Medve Szabadtéri Matekverseny 2002 - Debrecen

Debrecen, Nagyerdő, 2002. május 4.

2002. május 4-én rendeztük meg a 4. Medve Vetélkedőt.

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Tóth Judit
Tóth László
Lipták Zsófia
613:26n/a
2.Csóka Győző
Tóth László
Nyitrai Csaba
614:05n/a
3.Atyi Anita
Buzai Éva
Papp Bea
313:10n/a
4.Csonka Kinga
Riczu Katalin
Papp Erika
313:54n/a
5.Zsugyó Virág
Karácsony Fruzsina
Sipos Nóra
313:57n/a
6.Weinemer Nóra
Gajdán Márton
Nagy László
314:49n/a
7.Bélteki Eszter
Takács Veronika
Gombos Nóra
314:50n/a
8.Sóvágó Zsuzsa
Czeglédi Éva
Csákó Éva
210:41n/a
9.Radics Károly
Csatári Gergő
Éles Szilárd
210:53n/a
10.Füleki Réka
Sándor Ákos
Szalóki Annamária
213:02n/a
11.Bankó Dávid
Törő Zoltán
Nyikos Krisztián
213:28n/a
12.Tamási Zsuzsa
Kiss Ágota
Sáfrány Boglárka
214:21n/a
13.Bertus Tímea
Csáthi Éva
Kovács Gyöngyi
214:27n/a
14.Karasz Rita
Magyar Zsuzsa
Ungár Csilla
214:31n/a
15.Hári Andrea
Gorzsás Ágnes
Varga Dorina
110:30n/a
16.Zsólyomi Kitti
Baranya Erika
Sirokai Beáta
110:30n/a
17.Török Gábor
Szőke Lajos
Veres Mihály
110:31n/a
18.Tőzsér Tamás
Major Zoltán
Dániel Ádám
110:31n/a
19.Simon Ádám
Nagy Sándor
Keleti Ramon
110:35n/a
20.Vámosi Emese
Zsoldics Zsófia
Csobán Amanda
110:36n/a
21.Majdanics Imre
Sarusi István
Dombrádi Tamás
110:37n/a
22.Váradi Ágnes
Benedek Dóra
Nagy Fruzsina
110:38n/a
23.Szálkai Zoltán
Bíró István
Pávai Tamara
110:39n/a
24.Kovács Erzsébet
Tóth Anita
Tiba Henrietta
110:42n/a
25.Medgyessy Mária
Lipcsei Laura
Kovács Tünde
110:45n/a
26.Katona Vencel
Gulyás Ádám
Pék Marcell
110:50n/a
27.Ferenczi Andrea
Tóth Bernadett
Erdei Petra
110:51n/a
28.Andruhovics Róbert
Czédl Zoltán
Kovács Ádám
113:19n/a
29.Létai Réka
Simon Sára
Vincze-Német Edit
113:42n/a
30.Bodó Andrea
Bánfi Anna
Nagy Ivett
113:42n/a
31.Gellén László
Molnár Imre
Markó Dániel
113:43n/a
32.Nagy Boglárka
Szabó Judit
Lázár Edina
114:02n/a
33.Elek Zsuzsa
Vórincsák Olimpia
Kovács Adrienn
114:07n/a
34.Váradi László
Tóth Ferenc
Juhász Lóránd
114:14n/a
35.Nagy Dalma
Ábri Lilla
Kalmár Gábor
114:34n/a
36.Décsei Anna
Tündik Zsuzsa
Sinali Györgyi
114:36n/a
37.Novák László
Hamza Attila
Cser Gábor
114:45n/a
38.Kovács Péter
Szabó Imre
-
015:00n/a
39.Filep Orsolya
Lukács Zsanett
Lipták Márton
015:00n/a
40.Dudás Ivett
Szendi Anita
Bede István
015:00n/a
41.Fekete Henrietta
Nagy Réka
Nagy Csenge
015:00n/a
42.Bádogos Péter
Lakatos Balázs
Szabó Gábor
015:00n/a
43.Balogh Eszter
Tóth Liliána
Kiss Zsuzsanna
015:00n/a
44.Fábri Hajnalka
Sári Edit
Gombár Alexandra
015:00n/a
45.Szíjgyártó Balázs
Szabó Szilvia
-
015:00n/a
46.Kővári Angelika
Juhász Ágnes
Juhász Sára
015:00n/a
47.Csontos Sándor
Gönczi Imre
Berei Zsolt
015:00n/a
48.Gyurán Anita
Varga Éva
Kocsis Jutka
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Ökrös Fruzsina
Polonkai Anett
Baráth Zsolt
614:56n/a
2.Hevessy Tibor
Varga Péter
Kuritár György
514:10n/a
3.Nyeste Anna
Kovács Judit
Tóth Bernadett
514:31n/a
4.Weinemer Andrea
Hadház Sándor
Udvardi Tamás
514:46n/a
5.Keczeli Beáta
Vasali Dóra
Máté Anett
514:55n/a
6.Mikulán Attila
Mátyus Anna
Legoza József
514:59n/a
7.Bárczi Anna
Hegedűs Judit
Szabó Zsuzsa
414:48n/a
8.Csige Tamás
Boros András
Horváth Csaba
313:17n/a
9.Boros Péter
Gali István Márk
Tőkési Gergely
313:18n/a
10.Nagy Lőrinc
Bardóczi Ádám
Schild Norbert
313:19n/a
11.Molnár Bence
Mata Zsuzsa
Rózsa Nóra
313:49n/a
12.Besenyei Tamás
Menyhárt Attila
Szekerák Zsolt
210:47n/a
13.Marosi Sándor
Somogyi Gergely
Tokaji József
210:58n/a
14.Joó Bernadett
Nagy Annamária
Sz. Tóth Anna
211:34n/a
15.Kovács Andrea
Tóth Judit
Szabó Natália
211:37n/a
16.Porkoláb Márta
Buzási Katalin
Lakó István
212:22n/a
17.Szabados Dóra
Vas Katalin
Berki Judit
212:27n/a
18.Kócsi Péter
Kovács Attila
Zákány Zsolt
212:40n/a
19.Méhes Attila
Hüvelyes Péter
Zabos Péter
212:50n/a
20.Kovács Zoltán
Lódi Péter
Csősz Ignác
213:01n/a
21.Dobos Péter
Fazekas Gergő
Medvés Péter
213:21n/a
22.Gruber László
Nagy Gábor
Péter Miklós
213:27n/a
23.Kiss Marianna
Kovács Anita
Gál Csilla
213:36n/a
24.Vaskó László
Zubák Balázs
Kecskés József
213:38n/a
25.Karczub Beáta
Legoza Nikolett
Papp Imre
213:39n/a
26.Pandúr Krisztina
Fekete Gabriella
Szűcs Éva
214:22n/a
27.Dede Nikolett
Teleki Izabella
-
214:25n/a
28.Miskovics Mariann
Megyesi Judit
Megyesi Zsuzsa
214:26n/a
29.Dobi Tamás
Harangi Gábor
Kiss Viktória
214:26n/a
30.Madar Zoltán
Gyenge Csaba
Nagy Géza
214:27n/a
31.Kiss Judit
Kocsány Ágnes
-
214:28n/a
32.Czébely Ágnes
Veréb Viktória
Sztakhó Nikolett
214:30n/a
33.Fazekas Lilla
Gorzsás Mária
Kardos Csaba
214:44n/a
34.Fazekas Edgár
Fekete László
Simon Gyula
214:47n/a
35.Balogh Anna
D.Tóth Eszter
Tornai Gábor
110:30n/a
36.Fekete Zsuzsa
Peleskey Miklós
Pogány Tamás
110:33n/a
37.Szelkó Orsolya
Lakatos Edina
Varga Nikolett
110:34n/a
38.Szabó Angéla
Szabó Anita
Faragó Norbert
110:48n/a
39.Hekler Melinda
Kovács Tímea
Halász Judit
110:50n/a
40.Szabó Viktor
Győrfi Zoltán
Stefanovicz Péter
110:58n/a
41.Pásztor Róbert
Vékony Zsolt
Szőke Armand
113:25n/a
42.Dormán Erika
Juhász László
Mikecz Csenge
113:58n/a
43.Bartha Károly
Gál Tamás
Tarján János
015:00n/a
44.Drága Matild
Rácz Júlia
Drága Julianna
015:00n/a
45.Bóna Sándor
Sajtos Sándor
Gulyás Attila
015:00n/a
46.Balogh Beáta
Czigony Katalin
Horváth Andrea
015:00n/a
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagMegoldott főfeladatok számaUtoljára megoldott főfeladat idejeMegtett távolság
1.Dányádi Zsolt
Fábián Máté
Tuska Gábor
614:20n/a
2.Szabó Áron
Guta Balázs
Nagy Ábris
614:51n/a
3.Hajdú Jenő
Hoch Csaba
Futó István
414:06n/a
4.Bordi István
Varga Zoltán
Gulácsi Zsolt
414:07n/a
5.Fodor Péter
Papp Gábor
Bene Tamás
414:08n/a
6.Hegedűs Gábor
Kaskötő Péter
Csordás László
414:09n/a
7.Bertók Krisztina
Gyulai Gáborné
Német Balázs
210:54n/a
8.Bálega Mariann
Nagy Gabriella
Szakál László
210:57n/a
9.Hajdú János
Katona Balázs
Tar József
213:52n/a
10.Kökényesi Illés
Nagy Gábor
Tepertő József
214:14n/a
11.Nagy András
Tóth Gábor
Molnár Előd
214:20n/a
12.Felsőbényi Ágnes
Pallag István
Bartha János
214:46n/a
13.Erdei Erika
Juhász Julianna
Szabó Tünde
214:53n/a
14.Barak Tamás
Buró László
Pistár Zoltán
110:10n/a
15.Bagdány Noémi
Czeglédi Zsuzsanna
Dóló Lilla
110:11n/a
16.Köszörűs Péter
Horváth Attila
Világosi Dávid
110:12n/a
17.Póvik Imre
Minárik Zoltán
-
110:13n/a
18.Minárik Péter
Kovács Szilárd
-
110:14n/a
19.Nagy Gabriella
Baksa Heléna
Baksa Erika
110:14n/a
20.Bartha Marianna
Győri István
Bogádi Ferenc
110:15n/a
21.Kosina Orsolya
Nótin Beatrix
Bökönszegi Zsanett
110:15n/a
22.Csák Szabina
Molnár Edit
Zavaczki Erika
110:15n/a
23.Mátyás Blanka
Kondor Andrea
-
110:15n/a
24.Nagymáté Nóra
Féki Erika
Mártha Andrea
110:15n/a
25.Biri Zsófia
Biri Éva
Mácsár Norbert
110:18n/a