Medve Matektábor 2019 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2019. július 2. - 2019. július 8.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Dubis Botond7.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
ABlendovszki Anna5.Szécsény Rákóczi Ferenc Általános iskola és GimnáziumSzécsény
ABollér Judit5.Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai IntézetPécs
ACsáki Tamás Ádám5.Orosházi Vörösmarty Mihály Általános IskolaOrosháza
ADeák Réka5.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
AEgyüd András Buda5.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
AFekete Ákos5.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
AIvántsy Dénes5.Fabriczius József Általános IskolaVeresegyház
AKerényi Dániel Róbert 5.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
AMagyar Mátyás5.Jókai Mór AlapiskolaKomárno
AMaráczi Nóra5.Kaposvári Kisfaludy utcai Általános TagiskolaKaposvár
AMÉHES Gergely5.Jókai Mór Magyartannyelvű Alapiskola94501 Komárno, Szlovákia
ANagy Zsuzsanna5.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzSzentes
AOrosz Petra 5.Szentesi Koszta József Általános IskolaSzentes
ASándor Katinka Zita5.Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános IskolaKaposvár
ASomogyi Milán5.Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaVeszprém
BFejes Áron5.Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános IskolaBudapest XIV. kerület
BGraselly Bence5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
BHolló Gergő5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
BHopp Eszter Boróka5.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
BLátrányi Bálint5.Újbudai Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest XI. kerület
BLengyel Tamás Dominik5.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
BMarusák Orsolya5.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
BMihályi Balázs5.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
BPapp Anna5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BRábai Mór5.Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános IskolaBudapest XXII. kerület
BSalacz Botond5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
BSárdinecz Dóra5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
BSelmeci Anna5.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Szeged
BSzabó Dániel György5.Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és SzakgimnáziumBudapest I. kerület
BVeres Dorottya5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
CBalázs Bálint Noel6.SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola Salgótarján
CCzigány Emma6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
CCzigány Mátyás6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
CKendrella Ákos6.Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBékés
CKindli Nóra6.Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBékéscsaba
CKiss Liliána6.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
CKovács Patrícia6.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
CKustán Alexandra6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
CLázár Emma6.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
CMaróti Nándor6.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
CPüski Gergő6.Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBékés
CRapcsok Bence Hunor6.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
CRodé Sára6.Szent Margit Általános IskolaTatabánya
CRózsa Rebeka6.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
CRózsa Réka6.Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és GimnáziumBékéscsaba
DBalogh Máté6.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
DCsilling Dániel6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
DDuda Dorka6.Szegedi Gregor József Általános IskolaSzeged
DFarkas Ottó6.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
DGecsei Márk6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
DHegedüs Bence6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
DHorváth Kristóf6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
DNagy Benedek Péter6.Gazdagrét - Törökugrató Általános IskolaBudapest XI. kerület
DPapdi Zsombor6.Béke Utcai Általános IskolaSzeged
DPapp Márton6.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest I. kerület
DSütő Áron6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
DSzauter Bercel6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
DSzemerédi Lehel6.Szegedi Bonifert Domonkos Általános IskolaSzeged
DTakács Lili6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
DVarró Ágnes6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
KBudai Gergő7.Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumMezőberény
KCsontos Tamás Szabolcs7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
KElek Rozi Eszter7.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
KEmber Ivett7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
KGeréd László Áron7.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
KHajdu Márton7.Honvéd Utcai TagiskolaKaposvár
KHorváth Zsóka7.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
KKlenczner András Máté7.Gödöllői Török Ignác GimnáziumGödöllő
KLénárt Hajnalka Éva7.Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános IskolaSzendehely
KNagy Borbála Ágnes7.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
KSándor Petra7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
KSebestyén Mátyás7.Gödöllői Petőfi Sándor Általános IskolaGödöllő
KSzücs Bálint7.Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSiófok
KToth Daniel7.Amerikaban jar iskolabaHatvan
KWijnands Paula7.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
LBabcsán Gergely7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LBodnár Zsófia7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LChoma Sára7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LDomboróczki Péter7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEgrrEger
LGyönki Dominik Botond7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
LImri Hanna Lili7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LJuhász Máté7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LKopác Julia7.Zugligeti Általános IskolaBudapest XII. kerület
LKovács Márton7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
LKurucz Kitti7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LMajor Tünde7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
LMolnár Mátyás József7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
LPapp Zsófia7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
LRagó Marcell 7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
LZalán Petra7.Deák Téri Evangélikus GimnáziumBudapest V. kerület
MBencsik Bendegúz7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MBolla Péter7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
MBraun Norbert7.Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium,Kossuth L Általános IskolaSzeged
MFerenc Ákos7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MGeretovszky Márton László7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MIványi Zsolt7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MJobbágy Botond8.Dombóvári Illyés Gyula GimnáziumDombóvár
MMagyar Sára7.Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
MNagy Adrien8.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
MPalotás Barnabás7.Rókusi Általános IskolaSzeged
MPalotás Csongor7.Rókusi Általános IskolaSzeged
MRodé Klára8.Szent Margit Általános IskolaTatabánya
MToth Julianna8.Amerikaban jar iskolabaHatvan
MUrszuly Pèter7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
MVizoviczki Míra7.SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
NAradi Hanna Adelina8.Egri Dobó István GimnáziumEger
NBata Vince8.Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és KollégiumKiskunhalas
NFigura Márton8.KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium Kiskunhalas
NFülöp Csilla8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NHorváth Marcell8.Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és KollégiumKiskunhalas
NKönye Nátán8.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
NKovács Richárd8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NKutas Gréta8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NMarkó Vivien8.Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és KollégiumKiskunhalas
NMaróti Lelle8.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
NRácz Hajnalka8.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
NRéthelyi Ágnes8.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és KollégiumGödöllő
NStefán Laura Nikolett8.Egri Dobó István GimnáziumEger
NSzabó Ágoston8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
NSzittyai Anna8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XAndrási Bálint9.Budapesti Babits Mihály GimnáziumBudapest
XBordás Karolina9.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
XCsedő Balázs György9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XDrávecz Boróka Anna9.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
XÉrsek Aurél9.Lincoln International School Accra, Ghána
XKönye Sólyom9.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
XKovács Alexandra9.Karinthy Frigyes GimnáziumBudapest XVIII. kerüle
XKovács Máté9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest VII. kerület
XParrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
XRéthey-Prikkel Diána9.Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi SzakgimnáziumBudapest
XSchneider Patrik9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
XSzabó Bálint Ákos9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
XSzlifka Márton9.Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és KollégiumMiskolc
XVarró Máté9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YAjtai Boglárka12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YAjtai Janka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YAlgayer Zoltán10.Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos GimnáziumBudapest XX. kerület
YBollér Henrik10.Pécsi Leőwey Klára GimnáziumPécs
YDóczi Maja10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
YImre Tamás10.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMa
YKomáromi Brigitta Tünde10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YLáng Barnabás10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
YNguyen Zsófia10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
YPócza Franciska Csenge11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
YSajgó Zsófia10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YSchultz Rebeka12.Tatai Református GimnáziumTata
YSzekeres Adrienn10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YTakács Noémi11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
YZóka Zsolt10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Bernadett (Csibe)
AVolford Anita (Anita)
BTátrai Alida (Alcsi)
BFehér Anna Éva (Panni)
CHegyi Eszter Barbara ()
CErdey-Grúz Mária (Mária)
DÉrsek Ákos ()
DDobóné Veres Renáta (Renáta)
KFöldvári Viktória ()
KFonyó Dávid ()
LHadfi János (Jani)
LPásztor Szabolcs ()
MKovács Ádám ()
MHagymássy Gábor (Minyon)
NCsányi János Dániel (Jani)
NMikulán Attila (blick)
XKozma Hanna ()
XGál Dávid (Dávid)
YKántor Tamás (Tomi)
YBogya Norbert (Norbert)