771 m
37.Győri Norbert
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Pálmai Violetta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Orosz Hanna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
614:135193 m
38.Kovács Lujza
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Szakál Sarolta
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Csiszár Tamás
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
614:144962 m
39.Kovács Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Szabad Kata
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Szilágyi Lili
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
614:195250 m
40.Sós Bernadett
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Bányai Zsófia
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Vas Ferenc
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
614:216636 m
41.Gergely Kristóf
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Király András
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Szoóh Dániel
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
614:227467 m
42.Aradi Frida
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Keczán Regina
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Széles Alexandra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
614:287161 m
43.Sustyák Janka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Molnár Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Sustyák Bálint
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
614:286024 m
44.Bistey Noémi
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Hárnási Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Karácsony Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
614:286423 m
45.Csoknyai Bertalan
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Háy Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Tarcsai Sára
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
614:425478 m
46.Dávid Viktor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
György Gábor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
nincs
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
614:475148 m
47.Győri Janka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Operaugo Petra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Szabó Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
614:485595 m
48.Mezei Lara
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Poczetnyik Dóra Lisa
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Csibi Nóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
614:525010 m
49.Thaler Donát
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Móna Zsolt
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Nincs
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
614:555757 m
50.Czinege Noémi
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Sipos Jázmin
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Szűcs Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
614:554077 m
51.Dorner Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Major Lilla
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Siró Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
614:574926 m
52.Klampeczki Marcell
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Kovács Áron
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Novák Benedek
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
614:587386 m
53.Kozma Gerda Bettina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Láda Anita
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
Nagy Fruzsina
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
5. osztály
614:596363 m
54.Czeglédi Noémi
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Farkas Fanni
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Hartmann Borbála
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
514:357956 m
55.Batiz Liza
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Imre Noémi
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
Veres Kristóf
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
6. osztály
514:364383 m
56.Pálfi Csaba
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Vilicsku Bence
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
NINCS
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
514:415673 m
57.Csiszár Anna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Murvai Lúcia
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Asztalos Mirabell
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
514:456378 m
58.Csordás Nóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Molnár Borbála
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
Molnár Panna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
6. osztály
411:584689 m
59.Asztalos Zsófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Csáji Lili
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Paulik Gréta
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
413:153870 m
60.Lajtai Levente
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Pintyák Vivien
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Ignácz Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
414:116168 m
61.Lajtai Tímea
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Lente Márk
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
6. osztály
Nagy Gergő
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
5. osztály
414:146639 m
62.Balpataki Dávid
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola, Tiszatenyő
5. osztály
Hegedűs Kornél László
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola, Tiszatenyő
5. osztály
Káczán - Tóth Vajk
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola, Tiszatenyő
5. osztály
414:206711 m
63.László Kata
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Jávorka Márton
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
Urbin Zsombor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
5. osztály
414:315937 m
64.Aszalós Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Csoma Zsófia
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Rubint Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
414:356156 m
65.Papp Zalán
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szilágyi Ádám
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Vécsei Vajk
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
414:364806 m
66.Szarka Ágota
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Tóth László
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
Vásárhelyi Dániel
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola, Debrecen
6. osztály
414:365217 m
67.Nyakas Bence
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Petrus Roland
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
Korsós Zalán
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
5. osztály
414:386216 m
68.Kálnai Lili Sára
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Vízhányó Róbert
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
Petrovits Virág
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája, Debrecen
5. osztály
415:022529 m
69.Molnár Gréta
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Szilágyi Gábor
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Rácz Márton
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
312:172283 m
70.Fórián Réka
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Debreceni Lili
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
Takács Tünde
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola, Debrecen
5. osztály
312:213267 m
71.Hartmann Renáta
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Almási Veronika
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
Terdik Emma
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
314:015451 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Monyók Gréta
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Csáji Viktor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Bulátkó Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
1012:583123 m
2.Kovács Mihály
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
Vágó Bendegúz
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
K. Szabó Mátyás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
7. osztály
1013:173123 m
3.Penyige Zita
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Kovács Borbála
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
Póka Lili
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
8. osztály
1013:345532 m
4.Horváth Zsófia
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Legény Lili
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Szigeti Zsuzsa
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
1013:564782 m
5.Bíró Anita
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Czibere Gabriella
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
Molnár Emese
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
8. osztály
1014:286345 m
6.Sápi Csaba
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Derecske
7. osztály
Kiss Gábor
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Derecske
7. osztály
Kerecsenyi Tibor
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Derecske
7. osztály
914:126033 m
7.Nyári Péter
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Páll Dominik
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Vaskó Dominik
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
914:375814 m
8.Tamás Szabolcs Attila
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Bucsánszky Zsombor Bálint
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Körmendi Márton
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
914:544605 m
9.Forgács Kata
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
8. osztály
Pató Ákos
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
8. osztály
Ravasz Lili
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
8. osztály
714:214236 m
10.Danó Ádám
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
7. osztály
Nagy Levente
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
7. osztály
Tóth Botond
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
7. osztály
714:325745 m
11.Groholy András
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
8. osztály
Tóth Norbert Tibor
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
8. osztály
Markovics Kristóf
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola, Nyíradony
8. osztály
714:334434 m
12.Kiss Zoltán
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
Simon Máté
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Ebes
7. osztály
nincs
nincs, -
5. osztály
714:357197 m
13.Imets Ákos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Oláh Emília
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Kecskés Bence
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
714:564182 m
14.Menyhárt Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Gyarmati Andrea
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Petneházy Dorottya
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
714:593711 m
15.Balogh Tamás
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Hamecz Flóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Kovács Bence
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
715:003090 m
16.Fekete Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Kertész Gergely
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Zolnai Bence
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
612:074422 m
17.Bessenyei Ádám
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Petridis Marcos
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
Péter Kristóf
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
8. osztály
612:216147 m
18.Perjési Levente
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Filipko Krisztina
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Rech Bálint
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
612:484059 m
19.Török Gréta
Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Bihari Alapfokú Művészeti Iskola, Berettyóújfalu
8. osztály
Erdei Zsófia
Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Bihari Alapfokú Művészeti Iskola, Berettyóújfalu
8. osztály
Kácsor Viktória
Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Bihari Alapfokú Művészeti Iskola, Berettyóújfalu
8. osztály
613:366288 m
20.Galuska Zoltán
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Szerencsi Máté
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Dancsó Marcell
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
613:486492 m
21.Fehér Fruzsina
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Vatler Brigitta
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
Lente Lilla
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen
8. osztály
613:525343 m
22.T. Tóth Petra
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Kozák Roland
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
Molnár Anita
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hajdúnánás
8. osztály
614:007440 m
23.Baski Boglárka
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
8. osztály
Csajági Enikő
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
8. osztály
Török Anna
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
8. osztály
614:197857 m
24.Papp Bernadett
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Lenkovics Gréta
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
Tóth Antónia
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
8. osztály
614:246147 m
25.Oláh Márk
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Tóthvári Gábor
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
Tóth-Ábri Benjámin
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
6. osztály
614:257581 m
26.Drevenyák Bálint
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Demcsák Virág
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Majoros Tamás
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
614:327668 m
27.Zöld Milán
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Dávid Anna
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Kiss Kamilla
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
614:494446 m
28.Szabó Csenge
Maróthy János Általános Iskola, Rozsály
8. osztály
Huszti Tímea
Maróthy János Általános Iskola, Rozsály
8. osztály
József Csaba András
Maróthy János Általános Iskola, Rozsály
8. osztály
614:505865 m
29.Pál Norbert
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Bordosi Attila
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Vasváry Márton
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
614:514419 m
30.Koós Beatrix
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Olasz Viktória
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
Rákóczi Anna
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza
7. osztály
514:546945 m
31.Czifra Anita
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Berényi Emma
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Czikó Mercédesz
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
413:453705 m
32.Hamecz Zsófia
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Kosztin Laura
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Gajdos Boglárka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
414:003756 m
33.Páll Virág
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Takács Csilla
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
Sipos Dóra
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
8. osztály
414:194995 m
34.Kósa Gergő
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Sántha Dorina
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Herczeg Márton
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
414:194263 m
35.Csipkó Panna
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Porkoláb Péter
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
Nagy Csenge
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
7. osztály
414:496642 m
36.Varga Laura
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
Balogh Krisztina
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
Szabó Zsombor
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló
7. osztály
312:065208 m
37.Szabó József
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola, Túrkeve
7. osztály
Vincze Tibor
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola, Túrkeve
7. osztály
Juhász Péter
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola, Túrkeve
7. osztály
312:374071 m
38.Hajós Eszter
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Tamás Gabriella
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
7. osztály
Hajós Boróka
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
5. osztály
313:305061 m
39.Kakuk Anna
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Neuwirth Laura
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
Zajácz Eszter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
7. osztály
314:433399 m
40.Tóth Szilvia
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
8. osztály
Veres Petra
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
8. osztály
Tóth Ernő
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
8. osztály
214:184653 m
41.Papp Ákos Botond
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
7. osztály
Kiss Barnabás
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
7. osztály
nincs
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
7. osztály
214:284440 m
42.Körbei Dóra
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
7. osztály
Mező Anikó
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
7. osztály
Nádházi Gergő
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
7. osztály
214:296474 m
43.Tóth Ivett
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
8. osztály
Tóth Csaba Tibor
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
8. osztály
Szakál Boglárka
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csökmő
8. osztály
110:442256 m
44.Szacsuri Bálint Zoltán
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Csorba Márton
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
Bencze Gergő
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen
7. osztály
112:333837 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Farkas Lilla
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Nagy Lajos Adolf
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
Tószegi Fanni
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
10. osztály
813:393921 m
2.Sztáray Emese
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Csóka Vera
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Pál Brigitta
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
512:265865 m
3.Barát Aszparuh
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
Werner Sándor
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
Házi István
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
10. osztály
512:414086 m
4.Lajos Soma Levente
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Boros Gergő
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
Tóth Gergő Patrik
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
9. osztály
513:045817 m
5.Francuz Ádám
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Fetter Marcell
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Sztahura Eszter
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
513:352898 m
6.Kovács Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Kazella Réka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Kovács Blanka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
514:154710 m
7.Rozsos Tina Dóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Tátrai Dorka
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Szilágyi Márton József
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
514:354803 m
8.Popovics Máté
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Papp Dániel
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Nagy Kristóf
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
413:064521 m
9.Imre Dalma
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Csontos Erzsébet
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Varga Veronika
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
413:103306 m
10.Rosa Rubina
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Csóka Péter
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Székelyhidi Dávid
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
413:565127 m
11.Rónai József
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
10. osztály
Sándor Attila
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
10. osztály
Kovács Kristóf
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
10. osztály
414:494557 m
12.Révész Tamás
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
9. osztály
Kotroczó Gergő
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
9. osztály
Bálint Erzsébet
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Gyula
9. osztály
311:325142 m
13.Somogyi Ágnes
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Mező Dóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
Szabó - Thalmeiner Dóra
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
9. osztály
312:023162 m
14.Polgár János
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Oláh László
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Fiedler Norbert
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
312:324482 m
15.Földvári Zsófia
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Czirbusz Dániel
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Czégény Kristóf
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
312:363336 m
16.Mizsei Gréta
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bartha Zoltán
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
Bíró Bence
Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
9. osztály
312:506390 m
17.Földi Adrienn
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Vajóczki Eszter
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Dienes Renáta
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
312:554461 m
18.Bánka Kristóf
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Kovács Kristóf Ákos
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Kulcsár Benedek
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
313:323156 m
19.Józsa Viktória
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Polónyi Attila
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
Tóth Alex
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
9. osztály
314:013336 m
20.Trajter Éva
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Kovács Petra
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Földi Mónika
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
314:263153 m
21.Nagy Dorottya
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Ináncsi Evelin
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
Viszoki Blanka
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
10. osztály
314:365001 m
22.Hajnal Dániel
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Ringeisen Viktor
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
Varga Anikó
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Debrecen
9. osztály
314:372928 m
23.Orbán Tibor
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
10. osztály
Papp Lívia
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
10. osztály
Dezső Tamás
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
10. osztály
314:404869 m
24.Keserű Zsolt
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
Berecz Dénes
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
Ordasi Máté
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
9. osztály
214:583378 m
25.Klinga Zoltán
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
Bóta Brigitta
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
nincs
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
9. osztály
112:403156 m
26.Borsos Viktor
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Joó Gergely
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
Szentpéteri Péter
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája, Püspökladány
10. osztály
112:402529 m
27.Kurucsó Boglárka
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Pálfalvi Katalin
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
Pap Brigitta
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
9. osztály
112:413258 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Teski Tamara
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Komáromi Mátyás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Lugosi Lilla
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
1013:203585 m
2.Kis Levente
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
12. osztály
Papp Ágnes
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
12. osztály
Varga Péter Tamás
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló
12. osztály
1013:303249 m
3.Varnyú Dóra
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Ruskó Eszter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
Szücs Pálma
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
12. osztály
913:114986 m
4.Péter Bálint
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Sebestyén Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Jakab Farkas Attila
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
914:235655 m
5.Deli József Csaba
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Fekete Benjámin Gyula
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Kiss János
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
11. osztály
914:403141 m
6.Vida Gergő
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Al Nuwaiki Dániel
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
Krupinszki Balázs
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
11. osztály
914:593990 m
7.Vida Soma
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Szulyák Mátyás
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
Vámosi Boldizsár
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
10. osztály
915:006090 m
8.Csontos Dávid
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Radócz Róbert
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Németh Bálint
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
614:374986 m
9.Burka Bettina
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Fülöp Ágota
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
Szajkó Gréta
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok
11. osztály
514:075592 m
10.Fazekas Kinga
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Kiss Fanni
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
Oláh Dóra
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény
11. osztály
514:523849 m
11.Káposztássy Máté
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Vilimszky Nándor
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
nincs
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
414:132910 m
12.Tátrai Richárd
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Matiscsák Eszter
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Stefán Réka
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
414:232829 m
13.Csontos Marianna
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Hegyi Luca
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Gris Judit
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
414:514539 m
14.Szabó István János
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Czinke Ágnes
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
Nagy Dalma
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
11. osztály
414:544992 m
15.Mata András
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
11. osztály
Szegedi Dániel
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
11. osztály
Nagy Alán
Miskolci Szakképzési Centrum Andrassy Gyula Szakközépiskolája, Miskolc
11. osztály
415:012793 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Beke Dénes
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Bíróné Katona Szilvia
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Kiss László Zoltán
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
1012:532466 m
2.Kun Anikó
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
Vámosiné Pacza Tünde
Debreceni Egyetem
Tóthné Fekete Anikó
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
813:205085 m
3.Mezeiné Gurbán Julianna
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Urbánné Dobos Erzsébet
Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
nincs
nincs
613:355205 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kővári Péter
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Griger Ákos
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Katona Emese
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum
1012:553201 m
2.Dr. Imre Gáborné
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája
Palya Tamás
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma és Szakképző Iskolája
nincs
-
1012:563201 m
3.Páles Zsolt
DE Matek Intézet
Horváth Gábor
DE Matek Intézet
Bessenyei Mihály
DE Matek Intézet
1013:333984 m
4.Iván Andrea
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
1014:274476 m
5.Horváth Ferenc
Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskola
Boldizsár Ottó
Csökmői Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Sárossy Tamás
Galgagyörki Gárdonyi Géza Általános Iskola
1014:432751 m
6.Kisné Papp Ágnes
Kis Gábor
nincs
nincs
1014:586603 m
7.Harsányiné Szécsi Ibolya Gizella
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Beke Béla
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Szentesi Norbert József
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
914:044074 m
8.Kovács Ferenc
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
Serényi Zoltán
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Ács Gábor
Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
714:573471 m
9.Dr. Battyányi Péter
Szabó Benedek
Mezei Botond
614:446015 m
10.Ocsenás Eleonóra
Szegedi Szakképzési Centrum
Pataki Magdaléna
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Pataki Zoltán
Szegedi Szakképzési Centrum
511:275118 m
11.Weinémer Sándor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Ó. Szabó Sándor
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Dobóné Szalóki Szilvia
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
512:424602 m