Medve Szabadtéri Matekverseny 2015 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2015. május 23.

A debreceni Medve Szabadtéri Matekverseny rekordszámú, közel 600 résztvevővel zajlott 2015. május 23-án. Gratulálunk minden résztvevőnek!

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Lengyel Ádám
Zolnai Bence
Fekete Anna
1012:08n/a
2.Görömbey László
Nagy Mihály
Szabados Gergő
813:31n/a
3.Tamás Szabolcs
Bucsánszky Zsombor
Körmendi Márton
714:41n/a
4.Tóthvári Gábor
Tóth-Ábri Benjámin
Oláh Márk
714:53n/a
5.Perge Attila
Balázs Máté
Dobos Kornél
614:09n/a
6.Hegedűs Patrik
Németh Zsófi
Bíró Janka
614:20n/a
7.Olasz Viktória
Koós Beatrix
Rákóczi Anna
614:30n/a
8.Nagy Eszter
Sipos Csenge
Fekete Panna
614:42n/a
9.Bodrogvári-Csikó Dóra
Sápi Flóra
Petrovics Péter
614:48n/a
10.Molnár Richárd
Takács Veronika
Vincze Tamás
614:51n/a
11.Nyári Péter
Páll Dominik
Major Tamás
614:52n/a
12.Hermann Dénes
-
Vigh Gergő
514:23n/a
13.Czakó Anna
Demeter Hedvig
Nagy Bánk
514:23n/a
14.Gulyás Alexandra
Képiró Daniella
Ökrös Gergő
514:29n/a
15.Demcsák Virág
Kapus Nóra
Vida Anna
514:36n/a
16.Stoll Hanna
Bozsó Szonja
Komló Petra
514:56n/a
17.Kovács Mihály
Szabó Lajos
Kiss Gábor
411:52n/a
18.Kósa László
Kerényi Áron
Simkovics Zekő
412:17n/a
19.Pálos Bence
Mészáros Móricz
Fehér Kristóf
414:06n/a
20.Farkas Mihály
Sárközi Kitti
Szilák Noémi
414:18n/a
21.Tősér Levente
Süveges Gábor
Farkas Natália
414:28n/a
22.Geisz Andor
Karácsony Anna
Gergely Kristóf
414:31n/a
23.Barta Inez
Csapos Zsolt
Kovács Sándor
414:38n/a
24.Katus Dóra
Dorner Anna
Major Lilla
414:39n/a
25.Ádám Petra
Bátor Diána
Blaskó Zsanett
414:41n/a
26.Bódi Zsófia
Nemoda Ditta
Szász Tünde
414:42n/a
27.Dér-Herendovics Zsolt
Petz Dávid
Trenka Dominik
414:46n/a
28.Babicz Ágoston
Borsodi Noémi
Urbin Letícia
414:51n/a
29.Zahuczky Zsófia
Kiss Brigitta
Laczkó Réka
414:54n/a
30.Sipos Máté
Kovács Kornél
Wolff Peter
414:57n/a
31.Karanyicz Kristóf
Szabó Kristóf
Szőllősi Bence
313:44n/a
32.Ladányi-Pára Zsuzsanna
Kónya Erika
Svecz Lilla
313:50n/a
33.Molnár Panna
Molnár Borbála
Csordás Nóra
313:50n/a
34.Sipos Áron
Pálóczi Balázs
Kovács Bianka
313:56n/a
35.Bistey Noémi
Kondorosi Panna
Hárnási Réka
313:59n/a
36.Kovács Anna
Szilágyi Lili
Szabad Kata
314:02n/a
37.Árkosy Hanna
Fekete Richárd
Boján Vince
314:14n/a
38.Kiss Gréta
Kiss Bendegúz
Vida Györgyi
314:16n/a
39.-
Juhász Zoltán
Holléry Balázs
314:18n/a
40.Zakar Zalán
Zakar Zente
Győri Kende
314:19n/a
41.Sipeki Ádám
Pogonyi Márton
Zimány Bendegúz
314:20n/a
42.Neuwirth Laura
Kakuk Anna
Zajácz Eszter
314:56n/a
43.Sipos Jázmin
Szűcs Anna
Horváth Eszter
314:58n/a
44.Kocák László
Horváth Dominik
Buza Petra
314:58n/a
45.Dankó Csenge
Juhász Zsófia
Kovács Rebeka
315:00n/a
46.Eperjesi Dániel
Gecső Tamás
Tóth Márk
211:06n/a
47.Antalóczy Nóra
Pásztor Panna
-
211:36n/a
48.Páy Tamás
Thúróczy Kristóf
-
212:40n/a
49.Ádám Judit
Kállai Ernő Martin
Krem Lili
212:59n/a
50.Ráduly Lili
Forgács Fanni
Jászberényi Klaudia
213:16n/a
51.Bertalan Petra
Müller Zsüliet
Gáti Noémi
213:37n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Deák Bence
Mircz Máté
Balázs Artúr
1014:35n/a
2.Kovács Borbála
Salga Mirtill
Penyige Zita
1014:50n/a
3.Berke Orsolya
Kurtán Kitti
Bohács István
1014:52n/a
4.Major Márk
Kollár Bence
Bernáth Szabolcs
815:00n/a
5.Csóka Péter
Tátrai Dorka
Szentei Júlia Zsófia
712:39n/a
6.Csáji Viktor
Monyók Gréta
Bulátkó Attila
712:57n/a
7.Benyák Bence
Gajdos Gergely
Bíró Bence
713:22n/a
8.Gajdos Balázs
Lakatos Lili
Póka Lili
714:20n/a
9.Péter Kristóf
Katus Dávid
Olsavszky Dóra
714:51n/a
10.Bodó Regina
Dézsi Zoé
Hajdu Ágnes
714:52n/a
11.Székely Márk
Péter Lajos
Juhász András
613:21n/a
12.Horváth Zsófia
Legény Lili
Szigeti Zsuzsa
614:58n/a
13.Kalmár Donát
Gurbán Bálint
Madura Máté
615:00n/a
14.Végert Ignác
Viroszt Eszter
Veréb Csenge
513:58n/a
15.-
Illés Evelin
Hajagos Kincső
514:40n/a
16.Balogh Tamás
Hamecz Flóra
Garzó Vince
514:51n/a
17.Vágó Melinda
Lóczi Lilla
Csóka Vera
514:53n/a
18.Fülöp Luca
Nagy Gergő
Kerék Dominik
514:56n/a
19.Emődi Zoltán
Réz Dávid
Suhaj Lilla Vivien
514:59n/a
20.Boros Ádám
Jónás Máté
Tatár Nagy Ármin
515:00n/a
21.Bordosi Attila
Páll Virág
Choma Bence
515:01n/a
22.Csapos Diána
Fodrászt Patrik
Varga Viktória
413:37n/a
23.Pálfalusi Diána
Lukács Anna Szilvia
Borbély Péter
413:59n/a
24.-
Petneházy Dorottya
Menyhárt Dávid
414:30n/a
25.Imets Ákos
Jámbor László
Kecskés Bence
414:38n/a
26.Dojcsák Balázs
Horváth István
Horváth Márton
414:40n/a
27.Fodor Gréta
Dörgő Zsófia
Bacskay Krisztina
414:53n/a
28.Mező Dóra
Somogyi Ágnes
Szabó Dóra Gabriella
414:55n/a
29.Kovács Izabella
Kormos Frida
Schultz Patrik
415:00n/a
30.Varga Mercedesz
Imre Bence Gyula
Lakics Dániel
415:00n/a
31.Kovács Zalán
Németh Gergely
Molnár Kristóf
312:57n/a
32.Csoszor Vivien
Csoszor Dorina
Szabó Ákos
313:22n/a
33.Lőrincz Ádám
Marhás Letícia
Papp Franciska
313:34n/a
34.Vajon Andor
Szarvas Balázs
Rideg Hunor
313:40n/a
35.Serbán István
Erdős Gellért
Varga Gergő
313:54n/a
36.Huszti Petra
Soós Tamara
Hamza Bernadett
313:55n/a
37.Juhos Zoltán
Huszti Tímea
József Csaba András
313:57n/a
38.Molnár Lilla
Szilágyi Bertalan
Mészáros Zsófia
314:06n/a
39.Barta Orsolya
György Fazekas Boglárka
Kerek Tímea Aletta
314:08n/a
40.Szabó József
Sipos Máté
Dobrosi T. Szabolcs
314:13n/a
41.Veres Petra
Nagy Vivien
Szakál Boglárka
314:29n/a
42.Nagy Marcel
Mihályi Zsófia
Bélteki Adrián
314:31n/a
43.Perge Bence
Polyák Bence Martin
Groholy András
314:41n/a
44.Sebő Bojána
Szlanyina Tímea
Kaiser Márk
211:58n/a
45.Tóth Csaba Tibor
Tóth Ivett
Tóth Szilvia
212:07n/a
46.Daragó Fanni
Fodor Anna
Gál Julianna
212:53n/a
47.Vass János
Nagy Dominik
Szalai Tibor
112:11n/a
48.Kis-Simonka Dénes
Varga Tamás
Koscsák Péter
112:40n/a
49.Herczeg Balázs
Sarkadi József
Balla Sándor
113:17n/a
50.Marton Réka
Bordán Rita
Holácsik Zsóka
113:18n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Lelesz Nikolett
Kővári Péter Viktor
Noszály Bettina
714:29n/a
2.Vida Soma
Szulyák Mátyás
-
714:59n/a
3.Nagy Gergely Bálint
Kőrösi Ákos
Tempfli Vivien
614:01n/a
4.Ignéczi Orsolya
Lengyel Letícia
Sum Csaba
614:47n/a
5.Péter Bálint
Tóth Szabolcs Balázs
Sebestyén Péter
514:30n/a
6.Halászlaki Dóra
Kardos István
Palicskó Bettina
514:32n/a
7.Farkas Lilla
Tószegi Fanni
Nagy Lajos Adolf
514:48n/a
8.-
Kiss Evelin
Utasi Borbála
514:50n/a
9.Nemes Csongor Viktor
Buri Balázs
Takács Martin Márk
514:54n/a
10.Stiegelmayer Máté
Kádár Krisztián
Herczeg Laura
413:47n/a
11.Buri Tamás
Ménes Mátyás
Rinyu Bálint
414:50n/a
12.Nagy Enikő
Nagy Gergely
Szabó Emese
414:54n/a
13.Radócz Róbert
Németh Bálint
Csontos Dávid
312:14n/a
14.Dobos Zoltán
Schiwert Rajmond
Szabó Gergő
312:49n/a
15.Bene Imre Mihály
Boros Gergely
Ványi Levente
313:22n/a
16.Kiss Fanni
Oláh Dóra
Rózsa Dorottya
313:27n/a
17.Deli József Csaba
Kiss János
Fekete Benjámin Gyula
313:49n/a
18.Keserű Viktória
Pósalaki Rebeka
Dávid Bettina
314:07n/a
19.Hertelendi Dorotina
Márton Gréta
Sűrű Cintia
314:15n/a
20.-
Szabó Benedek
Hajnal Dániel
314:43n/a
21.-
Borsos Viktor
Joó Gergely
211:46n/a
22.Helmeczi Gréta
Miron Diána
Tóth - Szolnoki Éva
211:48n/a
23.Horváth Demeter
Országh Levente
Szikszai Máté
212:16n/a
24.Terjék Dávid
Farkas Dominika
Kapalyag Bence
213:10n/a
25.Bur Bence
Kolozsi Kíra
Tóth Fanni
213:11n/a
26.Prím Eszter
Ratkai Andrea
Szűcs Dávid
112:14n/a
27.Bana István
Rajna Viktor Károly
Szabó Dániel
112:35n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Almási Nóra
Pilarsky Márk
Varga Balázs
1013:05n/a
2.Csapó Tamás
Szabó Eszter
-
913:57n/a
3.Varga Péter
Kis Levente
Papp Ágnes
514:26n/a
4.Kiss Hanna
Harmaci Marcell
Varga Máté
514:42n/a
5.Varnyú Dóra
Ruskó Eszter
Lugosi Lilla
514:59n/a
6.Ferenczik Lilla
Varga Zoltán Donát
Ordasi Zoltán
412:37n/a
7.Juhász Ádám
Prodan Richárd Ovidiu
Agárdi Péter
213:32n/a
8.Varga Ákos
Lengyel Bence
Kujbus Balázs
214:15n/a
9.Budai István
Réz Ádám
Utasi Orsolya
214:50n/a
10.Tóth Balázs
Lisovszki Szilárd
Dubóczki Dániel
110:41n/a
11.Bur Eszter
Erdei Réka
Gidófalvi Kitti
110:45n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Beke Dénes
Bíróné Katona Szilvia
Kiss László Zoltán
1014:59n/a
2.Kondor Ágnes
Kondor Judit
Varga Imola
915:00n/a
3.Dr. Szabó Beáta
Dr. Telepovszki Ágnes
-
815:01n/a
4.Szűcs István
Sós Krisztina
Kriston Zoltán
712:59n/a
5.Szicsekné Bander Emília
Szicsek János
Szicsek Attila
713:58n/a
6.Szabadosné Harangi Gabriella
Szabados Zsolt
Szabados Eszter
514:45n/a
7.Geisz Adrienn
Dr. Geiszné Kemecsei Erzsébet
dr. Kovácsné Krecz Ágnes
515:03n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Hajdu Lajos
Horváth Gábor
Bessenyei Mihály
1014:36n/a
2.Palyáné Berki Éva
Dr. Imre Gáborné
Imre Vanda
613:32n/a
3.Kállay Csilla
Vámosi Attila
Vámosi Angéla
512:02n/a
4.Boldizsár Ottó
Horváth Ferenc
Sárréti Tamás
513:25n/a
5.Iván Andrea
Görömbeyné Bartha Éva
Görömbey Péter
514:56n/a
6.Weinémer Sándor
Ó Szabó Sándor
Dobóné Szalóki Szilvia
413:09n/a
7.Harsányiné Szécsi Ibolya
Rácz Csaba
Szentesi Norbert József
414:13n/a
8.Ács Gábor
Kovács Ferenc
Serényi Zoltán
414:21n/a