Medve Matektábor 2012 - Sástó

Sástó, Ifjúsági tábor, 2012. július 19. - 2012. július 25.

A 2012. július 19-25. között rendezett Medve Matektábor helyszíne a Mátrában fekvő Sástó volt.

A táborban köszönthettük Szemerédi Endre Abel-díjas matematikust, aki kedves feleségével együtt látogatott el a táborba, és egy igen emlékezetes és vidám előadást tartott.

Vendégünk volt Kallós Béla, a nyíregyházi Szent Imre Gimnázium matematikatanára, aki szintén egy rendkívül érdekes előadással örvendeztetett meg bennünket.

A résztvevők egy egész napos túrán is részt vettek, ahol négyféle túraútvonal közül választhattak.

A délelőtti foglalkozásokon túl sok érdekes délutáni és esti matematikai vetélkedő is színesítette a programot: ezek közül kiemelendő a Tortúra, a Tételátadás, a Citius-altius-fortius és a Legyen Ön is Batkamilliomos!

Ellátogattunk a sástói kilátóba és a tábor közelében fekvő kalandparkba is, ahol mindenki lecsúszhatott a bobpályán és más izgalmas játékokat is kipróbálhatott.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ACsukás Ádám5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
AGémes Imre5.Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry KollégiumHódmezővásárhely
AHalász Bence5.II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaDunaharaszti
AHubay Csenge5.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest
AKancsal Márk5.Belvárosi Általános IskolaSzolnok
AKugler Valentin5.Tamási Áron Általános Művelődési Központ Általános IskolájaKisláng 
AMissonier-Piera Alicia5.Franciaország
AMohácsi Márton5.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest
ANagy Vanda Orsolya5.Izbégi Általános IskolaSzentendre
ARaffai Lili5.Izbégi Általános IskolaSzentendre
ARiedel Zsuzsa5.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest
ATótth Sarolta5.Losonci Téri Általános IskolaBudapest
AUmann Dávid5.Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti IskolaBudapest
AVallus Máté5.id. Szabó István Általános Iskola, Óvoda és Körzeti KönyvtárCered
BBoros Csaba Márk6.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaOroszlány
BHanák Zoltán5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
BKaszás Regina6.Gödöllői Petőfi Sándor Általános IskolaGödöllő
BKovács Borbála6.Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaDunaharaszti
BKovács Etelka6.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
BKubovics Márton6.Farkasréti Általános IskolaBudapest
BMorvai Ákos6.Heves Város Nevelési Oktatási Intézmény Körzeti Általános TagiskolaHeves
BNagy Veronika6.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
BPántya Réka6.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
BPipis Panna5.Kálvin Téri Református Általános IskolaMakó 
BPólya Mátyás5.Nyíregyházi Bem József Általános IskolaNyíregyháza
BSamók Dávid5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BSzabó Árpád5.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
BVerpeléti Rita6.Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaDunaharaszti
CBabik Barna6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CBalázs Bence6.Heves Város Nevelési Oktatási Intézmény Körzeti Általános TagiskolaHeves
CBatári Emese Rita7.Dunakeszi Bárdos Lajos Általános IskolaDunakeszi
CBursics Balázs6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CFehér Mirtill Bettina7.Serényi László Általános IskolaPutnok
CHajdú Ádám Dániel7.Serényi László Általános IskolaPutnok
CKis Leila7.Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és ÓvodaHomrogd
CLajos Panna6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
CNagy Gergely Bálint6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
CSáji Evelin Kitti6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
CSebestyén Péter6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
CSzitha András Gábor6.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
CSzurop Szonja6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
CVarga Bálint6.Pilisjászfalui Dózsa György Általános IskolaPilisjászfalu
KCzabán Tamás7.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
KGémes Antal7.Bethlen Gábor Református GimnáziumHódmezővásárhely
KJansson Julia7.Kvarnhjulet MölndalSvédország
KKővári Péter Viktor7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
KKucsma Luca7.Egri Dobó István GimnáziumEger
KLengyel Norbert7.Avasi GimnáziumMiskolc
KMagyari Éva Anna7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
KMagyari Sándor István7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
KSzabadfalvi Dániel7.Földes Ferenc GimnáziumMikolc
KSzántó Gábor7.Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sárándi Kossuth Lajos Általános IskolaSáránd
KSzántó József7.Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Sárándi Kossuth Lajos Általános IskolaSáránd
KSzücs Ármin7.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Általános IskolaSzeged
KTóth Miklós7.Földes Ferenc GimnáziumMikolc
KTótth András7.Losonci Téri Általános IskolaBudapest
KVarga Zita Krisztina7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
LAlmási Nóra7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LAndó Angelika7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LBencs Judit7.Kiss Bálint Református Általános IskolaSzentes
LCs. Kiss Veronika7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LÉrsek Ákos7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LKorom-Vellás Bálint7.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
LKovács Panna8.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
LLocskai Béla8.Kálvin Téri Református Általános IskolaMakó 
LNagy Odett7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LPapp Krisztián7.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
LPipis Bence8.Kálvin Téri Református Általános IskolaMakó 
LPólya Dorottya7.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
LTörök Péter7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LTóth Anna7.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
LVadász András7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LVágó Ákos7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MFülöp Eszter8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
MHansel Soma8.
MJassó Gergely8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
MJuhász Kata8.Tarnamérai Általános IskolaTarnaméra
MJurca Eduard8.Mihai Eminescu KollegiumNagyvárad
MKovács Bence8.Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaDunaharaszti 
MMári László Levente8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
MMolnár Balázs8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
MMolnár Tamás8.Sárbogárd
MNagy Gergely Álmos8.Szegedi Zrínyi Ilona Általános IskolaSzeged
MPálfy Máté8.Németh László GimnáziumBudapest
MSchubert Mátyás8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
MSelmeci Bianka8.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
MSzabó Eszter8.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
MSzalontai Márton8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
NCsiszár Tamás9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
NFarkas Margit9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
NGergely Dominik Brúnó8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
NKiss Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NKucsma Levente9.Egri Dobó István GimnáziumEger
NLesch Marcell9.Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumVác
NMizsák Dániel8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NPlaszkó Noel8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
NSzántó Imre8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NSzeghy Boglárka9.Városmajori GimnáziumBudapest
NSzekrényes Regina9.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
NSzűcs Villő8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
NZatik Vilmos8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XBánszki Eszter10.Neumann János Középiskola és KollégiumEger
XBogáromi Dávid9.Kiskunhalasi Bibó István GimnáziumKiskunhalas
XCzabán Benjamin10.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
XFülöp Anna10.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
XFüzi Luca Sára10.Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
XHorváth Barbara10.Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola és SzakiskolaDebrecen
XKocsis Gábor9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
XOláh Zsófia10.Egri Dobó István GimnáziumEger
XPap-Takács Gergely9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XRácz Dávid9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XSzabó Dániel9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XSzántó Tibor10.Mechwart András Gépipari és Informatikai SzakközépiskolaDebrecen
XSzász Dániel Soma9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XSzőke Tamás9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XTari Balázs9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
XVajas Dóra10.Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
YBabik Bálint9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YBadacsonyi István András9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YBalogh Adrienn10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YBarna István10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YBolyós Zsanett10.Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Gróf Széchenyi István GimnáziumJászapáti
YEnglert Franciska9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YHorváth Bence10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YKátay Tamás9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YMócsy Miklós9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YMóricz Ádám10.Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és KollégiumSárospatak
YNagy Márton10.Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és KollégiumSárospatak
YPfeiffer Dániel9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
YSzűcs Virág10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
YTakács Anikó10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YTóth Réka10.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző IskolaBudapest
YUtasi Ágnes Boglárka10.Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Gróf Széchenyi István GimnáziumJászapáti
YVályi András9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZBodó Ádám12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZDian Csenge12.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
ZÉrsek Laura10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZFarkas Ágnes10.Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZForgács Péter11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZGaizer Bence11.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
ZGeszler Evelin11.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
ZHagymássy Gábor10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
ZHegedüs Zsófia11.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló GimnáziumSzeged
ZKocsis Réka12.Németh László GimnáziumBudapest
ZLőrinczy Zsófia Noémi10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ZMadarász Kristóf10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
ZMaklári Judit11.Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
ZSzilágyi Gergely Bence11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZTóth Édua Adriána10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZTóth Máté11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Bernadett (Csibe)
APiczil Fruzsina (Fruzsi)
BMikulán Attila (blick)
BZelena Réka (Réka)
CBeringer Dorottya (Dóri)
CKlausz Milán (Milán)
KLantos András (Bandi)
KBánszki István (Melír)
LSzőke Nóra Gabriella (Nóri)
LVarga László (VaLaci)
MMárkus Bence (Bubu)
MPerjési Gábor (Szultán)
NDudás Zsolt (DZs)
NMándi László (Pacó)
prHadfi János (Jani)
prBátyi Tamás László (Bratyó)
prErdey-Grúz Mária (Mária)
veKallós Béla ()
veSzemerédi Endre ()
XBoross Péter (Miniszter)
XSzitás István (Pesta)
YSzűcs Gergely (Koala)
YBalogh Tamás László (Bill)
ZTóth László Márton (Laci)
ZFridrik Richárd (Ricsi)