Medve Szabadtéri Matekverseny 2006 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2006. május 20.

2006. május 20-án rendeztük meg a 8. Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Pólya Málna
Tátrai Alida
Kapu Tibor
913:36n/a
2.Kiss Judit
Lempák Szilvia
Bogdándy Virág
311:19n/a
3.Falusi Bernadett
Poór Dorottya
Urbán Ida
312:16n/a
4.Harsányi Tamás
Tóth Miklós
Jenei Dávid
312:32n/a
5.Katona Flóra
Müller Dóra
Megyeri Andrea
313:07n/a
6.Tóth Fanny
Kenesei Judit
Nagy Orsolya
313:25n/a
7.Szilágyi Eszter
Petykó Dávid
Sárdi Zsombor
313:40n/a
8.Ibos Katalin
Czebe Brigitta
Tar Arabella
314:05n/a
9.Szörnyi Márta
Tóth Viktória
Fegyver Anna
314:06n/a
10.Garamvölgyi Béla
Szőllősi Gergő
Tar Csaba
314:10n/a
11.Nagy-Búza Réka
Győrfi Katalin
Lenkey Dorottya
314:15n/a
12.Budai Kinga
Füstös Fanni
Lengyel Inez
314:15n/a
13.Czibere Dániel
Hunyadi Ádám
-
314:16n/a
14.Kiss Zsanett
Németi Andrea
Varga Orsolya
314:19n/a
15.Bodnár Vivien
Rosta Roxána
Nagy Tímea
314:20n/a
16.Kunkli Szilvia
Szima Gábor
Molnár László
314:23n/a
17.Nagy Krisztina
Törőcsik András
Rövid Iván
314:28n/a
18.Szarka Gábor
Háda Ádám
Nagy Gábor
314:31n/a
19.Császár Dorottya
Takács Eszter
Tóth Emese
314:36n/a
20.Pósán Norbert
Tóth László
Bordás Krisztián
314:40n/a
21.Kapusi Tímea
Hercegfalvi Henrietta
Rost Enikő
314:42n/a
22.Kiss Evelin
Csorvási Enikő
Sütő Lilla
314:42n/a
23.Máté Tibor
Szaporán Tamás
Csorvási Krisztina
314:42n/a
24.Nagy Barbara
Péter Beáta
Mihályi Réka
314:46n/a
25.Ágoston András
Bellon Richárd
Hegyi Mihály
314:49n/a
26.Vámos Azár
Tóth Dalma
Szántai Viktor
314:57n/a
27.Varga Nikolett
Marosi Virág
Hajdu Judit
314:59n/a
28.Papp Tamara
Tóth Dorina
Földi Gréta
314:59n/a
29.Szilágyi János
Kányási Krisztina
Varga Lajos
315:00n/a
30.Nagy Alexandra
Pfliegler Blanka
Suba Réka
212:53n/a
31.Nagy Lilla
Ujj Beatrix
Tóth Szilvia
213:05n/a
32.Major Ervin
Imre Gábor
Gazsi László
213:21n/a
33.Boholy Ildikó
Béres Judit
Szabó Máté
213:32n/a
34.Csotó András
Balázsi Judit
Joó Zsaklin
213:32n/a
35.Ábri Amarilla
Lipcsey Ágnes
Szabó Kinga
213:48n/a
36.Antal Anett
Kovács Bettina
Varga Dóra
214:30n/a
37.Oláh Ágnes
Bazsa Zsanett
Gazsó Andrea
214:50n/a
38.Brutóczki Zita
Birta Alexandra
Szakács Norbert
214:52n/a
39.Steib Imola
Szirák Sára
Zsigmond Regina
215:00n/a
40.Járomi Alexandra
Kutas Klaudia
Fancsali Nóra
115:00n/a
41.Csordás Andrea
Kertész Alíz
Tóth Katalin
115:00n/a
42.Fekete Kitty
Dáné Nóra
Pásztor Réka
115:00n/a
43.Szaniszló Réka
Gyurkó Zsófia
Tóth Krisztina
115:00n/a
44.Kökényesi Edit
Nagy Alexandra
Forgács Magdolna
115:00n/a
45.Kovács Pál
Szűcs János
Balla Patrik
015:00n/a
46.Sári Szabolcs
Katona Tamás
Sásvári Péter
015:00n/a
47.Juhász Gergely
Kállai Tódor
Daradics Levente
015:00n/a
48.Dede Nóra
Nagy Fruzsina
Nagy Emese
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Turi Lilla Zsuzsanna
Stief Anna
Stercel Vivien
615:00n/a
2.Szalai László
Fehér Eszter
Kondor Gábor
514:54n/a
3.Godó Bence
Fodor Péter
Csikai Mátyás
514:55n/a
4.Szabó Melinda
Miskovics Adrienn
Tőkési Nikoletta
514:57n/a
5.Csillag Kata
Gyárfás Viktor
Sőregi Eszter
515:00n/a
6.Márkus Bence
Pécsi Gergely
-
515:00n/a
7.Tószegi Károly
Szabó Szabolcs
Varga Balázs
414:52n/a
8.Vékony Anna
Tóth Gábor
Szűcs Alexandra
415:00n/a
9.Pató Csilla
Dombi Tímea
Mile Tünde
312:30n/a
10.Popovics Bella
Horváth Patrik
Kovács Klaudia
312:30n/a
11.Fülöp Zsuzsa
Fehér Andrea
Faragó Dávid
312:31n/a
12.Tancsik Gábor
Juhász Ervin
Somogyi József
210:25n/a
13.Szászi Mariann
Kovács Anita
Póvik Alexandra
210:43n/a
14.Takács Eszter
Horváth Roland
Nagy Ivett
211:18n/a
15.Tóth Rita
Tóth Teodóra
Sutus Nikolett
213:37n/a
16.Harmati Fruzsina
Vígi Mónika
Rékasi Veronika
214:22n/a
17.Kiss Viktória
Tóth Edit
Erdelics Gerzson
214:39n/a
18.Szarvas Katalin
Jánosi Orsolya
Bárány Ágnes
115:00n/a
19.Tóth Gergely
Hajdu Albert
Nagy Zoltán
115:00n/a
20.Tóth Klára
Tasi Tímea
Szabó Nóra
115:00n/a
21.Bartók Róza
Káplár Anna
Zatik Zita
115:00n/a
22.Sztermen Zita
Ludman Judit
Lechner Nóra
115:00n/a
23.Balázs Anita
Pittlik Kristóf
Serra Solt
115:00n/a
24.Horváth Bettina
Kovács Judit
Vágner Noémi
115:00n/a
25.Nyeste Kinga
Balázs Ilona
Ökrös Lilla
115:00n/a
26.Szele Barna
Gábor Dávid
Bisi Alex
115:00n/a
27.Gonda Erika
Bodnár Nikolett
-
115:00n/a
28.Molnár Tamás
Pogai Kinga
Spirnhirn Anett
115:00n/a
29.László Anikó
Boruzs Martina
Sándor Adrienn
115:00n/a
30.Radácsi István
Vadász Anett
Bodnár Zita
115:00n/a
31.Kozák János
Somfai Sándor
Andrási István
115:00n/a
32.Tóth Anikó
Szanyi Enikő
Molnár Piroska
115:00n/a
33.Plés Ferenc
Szűcs Gábor
Tuza Tamás
115:00n/a
34.Tuza Hajnalka
Veres Vivien
Tóth Hajnalka
115:00n/a
35.Erdei Krisztina
Bagoly Enikő
Molnár Judit
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Gyulai Gáborné
Német Balázs
Farkas István
513:49n/a
2.Cserny Katalin
Orosz Erzsébet
Kallós Béla
514:59n/a
3.Szabó Anita
Hepp Anna
Lucsik Zita
414:58n/a
4.Szabó Ádám
Varga László
Szabó Dániel
414:59n/a
5.Tóthmérész Lilla
Berna Zoltán
-
415:00n/a
6.Kmecz György
Kovács Mária
Csumita Mária
314:59n/a
7.Cseh László
Kovács Péter
Óvári Zoltán
213:55n/a
8.Bodnár Sebestyén
Lőrincz Eszter
Varga Katalin
214:22n/a
9.Szalay Dávid
Gresó Máté
Vaszily Máté
214:50n/a
10.Fekete Imre
Fancsik Gábor
Vajda Szilárd
214:59n/a
11.Somogyi Anna
Szilágyi Szandra
Kiss Ádám
214:59n/a
12.Gacsályi Dénes
Kecskeméti Andrea
Ruzsányi Dávid
112:38n/a
13.Décsei László
Fekete Márton
Győri Péter
114:30n/a
14.Dobi Nóra
Pólyik Zsuzsanna
Szűcs Viola
114:30n/a
15.Gorzsás Anita
Kádár Ildikó
Berki Szandra
114:32n/a
16.Dan Adrienn
Nagy Anikó
Nagy Éva
114:35n/a
17.Gali Zoltán
Katona Zsolt
Petrovics Gergely
015:00n/a
18.Kiss Ferenc
Vida Csaba
Rácz Annamária
015:00n/a