Medve Matektábor 2019 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence Turistaház, 2019. július 19. - 2019. július 28.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Gémes Imre12.Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry KollégiumHódmezővásárhely
ABaracsi Kristóf6.Nyírbátori Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános IskolaNyírbátor
ABolygó Ákos5.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
ACsizek Koppány5.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
AFekete Zoltán5.Tima Endre Általános IskolaSzárliget
AFerenc Szabolcs5.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
AForgó Lilla6.Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
AGuba Dávid5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
AHarasztosi Vince6.Budapest XVII. kerületi BALASSI BÁLINT NYOLCÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUMBudapest
AHargitay Dávid5.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBCsíki hegyekudapest XI. kerület
AKocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
AKörmöndi Márk5.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ALehel Nóra Eszter5.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
AOrosz Viktor6.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
ASipos Noémi Eszter5.Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános IskolaSárospatak
ASiteri Nándor6.Debreceni Árpád Vezér Általános IskolaDebrecen
ASzász Gréta Mónika5.Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest XXI. kerület
AVámosi Bendegúz Péter5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
AVisky Botond5.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
KBognár Barna6.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
KDévényi Álmos Tamás7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
KEgyházi Godó6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
KGyarmati Dóra7.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
KHerke Zsombor Előd7.Bárdos László GimnáziumTatabánya
KKrasznai Júlia7.Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSiófok
KKündeán Mihály7.Püspökladányi Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
KLihi Domokos Jozsef7.Lihi Domokos Jozsefbudakalász
KMárton Dóra Szonja7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
KMarton Tamás Attila7.Gyulakuti Általános Iskola Gyulakuta (Fântânele)
KMáté Fruzsina Luca7.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest IV. kerület
KOrosz Norbert7.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
KOttrok Barbara6.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
KPick Leonárd Ádám7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
KPokol Emese7.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
KPusztai Botond András7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
KRévész Regő7.Kőbányai Szent László Általános IskolaBudapest X. kerület
KSzabados Benedek7.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
LBalla Álmos András7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LBarta Lilla Katalin7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LBelágyi Hanna7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LBolygó Máté7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
LCseh Dóra7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LEgyed Balázs7.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
LMath Bence7.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
LMindler Anna Lilla7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
LMolnár Ivett Luca7.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
LNguyen Tuan Linh7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LOp Den Kelder Ábel7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
LPete Viola7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LPribus Miksa Péter7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LRábai Gellért7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LSipos Botond Örs7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LSzabó Erik Zalán7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
LValicsek Donát7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
LVolford Anna7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
MBalogh Máté8.MAGYAR-SZLOVÁK KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUMSátoraljaújhely
MBaráth Kolos8.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
MBikfalvi Lilla8.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
MBodrogi Viktória8.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
MDienes Erik8.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
MFodor Sára Márta8.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
MGloetzer Sofia8.Conackamack Middle SchoolPiscataway
MGöndöcs Réka8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Álltalános IskolaBudaörs
MKis-Juhász Eszter8.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
MKiss-Puskár Panna Eszter8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
MKocsis Ágnes Virág8.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
MMárton Ágnes8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
MNagy Laura8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
MPados Sarolta8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
MPáli Gréta Csillag8.Fóti Fáy András Általános IskolaFót
MRévész Hunor8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
MVass Norbert8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
MVisky Bence8.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
NEnder Rozina Júlia8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
NIlyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
NJánosi Luca8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
NJuhász Jázmin8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
NKollek-Melkvi Gábor8.Magyar László Gimnázium _ DunaföldvárDunaföldvár
NLe Hai Yen8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
NLehel Fanni Anna8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
NMolnár Tamás László8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NNémeth Nándor8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NNémeth Regő8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
NPálóczi Anett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátási helyDebrecen
NPenyige Áron8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NSiteri Lelle8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NSzabó Bendegúz8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NVámosi Boglár Tünde8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NVári-Kakas Adél8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
NVolford Levente8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
UÁdám Vencel9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
UAndó Kamilla9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
UBálint Lili9.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyházaNyíregyháza
UFekete Zsófia9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
UGloetzer Mátyás9.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
UHavanyecz Lilian9.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
UNagy Anna Viktória9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
UOttrok Veronika9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
UPónácz András 9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
UPusztai Rebeka Petra9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
USpinyhért Sára Borbála9.Képző- és Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium - a Magyar Képzőművészeti Egyetem GyakorlóiskolájaBudapest IX. kerület
USzabó Benedek9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
USzalanics Tamás9.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
UTóth Fruzsina9.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
VBarta Piroska Zsófia9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VCaracciolo Lara9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
VDávid Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VEgyházi Hanna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
VGörömbey László9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VHalász Dorka9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
VMáthé Hunor9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
VMiklóssy Katinka9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
VNagy Bence Botond9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VNeubrandt Nikolett9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
VOrosz Boglárka Rózsa9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
VRadványi Zita9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
VSolti Roland István9.Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és GimnáziumSzolnok
VSzabó Zsuzsanna9.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
VVarga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VVizi Kristóf Levente9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
WFazekas Flóra10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
WFekete Zsolt10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
WFilotás Dénes10.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest VIII. kerület
WGulyás Miklós Zalán10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WImre Tamás10.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
WImreh Júlia10.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
WKárpáti Gergely10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WKecskés Bence10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
WKórodi Kristóf10.ELTE Radnóti Miklós GyakorlóiskolaBudapest
WLenkovics Ágota10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
WLévay Kristóf10.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest XIV. kerület
WOleszka Fruzsina 10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
WOttrok Gabriella10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
WRóth András10.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
WSzabó András Benedek10.Egri Dobó István GimnáziumEger
WVágó Bendegúz10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
WVarga Pál Patrik10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
XBálint Martin Attila10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
XCsóka Imre10.Bajai Szakképzési Centrum Baja
XÉcsi Dóra10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XFekete Kristóf10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XFóti Neszta10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
XFritsch László10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
XHay Sára10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XHubay Jenő Zoltán10.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
XKaproncai Borbála10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XKecskés Dorka10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XKeleti Domonkos10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
XMárkus Erik10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
XMolnár Zsófia10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XNémeth Konrád10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
XSchnéberger Manassé10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XSzauter Csanád10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XVárkonyi Zalán Vilmos10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
XVitai Simon10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
YAdámy Márton11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YCsáji Viktor11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YDienes Luca11.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
YGátmezei Kornél11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YHorváth Zsófia11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YIgnéczi Levente11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YKorbai Gyöngyvirág11.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
YKulcsár Kevin11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YLőrincz Zselyke Lili11.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
YNémeth Ágoston11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YPapp Márton11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
YSzakál Zsófia11.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
YSzerecz Vilmos11.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
YSzerényi Csilla11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSzilágyi Brigitta11.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest I. kerület
ZBaracsi Ádám11.Chernel István Általános Iskola és GimnáziumGárdony
ZBercsényi Gábor11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZBerkes Axel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZBraun Titanilla11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZDH Anna11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
ZHetényi Domonkos11.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
ZImre Balázs11.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
ZRaisz Olivér11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZRumi Zoárd11.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
ZSchiff Antal11.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
ZSemegi László Mihály11.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
ZSpinyhért Máté Bendegúz11.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
ZSzauter Ábel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
ZSzűcs Ádám11.International School AugsburgGersthofen
ZWilliams Hajna11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZsApáthy Száva12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZsBalog Katalin Ida12.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZsBodnár Ákos12.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZsBodnár Máté12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZsGárgyán Barnabás12.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZsJulinek István12.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZsKazup Dániel12.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
ZsKelemen Gréta12.Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és GimnáziumVác
ZsKocsmár Dóra12.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZsKovács Ádám12.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
ZsKozma Hanna12.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
ZsSipos Szilárd Zsolt12.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak

Szervezők

CsoportNév