Medve Szabadtéri Matekverseny 2012 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2012. május 12.

2012. május 12-én rendeztük meg a 14. debreceni Medve Szabadtéri Matekversenyt.

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Bán Dániel
Buzga Levente
Végső Marcell
814:38n/a
2.Dobák Dávid
Farkas Máté
Bakó Ferenc
714:58n/a
3.Tóth Gergő
Molnár Bence
Major Marcell
515:00n/a
4.Rosa Rubina
Szabó Dóra
Egri Gyöngyvér
414:47n/a
5.Vámosi Boldizsár
Vida Soma
Siteri Vilmos
212:42n/a
6.Augusztin Zsolt
Gulyás Maja
Jakab Levente
213:28n/a
7.Csábi Dániel
Szathmáry Szilveszter
Török Kristóf
213:40n/a
8.Deák Levente
Sztahura Eszter
Ferkó Réka
214:10n/a
9.Farkas Bianka
Perez Emília
Nagy Anna
214:45n/a
10.Szakál Vivien
Piros Attila
Kiss Krisztián
214:50n/a
11.Horváth Gabriella
Fehér Máté
Horgász Imre László
214:59n/a
12.Adamcsik Zoltán
Magdics István
Pénzes Dániel
214:59n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Baran Zsuzsanna
Nagy Soma
Vámosi Ábel
1013:05n/a
2.Varga Balázs
Szilágyi Máté
Pilarsky Márk
1014:20n/a
3.Ordasi Zoltán
Varga Péter
Ferenczik Zoltán
613:00n/a
4.Zatik Vilmos
Mizsák Dániel
Bodrogi Boglárka
613:30n/a
5.Földvári Nóra
Vincze Zsófia
Tóth Bernadett
614:20n/a
6.Téglás Anna
Gál Klaudia
Gerdán Diána
414:18n/a
7.Ménes Enikő
Veres Flóra
Zsemberi Dániel
313:08n/a
8.Zsemberi Gábor 
Kálé Benedek
Körmendi Eszter
313:56n/a
9.Kállai Zsófia
Gazsi Bettina
Pap Emilia
314:02n/a
10.Kádár B. Hanna
Balog Ádám
Kiss Anna Ágnes
210:30n/a
11.Pénzes Klaudia
Pénzes Péter
Kiss Daniella
211:44n/a
12.Kiss Viktória
Lendvai Bernadett
Baranya Renáta
213:22n/a
13.Pénzes Nikolett
Vasvári Judit
Vágó Dominik
213:26n/a
14.Holácsik András
Kis-Simonka Vince
Daher Péter
214:00n/a
15.Izrael Fáta
Mata András
Káposztássy Máté
214:05n/a
16.Bertók Boglárka
Szabó István János
Majoros Petra
214:09n/a
17.Suszter Gábor
Kopcsó Dénes
Fekete Dávid
214:09n/a
18.Orosz Máté
Tátrai Ricsi
Bagyal Bálint
214:09n/a
19.Sóvágó Gábor
Danka Dániel
Hegedűs Sándor
214:14n/a
20.Barkó Barbara
Tóth Zsófia
Ulimájer Donát
214:37n/a
21.Molnár Klaudia
Kovács Kata
Demeter Dóra
214:43n/a
22.Molnár Anna
Kovács Kende Gyula
Kovács Balázs
214:55n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Czinege Zénó
Juhász Tamás
Vig Marcell
613:37n/a
2.Bán Róbert
Tarczali András
Tórh Attila
614:32n/a
3.Horváth Barbara
Szűcs Éva
Vonyik Dóra
514:55n/a
4.Szakálos Barnabás
Rozgonyi Anna
Burinda Zsófia
411:15n/a
5.Dikász Felícia
Papp Viktória
Tóth Boglárka
411:20n/a
6.Vincze Fanni
Leskó Fruzsina
Szarka Vera
411:21n/a
7.Stumf Máté
Tóth László
Stempel Richárd
411:27n/a
8.Simon Orsolya
Borsos Árpád
Füleki Tamás
411:35n/a
9.Frikker Balázs
Vígh András
Jaskó Dávid
412:31n/a
10.Gráfel Norbert
Konyári Zoltán
Szemenyei Gergely
412:40n/a
11.Belső Borbála
Halasi Judit
Ország Gábor
412:47n/a
12.Varnyú Dóra
Szücs Pálma
Ruskó Eszter
413:13n/a
13.Antal Réka
Fábián Zsófia Andrea
Tóth Dóra Panna
413:15n/a
14.Szász Gábor
Szűcs Orsolya
Kovács Tamás
413:16n/a
15.Szombatfalvi Eszter
Módis Márton
Szabó Odett
413:18n/a
16.Bodnár Zoltán
Mosony Roland
Sohajda Tamás
414:00n/a
17.Lengyel Márk
Pálinkás Dávid
Soltész Ágoston
414:23n/a
18.Nagy-József Miklós
Borsos Miklós
Réz Ádám
414:37n/a
19.Kozma István
Diczkó István
Kósa Bence
414:45n/a
20.Bulyáki Péter
Ivánku Gergő
Csepcsányi Lajos
414:47n/a
21.Gonda Milán
Iván Hunor
Pelyhe Bence
311:38n/a
22.Kiss Richárd
Paksi Gergő
Takács Tamás
313:43n/a
23.Fónagy Martin
Kis Dániel
Tóth Gergő
313:45n/a
24.Csató Sándor
Bartók Szilvia
Kis József
314:03n/a
25.Hegyes Benjamin
Vida Márk
Nagy Imre
211:24n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Orosz Erzsébet
Tamás Éva
Kallós Béla
1013:37n/a
2.Harsányiné Szécsi Ibolya
Szentesi Norbert
Rácz Csaba
914:57n/a
3.Tarsoly Zsófia
Egyed Gábor
Fórián László
813:24n/a
4.Ács Gábor
Serényi Zoltán
Kovács Ferenc
814:02n/a
5.Szabó Emese
Antal Ágota
0
814:49n/a
6.Turányi László
Cseke Tamás
Faragó István
814:50n/a
7.Boldizsár Ottó
Erdei Barnabás
Szigetiné Nekita Kornélia
714:43n/a
8.Kiss Máté József
Héri Orsolya
Barabás Zoltán
714:59n/a
9.Bódi Katalin
Bolyós Zsanett
Utasi Ágnes Boglárka
614:17n/a
10.Nyirán Péter
Gyurán Viktor
Érlaki Zita
412:28n/a
11.Gyarmati Gábor
Takács Balázs
Héjas Szilárd
414:50n/a
12.Koszticza Marcell
Óvári Gábor
Guba Boróka
414:50n/a
13.Szűcs Emese
Dienes Balázs
Galgóczi Imre
414:53n/a