Medve Matektábor 2014 - Sástó

Sástó, Ifjúsági tábor, 2014. július 14. - 2014. július 20.

2014. július 14-20. között harmadjára tért vissza a Medve Matektábor a Mátrában fekvő Sástóhoz.

A Medve Matektábor népszerű programjai ebből a táborból sem hiányozhattak: foglalkozások, Tortúra, Tételátadás, Kincskereső, tanár-diák sportviadalok és érdekes előadások egyaránt színesítették a programot.

A résztvevők egy egész napos túrán is részt vettek, ahol változó nehézségű túraútvonalak közül választhattak.

Hagyományainkhoz híven ellátogattunk a sástói kilátóba és a tábor közelében fekvő kalandparkba is, ahol mindenki lecsúszhatott a bobpályán és más izgalmas játékokat is kipróbálhatott. 

De hiába is magyarázzuk - a matektábor egy olyan életérzés, amit mindenkinek személyesen kell átélnie! Találkozunk 2015-ben!

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AAndó Viola5.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Általános IskolaSzeged
ADózsa Gábor5.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
AFóti Neszta5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AFrcska Döme Ákos5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
AKecskeméti Balázs5.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
AKovács András5.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
AMárki-Zay János5.Szegedi Zrínyi Ilona Általános IskolaSzeged
AMihályi Marcell4.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
AStomfai Gergely5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ATörök Gergő5.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
AVárkonyi Zalán Vilmos5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AWilliams Hajna5.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Általános IskolaSzeged
BAlgayer Zoltán5.Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános IskolaDunavarsány
BBélteczki Bence5.Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános IskolaDunavarsány
BDudás Máté5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
BHosnyánszki Noémi5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
BKormos Balázs Zoltán5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
BLohinai Mór5.Budapest XXI. Kerületi Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános IskolaBudapest
BLosonczi Lilla5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
BMócsy Mátyás5.Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános IskolaBudapest
BSleisz Dániel5.Százhalombattai Eötvös Loránd Általános IskolaSzázhalombatta
BSzita Gergely5.Városközponti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécs
BSzmodics Levente László5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
BTőke Péter5.Százhalombattai Eötvös Loránd Általános IskolaSzázhalombatta
CBarkai Hanga Kincső5.Heman Ottó GimnáziumMiskolc
CKereszthury Péter5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
CKovács Mihály5.Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDerecske
CKuknyó Guidó5.Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
CReimann Kristóf5.Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Álatlános IskolaBudapest
CSchneider Lilia Timea5.Kecskeméti Corvin Mátyás Általános IskolaKecskemet
CSzabó Gábor Bence6.Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
CSzűcs Klára Réka5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
CTácsik Luca Csenge5.Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános IskolaBudapest
CVarga Dóra5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
CVörösbaranyi Bernárd5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
DDósa Dávid Bendegúz6.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
DKorbai Gyöngyvirág6.Remetekertvárosi Általános IskolaBudapest
DMakovi Dorka6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DMáthé Kristóf Attila6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
DNagy Domonkos Kristóf6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DPapp Lénárd6.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
DRajkai László6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DRéthelyi Gergely6.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
DSalga Mirtill Flóra6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
DSándor Zsombor6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
DSzabó Bendegúz6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
DTerenyi István Zoltán6.Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaKaposvár
EAdámy Márton6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
EDo Hoang Anh6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
EDudola Domonkos6.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
EKrizsán László6.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
EMezei Jázmin6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
EMihályi Barnabás6.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
ENagy Kristóf Gergő6.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ESomogyvári Dóra6.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ESzabó Marcell6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
ESzakáll Fanni6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ETímár Ármin6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ETubak Dániel6.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
EVolford Márton6.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
KAndrás Mátyás7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
KBorka Bálint7.Szent Benedek IskolaközpontBudapest
KDobó Hanna Sára7.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
KDobosi Péter László7.Keszthelyi Vajda János GimnáziumKeszthely
KFrank Tamás7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
KHajdu Bence Ferenc7.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
KHercik Miklós7.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
KHetényi Domonkos7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
KKormos Gergely7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
KMóricz Aurél7.Bornemisza Péter GimnáziumBudapest
KRuzsa Kata7.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Általános IskolaSzeged
KSzász Kristof7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
KVatai Dalma7.Babits Mihány Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LBagó Alexandra7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LCzirják Lilla7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LFormanek Balázs7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
LGilányi Fanni7.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
LHajdu Márton7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LKenyeres Panna7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LKovács Zsombor7.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
LKozma Hanna7.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
LKun András7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
LLaczkó Réka7.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
LLénárd Kristóf7.Újpesti Babits Mihály Gimnázium Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolájaBudapest
LMacGill Szonja7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
LRemény Olivér7.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
LTörök Máté7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LTóth Vivien Mercédesz7.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
MBalázs Bence8.Hevesi József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaHeves
MBartha Balázs8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
MBesenyi Tibor7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MBraun Titanilla7.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Általános IskolaSzeged
MHalvaksz Júlia8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MKovács Ádám7.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
MMályusz Attila8.Újbudai Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
MMatyasi Lilla Nóra8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MMóricz Benedek8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MNagy Gergely Bálint8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
MNémeth Ferenc8.Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok
MTörök Ferenc József8.Nyíregyházi Főiskola Apáczia Csere János Gyakorló Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményNyíregyháza
MTótth Sarolta7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MVarga Bálint8.Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskola Általános Iskola Zrínyi Ilona TagiskolaDorog
XBányai Dóra Tímea9.Neumann János Középiskola és KollégiumEger
XCseh Viktor8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XDobránszky Hanna Réka8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XGavallér Balázs Krisztián8.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
XHegyes Andrea9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XLáng Bence Szilveszter8.Városmajori GimnáziumBudapest
XMárki-Zay Anna8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XNovák Beáta Flóra9.Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumBudapest
XPántya Réka8.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
XPósa Szonja Polett9.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló GimnáziumSzeged
XSarkadi Mária9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XSzatmári Judit9.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
XTóta Zsuzsanna Julianna9.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
XVigh Botond9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XVolford Anita8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YAlmási Nóri9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YAndó Angelika9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YBencs Judit9.Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum, Boros Sámuel SzakközépiskolaSzentes
YCs. Kiss Veronika9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YÉrsek Ákos9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YHorváth Bence11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YHraboczki Attila Márton9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
YJuhász Gábor9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
YKovács Gergely Bulcsú9.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
YPásztor Szabolcs9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YStomfai Dániel9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
YSzékely Dalma9.Németh László GimnáziumBudapest
YVadász András9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YVáradi Mátyás9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
YZsámboki Ákos9.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZBabik Bálint11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZBottlik Judit10.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
ZHagymássy Gábor12.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
ZKántor Tamás12.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZKis Levente10.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
ZKomlósi Teréz10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZMári László Levente10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZMócsy Miklós11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZNagy Dániel10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ZRuskó Eszter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZUrbán Csenge11.Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumBudapest
ZVágó Nóra Mária10.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZVarga Péter10.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
ZVarnyú Dóra10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
AKovács Noémi (Noémi)
ABalogh Adrienn (Ada)
BTátrai Alida (Alcsi)
BGyimesi Bernadett (Csibe)
CPiczil Fruzsina (Fruzsi)
CKecskés Boglárka (Boglárka)
DZelena Réka (Réka)
DMikulán Attila (blick)
ESajben Stefánia (Stefi)
EKlausz Milán (Milán)
KDian Csenge (Csenge)
KLantos András (Bandi)
LMáthé Boglárka (Bogi)
LVarga László (VaLaci)
MKovács Péter (mizo)
MHarsányi Tamás (Pitbull)
prMándi László (Pacó)
prBánszki István (Melír)
XBalogh Tamás László (Bill)
XHadfi János (Jani)
YSzőke Nóra Gabriella (Nóri)
YSzűcs Gergely (Koala)
ZTóth László Márton (Laci)
ZBátyi Tamás László (Bratyó)