Medve Matek Élménynap 2019 - Debrecen

Debrecen, Agóra Tudományos Élményközpontban, 2019. március 3.

Képek

Résztvevő diákok

NévÉvfolyamIskolaVáros
Antal Alexandra5.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Antal Csaba5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Antal János5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Antal Zsófia8.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Bagoly Inez5.Hajdúböszörményi Bocskai István Általános IskolaHajdúböszörmény
Baksai Zsombor5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Balogh Dominik6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Balogh János5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Balogh Laura6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Balogh Zsanett9.Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumDebrecen
Bátfai Mátyás6.Debreceni Hunyadi János Általános IskolaDebrecen
Berki Lili9.Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumDebrecen
Berkó Botond5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Bihari Gréta5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Bráner Bence5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Csarnai Anna5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Csendes Lajos5.Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti IskolaNádudvar
Csendo Donat5.Debreceni Hunyadi János Általános IskolaDebrecen
Csürke Csaba7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Czövek Mátyás5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Deák Borbála9.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
Deák Terézia6.30Vári Emil Általános Iskola
Éder Sámuel5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Erdős Béla6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Gál Marcell Benedek6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany J.)Debrecen
Görömbei Dávid5.Debreceni Árpád Vezér Általános IskolaDebrecen
Görömbey Réka7.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Görömbey Tamás5.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
GULYÁS PÉTER8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Guthy Gábor6.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri Feladatellátási HelyeDebrecen
Gyöngy Lilla7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Hajdu Márton6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Hajós Boróka5.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Hernádi Flóra5.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Hogea-László Szilvia9.Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumDebrecen
Horváth Dávid9.Irinyi János Szakgimnázium DebrecenDebrecen
Huszti Anna9.Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumDebrecen
Ilyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Ilyés Máté5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Jámbor Boglárka9.Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumDebrecen
Jávorszky Tamás Kristóf6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Juhász Lili7.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Juhász Máté7.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
Karászi Lili6.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Kaszás Szófia6.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Kaszás Szonja6.Debreceni Benedek Elek Általános IskolaDebrecen
Kis Eszter8.Debreceni Árpád Vezér Általános IskolaDebrecen
Kis Noémi6.Debreceni Árpád Vezér Általános IskolaDebrecen
Kiss Bence6.Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBerettyóújfalu
Kiss Boglárka5.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Kiss Dominika6.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Kiss Georgina8.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Kocsis Balázs7.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Kocsis Nóra9.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
Kovács Kristóf10.Mszc Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnázium és szakközépiskolaMiskolc
Kovács Márk6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Kovács Rita9.Debreceni SzC Irinyi János Szakgimnázium és SzakközépiskolaDebrecen
Kovács-Lakatos Réka5.Debreceni Kinizsi Pál Általános IskolaDebrecen
Kraus Viktor Máté7.Református Egyházi Alapiskola VajánVojany
Kündeán Mihály7.Püspökladányi Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
Kungler Attila6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Lefter Miklós6.Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános IskolaHajdúszoboszló
Lefter Sebestyén5.Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános IskolaHajdúszoboszló
Lengyel Ábel6.Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaVámospércs
Lesku Dóra5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Lévai Kamilla 6.Debreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Lukács Imre Márk6.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Marincsák Zsanett9.Debreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumDebrecen
Márkus Csongor5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Márkus Dániel7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Márton Kincső5.Debreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
Mező Panna5.Szoboszlói Úti Általános IskolaDebrecen
Molnár Ádám6.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
Molnár Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Molnár Tamás Sándor5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Nagy Ármin6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Nagy Dániel7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Nagy Dominik Bence5.Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Nagy Enzo5.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Nagy Imola6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Nagy Kristóf 6.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
Nagy Lukács7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Nagy Zénó8.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Nagy Zsombor5.Bán Zsigmond Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és ÓvodaTiszafüred
Nyilas Kristóf6.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Olàh Màrk7.Erőss Lajos Református Általános IskolaPüspökladány
Oparaugo Gilbert5.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
Oparaugo Laura8.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
Oparaugo Petra8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Pallatinus-Sone Dominik7.Módszertani Nagyothallók IskolájaDebrecen
Pálóczi Anett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Arany János téri feladatellátási helyDebrecen
Parrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Pete András9.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
Pete Borbála5.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
Rácz Vivien10.Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti SzakgimnáziumDebrecen
Restás Lea CSENGE6.Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Restás Marianna EMESE7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Sarkadi Adél Klára5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Sipos Magda5.Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Sipos Mihály6.Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Sütő Áron6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
Szabó Bence6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Szabó Bence Alen5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Szabó Lukász5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Szabó Zsuzsanna9.Hőgyes Endre GimnáziumHajdúszoboszló
Szendrei István5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Szombathy - Kovács Dorottya5.Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Szűcs Dávid5.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Szűcs Domán6.Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Torkos Eszter Zsófia 5.Epreskerti Általános IskolaDebrecen
Torkos Máté 7.Epreskerti Általános IskolaDebrecen
Török Gréta11.BSZC Arany János GimnáziumaBerettyóújfalu
Török Nóra6.Diószegi Kis István Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBerettyóújfalu
Toszó Ivett5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Tóth Alexandra5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Tóth Bálint5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Tóth Botond5.Debrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Tóth Csenge5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Tóth Csilla9.Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumTiszaújváros
Tóth Gergő5.Debreceni Bocskai István Általános IskolaDebrecen
Tóth Zsüliett5.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Urbán Janka7.Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Vámosi Bendegúz5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Vámosi Boglár 8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Varga Márton6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Varga Vivien6.Csapókerti Általános IskolaDebrecen
Vértesi Anna9.Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és DiákotthonaDebrecen
Vértesi Janka5.Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaDebrecen
Vidovenyecz Máté5.Debreceni Bocskai István Általános IskolaDebrecen

Résztvevő tanárok

Név.IskolaVáros
Albert AndreaSzent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumDebrecen
Bankóné Bartók Éva KatalinDebreceni Szakképzési CentrumDebrecen
Blágáné Nyári AndreaBalmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
Csordásné Bányi ZsuzsannaDSZC Irinyi János Szakgimnáziuma és SzakközépiskolájaDebrecen
Dr Münnich ÁkosnéDebreceni Hatvani István Általános IskolaDebrecen
Dr. Gál ZoltánDebreceni EgyetemDebrecen
Dr. Kósa Katalinnem pedagógus, mizo apukájának párjaDebrecen
Dr. Tóth AnnaSvetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
Eperjesi EmeseEpreskerti Általános IskolaDebrecen
Farkasné Bőgér ErzsébetDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és SzakközépiskolaDebrecen
Fazekas SándorIbolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Fazekas SándornéDebreceni Gönczy Pál Általános IskolaDebrecen
Foltinné Matlyák JuditDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és SzakközépiskolaDebrecen
Gályász MáriaEpreskerti Általános IskolaDebrecen
Gyulai GábornéDSzC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és SzakközépiskolájaDebrecen
Halász GergőDebreceni Kinizsi Pál Általános IskolaDebrecen
Karakasné Nagy KatalinLorántffy Zsuzsanna Református Általános IskolaTiszakeszi
Kertiné Szakáll AnnaDebreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Kovács PéterDebreceni Egyetem Mászaki karDebrecen
Krausné Rebres SaroltaReformátus Egyházi Alapiskola VajánVojany
Lukácsné Márku ÁgnesSzent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Nagy EleonóraKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Nagy TiborKölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
Nagyné Egri EditDebreceni Benedek Elek Általános IskolaDebrecen
Nyirán ViolaSzent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Nyitrainé Soltész EmíliaDiószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és SzakközépiskolaDebrecen
Orbán AndreaIbolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Pásztor IstvánDebreceni Karácsony Sándor Általános IskolaDebrecen
Pósán EnikőDebreceni Csokonai Vitéz Mihály GimnáziumDebrecen
Puskásné ÉvaEpreskerti Általános IskolaDebrecen
Remeténé Orvos ViolaDebreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Szabó OdettDebreceni EgyetemDebrecen
Szabóné Karácsony AnnamáriaCsapókerti Általános IskolaDebrecen
Tarnai CsabaCsapókerti Általános IskolaDebrecen
Tóth MariannDebreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Tóthné Pál IrmaDebrecen-Bánki Református Általános IskolaDebrecen
Urbán AntalnéDebreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDebrecen
Vetró TamaraDebreceni EgyetemDebrecen
Zámbory ZoltánCsapókerti Általános IskolaDebrecen