Medve Matektábor 2019 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2019. július 2. - 2019. július 8.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Ajtai Boglárka12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Ajtai Janka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Aradi Hanna Adelina8.Egri Dobó István GimnáziumEger
Balogh Máté6.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
Bata Vince8.Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és KollégiumKiskunhalas
Blendovszki Anna5.Szécsény Rákóczi Ferenc Általános iskola és GimnáziumSzécsény
Bodnár Zsófia7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Bolla Péter7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Bollér Henrik10.Pécsi Leőwey Klára GimnáziumPécs
Bollér Judit5.Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai IntézetPécs
Choma Sára7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Csilling Dániel6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Domboróczki Péter7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEgrrEger
Egyházi Godó6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Ember Ivett7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Érsek Aurél9.Lincoln International School Accra, Ghána
Fejes Áron5.Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Fekete Ákos5.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
Figura Márton8.KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium Kiskunhalas
Fülöp Csilla8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Geretovszky Márton László7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Hajdu Márton7.Honvéd Utcai TagiskolaKaposvár
Hopp Eszter Boróka5.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Horváth Marcell8.Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és KollégiumKiskunhalas
Imre Tamás10.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMa
Imri Hanna Lili7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Ivántsy Dénes5.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
Kendrella Ákos6.Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBékés
Komáromi Brigitta Tünde10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Kopác Julia7.Zugligeti Általános IskolaBudapest XII. kerület
Kovács Máté9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest VII. kerület
Kovács Richárd8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Kurucz Kitti7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Kutas Gréta8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Láng Barnabás10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
Littmann Márton11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Littmann Mihály8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Magyar Sára7.Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
Major Tünde7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Maróti Lelle8.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
Maróti Nándor6.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
Máté Jázmin7.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Mihályi Balázs5.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
Molnár Mátyás József7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
Nagy Adrien8.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Nagy Benedek Péter6.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
Nagy Borbála Ágnes7.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
Palotás Barnabás7.Rókusi Általános IskolaSzeged
Palotás Csongor7.Rókusi Általános IskolaSzeged
Papp Zsófia7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Parrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Pócza Franciska Csenge11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Püski Gergő6.Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBékés
Rácz Hajnalka8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
Rapcsok Bence Hunor6.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
Réthelyi Ágnes8.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
Sándor Petra7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Schneider Patrik9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
Sebestyén Mátyás7.Gödöllői Petőfi Sándor Általános IskolaGödöllő
Selmeci Anna5.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Szeged
Stefán Laura Nikolett8.Egri Dobó István GimnáziumEger
Szabó Ágoston8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Szabó Dániel György5.Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és SzakgimnáziumBudapest I. kerület
Szauter Bercel6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szittyai Anna8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Takács Noémi11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Toth Daniel7.n/aHatvan
Toth Julianna8.n/aHatvan
Tóth Levente9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Urszuly Péter7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Vizoviczki Míra7.SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
Wijnands Paula7.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület

Szervezők

CsoportNév