Medve Matektábor 2018 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2018. július 10. - 2018. július 16.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Tilesch Márton7.Boglári Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaBalatonboglár
AApjok Balazs5.Budenz József Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ABora Ádám László5.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
ACatano Dóra Flóra5.Nyíregyházi Bem József Általános IskolaNyíregyháza
AHarasztosi Vince5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
AKarli Márton5.Budenz József Általános Iskola és GimnáziumBudapest
AKiss Dávid5.Kőkúti Általános IskolaTata
AKlauzer Eszter Emma5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
AMolnár Hédi5.Kőkúti Általános IskolaTata
ANagy Korina5.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ARumi Nimród5.Gazdagrét - Csíkihegyek Általános IskolaBudapest
ASimon Imre Péter5.Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaDomaszék
AStróbl Ádam5.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
ATakács Linett Luca5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
AVarró Csaba5.Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és ÓvodaBudapest
AZakar Bendegúz5.Szentistvántelepi Általános IskolaBudakalász
AZakar Huba5.Szentistvántelepi Általános IskolaBudakalász
BBalla Kirill5.Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche NationalitätenschuleBudapest
BBodnár Tamás5.Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és AlapiskolaKassa
BBognár Barna5.ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és GimnáziumSzombathely
BErőss Simon5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BHárs András5.Németh László GimnáziumBudapest
BKerekes Dávid5.Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa, SzlovákiaKassa
BKocsis Péter5.Bábolnai Általános IskolaBábolna
BKorner Adrienn5.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
BLászló Dorka5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Karinthy Frigyes M-Angol Kéttanítási Nyelvű Ált. IskolaBudapest
BMaróti Nándor5.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
BMészáros Barnabás 5.Tág Világ Általános IskolaBudapest
BOttrok Barbara5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
BSinka Vince5.Gödöllői Török Ignác GimnáziumGödöllő
BSzauter Bercel5.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
BSzikora Zorán5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
CCsordás Botond6.Csömöri Mátyás Király Általános IskolaCsömör
CDubis Botond6.Gödöllői Damjanich János Általános IskolaGödöllő
CFiser Boldizsár6.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
CGörbe Kitti6.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
CIlés Gréta6.Batthyányi Kázmér Gimnázium SzigetszentmiklósSzigetszentmiklós
CKeul Johanna Viktória6.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
CKovács Anna Tatjána6.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
CLengyel Lídia6.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
CMagasházi Natasa6.Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaHerend
CMikó Rebeka6.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
CMolnár Mátyás József6.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
CNagy Barnabás6.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
CPálfy-Zalabai Zóra6.Bálint Márton Általános Iskola és KözépiskolaTörökbálint
CRagó Marcell6.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
CSzafián Réka6.Dr. Tolnay Sándor Általános IskolaGyöngyösfalu
DBalogh Márk Barnabás6.Sashegyi Arany János Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DBíró Gergő Tamás6.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
DBolla Péter6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DFülöp Péter6.ELTE Radnóti Miklós GyakorlóiskolaBudapest
DGeretovszky Márton6.SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
DIliás Gergely6.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
DMagyar Sára6.Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
DPalotás Barnabás6.Rókusi Általános IskolaSzeged
DPalotás Csongor6.Rókusi Általános IskolaSzeged
DPribus Miksa Péter6.Karinthy Frigyes Magyar Angol Kéttanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
DRichlik Márton Arnold6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
DSajtos Olivér6.I. sz. Általános Iskola BudaörsBudaörs
DSzabó Erik Zalán6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
DUrszuly Pèter6.Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos ÓvodájaSzeged
DVitelki Gergő6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
KBaki Zsombor7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
KBilicki Vilmos7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
KBodnár Norbert7.Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és KollégiumMiskolc
KBognár Márton7.Budaörsi 1. Számú Általános IskolaBudaörs
KDékány Domonkos7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
KErőss Sámuel7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KFerenczi Dániel7.1. sz. Általános IskolaBudaörs
KFülöp Csilla7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
KKis Eszter7.Debreceni Árpád Vezér Általános IskolaDebrecen
KKutas Gréta7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
KMarkovich Péter György7.Budaörsi 1. Számú Általános IskolaBudaörs
KNagy Sólyom7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
KOlajos Veronika Dorina7.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
KPálóczi Anett7.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
KStrüning Noel7.Budaörsi 1. Számú Általános IskolaBudaörs
KSzabó Mátyás7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
KTóth Diána7.Dunakeszi Szent István Általános IskolaDunakeszi
KTüskés Márton7.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
KZemlényi Dávid7.Budaörsi 1. Számú Általános IskolaBudaörs
KZulauf Henrik7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LBalázs Anna7.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
LBőhm Dániel8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
LCsala Petra Dorottya7.Németh László GimnáziumBudapest
LHárs Aliz7.Németh László GimnáziumBudapest
LHegedűs Panni7.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
LJeszenői Sára7.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
LKis-Juhász Eszter7.Kecskeméti Református GimnáziumKecskemét
LKovács Marcell7.MSzC Mezőkövesdi Szent László GimnáziumMezőkövesd
LKrassóy Nándor Csaba8.Karinthy Frigyes Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános IskolaBudapest
LMaróti Lelle7.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és KollégiumEger
LMisinszki Tamás Ferenc8.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
LNémeth Máté8.Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRépcelak
LNyeste Huba7.MSzC Mezőkövesdi Szent László GimnáziumMezőkövesd
LPajtók CSanád7.MSzC Mezőkövesdi Szent László GimnáziumaMezőkövesd
LStróbl Anita7.Kecskeméti Református Általános IskolaKecskemét
LSzabó Bálint Ákos8.karinthy frigyes általános iskolabudapest
LVarga Dániel7.Répcelaki Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRépcelak
LVass Norbert7.Németh László GimnáziumBudapest
YAlgayer Zoltán9.Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos GimnáziumBudapest
YBalázs Bálint8.Hevesi József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Körzeti TagiskolájaHeves
YÉrsek Aurél8.Lincoln Community School, Accra, Ghána
YHorváth Fanni8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YKajári Lilian8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YLecső Márk8.MSzC Mezőkövesdi Szent László GimnáziumMezőkövesd
YLelesz Zsanett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YMátéfy Ádám8.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
YMolnár Péter8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YNyeste Szabolcs Bence8.MSzC Mezőkövesdi Szent László GimnáziumMezőkövesd
YOttrok Gabriella9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
YOttrok Veronika8.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
YSzabó András Benedek9.Egri Dobó István GimnáziumEger
YSzabó Zsuzsanna8.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
YTarján Teréz8.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
YTimár Csaba8.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
YTóth Alex8.MSzC Mezőkövesdi Szent László GimnáziumMezőkövesd
YTóth Fruzsina8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ZBokor Endre10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZDuli Bálint9.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
ZFejes Ignác Máté10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZFülep Dániel9.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
ZFür Dominik László9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZGerák Zsófia11.Lónyay Utcai Református Gimnázium és KollégiumBudapest
ZKocsis Benedek10.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZKovács Máté9.Újpesti Karinthy Frigyes Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Budapest
ZLáng Barnabás9.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
ZMolnár Lehel9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZNagy Enikő12.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
ZOlajos Péter Dávid9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZPipis Panna11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZRozgonyi Natália10.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZSemegi László Mihály10.Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és KollégiumEger
ZSzafián Dorottya9.Jurisich Miklós Gimnázium és KollégiumKőszeg
ZTamási Máté9.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
ZTóth Bálint9.Gödöllői Református Líceum GimnáziumGödöllő
ZTóth Kristóf Imre9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen

Szervezők

CsoportNév
ASelmeci Bianka (Bia)
ASzűcs Virág (Virág)
ALénárt István ()
BKovács Adrienn (Adri)
BDian Csenge (Csenge)
CBalogh Tamás László (Bill)
CSzűcs Villő (Villő)
DHadfi János (Jani)
DGerák Éva (Évi)
KSzitás István (Pesta)
KDobóné Veres Renáta (Renáta)
LGál Dávid (Dávid)
LBogya Norbert (Norbert)
programokKovács Péter (mizo)
YSáfár Orsolya (Orsi)
YAlmási Berta (Berta)
YBogáromi Dávid (Dávid)
ZHorváth Illés (Illés)
ZCsányi János Dániel (Jani)
ZCsahók Tímea (Timi)