Medve Szabadtéri Matekverseny 2003 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2003. május 17.

2003. május 17-én rendeztük meg a 5. Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Tamási Zsuzsa
Váradi Ágnes
Nagy Fruzsina
313:52n/a
2.Turi Lilla Zsuzsanna
Opóczki Anna
Égerházi Zsuzsa
314:06n/a
3.Takács Veronika
Gombos Nóra
Béres Máté
314:12n/a
4.Szendi Anikó
Hegymegi Fanni
Kocsel Natália
314:20n/a
5.Mózes Márk
Kovács Márk
Sépi Gergő
314:27n/a
6.Kurucz Attila
Mezei Antal
Czékmási Csaba
314:30n/a
7.Bélteki Eszter
Kalmár Gábor
Karacs Dávid
314:32n/a
8.Karasz Rita
Nagy Dalma
Papp Zsuzsa
314:32n/a
9.Dudás Ivett
Szendi Anita
Cioletea Laura
314:38n/a
10.Veres Judit
Csobán Barbara
Benke Kata
314:52n/a
11.Konyári Dávid
Nagy Balázs
Angalét Mariann
315:00n/a
12.Botlik Bence
Nagy Zsolt
Szincsák Tamás
212:45n/a
13.Kulcsár Csaba
Mikulán Dávid
Boda Péter
213:03n/a
14.Filep Orsolya
Lukács Zsanett
Lipták Márton
213:10n/a
15.Godó Bence
Molnár Dávid
Papp Dávid
213:20n/a
16.Elek Odett
Fekete Judit
Kárándi Tünde
213:22n/a
17.Gyarmati Gábor
Iványi István
Zilahi László
213:22n/a
18.Gábor Enikő
Tőkési Alexandra
Rácz Rita
213:24n/a
19.Emeriewen Dávid
Szabó Szabolcs
-
213:25n/a
20.Páldeák Áron
Szabó Péter
Szabó Dániel
213:25n/a
21.Menyhárt Nikolett
Halász Zoltán
Csukás Károly
213:45n/a
22.Fehér Zsuzsa
Schida Viktória
Oláh Zita
213:51n/a
23.Szilágyi Edina
Sipos Diána
Tiba Andrea
213:53n/a
24.Juhász Gábor
Hajdu Lóránd
Gaál Zsuzsanna
214:13n/a
25.Tódor Tamás
Horváth Roland
Mile Ferenc
214:18n/a
26.Sámy Lilla
Dombi Edina
Szakács Ágnes
214:27n/a
27.Bende Zsolt
Nagy Gergely Ákos
Kovács Anita
214:28n/a
28.Makler Nóra
Halász Zsuzsanna
Varga Renáta
214:29n/a
29.Major Zoltán
Vass József
Sipos István
214:30n/a
30.Szász Angéla
Wéber Anita
Szabó Adrienn
214:30n/a
31.Turek Balázs
Virágos Gábor
Bíró Tamás
214:31n/a
32.Lakatos Árpád
Fekete Imre
Harsányi Gábor
214:41n/a
33.Cioletea Renáta
Bényei Nikolett
Kozál Enikő
214:41n/a
34.László Lilla
Kiss Regina
Dávid Borbála
214:42n/a
35.Sipos Nóra
Szabó Judit
Lázár Edina
214:44n/a
36.Szolnoki Lénárd
Tamás Péter
Lekics Lilián
214:45n/a
37.Mohácsi Réka
Hollósi Henrik
Senánczki Vera
214:51n/a
38.Szőke Lajos
Nyíri Attila
Porció Roland
113:24n/a
39.Török Gábor
Veres Mihály
Rácz Lóránt
113:24n/a
40.Pálfi Éva
Fegyver Erika
Lakatos Henrietta
114:38n/a
41.Antal Evelin
Czebe Nóra
Szilágyi Klarissza
015:00n/a
42.Herczeg Róbert
Kiss Roland
Szabó Attila
015:00n/a
43.Katona Éva
Varga Judit
Kovács Zsanett
015:00n/a
44.Nyitrai Rita
Fehér Elza
Cseznyi Gabriella
015:00n/a
45.Molnár Miklós
Kiss Szabolcs
Balogh Róbert
015:00n/a
46.Mosek Xénia
Papp Éva
Demeter Tünde
015:00n/a
47.Császi Fruzsina
Sajtos Dóra
Kiss Éva
015:00n/a
48.Varga László
Sarkadi Gréta
Tóth Klára
015:00n/a
49.Kiss Zsuzsanna
Csáthi Éva
Kovács Gyöngyi
015:00n/a
50.Szűcs Andrea
Cseke Diána
Balogh Nikolett
015:00n/a
51.Bíró Ferenc
Gábor Zoltán
Szabó Károly
015:00n/a
52.Nagy Zoltán
Hajdú Albert
Radácsi István
015:00n/a
53.Sarusi István
Dombrádi Tamás
Piránszky János
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Kiss Marianna
Kovács Anita
Gál Csilla
714:45n/a
2.Weinemer Andrea
Illés János
Kökényesi Máté
311:40n/a
3.Joó Bernadett
Nagy Annamária
Sz. Tóth Anna
311:41n/a
4.Filep Tamás
Pap Rita
-
314:08n/a
5.Újlaki Bence
Tordai György
Nagy Zsuzsanna
314:08n/a
6.Varga Emese
Tóth Judit
Vígh Viktória
314:15n/a
7.Mikulán Attila
Farkas Csaba
Szelkó Péter
314:45n/a
8.Molnár Levente
Balogh Péter
Szabó Ferenc
210:30n/a
9.Kocsis Barna
Szabó István
Takács Róbert
211:26n/a
10.Markó Dániel
Győri Gábor
Oláh István
211:27n/a
11.Gellén László
Kulcsár Imre
Molnár Imre
211:32n/a
12.Korin László
Szalatyán Csaba
-
211:37n/a
13.Pető József
Major Klára Ivett
Gonda-Nagy Zsanett Seyla
211:48n/a
14.Horváth Gergely
Tóthmérész Lilla
Berna Zoltán
211:50n/a
15.Balázs Ádám
Hajdú Zoltán
Kiss Réka
214:03n/a
16.Pete Edina
Kiss Lilla
Kulcsár Béla
214:07n/a
17.Kecskés József
Német Ferenc
Pénzes Tamás
214:18n/a
18.Király László
Titkos Dávid
Szabó Zoltán
214:18n/a
19.Vaskó László
Zubák Balázs
Orosz Attila
214:19n/a
20.Dobos Péter
Fazekas Gergő
-
214:20n/a
21.Olasz Orsolya
Volkova Olga
Szabó Noémi
214:20n/a
22.Kasza Orsolya
Király Melinda
Mancsiczky Rebeka
015:00n/a
23.Kósa Tímea
Varga Zsanett
Fábián Nóra
015:00n/a
24.Felföldi Andrea
Takács Nóra
Kormányos Enikő
015:00n/a
25.Nagy Krisztina
Kiss Andrea
Molnár Zsuzsa
015:00n/a
26.Lukács Krisztina
Zalkodi Anett
Balogh Zsanett
015:00n/a
27.Orosz Noémi
Góra Anna
Hochós Nándor
015:00n/a
28.Lukács Zsanett
Köblös Máté
Dózsa Gábor
015:00n/a
29.Madar Zoltán
Gyenge Csaba
Nagy Géza
015:00n/a
30.Pataki István
Balogh Béla
Nagy Tamás
015:00n/a
31.Sándor Katalin
Vedres Nóra
Vámosi Anita
015:00n/a
32.Csáki Ferenc
Kató Tamás
Bojti Anett
015:00n/a
33.Márk Lívia
Lánczi Anikó
Gabányi Dóra
015:00n/a
34.Tokai Tímea
Harmati Nóra
Hajósi Zsuzsa
015:00n/a
35.Nagy Anita
Bőr Anita Anna
Kovács Edit Boglárka
015:00n/a
36.Jakobovits Alexandra
Nemes Tímea
Székely Klaudia
015:00n/a
37.Drága Julianna
Tar László
Bereczki István
015:00n/a
38.Barna Tímea
Kiss Boglárka
Szatmári Anita
015:00n/a
39.Kis László
Kecsedi Imre
Vajó Gábor
015:00n/a
40.Penke Edina
Szilágyi Enikő
Fekete Ágota
015:00n/a
41.Erdélyi Zsuzsa
Volánszki Julianna
Szabó Judit
015:00n/a
42.Jenes Sándor
Elekes Szabolcs
-
015:00n/a
43.Drága Matild
Rácz Júlia
Varga Judit
015:00n/a
44.Pór Ágnes
Lucás Eliza
Szláma Zsuzsanna
015:00n/a
45.Kukucska Ildikó
Csecsődi Nikoletta
Pápista Szilvia
015:00n/a
46.Kerecsényi Ádám
Szombati Attila
Bartha Lajos
015:00n/a
47.Fazekas Máté
Dan Adrienn
Gali Zoltán
015:00n/a
48.Gorzsás Anita
Kádár Ildikó
Nagy Anikó
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Balogh Tamás
Mándi László
Terjék András
714:30n/a
2.Ökrös Fruzsina
Bátyi Tamás
Polonkai Anett
714:35n/a
3.Hajdú Jenő
Hoch Csaba
Futó István
513:52n/a
4.Rácz Andrea
Tóth Szilvia
Kerékgyártó Csilla
514:17n/a
5.Gruber László
Nagy Gábor
Péter Miklós
514:33n/a
6.Baráth Zsolt
Kócsi Péter
Szántó Gábor
514:47n/a
7.Gyulai Gáborné
Német Balázs
Farkas István
414:25n/a
8.Alföldi Arnold
Popovics Ádám
Tóth Antal
314:55n/a
9.Nemes Katalin
Kubicsek Mónika
Kordás Tímea
314:57n/a
10.Fekete Zsuzsa
Peleskey Miklós
Ozsvát Erzsébet
314:58n/a
11.Kovács Zoltán
Lódi Péter
Csősz Ignác
112:17n/a
12.Tóth György
Laczkó Márton
Szarvas Dániel
112:20n/a
13.Pogány Tamás
Kállai Zoltán
Ujj Péter
112:30n/a
14.Marosi Sándor
Elek Zsolt
Ráthonyi Gergely
112:55n/a
15.Hadházi László
Nyakos Sándor
Vilmányi Sándor
113:15n/a
16.Koczka Edina
Mezei Andrea
Hegyi Katalin
113:38n/a
17.Szentesi István
Lovas Viktor
Nagy Sándor
113:47n/a
18.Fazekas Lilla
Gorzsás Mária
Kardos Csaba
113:50n/a
19.Dede Nikolett
Teleki Izabella
Bartha Attila
114:25n/a
20.Szolnoki Mihály
Balogh Mihály
Szmatkó Róbert
015:00n/a
21.Jánosi Zoltán
Szűcs Tamás
Breszkócs Péter Lajos
015:00n/a
22.László Mihály
Fazekas Tibor
Simon Gergő
015:00n/a
23.Kéri Csaba
Bak Géza
Mezei Zsolt
015:00n/a
24.Kovács Tibor
Majoros Zsuzsa
Polyák Anita
015:00n/a
25.Pass Viktor
Jasinka Roland
Kiss Balázs
015:00n/a