Medve Matektábor 2019 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence Turistaház, 2019. július 19. - 2019. július 28.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Ádám Vencel9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Adámy Márton11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Andó Kamilla9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
Bálint Lili9.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyházaNyíregyháza
Bálint Martin Attila10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Balogh Máté8.MAGYAR-SZLOVÁK KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUMSátoraljaújhely
Baráth Kolos8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Barta Lilla Katalin7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Barta Piroska Zsófia9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Belágyi Hanna7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Berkes Axel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Bodnár Ákos12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Bodrogi Viktória8.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Bognár Barna6.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Braun Norbert7.SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola SzegedSzeged
Braun Titanilla11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Csóka Imre10.Bajai Szakképzési Centrum Baja
Dévényi Álmos Tamás7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Dienes Luca11.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Écsi Dóra10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Egyed Balázs7.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
Egyházi Hanna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Ender Rozina Júlia8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Fazekas Flóra10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Fekete Kristóf10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Fekete Zoltán5.Tima Endre Általános IskolaSzárliget
Fekete Zsófia9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
Fekete Zsolt10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Filotás Dénes10.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
Fritsch László10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Gárgyán Barnabás12.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Gátmezei Kornél11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Gloetzer Mátyás9.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
Gloetzer Sofia8.Conackamack Middle SchoolPiscataway
Göndöcs Réka8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Álltalános IskolaBudaörs
Gulyás Miklós Zalán10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Gyarmati Dóra7.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
Halász Dorka9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Harasztosi Vince6.Budapest XVII. kerületi BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUMBudapest
Hargitay Dávid5.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBCsíki hegyekudapest XI. kerület
Havanyecz Lilian9.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Hay Sára10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Herke Zsombor Előd7.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Hubay Jenő Zoltán10.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
Ilyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Imre Tamás10.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
Jánosi Luca8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Juhász Jázmin8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Julinek István12.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Kaproncai Borbála10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Kaproncai Bori10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Kárpáti Gergely10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Kecskés Bence10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Keizler Konstantin5.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Általános IskolájaKajdacs
Kelemen Gréta12.Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és GimnáziumVác
Keleti Domonkos10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Kiss-Puskár Panna Eszter8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Kocsis Ágnes Virág8.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
Kocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
Kollek-Melkvi Gábor8.Magyar László Gimnázium _ DunaföldvárDunaföldvár
Korbai Gyöngyvirág11.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
Kórodi Kristóf10.ELTE Radnóti Miklós GyakorlóiskolaBudapest
Kovács Ádám12.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
Kozma Hanna12.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Kündeán Mihály7.Püspökladányi Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
Le Hai Yen8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Lehel Fanni Anna8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Lehel Nóra Eszter5.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
Lenkovics Ágota10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Lőrincz Zselyke Lili11.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Márton Ágnes8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Márton Dóra Szonja7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Marton Tamás Attila7.Gyulakuti Általános Iskola Gyulakuta (Fântânele)
Máté Fruzsina Luca7.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
Math Bence7.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
Máthé Hunor9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Molnár Ivett Luca7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Molnár Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Molnár Tamás László8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Molnár Zsófia10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Nagy Anna Viktória9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Nagy Bence Botond9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Nagy Laura8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Német Konrád10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Németh Ágoston11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Németh Nándor8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Németh Regő8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Nyitrai Réka9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
Oleszka Fruzsina 10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Op Den Kelder Ábel7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
Orosz Boglárka Rózsa9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Orosz Norbert7.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
Orosz Viktor6.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
Ottrok Barbara6.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Ottrok Gabriella10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Ottrok Veronika9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Pados Sarolta8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Páli Gréta Csillag8.Fóti Fáy András Általános IskolaFót
Pálóczi Anett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátási helyDebrecen
Penyige Áron8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Penyige Zita11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Pete Viola7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Pokol Emese7.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Pribus Miksa Péter7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Pusztai Botond András7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
Pusztai Rebeka Petra9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
Radványi Zita9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Révész Hunor8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
Révész Regő7.Kőbányai Szent László Általános IskolaBudapest X. kerület
Schiff Antal11.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Semegi László Mihály11.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
Sipos Botond Örs7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Sipos Márton Gergely5.Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Sipos Noémi Eszter5.Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaSárospatak
Sipos Szilárd Zsolt12.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
Siteri Lelle8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Siteri Nándor6.Debreceni Árpád Vezér Általános IskolaDebrecen
Spinyhért Máté Bendegúz11.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Spinyhért Sára Borbála9.Képző- és Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium - a Magyar Képzőművészeti Egyetem GyakorlóiskolájaBudapest IX. kerület
Szabó András Benedek10.Egri Dobó István GimnáziumEger
Szabó Bendegúz8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Szabó Benedek9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Szabó Erik Zalán7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Szalanics Tamás9.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
Szász Gréta Mónika5.Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest XXI. kerület
Szauter Ábel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Csanád10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szerecz Vilmos11.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Szilágyi Brigitta11.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest I. kerület
Tóth Fruzsina9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Vámosi Bendegúz Péter5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Vámosi Boglár Tünde8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Varga Pál Patrik10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Varga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vári-Kakas Adél8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Várkonyi Zalán Vilmos10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Vass Norbert8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
Visky Bence8.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
Visky Botond5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
Vitai Simon10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Vizi Kristóf Levente9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc

Szervezők

CsoportNév