Medve Matektábor 2013 - Sástó

Sástó, Ifjúsági tábor, 2013. július 8. - 2013. július 14.

2013. július 8-14. között másodjára tért vissza a Medve Matektábor a Mátrában fekvő Sástóhoz.

A táborban köszönthettük Domokos Gábor Professzor Urat, a BME tanárát, aki Várkonyi Péterrel közösen a Gömböc nevű test felfedezője. A Gömböc az utóbbi években világszenzációvá vált. A táborozók részesei lehettek egy kiváló előadásnak a témában, mely óriási sikerrel zárult. A Gömböcről bővebben a www.gomboc.eu oldalon olvashatnak.

A résztvevők egy egész napos túrán is részt vettek, ahol változó nehézségű túraútvonalak közül választhattak.

A Medve Matektábor népszerű programjai ebből a táborból sem hiányozhattak: foglalkozások, Tortúra, Tételátadás, tanár-diák sportviadalok és érdekes előadások egyaránt színesítették a programot.

Hagyományainkhoz híven ellátogattunk a sástói kilátóba és a tábor közelében fekvő kalandparkba is, ahol mindenki lecsúszhatott a bobpályán és más izgalmas játékokat is kipróbálhatott.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABarta Gábor5.Gádor Általános IskolaBudapest
ABucys Tóni5.Lisznyai utcai Általános IskolaBudapest
AKántor András5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
AKecskés Dorka5.Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest
AKovács András4.Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános IskolaBiatorbágy
AKrizsán László5.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
AMihályi Barnabás5.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
ARóna András5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
AStomfai Gergely4.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ASzűcs Balázs5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
ATörköly Róbert5.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
AVincze Kornél László5.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
AVolford Márton5.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
BAdámy Márton 0.Kempelen Farkas Gimnázium Budapest
BBalogh Csaba5.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
BBodó Regina5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BDézsi Zoé5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BDo Hoang Anh5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BDudola Domonkos5.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
BMudri Balázs5.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
BNagy Kristóf Gergő5.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
BNémeth Ágoston5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BSteigler Ádám László5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BSzász Attila5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
BTerenyi István Zoltán5.Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaKaposvár
BTímár Ármin5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
C(ifj.) Rajkai László5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CCsiszár Bendegúz Péter5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CDobosi Péter6.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
CDürgő Virág6.Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDerecske
CHalász Anna6.Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDerecske
CIpacs Vivien6.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest
CLénárd Kristóf6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolájaBudapest
CMezei Jázmin5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
CMihalik Dániel5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
CRemény Olivér6.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
CRéthelyi Gergely5.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
CSomogyvári Dóra5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
CSzéplaki Péter Soma5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DBarnóth Gábor6.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
DBraun Titanilla6.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Általános IskolaSzeged
DCsukás Ádám6.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
DFuksz Laura6.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
DKovács Ádám6.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
DKovács Zsombor6.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
DLosonczy András6.Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
DRúzsa Kata6.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Általános IskolaSzeged
DSemegi László Mihály6.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
DSeres Soma6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
DSipos Szilárd Zsolt6.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
DSós Henrik6.Szilády Áron Református GimnáziumKiskunhalas
DSzabó Árpád6.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
KBalázs Bence7.Hevesi József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Körzeti Általános TagiskolaHeves
KBesenyi Tibor6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KGál Krisztián7.Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
KHorváth Demeter7.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
KKaszás Regina7.Gödöllői Petőfi Sándor Általános IskolaGödöllő
KKiss Patrik7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
KNagy Gergő7.Csömöri Mátyás Király Általános IskolaCsömör
KNémeth Ferenc7.Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzolnok
KPap Levente7.Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
KRydzewski Anna7.Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
KSmuk András7.Gödöllői Petőfi Sándor Általános IskolaGödöllő
KSzendrei Dávid Péter7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
KSzurop Szonja Hanna7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
KTörök Ferenc7.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
KVerpeléti Rita7.Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaDunaharaszti
LBalogh Júlia8.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
LHerczeg Kristóf7.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
LHorváth Levente8.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
LKapcsos Nándor7.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
LKőrösi Ákos7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LKovács Gergely Bulcsú7.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
LMárki-Zay Anna7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LMissonier Alicia7.Ecole Primaire PraromanPraroman, Svájc
LNagy Enikő7.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
LNagy Gergely7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LPántya Réka7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
LSipos Balázs Gergő7.Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és KollégiumSárospatak
LTapolcsányi Balázs8.Csömöri Mátyás Király Általános IskolaCsömör
LTóth Szabolcs Balázs7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LVolford Anita7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MBekes Nándor8.Városmajori Gimnázium Budapest
MBodolai Előd8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
MGál Hanna8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MHraboczki Márton8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MKecskés Áron8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
MKovács-Sebestény Szilárd8.Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumBudapest
MLelesz Nikolett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
MMolnár Brigitta8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
MStomfai Dániel8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
MSzabafalvi Dániel8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
MSzékely Dalma8.Németh László GimnáziumBudapest
MTóth Miklós8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
MVáradi Mátyás8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MZsámboki Ákos8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
XAlmási Nóra8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XBalaton Anna Lolita9.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
XCsortos Csaba8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XÉrsek Ákos8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XFöldi Sándor8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XHonti Kristóf8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XHunyady Márton8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XKomlósi Mátyás8.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
XKovács Bence9.Baktay Ervin GimnáziumDunaharaszti
XMári László Levente9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XSzűcs Villő9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XTörök Péter8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XÜrmössy Anna8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XVadász András8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XVágó Nóra Mária9.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
YBánóczi Anna9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YBiró Dominika9.Városmajori GimnáziumBudapest
YBottlik Judit9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
YBubonyi Zsuzsanna9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YFehér Anna10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YJuhász Vivien9.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
YKomlósi Teréz9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YLugosi Lilla9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YNagy Dániel9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
YNagy Vendel9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YRuskó Eszter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YSzabó Eszter9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSzemenyei Zsuzsanna9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YSzigeti Ferenc9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YVarnyú Dóra9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YZombory Zita9.Városmajori GimnáziumBudapest
ZBánszki Eszter11.Neumann János Középiskola és KollégiumEger
ZCsernák Tamás11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZFarkas Ágnes11.Vörösmarty Mihály GimánziumÉrd
ZForgács Péter12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZFüstös Vivien12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZHagymássy Gábor11.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
ZHalasi-Czalbert Pál11.Szent István Sport Általános Iskola és GimnáziumJászberény
ZHorváth Bence11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZJuhász Blanka10.Kecskeméti Katona József GimnáziumKecskemét
ZKántor Tamás11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZKecskés Boglárka11.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZKovács Bálint10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ZMeleg András10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZSzűcs Virág11.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZTóth Réka11.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző IskolaBudapest
ZZsoldos Enikő10.Turner Fenton, IB kozepiskolaKanada

Szervezők

CsoportNév
ATátrai Alida (Alcsi)
AGyimesi Bernadett (Csibe)
BBeringer Dorottya (Dóri)
BDian Csenge (Csenge)
CZelena Réka (Réka)
CMikulán Attila (blick)
DBalogh Adrienn (Ada)
DKlausz Milán (Milán)
KBörcsök Bence (Bence)
KHadfi János (Jani)
LPerjési Gábor (Szultán)
LSzitás István (Pesta)
MDudás Zsolt (DZs)
MHarsányi Tamás (Pitbull)
prErdey-Grúz Mária (Mária)
prPiczil Fruzsina (Fruzsi)
prStark Orsolya (Orsi)
prTreit Noémi (Noj)
prBánszki István (Melír)
veDomokos Gábor ()
XLantos András (Bandi)
XSzűcs Gergely (Koala)
YBalogh Tamás László (Bill)
YSzőke Nóra Gabriella (Nóri)
ZSzobonya László (Sirpi)
ZVarga László (VaLaci)