Medve Matektábor 2018 - Püspökladány

Püspökladány, Karacs Ferenc Kollégium, 2018. október 19. - 2018. október 22.

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
Adámy Márton11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Adorján Adrienn9.Bárdos László GimnáziumTatabánya
Andó Kamilla9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
Aux Liliána Alexandra10.Nyíregyházi Krúdy Gyula GimnáziumNyíregyháza
Bagossi Lilla7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
Bánházi Dorina9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Baracsi Ádám11.Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaGárdony
Barta Lilla Katalin7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Barta Piroska Zsófia9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Bercsényi Gábor11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Berkes Axel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Bodnár Máté12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Bodrogi Emma6.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Bodrogi Viktória8.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Bodrogvári-Csikó Dóra9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Caracciolo Lara9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Chen Jing Yi Kriszti9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Choma Sára 7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Csontos Dávid Ferenc9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Dávid Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Dévényi Álmos Tamás7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
DH Anna11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Egyházi Godó6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
Egyházi Hanna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Gál Milán11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Görömbey László9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Hunor Máthé9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
Ilyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Imre Balázs11.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
Imre Tamás10.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
Jánosi Luca8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Kaltenecker Balázs Bence 8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Kecskés Bence10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Kiss-Puskár Panna Eszter8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
Kluge Ida Berta8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Kocsis Ágnes Virág8.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
Koós Anna9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Kopác Júlia7.Zugligeti Általános IskolaBudapest
Korbai Gyöngyvirág11.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
Kovács Viktor8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
Kulcsár Kevin10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Lehel Fanni Anna8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Leipold Zóra8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Lobitz Andor9.Kazinczy Ferenc Gimnázium és KollégiumGyőr
Márton Ágnes8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Miklóssy Katinka9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
Nagy Anna9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
Nagy Bence 9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Nagy Laura8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
Németh Veronika8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
oleszka fruzsina 10.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
Pados Sarolta8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
Pálóczi Anett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely)Debrecen
Papp Zsófia7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
Parrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
Penyige Zita11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Petrovics Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Pónácz András István9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
Pusztai Botond András7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Pusztai Rebeka Petra9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
Racskó Gergő Áron9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
Radványi Zita9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
Raisz Olivér11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
Reim László Botond11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Rumi Zoárd11.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
Sajti Levente6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
Schnéberger Manassé Dávid10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Schultz Rebeka12.Tatai Református GimnáziumTata
Szabó Anna9.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
Szabó Benedek9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
Szakál Zsófia11.Révai Miklós Gimnázium és KollégiumGyőr
Szauter Ábel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Bercel6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szauter Csanád10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
Szerecz Vilmos11.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
T. Nagy Róza8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
Tácsik Luca Csenge10.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
Tarnay Márton11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
Tiszlavicz Janka9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vágó Bendegúz10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Varga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
Vári-Kakas Adél8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
Vizi Kristóf Levente9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
Volford Levente8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest

Szervezők

CsoportNév