Medve Szabadtéri Matekverseny 2018 - Pécs

Pécs, 2018. május 13.

Legfiatalabb versenyhelyszínünkön, Pécsett közel 1000-en "matekfesztiváloztunk" május második vasárnapján. A festői szépségű épületekkel körbevett Zsolnay negyedbe számos környező városból és faluból érkeztek a versenyzők, hogy összemérjék tudásukat más csapatokkal. Gondolkodtató feladatokból nem volt hiány, de a csapatok hősiesen vették az akadályt és igen szép eredmények születtek. Az időjárás a hétvége ezen napján kegyes volt hozzánk és elkerült a zápor, így az eredményhirdetés is napsütésben zajlott. Reméljük, mindenki jól érezte magát, gratulálunk az eredményekhez, jövőre találkozunk! :)

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = MAX [S × 100; (S + 1) × 100 − R × F × 5 − I / 5] képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig az utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Fertály Dávid
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Hábel Márton
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Lankó Gréta
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany1061.43618 m
2.Tarr Domokos
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tarr Zsigmond
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany1057.82109 m
3.Cserneczky László Marcell
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Pál János
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Molnár Ákos
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany1057.24079 m
4.Rendes Blanka
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Katreiner Kíra
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Illés Ágnes
Jókai Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
6. osztály
Arany1056.02282 m
5.Pánovics Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Jauck Péter
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Sütő Zsigmond
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany1048.67398 m
6.Schubert Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Bánky Botond
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Kovács Norbert
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany1048.43983 m
7.Csóka Péter
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Szántó Donát
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Fodor Mátyás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
6. osztály
Arany959.04801 m
8.Fehér Nóra
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Szemerédi Bence
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Lázár Ákos
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Arany948.63479 m
9.Hegedűs Botond
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Farkas Márton
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Imrő Bianka
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Arany946.03071 m
10.Nádasi Violetta
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Ferencz Liliána
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Csondor Luca
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Arany877.02796 m
11.Dobos Vanda
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Törő Gergő
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Nincs
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Arany853.42493 m
12.Feik Abigél
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Kóti Virág
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Nincs
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nagymányok
5. osztály
Arany852.82966 m
13.Kékesi Kolos
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Haáz Gergő
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Kun Bence
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Arany852.84955 m
14.Simon Szofi
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Szathmáry Milán
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Széles Álmos
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Arany851.82255 m
15.Illés Viktória
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Pencs Barnabás
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Beke Petra
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Tamási
5. osztály
Arany851.62873 m
16.Harcos Viktor
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Mozsgai Míra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Háhner Gergő
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Arany849.63702 m
17.Verno Massimo
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Patkó Dominik
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Szóvári Zsombor
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
6. osztály
Arany849.44401 m
18.László Barnabás
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
6. osztály
László Gábor
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
6. osztály
Hergert Kornél
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
6. osztály
Arany849.24787 m
19.Szénássy Ákos
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
6. osztály
Hambuch Kristóf Benedek
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
6. osztály
Fábos György
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
6. osztály
Arany847.23909 m
20.Jantner Benedek
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Csizmadia Bence
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Sándor Olivér
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Arany846.03514 m
21.Végi Flórián
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Quaritsch Dániel
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Fetter Dénes
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
5. osztály
Arany768.22510 m
22.Miksa Róbert
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Barsai Tamás
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Dobos Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Arany767.23520 m
23.Gajdos Keve
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Wichmann Tamás
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Rozsvai Mihály
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Arany765.43315 m
24.Horváth Hajnal Cinka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Tóth Zsóka
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Keszler Martin
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Arany763.02283 m
25.Tóth Gergő
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Klement Tamás
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Orbán András
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Arany761.42305 m
26.Vincze Kornél
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Angyal Balázs
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Papp Gergő
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany760.44370 m
27.Nagy Ábel
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Edelényi Csaba
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Hodics Júlia
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Arany759.62427 m
28.Zeitvogel Balázs
Mohács Széchenyi Iskola, Mohács
6. osztály
Zeitvogel Csaba
Mohács Széchenyi Iskola, Mohács
6. osztály
Zeitvogel Gergő
Mohács Széchenyi Iskola, Mohács
6. osztály
Arany757.62751 m
29.Gotthardt Maja
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
5. osztály
Vilimi Sára
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
5. osztály
Szabó Réka
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
5. osztály
Arany755.42514 m
30.Nyisztor Bíbor
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Theobald Amanda
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
---
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Arany752.63169 m
31.Tóth Kristóf
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Stingli Péter
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Zászlósi Richárd
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
6. osztály
Arany750.03721 m
32.Kovács Luca
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Kovács Danica
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Radics Míra Alma
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Arany747.43211 m
33.Bálint Brigitta Janka
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Futó Dorina Evelin
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Rajkovics Anna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany747.25239 m
34.Kámory Zsófia
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Viola Blanka
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Dóra Hanna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany747.24700 m
35.Matta Olívia
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Szűcs-Katreiner Dóra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Jágity Jázmin Zsuzsa
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany746.44831 m
36.Maros Róza
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Bótor Zerind
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Le Dávid Thanh-Dat
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Arany746.23448 m
37.Miklós Dániel
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Keitz Márton
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Szomor Zsombor
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Arany746.04541 m
38.Bartalovics Benett
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
6. osztály
Kravják Márton András
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
6. osztály
Haris Márk
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
6. osztály
Ezüst659.42001 m
39.Deák Zora
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Illés Radana
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Erics Irina
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ezüst652.43127 m
40.Teplán Korina
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Varga Lora
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Szabó Evelin
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Ezüst648.42905 m
41.Anczló László
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Vida Liliána
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Banai Lili
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst648.23093 m
42.Tóth András
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Csatai Milán
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Nagy Zalán
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst648.22728 m
43.Czakó Csongor
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Pál Fanni
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Rozmanitz Anita
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
5. osztály
Ezüst647.23746 m
44.Lipusz Bendegúz
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Angyal Bence
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Vlasics Márton
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst647.22866 m
45.Hernádi Csongor
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Weisz István
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
---
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
5. osztály
Ezüst646.83625 m
46.Váradi Emma
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Márkus Katalin
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Posza Máté
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Ezüst646.42471 m
47.Kunvári Viktória
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Dénes Krisztina
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Vincze Zsófia
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst527.61815 m
48.Bedő Domonkos
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Deli Máté
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Staub Levente
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Ezüst527.42135 m
49.Harnos Gerda
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Dunaföldvár
6. osztály
Dobrovics Alexa
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Dunaföldvár
6. osztály
NINCS
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Dunaföldvár
6. osztály
Ezüst518.02761 m
50.Szijártó Zsigmond
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Hegedüs Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Tatár Milán
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Ezüst508.02943 m
51.Mudra Málna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Nagy Léna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Horváth Lili
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst507.42878 m
52.Perei Viktor
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Lusic Ante Maxin
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Nagy Áron
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst505.02723 m
53.Keszthelyi Kíra
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Francz Antónia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Tóth Martin
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst502.22167 m
54.Barczi Dorottya
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Harmati Kitti
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
László Kinga
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Ezüst500.03099 m
55.Hajdu Karsa
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Kaáli- Nagy Hunor
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Csapó Ramóna
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
6. osztály
Ezüst500.03333 m
56.Klenota Zorka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
-
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Szabadkai Csenege
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst500.04062 m
57.Lovas Máté
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Halmai Bence
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Keller Bence
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst500.04820 m
58.Buda Csongor
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Babodi Máté
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Reith Áron
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst500.02794 m
59.Csősz Dániel
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Gondos Dániel
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Illés Zalán
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst500.03769 m
60.Vári Fruzsina
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Csalló Blanka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Bakó Luca
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Ezüst500.02931 m
61.Bütl Zsófia
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Bötkös-Bodó Bálint
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
K. Németh Mihály
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Ezüst500.02926 m
62.Balla Annamária
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Jakab Gergő
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
5. osztály
Horváth Norbert
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Ezüst500.02928 m
63.Vágó Csenge
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Tratnyek Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Hoffmann Maja
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Ezüst500.03177 m
64.Lázár Petra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Monostori Hanna
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Béri Márk
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Ezüst500.02711 m
65.Fekete Boglárka
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Koltai Kyra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Szentes Karolina
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Ezüst500.03847 m
66.Maros András
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Sonntag Csenge
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Orsulics Jázmin
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
6. osztály
Ezüst500.03779 m
67.Józsa Laura
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Molnár Míra
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Rabi Boglár Panna
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Ezüst500.02405 m
68.Máté Luca
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Zachar Zsófia
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Módi Vivien
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI, Tamási
6. osztály
Ezüst500.03104 m
69.Gayer Benedek
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
5. osztály
Görzsöny Bálint
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
5. osztály
Vén Hanga
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
5. osztály
Ezüst500.03209 m
70.Orgyán Hanna
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Hofzang Zoé
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Wimmer Adrienn
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
6. osztály
Ezüst500.03464 m
71.Haszon Levente
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Dudás Kincső
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bosnyák Jázmin
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst500.02714 m
72.Márkus Zsófia
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Tóth Bálint
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Sebők Dóra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst500.02666 m
73.Agocs Barbara
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Vincze Réka
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Strényer Kata
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Ezüst500.03250 m
74.Preisendörfer Máté
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Heisz Botond
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Szabó Zétény
Szilvási Általános Iskola, Komló
5. osztály
Ezüst500.02999 m
75.Benács Dóra
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Marton Leila
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Röhberg Eliza
Szilvási Általános Iskola, Komló
6. osztály
Ezüst500.01940 m
76.Árvai Amira
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Peti Zsófia
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Márton Alexandra
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst500.03492 m
77.Török Amina
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Buzási Rebeka
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Heller Léna
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ezüst500.02369 m
78.Bánáti Zsuzsanna
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Török Arina
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Lőrincz Violetta
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Ezüst500.04098 m
79.Amrein Eszter
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Bálint Koppány
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Szebeni Álmos
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
5. osztály
Ezüst500.04347 m
80.Erdei Tünde
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Uszkai Adrienn
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Nagy Rebeka
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Ezüst500.02789 m
81.Szilágyi Szabolcs
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
5. osztály
Szilágyi Patrícia
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
5. osztály
Köbli Ágnes
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
5. osztály
Ezüst500.02531 m
82.Vlasits Lili
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Ignácz Mínea
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Epresi Márk
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Ezüst500.03540 m
83.Kollár Emma
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Jónás Mirjana
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Czesznak Eliza
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Ezüst500.03029 m
84.Kovácsevics Martin
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Simon Patrik
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Brankovic Zorán Borisz
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Ezüst500.04282 m
85.Horváth Zsombor
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Tucsek Balázs
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Bagi Flóra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
5. osztály
Ezüst500.04047 m
86.Nyisztor Luca
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Füredi Sára
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Weisz Kitti
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
6. osztály
Ezüst500.03952 m
87.Bocz Miklós
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Schneider Bálint
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Fazekas András
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz421.61785 m
88.Király Krisztián
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Dunaföldvár
5. osztály
Fazekas Attila
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Dunaföldvár
5. osztály
Lesnyik Milán
Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Dunaföldvár
5. osztály
Bronz415.82430 m
89.Bödör Rebeka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Hornicz Tamás
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Péter Martina
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
5. osztály
Bronz400.03314 m
90.Horváth Vilmos
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Kőszegi Ákos
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Horváth Hunor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
5. osztály
Bronz400.03345 m
91.László Zsófia
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Vass Dorottya
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Gombor Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Bronz400.03603 m
92.Tóth Áron
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Dandé Márk
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Kovács Dóra
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Bronz400.02696 m
93.Récsei Szabolcs Tamás
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Bertalan János Zsombor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Orsós Ferenc
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
6. osztály
Bronz400.02981 m
94.Boda Mirjam
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Werner Adél Petra
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Horváth Frida
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz400.02575 m
95.Posza Ádám Zorán
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Tóth Barnabás Márk
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Nagy Dorián
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
5. osztály
Bronz400.03614 m
96.Bárány Eszter
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Illés Viktória
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Borda Eszter
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
6. osztály
Bronz400.03015 m
97.Jóföldi Zsóka
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Károly Liliána
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Szabó Barbara
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Bronz400.02810 m
98.Kispál Evelin
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Palkó Amanda
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Gazsi Jázmin
Szalántai Általános Iskola, Szalánta
5. osztály
Bronz400.02715 m
99.Angyal Fanni
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Ciuca Lily
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Kaluczki Milla
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz400.02715 m
100.Murányi Ádám
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bognár Attila
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
nincs
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz400.03343 m
101.Boncz Bence
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Hammer Bálint
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Heindl Anna
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda, Pécs
5. osztály
Bronz320.01904 m
102.Kiss Tibor
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
-
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Tamási Gyula
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Bronz313.01717 m
103.Papp Viktória
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Szabó Nikolett
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
nincs
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz302.61891 m
104.Sömenek Erik
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Várhegyi Ingrid
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Antal Levente
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Bronz300.02790 m
105.Hederics Hanna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Török Csenge
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Páncél Anna
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
5. osztály
Bronz300.03347 m
106.Nemes Barnabás
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Erdei Melinda
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Zvara Dávid Benjámin
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
5. osztály
Bronz300.02661 m
107.Petőh Ruben
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Mihály Ábrahám
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Mércse Kevin
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
6. osztály
Bronz300.03273 m
108.Patonai Laura
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
5. osztály
Szabó Fanni
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
5. osztály
Kiss Ingrid
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola, Bátaszék
5. osztály
Bronz300.02912 m
109.Mészáros Petra
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Majoros Csenge
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Vincze Virág
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola, Vaskút
6. osztály
Bronz239.02344 m
110.Mihovics Zsófia
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Tóth Kristóf
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Ébner Kristóf
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
5. osztály
Bronz222.01739 m
111.Nagy Sára
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Adorján Boglárka
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Végi Kata
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
5. osztály
Bronz220.61546 m
112.Ágotai Petra
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Békási Dóra
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Ember Lola
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
5. osztály
Bronz210.42168 m
113.Marosi Botond
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Bognár Benedek
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Jeckl Levente
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
6. osztály
Bronz205.41962 m
114.Gergye Anita
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Jobbágy Bianka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Kocsis Kornél
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
6. osztály
Bronz200.02880 m
115.Vörös Tamás
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Kis Szabolcs
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Rencsevics Milán
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Sellye
5. osztály
Bronz200.02584 m
116.Mészáros Bence
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Gulyás Mirkó
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Polics János
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
5. osztály
Bronz129.22331 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Orosz Olívia
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Slézia Dávid
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Slézia Máté
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Arany1063.02146 m
2.Radó Gyöngyvér
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
Kohn Petra
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
Török Liliána
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
7. osztály
Arany1057.04106 m
3.Albert Ákos
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
8. osztály
Bánádi Tamás
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
8. osztály
Flódung Áron
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
8. osztály
Arany1055.65283 m
4.Kockás Árpád
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Drávai Szilveszter
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Juhász Ádám
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Arany1054.26953 m
5.Böhm Hanna
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Polgár Antónia
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Szabó Kamilla
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
7. osztály
Arany1050.63853 m
6.Purger Teodor
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
8. osztály
Sipos Sándor
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
8. osztály
Fábián Dávid
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet, Pécs
8. osztály
Arany1049.85632 m
7.Wurst Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Loch Gergő
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Biró Csaba
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany1049.63319 m
8.Melcher Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Török Attila
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Váradi Balogh Ábel
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany1049.63080 m
9.Farkas Dóra
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Juhász Janka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Erményi Szonja
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany1049.44932 m
10.Papp Violetta
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Kövér Luca
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
György Bettina
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany1049.43233 m
11.Stein Félix
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Oláh Dávid
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Szanyi Attila
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany1049.43319 m
12.Pirisa Boglárka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Agócs Olivér
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Lőrincz Barnabás
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany1048.62616 m
13.Hosszu Johanna
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Jóföldi Eszter
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Petőh Ármin
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Arany859.63234 m
14.Kiss Katalin
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Jáger Luca
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Fábián László
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Arany856.64227 m
15.Németh Gábor
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Rozsvai Kristóf
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Fazekas Botond
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Arany853.03224 m
16.Varga Zsófi Réka
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Kálmán Kitti
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Kőnig Loretta
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
8. osztály
Arany852.43413 m
17.Albin Erik
Szilvási Általános Iskola, Komló
8. osztály
Kovács Bence
Szilvási Általános Iskola, Komló
8. osztály
Takács Alexander
Szilvási Általános Iskola, Komló
8. osztály
Arany851.44833 m
18.Nagy Dórina
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Zadravecz Enikő
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
---
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Arany850.83788 m
19.Póth Merse
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Kinczli Bálint
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Égető Patrik
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany780.22214 m
20.-
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Nemesi Luca
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Jakab Melinda
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
8. osztály
Arany780.01910 m
21.Kátai Flóra Vivien
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Gőgös Boglárka
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Fodor Krisztina Anna
Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár
7. osztály
Arany766.03347 m
22.Unti Dorottya
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Gecő Kata
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Krasznai Réka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Arany763.42754 m
23.Lénárd Zsombor
Jókai Mór Általános Iskola Pécs, Pécs
8. osztály
Metzger Ábris András
Jókai Mór Általános Iskola Pécs, Pécs
8. osztály
Soltész Dávid
Jókai Mór Általános Iskola Pécs, Pécs
8. osztály
Arany757.63026 m
24.Gema Csanád
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
8. osztály
Farkas Balázs
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
8. osztály
Szabadkai Dávid
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
8. osztály
Arany756.03207 m
25.Orosz Polett
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
8. osztály
Solymosi Zoé
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
8. osztály
Magyar Judit
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
8. osztály
Arany754.42503 m
26.Zimmer Zoltán
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Speri Krisztián
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Gyuricsán Soma
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
8. osztály
Arany753.63711 m
27.Kajdács Patrik
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Schutzmann Aliz
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Deckner Áron Joel
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
8. osztály
Arany751.23528 m
28.Szabó Lajos
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
7. osztály
Nagy Zsófia
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
8. osztály
Nagy Sára Kamilla
Szennai Fekete László Általános Iskola, Szenna
8. osztály
Arany750.43187 m
29.Stolcz Norbert
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Molnár Ádám
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Bálint Zsigmond
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Arany749.04622 m
30.Kaáli-Nagy Villő
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Kozmáry Kamilla
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Piffkó Julianna
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hosszúhetény
7. osztály
Arany748.22849 m
31.Frazon Péter
Szilvási Általános Iskola, Komló
8. osztály
Gasteiger Erik
Szilvási Általános Iskola, Komló
8. osztály
nincs
Szilvási Általános Iskola, Komló
8. osztály
Ezüst663.04229 m
32.Csák Nóra
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Szolnoki Nóra
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Lempek Dóra
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Ezüst658.83271 m
33.Dudás Iván
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Zsifkovics Dusán
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Mészáros András
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ezüst656.62528 m
34.Zámbó Kata Krisztina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Somogyi Zalán
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Hrankai Adrián
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Ezüst656.21543 m
35.Sántha Éva Ilona
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ronta Fruzsina Veronika
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Bosnyák Bianka Vivien
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ezüst656.01790 m
36.Kovács Anna
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Mihovics Máté
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Ahmann Barnabás
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Ezüst655.02363 m
37.Palkovics Kristóf
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vásárosdombó
8. osztály
Lakatos Renátó
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vásárosdombó
8. osztály
Keő Balázs
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vásárosdombó
8. osztály
Ezüst647.63889 m
38.Gyarmati Anna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Papp Krisztina
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Barta Zsófia
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
8. osztály
Ezüst646.22712 m
39.Nagy Rebeka
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Bondor Jázmin
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Tóth Regina
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Ezüst548.61500 m
40.Nyisztor Bence
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Bodnár Máté
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Vasadi Patrik
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Ezüst546.62263 m
41.Sztanó Márkó
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Forster Martin
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
---
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Ezüst545.01593 m
42.Lukács Zsuzsanna
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Kerekes Sarolta
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Somogyi Réka
Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
7. osztály
Ezüst537.41834 m
43.Megyeri Borbála
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
7. osztály
-
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
7. osztály
Vén Csenge
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI, Szekszárd
7. osztály
Ezüst531.02150 m
44.Takács Teréz
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Pirk Luca Klára
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Mayer Hanna
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Ezüst528.02485 m
45.Kramm Barnabás
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Csőke Dominik
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Rostás Levente
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Ezüst525.02390 m
46.Tárnoky Péter
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Császár Bence
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Filus Bendegúz Attila
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Ezüst519.82589 m
47.Berta Balázs
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Csuti Patrícia
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Csutorás Dominik
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Ezüst518.41311 m
48.Eördögh Levente
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Kemény Kristóf
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Gadó Zétény
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
7. osztály
Ezüst516.22602 m
49.Horváth Dóra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Gyöngy Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Antal Bianka
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Ezüst515.21502 m
50.Bagi Boglárka
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Csillag Kitti
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Weisz Máté
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
8. osztály
Ezüst514.23070 m
51.Kneisz Tamás
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Fűrész Bálint
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
8. osztály
Fodor Dániel
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
5. osztály
Ezüst513.61684 m
52.Fábián Dorottya
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Jenei Jázmin
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Scheidler Réka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Ezüst510.03782 m
53.Faragó Panna
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Baranyai Luca
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Staubach Virág
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
8. osztály
Ezüst508.62124 m
54.Sziebert Réka
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Lőrinc Nikolett
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Kozma Anita
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
7. osztály
Ezüst507.63663 m
55.Polecsák Veronika Ramóna
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Fazekas Kornél
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
AfangideUdöidung Uwem
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Ezüst501.42763 m
56.László Diána
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vásárosdombó
8. osztály
Száraz József
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vásárosdombó
8. osztály
Óbert Martin
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vásárosdombó
8. osztály
Ezüst500.23848 m
57.Rigó Anna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Baracs Emese
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Baracs Petra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Ezüst500.03512 m
58.Kövesdi Dorina
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Buzási Kristóf
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Nyúl Dániel
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Ezüst500.02466 m
59.Várkonyi Szaffi
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Schlapp Laura
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Czippán Abigél
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Ezüst500.03580 m
60.Pallós Ádám
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Nagy Kevin
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Takács Kata
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár
7. osztály
Ezüst500.03052 m
61.Rostás Dóra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Gyöngyi Veronika
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Egyed Enikő
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Ezüst500.03933 m
62.Óvári Gerda
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Nemes Barbara
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Scheich Tamás
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Bodrog
8. osztály
Ezüst500.02809 m
63.Rapp Anita
Hetvehelyi Általános Iskola, Hetvehely
8. osztály
Kollár Boglárka
Hetvehelyi Általános Iskola, Hetvehely
6. osztály
Kerekes Laura
Hetvehelyi Általános Iskola, Hetvehely
7. osztály
Ezüst500.03699 m
64.Melles Márk
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Varga Martin
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Losonczi Dávid
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
8. osztály
Bronz441.01856 m
65.Nemes Richárd
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Polgár Benjámin
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Szabó Marcell
Pécsi Meszesi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Bronz357.23631 m
66.Bárdos Bende
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Szekeres Fanni
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Gyömbér Míra
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Pécs
7. osztály
Bronz354.81687 m
67.Zentai Leila
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Kilián Kiara
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Horváth Brúnó
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
8. osztály
Bronz353.82202 m
68.Szabó Bendegúz
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Balázs Zétény
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Varga András
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Beremend
7. osztály
Bronz344.42379 m
69.Figler Dorka
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Laklia Csenge
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Sárdi Natália
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola, Kozármisleny
7. osztály
Bronz330.41730 m
70.Tabár Dániel
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Vinklmann Attila
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Csathó András
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Bronz319.63211 m
71.Buzás Dominik
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Rekettye Balázs
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Bencze Levente
Pécsi Belvárosi Általános Iskola, Pécs
7. osztály
Bronz306.84466 m
72.Helmrich Ádám
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Göndöcs Márton
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Győri-Nagy Máté
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
7. osztály
Bronz300.03192 m
73.Kőszegi Emőke
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Sótonyi Gergő
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Mezei Attila
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Bronz155.21007 m
74.Vadkerti Dominika
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Telkes Martina Laura
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Kis-Berkes Bonita
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
7. osztály
Bronz137.61538 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Dér Benedek
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Parrag Ádám
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Vámi Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Arany846.22786 m
2.Perl Máté
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Bali Benjamin
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Duli Bálint
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Arany846.05299 m
3.Kovács Zsófia
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Sántha Enikő
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
-
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
8. osztály
Arany845.84182 m
4.Schäffer Bálint
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Schäffer Donát
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
6. osztály
Szita Gergely
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Arany785.21720 m
5.Várady Viola
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Szőke Máté
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Gyenis Dénes
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
10. osztály
Arany749.23528 m
6.Gyenizse-Nagy András
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Tóth Bence
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Sántavy Laura
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Arany748.82732 m
7.Horváth Anikó
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Harmath Eszter
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Kozma Kristóf
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Arany748.63461 m
8.Laki Anna
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Merkl Levente Bálint
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Szűcs Tamás
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
10. osztály
Arany748.22899 m
9.Göcz Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Kovács Bence
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Rajnics Márton
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ezüst679.42109 m
10.Fazekas Bálint
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Trombitás Hanna
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Dorn Anna
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Ezüst678.62780 m
11.Gazda Fanni
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Miklai Kamilla
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Ottó Panna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Ezüst658.62502 m
12.Balla Ábel
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Horváth Gréta
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Vida Róbert
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ezüst656.23454 m
13.Csóka Imre
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Varga Dominik
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Ginál Zsolt
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Ezüst653.62937 m
14.Schumacher Petra
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Papp Diána
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Bencze Vivien
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Ezüst648.24434 m
15.Horváth Adorján
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Virág Levente
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gróf Alfonz
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Ezüst559.02494 m
16.Petneházy Adél
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Urszuly Csenge
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
-
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
9. osztály
Ezüst544.42456 m
17.Hajnal Péter
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Rendes Botond
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Borbély András
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
9. osztály
Ezüst534.22029 m
18.Nevezi Virág
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Oláh Emese
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
-
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ezüst521.83346 m
19.Máté János
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Récsei Kristóf
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Vonyó Bálint
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Ezüst511.22490 m
20.Vágyi Mihály Adolf
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
9. osztály
Izsák Balár Mór
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Általános Iskolája és Óvodája, Pécs
9. osztály
Hencz Réka
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Általános Iskolája és Óvodája, Pécs
9. osztály
Ezüst506.83022 m
21.Barkóczy Ferenc
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Süle Zsolt
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bogár Olivér
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Ezüst500.03334 m
22.Joó Sándor Richárd
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Kállai Benedek
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Gulyás Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Ezüst500.03830 m
23.Szenderák Jázmin
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Darvas Noémi
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Patyi Balázs
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Ezüst500.03675 m
24.Zick Balázs
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Hollósi János
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Ritter Máté
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
9. osztály
Ezüst500.03206 m
25.Kovács Bertalan
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Mester Ádám
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Kübler Ákos
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bronz461.61469 m
26.Völgyesi Soma
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Varga Gergő
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Szabó Martin
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
9. osztály
Bronz450.61815 m
27.Dudás Réka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Diósi Petra
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Gjorgjevic Natália
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bronz444.02621 m
28.Szabó Levente Marcell
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
10. osztály
Horváth Szabina
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
10. osztály
Vörös Gergő
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár
9. osztály
Bronz439.61866 m
29.Ságodi Csenge
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Pálinkás Nikolett
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Angyal Levente
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Bronz431.41881 m
30.Nagypál Kitti
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Kovács Lili
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Simon Laura
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Bronz418.01883 m
31.Tibai Viktória
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
10. osztály
Szőts Katalin
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Lódri Máté
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Bronz416.42039 m
32.Dávidovics Sándor
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Dinya Balázs
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Kovács Zsombor
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bronz408.82657 m
33.Tokai Zsóka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Rüsics Alexa
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Zink Zsófia
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
10. osztály
Bronz405.02605 m
34.Röhberg Melinda
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
10. osztály
Szilágyi Krisztina
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
10. osztály
Kanczler Fanni
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
10. osztály
Bronz400.02740 m
35.Balogh Boglárka
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
-
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Rajnai Júlia
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
9. osztály
Bronz400.02798 m
36.Tancsa Brendon
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bischoff Marcell
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Gáyer Gergő
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bronz343.61332 m
37.Fenyősi Márk
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Kántor Martin
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Zlatics Botond
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bronz338.81512 m
38.Varga Armand
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Farkas Noémi
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Ulakity Márk
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bronz338.61512 m
39.Wébel Martin
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Bakos Dóra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Máté Mirella
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Bronz338.22007 m
40.Meilinger Norbert
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Oroszi Nikoletta
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Váczi Enikő Virág
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
10. osztály
Bronz334.41656 m
41.Molnár András
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Borbély Bence
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Dulánszky Áron
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bronz332.81500 m
42.Loján Dorina
Nagyboldogasszony Iskolaközpont, Kaposvár
9. osztály
Kéki Bernadett
Nagyboldogasszony Iskolaközpont, Kaposvár
9. osztály
Csató Kristóf
Nagyboldogasszony Iskolaközpont, Kaposvár
9. osztály
Bronz321.22316 m
43.Berényi Lili
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
-
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Németh Nadin
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
10. osztály
Bronz319.01572 m
44.Bencze János Lehel
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
9. osztály
Kockás Kíra
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
9. osztály
Vincze Gréta
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
9. osztály
Bronz318.22207 m
45.Zsolnai Róbert
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
9. osztály
Menyhárt Petra Virág
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
9. osztály
Sersli Hajnalka
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
9. osztály
Bronz310.22176 m
46.Urbanik Kornél
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Fekete Gergely
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Soltész Balázs
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Bronz309.02051 m
47.Popovics Zsófia
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Márton Lea
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Nagy Angelika
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
10. osztály
Bronz308.42258 m
48.Brandschott Benedek
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Bánfi Bence
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Báltin Erik
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
10. osztály
Bronz304.22051 m
49.Kovács Levente Dezső
Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
9. osztály
Suba Sára
Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
9. osztály
Weisz Alisa
Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs
9. osztály
Bronz301.42339 m
50.Szokola Réka
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Fekete Virág
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Harka Eszter
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Bronz300.02771 m
51.Ottlakán Amira
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Wagner Zita
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Gyenei Lili
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád
9. osztály
Bronz254.8922 m
52.Pedrovácz Dalma
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Fuchs Petra
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Szabó Eszter
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
9. osztály
Bronz246.81416 m
53.Arnold Adrienn
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Kovács Judit
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Horváth Laura
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Bronz219.41474 m
54.Zsíros Ildikó
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Jakab Lilla
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Horváth Bence Péter
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
9. osztály
Bronz219.41912 m
55.Rózsa Kata
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Máramarosi Kíra
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Kocsis Debóra
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks
9. osztály
Bronz214.82333 m
56.Tóth László
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Jilling Marcell
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
---
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
9. osztály
Bronz70.21102 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Dékány Barnabás
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Schlepp Krisztián
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Szénássy Márton
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
11. osztály
Arany1067.81228 m
2.Hermann Péter Pál
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Simon Dániel Gábor
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
12. osztály
Tokovics Dávid
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
11. osztály
Arany1062.81799 m
3.Kövér Kincső
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
10. osztály
Bak Gábor Dávid
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Szálkai Kornélia
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Ezüst653.42858 m
4.Kis Dávid
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Merkl Gergely
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Zsáli Zsombor
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs
11. osztály
Ezüst547.61967 m
5.Tornai Abigél
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
Sebők Bence
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
Havasdi Dániel
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium, Pécs
12. osztály
Ezüst517.01923 m
6.Bohár-Mischl Bálint
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Kiss Ferenc
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Pedrovácz Dávid
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Bronz349.2504 m
7.Joháczi Virág
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Ráncsik Csilla
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Zavagyil Eszter
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Bronz346.81376 m
8.Katona Virág
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Kovács Benedek
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Schwarcz Botond
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Bronz344.01330 m
9.Szigeti Dalma
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Lukács Dávid István
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Rappál Koppány Patrik
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Bronz340.41453 m
10.Bazsó Péter
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Huszics István
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Zsíros Ádám
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Bronz338.21170 m
11.Kurucz Balázs
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Kenderesi Lóránd
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Gergő Áron
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Bronz333.61888 m
12.Lacza Levente
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Weisz András
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Papp Áron
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Bronz329.41486 m
13.Lovász Zsolt
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
12. osztály
Szeledi Ákos
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
12. osztály
Lutz Éva
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
12. osztály
Bronz326.01308 m
14.Bogdán Csaba
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Németh László
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Mózes Enikő
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Bronz324.21570 m
15.Kiss Réka Sára
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Ledniczky Frigyes
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Miháldinecz József
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Bronz323.21549 m
16.Katócs Gergő
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Blatt Gréta
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Máté-Budai Balázs Gábor
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Csurgó
11. osztály
Bronz323.01609 m
17.Világ Máté
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Bóka Tamás
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Kovács Gilbert
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Paks
11. osztály
Bronz318.61983 m
18.Gagyi Gréta
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Orsós Vanessza
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Szekér Amarilla
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Bronz306.81426 m
19.Péri Lilla
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Némedi Boglárka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Kasuba Réka
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola, Budapest
11. osztály
Bronz259.8926 m
20.Bácsics Regina
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Berki Gabriella
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Varga Zsolt
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium, Bajcsy-Zsilinszky
11. osztály
Bronz236.21405 m
21.Németh Enikő
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Kozmáry Benedek
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Pál Rebeka Eszter
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Bronz215.42620 m
22.Béres Enikő
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
10. osztály
Kormos Viola
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
10. osztály
Haraszti Borbála
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
10. osztály
Bronz208.82167 m
23.Máté Balázs
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
11. osztály
Molnár Péter Gergő
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
11. osztály
Szabó Róbert
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium, Simontornya
11. osztály
Bronz200.43454 m
24.Horváth Benjamin
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Kovács Zsolt
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Sziebert Dalma
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Bronz200.03346 m
25.Magyar Balázs
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Kálmán Gábor István
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Fóris Martin Patrik
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Bronz200.02746 m
26.Vidák Csenge Ilona
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Kutits Gréta
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Sánta Rebeka
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Komló
11. osztály
Bronz200.02746 m
27.Papp Títtina
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Hábel Barnabás
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Pálfi Panna
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája, Pécs
11. osztály
Bronz153.01077 m
28.Ribár Attila
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
11. osztály
Manhalter Patrik
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
11. osztály
Pausch Roland
BSZC Türr István Szakközépiskolája, Baja
5. osztály
Bronz132.41328 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Jankovics Edit
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Mayerné Böndör Zsuzsanna
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Csötönyiné Fodor Erika
Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Arany1050.22323 m
2.Lépő Kata
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Müller Eszter
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Csötönyi Nóra
Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Arany1046.22156 m
3.Koczó Ibolya
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
Bálint Mária
Beszédes József Általános Iskola, Dunaföldvár
nincs
nincs
Arany958.42394 m
4.Baliné Saródi Írisz
PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Mucsi Éva
PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Kis-Bogdán András
PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Arany948.04067 m
5.Támpa-Hella Ildikó
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Markovits Edit
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
-
-
Arany850.04046 m
6.Lukács Imre
Kónya Árpád
Lukács Hajnalka
Arany848.81996 m
7.Fehér Zoltánné Tüzes Zsuzsanna
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Melicz Marianna
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Tamasics Ferenc
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Arany780.82200 m
8.Farkas-Túri Enikő
Szennai Fekete László Általános Iskola
Márkus Anna
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Márkus Eszter
Szennai Fekete László Általános Iskola
Arany778.63153 m
9.Kis Edit
NAV
Hencz Attila
OTP Faktoring Követeléskezelő Zrt
Henczné Szabó Éva
Mecsekerdő Zrt
Arany754.43030 m
10.Antal Sándorné
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola
Tegze Hajnalka
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola
Tátrai Gabriella
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola
Arany754.03741 m
11.dr. Ribáné Fülöp Erika
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Kollár Tamásné
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
-
-
Ezüst651.62690 m
12.Baka Natália
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Baka Péter
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Bakáné Gyurkovits Erika
Bronz198.4123 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Künsztlerné Klészatl Melinda
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium és Általános Iskola
Simonné Krum Eszter
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium és Általános Iskola
-
-
Ezüst664.41394 m
2.Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Hauber Anna
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Vörösmarty Balázs
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Ezüst662.21972 m
3.Bartal Zsolt
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda
Gyarmati Istvánné
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda
Gyarmati István
Ezüst661.41855 m
4.Ruffné Szakály Zsuzsanna
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Lévai-Benda Gabriella
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Trembeczki Csaba
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Ezüst661.22201 m
5.Madár Otília
Energetikai Szakgimnázium és Kollégium
Bölcsföldi Tünde
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
Paksi László
Ezüst536.82328 m
6.Böhmné Nagy Hajnalka
PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Nagyné Horváth Andrea
PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Böhm Dániel
PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Ezüst523.22013 m
7.Győri Kornél
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Patona Zsuzsanna
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Schveibert István
Pécsi Tudományegyetem Gyógyszertudományi Kar
Ezüst515.02284 m
8.Grego Kinga
Nyme
Szűcs Ibolya
--
Varga David
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Bronz455.8721 m
9.Borsodi Attila
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Fitzné Radics Mária
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Böröczné Vekerle Andrea
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Bronz425.81777 m