Medve Matektábor 2018 - Pusztafalu

Pusztafalu, Öreg Bence Turistaház, 2018. július 20. - 2018. július 29.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABelágyi Hanna6.Hétvezés Általános IskolaSzékesfehérvár
AChmelovics Bálint6.Vaszary János Általános IskolaTata
ACsősz Barbara Szimonetta6.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
ADávid Dániel5.Sashalmi Tanoda Általános IskolaBudapest
AEgyed Balázs6.Babits Mihály GimnáziumBudapest
AHarasztosi Vince5.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
AKiss-Puskár Panna Eszter5.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
AKocsmár Ákos5.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
AKrizsán-Deák Máté6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
AKündeán Mihály6.Püspökladányi Petőfi Sándor Általános IskolaPüspökladány
AMárton Dóra Szonja6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
AMolnár Ivett Luca6.Karinthy Frigyes Magyar - Angol K.T.NY. ÁIBudapest
AOrosz Viktor Roland5.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
AOttrok Barbara5.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
Apete Viola6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
APusztai Botond András6.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
AShan Jia Hao5.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ASipos Márton Gergely5.Laky Ilonka Általános Iskola 135006Ecser
BBalogh Adrián7.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
BBarta Lilla6.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
BBraun Norbert6.Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Kossuth Lajos Általános IskolaSzeged
BDévényi Álmos Tamás6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BDraskóczy Olivér7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
BFülöp Péter6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BGudra Georgina Anna6.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
BGyarmati Dóra6.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest
BKiss Flórián6.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
BKocsis Ágnes Virág7.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
BKomjáthi Mátyás7.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
BMáté Fruzsina Luca6.Újpesti Szűcs Sándor Általános IskolaBudapest
BOrosz Norbert Ferenc7.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
BPokol Emese6.Jedlik Ányos GimnáziumBudapest
BRábai Gellért6.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
BSchneider Alexis7.Kecskeméti Corvin Mátyás Általános IskolaKecskemét
BSipos Áron András7.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest
BTóth Tamás Bence7.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
KBalla Jázmin7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KBodgál Emil Mihály7.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
KBodrogi Viktória7.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
KGöndöcs Réka7.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
KGULYÁS PÉTER7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
KHarmati László Árpád7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KKaltenecker Balázs Bence7.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
KKollek-Melkvi Gábor7.Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti IskolaPécsely
KMárton Ágnes7.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
KMáté Lőrinc7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KNagy Laura7.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
KNémeth Veronika7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
KPados Sarolta7.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
KPálfi Fruzsina Karina7.Baár–Madas Református GimnáziumBudapest
KSzauter Ajtony7.Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és KollégiumPannonhalma
KVári-Kakas Adél7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
KVisky Bence7.Németvölgyi Általános IskolaBudapest
KZulauf Henrik7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LBene Zoltân8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LBodrogvári-Csikó Dóra8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LBujdosó Richárd8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LDávid Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LMáthé Hunor-Szilárd8.Szegő Gábor Általános IskolaSzolnok
LOrosz Boglárka Rózsa8.Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaEdelény
LOttrok Veronika8.Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános IskolaBudapest
LPala Martin8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LPataki Magdaléna8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LPetrovics Péter8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LPohl Bence8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LRegős Eszter Enikő8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LRiesing Eszter8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LSándor Vince Máté8.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
LSpinyhért Sára Borbála8.Érdi Bolyai János Általános IskolaÉrd
LTiszlavicz Janka8.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
LVarga Péter8.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
MAdorján Adrienn8.Bárdos László GimnáziumTatabánya
MBálint Lili8.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
MBánházi Dorina8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MBarta Piroska8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MBenkő Gábor8.Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános IskolaBudapest
MCaracciolo Lara8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MChen Jing Yi Kriszti8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MCsontos Dávid Ferenc8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MEgyházi Hanna8.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
MKirály Barnabás8.Sopronhorpácsi Általános IskolaSopronhorpács
MKoós Anna8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MMiklóssy Katinka8.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
MPusztai Rebeka Petra8.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
MRadványi Zita8.Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
MSzabó Zsuzsanna8.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
MSzalanics Tamás8.Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti IskolaNyíregyháza
MTóth Fruzsina8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
MVizi Kristóf Levente8.Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szent Imre TagiskolaMezőkövesd
VBékési Lilla9.Egri Dobó István GimnáziumEger
VDe Jong Flóra9.Egri Dobó István GimnáziumEger
VGulyás Miklós Zalán9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VHarján Rebeka9.Egri Dobó István GimnáziumEger
VHubay Jenő9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
VKárpáti Gergely9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VKecskés Bence9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
VKovács Mihály9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VKulcsár Kevin9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
VLévay Kristóf9.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
VOleszka Fruzsina 9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
VOttrok Gabriella9.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
VSchnéberger Manassé9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
VSzauter Csanád9.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
VTácsik Luca Csenge9.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
VVágó Bendegúz9.Debreceni Fazekas Mihály Általános IskolaDebrecen
VVarga Pál Patrik 9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
WAndó Viola9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
WBálint Martin Attila9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
WFritsch László9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
WHalászy-Kiss Noémi9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
WKelemen Anna9.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
WKeleti Domonkos9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
WKórodi Kristóf9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
WMárki-Zay János9.Clavius Gymnasium BambergD-96047 Bamberg
WMárkus Erik9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
WNguyen Hai Anh (Anna)9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
WPónácz András9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
WSchenk Anna9.Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumBudapest
WTerenyi István9.Kaposvári Munkácsy Mihály GimnáziumKaposvár
WVárkonyi Zalán Vilmos9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
WVitai Simon9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
WVörös Fanni9.Veres Pálné GimnáziumBudapest
WWilliams Hajna9.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
XBaracsi Ádám10.Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaGárdony
XBerkes Axel10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XÉcsi Dóra9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XFekete Kristóf9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XFok Robi9.Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és SzakközépiskolaBudapest
XFóti Neszta9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
XHay Sára9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
XKecskés Dorka9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
XKorbai Gyöngyvirág10.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
XLőrincz Zselyke Lili10.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
XRóth András10.Bethlen Gábor Általános Iskola és GimnáziumBudapest
XRumi Zoárd10.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
XSchiff Antal10.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
XSomogyvári Dóra10.Békásmegyeri Veres Péter GimnáziumBudapest
XSzauter Ábel10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XSzerecz Vilmos10.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
XSzilágyi Brigitta10.Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső GimnáziumBudapest
XSzűcs Klára Réka9.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
YBulátkó Attila Balázs10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YCsáji Viktor10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YDH Anna10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
YDósa Dávid Bendegúz10.Újbudai József Attila GimnáziumBudapest
YFazekas Lajos10.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
YGorondi János10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YHetényi Domonkos11.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
YHorváth Zsófia10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YKovács Anna10.Kecskeméti Katona József GimnáziumKecskemét
YKovács Nikolett10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YLegény Lili10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YMonyók Gréta10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YNémeth Ágoston10.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
YSpinyhért Máté Bendegúz10.Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumÉrd
YSzalanics Péter10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSzékely Bálint10.ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumSzombathely
YSzerényi Csilla10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSzigeti Zsuzsa10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
YSzűcs Ádám10.International School AugsburgGersthofen
YTarnay Márton10.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZBaráth László10.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZBercsényi Gábor10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZBraun Titanilla10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZGárgyán Barnabás11.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZGrósz Kíra11.Tóth Árpád GimnáziumDebrecen
ZJulinek István11.Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZKelemen Gréta11.Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és GimnáziumaVác
ZKelemen Lajos10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZKocsmár Dóra11.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola Szeged
ZKovács Ádám11.Németh László Gimnázium, Általános IskolaHódmezővásárhely
ZLukács Katalin10.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
ZNagymihály Zita Panka10.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZPenyige Zita10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZRaisz Olivér10.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZRuzsa Kata11.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZSzakál Zsófia10.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
ZTóth Kristóf10.Zalaegerszegi Zrínyi Miklós GimnáziumZalaegerszeg
ZVolford Márton10.SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános IskolaSzeged
ZSApáthy Száva11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZSBalog Katalin Ida11.Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti GimnáziumSzeged
ZSBerényi Gergő12.Varga Katalin GimnáziumSzolnok
ZSBodnár Ákos11.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
ZSBodnár Máté11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSCsukás Ádám11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSGál Milán11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZSGál Róbert12.Bárdos László GimnáziumTatabánya
ZSGavallér Balázs Krisztián12.DSZC Mechwart András Gépipari és Inf. SzakgimnáziumDebrecen
ZSGémes Imre11.Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry KollégiumHódmezővásárhely
ZSGyarmati Zalán12.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ZSGyimesi Felícia Gréta12.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
ZSHanics Mihály Péter11.Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és KollégiumKisvárda
ZSKozma Hanna11.Ceglédi Kossuth Lajos GimnáziumCegléd
ZSLukács Flóra Kíra12.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
ZSMester Gyöngyvér11.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
ZSPántya Réka12.Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumGyöngyös
ZSSebestyén Péter12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZSSipos Balázs Gergő12.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak

Szervezők

CsoportNév