Medve Matektábor 2019 - Kiskunhalas

Kiskunhalas, 2019. október 25. - 2019. október 28.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABalogi András Csongor5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
AGelegonya Bence6.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
AHajagos Konor5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
AHajagos Norton6.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
AIhász Miklós Márk6.Kispesti Gábor Áron Általános IskolaBudapest XIX. kerület
ARábai Mór6.Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános IskolaBudapest XXII. kerület
ARévész Bercel 5.Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest X. kerület
AStingli Zsuzsanna6.Dunaföldvári Beszédes József Általános IskolaDunaföldvár
ASzalai Csongor Gábor6.Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSiófok
ATomozi Vince Kolos6.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
KDévényi Álmos Tamás8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
KHolyba Márton8.Kispesti Gábor Áron Általános IskolaBudapest XIX. kerület
KHorváth Dávid Richárd8.Deáktéri Evangélikus GimnáziumBudapest
KLénárt Hajnalka Éva8.Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános IskolaSzendehely
KMárton Dóra Szonja8.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
KMurányi Levente7.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
KRévész Regő8.Kőbányai Szent László Általános IskolaBudapest X. kerület
KRumi Nimród7.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest XI. kerület
KSzemerédi Lehel7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XBarta Lilla Katalin8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XBikfalvi Lilla9.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
XGulyás Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XKollek-Melkvi Gábor9.Magyar László GimnáziumDunaföldvár
XRábai Gellért8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
XRévész Hunor9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
XSzabó Erik Zalán8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
YBrandschott Benedek Marcell12.Türr István Gazdasági SzakgimnáziumaBaja
YCsóka Imre11.Bajai Szakképzési CentrumBaja
YCsótai Enikő12.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
YErős Zoárd11.Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
YIrimiás Márk10.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
YSchiff Antal12.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
YStingli József10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
YTarján Teréz10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület

Szervezők

CsoportNév
AHadfi János (Jani)
ABalogh Adrienn (Ada)
AVarga László (VaLaci)
KCsótai Zsófia ()
KBeringer Dorottya (Dóri)
programokFarkas Gitta (Gitta)
programokDobóné Veres Renáta (Reni)
programokGyimesi Bernadett (Csibe)
XHarsányi Tamás (Pitbull)
XSzabó Dániel (Dani)
YBogáromi Dávid (Dávid)