Medve Szabadtéri Matekverseny 2010 - Budapest, Gellért-hegy

Budapest, Gellért-hegy, 2010. április 10.

2010. április 10-én rendeztük meg a 3. budapesti Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Izsák Krisztián
Krenner Márk
Nguyen Anh Tuan
915:00n/a
2.Weisz Ambrus
Fehér Zsombor
Janzer Barnabás
915:00n/a
3.Csiszár Tamás
Pizág Levente
Csilling Tamás
814:05n/a
4.Susits Mátyás
Szabó Dániel
Szakács Béla Benedek
814:15n/a
5.Cu Le Huy
Weinper Márton
Bartha Bálint
814:26n/a
6.Nagy Borbála
Fövényi Csilla
Hönigh Orsolya
814:43n/a
7.Bognár Máté
Katona János Dávid
Schwarz Tamás
814:49n/a
8.Mócsy Márk
Siket Csaba
Siket Olivér
814:58n/a
9.Karajos András
Nagy Kristóf
Németh Ignác
713:04n/a
10.Nemecskó Júlia
Szondy Borbála
Boross Géza
713:27n/a
11.Érdi-Krausz Tímea
Pethő Luca
Szalay Fanni
714:12n/a
12.Kocsis Gábor
Bódi Botond
Szanyi Erik
714:21n/a
13.Wiand Bianka
Guller Zoltán
Rozenberszki Dávid
715:00n/a
14.Tóth Máté
Kovács Gergely
Burian Lóránt
614:11n/a
15.Kézdy Luca
Bérces Klára
Gerőfi Anna
614:45n/a
16.Rehó Renáta
Szommer Zsófia
Markó Ábel
614:53n/a
17.Balogh Norbert
Lajtos Levente
Sevella Márton
614:55n/a
18.Katona Dániel
Olay Bence
Szabó Simon
513:57n/a
19.Lukács Sándor
Zelovics Szabolcs
Zsiga Attila
514:33n/a
20.Erdődi Péter
Formanek András
Simon Tamás
514:59n/a
21.Bíró Zsófia
Csabai Kitti
Kecskeméty Kyra
411:44n/a
22.Dózsa Eszter
Gönczi Georgina
Kerti Kornélia Anna
411:51n/a
23.Garát Péter Zsombor
Ludmann Levente
Horváth Donát Norbert
412:05n/a
24.Kispál Erika
Szarka Réka
Pham Viet Hung
412:06n/a
25.Badacsonyi István András
Mócsy Miklós
Juhász Kristóf
413:05n/a
26.Kiss Levente
Juhász Attila
Kecskés Péter
413:09n/a
27.Szávai Liliána
Bálint Luca
Szilágyi Diána
413:10n/a
28.Gilányi Fanni
Dóka Lili
Balás Dóra Katalin
413:58n/a
29.Meisel Ádám
Szöllős Tamás
Dihay Ádám
414:00n/a
30.Telkes Anita
Mohácsi Mihály
Szántó Viktória
414:18n/a
31.Varga Egon
Nagy Sándor
Kis Alexandra
414:26n/a
32.Fülöp Anna
Csernák Edina
Fülöp Eszter
414:32n/a
33.Dhillon Vikram
Perecz Gergely
Szlama Benedek
414:33n/a
34.Lengyel Petra
Kovács Emese
Karas Lívia
414:35n/a
35.Banu Virág
Gulyás Orsolya
Krasznai Adél
414:40n/a
36.Szöllős Levente
Moldován Péter
Winkler Péter
414:41n/a
37.Korompay Borbála
Kőrössy Anna
Szalay Dorottya
414:41n/a
38.Simon Áron
Kovács Nikolett
Pataki Angelika
414:41n/a
39.Babos Petra
Kapitány Fanni
Budai Blanka
414:50n/a
40.Egerszegi Zoltán
Borzák Zoltán
Balog Gergő
414:50n/a
41.Bouchelaghem Leila
Méry Anna
Illés Haibo
414:58n/a
42.Godó Gerda
Szőke Zsófia
Molnár Eszter
415:00n/a
43.Vas Olivér
Márkus Mónika
Varjas Norbert
311:04n/a
44.Egerszegi Ferenc
Kovács Zoltán
Precsinszki Rajmund
312:34n/a
45.Volenszki Gábor
Nagy Gábor
Pálinkás Balázs
312:49n/a
46.Balanyi Laura
Kozák Ádám
Purgel Tamás
313:15n/a
47.Durgó Nikolett
Drahanovszki Vilmos
Nagy Noel
313:22n/a
48.Molnár Judit
Kertesy Adrienn
Vargyai Benedetta
313:40n/a
49.Nagy Bálint
Hammer Dániel
Győri Péter
313:42n/a
50.Módi Marianna
Bodnár Fanni
Tóta Judit
314:07n/a
51.Kalas Zalán
Kiss Alex
Balázs Ákos
314:10n/a
52.Drobilich Nikolett
Horváth Bettina
Naghi Zsolt
314:12n/a
53.Lakos Patrik
Lakos Gergely
Medve Bence
314:45n/a
54.Várady Zalán
Méhes Márk
Barta Viktória
210:50n/a
55.Sándor Csilla
Tóth Erika
Bánkiné Nyúl Márta
212:00n/a
56.Dohányos Patrik
Lovász Márton
Lőrinc Kristóf
212:16n/a
57.Pintér Cintia
Turányi Regina
Szágos Annamária
214:07n/a
58.Sashegyi Soma
Kőmíves Örs
Tassi Sándor
214:50n/a
59.Nagy Júlia
Huszár Vivien
-
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Ács Noémi
Agócs Fruzsina
Bálint Csaba
914:06n/a
2.Dániel Márton
Nemecskó István
Keszthelyi Gergely
815:00n/a
3.Bogár-Szabó Tamás
Farkas Denton
Szutor Bence
713:39n/a
4.Réti Marcell
Kazi Ádám
Turjányi Attila
714:40n/a
5.Tőkés Anna
Szilágyi Mónika
Balázs Márta
714:51n/a
6.Balogh Márton
Dócs Kristóf
Martos Máté
714:55n/a
7.Gazdag László
Keszthelyi Zsófia
Mihalik Maja
714:58n/a
8.Siklósi Bálint
Tam Máté
Szilágyi Nóra
613:40n/a
9.Garamvölgyi Dániel
Merczel Kinga
Sándor Tímea
613:58n/a
10.Rontó Laura
Dankovics Viktor
Pilinszki-Nagy Csongor
614:13n/a
11.Balogh Adrienn
Baráth Dávid
Szabó Bence
614:15n/a
12.Baráth Tamás
Ábrahám Anna
Bene Bence
614:30n/a
13.Biri Eszter Daniella
Nguyen Uyen My
Radó Hanna
614:30n/a
14.Dalos Magdolna
Meggyes Viola
Garamvölgyi Péter
614:30n/a
15.Török Mihály
Czövek Márton
Forrás Bence
614:35n/a
16.Székely Károly
Csereklyei Bálint
Kasza Kristóf
614:38n/a
17.Aracsi Ádám
Bukovszky Bence
Tüdős Bálint
614:40n/a
18.Basa Renáta
Tóth Roland
Major Máté
614:40n/a
19.Balog Dóra
Kékesi Dóra
Fodor András
614:40n/a
20.Pintér Dániel
Dekkers Aaron William
Szabó Gergely Tamara
614:45n/a
21.Nánási József
Varga Csaba
Szalmási Bence
614:50n/a
22.Kántor Zsófia
Marschall Bence
Lőrincz Péter
614:55n/a
23.Karas Márton
Pizág Bertalan
-
512:11n/a
24.Szakál Fanni
Balogh Dóra
Füssy Kinga Brigitta
513:54n/a
25.Geszler Evelyn
Lomoschitz Andrea
-
514:10n/a
26.Vásárhelyi Luca
Fésüs Luca
Fárizs Fanni
514:55n/a
27.Kovács Márton
Nyuli Márton
Szoljár Richárd
411:45n/a
28.Tragor Márton
Pethő Gergely
Janni-Illés Kristóf
411:48n/a
29.Füstös Vivien
Váradi Bettina
Lukácsevics Fanni
414:15n/a
30.Karczag Dániel
Negrut Ákos
Édes Álmos
414:41n/a
31.Gyenes Réka
Nagy Orsolya
-
414:43n/a
32.Simon Áron
Ujházy Domokos
Vincze Attila
314:39n/a
33.Bibó Boglárka
Németh Adrienn
Tomasák Gergő
315:00n/a
34.Mosó Krisztina
Palágyi Barbara
Kerekes Beáta
211:54n/a
35.Herkely Lídia
Kiss Anna
Seres Eszter
211:56n/a
36.Nick Vivien
Poltzer Vivien
Kiss Tamás
212:10n/a
37.Tarnóczai Regina
Nagy Anikó
Rövid Alexandra
213:31n/a
38.Mészáros Adrienn
Benkő Bence
-
214:15n/a
39.Zelei Viktória
Zakóczy Orsolya
Balázs Nikolett
214:28n/a
40.Furján Fanni
Incze Zsuzsa
Sebők Aletta
214:30n/a
41.Haralambusz Petra
Szabó Bence
Lieber Krisztián
110:30n/a
42.Illés Flóra
Kertesy Enikő
Szász Dorottya
110:30n/a
43.Beke Bernadett
Wohner Nikolett
Horváth Viktória
110:38n/a
44.Bicsár Vivien
Hegyi Dóra
Száraz Mónika
110:39n/a
45.Nádai László Árpád
Pásztor Zoltán
Heimann Gergő
110:43n/a
46.Palotai Beatrix
Reszler Tímea
Tóth Henrietta
110:50n/a
47.Nemes-Kovács Julianna
Novák Anna
Szegedi Ildikó
111:00n/a
48.Jáni Nikolett
Krokovay Fanni
Budai Gergely
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Éles András
Weisz Ágoston
Dankovics Attila
1012:17n/a
2.Hégerné Berta Andrea
Pojják Klára
Tassy Gergely
1014:01n/a
3.Berghammer Tamás
Czupy Gergely
Bán Bence
1014:05n/a
4.Frankl Nóra
Mester Márton
Damásdi Gábor
1014:36n/a
5.Palincza Richárd
Farkas Rebeka
Törzs Ádám
914:15n/a
6.Prok Tamás
Lenger Dániel
Végső Tamás
914:50n/a
7.Kiss Borbála
Tóth Emese
Backhausz Tibor
814:40n/a
8.Oláh Petra
Gyóni Dorottya
Kérészy Zsófia
814:45n/a
9.Vidor Sára
Szánthóné Érdi Ágnes
Illyefalvi-Vitéz Lilla
713:47n/a
10.Gyimesi Bernadett
Kenéz Ágnes
Kovács Hajnalka
714:40n/a
11.Máthé Boglárka
Konkoly Judit
Simigh Fruzsina
413:00n/a
12.Agócs Ádám
Balogh László
Fodor Dániel
413:01n/a
13.Nagy Emese
Romhányi Katalin
-
413:23n/a
14.Nguyen Doris
Müller Tímea
Dági Zoltán
413:34n/a
15.Marschal Artúr Manó
Rakkor Siri Wat
Tóth Réka Kamilla
413:40n/a
16.Hunka-Rostaházi Eszter
Kovács Gergely
Labádi Gábor
413:45n/a
17.Borókay Eszter
Bükiné Dósai Mónika
Péntek Zsófia
413:46n/a
18.Schaum Béla
Nyilas Árpád
Kucsma András
414:25n/a
19.Bodóczky Mihály
Patthy Gellért
-
414:45n/a
20.Bertók Péter
Kuzmich Balázs
Kozák Ádám
313:08n/a
21.Szummer Mihály
Rátkay Kristóf
Zsemlye Gergő
314:22n/a
22.Fazekas Ákos
Mikó János
Szabó Ádám
211:05n/a
23.Marosi Tibor Csaba
Bognár Bence
Olajos Géza
211:15n/a
24.Demjén Márton
Minda Márton
Csikor Csaba
212:48n/a
25.Korompai Beáta
Korompai Ágnes
-
213:41n/a
26.Borlay Dániel
Németh Károly
Tóth Péter
213:45n/a
27.Knitlhoffer Vanda
Hegedüs Tamás
Lencsés Artúr
213:50n/a
28.Bosnyák Sári
Sudár Franciska
Bosnyák Dóra
214:30n/a
29.Bene Erika
Koncz Bernadett
Lisóczki Anita
214:30n/a
30.Geszner Levente
Orbán Péter
Szabó Csaba
214:31n/a
31.Bleicher Attila
Bleicher Csaba
Egyed Fruzsina
214:41n/a
32.Faragó Laura
Pap Viola
Oláh Péter
214:45n/a
33.Benkovics Bernadett
Dányi Tímea
Takács Bence
214:45n/a
34.Balogh Eszter
Barad Tamás
Csalami Szilvia Alexandra
214:50n/a
35.Bognár Ildikó
Hajdú Gergely
-
214:54n/a
36.Bíró Ádám
Détári Ádám
Licsák Zoltán
111:10n/a
37.Bozóki Barbara
Joó Zsanett
Trautmann Laura
112:27n/a
38.Kovács Levente
Zorkóczy Réka
Annam Petra
015:00n/a
39.Szabó Viktória
Nagyné Kórik Mariann
Nagy Gábor István
015:00n/a