Medve Matektábor 2007 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence tábor, 2007. július 15. - 2007. július 21.

2007-ben 10. alkalommal tértünk vissza Pusztafalura. Az első tábort július 15-21. között tartottuk.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABereczki Martin Attila6.Könyves Kálmán Általános IskolaKartal
ACzabán Benjamin5.Központi Általános IskolaJakabszállás
AFodor Zsófia5.Általános Művelődési Központ Általános IskolájaKiskunhalas
AHarsányi Péter5.Debreceni Fazekas Mihály Általános IskolaDebrecen
AHegyesi János Géza5.Petőfi Sándor Általános IskolaOkány
AJakab Tamás5.Szurdokpüspöki Általánis IskolaSzurdokpüspöki
AJuhász Péter5.Ward Mária Általános Iskola és GimnáziumBudapest
AKecskés Boglárka5.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
AKocsis Csongor Tamás5.László Gyula Gimnázium és Általános IskolaBudapest
AMóczár Dávid5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ASzabó Benedek5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ATóth Édua5.Szent Erzsébet Katolikus Általános IskolaSzentes
ATurányi Attila5.Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
AVarga Kristóf6.Könyves Kálmán Általános IskolaKartal
BBalogh Adrienn5.Szoboszlói úti Általános IskolaDebrecen
BCseke Tamás6.Bocskai István Általános- és ZeneiskolaDerecske
BCzégényi Ákos6.Kőkúti Általános IskolaTata
BForgács Boglárka6.Jókai Mór Általános IskolaSátoraljaújhely
BGeszler Evelyn6.II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaSzékesfehérvár
BHegedüs Zsófia6.Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti IskolaZsombó
BHéjja István6.Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
BKúsz Ágnes5.Makói József Attila GimnáziumMakó
BLőrincz Ábel6.Ebesi Arany János Általános IskolaEbes
BSándor Mátyás6.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
BSzalva Szabolcs6.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
BTóth Anna6.Batsányi János Gimnázium és SzakközépiskolaCsongrád
BTóth Balázs6.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
BTurányi László6.Bocskai István Általános- és ZeneiskolaDerecske
KBálint Márton7.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
KBezdek Ádám6.Szent András Általános IskolaSzentendre
KBodó Ádám7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KBolgár Sándor7.Tiszalöki Kossuth Lajos Általános IskolaTiszalök
KBöőr Zsófia6.Petőfi Sándor Utcai Általános IskolaBékéscsaba
KBui Phi Bao6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KDanku Annamária6.Nyíregyházi Bem József Általános IskolaNyíregyháza
KFodor Fanni7.Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
KForgács Péter6.Karácsony Sándor Általános IskolaDebrecen
KKomoróczy Zsuzsa6.Jókai Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
KNemkin Viktória6.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
KRosta Anett6.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
KSzerviczky Orsolya6.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
KTeski Sarolta Tinka7.Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános IskolaNyíregyháza
KTóth Bence6.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
KVincze Dániel6.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
KYoussef Adelina6.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
LBaranyai Veronika7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
LBeke Lilla7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LBui Tuan Tommy7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LChu Huy Thang7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LIlonczay Tekla7.Kölcsey Ferenc FőgimnáziumSzatmárnémeti
LKocsis Réka Izabella7.Németh László GimnáziumBudapest
LKovács Adrienn7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LLakatos Tamás7.Kölcsey Ferenc FőgimnáziumSzatmárnémeti
LLukács Dávid7.Belvárosi Általános IskolaMakó
LPekker Mercedes7.Tüköry Lajos Általános IskolaKörösladány
LPetrovszki Csilla7.Általános IskolaTelekgerendás
LPitó Márton7.Belvárosi Általános IskolaMakó
LSimon Hajnalka7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
LSipka Bence7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LTóth Csilla7.Kis Bálint Általános IskolaGyomaendrőd
LTuri Balázs7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LZubor András7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MBalogh Máté8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MBánki Dániel8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MBöőr Kata8.Rózsa Ferenc GimnáziumBékéscsaba
MCsikai Enikő8.Medgyessy Ferenc GimnáziumDebrecen
MCsorvássy Fruzsina8.Református GimnáziumDebrecen
MCzebe Brigitta8.Péter András GimnáziumSzeghalom
MFürnstahl Gergely8.Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
MKenyhercz Tamás9.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
MKozaróczy Zsolt8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MKun Dániel8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MNagy Ádám8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MNagy Tamás8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MPalotás Boldizsár8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
MSzabó Gergő8.Liszt Ferenc Ének-zenei Általános IskolaHódmezővásárhely
XBozsódi Brúnó9.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
XDusza Andrea9.Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumTiszaújváros
XForgács László9.Dienes László GimnáziumDebrecen
XGacsályi Kinga9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
XGyuró Mihály10.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
XHarsányi Tamás8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XKónya Szabolcs9.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
XKovács Noémi8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSzabó Kinga8.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
XSzegedi Máté10.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
XSzerecz Kristóf8.Teleki Sámuel Általános IskolaÉrd
XTátrai Alida8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XUzonyi Sándor10.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
XVarga Stefánia8.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
XVida Sarolta8.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
YAntós Kató10.Dóczy Gedeon Református GimnáziumDebrecen
YAujeszky Tamás9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YBodonyi Ádám9.Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumVác
YBolgár Melinda10.Szent Imre Katolikus GimnáziumNyíregyháza
YCzuczor Tardos Mátyás9.Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YGyörgyi Ábel9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
YHarsányi Anna9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YKocsis Soma10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YLénárt Lea10.Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YMárkus Bence9.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
YMező Dániel9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YPécsi Gergely9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YSeress László10.USA
YStefán Dávid9.Egri Dobó István GimnáziumEger
YTörök Lajos9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YUdvari Benjamin9.III. Béla GimnáziumBaja
ZBánszki István10.Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és GimnáziumEger
ZCsikai Mátyás10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZCsillag Kata10.Bajza József GimnáziumHatvan
ZDér Ervin10.Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumVác
ZFazekas Bíborka11.Egri Dobó István GimnáziumEger
ZFehér Eszter10.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ZHorváth Dávid10.Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és KollégiumVác
ZKondor Gábor10.Esze Tamás GimnáziumMátészalka
ZKrakóczki Richárd11.Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és GimnáziumEger
ZPinczés László11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZPuskás Teodóra10.Széchenyi István SzakközépiskolaBékéscsaba
ZSimon Gergely11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZSőregi Eszter10.Bajza József GimnáziumHatvan
ZTóth Antal11.Hajdúböszörményi Bocskai István Általános IskolaHajdúböszörmény
ZTóth Gábor10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZVarga László10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
APiczil Fruzsina (Fruzsi)
AFűkő Ildikó ()
BVajda Tamás (Tamás)
BJankó Zsuzsanna (Zsuzsi)
KHajzer Gábor Sámuel ()
KRuskó Péter ()
LTóth László Márton (Laci)
LKocsis Vilmos ()
MBessenyei Tamás ()
MKis Gábor (g)
MGregó Kinga (Kinga)
prTóth Fanni (Fanni)
XBoross Péter (Miniszter)
XSepsi Róbert (Robi)
YBörcsök József (Joe)
YKovács Péter (mizo)
ZBátyi Tamás László (Bratyó)
ZMáté Balázs ()