Medve Matektábor 2018 - Városlőd

Városlőd, Iglauer Park, 2018. augusztus 2. - 2018. augusztus 8.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
AAczél-Szabó Csongor5.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
AÁrvai Gáspár5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
ABesztercey Dalma5.ELTE Radnóti Miklós GyakorlóiskolaBudapest
ABodrogi Emma5.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
ABokor Anna Virág5.ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és GimnáziumSzombathely
AGyimesi Dávid5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
AGyimesi Jázmin5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
AKoncz Borbála5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátási helyeDebrecen
AMajor Dóra Linda5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AMalasits Léna Madléna5.Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és ÓvodaGyőr
AMarkó Milán5.Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági SzakközépiskolaMosonmagyaróvár
ANatkay Levente5.Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános IskolaBudapest
APóczik Anna5.Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és ÓvodaGyőr
ASerflek Levedi5.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
ASzamosfalvi Ádám5.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
ATóth Máté5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
AUzseka Kristóf Zalán5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
AVarga Luca5.Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
AVassy Viola5.Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumEsztergom
BBeke Róbert Márk5.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
BBOBVOS VIRÁG6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BÉbend Balázs5.Széchenyi István Általános Iskola DunakesziDunakeszi
BEgyed Balázs6.Babits Mihály GimnáziumBudapest
BErős Máté6.Biatorbágyi Általános IskolaBiatorbágy
BFaházi Bendegúz5.Németh László GimnáziumBudapest
BFónagy Iván6.Benkő István Református Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BHaáz Gergő5.Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és GimnáziumPaks
BHerke Zsombor Előd6.Bárdos László GimnáziumTatabánya
BHetrovics Dóra6.Debreceni Petőfi Sándor Általános IskolaDebrecen
BImreh Krisztina6.Béke Utcai Általános IskolaSzeged
BKárász Nimród6.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
BKNUTH SÁRA6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BNovotni Viktor5.Németh László GimnáziumBudapest
BVIRÁG NÓRA6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
CBíró Zalán7.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
CCzakó Márton6.Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános IskolaDebrecen
CDani Kinga6.Újpesti Homoktövis Általános IskolaBudapest
CDávid Mátyás Boldizsár7.Fészek Waldorf iskola, SolymárSolymár
CHegymegi Ákos6.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
CIlyés Laura7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
CIstvándi Luca6.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
CKeliger Bendegúz6.MOA Magán Általános IskolaBudapest
CKózel Barna6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
CPapp Máté7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
CPenyige Áron7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
CSpéth Gergely6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
CSteiner Dávid Herman7.Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági SzakközépiskolaMosonmagyaróvár
CSzabó Bence6.Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági SzakközépiskolaMosonmagyaróvár
CSzabó Bendegúz7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
CSzpisják Bence7.Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és ÓvodaSzarvas
CTóth Ágoston7.Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaSolymár
CVirág Tamás7.GYSZSZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája,Mosonmagyaróvár
KÁdám Dalma Luca7.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
KBaráth Kolos7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
KBeke Marcell Zoltán7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
KBuck Míra7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
KCzakó Alina7.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző IskolaBudapest
KCzakó Tamás7.Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző IskolaBudapest
KDienes Erik7.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
KGyarmati Fanni7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
KGyimesi Patrik7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
KJuhász Máté Levente7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
KLudvig-Maurer Zsolt7.Dunakeszi Szent István Általános IskolaDunakeszi
KMatesz Réka7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
KMiklósy Mátyás7.Győri Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
KNémeth Máté7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
KNOWACEK DÒRA7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
KT. Nagy Róza7.Taleki Blanka GimnáziumSzékesfehérvár
KTarnai Hajnal7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
KTax Dorina7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
KVári-Kakas Adél7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LBakos Eszter7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LBánhidi Botond7.Tatai Református GimnáziumTata
LBarabás Gergely Miklós7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
LBarta Máté7.Tatai Református GimnáziumTata
LFekete Zsófia8.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
LKarikó Lajos8.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
LKovács Viktor7.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
LMolnár Tamás László7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LNatkay Botond8.Veres Pálné GimnáziumBudapest
LNémeth Nándor7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LNémeth Regő7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LNeubrandt Nikolett8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
LNyitrai Réka8.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
LParrott Gábor8.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
LSárfi Emese Réka8.Budapest XXI. Kerületi Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános IskolaBudapest
LSzabó Lilla7.Németh László GimnáziumBudapest
LUjhelyi Patrik8.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
LVisky Bence7.Németvölgyi Általános IskolaBudapest
XAczél-Szabó János9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XBánfalvi-Kovács Tivadar8.Kossuth Lajos Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
XBeke Barnabás György8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
XBenkő Gábor8.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
XBozi Dénes9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XDarmstädter Ádám János9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
XFarkas Jázmin9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XFilotás Dénes9.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
XFürst Júlia9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XKarsai Bernadett9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
XKeller Anna Zsófia9.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
XLobitz Andor8.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XMárki-Zay János9.Clavius Gymnasium BambergD-96049 Bamberg / Németország
XNémeth Dávid9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XVida Boldizsár8.Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
XZhorela Zsuzsanna9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
YAdámy Márton10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YAux Liliána Alexandra9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YBercsényi Gábor10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YBrányi Zsófia9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
YDH Anna10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
YDienes Luca10.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
YFülöp Csenge9.Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és KollégiumBudapest
YGalántha Szabolcs9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YGátmezei Kornél10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YGögh Nóra9.Soproni Széchenyi István GimnáziumSopron
YIstvándi Soma9.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
YKatona Júlia9.Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és KollégiumBudapest
YKertész Izabella9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YMészáros Hanna9.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YNémeth Ágoston10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YRaisz Olivér10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
YRóth András10.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YRumi Zoárd10.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
YTian Yubo9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
ZAl-Sayyed Zakariás11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZCsabai Mátyás11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZDombi Julianna10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
ZGaló András10.Lovassy László GimnáziumVeszprém
ZHorváth Lili10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
ZHubay Csenge11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZImre Balázs10.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
ZMárki-Zay Anna12.Clavius-Gymnasium BambergBamberg
ZMohácsi Márton11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZÖtvös Bettina11.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
ZPál Viktória11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZPenyige Zita10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSaly Balázs11.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
ZSchultz Rebeka11.Tatai Református GimnáziumTata
ZStift Máté Kálmán11.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
ZVolford Anita12.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Bernadett (Csibe)
ABalogh Adrienn (Ada)
AFülöp Anna (Anna)
BSum Csaba (Csabi)
BFarkas Margit (Gitta)
CLengyel Letícia (Leti)
CHarsányi Tamás (Pitbull)
KBeringer Dorottya (Dóri)
KSzitás István (Pesta)
LCs. Kiss Veronika (Vera)
LKlausz Milán (Milán)
XVarga László (VaLaci)
XBuzás Attila (Attila)
YSzabó Gréta (Gréti)
YSzakács Lili Kata (LiliKata)
ZSzabó Dániel (Dani)
ZBogáromi Dávid (Dávid)

Medve Matektábor 2018 - Városlőd

Városlőd, Iglauer Park, 2018. október 26. - 2018. október 29.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Adorján Adrienn9.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
Ajtai Boglárka12.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Ajtai Janka10.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Al-Sayyed Zakariás12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Bánfalvi-Kovács Tivadar9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest XI. kerület
Belágyi Hanna7.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Bender Balázs8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Benkő Gábor9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest
Biczó Benedek 10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Brandschott Benedek Marcell11.Türr István Gazdasági SzakgimnáziumaBaja
Braun Titanilla11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
Cseh Dóra7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Csilling Dániel6.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Csóka Imre7.Bajai Szakképzési CentrumBaja
Csótai Zsófia12.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és SzakgimnáziumBudaörs
Darmstädter Ádám János10.Eötvös József Gimnázium és KollégiumTata
Dienes Erik8.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
Dienes Luca11.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Draskóczy Olivér8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Dubis Botond7.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
Écsi Dóra9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Farkas Jázmin10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Farsang Dániel7.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
Fejes Ignác11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Harmati László Árpád8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Hay Sára10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Hegedűs Krisztián5.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Horváth Dávid8.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Horváth Dóra5.Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és GimnáziumGyőr
Horváth Natália9.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Ilyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Juhász Máté Levente8.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
Karikó Lajos9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
Keizler Konstantin5.Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola Kajdacsi Általános IskolájaKajdacs
Kocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
Kollek-Melkvi Gábor8.Magyar László GimnáziumDunaföldvár
Kothalawala Rosemary10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Kovács Ádám12.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
Kozma Hanna12.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
Laczkó Réka10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Lobitz Andor9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Márki-Zay János9.Clavius GymnasiumD-96047 Bamberg
Mátéfy Ádám9.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Mohácsi Márton12.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Molnár Péter6.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
Molnár Zsófia10.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Murányi Levente6.Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános IskolaTárnok
Németh Ágoston Zoltán11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Ötvös Bettina12.Kaposvári Táncsics Mihály GimnáziumKaposvár
Pete Viola7.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Pinczés Bálint5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest
Pócza Franciska Csenge11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Rábai Gellért7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Reischig Ottó Márk6.Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Frauengasse (AUSZTRIA)Baden
Ruzsa Kata12.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
Schiff Antal11.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
Sipos Áron András8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Sipos Márton Gergely5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
Szabó Anna9.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szabó Erik Zalán7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest VIII. kerület
Székely Bálint11.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
Szemerédi Lehel6.Szegedi Bonifert Domonkos Általános IskolaSzeged
Takács Noémi11.Szombathelyi Nagy Lajos GimnáziumSzombathely
Tarján Bernát7.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tarján Ferenc5.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tarján Teréz9.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
Tarnay Márton11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest V. kerület
Ujhelyi Patrik 9.Lovassy László GimnáziumVeszprém
Vágó Rebeka10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Varga Dominik10.Bajai Szakképzési CentrumBaja
Varga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vida Boldizsár9.VII. Kerületi Madách Imre GimnáziumBudapest
Zelei Máté5.Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaBudapest

Szervezők

CsoportNév