Medve Matektábor 2008 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence tábor, 2008. július 17. - 2008. július 23.

2008-ban a második táborunkat július 17-23. között tartottuk, Pusztafalun.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABékési Dániel Károly5.Bocskai István Általános- és ZeneiskolaDerecske
ABóta Zsombor5.EKTF 2.sz. Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumEger
AEged Renátó5.EKTF 2.sz. Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumEger
AEnglert Franciska5.Hunyadi Mátyás Általános IskolaTörökszentmiklós
AKocsis Péter Koppány5.Bárdos Lajos Általános IskolaHajdúszoboszló
AKondor Dávid5.Széchenyi István Általános IskolaMátészalka
AKucsma Levente István5.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
ALengyel Armand5.Kőkúti Általános IskolaTata
AMészáros Gabriella5.Általános Művelodési Központ Általános és ZeneiskolaKemence
ANádpor Ábrahám5.Vajda János Általános IskolaVál
AOrosz Anna Boglárka5.3. sz. Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
APetrezselyem Norman5.Somogyi Imre Általános IskolaAbony
APilis Ákos5.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaOroszlány
ASzabó Melinda5.USA
ATari Balázs5.Szuhakállói Gárdonyi Géza Általános IskolaSzuhakálló
ATrinyik Flóra5.Szegedi Kis István Református GimnáziumMezőtúr
BAdorján Tamás5.Rókusi Általános IskolaSzeged
BBódi Botond5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
BBogáromi Dávid5.Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSoltvadkert
BDezsényi Dorottya5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BFüzi Luca Sára6.Molnár Mózes Általános IskolaBodroghalom
BHarkai Valentina6.Központi Általános IskolaCsólyospálos
BKátay Tamás5.Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
BKosara Géza5.Juhász Gyula Tanárképző Főiskola Gyakorló Általános IskolájaSzeged
BKószó Attila5.Tisza-parti Általános IskolaSzeged
BKovács Bálint6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
BLányi Csaba5.Ibolya utcai Általános IskolaDebrecen
BLászló Tibor6.Makláry Lajos Általános Iskola és GimnáziumHajdúnánás
BLőrincz Sándor5.Városligeti Általános IskolaBudapest
BMéhn Dániel5.Városligeti Általános IskolaBudapest
BNémeth Buhin Octavio5.Izbégi IskolaSzentendre
BOrdasi Gábor5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
BPap-Takács Gergely5.Juhász Gyula Tanárképző Főiskola Gyakorló Általános IskolájaSzeged
BPerger Imre5.Zelk Zoltán Általános IskolaNyíregyháza
BVolom András5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
CBakó Aletta6.Gönczy Pál Általános IskolaHajdúszoboszló
CBucskó Zsófia6.3. sz. Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
CCzabán Benjamin6.Központi Általános IskolaJakabszállás
CCzinege Edina6.Kováts Mihály Általános IskolaKarcag
CFekete Anett6.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános IskolaNyíregyháza
CHorváth Bence6.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános IskolaNyíregyháza
CKányási Nikolett6.Gönczy Pál Általános IskolaHajdúszoboszló
CKiss Anna6.Salgótarjáni Arany János Általános IskolaSalgótarján
CLipcsei Ádám6.Benczúr Gyula Általános IskolaNyíregyháza
CMaga Balázs6.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános IskolaNyíregyháza
CMajernyik Miletta6.10. sz. Általános IskolaBékéscsaba
COláh Zsófia6.Dr. Kemény Ferenc Általános IskolaEger
CPuskás Fanni6.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
CSzabó Tamás6.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános IskolaNyíregyháza
CTóth Balázs6.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános IskolaNyíregyháza
CTóth Réka6.1. sz. Általános IskolaBudaörs
CVajas Dóra6.Vári Emil Általános IskolaKisvárda
FAlmády Balázs11.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
FDian Eszter12.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
FIlonczay Tekla8.Kölcsey Ferenc FőgimnáziumSzatmárnémeti
FLakatos Tamás8.Kölcsey Ferenc FőgimnáziumSzatmárnémeti
FMezőfi Dávid9.III. Béla GimnáziumBaja
FSipka Bence9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
FSlezsák Tamás11.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
FSzabó Anita8.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
FTakács Hajna8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
KBogáromi Zoltán7.Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSoltvadkert
KCzégényi Ákos7.Kőkúti Általános IskolaTata
KDraskóczi Ádám6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KFarkas Tamás7.Kada Mihály Általános IskolaBudapest
KGeszler Evelyn7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
KHarsányi Péter6.Debreceni Fazekas Mihály Általános IskolaDebrecen
KHegyesi János Géza6.Petőfi Sándor Általános IskolaOkány
KHimes Péter6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
KJuhász Péter6.Ward Mária Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KKecskés Boglárka6.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
KLomoschitz Andrea8.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakközépiskolaSzékesfehérvár
KMészáros Bálint7.Általános Művelodési Központ Általános és ZeneiskolaKemence
KNagy István7.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
KSárvári Péter6.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
KSzűcs Marcell6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
KTorma Gábor7.Szent József Katolikus Általános IskolaKiskunhalas
LBálint Márton8.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
LBalogh István8.Tiszalöki Kossuth Lajos Általános IskolaTiszalök
LBartha Lenke Anna7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LBodó Ádám8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LBolgár Sándor8.Tiszalöki Kossuth Lajos Általános IskolaTiszalök
LBosits Miklós7.Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LBucskó Dóra8.3. sz. Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
LCsányi Levente8.Szent József Katolikus Általános IskolaKiskunhalas
LDániel Márton7.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
LDezsényi Balázs8.Bornemissza Péter Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LForgács Boglárka7.Jókai Mór Általános IskolaSátoraljaújhely
LForgács Péter7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LGaizer Bence8.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
LKis Attila Soma8.Huzella Tivadar Általános IskolaGöd
LKiss Dániel7.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
LLőrincz Ábel7.Ebesi Arany János Általános IskolaEbes
LMészáros Tamás7.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
LVadász Mihály7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LVarnyú József7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MBeke Lilla8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MBerta Zsuzsanna8.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
MBozsódi Márton8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
MDian Csenge8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
MGárdos Tamás8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MJuhász Dorottya8.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
MKiss Dóra8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MKocsis Réka Izabella8.Német Nemzetiségi Gimnázium és KollégiumBudapest
MKovács Adrienn8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MMecséri Eszter8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
MNagy Balázs8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MRemete László8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSelmeczi-Tóth Anna8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MSzabó Gergő9.Liszt Ferenc Ének-zenei Általános IskolaHódmezővásárhely
MSzabó Gréta8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MTuri Balázs8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MVégh János8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XCsorvássy Fruzsina9.Református GimnáziumDebrecen
XDudás Zsolt9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XEl-Meouch Nedim Márton9.Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumVác
XHadfi János9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XHegedűs Csaba9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XKispéter Tamás9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XLantos András9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
XNémet Norbert9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
XPásztor Ákos9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XPerjési Gábor9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XSzerecz Kristóf9.Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XTakács István György9.Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumVác
XZelena Réka9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YBerta László10.Pannonhalmi Bencés GimnáziumPannonhalma
YBozsódi Brúnó10.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
YCsikai Enikő9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YFarkas Zsuzsanna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YForgács László10.Dienes László GimnáziumDebrecen
YGacsályi Kinga10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
YHarsányi Tamás9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YKlausz Milán9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YKónya Szabolcs10.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
YKovács Noémi9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YNguyen Tuan Máté9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
YPólya Málna10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSzőke Zsófia9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YTátrai Alida9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YTuran Júlia10.
YVárnai Péter9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZAntós Kató11.Dóczy Gedeon Református GimnáziumDebrecen
ZAujeszky Tamás10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZBolgár Melinda11.Szent Imre Katolikus GimnáziumNyíregyháza
ZHarsányi Anna10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZHéricz Dalma11.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
ZKocsis Soma11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZKondor Gábor11.Esze Tamás GimnáziumMátészalka
ZLénárt Lea11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZMárkus Bence10.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
ZMező Dániel10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZNémet Nikolett11.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
ZPratz Anita11.Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
ZPuskás Teodóra11.Széchenyi István SzakközépiskolaBékéscsaba
ZSeress László11.USA
ZSomogyi Ákos10.Nagyboldogasszony Római Katolikus GimnáziumKaposvár
ZSzabó Dániel11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSzőke Nóra11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZTörök Lajos10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZVarga László11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
ADarai Borbála (Borcsi)
AKis Gábor (g)
BBeringer Dorottya (Dóri)
BPiczil Fruzsina (Fruzsi)
CVarga Nóra ()
CTreit Noémi (Noj)
FBoross Péter (Miniszter)
FKolozsi Zoltán (KZ)
FLampert Máté (Lampi)
KMándi László (Pacó)
KTóth László Márton (Laci)
LCsóka Győző (Győző)
LHajzer Gábor Sámuel ()
MMajor Roland ()
MElekes Csaba (Csabi)
prBánszki István (Melír)
VKovács Péter (mizo)
VBátyi Tamás László (Bratyó)
VBörcsök József (Joe)
XBalogh Tamás László (Bill)
YMikulán Attila (blick)
ZSzobonya László (Sirpi)