Medve Matektábor 2014 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence tábor, 2014. július 25. - 2014. július 31.

2014. július 25-31. között a Medve Matektábor immár sokadjára tért vissza a Zemplénben fekvő Pusztafalura.

A délelőtti foglalkozásokon kívül sok érdekes délutáni és esti matematikai vetélkedő, valamint egyéb program is színesítette a programot: ezek közül kiemelendő a Tortúra, a Tételátadás, a Legyen Ön is Batkamilliomos, a számháború, az egész napos túra, a Logikai Kaland, a közös éneklések, valamint a sportvetélkedők.

Folytatódott a Tiszta udvar, rendes ház című egész hetes program, ahol a táborozók feladata saját szobáik rendben tartása és dekorálása volt.

A felsoroltakon kívül minden táborozó felülhetett Öreg Bence szekerére is, ami Pusztafalut és környékét bejárva a festői Zemplénen át kalauzolta a gyerekeket.

"...mert a matektábor nemcsak délibáb, irigyelhet minket a fél világ, együtt mulat tanár és diák!" :)

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABálint Martin Attila5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AHarangozó Péter5.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
AKórodi Kristóf5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AKőrösi Réka5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
ALe Viet Dung5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ALengyel Ádám5.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
AMatkó Norbert5.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
AMissonier Vincent5.Ecole Primaire PraromanPraroman, Svájc
ANémeth Konrád5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ANguyen Hai Anh5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumaBudapest
APetrozsényi Júlia5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
ASzőke Csenge5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
AVitai Simon5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AZay Zsombor5.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
BBalogh Csaba5.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
BFarkas Csanád6.Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
BFekete Bálint6.Szolnoki Fiumei Úti Általános IskolaSzolnok
BGalgóczy Gábor5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
BGril de Guern Olivér Quirin6.Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest
BKotulyák Tamás5.Németh László GimnáziumBudapest
BKozaróczy Csaba5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
BKucsma Lehel Péter5.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
BKunsági Soma5.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
BLévay Kristóf6.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
BNagy Gergely5.Hajdúszoboszlói Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaHajdúszoboszló
BSzerecz Vilmos6.Németh László GimnáziumBudapest
BVarga Pál Patrik6.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
BWladár Dániel6.Jókai Mór német nemzetiségi általános iskolaBudapest
CAdámy Márton6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
CGablyasz Dániel Péter6.Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és AlapiskolaKassa
CKecse Nagy Gergely6.Kispesti Gábor Áron Általános IskolaBudapest
CKecskés Dorka6.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CKocsis Anett6.Bábolnai Általános IskolaBábolna
CKovács Anna6.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
CNémeth Ágoston6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
CPapán Attila6.Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és AlapiskolaKassa
CRévész Dominik6.Debreceni Bocskai István Általános IskolaDebrecen
CTarnay Márton6.Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest
CTörköly Róbert6.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
CUjházy Noémi Mária6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
CVincze Kornél László6.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
CYao Yu He6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KBozóki Enikő6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
KBrandreth Garret6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KCsörgő Dávid7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
KGalambos Árpád6.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
KGrósz Kíra7.Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDerecske
KHaas Attila6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KKancsal Márk7.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
KKis Roland7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
KPónácz András6.Veszprémi Rózsa Úti Általános IskolaVeszprém
KSchrott Márton7.Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános IskolaDunakeszi
KSemegi László Mihály7.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
KSipos Szilárd Zsolt7.Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és KollégiumSárospatak
KSzabó Árpád7.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
KSzőcs Áron6.Montreál, Kanada
LBarnóth Gábor7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LBodnár Máté7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LCsukás Ádám7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LHubay Csenge7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
LKocsis Gergő7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
LMohácsi Márton7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LNyul Dávid7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LPólya Mátyás7.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
LRiedel Zsuzsanna7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LSamók Dávid7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LSeres Soma7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
LUjlaky Balázs7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LUmann Dávid7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MBachmann Laura Adrienne7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MBerényi Gergő8.Szolnoki Fiumei Úti Általános IskolaSzolnok
MCsák Anna7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MFábián Csenge Zita8.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest
MGál Milán7.Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok
MGyimesi Felícia Gréta8.Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok
MHuszár Dóra7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MKökény János7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
MKoleszár Panna7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MLencse Zsanett8.Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaDunaharaszti
MMissonier Alicia7.Cycle d`orientation MarlyMarly, Svájc
MSipos Balázs Gergő8.Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és KollégiumSárospatak
MSukola Gergely8.Magyar Tannyelvű AlapiskolaPerbete
MSzekeres Nóra8.Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
MSzurop Szonja Hanna8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
NCzakó Áron8.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
NFóti Adorján8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
NFülöp Levente8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
NHanák Zoltán8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
NKecskés Áron8.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NKőrösi Ákos8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
NMályusz Attila8.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
NNagy Enikő8.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
NPapp Krisztián8.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
NPituk Gábor8.Veszprémi Kossuth Lajos Általános IskolaVeszprém
NSebestyén Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NStark Péter Bence8.Veszprémi Rózsa Úti Általános IskolaVeszprém
NSzakály Marcell8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
NTóth Szabolcs Balázs8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NVerpeléti Rita8.Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaDunaharaszti
XBalogh Júlia9.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
XGebri Tünde9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XHorváth Balázs9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XIgnéczi Orsolya9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XKecse Nagy Bendegúz9.Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XLengyel Letícia9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XLukács Domokos9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XMagyari Éva Anna9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
XNguyen Hai Yen9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XPálvölgyi Bence9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XPásztor Szabolcs9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XPólya Dorottya Boglárka9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XSum Csaba9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
XTa Dieu My9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XTóth Anna9.Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma És DiákotthonaDebrecen
XVágó Ákos9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XZsolt Róbert Károly9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YAlmási Nóri9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YBenkő Glória9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YBudai Éva9.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
YCsahók Tímea9.Németh László GimnáziumBudapest
YCsoma Rita9.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest
YCzirkos Angéla9.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
YDancsok Edina11.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
YFülöp Eszter10.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
YGyörök Lídia10.Németh László GimnáziumBudapest
YKovács Panna10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YKucsma Luca Zsuzsanna9.Egri Dobó István GimnáziumEger
YNagy-Székely Helga9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest
YPálvölgyi Eszter9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest
YSelmeci Bianka10.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest
YStark Patrícia9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
YSzabó Eszter10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSzekrényes Regina11.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZAlmási Péter11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZBadacsonyi István András11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZBogáromi Dávid11.Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumKiskunhalas
ZGál Dávid10.Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
ZGyuris Ágota10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZKalina József11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZKucsma Levente István11.Egri Dobó István GimnáziumEger
ZLesch Marcell11.Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumVác
ZMózes Árpád Benedek10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZPap-Takács Gergely11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZPlaszkó Noel10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZRuskó Eszter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSzántó Imre10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSzász Dániel Soma11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZSzűcs Villő Mária10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZTari Balázs11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZTörök Dániel10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZVályi András11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZsBánszki Eszter12.Neumann János Középiskola és KollégiumEger
ZsCsernák Tamás12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZsFarkas Ágnes12.Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZsFarkas Gitta11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZsFehér Anna11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZsFülöp Anna12.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
ZsHorváth Bence11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZsKecskés Boglárka12.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZsKerepesi Veronika11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZsKocsis Gábor Sándor11.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ZsKovács Adorján Márk11.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
ZsKovács Bálint11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ZsLőrinczy Zsófia Noémi12.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ZsOláh Zsófia12.Egri Dobó István GimnáziumEger
ZsSeress Dániel12.Debreceni Református Kollégium Dóczy GimnáziumaDebrecen
ZsSzűcs Virág12.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZsTóth Réka11.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző IskolaBudapest
ZsVarga Péter Tamás10.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Bernadett (Csibe)
AFüstös Vivien (Vivi)
BZelena Réka (Réka)
BBeringer Dorottya (Dóri)
BGregó Kinga (Kinga)
CMikulán Attila (blick)
CBodó Ádám (Ádám)
KKátay Tamás (Katay)
KDian Csenge (Csenge)
LKántor Tamás (Tomi)
LDudás Zsolt (DZs)
MLantos András (Bandi)
MHagymássy Gábor (Minyon)
NCsóka Győző (Győző)
NKlausz Milán (Milán)
prSzőke Nóra Gabriella (Nóri)
prCsorvási Ágnes (Csorvi)
prStark Orsolya (Orsi)
prKocsis Réka (Réka)
prMándi László (Pacó)
prTátrai Alida (Alcsi)
prErdey-Grúz Mária (Mária)
prBalogh Tamás László (Bill)
prPiczil Fruzsina (Fruzsi)
prBalogh Adrienn (Ada)
prBalogh Csaba (Neil)
prVarga László (VaLaci)
prBánszki István (Melír)
prHegedüs Zsófia (Zsófi)
XHarsányi Tamás (Pitbull)
XSzobonya László (Sirpi)
YHadfi János (Jani)
YZelena Zsombor (Zebra)
YSajben Stefánia (Stefi)
ZSzűcs Gergely (Koala)
ZBörcsök József (Joe)
ZsSzitás István (Pesta)
ZsTóth László Márton (Laci)