Medve Szabadtéri Matekverseny 2005 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2005. április 30.

2005. április 30-án rendeztük meg a 7. Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Szikszay László
Birinyi Balázs
Fajta Dávid
913:55n/a
2.Tóth Rita
Tóth Teodóra
-
914:32n/a
3.Tóth Gábor
Baráth Gergő
Gajdán Bence
612:43n/a
4.Balogh Brigitta
Szabó Judit
Gellén Gabriella
612:47n/a
5.Kiss Judit
Lempák Szilvia
-
612:55n/a
6.Fábián Ibolya
Laczikó Dorottya
-
613:05n/a
7.Hidasi Flóra
Bőr Hajnalka
Debity Boglárka
613:28n/a
8.Szűcs Zsolt
Szabó Ádám
Varga Máté
613:38n/a
9.Trankus Tamás
Tóth Zoltán
Domoki Levente
613:50n/a
10.Márkus Bence
Fehér Eszter
Tokai-Kiss Réka
614:00n/a
11.Gólya Nikolett
Harsányi Anna
Udvardy Ágnes
614:28n/a
12.Horváth Balázs
Varga Enikő
Batki Lotti
614:38n/a
13.Szakál Viktor
Bódis Dániel
Feldhoffer Benedek
614:41n/a
14.Páldeák Áron
Szabó Péter
Szabó Szabolcs
614:45n/a
15.Filep Ferenc
Rácz Csaba
-
614:51n/a
16.Szaniszló Réka
Gyurkó Zsófia
Vancsa Renáta
614:55n/a
17.Virág Lajos
Fodor Péter
Bartalos Barnabás
514:03n/a
18.Balázs Soma
Fazekas Gergő
Varga Péter
514:21n/a
19.Pató Csilla
Dombi Tímea
Popovics Bella
514:35n/a
20.Vida Zsolt
Janka Tamás
Fazekas Dávid
514:38n/a
21.Huszti Éva
Csamai Nóra
Berényi Ildikó
514:55n/a
22.Sóvágó Károly
Tóth György
Antal Máté
514:57n/a
23.Pálfi Levente
Kiss László
Jenei Bence
515:00n/a
24.Reskó Ádám
Kocsány Zoltán
Major Gábor
515:00n/a
25.Császár Dorottya
Takács Eszter
Fleishner Éva
515:00n/a
26.Keresztesi Dániel
Magyar János
Barbócz Balázs
312:07n/a
27.Fülöp Zsuzsa
Szabó Dániel
Szabó Szilvia
210:45n/a
28.Hegedűs Zsuzsa
Szilágyi Márk
Feke Diána
210:48n/a
29.Szalóki Dániel
Varga Dávid
Kupás Zoltán
213:40n/a
30.Halász Zoltán
Kiss Viktor
Furkó László
213:59n/a
31.Antal Ádám
Hernyák Norbert
Váradi Norbert
214:00n/a
32.László Lilla
Csobán Barbara
Zsadányi Boglárka
214:19n/a
33.Nagy Vivien
Szabó Sarolta
Taibonni Chanez
214:32n/a
34.Hunyadi Emese
Kaszás Judit
Dózsa Melinda
215:00n/a
35.Bellon Krisztián
Tőzsér Gergő
Hegedüs Dávid
215:00n/a
36.Vályi József
Cseresznye Péter
Daradics Levente
215:00n/a
37.Berde Viktória
Kiss Réka
Oborzil Melinda
111:40n/a
38.Szűcs János
Juhász Gergely
Kállai Tódor
111:52n/a
39.Pósán Norbert
Tóth László
Bordás Krisztián
111:55n/a
40.Kovács Pál
Hegedűs Zsombor
Lencsés János
114:35n/a
41.Vezendi Bence
Csarnai Dávid
Németi Péter
015:00n/a
42.Éles Márk
Tőzsér Norbert
Diczkó László
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Szabó Ádám
Varga László
Szabó Dániel
914:50n/a
2.Szilágyi Petra
Nagy Vivien
Schwarcz Borbála
915:00n/a
3.Kecskeméti Andrea
Kiss Zsuzsanna
-
713:42n/a
4.Ozsváth Norbert
Nagy Gábor
Puha Tamás
713:45n/a
5.Szabó Melinda
Miskovics Adrienn
Tőkési Nikoletta
714:13n/a
6.Dombi Edina
Hepp Anna
Szabó Anita
714:18n/a
7.Szitás István
Goda Attila
-
714:34n/a
8.Godó Bence
Csikai Mátyás
-
613:00n/a
9.Hajdu Lóránd
Gaál Zsuzsanna
Jurth Réka
613:46n/a
10.Kiss Ádám
Takács Ákos
-
614:37n/a
11.Tancsik Gábor
Katona László
Juhász Ervin
614:52n/a
12.Eperjesi Rita
Lőrincz Regina
Tran Dániel
513:28n/a
13.Turi Lilla Zsuzsanna
Stief Anna
Stercel Vivien
513:29n/a
14.Jenes Sándor
Veres Judit
-
514:46n/a
15.Gyarmati Kristóf
Rudnák Dániel
Pusztai Ádám
514:56n/a
16.Glant Nóra Dóra
Tőkési Alexandra
Kálmánczy Anna
515:00n/a
17.Takács Eszter
Horváth Roland
Nagy Ivett
414:12n/a
18.Berecz Tünde
Hortobágyi Norbert
Maftei Zsolt
313:15n/a
19.Csuka Antal
Porkoláb Sándor
-
314:03n/a
20.Balogh Noémi
Furka Zsanett
Rujsz Krisztina
314:11n/a
21.Szabó József
Kőrösi Attila
Kovács Zoltán
314:26n/a
22.Kocsel Natália
Papp Dávid
Virág Csilla
213:03n/a
23.Gulkai Tibor
Tuza Hajnalka
Veres Vivien
213:42n/a
24.Czeglédi Anna
Tóth Balázs
Sándor Imre
214:46n/a
25.Fazekas Tamás
Lázár Norbert
Kaszás Róbert
214:46n/a
26.Szarvas Katalin
Jánosi Orsolya
Terjék Diána
112:05n/a
27.Dan Adrienn
Gorzsás Anita
Nagy Anikó
113:05n/a
28.Berki Szandra
Rácz Enikő
-
113:15n/a
29.Varga Zsuzsa
Kardos Anita
Dubási Éva
113:30n/a
30.Kovács Mónika
Nyeste Kinga
Csapó Kinga
114:20n/a
31.Farkas Csaba
Pazár Zoltán
Halász Gábor
114:25n/a
32.Fekete Imre
Hevesi Tibor
Bátka Viktor
115:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kovács Péter
Berna Zoltán
Tóth Fanni
912:45n/a
2.Csóka Győző
Szabó Gábor
Tóth László
913:30n/a
3.Krusper Márta
Kolbe Balázs
Ruskó Péter
913:47n/a
4.Gyulai Gáborné
Német Balázs
Farkas István
514:36n/a
5.Csillag Katalin
Lajtos Georgina
Makai Ilona
514:42n/a
6.Bencs Ádám
Bagosi István
Varga Miklós
313:49n/a
7.Mikulán Attila
Farkas Csaba
Katona Gabriella
212:50n/a
8.Karacs Norbert
Ács Csaba
Makai Gábor
214:50n/a
9.Jánosi Péter
Horn Balázs
Kökényesi Mihály
110:20n/a
10.Kardos Zsófia
Tóth Janka
Tóth Péter
114:37n/a
11.Fehér Szilvia
Loós Erika
Pákozdi Dávid
015:00n/a
12.Hegyes Nikolett
Szilágyi Tamás
Oláh Csilla
015:00n/a
13.Papp Dániel
Vizler Zsolt
Bognár Péter
015:00n/a
14.Filep Tamás
-
-
015:00n/a
15.Babotán Krisztina
Varga Cecília
-
015:00n/a