Medve Matektábor 2018 - Sástó

Sástó, Mátra Tábor, 2018. július 3. - 2018. július 9.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ACsilling Dániel5.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
AFalucskai Máté5.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
AFarkas László5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
AKrisztin Enikő5.Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRuzsa
AMagyar Mátyás5.Jókai Mór Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Komárom, SzlovákiaKomárno
ANyirő Ákos5.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
AOp Den Kelder Kitti Katalin5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
ASajti Levente5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
ASteltzer Dávid5.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
ASütő Áron5.Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
ASutus Zoé5.Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti IskolaRuzsa
ASzemerédi Lehel5.Szegedi Bonifert Domonkos Általános IskolaSzeged
ATölcsér Dániel5.Debreceni Benedek Elek Általános IskolaDebrecen
ATóth Sára Júlia5.Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaHalásztelek
BAndics Áron5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BBlumenau Edit5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
BBóday Eszter5.Áldás Utcai Általános IskolaBudapest
BEgyházi Godó5.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
BEmber Ivett6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
BFok Miki5.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BHegedűs Georgina6.Virányos Általános IskolaBudapest
BKopác Júlia5.Brittanica Nemzetközi Általános IskolaBudapest
BKotroczó Botond5.Újbudai Bocskai István Általános IskolaBudapest
BLőrincz Anna5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BLőrincz Luca5.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
BMarusák Orsolya5.Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumDebrecen
BNagy Kristóf5.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
BSándor Petra6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
BSchäffer Donát6.Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Általános Iskolája és ÓvodájaPécs
BSebestyén Mátyás6.Gödöllői Petőfi Sándor Általános IskolaGödöllő
BSzabó Áron5.Újbudai Teleki Blanka Általános IskolaBudapest
BSzeghy Noémi6.Balassagyarmati Balassi Bálint GimnáziumBalassagyarmat
BSzima Gábor5.Balmazújvárosi Református Általános Iskola és ÓvodaBalmazújváros
CÁdám László Vilmos6.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
CChoma Sára6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
CCseh Dóra6.Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű ÁltalánosSzékesfehérvár
CCsorba Zalán6.Bárdos László GimnáziumTatabánya
CCsürke Csaba6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
CHegedűs Ádám6.Kempelen Farkas Gimnázium32..u Nyél BudapestBudapest
CImri Hanna Lili6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
CIványi Zsolt6.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
CJuhász Vajk Marcell6.Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumNyíregyháza
CKurucz Kitti6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
CLendvai Csenge6.Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános IskolaVeszprém
CMajor Tünde6.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
CNagy Dániel Gábor6.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
COp Den Kelder Ábel6.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
CPapp Zsófia6.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
CSzilágyi Bulcsú6.Bárdos László GimnáziumTatabánya
CTakács Janka6.Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános IskolaBudapest
CVeliczky Tamás6.Velencei Zöldliget Ált. Isk.Velence
KBarát Benedek7.Fóti Garay János Általános IskolaFót
KBarsi Botond7.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
KBlahota Marcell7.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
KErdélyi Barnabás7.Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános IskolaBudapest
KFazekas István7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
KKekecs Máté7.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
KLáng Bertalan7.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
KLehotai András7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
KNagy Adrien7.Hétvezér ált. iskolaSzékesfehérvár
KPrezenszki Zalán7.Újpesti Könyves Kálmán GimnáziumBudapest
KRácz Hajnalka7.Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai IntézetEger
KRéthey-Prikkel Diána7.Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános IskolaBudapest
KStefán Laura Nikolett7.Egri Dobó István GimnáziumEger
KStoller Norbert7.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
KTakács Márton Károly7.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
KTörös Benjamin7.Kőkúti Általános IskolaTata
KVadász Dániel7.ELTE Trefort Ágoston Gyakorló GimnáziumBudapest
KVarga Domonkos Márk7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
LEnder Rozina Júlia7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
LEszes Gergely7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
LGULYÁS PÉTER7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LJánosi Luca7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
LJuhász Jázmin7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
LKaltenecker Balázs Bence7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
LLe Hai Yen7.Apaczai gimnaziumBudapest
LLehel Fanni Anna7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
LMezey Dorottya7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
LRéthelyi Ágnes7.Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és DiákotthonGödöllő
LSallai Réka Natália7.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
LSiteri Lelle7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LSzabó Ágoston7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
LVámosi Boglár Tünde7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LVárkonyi Balázs7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
LVolford Levente7.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
XÁdám Vencel8.Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános IskolaVelence
XAndó Kamilla8.Nyárády András Általános IskolaFelsőnyárád
XFaragó Tamás8.Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumKecskemét
XFatsar Domonkos8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
XFrank Éda8.Vaszary János Általános IskolaTata
XGörömbey László8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XIván Zsombor8.Miskolci Herman Ottó GimnáziumMiskolc
XKinyó András8.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
XMócsy Mátyás8.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
XNagy Anna Viktória8.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XNagy Bence Botond8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XPáli Gréta Csillag8.Fóti Fáy András Általános IskolaFót
XPukler Gréta8.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakgimnáziumSzékesfehérvár
XRacskó Gergő8.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XRigó Fanni8.Vaszary János Általános IskolaTata
XSchneider Patrik8.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
XSchulcz Anna8.Györgyi Dénes Általános IskolaBalatonalmádi
XSebesi Sára8.Tóparti Gimnázium és Művészeti SzakközépiskolaSzékesfehérvár
XSzabó Benedek8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
XVillám Benedek8.Vaszary János Általános IskolaTata
YAjtai Janka9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YAlbert Márton9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YArgay Zsolt9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YBodgál Károly9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
YBollér Henrik9.Pécsi Leőwey Klára GimnáziumPécs
YBorbély András9.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
YCsóka Imre9.Bajai Szakképzési CentrumBaja
YDobi Dorina9.Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és KollégiumEger
YImre Tamás9.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
YImreh Júlia9.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YKoczó József Márk9.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
YKomáromi Brigitta Tünde9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
YLaczkó Réka9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YProbojcsevity Lili9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
YSchäffer Bálint9.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
YSmuk Ferenc9.Gödöllői Török Ignác GimnáziumGödöllő
YSohár Levente9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YSzabó Gyula Máté9.ELTE Radnóti Miklós GyakorlóiskolaBudapest
YSzabó Koppány9.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
YSzita Gergely9.Pécsi Janus Pannonius GimnáziumPécs
YTóth Ábel9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
YVágó Rebeka10.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
YVarga Vince9.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
ZAdámy Márton10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ZAjtai Boglárka11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZBalázs Krisztina10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
ZBányai Dóra12.Neumann János Középiskola és KollégiumEger
ZBerczik Sára10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
ZCsótai Enikő10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
ZCsótai Zsófia11.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
ZHenz Tünde10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ZJuhász Dalma10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
ZKovács Ádám11.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
ZMihályi Barnabás10.Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc GimnáziumBudapest
ZNagy Luca10.Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági SzakközépiskolaBudaörs
ZSárfi Gergő Bálint12.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
ZSiteri Vilmos11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZTímár Ármin10.ELTE Radnóti Miklós GyakorlógimnáziumBudapest
ZTóth Petra11.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
ZTótth Sarolta11.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
ZUjvári Gergő11.Tatabányai Árpád GimnáziumTatabánya
ZWang Zi Yue10.Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond GimnáziumBudapest
ZYao Yu He10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Bernadett (Csibe)
AErdey-Grúz Mária (Mária)
BMikulán Attila (blick)
BZelena Réka (Réka)
CTerjék András (Terpapa)
CFehér Anna Éva (Panni)
KGyarmati Zalán (Zalán)
KSum Csaba (Csabi)
LGyimesi Felícia Gréta (Gréti)
LSzekrényes Regina (Rözsen)
XHagymássy Gábor (Minyon)
XLukács Flóra (Flóra)
YSzabadfalvi Dániel (Dani)
YMészáros Anett (Anett)
ZBörcsök Bence (Bence)
ZKántor Tamás (Tomi)