Medve Matektábor 2018 - Püspökladány

Püspökladány, Karacs Ferenc Kollégium, 2018. október 19. - 2018. október 22.

Több év után végre kellemes őszi időben tölthettünk együtt 4 napot a 2018-as első, püspökladányi őszi táborban. A helyszín új volt, a résztvevők többnyire a "régiek", így a hangulat garantált volt.

Tábori képek

A további képekért kattints a képre!

A tábori dal

Résztvevők

CsoportNévÉvfolyamIskolaVáros
ABagossi Lilla7.Ibolya Utcai Általános IskolaDebrecen
ABarta Lilla Katalin7.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
AChoma Sára 7.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ADévényi Álmos Tamás7.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
AEgyházi Godó6.Hatvani Kossuth Lajos Általános IskolaHatvan
AHegedűs Krisztián5.Budaörsi Herman Ottó Általános IskolaBudaörs
AKopác Júlia7.Zugligeti Általános IskolaBudapest
APapp Zsófia7.Lehel Vezér GimnáziumJászberény
APusztai Botond András7.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
ASajti Levente6.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
ASzauter Bercel6.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
KIlyés Laura8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
KKluge Ida Berta8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
KKocsis Ágnes Virág8.Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános IskolaKecskemét
KKovács Viktor8.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
KLeipold Zóra8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
KNagy Adrien8.Hétvezér Általános IskolaSzékesfehérvár
KPálóczi Anett8.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája (Arany János téri feladatellátási hely)Debrecen
KT. Nagy Róza8.Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános IskolaSzékesfehérvár
KVolford Levente8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
LBodrogi Viktória8.Dunakeszi Radnóti Miklós GimnáziumDunakeszi
LJánosi Luca8.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
LKaltenecker Balázs Bence 8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
LKiss-Puskár Panna Eszter8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LLehel Fanni Anna8.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
LMárton Ágnes8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
LNagy Laura8.Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános IskolaBudaörs
LNémeth Veronika8.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
LPados Sarolta8.Dabasi Táncsics Mihály GimnáziumDabas
LVári-Kakas Adél8.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MBánházi Dorina9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MBarta Piroska Zsófia9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MCaracciolo Lara9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MChen Jing Yi Kriszti9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MCsontos Dávid Ferenc9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MDávid Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MEgyházi Hanna9.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest
MGörömbey László9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
MKoós Anna9.Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBudapest
MMiklóssy Katinka9.Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános IskolájaDebrecen
MRacskó Gergő Áron9.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
MRadványi Zita9.Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és KollégiumEger
MVizi Kristóf Levente9.Földes Ferenc GimnáziumMiskolc
NAndó Kamilla9.Szalézi Szent Ferenc GimnáziumKazincbarcika
NBodrogvári-Csikó Dóra9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NMátéfy Ádám9.Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos GimnáziumBudapest XVII. kerület
NMáthé Hunor9.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
NNagy Anna9.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
NNagy Bence 9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NParrott Gábor9.Hajdúböszörményi Bocskai István GimnáziumHajdúböszörmény
NPetrovics Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NPusztai Rebeka Petra9.Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBudapest
NTiszlavicz Janka9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
NVarga Péter9.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XBodnár Márk10.Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és DiákotthonaSárospatak
XImre Tamás10.Bolyai Farkas Elméleti LíceumMarosvásárhely
XKecskés Bence10.Debreceni Ady Endre GimnáziumDebrecen
XKulcsár Kevin10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
XPónácz András István9.Vetési Albert GimnáziumVeszprém
XSchnéberger Manassé Dávid10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XSzabó Benedek9.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
XSzabó Zsuzsanna9.Hőgyes Endre Gimnázium és SzakközépiskolaHajdúszoboszló
XSzauter Csanád10.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
XVágó Bendegúz10.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
YBaracsi Ádám11.Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti IskolaGárdony
YBerkes Axel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YFóti Neszta10.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
YGál Milán11.Verseghy Ferenc GimnáziumSzolnok
YKorbai Gyöngyvirág11.Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc GimnáziumBudapest
YLévay Kristóf10.Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka GimnáziumBudapest
YReim László Botond11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YSzauter Ábel11.Ciszterci Szent István GimnáziumSzékesfehérvár
YSzerecz Vilmos11.Budapest V. Kerületi Eötvös József GimnáziumBudapest
YTácsik Luca Csenge10.Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel GimnáziumBudapest
ZAdámy Márton11.Kempelen Farkas GimnáziumBudapest
ZBercsényi Gábor11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZBodnár Máté12.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZDH Anna11.ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló GimnáziumBudapest
ZImre Balázs11.Celldömölki Berzsenyi Dániel GimnáziumCelldömölk
ZPenyige Zita11.Debreceni Fazekas Mihály GimnáziumDebrecen
ZRaisz Olivér11.Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér GimnáziumSzigetszentmiklós
ZRumi Zoárd11.Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet GimnáziumBudapest
ZSchultz Rebeka12.Tatai Református GimnáziumTata
ZTarnay Márton11.ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és KollégiumBudapest

Szervezők

CsoportNév
AGyimesi Felícia Gréta (Gréti)
AGyimesi Bernadett (Csibe)
KSchultz Rebeka (Beki)
KSzekrényes Regina (Rözsen)
LGyarmati Zalán (Zalán)
LIgnéczi Orsolya (Orsi)
MSzabadfalvi Dániel (Dani)
MNagy Enikő (Enikő)
NBerényi Gergő (Gergő)
NKosztolányi Kata (Kata)
XSárfi Gergő (Gergő)
YBogya Norbert (Norbert)
YSum Csaba (Csabi)
ZKátay Tamás (Katay)