Medve Matektábor 2015 - Sástó

Sástó, Ifjúsági tábor, 2015. július 1. - 2015. július 7.

2015. július 1-7. között immár negyedik alkalommal vettük birtokba a sástói Mátra Tábort.

A Medve Matektábor jól bevált programjai és néhány kreatív újdonság ebből a táborból sem hiányozhattak: foglalkozások, tortúra, tételátadás, sportviadalok, egész napos túra, kincskereső, batka-árverés és még sok más izgalom biztosította a jó hangulatot.

A tábor vendégül látta a Magyar Telekom Okosdigitális programjának előadóit, akik a felelős internethasználatról tartottak előadást a fiataloknak.

Vendégünk volt a Legyen más a szenvedélyed! program küldöttsége is, akik az Animal Cannibals vezetésével egy óriási hangulatú bulit és játékos estet rendeztek a táborban. Igen, az Animal Cannibals valóban fellépett a matektáborban!

Hagyományainkhoz híven ellátogattunk a sástói kilátóba és a tábor közelében fekvő kalandparkba is, ahol mindenki lecsúszhatott a bobpályán és más izgalmas játékokat is kipróbálhatott.

És ha mindez nem lett volna elég, a batkaboltban a táborban szerzett batkákért cserébe mindenki bevásárolhatott, így a gyerekek értékes ajándékokkal térhettek haza.

Ennél több élményt nehéz lenne egy hétbe belezsúfolni. Aki nem hiszi, járjon utána! 2016-ban folytatjuk! :)

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABalázs Bálint5.Hevesi József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaHeves
ABottlik Péter Tamás5.Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest
ADér Alex5.Napkori Jósika Miklós Általános IskolaNapkor
AEgyházi Hanna5.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
AHázi Donát Zsolt5.Barsi Dénes Általános IskolaKomádi
AHázi Zsombor Dominik5.Barsi Dénes Általános IskolaKomádi
AHercik Gergely5.Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános IskolaBudapest
AIgnáth Máté5.Barsi Dénes Általános IskolaKomádi
APuskás Sebestyén5.Barsi Dénes Általános IskolaKomádi
ARadványi Zita5.Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaMezőkövesd
ARigó Balázs5.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
ASzigeti Péter5.Tinnyei Kossuth Lajos Általános IskolaTinnye
ASzögi Marcell5.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
AZóka Zsolt5.Boglári Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonboglár
BBarta Piroska5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BCaracciolo Lara5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BGódor Linda5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
BGörömbey László5.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
BHerskovits Dávid5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BKozák Roland5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
BMátéfy Ádám5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
BMihályi Marcell5.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
BMiklóssy Katinka5.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
BOrosz Fruzsina5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
BOttrok Veronika5.Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
BPapp Marcell Miklós5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
BSzabó Csenge5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
BSzatmári Mihály5.Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest
CBencze Csongor Zsolt6.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
CBollér Henrik6.Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai IntézetPécs
CHarján Rebeka6.II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, ÓvodaGyöngyös
CHodászi Dominika6.Kiss Árpád Általános IskolaBalassagyarmat
CHonvéd Péter6.Törökvész Úti Általános IskolaBudapest
CImreh Júlia6.Béke Utcai Általános IskolaSzeged
CKalocsa Ádám6.Győri Gárdonyi Géza Általános IskolaGyőr
CMárkus Erik Krisztián6.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
CMócsy Mátyás5.Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános IskolaBudapest
CSzauter Csanád6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
CTörök Ignác Bálint6.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
CTóth Armand Kevin6.Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaKunszentmárton
CVágó Bendegúz Zsolt6.Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
CZsapka Lilla6.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
DAczél-Szabó János6.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
DAlgayer Zoltán6.Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános IskolaDunavarsány
DAmbrus Aladár Tamás6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DBabos István7.Dr.Csepregi Horváth János Ál. és AMICsepreg
DBarkai Hanga Kincső6.Miskolci Herman Ottó GimnázumMiskolc
DDózsa Gábor6.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
DKecskeméti Balázs6.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
DMájer Zsófia6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
DNagy Dániel Máté7.Zamárdi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaZamárdi
DOsztényi József6.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
DPónácz András6.Veszprémi Rózsa Úti Általános IskolaVeszprém
DSzita Gergely6.Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécs
DTácsik Luca Csenge6.Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános IskolaBudapest
DTamási Máté6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
DTörök Gergő6.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
KÁrvay Péter7.Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest
KBiczó Kata7.Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest
KBodó Regina7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
KDósa Dávid Bendegúz7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
KDudola Domonkos Áron7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
KFazekas Lajos7.Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti IskolaEger
KKerek Dominik7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
KLegény Lili7.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
KOttrok Gabriella7.Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
KRéthelyi Gergely7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
KSpinyhért Máté Bendegúz7.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
KTerenyi István7.Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaKaposvár
KVeres János Teodor7.Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és ÓvodaMiskolc
KVincze Zoltán7.Gyulai Implom József Általános IskolaGyula
KZávogyán Dávid7.Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest
LAmberg András7.Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal GimnáziumBudapest
LAntal Réka7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LBukor Tamás7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
LCsótai Enikő7.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
LGál László7.Gothard Jenő Általános IskolaSzombathely
LGátmezei Kornél7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LKirsch Buda Koppány7.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
LMatiz Eszter7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LMihalik Dániel7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
LMorvay Eszter7.Hunter College High SchoolNew York
LPapp Márton7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LPurzsa Aletta7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LSántha Máté7.Gothard Jenő Általános IskolaSzombathely
LSzigeti Zsuzsa7.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
LTóth Gellért7.Gothard Jenő Általános IskolaSzombathely
MAdámy Márton7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
MHetényi Domonkos7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
MHorváth Zsófia7.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
MJáger István Attila7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MKrizsán László7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MLittmann Márton7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MLukács Réka7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MMihályi Barnabás7.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
MMonyók Gréta7.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
MNagy Kristóf Gergő7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
MNovák Benedek7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MPenyige Zita Adrienn7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSalga Mirtill Flóra7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MTímár Ármin7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MVolford Márton7.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
NAjtai Boglárka8.Bolyai János Katolikus Általános IskolaSzerencs
NGál Szabolcs8.Egri Dobó István GimnáziumEger
NGáspár Bálint9.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
NHegedüs Péter8.Kőkúti Általános IskolaTata
NHercik Miklós8.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
NHonvéd Tímea8.Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond GimnáziumBudapest
NKelemen Gréta8.Rétsági Általános IskolaRétság
NKovács Ádám8.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
NKozma Hanna8.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
NMóricz Aurél8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NNagy Benedek8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NPál Diána8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
NSchneider Adrien8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemet
NTörök Máté8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NVarga Ákos8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
YBalázs Bence9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YDudok Eszter9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
YEcker Júlia9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YFóti Adorján9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
YKovács Etelka9.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumOrosháza
YKovács Patrik9.Pécsi Leőwey Klára GimnáziumPécs
YKovács Péter10.Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi SzakközépiskolaKarcag
YKovács Tamás Barnabás9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YLászló András9.Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumKiskunhalas
YMóricz Benedek9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YNagy Gergely9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YRadnai Bálint9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
YSzabó Natália Noa9.Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és KollégiumBalatonalmádi
YTapolcsányi Balázs9.Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal GimnáziumBudapest
YVarga Koppány Péter9.Bocskai István Katolikus Gimnázium és SzakközépiskolaSzerencs
YVolford Anita9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZÁdám Lídia Anita10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZBánóczi Anna11.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ZBubonyi Zsuzsanna11.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ZFonyó Diána10.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
ZGelesz Annamária10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZGyenge Krisztina Napsugár10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
ZHegyi Eszter Barbara10.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
ZJuhász Vivien11.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ZKovács Nóra10.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
ZMócsy Miklós12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZOlej Dóra11.Soproni Széchenyi István GimnáziumSopron
ZPurzsa Ákos10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZSzabadfalvi Dániel10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZTóta Zsuzsanna10.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
ZVágó Nóra Mária11.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZZsámboki Ákos10.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét

Szervezők

CsoportNév
ATátrai Alida (Alcsi)
AGyimesi Bernadett (Csibe)
BSajben Stefánia (Stefi)
BMikulán Attila (blick)
CKovács Noémi (Noémi)
CFehér Anna (Panni)
DSzűcs Virág (Virág)
DBalogh Tamás László (Bill)
KBalogh Adrienn (Ada)
KZelena Réka (Réka)
LFarkas Margit (Gitta)
LHarsányi Tamás (Pitbull)
MLantos András (Bandi)
MKecskés Boglárka (Boglárka)
NHagymássy Gábor (Minyon)
NTóth Amanda (Amanda)
prKlausz Milán (Milán)
prBánszki István (Melír)
prVarga László (VaLaci)
YKátay Tamás (Katay)
YKántor Tamás (Tomi)
ZTóth László Márton (Laci)
ZSzabó Dániel (Dani)