Medve Matek Élménynap 2019 - Debrecen

Debrecen, Agóra Tudományos Élményközpontban, 2019. március 3.

Képek

Résztvevő diákok

NévÉvfolyamIskolaVáros
Gyöngy Lilla7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Kormányos Anikó102.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Nagy Zénó8.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Nagy Enzo5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Nagy Eleonóra101.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Kündeán Mihály7.Püspökladányi Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
Nagy Lukács7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Csendo Donat5.Debreceni Hunyadi János Általános IskolaDebrecen
Nagy Kristóf 6.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
Antal Zsófia8.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Antal János5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Antal Csaba5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Parrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Molnár Ádám6.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
Dr. Gál Zoltán103.Debreceni EgyetemDebrecen
Gál Marcell Benedek6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany J.)Debrecen
Nagy Tibor101.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Oskolás Zsombor5.Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Szabó Bence6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Kovács-Lakatos Réka5.Debreceni Kinizsi Pál Általános IskolaDebrecen
Karászi Lili6.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Lukácsné Márku Ágnes101.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Vámosi Bendegúz5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Vámosi Boglár 8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Nagy Károly Péter7.Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Isk.Debrecen
Tölcsér Dániel6.Debreceni Benedek Elek Általános IskolaDebrecen
Elekné Nagy Anikó101.II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaHajdúsámson
Elek Szabolcs5.II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMIHajdúsámson
Elek Péter12.Debreceni Református Kollégium Dóczy GimnáziumaHajdúsámson
Lukács Imre Márk6.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Kocsis Balázs7.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Kocsis Nóra9.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
Kovács Márk6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Sütő Áron6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
Csarnai Anna5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Pánti Viktória6.Epreskerti Általános IskolaDebrecen
Fodor Virág7.Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok ÓvodaTiszafüred
Fodor Fedóra5.Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok ÓvodaTiszafüred
Szabó Lukász5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Tóth Bálint5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Tóth Botond5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Molnár Tamás Sándor5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Vántus Botond5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Szendrei István5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Nyilas Kristóf6.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Tóthné Pál Irma101.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Fazekas Sándor101.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Fazekas Sándorné101.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Márkus Dániel7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Márkus Csongor5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Mező Panna5.Szoboszlói Úti Általános IskolaDebrecen
Csendes Lajos5.Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti IskolaNádudvar
Kiss Bence6.Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBerettyóújfalu
Ilyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Ilyés Máté5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Nagy Dániel7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Csürke Csaba7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Cseh Flóra6.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Lesku Dóra5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Görömbei Dávid5.Debreceni Árpád Vezér Általános IskolaDebrecen
Sarkadi Adél Klára5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Guthy Gábor6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri Feladatellátási HelyeDebrecen
Márton Kincső5.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
Hajdu Márton6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Kovács Kristóf10.Mszc Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnázium és szakközépiskolaMiskolc
Bátfai Mátyás6.Debreceni Hunyadi János Általános IskolaDebrecen
Szabó Panna Éva6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Blaskó Péter5.Ady Endre LíceumNagyvárad
Blaskó Nóra7.Ady Endre LíceumNagyvárad
Jávorszky Tamás Kristóf6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Pálóczi Anett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási helyDebrecen
Lefter Miklós6.Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános IskolaHajdúszoboszló
Vértesi Janka5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Vértesi Anna9.Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és DiákotthonaDebrecen
Juhász Máté7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Dr Münnich Ákosné101.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
később adjuk meg5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Szabóné Karácsony Annamária101.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Zámbory Zoltán101.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Tarnai Csaba101.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Kiss Georgina8.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Kiss Dominika6.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Kiss Boglárka5.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Tóth Csilla9.Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumTiszaújváros
Nagy Zsombor5.Bán Zsigmond Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és ÓvodaTiszafüred
Urbán Janka7.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Kraus Viktor Máté7.Református Egyházi Alapiskola VajánVojany
Krausné Rebres Sarolta101.Református Egyházi Alapiskola VajánVojany
Ráczné Kövesi Klára101.Erőss Lajos Református Általános IskolaPüspökladány
Rácz Imre Vince12.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Szabó Odett104.Debreceni EgyetemDebrecen
GULYÁS PÉTER8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Bráner Bence5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Nagyné Egri Edit101.Debreceni Benedek Elek Általános IskolaDebrecen
Lévai Kamilla 6.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Blágáné Nyári Andrea101.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
Dr. Tóh Anna102.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
Nyitrainé Soltész Emília102.Diószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és SzakközépiskolaDebrecen
Farkasné Bőgér Erzsébet102.Diószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és SzakközépiskolaDebrecen
Orbán Andrea101.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Foltinné Matlyák Judit102.Diószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és SzakközépiskolaDebrecen
Bankóné Bartók Éva Katalin102.Debreceni Szakképzési CentrumDebrecen
Karakasné Nagy Katalin101.Lorántffy Zsuzsanna Református Általános IskolaTiszakeszi
Gyulai Gáborné102.DSzC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és SzakközépiskolájaDebrecen
Albert Andrea102.Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumDebrecen
Urbán Antalné101.Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen

Résztvevő tanárok

Invalid data source. Please correct the following errors:
  • The data source tag/idis missing or it is invalid