Medve Matek Élménynap 2019 - Budapest

Budapest, 2019. március 2.

Képek

Résztvevő diákok

NévÉvfolyamIskolaVáros
Hanich András5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Hanich Johanna5.Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Baranyi Tamás101.Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános IskolaSzázhalombatta
Vass Viktória Boglárka7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Virga Mariann101.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Herczku Noémi7.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Harkai Tünde102.Székesfehérvári Szakképzési Centrum Jáky József SzakgimnáziumaSzékesfehérvár
Istvándi Soma10.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Istvándi Luca7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Nerada Balázs8.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Tóth Dóra8.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Szilasi Zsófi8.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Ferge Balázs8.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Haáz Gergő6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Hernádi Csongor6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Terebesi Bence6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Weisz István6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Theobald Amanda6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Sándor Olivér6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Csizmadia Bence6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Jantner Benedek 6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Kun Bence6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Nyisztor Bíbor Kinga6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Ulbert Csombor 6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Skuczi Orsolya10.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Csötönyiné Fodor Erika102.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Gál Csilla102.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Szegedy Vargháné Bednay Györgyi101.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Gyenei Manó6.Őrmezei Általános IskolaBudapest XI. kerület
Kamarás Krisztina101.Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Kamarás Csaba101.Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános IskolaBudapest XXII. kerület
Magyar Mátyás5.Jókai Mór Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Komárno, SzlovákiaKomárno
Horváth Dóra5.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Horváth Dávid8.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Németh Judit101.Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest III. kerület
Dezső Ágnes102.Kőbányai Szent László GimnáziumBudapest X. kerület
Hodur Henrietta101.Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános IskolaSzázhalombatta
Mórocz Anett7.Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános IskolaSzázhalombatta
Mátéfy Ádám9.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
Kun Petra101.BP-FRK Julianna Általános IskolaBudapest
Szabó Renáta101.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Szabó Péter101.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Cseh Kata101.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Bilsiczky Ádám6.Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és GimnáziumBudapest IX. kerület
Mártonffy Jakab7.Budapest-Fasori Evangélikus GimnáziumBudapest VII. kerület
Szabó Máté8.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Bagi Boglárka9.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Kuminka Loretta9.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Libor Evelin9.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Makk Kamilla9.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Vasadi Patrik9.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Aczél Judit102.BVHSZC Dobos C. J. Szakképző IskolájaBudapest
Murányi Marian102. BMSZC Neumann János Számítástechnikai SzakgimnáziumaBudapest
Egyházi Godó6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Egyházi Hanna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Simon Bence Géza7.Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és GimnáziumBudapest IX. kerület
Kiss Csilla102.BMSZC Neumann János Számítástechnikai SzakgimnáziumaBudapest
Török Lilla9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
Rovácsné Simon Erika101.Kőkúti Általános IskolaTata
Kaltenecker Balázs Bence8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Kámán Ildikó102.BMSZC UMSZKIBudapest
Kovács Kristóf6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Vasadi Erik6.Paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
Jaroscsák István Máté6.Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános IskolaBudapest XXI. kerület
Takó Klára101.Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános IskolaDunaújváros
Szakály Zoltán102.BMSZC Neumann János számítástechnikai SzakgimnáziumaBudapest
Ottrok Barbara6.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest IV. kerület
Ottrok Veronika9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Ottrok Gabriella10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Boros Judit101.Délegyházi Hunyadi János Általános IskolaDélegyháza
Zilahy Zalán6.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest III. kerület
Ferencsik Dorottya Luca6.Apátkúti Erdei Általános IskolaVisegrád
Kis Dávid 6.Újpesti Szigeti József Utcai Általános IskolaBudapest IV. kerület
Adámy Márton11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Budai - Balogh Ármin Móric5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Harkai András Gábor5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Tarján Teréz9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Tóthi Márton5.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Farkasné Balogh Éva102.Újpesti Károlyi István Általános Iskola és GimnáziumBudapest IV. kerület
Tarján Ferenc 5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Radványi Zita9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Palkó László101.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest IV. kerület
Brányi Zsófia10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest III. kerület
Brányi Beáta9.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
Oleszka Fruzsina 10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Szabó Lilla8.Németh László GimnáziumBudapest XIII. kerület
Matuszka Fanni9.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest III. kerület
Matuszka Márk7.Budai II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest II.kerület
Demeter Huba5.Budapest 16 Kerületi Kölcsey Ferenc Általános IskolaBudapest
Keresztély Zsófia6.Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest XIV. kerület
Farkasházi Csilla101.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Visky Bence8.Németvölgyi Általános IskolaBudapest XII. kerület
Caracciolo Lara9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Godó Miklós5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Godó András7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Erőss Sámuel8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Dezsényi Zsófia7.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudörs
Kiss-Puskár Panna Eszter8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Kasza Istvánné101.Fókusz Gimnázium, Szakképző Iskola és Felnőttképző IntézményMiskolc
Volford Levente8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Volford Anna7.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Fehér Ferenc6.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Fehér Anna8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Szabó Ágoston8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Szabó Áron6.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest XI. kerület
Horváth Kristóf6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Volter Etelka102.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Speth Gergely7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Sándor Brigitta Linda12.Hild József Építőipari SzakgimnáziumGyőr
Szabó Márk Csaba12.Hild József Építőipari SzakgimnáziumGyőr
Speth Veronika5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Juhász Máté Levente8.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonfűzfő
Czermann Andrea101.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonfűzfő
Damásdi Miklós8.PTE II. Gyakorló Deák Ferenc IskolaPécs
Pál István9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumKóny
Witzlné Ulrich Anikó102.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Pálinkás Zulejka6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Kiss Kamilla6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Balogh Luca6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Uszinger Tamás6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Szalai Barnabás6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Gergály Blanka6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Simon Szofi6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Illés Viktória6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Szathmáry Milán6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Széles Álmos6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Szimeiszter Zalán6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Pencs Barnabás6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Tóth Boróka6.Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és ÓvodaTamási
Szikora Zorán6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest XXII. kerület
Schneider Patrik9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
Kovácsné Bálint Judit Andrea101.Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBékéscsaba
Csilling Dániel6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Csilling Katalin9.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Bakosné Sági Gabriella101.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest VI. kerület
Molnár Gabriell101.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest VI. kerület
Bertalanits Enikő8.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Bognár Eszter8.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
Horváth Dalma8.Feszty Árpád Általános IskolaKomárom
dr Balassa Bettina101.Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános IskolaBudapest VI. kerület
Árvay Ádám7.Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános IskolaBudapest IX. kerület
T. Nagy Róza8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Hegedűs Hajnalka101.Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános IskolaGyőr
Keszeg Attila Tibor102.Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági SzakgimnáziumaSopron
Nagy-Szanka Julianna101.Martonvásári Beethoven Általános IskolaMartonvásár
Czéró Máté5.Kispesti Erkel Ferenc Általános IskolaBudapest XIX. kerület
Szabó István9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Tóthné Kunstár Judit 101.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Takács Késa Róza9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest XIII. kerület
Dévényi Álmos Tamás7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Szabó Róbert12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Kázmér Roland12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Kiss Kinga12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Oláh Dávid12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Kókai Eszter12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Mateut Rebeka12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Budai Csilla102.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Fehér Luca5.Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaPiliscsaba
Gergely Gabriella8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Kepli Emese8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Sánta Zsófia8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
Szabó Mátyás5.Kispesti Erkel Ferenc Általános IskolaBudapest XIX. kerület
Marinyák Hunor5.Kispesti Erkel Ferenc Általános IskolaBudapest XIX. kerület
Sipos Dániel9.Óbudai Árpád GimnáziumBudapest
Szalai Petra5.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Báldy Rita6.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Báldy Zsófia6.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Balla Tamás6.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Sziráki Huba6.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Kovács Zalán6.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Baksa Bulcsú6.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Albert Edit101.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Babitsné Buza Ágnes101.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Gyenizse Zsuzsanna102.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
Nagy Adél6.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Csedő Balázs9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Pócza Franciska Csenge11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Takács Noémi11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Lovasné Tóth Anikó101.Százhalombattai 1. Számú Általános IskolaSzázhalombatta
Bem Tímea102.Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és GimnáziumBudapest II. kerület
Korbai Gyöngyvirág11.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
Korbai Gergely6.Remetekertvárosi Általános IskolaBudapest II. kerület
Korbai Csaba5.Remetekertvárosi Általános IskolaBudapest II. kerület
Szabó Gergely6.ELTE Gyertyánffy Gyakorló IskolaBudapest
Pillár Bence5.Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és KollégiumDunaújváros
Pinezits Kevin Attila10.Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági SzakgimnáziumaSopron
Jen Lilla Laura5.Szentendrei Barcsay Jenő Általános IskolaSzentendre
Takó István Imre11.Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági SzakgimnáziumaSopron
Tóth Anna7.Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési SportiskolaBudapest XXII. kerület
Mihályi Barnabás11.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
Sors Bence12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Kotán Csenge12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Kuhár György101.Let's GoBudapest
Hochenburger Zoárd7.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
Hochenburger Andor5.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
Orosz András Bálint8.Osztrák-Magyar EurópaiskolaBudapest XII. kerület
Futtató Andrea101.Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános és Alapfokú Művészeti IskolaVeszprém
Pinczés Bálint5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest
Gerstmárné Takács Beatrix101.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Tőri Tünde104.ELTEBudapest
Kovács Viktor8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
Kovács Adrián5.Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános IskolaBudapest III. kerület
Fóti Zolta5.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest I. kerület
Sillei Péterné Kotán Szilvia102.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Szücs Levente12.Hatvani Bajza József Gimnázium és SzakgimnáziumHatvan
Kovacs Ruben5.Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaVisegrád
Nemesházi Jusztina101.Szigetszentmiklósi József Attila Általános IskolaSzigetszentmiklós
Szomorjai Bálint5.Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános IskolaSzigetszentmiklós
Szomorjai Benedek8.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Szomorjai Ferenc Barnabás11.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest XXI. kerület
Oláh Soma10.Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági SzakgimnáziumaSopron
Horváth Bence10.Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági SzakgimnáziumaSopron
Benyó Bertold Zsolt5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Munár Hanna5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Gorisevszki Nikolett5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Dóra Balázs5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Csákány Noémi5.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Ihász Luca Csenge5.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Ihász Márk Máté8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Kutenics Gábor7.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Raisz Olivér11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Endrényi Flóra102.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
Pataki Anikó102.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest I. kerület
Tundó áklára101.Újbudai Gárdonyi Géza Általános IskolaBudapest XI. kerület
Fábiánkovits Kitti11.Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági SzakgimnáziumaSopron
Kiss Viktória11.Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági SzakgimnáziumaSopron
Gröller Máté6.magántanuló + tanulócsoportba járÜröm
Süveges-Szabó Marianna Éva101.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Molnár András7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Kiscsordás Olivér7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Mózsa Viktor7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Willerding Áron7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Bakonyi Tamás7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Hiszem Panni7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Dér Ágoston7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Bene Csongor7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Farkas Mór7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Kőhegyi-Bíró Árpád7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Valent László7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Haskó Emma6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Hazay Krisztina6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Ferencz Hunor6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Bódvay Eszter6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Gerecs Olivér6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Kopacz Anna Katica6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Hornák Mira6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Sass Léna5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Virág Sebastian6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Fehértói-Nagy Laura6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Kurucz Kende8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Mike Simon8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Mike Ferenc8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Csintalan Gergely8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Bognár Noémi8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Bakonyi Péter8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Krajuhin Andrej8.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Kiss Ádám5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Kormos Kristóf7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Ábrahám Emma6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Reich Márton6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Makay Dániel6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Benedek Szabolcs6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Kecskés Kinga5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Nógrádi Bars5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Porgányi Villő5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Knuth Ákos6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Rácz Kamilla7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Rákossy Vanda7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Rákossy Gordon7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Mázsa Mira7.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Derzsi Anna6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Varga Fanni6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Szigeti-Farkas Blanka6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Tőkey Bálint6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Csoma Lili6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Both Samu6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Orkhontuga Undram5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Csintalan Orsolya6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Irimiás Márk9.Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumOrosháza
Egyed Balázs7.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
Szabó Bernát6.Budapest XIII. Kerületi Vizafogó Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Szabó Ádám6.Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaSzigetszentmiklós
Gécziné Pila Erika102.Aszódi Evangélikus Petőfi GimnáziumAszód
Géczi Tamás5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Ihász Kristóf10.Pápai SzC Egry József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és KollégiumaZánka
Borbély Gergő5.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Borbély Mihály7.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Tóth Balázs7.Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános IskolaGyőr
Orbán-Sántha Réka101.Gödöllői Hajós Alfréd Általános IskolaGödöllő
Orbán Balázs Benedek5.Gödöllői Hajós Alfréd Általános IskolaGödöllő
Zólyomi Ármin5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Ujvári Áron8.Színes Iskola - Személyközpontú Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumTata
Dh Anna11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Buzek Tiborné101.Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola ás GimnáziumBudapest XV. kerület
Szerecz Vilmos11.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Révész Hunor8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest XIV. kerület
Wágner Zoltán6.Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Wágner András6.Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Lénárt András6.Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános IskolaBudapest XIII. kerület
Kerékgyártóné Mónika101.Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános IskolaBudapest III. kerület
Pap Erika101.Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és GimnáziumBudapest XVIII. kerüle
Pap Luca Rebeka5.Kassa Utcai Általános IskolaBudapest XVIII. kerüle
Pap Barnabás7.Kassa Utcai Általános IskolaBudapest XVIII. kerüle
Pap Márton9.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest XI. kerület
Szabó Benedek9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest V. kerület
Róth András10.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest XI. kerület
Valent Vilmos5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest XIV. kerület
Lehel Tihamér6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Baranyai Eliza6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Podvalnykova Nyasztya6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest II. kerület
Hegymegi Ákos7.Újpesti Babits Mihály GimnáziumBudapest IV. kerület
Kőrösi Alexandra101.MOA Magán Általános IskolaBudapest III. kerület
Dömötörné Horváth Erzsébet102.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Mertlik Emese5.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Polgári Fiona8.Apátkúti Erdei Általános IskolaVisegrád
Sarlós Erzsébet101.Apátkúti Erdei Általános IskolaVisegrád
Herskovits Márton8.Apátkúti Erdei Általános IskolaVisegrád
alma5.Nyírbélteki Szent László Általános IskolaNyírbéltek
Pusztai Botond András6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Garamvölgyi Noémi101.Budavári Általános IskolaBudapest I. kerület
Katonáné Pristyák Ilona101.Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaTahitótfalu
Borbándi Sára8.Rákóczi Telepi TagiskolaVárpalota
Mátéffy Zita101.Budavári Általános IskolaBudapest I. kerület
Gécziné Pila Erika101.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód
Nagy Edit101.Budavári Általános IskolaBudapest I. kerület
Gél Katalin102.Budapesti Szakképzési Centrum Eötvös Lóránd Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Budapest
Mertlikné Zádori Mónika102.Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumAszód

Résztvevő tanárok

Invalid data source. Please correct the following errors:
  • The data source tag/idis missing or it is invalid