Medve Matektábor 2005 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence tábor, 2005. július 7. - 2005. július 13.

2005-ben ismét mindkét táborunkat Pusztafalun tartottuk: az elsőt - ami sorban a 10. nyári tábor - július 7-13. között.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AÁcs Rajmund5.Lónyai Menyhért Általános IskolaTuzsér
ABánszki Zsuzsanna6.Ószőlői Általános IskolaTiszaföldvár
ABottyán Miklós5.Üllői Árpád Fejedelem Általános IskolaÜllő
ACzebe Brigitta6.Általános Iskola SzeghalomSzeghalom
ADian Csenge5.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
AGyimesi Bernadett6.Tallinn Általános IskolaSzolnok
AHajdú Richárd5.Várkonyi István Általános IskolaCegléd
AHorváth Dénes6.Damjanich János Általános IskolaCibakháza
AIbos Katalin6.Általános Iskola SzeghalomSzeghalom
AKis Gyöngyvér6.Ószőlői Általános IskolaTiszaföldvár
AKristóf Ádám6.Szomódi Általános IskolaSzomód
AMarosi Bence6.Szomódi Általános IskolaSzomód
APetrovszki Csilla5.Általános IskolaTelekgerendás
ASimon Hajnalka5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
ATóth Csilla5.Kis Bálint Általános IskolaGyomaendrőd
AVida Sarolta6.Pomázi Mátyás Király Általános IskolaPomáz
BBöőr Kata6.Petőfi Sándor Utcai Általános IskolaBékéscsaba
BCseke Vilmos6.Református Általános IskolaHajdúnánás
BCsorvássy Fruzsina6.Református Általános IskolaHajdúnánás
BDudás Zsolt6.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló GimnáziumSzeged
BFöldvári Viktória6.Kováts Mihály Általános IskolaKarcag
BFülöp Cecile6.Széchenyi István Gimnázium és Általános IskolaSzolnok
BJuszel Márton6.Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest
BKiss Zoltán6.Dürer Albert Általános IskolaGyula
BKovács Brigitta6.Toldi Miklós Református Általános IskolaBerettyóújfalu
BMiklósi Dávid6.Szabó Dénes Általános IskolaTompa
BNacsa Kinga6.Bethlen Gábor Református GimnáziumHódmezővásárhely
BPerjési Gábor6.Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló GimnáziumSzeged
BSafranyik Gábor6.Általános Művelodési Központ Általános IskolájaTápiószentmárton
BSzegedi Péter6.Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános IskolájaJászberény
BSzerecz Kristóf6.Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános IskolaÉrd
BSzöllősi Anita6.Mezőtúri Kossuth Lajos Általános IskolájaMezőtúr
BTátrai Alida6.Gönczy Pál Általános IskolaHajdúszoboszló
KAndrássy Zoltán7.Mezőtúri Kossuth Lajos Általános IskolaMezőtúr
KBerecz Dénes7.Általános IskolaMezőkeresztes
KBogdán Ilona Katalin7.Református Általános IskolaCegléd
KBozsódi Brúnó7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
KCzuczor Tardos Mátyás7.Szepsi Csombor Márton Általános IskolaTelkibánya
KDobi Imre7.1. sz. Általános IskolaSarkad
KForgács László7.Karácsony Sándor Általános IskolaDebrecen
KGacsályi Kinga7.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
KKovács Ádám7.Beethoven Általános IskolaMartonvásár
KMárkus Bence7.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
KMolnár Csaba7.Dürer Albert Általános IskolaGyula
KPécsi Gergely7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KSohajda Gábor7.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
KSzládek Dániel7.Karacs Teréz Általános IskolaBékés
KSzűcs Levente7.Fiumei Úti Általános IskolaSzolnok
KTasi Dániel7.Adácsi Általános IskolaAdács
LAntal András8.Kőrösi Csoma S. Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LAntós Kató8.Karácsony Sándor Általános IskolaFöldes
LBacsó András8.Comenius Tanítóképző Főiskola Árvay János Gyakorló Általános IskolájaSárospatak
LBeregszászi István8.1. sz. Általános IskolaSarkad
LElek Roland8.1. sz. Általános IskolaSarkad
LErőss Zoltán8.Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános IskolájaDebrecen
LFerencz Edit9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LFulop Marc8.Széchenyi István Gimnázium és Általános IskolaSzolnok
LKeresztes Gábor8.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
LKondor Gábor8.Széchenyi István Általános IskolaMátészalka
LKovács Gergely7.Görög Katolikus Általános IskolaNyíregyháza
LKozma Benedek7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LLénárt Lea8.1. sz. Általános IskolaÚjfehértó
LLorántfy Tibor8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
LPólya Málna7.Nyíregyházi Bem József Általános IskolaNyíregyháza
LPratz Anita8.Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
LStelén Gábor8.Széchenyi István Általános IskolaMátészalka
LSzikszai Mónika8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
LSzitha Kristóf8.Általános IskolaKemecse
LSzórádi Márk7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XBánszki István9.Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és GimnáziumEger
XBerente Tamás8.Általános IskolaLadánybene
XDian Eszter9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
XElekes Csaba10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
XFehér Eszter8.Széchenyi István Általános IskolaJászárokszállás
XJónás Albert10.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
XLorántfy László10.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
XNagy Dániel8.Hajdúböszörményi Bocskai István Általános IskolaHajdúböszörmény
XPinczés László9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSalát Zsófia9.Városmajori GimnáziumBudapest
XSzegedi Máté8.Hajdúböszörményi Bocskai István Általános IskolaHajdúböszörmény
XSzládek Tamás10.Petőfi Sándor GimnáziumMezőberény
XSzűcs Gergely8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XTóth Gábor8.Hajdúböszörményi Bocskai István Általános IskolaHajdúböszörmény
XTótik János10.Bessenyei György GimnáziumKisvárda
XUzonyi Sándor8.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
YAndorkó Gábor10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YBoross Péter11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
YFarkas Ádám10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YFésűs Katalin10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YKósa János11.Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumNyíregyháza
YKovács Péter11.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló GimnáziumaDebrecen
YMáté Balázs11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
YMikulán Attila11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YPiczil Fruzsina11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
YSzabó Péter10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSzakács Nóra11.Tömörkény István GimnáziumSzeged
YSzűcs Gábor10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YVarga Gábor10.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc

Szervezők

CsoportNév
AKis Gábor (g)
AHorváth Károly ()
BBalogh Csaba (Neil)
BMakláry Tímea ()
KSzabó Áron ()
KFábi László ()
LBörcsök József (Joe)
prErdey-Grúz Mária (Mária)
prCsóka Endre (Endre)
XBátyi Tamás László (Bratyó)
XBalogh Tamás László (Bill)
YSalát Máté ()
YSzobonya László (Sirpi)