Medve Szabadtéri Matekverseny 2004 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2004. április 24.

2004. április 24-én rendeztük meg a 6. Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Godó Bence
Varga László
Szabó Dániel
814:42n/a
2.Szabó Szabolcs
Tóth Sándor
Gáspár Soma
615:00n/a
3.Hajdu Lóránd
Gaál Zsuzsanna
Jurth Réka
513:53n/a
4.Turi Lilla Zsuzsanna
Radácsi Éva
Stercel Vivien
514:21n/a
5.Szabó Melinda
Miskovics Adrienn
Tőkési Nikoletta
514:57n/a
6.Sámy Lilla
Dombi Edina
Stief Anna
413:30n/a
7.Gajdos Cintia
Tar Levente
Radnai Zsuzsa
414:46n/a
8.Deák Viktor
Somogyi Balázs
Szűcs Soma
414:47n/a
9.Almási Gábor
Virág Roland
Hajdú Balázs
414:50n/a
10.Jónás Levente
Major Melinda
Nagy Gergely
414:51n/a
11.Lőrincz Andrea
Fábián Ibolya
Laczikó Dorottya
414:52n/a
12.Szarvas Katalin
Jánosi Orsolya
Kozák Stefánia
414:52n/a
13.Pór Dóra
Nagy Erika
Krajecz Ágnes
414:55n/a
14.Páldeák Áron
Szabó Péter
-
414:55n/a
15.Balla Boglárka
Gecző Gabriella
Sári Judit
414:58n/a
16.Nagy Rózsa
Tabaka Dóra
Kusai Zsanett
415:00n/a
17.Márton Dávid
Király László
Nagy Norbert Zsolt
415:00n/a
18.Papp Melinda
Lukács Renáta
Szuhogyi Erika
415:00n/a
19.Turek Balázs
Geréb Róbert
Tóth Gergely
313:47n/a
20.Szabó Andrea
Szász Angéla
Wéber Anita
313:52n/a
21.Virág Lajos
Fodor Péter
Bartalos Barnabás
314:04n/a
22.Szőllősi Judit
Faragó Ágnes
Csák Szilvia
314:13n/a
23.Bíró Tamás
Papp Dávid
Rácz Zoltán
314:13n/a
24.Szabó Ildikó
Domokos Edit
Kathi Lívia
314:31n/a
25.Posgay-Nagy Dóra
Szalai László
Szalai Viktória
314:39n/a
26.Nagy Miklós
Sárosi Norbert
Morvai Lajos
314:51n/a
27.Fülöp Zsuzsa
Pató Csilla
Dombi Tímea
314:57n/a
28.Karika Zoltán
Szakál Ádám
-
314:57n/a
29.Horváth Henrietta
Dankó Hajnalka
Szabó Diána
315:00n/a
30.Tóth Rita
Tóth Teodóra
Sutus Nikolett
213:19n/a
31.Császár Dorottya
Veres Gabriella
Takács Eszter
214:47n/a
32.Jenes Sándor
Elekes Szabolcs
Tóth Dorottya
214:50n/a
33.Szabó Brigitta
Fehér Zsuzsa
Elek Edina
215:00n/a
34.Jaskó Szabolcs
Major Péter
-
215:00n/a
35.Kövesházi Ágnes
Szabó Vanda
Kovács Nóra
110:26n/a
36.Süveges Anna
Tóth Fanny
Zagyva Orsolya
113:59n/a
37.Suba Attila
Fehér István
Orbán Rózsa
114:10n/a
38.Czeglédi Anna
Tajti Attila
Hunyadi Emese
114:11n/a
39.Fazekas Tamás
Lázár Norbert
Tóth Balázs
114:12n/a
40.Pósán Norbert
Tóth László
Szabolcsi Uzonka
114:13n/a
41.Kovács Gergely
Gönczi Tamás
Nagy Marianna
114:14n/a
42.Szabó Katalin
Kancsal Ágnes
Petruska Béla
114:15n/a
43.Kántor Dávid
Licska József
Jármi Sándor
114:16n/a
44.Patkós Krisztina
Sebestyén Fanni
Stekler Virág
114:21n/a
45.Szabó Éva
Jónás Rita
Lakó Edina
114:48n/a
46.Bani Annabella
Lakatos Dorottya
Major Emőke
114:50n/a
47.Kovács Mónika
Papp Dóra
Nagy Viktória
015:00n/a
48.Mikulán Dávid
Zambó Ferenc
-
015:00n/a
49.Szathmári Tímea
Monori Zita
Deli Bernadett
015:00n/a
50.Nagy Zoltán
Hajdú Albert
Radácsi István
015:00n/a
51.Szegedi Bettina
Barta Annamária
Könnyű Péter
015:00n/a
52.Szilágyi Dávid
Lakatos Dániel
Horváth Roland
015:00n/a
53.Ács László
Suba Imre
Laczikó Gergő
015:00n/a
54.Kovács Zsófia
Nagy László
Mizi Marcell
015:00n/a
55.Kéki László
Bata Dániel
Kiss Dániel
015:00n/a
56.Kiss Edina
Fehér Judit
Ferenczi Noémi
015:00n/a
57.Pente Gyöngyi
Takács Erika
-
015:00n/a
58.Száraz Dóra
Balogh Anett
Hevesi Judit
015:00n/a
59.Szalóki Viktória
Tóth Tünde
Tótfalusi Eszter
015:00n/a
60.Halász Zoltán
Kiss Viktor
Kerekes Attila
015:00n/a
61.Botlik Bence
Zákány Lóránd
Szincsák Tamás
015:00n/a
62.Újlaki Ádám
Nyika János
Kovács Tibor
015:00n/a
63.Papp Alexandra
Pataky Móni
Patai Erika
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Csóka Győző
Szabó Gábor
Tóth László
514:20n/a
2.Horváth Gergely
Tóthmérész Lilla
Berna Zoltán
411:11n/a
3.Dobos Péter
Medvés Péter
Rácz Andrea
412:35n/a
4.Goda Attila
Buzás Attila
Frankó Dávid
413:21n/a
5.Simon Anita
Baksa Írisz
Szeifert Bertalan
414:43n/a
6.Szitás István
Tőkési Alexandra
Rácz Rita
414:49n/a
7.Csige Dániel
Nyitrai Csaba
Babinszki Ádám
313:29n/a
8.Papp István
Szabó Péter
Fenyvesi Péter
112:38n/a
9.Bíró Tamás
Szabó Tamás
Tasnády Előd
112:43n/a
10.Kiss Marianna
Kovács Anita
Gál Csilla
112:58n/a
11.Pál Tamás
Nagy István
Nemes Zoltán
113:03n/a
12.Bördős Katalin
Síró Orsolya
Tóth Annamária
113:04n/a
13.Novák István
Fülöp Levente
Sepsy Károly
113:05n/a
14.Földesi Tímea
Fazekas Eszter
Kepics Zsanett
113:11n/a
15.Molnár Bence
Vetési Tamás
Nagy Róbert
113:15n/a
16.Tündik Zsuzsa
Sinali Györgyi
Megyesi Judit
113:17n/a
17.Glant Nóra Dóra
Gábor Enikő
Kálmánczy Anna
113:18n/a
18.Pósán Balázs
Kovács László
Tóth Arnold
113:26n/a
19.Bencs Ádám
Bagosi István
Varga Miklós
113:26n/a
20.Varga Emese
Vígh Viktória
Szőlősi Anett
113:33n/a
21.Molnár Miklós
Konyári László
Kiss Viktória
113:36n/a
22.Gorzsás Anita
Kádár Ildikó
Nagy Anikó
113:38n/a
23.Csicsák Melinda
Tóth Dániel
Szufelják Demeter
113:39n/a
24.Tamási Zsuzsa
Benedek Dóra
Török Kitti
113:39n/a
25.Csáthi Éva
Kovács Gyöngyi
Suba Zsófia
113:40n/a
26.Kosina Imre
Kiss Lajos
Koroknai Péter
113:41n/a
27.Dan Adrienn
Berki Szandra
Nagy Éva
113:42n/a
28.Reményik János
Katona Balázs
Támcsu Tamás
113:42n/a
29.Loós Erika
Papp Dániel
Szilágyi Tamás
113:42n/a
30.Dospoly-Hangó Zsuzsanna
Rácz Tamás
Schram Gergő
113:44n/a
31.Bogdány Zoltán
Juhász Bence
Márton Miklós
113:49n/a
32.Papp Éva
Rohács László
Sándor Nikolett
113:50n/a
33.Csuka Antal
Gál Csaba
Löfcsik Tamás
113:59n/a
34.Hegyes Nikolett
Fehér Szilvia
Szénási Imre
114:01n/a
35.Molnár Levente
Balogh Péter
Szabó Ferenc
114:12n/a
36.Váradi Ágnes
Kéki Renáta
Uzonyi Anna
114:17n/a
37.Fekete Anett
Berna Edina
Nagy Andrea
114:20n/a
38.Kozma Anna
Erdei Zsuzsa
Kéki Sándor
114:32n/a
39.Nagy Gergő
Seres Renáta
Illyés Judit
114:33n/a
40.Perjési István
Orbán Imre
Balogh Zsolt
015:00n/a
41.Balogh Béla
Kerecsényi Ádám
Bagi Mihály
015:00n/a
42.Nagy Dalma
Papp Zsuzsa
Petis Judit
015:00n/a
43.Fekete Imre
Fekete András
Hevesi Tibor
015:00n/a
44.Bartha Lajos
Kalapos Zsolt
Tinkó Árpád Lajos
015:00n/a
45.Jakobovits Alexandra
Pál Gabriella
Egry Viktória
015:00n/a
46.Kovács Edit Boglárka
Szabó Hajnalka
Paulinyi Helga
015:00n/a
47.Bácsi Judit
Dancsi Andrea
Csige Ramóna
015:00n/a
48.Vilmányi Katalin
Vinkler Brigitta
Sebők Judit
015:00n/a
49.Simon Zsolt
Molnár Gergő
Gulyás Erzsébet
015:00n/a
50.Törőcsik Edina
Kun Szabina
Kun Enikő
015:00n/a
51.Horváth Vince
Tar Vince Szabolcs
Tarcsi Imre
015:00n/a
52.Karasz Rita
Madácsi Zsófia
Hüse Renáta
015:00n/a
53.Rácz Nikolett
Madar Lajos
Kovács Ferenc
015:00n/a
54.Varga Tibor
Szilágyi János
László Imre
015:00n/a
55.Matolcsi Rita
Kecskeméti Gabriella
Balázs Erika
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Beringer Dorottya
Sáfár Simon
Katona Gabriella
814:45n/a
2.Barta György
Berta Zsolt
Czank Tamás
613:40n/a
3.Polonkai Anett
Kovács Máté
Hadház Sándor
614:04n/a
4.Gali István Márk
Hajdú József Ákos
Ruskó Péter
614:14n/a
5.Hevessy Tibor
Varga Péter
Tőkési Gergely
614:33n/a
6.Fábi László
Molnár Márta
Rynkiewicz Anna
614:42n/a
7.Vas Gyula
Ónodi Gábor
-
514:39n/a
8.Mikulán Attila
Kovács Péter
Tóth Fanni
514:45n/a
9.Dabrowsky Ádám
Farkas Csaba
Szelkó Péter
314:41n/a
10.Alföldi Arnold
Popovics Ádám
Tóth Antal
111:10n/a
11.Gyulai Gáborné
Német Balázs
Farkas István
111:22n/a
12.Szilágyi Zoltán
Veres Anita
Tímár Zoltán
114:20n/a
13.Bancsi Tibor
Kovács Nikolett
Bede Balázs
114:21n/a
14.Tóth Szilvia
Tóth Judit
-
114:28n/a
15.Csire Gábor
Pálfi Zsolt
Madai Gábor
015:00n/a
16.Máté Anett
Miski Tünde
Varga Beatrix
015:00n/a
17.Tar László
Bereczki István
Faragó László
015:00n/a
18.Berkes Andrea
Kiss Marianna
Böszörményi Erika
015:00n/a
19.Veres Tímea
Győri Kitti
Szabados Erzsébet
015:00n/a
20.Drága Matild
Rácz Júlia
Varga Judit
015:00n/a
21.Vas Katalin
Drága Julianna
Kányási Csilla
015:00n/a
22.Kovács Zita
Szilágyi Judit
Torda Kitti
015:00n/a
23.Szilágyi Sándor
Erdei Judit
Kállai Dóra
015:00n/a
24.Harmati Nóra
Hajósi Zsuzsa
-
015:00n/a
25.Bardócz Endre
Hatvani Gábor
László József
015:00n/a
26.Karacs Norbert
Ács Csaba
Makai Gábor
015:00n/a