Medve Matektábor 2016 - Cegléd

Cegléd, 2016. február 12. - 2016. február 14.

Az eddigi legnépesebb téli táborunkat immár hagyományosan a ceglédi Dózsa György Kollégiumban rendeztük, ahol 105 diák és 19 szervező töltött együtt egy szép hétvégét.

Ebben a táborban is hódított a Mancslap, amire a diákok pecséteket gyűjthettek a tábor ideje alatt, s ezeket a végén értékes ajándékokra cserélhették.

A programban a megszokott és jól bevált játékokon, foglalkozásokon, vetélkedőkön túl újdonságok is fellelhetők voltak - többek között a 75 perc névre keresztelt logikai vetélkedő, valamint a szituáció-komikumos játék, amely az összekovácsolódást szolgálta.

Viszonylagos rövidsége ellenére a téli tábor sokaknak jelentett egy nagy adag újabb "medvés" élményt a "téli álom" időszakában.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABeke Marcell Zoltán5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar Angol Kéttannyelvű Ált.Isk.Budapest XXII
ABenkő Gábor6.Katona József Ált. Isk.Budapest XXI.
ABottlik Péter Tamás6.Kőrösi Csoma SándorBudapest
AJánosi Luca5.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
AMátéfy Ádám6.Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
AMócsy Mátyás6.Gregor József Általános IskolaBudapest
ANagy Balázs Sándor5.József AttilaMezőhegyes
ANémeth Borbála6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ANémeth Veronika5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ASzalanics Tamás6.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMINyíregyháza
AVarga Katica Zsófia6.Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
BBeke Barnabás György6.Budafoki Kossuth Lajos Magyar Angol Kéttannyelvű Ált.Isk.Budapest XXII
BCaracciolo Lara5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BEgyházi Hanna6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
BGörömbey László6.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
BLobitz Andor6.Kazinczy Ferenc gimnáziumGyőr
BMiklóssy Katinka6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
BOsztovits Levente6.Kossuth Lajos magyar-angol két tanítási nyelvű általános iskolaBudapest
BRadványi Zita6.Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
BSándor Zsófia5.ELTE Radnóti Miklós Gyakoorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BSzarvas András Damján6.Kazinczy Ferenc GimnáziumGyőr
BTarján Teréz6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
BVida Boldizsár6.Kossuth L. magyar-angol két tanítási nyelvű általános iskolaBudapest
KBiczó Benedek7.Kazinczy Ferenc GimnáziumGyőr
KÉcsi Dóra7.Kazinczy Ferenc GimnáziumGyőr
KHay Sára7.Kazinczy Ferenc GimnáziumGyőr
KKaproncai Bori7.Kazinczy F. Gimn?ziumGyőr
KMárkus Erik Krisztián7.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
KPenyige Zita Adrienn8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KSzauter Ábel8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
KSzauter Csanád7.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
KTamási Máté7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
KTóth Eszter7.Kazinczy Ferenc GimnáziumGyőr
LBiczó Kata8.Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest
LFóti Neszta7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LKecskés Dorka8.Szent II. János Pál IskolaközpontBudapest
LKillin Beáta7.ELTE Radnóti Miklós GyakorlóiskolaBudapest
LKorbai Gyöngyvirág8.Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
LLévay Kristóf8.Kodály Zoltán Ált. Isk. és GimnáziumBudapest
LMihályi Barnabás8.Marczibányi Téri Kodály IskolaBudapest
LNóniusz Gábor7.Balassi Nyolcosztályos GimnáziumBudapest
LSchenk Anna7.Szent István GimnáziumBudapest
LVarga Pál Patrik7.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest XI.
LWang Zi Yue8.Móricz Zsigmond GimnáziumBudapest
MBercsényi Gábor8.Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MDH Anna8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MKecskés Bence8.DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és általános iskolájaDebrecen
MKovács Borbála8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MMakovi Dorka Blanka8.Fazekas Mihály gyakorlóBudapest
MRaisz Olivér8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MRumi Zoárd8.Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
MSomogyvári Dóra8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
MSzakáll Fanni8.Budapesti Fazekas Mihály Ált. Isk. és GimnáziumBudapest
MSzékely Bálint8.NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
MTímár Ármin8.ELTE Radnóti Miklós GyakorlóiskolaBudapest
MYao Yu He8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló GimnáziumBudapest
NAdámy Márton8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
NApáthy Száva9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
NBraun Titanilla9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NDobosi Péter László9.Vajda János GimnáziumKeszthely
NGál Milán9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
NGátmezei Kornél8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
NJulinek István9.SZTE Gyak. Gimn. és Ált. Isk.Szeged
NKozma Hanna9.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
NNémeth Ágoston8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
NRemény Olivér9.Bolyai János GimnáziumKecskemét
NRuzsa Kata9.SzTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
UPGál Dávid12.Tiszaparti Római Katolikus Gimnázium és Általános IskolaSzolnok
UPSzekrényes Regina12.ELTEBudapest
UPSzűcs Villő12.Érdi Vörösmarty M GimnáziumÉrd
XBerényi Gergő10.Varga Katalin GimnáziumSzolnok
XDobák Dávid10.Katona József Gimnázium KecskemétKecskemét
XGátmezei Zoltán10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
XGavallér Balázs Krisztián10.Mechwart András Informatikai és Gépipari SzakközépiskolaDebrecen
XGyarmati Zalán10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
XGyimesi Felícia Gréta10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
XKecse Nagy Bendegúz10.Weöres Sándor Ált. Isk. és GimnáziumBudapest IX
XKecskés Áron10.Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XKőrösi Ákos10.DE K L Gyak. Gimn. és Ált. Isk.Debrecen
XNémeth Ferenc10.Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi SzakközépiskolájaSzolnok
XSárfi Gergő10.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
YCsahók Tímea11.Németh László GimnáziumBudapest
YCsallóközi Kristóf11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YDrahanovszki Vilmos10.Bolyai János GimnáziumKecskemét
YFonyó Diána11.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
YGál Róbert10.Bárdos László GimnáziumTatabánya
YGyenge Krisztina Napsugár10.Kossuth Lajos Gyakorló gimnáziumDebrecen
YHegyi Eszter Barbara11.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium,Szakközépiskola és KollégiumEger
YIgnéczi Orsolya11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YLászló András10.Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumKiskunhalas
YLengyel Letícia11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSum Csaba11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YTóta Zsuzsanna Julianna11.Gárdonyi Géza Ciszterci GimnáziumEger
ZBogáromi Dávid12.ELTEBudapest
ZCs. Kiss Veronika12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZKomáromi Mátyás12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZKovács Panna12.Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZLugosi Lilla12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZOlej Dóra12.Soproni Széchenyi István GimnáziumSopron
ZPilarsky Márk11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZRuskó Eszter12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSelmeci Bianka11.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest XVIII. ker.
ZTörök Ivett12.Fazekas Mihály gimnáziumDebrecen
ZVarnyú Dóra12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZZsámboki Ákos11.Bányai Júlia GimnáziumKecskemét

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Bernadett (Csibe)
AFülöp Anna (Anna)
BBalogh Tamás László (Bill)
BFehér Anna (Panni)
KFarkas Margit (Gitta)
KSzűcs Virág (Virág)
LDian Csenge (Csenge)
LFüstös Vivien (Vivi)
MHarsányi Tamás (Pitbull)
MLantos András (Bandi)
NSzekrényes Regina (Regi)
NKlausz Milán (Milán)
prMikulán Attila (blick)
prSzőke Nóra Gabriella (Nóri)
UPBalogh Adrienn (Ada)
UPVarga László (VaLaci)
XKovács Péter (mizo)
XHadfi János (Jani)
YBeringer Dorottya (Dóri)
YBogáromi Dávid (Dávid)
ZKátay Tamás (Katay)

Medve Matektábor 2016 - Cegléd

Cegléd, 2016. november 3. - 2016. november 6.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABiró Palmira6.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
ADienes Erik6.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
AGULYÁS PÉTER6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
AJánosi Luca6.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
AMezey Dorottya6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és KollégiumGödöllő
AMihályi Bendegúz5.Szent András Katolikus Általános IskolaSzentendre
ATarján Bernát5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
KKovács Máté7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
KMárkus Erik8.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
KRóth András8.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KSzabó Zsuzsanna7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
KTarján Teréz7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
UPAlmási Nóra12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
UPCs. Kiss Veronika12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
UPCsahók Tímea12.Németh László GimnáziumBudapest
UPKovács Panna12.Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi EgyetemBudapest
UPLengyel Letícia12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
UPSelmeci Bianka12.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest
UPSum Csaba12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
UPVarga Péter Tamás12.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
XAdámy Márton9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
XApáthy Száva10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XBodnár Ákos10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XBodnár Máté10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XCsörgő Dávid Sándor10.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
XDienes Luca9.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
XKecse Nagy Bendegúz10.Képesség-és Tehetség Fejlesztő IskolaBudapest
XKecse Nagy Gergely9.Képesség-és Tehetség Fejlesztő MagániskolaBudapest
XMihályi Barnabás9.II. Rákóczi Ferenc Gimnázium BudapestBudapest
XSomogyvári Dóra9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
XSzékely Bálint9.NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
YBerényi Gergő11.Varga Katalin GimnáziumSzolnok
YBraun Titanilla10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YGál Milán10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YGavallér Balázs Krisztián11.DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai SzakgimnáziumaDebrecen
YGémes Imre10.Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry KollégiumHódmezővásárhely
YGyarmati Zalán11.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
YJulinek István10.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YKovács Ádám10.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
YKozma Hanna10.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
YNémeth Ferenc11.Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi SzakgimnáziumaSzolnok
YPál Viktória10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YRuzsa Kata10.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YZentai Zsuzsanna Kata10.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
ZBudai Judit Erzsébet 11.Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos GimnáziumMosonmagyaróvár
ZCsabai Bence12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZCsallóközi Kristóf12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZFonyó Diána12.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
ZGál Róbert11.Bárdos László GimnáziumTatabánya
ZGyimesi Felícia Gréta11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZNémeth Róbert12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZPántya Réka11.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZPilarsky Márk12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZVadász András12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest

Szervezők

CsoportNév
AKecskés Boglárka (Boglárka)
ASzekrényes Regina (Regi)
KBánszki István (Melír)
KGál Dávid (Dávid)
prGyimesi Bernadett (Csibe)
prMikulán Attila (blick)
UPKátay Tamás (Katay)
XFüstös Vivien (Vivi)
XRuskó Eszter (Eszter)
YLantos András (Bandi)
YSzabó Gréta (Gréti)
ZKovács Péter (mizo)
ZKlausz Milán (Milán)