Medve Szabadtéri Matekverseny 2014 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2014. május 24.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Harangozó Péter
Matkó Norbert
Lengyel Ádám
1013:37n/a
2.Balogh Tamás
Mircz Máté
Péter Kristóf
913:31n/a
3.Perge Attila
Dobos Kornél
Balázs Máté
913:53n/a
4.Kecskés Bence
Repkó Dávid
Imets Ákos
812:46n/a
5.Török Gréta
Erdei Zsófia
Szabó Vivien
813:15n/a
6.Felföldi Levente
Sándor László
Zay Zsombor
813:34n/a
7.Nagy Boglárka
Bóné Bernadett
Török Gábor
813:55n/a
8.Révész András
Major Gergő
Újházi Ferenc
814:18n/a
9.Viroszt Eszter
Végert Ignác
Veréb Csenge
814:21n/a
10.Bessenyei Ádám
Katus Dávid
Olsavszky Dóra
714:49n/a
11.Molnár Bence
Bodnár Imre
Tóth Tamás
714:55n/a
12.Kovács Mihály
Szabó Lajos
Sápi Csaba
613:29n/a
13.Tahóczki Réka
Kácsor Viktória
Dorogi Orsolya
613:38n/a
14.Balogh Lili
Éles Boglárka
Varga Bettina
613:38n/a
15.Kuli Dorina
Mező Margaréta
Szalkai Jázmin
613:46n/a
16.Hercz Ádám
Korompai Hunor
Máté Sándor Máté
613:53n/a
17.Pekár Eszter
Szentpéteri Sarolta
Illés Lilla
613:53n/a
18.Tóth István
Szmolen Péter Márk
Jenei Zsófia
614:02n/a
19.Pórszász János
Rácz Soma
Szabó Bálint
614:05n/a
20.Hamecz Flóra
Kaszás Zsófia
Kiss Gréta
614:07n/a
21.Erdős Gellért
Petridis Marcos
Tatos Levente
614:19n/a
22.Kósa László
Kerényi Áron
Simkovics Zekő
614:20n/a
23.Estók Zsófia
Borók Panna
Lajtos Luca
614:22n/a
24.Emődi Zoltán Ádám
Kovács Henriett
Kerék Dominik
614:31n/a
25.Tasi Márk
Ádám Attila
Osváth Kornél
614:56n/a
26.Bozsó Szonja
Gyöngyösi Lili
Juhász-Budai Brigitta
614:56n/a
27.Pogonyi Márton
Zimány Bendegúz
Sipeki Ádám
614:57n/a
28.Németh Gergő
Kovács Zalán
Molnár Kristóf
614:57n/a
29.Karakó Bálint
Soós Csenge
Karakó Dorina
512:01n/a
30.Bódi Zsófia
Fehér Patrícia
Szász Tünde
512:28n/a
31.Boros Ádám
Réz Dávid
Suhaj Lilla Vivien
512:46n/a
32.Fülöp Luca
Mihályi Zsófia
Király Dalma
512:48n/a
33.Nagy Dávid
Bíró Nándor
Szacsuri Bálint
513:14n/a
34.Fodor Anna
Gál Julianna
Daragó Fanni
513:15n/a
35.Serbán István
Jámbor László
Garzó Vince
513:16n/a
36.Laczkó Réka
Mészáros Eliza
Zahuczky Zsófia
513:33n/a
37.Schaff Zsuzsanna
Szacsuri Panna
Lövei Katalin
513:59n/a
38.Kiss Brigitta
Mészáros Lujza
-
514:00n/a
39.Jagamos Dávid
Boldizsár Péter
Benke Bálint
514:03n/a
40.Czakó Noémi
Jónás Máté
Tatár-Nagy Ármin
514:13n/a
41.Ádám Petra
Farkas Szabina
Blaskó Zsanett
514:14n/a
42.Bacskay Krisztina Arianwen
Végh Katalin
Kis-Simonka Dénes
514:35n/a
43.Karsai Máté Sándor
Váradi Mirjam Gyöngyi
Tóth Gábor
514:43n/a
44.Trenka Dominik
Petz Dávid
Tóth Máté
514:45n/a
45.Nagy Dániel
Pércsi Donát
Domokos Csilla
514:51n/a
46.Gál Benjámin
Csendes László Dominik
Kovács Gergely
514:59n/a
47.Tóth Gabriella
Csukás Anna Jázmin
Szentpáli Bianka Anna
515:00n/a
48.Hliva Márk
Kürti Márton Zsolt
Marsa Erik Benjámin
414:35n/a
49.Szakál Boglárka
Veres Petra
Tóth Ivett, Tóth Szilvia
414:52n/a
50.Mudri Balázs
Nagy Zsófia
Seres Andor
414:59n/a
51.Király Lili
Ráduly Lili
Jászberényi Klaudia
312:31n/a
52.Márton Lajos
Csizmarik Dániel
Barna Kristóf Bendegúz
313:08n/a
53.Kovács Ákos
Tóth Barna
Domokos Adrienn
314:00n/a
54.Farkas Natália
Fehér Margaréta
Nemoda Ditta
314:07n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Hoór Csilla
Mercsényi Zsófia
Illés Gergely
914:48n/a
2.Osváth Boróka
Bartha Balázs
Kőrösi Ákos
813:59n/a
3.Buzga Levente
Nemes Bálint
Somogyi Attila
713:25n/a
4.Burai Nóra
Kiss Evelin
Utasi Borbála
714:00n/a
5.Imre Dalma
Varga Veronika
Joó Gergely
714:00n/a
6.Szabó Csenge Zsófia
Sajtos Áron
Nagy Zsófia
714:18n/a
7.Kelemen Balázs
Szarvas Balázs
Vadász Levente
714:26n/a
8.Kecskés Áron
Kecskés Előd
Major Gábor
714:27n/a
9.Berke Orsolya
Kurtán Kitti
Pellei Sándor
714:28n/a
10.Hajdu Bence
Szilágyi Gergő
Nagy Levente
714:35n/a
11.Hercz Norbert
Nagy Dávid
Siró Dániel
714:47n/a
12.Csoszor Dorina
Csoszor Vivien
Deli János
714:54n/a
13.Rosa Rubina
Cseszlai Annabella
Csóka Péter, Szentei Júlia
714:59n/a
14.Molnár Enikő
Szamosi Szabolcs
Soltész-Nagy Márton
613:51n/a
15.Mácsai Gergő
Szuhánszki Gergely
Stock Bence
614:59n/a
16.Pethe Bernadett
Vasvári Blanka
Jámbor Pál
513:15n/a
17.Róka Zita Lilla
Hajdu Rebeka
Antal Dominika
513:15n/a
18.Sebők Petra
Reusz Dóra
Ludányi Zsombor
513:33n/a
19.Garamvölgyi Kata
Ménes Mátyás
Bene Imre Mihály
514:00n/a
20.Bán Szabolcs
Horváth Demeter
Tóth István Erik
514:11n/a
21.Sipos Kolos
Katona Kristóf
Kepics János
514:13n/a
22.Kukucska Zsanett
Kis Gabriella
Vámosi Emília
514:21n/a
23.Borbás Tamás
Fekete Máté
Lajkó Petra
514:27n/a
24.Kovács Bendegúz
Máté-Budai Balázs Gábor
Németh László
514:28n/a
25.Sebő Bojána
Szatmári Laura
Gál Márk
514:31n/a
26.Sziráczki Soma
Deák Máté
Péter Gábor
413:44n/a
27.Csontos János
Csontos Ákos
Szmolen Sándor
413:47n/a
28.Tőzsér Anna
Sinka Ágnes
Tátorján Kata Petra
413:53n/a
29.Békési Tibor
Dürgő Gergely
Fülöp Patrik Norman
414:02n/a
30.Ignáth Bence
Szabó Máté
Szalai Ferenc
311:04n/a
31.Bán Dániel
Tomasovszki Márk
Csernyik Réka
311:10n/a
32.Szakál Vivien
Kovács Laura
Kis Krisztina
311:49n/a
33.Szabó Árpád
Gál Balázs
Kéri Erik
311:57n/a
34.Papp Csaba
Kanyári Kristóf
Varga Péter
311:57n/a
35.Ténai Krisztina
Csurkó Erika
Orosz László
312:06n/a
36.Korpai Nóra
Pátrovics Petra
Hrotkó Renátó
312:37n/a
37.Kis-Simonka Vince
Hegedűs Sándor
Danka Dániel
313:57n/a
38.Czobor Péter
Dudás Vivien
Varga Dóra
314:02n/a
39.Őri Bettina
Varga János
Szakál Szabolcs
314:05n/a
40.Balogh Márk Krisztián
Adamcsik Zoltán
Magdics István
314:29n/a
41.Lázár Richárd
Kovács Balázs
Tóth Gergely
212:50n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Almási Nóra
Cs. Kiss Veronika
Pásztor Szabolcs
1015:01n/a
2.Balogh Júlia
Sum Csaba
Szabó Eszter
812:17n/a
3.Szilágyi Márk
Pilarsky Márk
Varga Balázs
613:53n/a
4.Lovas Rita
Piroska Anikó
Szabó Balázs
412:30n/a
5.Németh Márta
Németh Mihály
Petró Balázs
413:37n/a
6.Illyés Gabriella
Füredi Szilárd
Bartha Zsolt
414:22n/a
7.-
Zentai Lili
Szakál Zsanett
414:24n/a
8.Dajka Dominik
Gurbán Tamás
Simkó Panna
414:25n/a
9.Vígvári Cseperke
Horváth Levente
Soós Marcell
414:27n/a
10.Barnák Nikolett
Tóth Krisztina
Barathy Laura
414:27n/a
11.Kovács Ákos
Konzili Dávid
Rudokasz Dávid
414:32n/a
12.Kiss Beatrix
Réz Ádám
Utasi Orsolya
414:38n/a
13.Szilágyi Nóra
Schmaus Dóra
Nagy Rebeka
414:53n/a
14.Csikos Bence
Pataki Károly
Szolnoki Szabolcs
313:47n/a
15.Gazsi Bettina
Kállai Zsófia
Körmendi Eszter
314:25n/a
16.Dávid Bettina
Keserű Viktória
Pósalaki Rebeka
314:52n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Jeges János Ádám
Kocsis Péter Koppány
Kovács Róbert
814:59n/a
2.Bán Róbert
Halasi Judit
Belső Borbála
713:13n/a
3.Varnyú Dóra
Szücs Pálma
Ruskó Eszter
514:36n/a
4.Dömők Adrienn Manna
Teski Tamara
Fábián Zsófia
413:18n/a
5.Józsa Priscilla
Balogh Norbert
Lugosi Lilla
414:24n/a
6.Fehér Sára
Koszta Alexandra
Tóth Szabolcs
315:03n/a
7.Bódi Katalin
Bolyós Zsanett
Utasi Ágnes Boglárka
315:04n/a
8.Szűcs Éva
Horváth Barbara
Vonyik Dóra
214:22n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kis Gábor
Szobonya László
Kovács Péter
1013:31n/a
2.Dr Imre Gáborné
Palyáné Berki Éva
Pierog Istvánné
1014:58n/a
3.Németh Nándor
Simkó Marcell
Simkó Dániel
913:24n/a
4.Ács Gábor
Serényi Zoltán
Kovács Ferenc
414:59n/a
5.Harsányiné Szécsi Ibolya
Rácz Csaba
Szentesi Norbert József
314:54n/a
6.Óvári Gábor
Molnár Tamás
Koszticza Marcell
211:03n/a
7.Boldizsár Ottó
Horváth Ferenc
Sárközi Tamás
211:19n/a