Medve Matektábor 2020 - Szolnok

Szolnok, 2020. március 13. - 2020. március 16.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AAl-Sayyed Amir5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
ABalogi András Csongor5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
AJurácsik Marcell5.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
AKiss Lícia5.Kispesti Vass Lajos Általános IskolaBudapest XIX. kerület
AÖrvendi Péter5.Ócsai Halászy Károly Általános IskolaÓcsa
ARáthonyi Levente Marcell5.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
ARévész Bercel 5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
ASzauter Emese5.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ATakács-Sárkány Csanád5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
AVáczi Gergő5.Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és KollégiumBékés
BFekete Zoltán6.Tima Endre Általános IskolaSzárliget
BGelegonya Bence6.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
BGuba Dávid6.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
BKocsis Péter6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BLehel Nóra Eszter6.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
BMolnár Tamás Sándor6.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
BPomázi Kálmán6.Szolnoki Tiszaparti Római katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
BSzékelyhidi Attila6.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
BTakács-Sárkány Zalán6.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
BTomozi Vince Kolos6.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
BVámosi Bendegúz Péter6.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
KCsilling Daniel7.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
KEgyházi Godó7.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
KErdei Péter Márk7.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
KLefter Miklós7.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
KMurányi Levente7.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
KRumi Nimród7.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest XI. kerület
KSzakály Barnabás Csaba7.Szombathelyi Neumann János Általános IskolaSzombathely
KSzekér Gergely7.Szombathelyi Neumann János Általános IskolaSzombathely
KVarró Ágnes7.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
LChoma Sára8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LCseh Dóra8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LFarsang Dániel8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
LGöncző Emma8.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
LHajdu Márton8.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Honvéd Utcai TagiskolaKaposvár
LKaptás Vivien8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
LKudlik Anna8.Lónyay Utcai Református Gimnázium és KollégiumBudapest IX. kerület
LLénárt Hajnalka Éva8.Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános IskolaSzendehely
LLipcsei Blanka8.Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános IskolaTiszaföldvár
LMáté Luca8.Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTamási
LPapp Zsófia8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
LPusztai Botond András8.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
LSzabó Judit8.Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzeged
LSzpisják Zsófia Andrea8.Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaSzarvas
LTóth Ábel8.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XBodrogi Viktória9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
XDienes Erik9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
XKiss-Puskár Panna Eszter9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XNagy Laura9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
XNémeth Veronika9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
XPálóczi Anett9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XPenyige Áron9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSiteri Lelle9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSzabó Bendegúz9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSzabó Matilda9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XSzpisják Bence Tibor9.Kecskeméti Bolyai János GimnáziumKecskemét
XT. Nagy Róza9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
XUjhelyi Patrik9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
XVámosi Boglár Tünde9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XVári-Kakas Adél9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YAndó Kamilla10.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
YBenkő Gábor10.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest VII. kerület
YCsontos Dávid10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YDávid Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YEgyházi Hanna10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
YErdei Emma Réka10.József Attila Gimnázium és Közgazdasági SzakgimnáziumMonor
YFekete Zsófia10.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
YGörömbey László10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YHalász Dorka 10.Földes Ferenc GimnáziuMiskolc
YIrimiás Márk10.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
YMiklóssy Katinka10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YParrott Gábor10.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
YPónácz András10.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
YRadványi Zita10.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
YSzabó Zsuzsanna10.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
YTóth Fruzsina10.Kempelen Farkas Gimnáziumudapest XXII. kerület
YVizi Kristóf Levente10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZCsóka Imre11.Bajai Szakképzési CentrumBaja
ZHay Sára11.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
ZImre Tamás11.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
ZKulcsár Kevin11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZLévay Kristóf11.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZNagy Anna Viktória10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
ZNagy Bence Botond10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZOleszka Fruzsina11.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ZRóth András11.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
ZSchnéberger Manassé Dávid11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZSzauter Csanád11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZTarján Teréz10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
ZVarga Péter10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZVarró Máté10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZsBaracsi Ádám12.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
ZsBercsényi Gábor12.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZsBrandschott Benedek Marcell12.Bajai SZC Türr István Gazdasági SzakgimnáziumaBaja
ZsDH Anna12.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZsGátmezei Kornél12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZsImre Balázs12.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
ZsLőrincz Zselyke Lili12.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
ZsNémeth Ágoston12.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
ZsRaisz Olivér12.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZsRumi Zoárd12.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
ZsSchiff Antal12.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
ZsSemegi László Mihály12.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
ZsSzauter Ábel12.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZsSzerecz Vilmos12.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
ZsSzerényi Csilla12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZsTarnay Márton12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület

Szervezők

CsoportNév
AHegyi Eszter Barbara (Barbi)
ASum Csaba (Csabi)
BGyimesi Bernadett (Csibe)
BFehér Anna Éva (Pankó)
KÖtvös Bettina ()
KFülöp Anna (Anna)
LAl-Sayyed Zakariás (Zaki)
YFarkas Gitta (Gitta)
YBeringer Dorottya (Dóri)
ZKovács Ádám (Ádám)
ZVarnyú Dóra (Dóri)
ZsKátay Tamás (Katay)
ZsSzabadfalvi Dániel (Dani)