Medve Szabadtéri Matekverseny 2007 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2007. május 19.

2007. május 19-én rendeztük meg a 9. Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Beke Lilla
Berindán Krisztina
Selmeczi-Tóth Anna
1213:15n/a
2.Kiss Borbála
Székely Eszter
Tóth Emese
1213:18n/a
3.Ibos Katalin
Czebe Brigitta
Tar Arabella
1214:10n/a
4.Remete László
Turi Balázs
Rácsai Mátyás
1214:14n/a
5.Ádám Zoltán
Fodor Fanni
Perger Fruzsina
1215:00n/a
6.Boholy Ildikó
Plásztán Bence
Girhiny Gergő
1114:24n/a
7.István Kitti
Reskó Sándor
Miklósi Henrietta
1114:54n/a
8.Béres Judit
Szabó Máté
Takács Daniella
1114:58n/a
9.Pécsi Kamilla
Kovács Adrienn
Szabó Gréta
1115:00n/a
10.Pelcz Ivett
Lange Lilla
-
1014:58n/a
11.Faragó Marcell
Szalai Balázs
Vaskó Gergely
814:14n/a
12.File Petra
Lukucz Virág
Nagy Krisztián
713:23n/a
13.Korózs József
Gecs Flóra
Bujdos Réka
713:26n/a
14.Nagy-Búza Réka
Győrfi Katalin
Lenkey Dorottya
713:27n/a
15.Simkó Marcell
Hegedűs Sándor
Szekeres Dávid
713:34n/a
16.Pajk Judit
Ugyan Adrienn
Szőnyi Zsolt
714:02n/a
17.Tóth Sándor
Zsíros Zsombor
Szabó Tamás
714:05n/a
18.Fegyver Anna
Joó Imre
Nagy Bettina
714:35n/a
19.Moldován Ádám
Szakály Balázs
Kerékgyártó Krisztián
714:39n/a
20.Bellon Richárd
Hegyi Mihály
Hunyadi Balázs
714:40n/a
21.Vaszkó Iván
Bondár Judit
Szivos László
714:45n/a
22.Zsíros Tamás
Kiss Máté
-
611:56n/a
23.Gyenge Krisztián
Szabó Anikó
Szabó Adrienn
614:12n/a
24.Papp Attila
Rakaczki Tamás
Tóth István
513:04n/a
25.Vass Csenge
Szabó Enikő
Téglás Melinda
513:10n/a
26.Stempel Laura
Boholy Boglárka
Záhorszki Liliána
513:11n/a
27.Csubák Dávid
Csucska Gergő
Szabó Gábor
513:34n/a
28.Sári Béla
Szabó Balázs
Szilágyi Lajos
513:44n/a
29.Zsigmond Regina
Csontos Máté
Gadus Fanni
513:51n/a
30.Joó Zsaklin
Erdélyi Kitti
Hunyadi László
513:58n/a
31.Ágoston András
Zeglam Ramzi
Tóth Tamás
514:05n/a
32.Ábri Amarilla
Lipcsey Ágnes
Szabó Kinga
514:12n/a
33.Kabai Anna
Orosz Ádám
-
514:13n/a
34.Szladics Rita
Szava Margaréta
Fekete Carmen
514:14n/a
35.Tőkés Anna
Ulveczki Mihály Ádám
Nagy Tamás
514:15n/a
36.Balogh Benjamin
Benkő Tamás
Varga Lajos
514:16n/a
37.Nagy Bálint
Kovács Jessica
Guthy Petra
514:52n/a
38.Csige Márk
Sajtos Ambrus
Nagy Gergő
515:00n/a
39.Radányi Anna
Lipták Lívia
Figeczki Anna
411:28n/a
40.Bakos Olivér
Kovács Zsolt
Márk Levente
412:45n/a
41.Sári Szabolcs
Sásvári Péter
Rácz Péter
413:16n/a
42.Tóth Dorottya
Mészáros Nikolett
Békési Alíz
413:20n/a
43.Bere Orsolya
Török Viktória
Sárközi Barbara
413:23n/a
44.Zsíros László
Babodi Enikő
Gáti Attila
413:32n/a
45.Mohácsi Béla
Csonka Béla
Varga Dávid
413:40n/a
46.Tóth Máté
Toldi Nikolett
Bodnár Boglárka
413:40n/a
47.Kapusi Tímea
Hercegfalvi Henrietta
Rost Enikő
414:15n/a
48.Halász Gergő
Farkas János
Göczi Lóránd
414:25n/a
49.Nagy Elza
Csorvási Tímea
Remete Alexandra
313:59n/a
50.Holb Fruzsina
Nagy Dóra
Nagy Ildikó
313:59n/a
51.Gál Dorina
Balogh Zita
Schveighoffer Márk
314:01n/a
52.Lakatos Andrea
Major Mónika
Dorvos Alexandra
314:10n/a
53.Germus Réka
Hegedűs Zsuzsa
Medve Viktória
314:25n/a
54.Joó Gergő
Béni Zsolt
Borsos Dávid
314:54n/a
55.Spenik Vladimir
Jenes Zoltán
Ale Bence
314:59n/a
56.Major Ervin
Imre Gábor
Orosz Nándor
212:45n/a
57.Bodnár Vivien
Antal Anett
Varga Dóra
112:25n/a
58.Katona Tamás
T.Kiss Milán
Földesi Gábor
015:00n/a
59.Vaskó Krisztián
Petrovics István
Majoros Péter
015:00n/a
60.Gazsi László
Kónya László
Kiss Csaba
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Pólya Málna
Tátrai Alida
Kovács Noémi
1214:48n/a
2.Tóth Miklós
Jenei Dávid
Pituk Dávid
914:17n/a
3.Tárczy Tamás
Kapu Tibor
Kukucska Péter
714:39n/a
4.Kovács Gergely
Bolgár Melinda
Bakos Gabriella
714:51n/a
5.Márkus Bence
Pécsi Gergely
Pál László
715:00n/a
6.Homonnai Zsófia
Simkó Dániel
Németh Nándor
514:54n/a
7.Tulipán Dávid
Bertók Gábor
Kerecsen Kornél
514:55n/a
8.Berezvai Beáta
Dandé Dániel
Havasi József
413:52n/a
9.Dankó István
Levendovics Andrea
Oltyán Katalin
414:10n/a
10.Rékasi Veronika
Vigi Mónika
Szőnyi Júlia
414:12n/a
11.Sum Péter
Kulin Anikó
Karasi Kitti
414:35n/a
12.Földvári Viktória
Takács József
Oszlánczi Máté
414:41n/a
13.Szabó Dávid
Magyar Bence
Bánsági Csaba
414:48n/a
14.Steib Imola
Szirák Sára
Birtók Orsolya
414:49n/a
15.Horváth Balázs
Gál Zsolt
Jónizs Ádám
414:49n/a
16.Farkas Márton
Polyák Lajos
Rácz Lajos
414:50n/a
17.Tóth Ádám
Mészáros Brigitta
Szőke Szilvia
414:54n/a
18.Háda Ádám
Nagy Gábor
Nagy Ábris
312:45n/a
19.Balla Bence
Bodor Gábor
Zsíros Viktória
314:05n/a
20.Soós Benjamin
Pásti István
Szilágyi Norbert
314:23n/a
21.Miklósi Nikoletta
Dudás Márk
Román Tamás
314:46n/a
22.Gyulai Mónika
Vasas Nikoletta
Vasas Kitti
314:54n/a
23.Majoros Éva
Rakaczki Rita
Kocsis Beáta
314:56n/a
24.Nemes Anikó
Csurka Nándor
Balázs Barbara
211:07n/a
25.Burai Ádám
Fazekas László
Kovács Alexandra
211:12n/a
26.Budai Kinga
Füstös Fanni
Lengyel Inez
212:00n/a
27.Horváth Zsanett
Farkas Gyula
Vasas Árpád
212:51n/a
28.Czibere Dániel
Hunyadi Ádám
-
212:52n/a
29.Sárvári Balázs
Fónyad Zoltán
Kabai András
213:50n/a
30.Óbert Marianna
Taskó Péter
Bota Milán
213:52n/a
31.Tóth Viktória
Puskás Ágnes
Varga Viktória
213:54n/a
32.Jeney Balázs
Bernáth Szabolcs
Keserű Imre
214:14n/a
33.Bíró Tamás László
Györfi Tibor
Karászi Ferenc
214:15n/a
34.Békési Nikolett
Kiss Anett
Nagy Tímea
214:18n/a
35.Faragó Dávid
Biró László
Szabó Máté
214:20n/a
36.Fülöp Zsuzsa
Szabó Dániel
Karacs Judit
214:21n/a
37.Kovács Flóra
Kovács Nóra
Csiha Dénes
214:21n/a
38.Nagy József
Poór Dénes
Kokán István
214:30n/a
39.Balla Péter
Balogh Csaba
Kóka Gyöngyi
214:49n/a
40.Sztermen Zita
Gábor Dávid
Kiss Gabriella
112:27n/a
41.Béres István
Kárándi József
-
113:24n/a
42.Kecskés Dóra
Almássy Adél
Lipták Orsolya
113:39n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Dudás László
Hujter Bálint
Kisfaludi-Bak Sándor
1014:46n/a
2.Varga László
Nagy Dániel
Szőke Nóra
1014:49n/a
3.Csóka Győző
Szabó Gábor
Tóth László
914:26n/a
4.Szűcs Gábor
Farkas Ádám
Szedák Máté
814:33n/a
5.Károlyi Gergely
Kiss Benedek
Tóth Réka
714:30n/a
6.Jenei Józsefné
Kállainé Varga Mária
Szabó Balázsné
714:46n/a
7.Godó Bence
Szabó Dániel
Csikai Mátyás
715:00n/a
8.Peregi Tamás
Dian Eszter
Boda Árpád
614:36n/a
9.Gáspár Ágnes
Mokanszki-Magyar Tünde
Szilágyiné Seres Tünde
514:45n/a
10.Gyulai Gáborné
Német Balázs
-
514:50n/a
11.Szitás István
Goda Attila
Buzás Attila
514:58n/a
12.Tomcsik Bence
Jutasi Roland
Szőri Tamás
412:50n/a
13.Csillag Kata
Sőregi Eszter
Nagy Konrád
414:34n/a
14.Tancsik Gábor
Juhász Ervin
Somogyi József
311:36n/a
15.László Anikó
Boruzs Martina
Sándor Adrienn
311:59n/a
16.Binder Zsófia
Hossó Noémi
Kocsis Katalin
313:05n/a
17.Lőrincz Eszter
Varga Katalin
Zsolnai Henrik
313:59n/a
18.Kovács Anita
Dürgő Viktória
Papp Imre
314:00n/a
19.Batta Péter
Csiszár Péter
Orosz Viktória
210:56n/a
20.Lechner Nóra
Kovács Judit
Gara Mirtill
211:01n/a
21.Kónya Brigitta
Kiss Tamás
-
212:41n/a
22.Scheuerli Erich
Kukucska Miklós
Végh Róbert
213:31n/a
23.Salát Zsófia
Pallay Nóra
Bárány Máté
214:47n/a
24.Hajdu Lóránd
Kállai Róbert
Estók Dániel
214:55n/a
25.Saláta Zsolt
Gulyás Rajmund
Rácz Zsolt
215:00n/a
26.Molnár Tamás
Spirnhirn Anett
Veres József
015:00n/a
27.Gulkai Tibor
Tuza Hajnalka
Szűcs Gábor
015:00n/a
28.Garabuczi Katalin
Szilágyi Katalin
Csuha Júlia
015:00n/a
29.Rácz Nikolett
Szászi Mariann
Horváth Zsuzsa
015:00n/a
30.Tóth Anikó
Molnár Piroska
Bodnár Zita
015:00n/a