Medve Szabadtéri Matekverseny 2018 - Budapest, Gellért-hegy

Budapest, Gellért-hegy, 2018. április 14.

A Gellért-hegyi versenyzők száma évről-évre újabb rekordot dönt. Idén április 14-én közel 4000-en matekoztunk csodás, napsütéses időben Budapest egyik legszebb helyén. Reméljük, mindenki jól érezte magát, gratulálunk mindenkinek az eredményekhez!

Képek

A további képekért kattints a képre!

Eredmények

A csapatok pontszáma a P = MAX [S × 100; (S + 1) × 100 − R × F × 5 − I / 5] képlettel számolható, ahol S az elért legmagasabb szint sorszáma, R a beadott rossz megoldások száma, F az elért szinttől függő konstans (Aranyfokozat elérése esetén 0, különben 1), I pedig az utoljára megoldott szintlépő feladat helyes megoldásának (első) ideje a verseny kezdetétől számítva, percben kifejezve. Ha esetleg nem sikerülne szintlépő feladatot megoldani helyesen, akkor I értéke 270 perc. A verseny illusztrált leírása megtalálható ezen a linken.

A Gellért-hegyi versenyen az egyik feladat megoldását sajnálatos módon hibásan vezettük át a megoldókulcsba. A 'Berk szigete...' kezdetű feladatról van szó, sok csapat találkozott vele. A hiba miatt a végeredmény megállapításakor ezt a feladatot nem vettük számításba, akár jól, akár rosszul válaszoltak a csapatok. Azonban néhány csapatot emiatt rossz irányba küldtünk tovább, ezért utólag a következő intézkedéseket tettük a lehető legigazságosabb végeredmény megállapítása érdekében:

  • a Medvebocs kategóriában a 10. (utolsó) szintet töröltük, és a 9. szint alapján hirdettünk végeredményt
  • a Kismedve és az Ursa Minor kategóriákban a 6. szintet töröltük a feladatsorból, és az 5. szinten lévő bármely feladat megoldásával a 7. szintre lehetett jutni
  • a Nagymedve, Jegesmedve és Ursa Maior kategóriákban az említett feladatnál rossz irányba küldött csapatoknak 20 perc időjóváírást adtunk, más intézkedés itt nem volt szükséges
A fentiek miatt előfordult, hogy bizonyos kategóriákból a helyszínen kihirdetetthez képest több csapatot hívunk meg az országos döntőbe. Az érintetteket e-mailben értesítjük, a helyszínen a fentiek alapos végiggondolására nem volt elegendő időnk. Reméljük, ennek ellenére minden versenyző jól érezte magát ezen a remek tavaszi napon! Köszönjük a megértést, és még egyszer elnézést kérünk a hibáért.

Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Molnár András
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Szabolcs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany983.68050 m
2.Bencsik Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pleesz Gergő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagy Ábel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany980.06930 m
3.Bobvos Virág
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jeges Tihamér
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Virág Nóra
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany974.03010 m
4.Erőss Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Farkas Gellért
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fodor Gergely
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany973.04380 m
5.Rábai Gellért
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szabó Erik Zalán
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pick Leonárd Ádám
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany971.46000 m
6.Árvai Gáspár
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Máté
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Molnár Péter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany971.45000 m
7.Mocsáry András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Őri Zsombor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Polony András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany967.08780 m
8.Cserna Péter Barnabás
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Hevesi Dániel
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tarján Bernát
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany966.85140 m
9.Paulovics Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bottlik Énók
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kocsis Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Arany965.27550 m
10.Juhász-Molnár Erik
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
Sarusi-Kis Balázs
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
Juhász-Molnár Mirkó
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany965.04380 m
11.Farkas Mór
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mészáros Gergő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szin Attila
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany962.48310 m
12.Kocsi Gergő
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szabó Ábel
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Erős Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany961.87060 m
13.Bohos Marcell
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tóth Gergely
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Czanik Pál
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany960.48630 m
14.Lengyel Lídia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Gurney Anna May
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Agócs Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany960.44080 m
15.Szántó Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kiscsordás Olivér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kőhegyi-Bíró Árpád
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany959.87020 m
16.Szakács Domonkos
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szakács Ábel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szakács Benjámin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany959.26090 m
17.Almási-Füzi Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kiss Gábor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Pál Rajmund Huba
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany958.87920 m
18.Szabó Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szederkényi Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Répási Balázs
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany958.89470 m
19.Balog Tamás
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Miklauzic Simon
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Vörös Balázs
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Arany958.25070 m
20.Lakos Manka
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Vödrös Enikő
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Noblet Sarah
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Arany958.211270 m
21.Rácz Barnabás
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szirt Máté
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dudra István
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany957.86380 m
22.Bacsek Emma Borbála
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Heim Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany957.86190 m
23.Harkányi Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Rózsa Simon Péter
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Visontai Barnabás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany957.23590 m
24.Szabó Levente
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Johan Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szabó Noel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Arany956.84170 m
25.Bagaméri - Nagy Kata
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Oláh Kamilla
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Honvéd Hanna
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany956.67280 m
26.László Marcell
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bancsi Dániel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Somogyi Viktor
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany953.28670 m
27.Betegh Janka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Don Júlia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sikolya-Nagy Gréta
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany953.05160 m
28.Macher Dávid
Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kotroczó Bálint
Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Gyuricza Barnabás
Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany952.09130 m
29.Keresztély Zsófia
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kóczián Lilla
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Köles Karolina
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany951.86890 m
30.Pusztai B. András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csikár Imre
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany951.05340 m
31.Pazsitka Péter
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Dyekiss Gábor
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Ittzés Lukács
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Arany950.65440 m
32.Erdős Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Balog Lili
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Takács Janka
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany950.46670 m
33.Harkai Kitti
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Handlovics Daniella
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany949.63990 m
34.Szabadszállási Kira
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tari Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Takács Flóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany948.87890 m
35.Mórocz Anett
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bencs Lilla
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Németh Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Arany948.64130 m
36.Kánai Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Portkó Ágnes
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kökény Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany948.48590 m
37.Bíró Zsombor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Szőke Krisztián
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kovács Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany948.47490 m
38.Makay Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Várszegi Miklós
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Reich Márton
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany948.27240 m
39.Kulifai Tamara
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hajnal Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Orbán Gerda
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany948.27050 m
40.Magyar Hunor
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Czagány Tétény
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany948.27400 m
41.Batka András
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Nagy Kristóf
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Rosta Nándor
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany948.09030 m
42.Pintér Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Zoltai Dominik
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Hajdu Bálint
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Arany948.09370 m
43.Bejczy-Kovács Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Turu Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Vásárhelyi Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany947.47790 m
44.Kalmár Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Vasics Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Dékány Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Arany946.26250 m
45.Jordán Nikolasz
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Molnár Egon
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Vas Márton
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Arany858.29690 m
46.Lipka Zsófia
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Korompay Boglárka
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bakondi Csongor
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany857.67530 m
47.Ladányi Botond
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bartalis Zsófia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Strényi Csenge
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany856.23390 m
48.Szentgyörgyi Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Király Gréta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Kaáli Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany851.86770 m
49.Baráth Vilmos
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csernátony Róbert
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Sas Domán
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany851.68200 m
50.Csuka Sára
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bilicska Emma
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Wiener Anna
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany851.63890 m
51.Fodor Levente
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Reinhardt Boldizsár
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szaniszló Barnabás
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany851.45520 m
52.Szakál Soma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Valent László
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bakonyi Tamás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany850.87130 m
53.Imri Dorina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mikó Dávid
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gedeon Zsófia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany850.67070 m
54.Fejes András
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Malinovszky Miklós
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Sándor Vincent
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Arany849.810900 m
55.Balázs Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Czipó Áron
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kindl Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany849.46480 m
56.Kerényi Balázs
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nádudvari Patrik
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bene Máté
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany849.08890 m
57.Gellér Lukács Márton
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Umheiser Dóra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Tombor Ágoston Márk
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Arany849.07880 m
58.Szabó Lilien
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Utri Panna
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kelenik Dániel
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany848.89140 m
59.Simon Eszter
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gordos Csenge
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany848.86930 m
60.Kabai Szófia
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wiesler Anna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Marton Réka
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany848.86290 m
61.Ország Levente
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Csonka Zsigmond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Atkári Brúnó
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany848.27760 m
62.Kuti Hajnalka
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Baracza Bogáta
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kakuk Niké
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany848.24820 m
63.Mátyus Kata
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Balogh Dorka
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Izsó Krisztina
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany848.08360 m
64.Dalicsek Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dolánszky Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Takács-Ungár Benjámin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany847.88430 m
65.Mihály Máté
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Auer Péter
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Bence
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany847.26550 m
66.Gáldi Laura
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Kíra
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szemere Márk
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany847.07950 m
67.Lázár Bence János
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ördög László Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Veres András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany846.87310 m
68.Kuti Péter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gardi Péter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany846.67120 m
69.Valner Benjámin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vitényi Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mayer András
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany846.46490 m
70.Balbisi Ziád
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Fehér Ferenc
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
László András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany846.46740 m
71.Leveles-Barta Zsuzsanna
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bende Hanna
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Vándor Karina
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Arany846.07420 m
72.Szabó Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bartók Fruzsina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bíró Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany761.86280 m
73.Gudella Ádám
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Németh Dániel
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Kobela András
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Arany760.29610 m
74.Rácz Erik
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Simon Martin
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Soós Gábor
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Arany760.07880 m
75.Rafael Orsolya
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Rideg Liliána
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Kátai Zita
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Arany759.86660 m
76.Buday Noémi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Csitkovics Fanni
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fekete Janka
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany757.44320 m
77.Gyepes Bende
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szatmári András
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Laczó Péter
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany753.09780 m
78.Horváth Virág
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Berek Lívia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hannig-Nguyen Khanh Linh
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Arany751.27430 m
79.Iliás Gergely
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fehérvári Máté
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Polgárdy Simon
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany750.87460 m
80.Csatári Laura
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Fogarasi Anna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Vörös Vivien
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Arany749.87180 m
81.Ráthy Száva
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Felsen Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tölgyessy Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany749.86220 m
82.Blumenau Edit
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kirst Athina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fehértói-Nagy Laura
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany749.69730 m
83.Helfrich Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Márkus Mánuel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dombora András
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Arany749.28640 m
84.Tokai Dóra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Tóth - Bleicher Anna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Fürst Johanna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Arany749.26830 m
85.Rónai Vencel
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Münzner Julianna
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szilágyi Márton
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arany749.07880 m
86.Kiss Alexandra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Botos Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Alföldi Karolina
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Arany748.04960 m
87.Buday-Szabó Júlia
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Keszthelyi Hedvig
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Le Nguyen Thuy Duong
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
6. osztály
Arany746.86290 m
88.Fehér Leona
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
6. osztály
Pázmándi Lóránt
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
6. osztály
Kiss Dorina
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
6. osztály
Arany746.67600 m
89.Szabó Emese
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kovács Bernadett
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Botyánszky Liliána
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany746.25910 m
90.Tamás Gellért
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
5. osztály
Vaszary Krisztián
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
5. osztály
Vida Márton
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr
5. osztály
Ezüst683.44690 m
91.Kelényi Kata
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Somorjai Zorka
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Péger Laura
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst679.04430 m
92.Duchon Márton
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Oszoli Tamás
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mártha Mihály
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst672.04600 m
93.Molnár Evelin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Fábián Réka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Balázs Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst671.08330 m
94.Nyéki Ágoston
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Kostyák Dominik
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Horváth Botond
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Ezüst670.05410 m
95.Lutischán Attila
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Czakó Barnabás
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Palyaga Balázs
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Ezüst669.45680 m
96.Fazekas Júlia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Vadász Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kovács Laura
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst668.85770 m
97.Belai Nikolett
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dányi Dorina
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tégel Kitti
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst668.05750 m
98.Bán András Koppány
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kárpáti Kornél
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kiss Krisztián
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst667.84500 m
99.Benkő Eszter
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Tóth Richárd
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Török János
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ezüst666.87470 m
100.Gál Marcell
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tóth Lea
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Schermann Péter
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst666.67080 m
101.Drótos Gergő
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Boros Kitti
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Soós Julianna
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
6. osztály
Ezüst663.86180 m
102.Kiss Benedek
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Mánya Balázs
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Sebestyén Mátyás
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst663.85240 m
103.Kopacz Anna Katica
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hazay Krisztina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hornák Míra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst661.67090 m
104.Pandula Mária
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Buthi Kinga
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Siklósi Péter
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst661.66620 m
105.Szűcs Alex István
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Kővári Botond
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Mótyán Katalin
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Ezüst661.46090 m
106.Milek Bálint
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Molnár Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Gál Benedek Marcell
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst661.26870 m
107.Várhegyi Zalán
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Reibl Dominik
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Katkó Gergő
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst661.25330 m
108.Magyar Míra
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Eisemann Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sári Csenge
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst660.25760 m
109.Andrási Kristóf
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kálmán Donát
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Osztatni András
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst660.06060 m
110.Hajdu Tomaj
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Blénessy Áron
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lipokatity Ádám Károly
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst659.45210 m
111.NINCS
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vadoba Hunor
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gyáni Sebő Móric
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst659.27160 m
112.Horváth Ábel
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Simon Emma
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst658.86650 m
113.Szász Vince
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Papp Soma
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tarpataki Marcell
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst658.46000 m
114.Csóka Barnabás
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Prauda Zsombor
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kis Ágoston
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst658.27810 m
115.Berec Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nguyen Phuong Nghi
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lengyel Virág
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst658.25880 m
116.Hattyasi Anna
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Illyés Blanka
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Pintér Ilona
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Ezüst658.07910 m
117.Buzás Lilla
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Bernadett
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gera Zsófia
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst657.84350 m
118.Molnár Botond
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szloboda Balázs
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Slihoczki Dániel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst657.68120 m
119.Jamal Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Prohászka Soma
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mersich Dávid
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst657.48140 m
120.Bíró Vivien
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Horváth Minka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szabó-Hum Lilien
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst655.66910 m
121.Réti Regő Róbert
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Panna Petra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gábor Benjámin
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst654.27900 m
122.Polgár Dorina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gede Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kiss Lilla Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst653.65110 m
123.Csatári András
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gibárti Attila
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Forgács Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst653.67880 m
124.Mihály Levente
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Papp Győző Benedek
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Áncsán Krisztián
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Ezüst653.27260 m
125.Varga Bence
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Szántai Tamás
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Lengyel Benedek
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Ezüst653.28760 m
126.Csepreghy István
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Kalmár Samu
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Szőke-Brandt Ábel
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst653.25010 m
127.Appel Kristóf
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Baller Albert
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Lerner Balázs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Ezüst653.26530 m
128.Czipri Enikő
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Somkuti Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Göbölös - Szabó Dorka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst653.05200 m
129.Kenesei Zalán
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Németh Szabolcs
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Odabas Zeki
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst653.07090 m
130.Pelcz Antal
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Ollero Maximo
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Pandula István
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Ezüst652.85720 m
131.Mayer Máté
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Deli Zsombor
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Surányi Gergő
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst652.85780 m
132.Király Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tóth Anna Bodza
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ritz Júlia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst652.84340 m
133.Brunn Vencel Bálint
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kiss Ágota
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Guo Si Yuan Lilla
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst652.65270 m
134.Anghelyi Gergő
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bíró Barnabás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Miklósi Marcell
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst651.66050 m
135.Fejes Fanni
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
László Sarolta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Blaskovits Dóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst651.66730 m
136.Müncz Kata Viktória
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Boros Endre
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Prokopecz Noémi
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst651.45670 m
137.Csengeri Gyöngy
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Kiss Gergő
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Balogh Júlia
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Ezüst650.85480 m
138.Jambrik Panna
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Konta Sarolt Mária
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Nuszer Andor Dénes
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst650.64370 m
139.Horváth Barna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kothenc Zsombor
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lázok lvente
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst650.26790 m
140.Knuth Ákos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tőkey Bálint
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Both Samu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst649.88250 m
141.Molnár Marcell
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bui Phi Hung
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vidits Ádám
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst649.86870 m
142.Rákos Zorka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Beck Réka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Takács Julianna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst649.26360 m
143.Irlanda Sándor
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Kinga
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nguyen Anna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst648.86320 m
144.Gyulai György Ákos
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Kenessey Dávid
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Radics Dorka Hiromi
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst648.29370 m
145.Hernádi Gergely
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Benedek
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Budapest
5. osztály
Cservenák Botond
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst648.06580 m
146.Schneider Márk
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Osgyán Bence
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bednanics István
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Ezüst647.85330 m
147.Törteli Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Herbák Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Sasvári Sára
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst647.46560 m
148.Forgács Emma
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Varga Csenge
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Kovács Kíra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst646.68740 m
149.Kónya Krisztián
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szojka Péter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bakondi Bercel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst646.25630 m
150.Schmidt Antónia Margit
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Telkes Ágota
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Thüringer Stefánia Márta
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst571.03220 m
151.Varga-Tóth Zsófia
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Lupp Adrienn
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Kákóczki Alíz
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Ezüst570.63080 m
152.MAloschik Aranka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Magyar Lilla
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Sonjic Natália
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Ezüst570.43080 m
153.Győri Attila
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kopasz Vendel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Maukner Botond
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst566.24040 m
154.Büki Szonja
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ferencz Kitti
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Lukács-Simonffy Vilma
Németh László Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst564.05720 m
155.Tuba Molli
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szabó Szonja Petra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
NINCS
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst563.84900 m
156.Farkas Botond
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nguyen Trong Thang
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Simon Péter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst562.23840 m
157.Hargitai András
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jenőfi Balázs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pető Marcell
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst560.65190 m
158.Virág Anna
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kariko Brigitta
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kassa lilla
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst559.05130 m
159.Szkala Zsófia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kovács Emese
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst557.83380 m
160.Vinis Anita
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Filák Anita
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Balogh János
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst556.84780 m
161.Weckermann Adél
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Czikó Lili Boglárka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kovács Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst556.84320 m
162.Koltai Csaba
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Botos Máté
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Marcell
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst556.46110 m
163.Góg András
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
6. osztály
Lehner Balázs
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kovács Koppány
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst555.83590 m
164.Lantos László Levente
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Takács Levente
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst554.83370 m
165.Gyüre Lili
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Papp Orsolya
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Takács Anna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst554.26040 m
166.Szabó Blanka
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Nyíri Boglárka
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Barta Antónia
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
6. osztály
Ezüst553.85030 m
167.Pásztor Lívia Eszter
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Pusceddu Asia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Hajdu Kata
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst552.65890 m
168.Asztalán Ákos
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Pitenyák Balázs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Árvay Ádám
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst552.06020 m
169.Arató Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kenyeres Léna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szemző Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst551.86750 m
170.Drótos Dániel
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bánoczki Sebő
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Skoda Péter
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst551.44030 m
171.Nagy-Halmágyi Eszter Stefánia
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Szabó Réka
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Bárka Flóra Fáni
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Ezüst549.64250 m
172.Rozsy Virág
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gál Franciska
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tot Bagi Veronika
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst549.66960 m
173.Hegedűs Krisztián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Benkeházi Bence
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Marossy Martin
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Ezüst548.65350 m
174.Tóth Levente
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Puskás Gergely
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Andrási Ajsa
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst548.65740 m
175.Rácz Noa
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Lévai Lili
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kutas Kata
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst548.45030 m
176.Kálmán Kristóf
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kisgergely Csaba
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Oatridge Réka
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst548.23910 m
177.Varga Kiara
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Hajnóczi Márk
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Balázs Jázmin
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst547.65170 m
178.Pankotai Panna
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Okolicsányi Sára
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gazdik Andrea
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst547.25430 m
179.Pápay Laura
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Borszukovszky Hanna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Telegdy Kata
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst547.04420 m
180.Endreffy Janka Ágnes
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tomka Dorottya Mária
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
NINCS
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst547.05180 m
181.Káldy Pál
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Bodnár Áron
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Bécsi Simon
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ezüst546.64220 m
182.Popescu Dániel
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Elekes Csongor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Nagy Levente
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst546.45250 m
183.Papp Noémi
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Steckel Fanni
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Hajdu Veronika
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst546.05310 m
184.Orkhantulga Undram
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szigeti-Farkas Blanka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kozma Hanna Laura
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst545.04130 m
185.Tóth Rebeka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Benjan Míra
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Chen En Lei
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst544.44990 m
186.Bakti Brigitta
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Balogh Boglárka
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Medvés Petra Zoé
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst543.86160 m
187.Varga Dominik
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Sipos Bence
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Székely Mihály
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst542.46750 m
188.Sándor Jonatán András
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Szász Léna
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Tejfalussy-Gecse Lilla Zsófia
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst542.03940 m
189.Bán Kamilla
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Bugyi Beatrix
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Nagy-Toma Flóra
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Ezüst541.23360 m
190.Gavlik Anna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Izinger Vivien
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szabó Alexandra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst541.25790 m
191.Téti Csanád
Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tóth Imre
Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Hopfer Lóránt
Budapest I. Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst539.25470 m
192.Bóday Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sass Léna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Athanaszov Lilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst539.06500 m
193.Gubek Gellért
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Csordás Zsombor
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Tohai Emma
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst539.05750 m
194.Székely Koppány
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Erent Márk
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Apáthy Gáspár
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst539.03680 m
195.Vári Gergely
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Nagy Gábor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Járai Marcell
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst538.66060 m
196.Lévai Olivér
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Büki Bernát
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Petrik Dániel
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst538.26160 m
197.Császár Kincső
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Kocsárdi Dóra
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Brodszky Anna
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
5. osztály
Ezüst538.04520 m
198.Petrányi Máté Zsolt
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Sziráki Kadosa Mihály
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Csiszár Levente Marcell
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst538.04220 m
199.Antoni Benjamin
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Mihály Zalán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Karsai Levente
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
5. osztály
Ezüst537.87450 m
200.Kovács Gábor Tibor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Háda Bálint Csaba
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Csiszárik Viktor Szabolcs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst537.66760 m
201.Németh Kinga
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kapitány Panni
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nincs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst537.26130 m
202.Simon Artúr
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rammacher Ádám
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst537.06660 m
203.Pataki Patrik
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fehér Marcell
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dezső Márton
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst536.25610 m
204.Balogh Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Nyírő Ákos
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Rácz Péter
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst536.05530 m
205.Bognár Léna
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Mátrai Panni
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Zila Zsófia
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst535.44890 m
206.Pankucsi Tünde
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Czirják Róbert
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Győrfi Boglárka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst535.44220 m
207.Schmidt Máté Ferenc
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Tompos Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Buza Máté
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst535.25910 m
208.Tóth Ákos
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Urbanovszky Viktor
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst535.24860 m
209.Murvai Eszter Franciska
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bacher Kamilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Darvas Kornélia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst534.64380 m
210.Porpáczy Kitti
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Békési Orsolya Emma
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Beke Róbert Márk
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst534.45340 m
211.Vattamány Dóra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szi - Benedek Luca
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kozma Cintia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst534.25710 m
212.Hujacz Fanni
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Németi Anna
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Szilvási Fanni
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst534.04990 m
213.Ecsedi Sámuel
Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dávid Andrya
Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sásdi Vilmos
Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst533.83970 m
214.Király Benedek
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Dudás Bendegúz Keve
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Zajtai Vencel
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi
5. osztály
Ezüst533.47080 m
215.Bojsza Barnabás
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Wizner Dávid
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szappanos Patrik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst533.05240 m
216.Sipos Brigitta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fényes Zita
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kivirand Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst532.85930 m
217.Borbola Patrícia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bárány Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szabó Jázmin
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst532.64630 m
218.Lampert Ákos
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Gellért
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szokolányi Loretta
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst532.64800 m
219.Gyephár Vince
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Batári Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Szanka Csanád
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst532.45110 m
220.Mikola Zorka
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Schváb Hanna
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bogdán Kinga
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst532.06640 m
221.Kufcsák Balázs
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Seregély Balázs
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szabó Marcell
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst531.85500 m
222.Erdős Petra
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Deák Zsófia
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Pietraskó Nikol
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst531.84010 m
223.Balogh Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Csarnai Bálint
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Botka Csenge
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst531.65170 m
224.Horváth István
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Nagy Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Schlotthauer Emma
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst531.43460 m
225.Bercsényi Zille
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vágó Bernadett
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Karácsonyi Lilla
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst531.43560 m
226.Króner Barnabás
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Illyés Domonkos
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Harangozó Levente
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst531.05180 m
227.Molnár Tamás
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dévai Dominik
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Bence
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst530.85170 m
228.Bán Olivér
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Somogyi Zalán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Plézer Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst530.86930 m
229.Balás Bálint Kolos
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Erdős Dániel
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
-
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst530.67550 m
230.Kiss Boldizsár
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Végh Zsombor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Vaszkó Kristóf
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst530.46550 m
231.Nguyen Thang Long
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Totyik Róbert
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tran Chi Ovong
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst530.06330 m
232.Bárdi Boróka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Nyári Dorottya
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Szilaski Szonja
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst530.05110 m
233.File Fanni
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bíró Gergely
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csupor Zsófia
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst530.07080 m
234.Halász Lili Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Shemesh Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
-
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst529.87510 m
235.Zengő Viktória
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Attila
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Baráth Péter
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst529.84870 m
236.Nagy Ákos
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Józsa Gábor
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bálint Botond
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst529.45840 m
237.Luu Hoang Kim Anh
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szick Vanda Lilian
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Várszegi Sára Maja
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst529.46270 m
238.Szalay Anna
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyarmati Tamás
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rohacsek Máté
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst529.25360 m
239.Pataki András
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Béla Sámuel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Jezsoviczki Balázs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst529.27490 m
240.Dudás Benedek
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Farkas Botond
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Káldy Ferenc
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ezüst529.06270 m
241.Hallgató Zalán
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bozi Tamás
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Garda Hugó
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst529.05360 m
242.Győrfi Benjamin
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Győri Mátyás
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szénási Szilárd
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst528.86280 m
243.Rácz Kamilla
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Mázsa Míra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szatmáry Rozália
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst528.03950 m
244.Király Anita Éva
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szász Krisztina
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Tóth Péter Gábor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst528.05360 m
245.Nyári Lilien
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bálint Barbara
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Erős Vivien
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst527.83500 m
246.Bogyai Benedek András
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Fehér Dániel
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Székely Balázs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst527.64780 m
247.Hidvégi Dorka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Csernyik Dóra
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Potornai Berta
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst527.44830 m
248.Farkas Nóra
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Monostori Janka
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Jaczkó Boglár Orsolya
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst526.66830 m
249.Czinder Gali Hanga
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vígh Petra
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Károly Kiara
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst525.46070 m
250.Mérész Cintia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Farkas Fanni
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kis Antónia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst525.43950 m
251.Dévai Hanna
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Sebestyén Fanni
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Köpf Míra
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Ezüst525.25650 m
252.Komoróczy Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szabó Lili Sára
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tóth Lili
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst525.26530 m
253.Szántó Máté
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Buday Réka
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Járosi Dóri
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst525.24920 m
254.Pesti Lili Réka
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Uram Éva
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Latyák Domonkos
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Ezüst525.05330 m
255.Tamon Tekla
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Tóth Eszter
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Molnár Dorka
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst524.85860 m
256.Tagscherer Nikolett
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szarka Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
NINCS
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst524.86260 m
257.Kovács Izabella
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Fülöp Kincső
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst524.66420 m
258.Ittaly Míra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Toronyi Dóra
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pajor Balázs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst524.66130 m
259.Csiba Attila
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Sulcz Martin
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Fridrich Ádám
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst524.66000 m
260.Lajkó Dániel
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Vári Ágoston Detre
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
5. osztály
Pánczél András
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst524.67030 m
261.Balázs Lilla
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Barabás Rebeka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Molnár Dzsenifer
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst524.46890 m
262.Németh Fanni
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ölvedi Villő
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Hetesi Luca
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ezüst524.26850 m
263.Weisz Ádám
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Áron Kristóf
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Nagy Roland
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst524.25460 m
264.Barta Kinga
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bakó Emese
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst523.83910 m
265.Török Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kékesi Luca
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Barta Eszter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst523.64610 m
266.Mészáros Dóra
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Haas Péter
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Fábián Szofi
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst523.04970 m
267.Teveli Jakab
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lassu Zsófia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kursinszky Bettina
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst523.04300 m
268.Kovács Marcell
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Pásztor Koppány
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Mellár Bence
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst523.04860 m
269.Dobák Bálint
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Lebovits Sára
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Szécsényi Ádám
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst522.06040 m
270.Kutyánszky Lili Sára
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ember Zsófia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szakolczai Sára
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst522.05670 m
271.Marton András Attila
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szabó Domán
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Pomaházi Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst521.84980 m
272.Vásárhelyi Valéria Helga
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Számadó Noémi
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Sárközy Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst521.66770 m
273.Ziegler Jázmin
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Krompaszky Kata
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Verebélyi Dalma
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst521.45500 m
274.Isvánca Márk
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rádi- Szabó Márk
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szilágyi Zsombor
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst521.48730 m
275.Simányi Gergő
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szalay Gergő
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hubai Krisztián
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst521.26740 m
276.Fodor Márton
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Gálos Levente György
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Nagy Kristóf Sándor
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst521.04790 m
277.Kiss Dorottya
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Takács András
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Molnár Noémi
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
6. osztály
Ezüst521.06040 m
278.Varsányi Virág
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
-
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Baranyai Kira
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst521.04140 m
279.Gerzsó Dominik
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Hegedűs Olivér Márk
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kecskédi Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst520.85750 m
280.Zámbori Panna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Sasvári Krisztina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ráth Márton
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst520.84640 m
281.Berecz Sára
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Hith Ádám
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Schneider Petra
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Ezüst520.65400 m
282.Blazsán Brigitta
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Járfás Dóra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Fehér Amanda
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Ezüst520.64870 m
283.Leyssenne Noelle
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Csontos Gabriella
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Martinez Barbara
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Ezüst520.25080 m
284.Vinkler Zsombor
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Springer Ádám
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Tóth Viktória
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst520.05980 m
285.Nagy Csenge
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Varga Boglárka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Füzesi Kinga
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst519.84160 m
286.Szabó Zsófia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Süller Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sántha Kata
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst519.63190 m
287.Németh Maxim
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Makó Júlia
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sugár Boglárka
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst519.67440 m
288.Séllei Lili
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Lőrinczi Rozina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Janák Zsombor
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst519.46940 m
289.Köteles Flóra
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kecskeméti Zsófia
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Terman Kinga
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst519.46120 m
290.Kercsó Sára
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kolláth Eszter
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Baán Ákos
Biai Református Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst519.04930 m
291.Csengői Tamás Róbert
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kiss-Lajos Balázs Boldizsár
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Bence Máté
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst518.68270 m
292.Harazin Beáta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kári Jázmin
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Láposi Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst518.47200 m
293.Bereczki Alexandra
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Sikó Lilla Csillag
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Lakits Zsófia
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Ezüst518.43280 m
294.Heltovics Lilla
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Csikós Lilla
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Hattyasi Luca
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Ezüst518.45330 m
295.Harsányi Attila
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Váradi Kristóf
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Simon Bálint
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ezüst518.26040 m
296.Bese Luca
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Zaskó Johanna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Csók Zita
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst517.84310 m
297.Tóth Eszter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kucserka Szofi
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Éhmann-Steiner Andrea
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst517.44480 m
298.Simon Sára
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kolecsánszky Dorka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tilesch Réka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst517.44570 m
299.Molnár Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Tóth Zsombor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szabó Barna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst517.25450 m
300.Konrád Eszter
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dudás Bíbor
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nincs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst517.23330 m
301.Majnár Csaba
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Hegyesi Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
-
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst517.06610 m
302.Boldizsár Levente
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth Bálint
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Monory-Mész Mátyás
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst517.05870 m
303.Békési Petra
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Szabó Eszter
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Czellár Alexandra
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Ezüst516.66890 m
304.Kovács Benedek Alfréd
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Németh Gergő
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Búzás Attila
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
6. osztály
Ezüst516.65840 m
305.Meggyes Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bálint Balázs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Peszeki Roland
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst516.46370 m
306.Fábián Léna
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Deák Lolita
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Szarka Csenge
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
6. osztály
Ezüst516.46210 m
307.Pusztaszeri Emma Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Motika Lilla Frida
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kiss Kíra
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst515.84450 m
308.Farkas Laura
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szanyi Hanna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Besenyői-Szabó Anna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst515.64450 m
309.Németh Mihály
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Juhász Ákos
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Dalnoki Dániel
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst515.45490 m
310.Gedei Kornél
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Fazekas Máté
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Varró Márk
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Ezüst514.85670 m
311.Liszkai Egon
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bagu Máté
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lipcsei Péter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst514.66240 m
312.Ujvári Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Kiss Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Igonda Zsófia
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst514.63690 m
313.Barta Eszter
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Halász Blanka
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyöpös Amanda
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst514.65030 m
314.Hekkel Zita
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Dancsó Eszter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Hering Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Ezüst514.46310 m
315.Ferencz Hunor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gerecs Olivér
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Koór Gergely
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst514.24950 m
316.Somodi Ágoston
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Hallai Balázs
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst513.87560 m
317.Szalai Bence Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szabó Levente
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szamosközi Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst513.44860 m
318.Braun Hanga
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Cseppentő Richard
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Mészöly Milán
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst513.06480 m
319.Kovács Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Sebők Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Szabó Lilla Kitti
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst513.05080 m
320.Bolla Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bokor Márk
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
-
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst512.86360 m
321.Boros Enikő
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Szépfalvi Lili
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Kis Rebeka
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst512.65060 m
322.Gémesi Rozi
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Tunner Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Kecskés Gréta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Ezüst512.64310 m
323.Kézi Evelin
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Henézi Kata
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Vörös Natália
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Ezüst512.65050 m
324.Gyurkó Ábris
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kajdy Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
nincs
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst512.44360 m
325.Huszár Dóra
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Makó Barbara
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Rácz Dóra Csenge
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst512.46860 m
326.Faragó Nándor
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ficzere Gergely
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
György Zoltán
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst512.45380 m
327.Annus Melinda
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csősz Ádám
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Khattab Abdul Salam
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst512.26130 m
328.Hajmann Helka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Pataki Levente
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Berkes Leila
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Ezüst512.27040 m
329.Szász Barbara
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bús Alexandra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Virág Kitti
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ezüst511.85460 m
330.Castiglione Kata
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szikra Orsolya
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Varga Jázmin
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst511.67910 m
331.Major Kende Etre
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Tóth Nándor
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Szlafkai Martin
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst510.84740 m
332.Dragán Viktória Nikolett
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Komjáthy Lili Anna
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Miczkó Patrícia
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Ezüst509.85350 m
333.Vajda Péter
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Kiss Mercédesz
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Lesti Örkény
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Ezüst508.66410 m
334.Angyal Zoltán
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
5. osztály
Németh Zsófia
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
5. osztály
Tóth Gábor
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
5. osztály
Ezüst508.47950 m
335.Schmidt Dorka
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
Ifju Anna
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
Pats Petra
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
5. osztály
Ezüst508.45780 m
336.Szűcs Ákos
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Krofinger Krisztina
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Boglárka
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst507.66520 m
337.Jilly Ádám
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Köves Balázs
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Vörös Dániel
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst507.47520 m
338.Schiszler Emília
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Franta Szonja
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Horváth Boglárka
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst507.06560 m
339.Horváth Bence
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Jakus Olivér
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Nagy Balázs
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst506.85310 m
340.Kis Vivien
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dózsa Emma
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lehóczki Tímea
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst506.85760 m
341.Vinis Gergely
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Aham Noel
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szerencsés Adrienn
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst506.64860 m
342.Nagy Lilianna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Rimay Dóra Piroska
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Misurda Orsolya
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst506.64860 m
343.Szabó Patricia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Moutahír Veronika
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Molnár Dorka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst506.45060 m
344.Fodor János
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
5. osztály
Áprily Zétény
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
5. osztály
Koppányi Laura
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
5. osztály
Ezüst506.25810 m
345.Németh Katalin
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Csató Kata
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Löffler Izabella
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
5. osztály
Ezüst505.85560 m
346.Bánrévi Tamás
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Fehér Ádám
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kiss Attila
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ezüst505.86150 m
347.Mayer Bence
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Szőnyi Tamás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Vidák Adrián
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Ezüst505.86970 m
348.Ötvös Huba
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Cséri Karina
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Varga Júlia
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst504.45070 m
349.Kovács Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szőke Szonja
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rácz Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst504.25910 m
350.Benkő Áron Levente
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Dancsó Nadin Dóra
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Mohella Tamás
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Ezüst504.25940 m
351.Meczkó Eszter
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Takács Irina
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Somogyi Nóra
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst504.25340 m
352.Rábai György
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Slocock Dániel
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Etédi Fekete Bálint
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst504.06190 m
353.Székely Richárd
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bánhegyi Benjámin
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Harmincz Roland
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Ezüst504.08500 m
354.Tóth Boglárka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Balázs Emese
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Kernbaum Kitti
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst503.85600 m
355.Pajor Vivien
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Takács Száva
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Magda Zsófia
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst503.66280 m
356.Hajagos Petra Ildikó
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szi - Benedek Fanni
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Zentai Borbála
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ezüst503.65710 m
357.Marton Dávid
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Murgu Márk Stefán
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ocztos Róbert
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst503.47620 m
358.Darufalvi Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Gyöngy Anna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Nagy Georgina
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst503.45800 m
359.Nagy Bíborka
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Miltényi Dóra
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
NINCS
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst503.26520 m
360.Lendváry Nóra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Csendes Kristóf
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Torkos Alexandra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst503.24830 m
361.Németh Zsolt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Tóth György
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
nincs
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
5. osztály
Ezüst503.25980 m
362.Janusch Viktória
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szász Mirtill
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mérő Barnabás
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst503.05840 m
363.Bolvári Edina
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Szitka Virág
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Vámosi Hanna Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst503.05910 m
364.Pál Bernadett
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Sokácz Anna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Kerekes Norbert
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Ezüst502.85090 m
365.Sziládi Sára
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Tari Krisztina
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Kókai Dalma
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Ezüst502.86140 m
366.Mészáros Nikolett
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Furtner Vivien
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Molnár Gábor
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Ezüst502.85490 m
367.Bali Fruzsina
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Brinzik Boglárka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Csintalan Réka
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
5. osztály
Ezüst502.64950 m
368.Jámbor Zsófi
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Földvári Panka
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Nagy Csenge
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst501.86090 m
369.Divinszky Zsolt
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Albert
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kotroczó Botond
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst501.85270 m
370.Böhönyei Eszter
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nagyistván Kata
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Várfalvi Zoé
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst501.65950 m
371.Missoundou Heléna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Horváth Lilla
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Prinz Dorina
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst501.45390 m
372.Bóday Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szántó Lili
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst501.45540 m
373.Edvi Barbara
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gergely Nóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hegyi réka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst501.46820 m
374.Dauda Judit
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bokros--Mokalisz Janula
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gál Kamilla
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.65830 m
375.Dobos-Kovács Anna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kincses Lili
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Shan Wenxin Esther
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.45810 m
376.Lóczi-Balog Zsófia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Daróczi Bernadett
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Oláh Bernadett
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Ezüst500.25060 m
377.Juhász László
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Juhász Erik
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Lendvai Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Ezüst500.05790 m
378.Váradi Gergely Fülöp
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Magyar Kende
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Csernus Endre
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Ezüst500.05730 m
379.Imre Dorottya
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Batelka Balázs Bence
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Tibor
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.06260 m
380.Márfi Nóra
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ahmed Menna
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Smidt Olívia
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.07180 m
381.Botos Dávid
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Kovács Levente
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Vajboda Réka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Ezüst500.06680 m
382.Marczisák Zénó
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Pocsai Brendon
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Újfalusi Bence
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Ezüst500.07620 m
383.Giang Ngog Linh Liu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pintye Sarolta
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bánhidy Petra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.06320 m
384.Koblencz Kristóf
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Erős Tamás
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Rizmayer Kristóf
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Ezüst500.06200 m
385.Kaszala Viktória
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Mitrócsák Bence
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
5. osztály
Kiss Krisztina Dorka
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
6. osztály
Ezüst500.07170 m
386.Orere Bence
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kaszás Gábor
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gödri Attila
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.06410 m
387.Csető Csilla
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Han Xu Chen
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Han Xu Ya
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.07590 m
388.Bánhegyesi Viktória Eszter
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Le Quynh Anh
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Dóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.04380 m
389.Szatmári Csaba
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
-
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Perendi Kristóf
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst500.06680 m
390.Fejős Kira
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Kohut Kamilla
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Kovács-Gudovics Tünde
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst500.05720 m
391.Orbán András
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Pósa Barnabás
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Hazafi Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.05430 m
392.Hommer István
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Zsalakovits Gergő
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Durján Bence
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Ezüst500.06430 m
393.Kiss Maja Sára
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Szabó Máté
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Ungár Máté
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
5. osztály
Ezüst500.06370 m
394.Marosi Blanka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Horváth Hanga
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kalácska Dóra Lilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst500.05660 m
395.Pávkovics Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Pávkovics Olivér
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Simigla Dániel
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst500.07090 m
396.Czeilinger Viktöria
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Rácz Lia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Pasti Szvetlána
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Ezüst500.06940 m
397.Illés Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ocztos Dominik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Gál Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Ezüst500.06600 m
398.Bánki András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Pásztor Levente
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Farkas Marcell
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst500.07350 m
399.Egewarth Máté
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Arató András
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Koller József
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.05990 m
400.Balázs Gergő
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szanyi Krisztián
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kalas Tamás
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.06930 m
401.Mező Milla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Krizsán Hanna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Purcsel Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ezüst500.07860 m
402.Lődi-Tittel Sebestyén
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Dulz Domos
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Drozdik Balázs
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Ezüst500.07180 m
403.Dávid Csaba Botond
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Kálmán Bálint
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Rácskay Botond
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
6. osztály
Ezüst500.08500 m
404.Juhász Gábor
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Musszely Donát
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Resch Attila
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst500.09490 m
405.Bártfai Zita
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Horváth Nikolett
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Sörfőző Mira
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Ezüst500.07910 m
406.Bodor Hanna
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Pinczel Alina
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Iski Tamás
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Ezüst500.05420 m
407.Cseh Dávid
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Strbik Levente
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Szalkai Tamás
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Ezüst500.06360 m
408.Szöllősi Kincső
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Chandler Thomas
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nasztanovics Zora
Kispesti Pannónia Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.06500 m
409.Horváth Gergő
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Pozsgai Sámuel
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Járfás Csongor
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Ezüst500.07550 m
410.Sólyom Péter
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Zsarnai Zsombor
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Zumpf János
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Ezüst500.06690 m
411.Lénárt Levente
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Mihalovics Gréta
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Sebők Roland
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Ezüst500.05790 m
412.Bán Eszter
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Lepold Júlia
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Bencsik Barbara
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Ezüst500.05720 m
413.Nagy Koppány
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bursits Máté
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vágó Kristóf Péter
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst500.06990 m
414.Benka Sára
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Gerlei Lili
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Benkó Maja
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Ezüst500.06350 m
415.Fodor Tifani
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Belák Márk
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Borza Boldizsár
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ezüst500.07580 m
416.Siklósi Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Czipri Brigitta
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Masa Kincső Angéla
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Ezüst500.04720 m
417.Fövényi Flórián Milán
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
6. osztály
Kirchner Virág Zsófia
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
6. osztály
Bíró Borbála
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
6. osztály
Ezüst500.06560 m
418.Laukó Arnold Botond
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Rompos László Tamás
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Kalapos Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Ezüst500.05500 m
419.Dénes Bora Ajsa
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bárczi Angéla
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
nincs
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst500.06850 m
420.Kádár Kolos
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Jánosa Máté
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Kádár Barnabás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz459.42910 m
421.Megyeri Petra
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Moldován Csenge Réka
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Verebi Viktória
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz457.43200 m
422.Zsoldos Péter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
-
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Vashegyi Örs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz453.03460 m
423.Csesznok András
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Zsigmond
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Jancsovics Áron
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz440.63910 m
424.Szilágyi Jázmin
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bodnár Flóra
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Safranyik Edit
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bronz439.43010 m
425.Kis Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Rigó Zsombor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Malis Barnabás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
5. osztály
Bronz438.43840 m
426.Nagy Benjámin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Jánosi Gergely
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Jusztin Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
6. osztály
Bronz437.44060 m
427.Cser Tamás
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Mester Péter Bence
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Makovinyi Marcell Zoltán
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz435.44090 m
428.Juhász Levente
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Pintér Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Táli Tamás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz435.43850 m
429.Materny Csaba Szabolcs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Kis Csanád
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Mérey Milán
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz434.02320 m
430.Csabai Zalán
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Novák Kristóf
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Maer Patrik
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz432.43640 m
431.Gergely Kitti
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Farkas Luca Panni
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Ámon Teodóra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
5. osztály
Bronz431.82920 m
432.Buczovics Levente
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Koncz Bercel
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Strausz Krisztofer
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz431.43860 m
433.Szilva András
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Vidinczei Botond
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Heirich Kristóf
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz430.85080 m
434.Mármarosi Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Szabó Zsófia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Kertész Hanna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Bronz428.23660 m
435.Ujfalusi Réka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Suba Júlia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Holderith Dóra
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz425.63850 m
436.Hóbor-Nagy Léna
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zelenyák Emma
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Csaba Minna
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz421.65220 m
437.Ludvig Anett
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Kemencei Anna
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Tordai Kíra
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Bronz420.44410 m
438.Erdős Dorottya
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Bigsi Borbála
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Farkas Luca
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Bronz417.83860 m
439.Göblyös Emma
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Reinitz Zsóka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Pupp Viktória
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Bronz415.84150 m
440.Ragács Barnabás
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Holló Benjámin
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Szabó Álmos
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Bronz414.24050 m
441.Háromsitz Szonja Napsugár
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Pál Zsófia Lia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Jenei Anna
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz414.03060 m
442.Bíró Nikoletta
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bogdán Zsófia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Tizedes Anna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz413.06780 m
443.Tóth Anna
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
6. osztály
Rusznák Hanna
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
6. osztály
Kincs Virág
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
6. osztály
Bronz412.04600 m
444.Csótka Boglárka
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tömösközy Júlia
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Székely Anna
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz411.83880 m
445.Andraschek Rozina
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Viszlocsil Norton Zsolt
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy-Hugert Levente
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz410.64080 m
446.Bartha Dániel
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szegvári Mirabella
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Mészáros Máté
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz410.04110 m
447.Bobán Petrik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Kozma Bálint
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Deák Benedek
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz408.85830 m
448.Kincses Kiara Brigitta
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Kincses Karina Viktória
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Józsa Anna Leona
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz408.44060 m
449.Magyar Gergely
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wégerbauer Bence
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Zinaeddin Dániel
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz408.24750 m
450.Gál Vivien
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Temesi Réka Borbála
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kazatsai Blanka
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz406.24020 m
451.Billege Viktor
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Madarász Kristóf
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Máté Sebestyén
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz405.45210 m
452.Komlósi Alíz
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Nagy Szonja
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Szabó Laura Anna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz404.25340 m
453.Barta Lénárd
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Flórián Natália
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Antal Bernadett
Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós
5. osztály
Bronz403.26190 m
454.Forrai Éva
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Horváth Lilla
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szekeres Viktória
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz402.05340 m
455.Császár Soma
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Elekes Dániel
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Csorba Huba
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Bronz401.84660 m
456.Tarr Szonja
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Schafer Anna
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Pajor Zoltán
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bronz401.05280 m
457.Keller Kornél
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Virgth Dániel
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
-
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
5. osztály
Bronz400.06120 m
458.Kocsis Petra
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Doricsák Panna
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Botlik Vivien
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz400.06940 m
459.Szabó Mihály
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Donhauser Gergő
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kozma Balázs
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz400.05160 m
460.Kovács Áron
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Farsang Mendi
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Gulyás Tibor
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Bronz400.07440 m
461.Illés Csaba
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Vajda Katalin
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Pozsgai Boglárka
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
5. osztály
Bronz400.04940 m
462.Varga Levente
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Lengyel Csaba
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
6. osztály
Bronz400.06060 m
463.Tóth Kristóf Hunor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szántai Roland Marcell
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Laczkó András
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz375.61360 m
464.Vida Martin
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Cseresznyés Csongor István
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Ácskovács Bence
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz375.41360 m
465.Gergely András
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Izinger Balázs
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Horváth Vendel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz364.43230 m
466.Fogarasi Eszter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Dobor Sára
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Farkas Csenge
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz362.63740 m
467.Segyevi Bence
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nagy Dominik
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Morina Melanie
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz362.62200 m
468.Nagy Vince
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Sziládi Bendegúz
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Nincs
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz362.01480 m
469.Hurubás Kende
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Kincses Zétény
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Málovics Milán
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz358.02120 m
470.Csehó Dávid
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gyeraj András
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Seregdy Péter
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz357.42120 m
471.Soltész Marcell
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Turi Patrik
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Fekete Cintia
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz357.21870 m
472.Szombathelyi Péter Ervin
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Petrovszki András
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Pásztor Zsombor
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz356.02310 m
473.Kopasz Hanna
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Villám Kincső
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nyíri Milla
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz356.02400 m
474.Nyúl Norton
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Gyügyi Szabolcs
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Gábor Roland
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
6. osztály
Bronz354.82210 m
475.Farkas Flóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Itzelberger Pál
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ladjánszky Lilla
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz354.42180 m
476.Major Gréta
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Nagy Lilla
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Braun Cipora
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz347.83330 m
477.Domonkos Áron Barna
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Horváth Adrián Róbert
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Palásthy Illés
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz347.23600 m
478.Mizser Karolina
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Gyuricza Eszter
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Szaszák Petra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
5. osztály
Bronz346.84740 m
479.Matyovszki Kloé
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Polák Petra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Hollósi Véta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
5. osztály
Bronz346.03260 m
480.Forgács Nikolett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
László Lilienn
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Sófalvi András
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bronz346.02510 m
481.Bádonyi Csenge Lili
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Orere Vince
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szegvári Roland
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz343.83160 m
482.Aranyosi Norbert
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Dóczi Dániel Nimród
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
-
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz342.23030 m
483.Lovistyek Lili
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Szabó Csilla
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Újvári Kovács Zsombor
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz341.43690 m
484.Dénes Miklós
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Kovács Vivien
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Pályi Anna
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz340.65320 m
485.Sipos Márk
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Szíjj Gábor
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bokor Szilárd
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz338.63130 m
486.Schell Borbála
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ágoston Erzsébet
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Hegyi Anna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz336.62410 m
487.Daub Nadine Rebeka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Sleisz Dorisz
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Fritz Ingrid
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
5. osztály
Bronz336.62460 m
488.Borbély Zsolt
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Herczik Zoltán
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Minyó Márk
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz334.43860 m
489.Pintér Szabolcs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Tóth Viktória
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Kurucz Kleopátra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz333.42590 m
490.Batta Vivien
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Ruska Patrik
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Barabás Ádám
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz332.62400 m
491.Gyöngyösi Krisztina
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Kovács Eleonóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
NINCS
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz331.43310 m
492.Kovács Flóra
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Szilveszter Albert
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Moses Brenda
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
6. osztály
Bronz329.23360 m
493.Rizmajer János
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Nagy Ábel
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Mécs Botond
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bronz329.23740 m
494.Baráth Bence
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Jelinek Raven
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Birkás Péter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz327.62810 m
495.Kovács Kata
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szakács Szofi
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Wimmer Aliz
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz327.42490 m
496.Lénárt Balázs
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Provits Gergő
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Dudás Márton
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz325.63990 m
497.Revák Ádám
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Balázs János
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Langó Gergő Máté
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Bronz324.84030 m
498.Bencsok Brigitta
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bandúr Maja
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Tornyi Kata
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz324.62790 m
499.Bayar Zolzaya
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Polgár Panna
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Mészáros Viktória
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz323.64020 m
500.Gedeon Máté
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Albert Alíz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szeleczky Róza
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz323.04230 m
501.Országh Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Dragovics Dorka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bretus Lara
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bronz320.23520 m
502.Somogyi Andrea
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Török Léna
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Vörös Lili
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Bronz319.04550 m
503.Vlász Vivien
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Balogh Alíz
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Góman Kiara
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
6. osztály
Bronz317.23490 m
504.Baranyai Bianka
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Mózes Luca
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Petrányi Kata
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz315.24890 m
505.Surányi Katica
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Kepe Natasa
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Stefán Tamara
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz314.03680 m
506.Vinczek Sára
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bóta Zsigmond
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
-
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz306.84880 m
507.Nyilasi Dorina
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Varró Emma
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz304.64450 m
508.Tóth Tamás
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Botta Benedek
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Schafer Péter
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
5. osztály
Bronz300.06580 m
509.Vörös Balázs
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bujdosó Máté
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Várhegyi Szilárd
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz300.06250 m
510.Lehel Bíborka
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Alzein-Müller Fatima
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Horváth Fanni
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
5. osztály
Bronz300.05680 m
511.Szanyi-Nagy Kata
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Cséri Karina
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Czeilinger Bíbor
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
5. osztály
Bronz295.8140 m
512.Szőnyi Dorka
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Madarász Liza
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Sebestyén Fanni
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
Bronz285.6210 m
513.Benkó Balázs
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Pallagi Barnabás
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Molnár Dávid
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz272.01180 m
514.Csáky Soma Roland
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Schubert Ádám András
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Jassó Ábráhám
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz269.41260 m
515.Juhász Dorottya
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Dobi Sára
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szabó Hanna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz260.41450 m
516.Sinka Máté
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Zentai Péter
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Nagy Szabolcs
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
6. osztály
Bronz255.42300 m
517.Szabó Anna
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Angster Gerda
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nincs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
518.Fejes Ákos
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó- Kövesi Sámuel
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nincs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
519.Gyöpös Dávid
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Festő-Hegedűs Bálint
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nincs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
520.Juhász Dorka
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Kiss Anna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
k
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
5. osztály
Bronz220.0n/a
521.Badics Flórián
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Somodi Gréta
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Wentzel Réka
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
5. osztály
Bronz220.0n/a
522.Ferenczi Katica
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Plank Móna
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Buzár Anna
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
6. osztály
Bronz220.0n/a
523.Mega Zsófia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szabó Patrícia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Tóth Boglárka
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
524.Rákosy Gedeon
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Rózsa Gergely
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Balázs Ádám
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
525.Kühne Sári
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Nagy Niki
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Almási Eszti
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
526.Posgay Csenge
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sári Csenge
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Döbrőssy Gizella
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
527.Kollár Anna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Lénárt Olívia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Schlager Júlia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
528.Ujhelyi Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Ujhelyi Balázs
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
6. osztály
Pokol Emese
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
529.Tarnai Klára
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tamási Klára
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Dobos Mercédesz
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
530.Tóth Máté
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Markovits Máté
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Peller Dániel
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
531.Kovács Kristóf
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Székely Barnabás
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Nguyen Thanh Pguong
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
532.Boros Enikő
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Szépfalvi Lili
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz220.0n/a
533.Csoboth Márton
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Feledy Sára
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Pálfy Magdó
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
534.Lelkes Kamilla
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
-
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Tárkányi Júlia
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
535.Kádas Dávid
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Szegfű Marci
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Illés Szabolcs
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
536.Dózsa Sára
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Nagy Alexandra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Villányi Rebeka
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
5. osztály
Bronz220.0n/a
537.Simon Vivien
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Pörnyeszi Anna
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Simon Vivien
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz220.0n/a
538.Kamarás Tamás
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
-
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
-
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bronz220.0n/a
539.Szabó Ágnes
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Baski Bernadett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Kocsis Domonkos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bronz220.0n/a
540.Diószegi Benedek
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Orosz Bence Boldizsár
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Somogyi Bence
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
541.Tóth Bítia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Mihalek Hanna
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Megyeri Bodza
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
542.Csóvári-Katona Flóra
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Zelenák Gréta
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Zoljánszki Róza
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz220.0n/a
543.Balogh Tamás
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Erdősi Soma
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
6. osztály
NINCS
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagiskolája, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
544.Ulveczki Nóra
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Nagy Csenge
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Ördög Szofi
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
6. osztály
Bronz220.0n/a
545.Salacz Lilla
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Kókány Cecília
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Horváth Kincső
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
546.Dráfi Vivien
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
László Lili
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Szűcs Lívia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
547.Bense Erik
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Gál Kamilla
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
nincs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
548.Jobbágy Ramóna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Karnóth Kamilla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Kovács Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
549.-
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
-
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
-
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
550.Tóth Laura
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Lovasi Zille
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Balás Borbála
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
551.Mézes Márton
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Császár Soma
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
5. osztály
Margit Ádám
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
6. osztály
Bronz220.0n/a
552.Kecskeméthy Gyula
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Duhony János
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Benkovics Levente
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz220.0n/a
553.Moskovits Ádám
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Gábriel Hanna
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Marosi Csenge
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz220.0n/a
554.Bedő Tamás
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Zumpf János
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Milkovics Péter
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
5. osztály
Bronz220.0n/a
555.Léránt Levente
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Quirin Emma
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Siraki Kornélia
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola, Tököl
6. osztály
Bronz220.0n/a
556.Dénes Borsa
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Gálfi Benedek
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Zou Siyuan
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
557.Kis-Fodor József
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ekker Máté
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Czirják Róbert
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
558.Fazekas Zselyke
Gyermekek Háza, Budapest
5. osztály
Zádor Szófia
Gyermekek Háza, Budapest
5. osztály
Matalik Ágota
Gyermekek Háza, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
559.Boldizsár Levente
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Monory-Mész Mátyás
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Mitykó András
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
560.Batta Boldizsár
Gyermekek Háza, Budapest
6. osztály
Zsolt Samu
Gyermekek Háza, Budapest
6. osztály
Esztergálos Dávid
Gyermekek Háza, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
561.Csizmazia Sára
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Knobloch Ferenc
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Csizmazia Janka
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
562.Elekes Dorottya
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vass-Jázsai Ramóna
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Duchon Laura
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
563.Zheng Pu
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szabadka Szonja
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Vass-Jászai Bettina
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
564.Csuka Anna
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Majsai Bíbor Emma
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Vogel Viktória Mária
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
5. osztály
Bronz220.0n/a
565.Lopejszky Csaba
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Makai Miklós
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Schüler Simon
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Székesfehérvár
6. osztály
Bronz220.0n/a
566.Dóczi Dániel Nimród
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Géczi Kolos
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
NINCS
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
5. osztály
Bronz220.0n/a
567.Veress Kornél Gábor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Koleszár Álmos
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Szamosközi Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
6. osztály
Bronz220.0n/a
568.Cserháti Milán
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szentandrási Péter
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Szemere Márk
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
569.Krassó Bianka Ildikó
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Oláh Dóra Antónia
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Zengő Viktória Dóra
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
6. osztály
Bronz220.0n/a
570.Elek Zsófia
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Szarka Veronika
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Christ Miranda
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz215.0330 m
571.Gyolai Bettina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Ujvári Petra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
-
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
6. osztály
Bronz215.0230 m
572.Strinni Soma
Gyermekek Háza, Budapest
6. osztály
Gáspár Tamás
Gyermekek Háza, Budapest
6. osztály
Sió Boldizsár
Gyermekek Háza, Budapest
6. osztály
Bronz197.8340 m
573.Major Janka
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bozóky-Szeszits Ádám
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Hafnawi Abdul
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz157.63040 m
574.Vágó Virág
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Eve Panni
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Muzsai Réka
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
6. osztály
Bronz148.02490 m
575.Török Barnabás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
5. osztály
Kardos Csanád
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Urbán Tamás
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
6. osztály
Bronz123.42330 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Békási Zsolt
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ványi András Benjámin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Wunderlich Ábris Devecser
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany885.04910 m
2.Bender Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Fey Dávid
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nádor Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany884.04350 m
3.Lakatos Vanda
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Nemesbükki Júlia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Juharos Dorka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany879.67390 m
4.Horváth Hanna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csendes Luca
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csima Tekla
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany879.63370 m
5.Gulyás Domokos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Máté Lőrinc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vári-Kakas Adél
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany879.63170 m
6.Volk János
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Rónai Bendegúz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nguyen Dániel Cuong
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany879.43660 m
7.Szabó Zóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lovas Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pekk Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany879.23130 m
8.Herskovits Dávid
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Phan Viet Dung
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Varga Bence Martin
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany878.44150 m
9.Szabó Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Budaházy Béla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Marsi Ádám
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany878.04150 m
10.Móricz Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Babotán Ákos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Móra Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany877.47070 m
11.Mátéfy Ádám
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szabó András József
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
8. osztály
nincs
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany876.44100 m
12.Molnár-Szabó Vilmos
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dánffy Ábel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Ágoston
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany875.66920 m
13.Dömötör Barna
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Radó János
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Szilveszter
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany874.49170 m
14.Szeszler Ábel
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szombat Nándor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lovas Márton
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany873.68220 m
15.Kis Veronika
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
8. osztály
Skrabák Boglárka
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
8. osztály
Páhán Anita Dalma
Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany873.24630 m
16.Nagy Eszter Zsófia
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Balogh Lili Hanna
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csákány Emma
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany873.06170 m
17.Farkas Izabella
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Hanna Zsófia
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Zakor Zsombor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany873.03480 m
18.Morvai Máté
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pintye Zsombor
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest
7. osztály
Udvaros Anna Sára
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany872.06450 m
19.Tornyos Benedek
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Scharf Zoltán
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Barsi Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany871.23170 m
20.Kurucz Márton
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Korompay Zsombor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Süveges Gergő
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany871.03170 m
21.Karkó Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Pluchár Tamás
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Sajtos Kristóf
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany869.04300 m
22.NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Magyar Luca
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kocsis Richárd
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany869.08080 m
23.Török Réka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Péterfia Blanka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Bedynski Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany868.87590 m
24.Kovács Kinga Dalma
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Martin Réka
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Lea
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany868.66400 m
25.Lángi Máté
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Ábrahám Balázs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Császár András
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany868.210860 m
26.Karácsondi Bence
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Ballók Máté
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Kovács Ferenc
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs
7. osztály
Arany867.26690 m
27.Pap Márton
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Murányi Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bakró Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany867.07030 m
28.Gyarmati Imre
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Krasznai Csaba
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csiki-Mara Márton
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany866.85820 m
29.Kadocsa Csanád
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zilahy Dániel
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bedák Zsombor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany866.84640 m
30.Gábor Dominik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gábor Miklós
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lehotai Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany865.25030 m
31.Gonda Levente
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hepp Márton
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Király György
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany865.05940 m
32.Szabó Milán
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Birovecz Bátor
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Marton Olivér
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Arany865.04220 m
33.Holló Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Murai Dóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Morvai Eliza
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany864.86420 m
34.Gede Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Demeter Virág
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bábel Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany864.45040 m
35.Gerebenics Bercel
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Somorjai Kíra
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Vukán Bence
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany864.47720 m
36.Halász Mátyás
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Purcsel Botond
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Metzger András
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Arany864.06300 m
37.Csepei Krisztina
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Kalocsai Míra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Rátosi Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany863.47620 m
38.Szigyartó Lilla
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Szigyartó Kinga
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Szakos Balázs
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Arany863.45370 m
39.Niksz Bonifác
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Kocsis Sándor
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
NINCS
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany862.66010 m
40.Dyekiss Rózsa
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
Szmeskó Réka
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
Urbán Anna
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
8. osztály
Arany862.25600 m
41.Kavalecz-Szücs Lilien
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Rátkai Bori
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Varga Laura
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany860.63260 m
42.Hajdu Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Molnár Vanda
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Simon Zsolt
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany859.45750 m
43.Pusztai Rebeka Petra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Alács Anna
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
-
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany859.43100 m
44.Oláh Gergely
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Szőcs Zoltán
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Kocsis Berengár
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany859.48950 m
45.Bori Zsombor
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lovász András
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Török Boldizsár
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany859.07090 m
46.Rusvai Zoltán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Erős Lili
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Tóth Kristóf
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
8. osztály
Arany859.06820 m
47.Dibuz András Vilmos
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Veress Noémi
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
-
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Arany858.26690 m
48.Terjék Zénó
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Papp Máté
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Partics Péter
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany858.06550 m
49.Szabó Kevin
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Kenéz Norbert
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Tóth Marcell
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Arany857.05060 m
50.Zolnay Samu
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Radvánszki Ferenc
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bársony Csaba
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany857.06180 m
51.Simon Dávid
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Rőder Adél
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Schwarczenbarth Lipót
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Arany856.65890 m
52.Buza Dániel
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Szijártó Levente
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Szakolczai Soma
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany856.66010 m
53.Nánási Máté
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Pinczési Ádám
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Csengey Márton
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany855.65720 m
54.Komjáthy Levente
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Bolla Gergely
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
-
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany855.65810 m
55.Lutor Dóra
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mészáros Réka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nagy Alexandra
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany855.23710 m
56.Le Hai Jen
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Korchmáros Dániel
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Farkas Bence
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest
7. osztály
Arany855.26220 m
57.Szentpéteri Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Borsik Balázs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Török Csongor
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany854.28000 m
58.Petőfi Bori
Herceghalom Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Herceghalom
8. osztály
Veres Máté
Herceghalom Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Herceghalom
8. osztály
Palatin Máté
Herceghalom Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Herceghalom
8. osztály
Arany853.86710 m
59.Gugi Gergely
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Tibenszki Milán
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Puskás Zsombor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany853.67020 m
60.Antal Benjámin
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kothenc Barnabás
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Helyes Attila
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany853.45400 m
61.Tóth Sebestyén
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rácz Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kiss Ernő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany853.45840 m
62.Kálmán Lili
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Székely Kinga
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Németh Luca
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany853.25240 m
63.Csordás Bence
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Baumann Máté
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csáti Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany853.26000 m
64.Miheller András
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Molnár Mátyás
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany852.66310 m
65.Horváth András
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Tóth Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Mihály Bendegúz
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany852.66110 m
66.Finak Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hermann Máté
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Budai Zsófia
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany852.44740 m
67.Mocsári-Orosz Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Merza Roland
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bonhardt Liliána
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany852.44720 m
68.Nádor Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zsiros Bálint
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Végh Patrik
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany851.85190 m
69.Malinovszky Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szlovák Gergely
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Draskovits Emma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany851.62640 m
70.Cserni Eszter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csáki Borbála Éva
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szakmáry-Hegyi Katalin
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
5. osztály
Arany851.46720 m
71.Barosi Viktória
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Ackermann Bianka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Szűcs Luca
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany851.45150 m
72.Mihályi Hunor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Séra Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Takács Péter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany851.46680 m
73.Kulcsár Dominik
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Somogyi Marcell
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Herczeg György
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany851.46030 m
74.Buzás Tamás
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tamás Lilian
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ienco Riccardo
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany851.24370 m
75.Turcsányi Ádám Csanád
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tamás Máté
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Juhász János
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany850.85980 m
76.Hornák Flóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szin Imola
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Rahimkulov Margarita
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany850.67320 m
77.Bodgál Ágoston
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bodgál Mihály
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szittya Marcell
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany850.68170 m
78.Rácz Noémi
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bíró Evelin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Lukács Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Arany850.44260 m
79.Dóczi Réka
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Gedeon Sára
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pankucsi Anna
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany850.45510 m
80.Xiong Benjamin Victor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zhang Yu Jie
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
nincs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany850.04990 m
81.Seidova Fidan
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kmeth Hanna
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Janusch Nikolett
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany849.86610 m
82.Györke Barbara
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kiss Míra
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Somlai Dóra
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany849.65820 m
83.Horváth Abigél
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Vasics Enikő
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Kós Olívia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Arany848.88380 m
84.Kovács Domonkos
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Vasadi Vendel
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Gelencsér Márton
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Arany848.64770 m
85.Árkosy Áron Izidor
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Dávid Attila
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Mucsi Marcell András
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
8. osztály
Arany848.26740 m
86.Fogarasi Laura
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Varró Aliz Atina
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Popovics Anna Szonja
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany848.24610 m
87.Kalina Rozi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Mikó Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bács Borbála
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany848.24630 m
88.Szomorjai Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nemes-Nagy Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Molnár Dániel
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany847.86410 m
89.Bőti Bettina
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Molnár-Sóvágó Gréta
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Samu Zsófia
Németh László Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany847.45840 m
90.Nagy-Nyika Tamara
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bukó Ádám
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
-
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Arany847.45000 m
91.Márton Ágnes
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Márkus Liza
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bozó Eszter
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Arany847.24880 m
92.Prehoda Hanga
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Puskás Karina
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Kapitány Zsófia
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany847.25440 m
93.Tordai Bence Balázs
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Fórizs Máté
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Barosi Mihály
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany847.07380 m
94.Hufnagl Kiara
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Koczkás Réka
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Takács Lili
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany847.06350 m
95.Kelemen Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Kolrus Erik Domink
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Tóth Kende
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany846.26730 m
96.Tarsoly Levente
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Miklós Bence
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bondár Dávid
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany775.84880 m
97.Szatmáry Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tersztenyák Zsombor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szekeres Márton
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany775.05920 m
98.Hégely Ábel
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Csapi Zsombor
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Nagy Szűcs Előd
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Arany773.82280 m
99.Czirják Aletta
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Mezei Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Szalai Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany771.23010 m
100.Takács Márton Károly
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vadász Dániel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy László Zsolt
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany767.84450 m
101.Sólyom Emma Júlia
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Sólyom Sára Franciska
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Szikszai Nóra Marianna
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Arany767.25100 m
102.Hujber Kristóf
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Kováts Marcell
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Pataki Marcell
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany767.04540 m
103.Benyovszky Gyöngyvér
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Palóczi Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Lengyel Dániel
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Arany765.42760 m
104.Kiss Gellért
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Tamás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sőre-Vértessy Zsombor
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany765.26860 m
105.Chamas Elias Sándor
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Lakatos Bence
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pankotai Balázs
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany764.84640 m
106.Lantos Vendel
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
N.Szabó Dávid
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tóth Gergely László
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany764.43650 m
107.Hellfrich Olívia
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gyöngy Eszter
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kávai Sára
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany764.04540 m
108.Benkó Ádám
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Kerekes Zoltán
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Ma Róbert
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Arany763.65980 m
109.Kovács Dávid
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Németh Bálint
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Kiskó Szilárd
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Arany763.25230 m
110.Reha Viktória
Herceghalom Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Herceghalom
8. osztály
Végh Csenge
Herceghalom Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Herceghalom
8. osztály
Karsai Ábel
Herceghalom Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Herceghalom
8. osztály
Arany762.05700 m
111.Bunda Bíborka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Jordán Petra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Vajda Petra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany760.45830 m
112.Botka Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Fenyővári Krisztián
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Zsákovics Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Arany760.06290 m
113.Kiss Gabriella
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Törőcsik Anna
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Nyéki Mónika
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Arany759.84360 m
114.Csabai Nóra
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Egri Szonja
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nincs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany759.05160 m
115.Árvai Eszter
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kiss Anna
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Papp Luca
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany758.64000 m
116.Csenger Ákos
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Hegedüs Barbara
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Lindmayer Antal
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Arany758.25310 m
117.Lenky Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Horváth Gyula
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Szabó Csongor
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany757.64680 m
118.Benkő Gábor
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Esze Márton
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csörgő Bence
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany757.65350 m
119.Bodnár Gergő
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Bajnok Endre
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Ferkócza Kristóf
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Arany757.25760 m
120.Vojnárovits Tamás
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kopecsnik Karina
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hersovici Martin
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany756.67460 m
121.Dorogi Döme
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Hajas Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ványi István
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany755.65670 m
122.Marton Kincső
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Zhao Xiyu
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Veres-Marincsák Emma
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany755.43470 m
123.Maráczi Borbála
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Maráczi Kata
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tombor Klára
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany754.67320 m
124.Saáry Blanka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Zsilinszki Zsombor
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Váradi Réka
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
8. osztály
Arany753.86010 m
125.Kovács Luca
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szépvölgyi Alíz
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Silling Zorka
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany753.64690 m
126.Cziczó Ármin
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
8. osztály
Kalmár Kristóf Jonatán
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
8. osztály
Szabella Balázs László
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
8. osztály
Arany752.85370 m
127.Szőke Bálint
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Varga Ádám
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Kanyó Bálint
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany752.46470 m
128.Gorondi Botond
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Badak Márton
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Nagy Dominik
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Arany752.46740 m
129.Makács Szabolcs
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Novák Róbert
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nguyen Hoang Trung
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany752.25760 m
130.Mayer Liza
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vidits Bálint Gergely
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Retter Dóra
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany752.24810 m
131.Gerliczky Hanga
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Korolovszki Anasztázia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Venglovecz Johanna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany752.04560 m
132.Murvai Anna
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Sámson Boglárka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Vida Norbert
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany751.24000 m
133.Somogyi Csongor
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Polgár ferenc
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Takács Levente
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Arany751.26170 m
134.Egervári Gréta
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
T. Kovács Adrienn
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hurubás Anna
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany751.04040 m
135.Rétháti Ábel
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Strack Ádám
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tasi Balázs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany750.83670 m
136.Weiler Mira
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bognár Noémi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany750.85090 m
137.Zierer Fanni
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vaszilievits-Sömjén Villő
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Stankovics Alinda
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany750.44090 m
138.Pászti Erzsébet Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Fischer Nóra
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Aszódi Noémi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany749.86370 m
139.Pichler Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Vinkovits Áron
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Zelei Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
8. osztály
Arany749.86060 m
140.Lampert Gábor
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nguyen Quang Hieu
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bördén Hargita
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany749.85880 m
141.Schauermann Boróka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Csáky Dóra Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Schilling Rebeka Beatrix
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Arany749.64780 m
142.Szászi Csenge
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Papp Benjámin
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Plattner Balázs
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Arany749.44360 m
143.Ónody-Molnár Dávid
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kotán Bence
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Hajnal Vilmos
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Arany748.84680 m
144.Kóti Kitti
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Kóti Andrea
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Arany748.64940 m
145.Besze Csaba
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Borbás Patrik
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lambert Kristóf
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany748.28510 m
146.Szőllősi Szonja
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kiss Brigitta
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Frőhlich Kata
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany747.86560 m
147.Borsos Ádám
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Dobó Benedek
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kelemen Botond
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany747.64420 m
148.Varga Csenge
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Hoang Minh Thuy
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Le Thuy Duong
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany747.45000 m
149.Bajusz Balázs
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Csepeli Zalán
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Majdán Máté
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Arany747.25740 m
150.Mészáros Lilien
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zolnai Róza
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vetési Hanna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany747.25050 m
151.Oláh Eszter
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Jenei Eszter
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Balogh Orsolya
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
7. osztály
Arany747.24260 m
152.Boodhoo Mattéo
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tehenes Márk
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gratzol Gergő
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany746.45960 m
153.Mohácsi Abigél
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szűcs Lili
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szigeti Csenge
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Arany745.86130 m
154.Csanády Zsombor
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Tichy Márk
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Láng Bertalan
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Ezüst677.04390 m
155.Kubovics Ákos
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Kalmár Zalán
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Szabó Bence
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst676.04760 m
156.Mike Simon
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Meister Marcell
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Meister Mihály
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst675.42990 m
157.Széles Tamás
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Portkó Petra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Sallai Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst674.24920 m
158.Vattamány Zita
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Vashegyi András
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Gábor Emil
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst668.84490 m
159.Fejes Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Mózer Anna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Kollár Emma
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
7. osztály
Ezüst668.24020 m
160.Lukács Emma
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bárány Zita
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Osgyányi Flóra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Ezüst668.04690 m
161.Neubauer Hella
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gábor Kiara
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vass Viktória
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst666.44920 m
162.Romsics Nóra
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kalmár Emese
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Juhász Bernadett
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst666.45240 m
163.Scharf Gerda
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Szalontai Rebeka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Granc Erika
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Ezüst666.43030 m
164.Blaskovits Bence
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Veréb Dávid
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst666.23560 m
165.Borsos-Szabó Ábris
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dorogi Márk
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Emíkia
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst665.85020 m
166.Kovács Andrea
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Závogyán Jennifer
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Welsz Hanna
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst665.63840 m
167.Molnár Zsuzsanna
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Chen Xiao Yan
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst665.43690 m
168.Fodor Fanni
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Végh Martin
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Bikás Boldizsár
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Ezüst664.85460 m
169.Bartos Roland
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
7. osztály
Zelei Zsombor
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
7. osztály
Somody Krisztián
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
7. osztály
Ezüst663.85670 m
170.Szabó Sándor
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kovács Enikő
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nagy Nóra
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst663.45780 m
171.Móczár Benedek
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Zhu Hao Yu
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csíkos Bence
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst662.65350 m
172.Ágoston Anna Rita
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Golács Zita Réka
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kucsera Fanni
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst662.43370 m
173.Révai Csenge
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Meggyes Boglárka
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Tisza Petra
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Ezüst662.23090 m
174.Derekas Dániel
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Unyi Benjámin
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Domokos Simon
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst662.23570 m
175.Mehlhoffer Tivadar
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kun Norbert
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Magyar Márton
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst661.26070 m
176.Virág Hortenzia
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Maszlay Viktória
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Hajdu Noémi
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Ezüst660.84680 m
177.Dénes Ditta
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Binger Nikolett
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kovács Lilien
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst660.64310 m
178.Békési Zalán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Kocsik Tamás Zoltán
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Szűcs Zsolt
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Ezüst660.46920 m
179.Faragó Lili Fruzsina
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Prinz Alexandra
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst659.06450 m
180.Petrina Zsófia
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Kis Dorina
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Nagy Laura
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Ezüst659.05330 m
181.Tóth Anna
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Molnár Zsófia
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Csedő Balázs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst658.85020 m
182.Elekes Csaba
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Kiss Kincső
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Mézes Márton
Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Göd
7. osztály
Ezüst658.84120 m
183.Sebestyén Norbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Sebestyén Róbert
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Szabó Richárd
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst658.84510 m
184.Holdonner Márk
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó László Csaba
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst658.67360 m
185.-
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
Jurnyik Boróka
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
Muszela Emma
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
Ezüst658.47540 m
186.Hujber Dániel
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Végh Zétény
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Gyurasics Szilárd
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Ezüst658.25700 m
187.Kocsenda Lili
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Tompos Laura
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Varga Robertina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst657.83560 m
188.Havas Eszter
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Freisleben Zsófia
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bíró Lili
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst657.23040 m
189.Oláh Csenge
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Haberdik Flóra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Senyei Barnabás
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst656.86310 m
190.Laczkó Virág
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bakos Brigitta
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Demeter Tamara
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst656.25890 m
191.Zima Kristóf
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Krisztián
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács György
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst655.64800 m
192.Farkas Johanna
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
8. osztály
Horosz Ilona
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
8. osztály
Nagy Gertrúd
Újpesti Babits Mihály Gimnázium , Budapest
8. osztály
Ezüst655.45330 m
193.Orosz Villő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Farkas Réka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Jurik Letícia
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst654.83960 m
194.Felkai Olivér
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Gémesi Márton
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fehér Hunor
Óbudai Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst654.86330 m
195.Kállay Erzsébet
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Tarjányi Luca
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Jármy Emese
Bicskei Szent László Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Ezüst654.06870 m
196.Kocsor Sára
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Bán Evelin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Jakab Nina
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst653.45420 m
197.Farkas Gergő
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
8. osztály
Herczberg Gábor
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
8. osztály
Kunzer Kevin
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szigetcsép
8. osztály
Ezüst653.27560 m
198.Fecsó Mariann
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Suhajda Karina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Hering Vanda
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ezüst652.84500 m
199.Jáger Boglárka
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Kassa Márton
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Guan Jin Cheng
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst652.25100 m
200.Kis Hanna
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Illés Dóra
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Szűcs Ágoston
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
8. osztály
Ezüst652.06750 m
201.Bakró Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Petrás Levente
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Tóth Szabolcs
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst652.06670 m
202.-
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Pártos Csongor
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Sebestyén Márton
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst652.05900 m
203.Vojnárovits Balázs
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nádudvari Marcell
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Angster Emma
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst651.85000 m
204.Szecsei Péter
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabó Zsófia
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Papakosztandi Anna
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst651.66140 m
205.Csonka Csaba Zsombor
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
Bíró Patrik
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
Kicsák Miklós
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Ezüst651.63870 m
206.Bobrovszki Bernadett
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
Csermák Liza
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
NINCS
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
5. osztály
Ezüst651.65290 m
207.Csordás Zsófia
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Lukács Lili
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Morvai Dávid
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst651.44760 m
208.Bogdán Tamás
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Gubrán Dániel
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Szabó Mátyás
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Ezüst651.25060 m
209.Mohamed Amina
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Nagy Zorka
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Pántlik Lili
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Ezüst651.04170 m
210.Hudák Eszter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Nemere Zita Melinda
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Terman Gréta
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst650.45900 m
211.Almás Bendegúz
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kádas Máté
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Orbán László Balázs
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst650.45070 m
212.Gyovai Lili
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rábai Réka
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Teszáry Vera
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Ezüst650.26330 m
213.Gönczöl Celina
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kiss Orsolya
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Földesi Emma
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst650.04420 m
214.Bajári Gergő
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nguyen Phuong Anh Vu
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Zubor Ádám
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst650.05420 m
215.Magyar Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Dénes András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Miskovicz János
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Ezüst649.84000 m
216.Szendrey Soma
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
-
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Tósa Kende
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Ezüst649.85950 m
217.Dudás Dorka
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Szemán Dorottya
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Ezüst649.83400 m
218.Hermann Kata
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Farkasdi Dorka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szatmáry Sára
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst649.63320 m
219.Gregosits Péter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Máté
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Meszlényi István
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst649.66550 m
220.Ali Rami
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szalay Ádám
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Virág Balázs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst649.44520 m
221.Honvéd Szabolcs
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Fekete Csaba
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Fasching Máté
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ezüst648.44900 m
222.Hindler Bálint Alex
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Gali Dániel
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Lengyel Barnabás
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Ezüst647.45770 m
223.Komáromi Gitta
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Nagy Luca
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Virág Lili
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Vác
7. osztály
Ezüst647.45190 m
224.Hujber János
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Csizi Martin
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Schrantz Dávid
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Ezüst647.44050 m
225.Pál Boglárka
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kincses Fanni
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Prókay-Lukács Kira
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
7. osztály
Ezüst646.84500 m
226.Fink Radó
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Mózes Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Piszmann Sándor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Ezüst646.65590 m
227.Szabó Eszter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szécsi Mirtill
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst646.44990 m
228.Szabó Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fekete Anna
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Varga Eszter
Budapest XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ezüst646.44050 m
229.Kasztovszky Mihály
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Busz Barnabás Máté
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csach Gergely Máté
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Ezüst646.27270 m
230.Sebők Balázs
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Szűcs Gergő
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Nagy Nikolett
Tóvárosi Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Ezüst646.07080 m
231.Pacsay Benjamin
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Szokalopulosz Timon
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Nagy Barna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Ezüst646.03690 m
232.Tóth Boglárka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Farkas Zoltán
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Újhelyi Márton
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz464.62790 m
233.Herczeg Zorka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Heil Hajnalka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Hegedűs Dóra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz464.42100 m
234.Szilasi Zsófia
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szántó Zalán
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nerada Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz444.02660 m
235.Szűcs Dorottya
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Vágó Dalma
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Takács Viktória
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz440.03440 m
236.Császár Abigél
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Farkas Ármin
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Sade Dániel
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz437.22550 m
237.Lelkes Mihály
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kövesdi László
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lobmayer Ágoston
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz437.04380 m
238.Breznyán Virág
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Prémusz Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Székely Zoltán
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz433.84350 m
239.Bagi Nóra
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Molnár Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Zorka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz433.42560 m
240.Kapás Panni
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Jegyinák Emese
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bíró - Hamza Karina
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz431.63500 m
241.Soós Barnabás
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Hallgató Levente
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz430.04000 m
242.Jakab Lilla
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Granc Nóra
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
7. osztály
Bronz428.22780 m
243.Szabó Márton
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Kostyál András
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Pecze István
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
8. osztály
Bronz425.84310 m
244.Antal Ágnes
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Pogácsás Eszter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Hegyesi Izabell
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz424.04200 m
245.Gébele Nikolett
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Kedves Zsófia
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
nincs
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
5. osztály
Bronz423.84160 m
246.Makai Janka
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Jánosa Dorina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Csaplár Júlia Róza
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz423.63300 m
247.Horváth Henriett
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Horváth Petra
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Jakab Janka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Bronz423.04680 m
248.Varga Balázs Endre
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Mikus Marcell
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Szlancsik Réka
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz422.64260 m
249.Szilágyi Zsombor
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Halász Béla
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Siklósi Gergő
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz422.43420 m
250.Farkas Sára
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Deák Aletta
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Puskás András
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz422.06140 m
251.Keszi Kincső
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Czikle Szabina
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
László Bertalan
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bronz421.63500 m
252.Szűcs Hajnalka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Gurzó József
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Szabó Máté
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
8. osztály
Bronz420.04220 m
253.Herczeg Imre
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Steili Erik
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Móricz Szandra
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Bronz419.65590 m
254.Koncz Balázs Patrik
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Somogyi Zsolt Péter
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sebti Karim
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz419.05170 m
255.Lantos Boglárka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Madarász Dorka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Farkas Barbara
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Bronz419.04820 m
256.Lázár Gréta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bójás Bence
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Horváth Kitti
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz417.04110 m
257.Nagy Olivér
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Bencsik Áron
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Flaisz André
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
8. osztály
Bronz416.84810 m
258.Balogh Bonita
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Vasas Zsófi
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Kratzmajer Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bronz416.24590 m
259.Vass Róbert
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Megyeri Ádám Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Ordódy Árpád
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz414.85890 m
260.Rácz Roxána
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
Milán Dóra
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
-
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
7. osztály
Bronz414.83970 m
261.Povázson Levente István
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Nagy Attila
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Kertész Patrik Marcell
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
8. osztály
Bronz412.24090 m
262.Kovács Áron
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Priskin András
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Szalai Zsolt
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz411.24640 m
263.Csorba Véda
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Váradi Hajnalka
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Fuchs Hanna
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Bronz410.44750 m
264.Hegedűs Richárd
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szabados Hanna
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz409.44720 m
265.Szappanos Luca
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Vasilov Balázs
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Balogh Dóra
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz405.66130 m
266.Fülöp Gergő
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Harangi Kán Bendegúz
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Füleki Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
7. osztály
Bronz405.07220 m
267.Vincze Benjamin
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Oszter Kende
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Veress Péter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz405.05650 m
268.Kálvin Izabella
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Tűz Dorina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Kecskés Boglárka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz402.45630 m
269.László Tamás
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Apáti Gyöngyvér
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Semetka Gréta
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Bronz400.06830 m
270.Ádori Viktor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Ádori Gábor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bús Miklós
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
7. osztály
Bronz400.06390 m
271.Edvi László
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kubovics Martin
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mikula Péter
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.06490 m
272.Tóth-Somlai Csenge
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Király Hanna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Such Borbála
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.05980 m
273.Fehér Babett
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Madarász Fanni
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Kármán Renáta
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola, Albertirsa
7. osztály
Bronz400.06140 m
274.Urbán Ádám Dominik
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Schilling Zoltán Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Hikisch Dániel András
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz400.05380 m
275.Helik Janka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Vásáreczki Bogi
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Tóth Fanni
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz400.06890 m
276.Göblyös Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Karászi Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Kátai Renáta
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz400.06780 m
277.Szigeti Máté
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gróf Máté
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Lazarenko Márk
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz400.06610 m
278.Csábi Linda
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Kupai Kinga
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Szekeres Nikoletta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Bronz400.05210 m
279.Széles Anikó
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Kotormány Lili
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Morafcsik Zsófia
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Bronz400.05210 m
280.Tóth Flóra
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szűcs Péter
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Farkas Roland
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz400.07580 m
281.Hujber-Nagy Alexander Milán
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
7. osztály
Pascal Armand
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
7. osztály
Beiczer Hanna Maja
Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola, Újbuda, Budapest
7. osztály
Bronz400.06150 m
282.Gutman Gergő
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Harangi Botond
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Kendeh - Kirchknopf Sámuel
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz400.07980 m
283.Tibenszki Míra
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Döbrösi Anna
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Sárkány Villő
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Bronz400.07220 m
284.Jardek Benedek
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Gyarmati Ede
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Kéki Domonkos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Bronz400.07390 m
285.Medvés Erika Bella
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Farkas Kitti
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szíjjártó István
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz400.06350 m
286.Molnár Botond
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Kovács Máté
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
NINCS
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz381.8820 m
287.Horváth Tamara
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Lehel Réka
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Kovács Krisztina
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz379.61430 m
288.Dósa Milán
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Fodor Máté
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Gerber-Csóti Csongor
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz371.82060 m
289.Goldsmann Balázs
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Tönköl Tamara
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Udvardi Dominik
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz371.01970 m
290.Laczkó Zsolt
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Tóth István Zoltán
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Orbán Zsombor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
7. osztály
Bronz355.41710 m
291.Knuth Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Mayer Evelin
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Ferenczi Júlia
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz354.62670 m
292.Füge Laura
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Török Andrea
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Ilonka Nerina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz354.62060 m
293.Kiss Lénárd
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Perényi Bence
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Sárkány Zétény
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz349.63620 m
294.Dobi Noémi
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Feleki Zsófia
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Tóth Veronika
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő
7. osztály
Bronz346.83770 m
295.Hegedűs Márk
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Prybill Alekszandra
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Cser Fruzsina
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Bronz344.23300 m
296.Hermann Zille Hanga
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
6. osztály
Rumó Dorka
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Janicsák Maja
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Bronz343.82150 m
297.Kattári Luca
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Horváth Brigitta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Péter Domokos
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz342.01760 m
298.Tagscherer Boglárka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Hodosi Réka
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Südi Eszter
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz341.83560 m
299.Pados Sarolta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Mészáros Dorina
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Jozic Ivana
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz340.44280 m
300.Duka Eszter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Fábián Réka
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Hajdu Luca
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz339.82730 m
301.Oláh Csenge
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Szabó Kitti
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Gácsi Kata
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bronz337.02400 m
302.Lantos Zsombor
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Tóth Péter
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Horváth János
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Bronz335.03400 m
303.Köbli Karola
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Babkó Szonja
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Balázs Dorottya
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz332.43100 m
304.Vajda Lilla
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Tóth Eszter
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
xy
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz332.23470 m
305.Gebei Bálint
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Kiss Szonja
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Juhász Zsófia
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz331.63810 m
306.Vitális Liza
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Gönczöl Lívia
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Marossy András
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz330.82060 m
307.Nagy Erik
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Pintér Róbert
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Schinogl Péter
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz330.43310 m
308.Somodi Luca
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Boda Franciska
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Tunner Dóra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz328.23490 m
309.Makovits Mirtill
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Szabó Márta
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Treba Fanni
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
7. osztály
Bronz328.04130 m
310.Jenei Máté
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kruppa Márton
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Dobosi Tamás
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz325.82690 m
311.Bulfoni Federico
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Balla Gábor
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz323.63750 m
312.Diószegi Hunor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Ujvári Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Mráz Ákos
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz323.24280 m
313.Csintalan Orsolya
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Lukács Annamária
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Jelen Rozi
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz322.23050 m
314.Lengyel Milán
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Péter Gergely
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Szilágyi György
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Tápiószecső
8. osztály
Bronz321.44020 m
315.Molnár Máté
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Petrényi Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Jánosi Noémi
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
7. osztály
Bronz319.05270 m
316.Kátai Hanna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Kormos Anna
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Maár Martin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
7. osztály
Bronz319.04600 m
317.Balogh Dávid
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Kovács Levente
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Márton Kristóf
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
7. osztály
Bronz318.64440 m
318.Czirják Eszter
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Blikjan Annamária
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Zsófia
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz317.63900 m
319.Téglás Máté
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Terplán András
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
nincs
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
8. osztály
Bronz316.63940 m
320.Hornyák András
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Gáll Martin
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
-
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
7. osztály
Bronz315.64750 m
321.Szatmári Dóra
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Megyes Bianka Glenda
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
NINCS
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz315.44110 m
322.Habina Dániel
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Dao László
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Gáll Boglárka
Kőbányai Szent László Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz307.43920 m
323.Szekeres Elizabet
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bedő Szende Barbara
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Kovács Petra
Székely József Református Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz304.84440 m
324.Barabás Áron
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Horváth Anna
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Roznik Lívia
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Bronz304.26030 m
325.Gurzó Gyöngyi
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Kereszty Dóra
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Magel Eszter
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Bronz302.63830 m
326.Cser Boglárka
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Fartade Paul
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Meleg Viktória
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Bronz300.05740 m
327.Köleséri István
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Szabó Dávid
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Gyurcsik Dániel
Szobi Fekete István Általános Iskola Vámosmikolai Általános Tagiskolája, Vámosmikola
7. osztály
Bronz300.07970 m
328.Balogh Vince
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Pál Marcell
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
NINCS
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz300.06910 m
329.Kovács Gábor
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
6. osztály
Igriczi László
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Koppányi Levente
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola, Szomor
7. osztály
Bronz300.07990 m
330.Bodor Kitti
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Szibilla Szamira
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Várnai Adrienn
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola, Isaszeg
7. osztály
Bronz300.07030 m
331.Sós Bernadett
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Lovas Lívia
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Balogh Barbara
Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja, Dad
8. osztály
Bronz300.05640 m
332.Gergely Marcell
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Króner Dorka
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Márkus Botond
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz288.6460 m
333.Hegedűs Bence
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
8. osztály
Szilágyi Gergely
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
8. osztály
Steingruber Fanni
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
8. osztály
Bronz278.22070 m
334.Bognár Panna
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Virág Áron
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz274.61180 m
335.Murányi Lili
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Mészáros Kata
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Joó-Kovács Nikolett
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz269.61180 m
336.Bíró Norbert
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Gyöngy Álmos
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Petri-Kis Bence
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz258.82470 m
337.Csőszi Zsófia
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Szigetvári Zoé
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Titz Enikő
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz258.43770 m
338.Zsolnai Bálint
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tomsa Dárió
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Tyurin Gregori
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz258.23770 m
339.-
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Farkas Lehel
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nagy Ádám
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz257.23420 m
340.Nagy Zsolt
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Gődény Benjámin Martin
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Végső Attila Bence
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Bronz256.02820 m
341.Skarbinecz Lili
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Sulyok Hanga
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Török-Major Menta
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz254.82030 m
342.Raboczky Botond
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Pintér Patrik
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
xy
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz253.61510 m
343.Kalapács Viktória
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Gál Anna
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Riebl András
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Bronz252.22870 m
344.Ying Sandy
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Nagy Martin
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Petrov Dávid
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz251.82540 m
345.Hajdú Lili
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Vámos Petra
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Nagy Márton
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bronz249.62620 m
346.Iszak Alexandra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Reich Lorett
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Fekete Veronika
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz248.42670 m
347.Gaál Ármin
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Szappanos Márk
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Plézer Bence
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bronz247.43040 m
348.Tóth Máté
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Szalkai-Szabó Zsombor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Tóth Tibor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bronz246.63500 m
349.Horváth Csenge
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Király Ágota
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Töreky Réka
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz246.02910 m
350.Kovács Péter
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Juhász Bence
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Varga Dániel
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Bronz245.83130 m
351.Kosztolányi Bence
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Csonki Ferenc
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Pesti Benedek
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Bronz243.42970 m
352.Király Dézi
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Jelinek Eszter
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Willerding Anna
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz242.83060 m
353.Dukay Levente
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Kontra Imre
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Török Richárd
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bronz240.04210 m
354.Vig Míra
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Pörge Panna
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Baksay Luca
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz239.82750 m
355.Rácz Timea
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Farkas Kitty
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
NINCS
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
8. osztály
Bronz239.63690 m
356.Müller Hajnalka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Erdei Fanni
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bajkó Andrea
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz239.62750 m
357.Bécsi Ádám
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Lovász Máté
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Gazdag Bence
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Bronz239.23810 m
358.Németh István
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Torba Dániel
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Tóth Balázs
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola, Kóka
8. osztály
Bronz238.63560 m
359.Szluka Andrea
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Polgár Zorka
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bögre Titanilla
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
8. osztály
Bronz238.02940 m
360.Balogh Tamara
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Simonics Lilla
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Tóth Eszter
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz238.03500 m
361.Kállai Flórián
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Megyes Mihály
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Szabó Viktor
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bronz236.22490 m
362.Csató Csege Károly
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Vajvoda Márton
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Hetesi Ákos
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Bronz235.04020 m
363.Kökény Hanna
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Kurucz Katica
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Pintér Zsófia
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Bronz233.84160 m
364.Batta Petra
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Priskin Kinga
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Králik Viktória
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz233.23130 m
365.Rákosi Kinga
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Orosz Ádám
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Boda Áron
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
6. osztály
Bronz228.43810 m
366.Csorba László
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szabó Bence
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Leitner Gábor
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz224.23650 m
367.Bencs Bálint
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
7. osztály
Czira Mihály
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
7. osztály
Pálfi Vivien Cecília
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyáregyháza
7. osztály
Bronz223.23210 m
368.Kathy Márk
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Uhri Levente
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Perduk Vajk
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz222.84120 m
369.Bartos Natália
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Csutorka Gréta
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Domonyi Csaba
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz221.24510 m
370.Völler Botond
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Komáromi Ádám
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Orbán Norbert
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola, Délegyháza
8. osztály
Bronz220.0n/a
371.Herkely Tamás
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Lévai Márk
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Zarka Gergő
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája, Budapest VII. kerület
7. osztály
Bronz220.0n/a
372.Molnár Petra
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Csiki Ronett
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pálos Enikő
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
373.Kutas Márton
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Pellet Barnabás
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Orgoványi Botond
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
374.Mike Ferenc
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Krajuhin Andrei
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kiss Ádám
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
375.Such András
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Fürst Iván
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
376.Hegedűs Lőrinc
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Szatai János
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Gillay Benedek
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
7. osztály
Bronz220.0n/a
377.Póka Áron
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Jónás Károly
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tolnai Gábor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
378.Kurucz Bence
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ágoston Pál
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Péteri Máté
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
379.Petrányi Rita
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bukodi Tamara
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Rozmán Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz220.0n/a
380.Becker Panna
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kakel Ahmed Belal
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Men Lan Anh Veronika
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
381.Jánosi Dávid
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Molnár Máté
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Sugár Bence
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
382.Éles Ajsa
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szőke Zsófia
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Sztranyák Gabriella
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
383.-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
-
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
8. osztály
Bronz220.0n/a
384.Szablár András
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Pomaházi Péter
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Pomaházi Tamás
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola, Biatorbágy
8. osztály
Bronz220.0n/a
385.Kardos Balázs
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kucsera Patrik
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Lipcsey Magyar Márton Pál
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
386.Németh Dorottya
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Nagy Noémi Csenge
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Gáspár Márton
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
387.Bővíz Rozália
Gyermekek Háza, Budapest
7. osztály
Krémer Tündi
Gyermekek Háza, Budapest
7. osztály
Horváth Máté
Gyermekek Háza, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
388.Vajdai Liza
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Fasang Lőrinc
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Sziklay Milán
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
389.Lantos Lilla
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Tóth Lilian
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Szobácsi Szonja
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
390.Ferge Balázs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Balogh Máté
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Nincs
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
391.Batta Benedek
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Horváth Bence
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Medgyesi Szabolcs
Gyermekek Háza, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
392.Ficsor Annamária
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Masa Csenge
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
NINCS
Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy
7. osztály
Bronz220.0n/a
393.Papp Eszter
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Rábai Réka
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
-
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest
5. osztály
Bronz220.0n/a
394.Cséki Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Dani Letícia
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Teszári Anna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
395.Tserendorj Ariontsetseg
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Dobronyai Flóra
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Grüll Abigél
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
396.-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
-
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
397.Baráth Éva
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bori Emese
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Németh Dorottya
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
398.Kotán Krisztián
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Karsai Szabolcs
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Irlanda Domonkos
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz220.0n/a
399.-
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
-
Óbudai Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
400.Wagner Mátyás
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Szeszlér Buba
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Verő Mirkó
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
7. osztály
Bronz220.0n/a
401.Görgényi Réka
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Jakovác Borbála
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
nincs
Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz219.04890 m
402.Annus Balázs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bucsai Balázs Attila
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Németh Ádám
Újbudai Bocskai István Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz214.05290 m
403.Varga László
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Janicsák Áron
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Csonka Levente
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz211.84070 m
404.Denkő Dominik
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Strupka Attila
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
-
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz210.0540 m
405.Bakó Boglárka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Mihály Tünde
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bozsik Fanni
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
8. osztály
Bronz208.25290 m
406.Lengyel Milán
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Szűcs Bettina
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Borbás Dominik
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola, Szentmártonkáta
7. osztály
Bronz208.23560 m
407.Járosi Sára
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Csorba Zsófia
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kunos Kamilla
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz195.01960 m
408.Hőbenreich Cintia
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Skrach Abigél
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Schmidt Liliána
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Dunaharaszti
8. osztály
Bronz188.4550 m
409.Balkányi Belián
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
8. osztály
Krizsai Armand
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
8. osztály
Veiner Gábor
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola, Budapest
8. osztály
Bronz184.4730 m
410.Bak Richárd
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Petneházi Zsombor
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Veress Attila
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz182.61140 m
411.Mohos Tibor
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Novák Domonkos
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Nguyen Hoang Hai
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bronz180.81140 m
412.Jordán Levente
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Karakas Botond
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Petz Máté
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz168.61270 m
413.Witt Olivér
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Tóth Mihály
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Dosztár Márton
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Mány
7. osztály
Bronz167.61610 m
414.Pinczési KItti
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Gerendás Hédi
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Káveczki Zsófia
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz163.21740 m
415.Valencsik Csaba
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Pintér Zsolt
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Mizser Kata
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Bicske
7. osztály
Bronz161.22710 m
416.Spaczér Lili
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Szikora Bettina
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Kober Ildikó
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti
7. osztály
Bronz161.02210 m
417.Molnár Kamilla
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Simon Panna
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Sztanó Kincső
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros
8. osztály
Bronz156.42170 m
418.Baranyai Csenge
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Kovács Luca
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Udvarhelyi Réka
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz152.42170 m
419.Beer Boglárka
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Tannert Csenge
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Nincs
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola, Százhalombatta
8. osztály
Bronz151.62560 m
420.Kruppa Zsófia
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Nagy Sámuel
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Sturm Janka
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest
7. osztály
Bronz150.82560 m
421.Sarusi-Kis Linda
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Kozma Levente
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
8. osztály
Kéri Liliána
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bronz148.02080 m
422.Váradi Ferenc
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Farkas Ákos
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Vörös Benjámin
Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház
6. osztály
Bronz133.02280 m
423.Kovács Rita
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szabó Csenge
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Szalai Zsófi
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
8. osztály
Bronz129.04260 m
424.Kövesdi Erika
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Kecskés Vivien
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Dobos Csenge Virág
Gyóni Géza Általános Iskola, Dabas
8. osztály
Bronz116.03190 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Aczél-Szabó János
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Biczó Benedek
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hegedűs Dániel
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1080.03430 m
2.Bán-Szabó Áron
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Bencsik Ádám
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Kovács Tamás Mihály
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1079.03430 m
3.Réti Zoltán
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Tot Bagi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Pongrácz András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1073.45410 m
4.Csontos Dávid Ferenc
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Quan Vu
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Terjék András József
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1072.05430 m
5.Baumann Attila
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ráfli Ádám
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vadászi Tamás
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1071.43430 m
6.Barna Benjámin
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Baski Bence
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Fleiner Zsigmond
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Arany1069.06310 m
7.Fok Robert
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola, Budapest
9. osztály
Varga Patrik
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Palfi Botond
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany1068.64770 m
8.Rákos Bendegúz
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Riba Dániel
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Steltzer Anna Norina
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
8. osztály
Arany1065.23430 m
9.Berzéthy Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Györfi Bence
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Sáfár Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany1061.63430 m
10.Kiss Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Kocsárdi Márton
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Matécsa Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Arany1054.04420 m
11.Lakatos Nóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Nemes Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Kollár Adél
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Arany965.66120 m
12.Szarka Vica
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Tonomár Zorka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
nincs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Arany957.85710 m
13.Kardkovács Levente
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Kovács Balázs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Sali Dávid
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany952.45350 m
14.Nagy Luca
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Garami Júlia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Póth Flóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany950.05570 m
15.Andrási Gellért
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Láng Barnabás
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Csábi-Kis Henrik
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Arany949.25760 m
16.Juhász Dalma
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Soós Péter
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Szarvas Dániel
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany948.65670 m
17.Kovács Kincső
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Csótai Enikő
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Lakatos Dóra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
10. osztály
Arany947.83290 m
18.Raschek Zsófia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Lehota Blanka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Zsuppán Réka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Arany946.67360 m
19.Benczúr Máté
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csapó Dániel
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Jókay Benedek
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany864.25350 m
20.Bélteczki Bence Gergő
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
9. osztály
Jiyu Chen
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
9. osztály
Móri Márk
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany862.45660 m
21.Ács Zoltán Gergely
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
10. osztály
Kovács Dániel
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
10. osztály
Polyák Dávid Tamás
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma, Budapest
10. osztály
Arany774.44520 m
22.Kovács Donát
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Németh Lili
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Beliczki Ákos
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany760.45740 m
23.Szép Emma
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Halasi Tamás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gábriel Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany757.06030 m
24.Kovács András Tamás
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Meglécz Ádám
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Várkonyi Barnabás
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Arany747.24470 m
25.Schauermann János Tamás
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Somkuti Márton
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Zombori Zsombor
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest
9. osztály
Arany747.07700 m
26.Gyöngyösi Sára
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Urbán Zsuzsanna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Orbán Enikő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
9. osztály
Arany745.66760 m
27.Ménes Zsombor
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Krasznai András
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Méry Ambrus
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst680.04600 m
28.Fojta Dani
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Farkas Csaba
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Farkas Zsolt
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst672.45780 m
29.Géczy Zita
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Brányi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Júlia Viola
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst666.24080 m
30.Szeibert Dani
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Mécs Marcell
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Garajszki Bálint
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst665.86850 m
31.Baráth Berta
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Lázár Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Csőke Csilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ezüst654.23930 m
32.Papp Soma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Róth András
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Éliás Bence
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst654.28300 m
33.Jánosi Krisztián
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Jánó Luca
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Tóth Ákos
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst653.86840 m
34.Molnár Berta Emma
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ötvös Kinga
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vincze Szonja
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst653.68350 m
35.Bertalan Áron
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Milák Marcell
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Erményi Gábor
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst653.66840 m
36.Bolyós Roland Márk
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Nyitó Máté
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Sárközi Kristóf
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ezüst653.42910 m
37.Bánki Anna
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bartha Lilla
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Kiss Nikolett
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst653.24440 m
38.Molnár Noémi Andrea
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szűcs Lilla Zoé
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kőszegi Anna Liza
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst653.05790 m
39.Simon Eszter
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ecsedi Kinga
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lázár Apollónia
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst652.25590 m
40.Csörgő Lili
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gál Dorina
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gorondy-Novák Ádám
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst652.25300 m
41.Szénásy Zsombor
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hell Bálint
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Suki Bence
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst652.05380 m
42.Szeker Zsófi
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Tóth Eszter
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Kovács Dorina
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst651.04700 m
43.Szojka Avik
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Székely Gergő
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Ezüst650.05960 m
44.Szekeres Márton
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Csősz Attila
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Lengyel Ákos
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
10. osztály
Ezüst649.49030 m
45.Szlezák Gábor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Czapek Máté
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Cséplő László
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Ezüst648.05960 m
46.Szigedi András
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Végh Csanád
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Novák Levente
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst647.44900 m
47.Győri Fortunato
Óbudai Gimnázium, Budapest
10. osztály
Papp Csaba
Óbudai Gimnázium, Budapest
10. osztály
Wittmann Bence
Óbudai Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst646.83080 m
48.Németh Nanda
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Gajdácsi Márton
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Kis Daniella
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst646.24520 m
49.Pribék Alex
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Szabados Botond
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Józsa Ádám
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst576.44400 m
50.Csontos Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Érczfalvi Anna
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pócs Luca
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst569.83210 m
51.Farkas Lénárd
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Parádi Péter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Thomka Benedek
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst569.83210 m
52.Benedek Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Nemoda Milán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Balázs Barnabás
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst563.24220 m
53.Berkli András
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Böcskei Balázs
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Rubint Gergő
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
8. osztály
Ezüst557.46040 m
54.Kopeczki Kíra Zsófia
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Stieber Balázs
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Tarján Lőrinc Hovhannesz
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst555.84530 m
55.Lőrincz Zselyke
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Takács Petra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Halmi Mónika
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Ezüst553.24370 m
56.Mészáros Réka Szonja
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Szabó Levente
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Oldal Katalin
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Ezüst552.26090 m
57.Nagy Borbála Zorka
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Eiben Ottó
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mihavecz Laura
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst551.43600 m
58.Bíró Johanna
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Keszthelyi Gábor
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
-
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Ezüst550.03530 m
59.Szabó András
Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
9. osztály
Tóth Bálint
Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és Gimnázium, Vác
9. osztály
Fazekas Sándor
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst545.65870 m
60.Fajth Roland
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Mráz Viki
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst543.24610 m
61.Benmestoura Elsa
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vass Viola
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szilágyi Luca
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst541.24180 m
62.Musa Abdullah
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Drábik Tünde Beatrix
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Farkas Ildikó
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst540.28110 m
63.Gál Bence
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Rajta Adolf
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Antoni Dániel
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Ezüst537.84590 m
64.Képíró Daniella
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ordasi Bianka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Csap Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Ezüst537.85020 m
65.Für Alex
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Pahocsa Kristóf
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Vad Zsombor
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Ezüst531.83050 m
66.Kerekes Nikolett
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Kinga
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kékesi Dóra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst527.64450 m
67.Kovács Sándor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Kiss Gergő
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Bori Nándor
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Ezüst527.43760 m
68.Magó Amarilisz
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Laczkó Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Kovács Fruzsina
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
10. osztály
Ezüst526.83760 m
69.Nagy Emese
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Borsós Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Borsodi Bálint
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst526.05660 m
70.György Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ivanics Márk
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Mozsár Balázs
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst524.45160 m
71.Matók Viktória
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bányai Nikolett
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Kovács Lilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst523.85690 m
72.Bodai Kata
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Csucsi Jázmin
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Lévai Mercédesz
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst522.24710 m
73.Baráth Lili
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Kis Virág
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Csikós Krisztina Réka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst520.44380 m
74.Kovács Rebeka Anna
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Szilák Jutka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Jávorcsik Csilla
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Ezüst504.25760 m
75.Enyedi Petra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Barta Tünde
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Wiezner Anikó
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Ezüst500.06050 m
76.Smithing Fanny
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hajder Kinga
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Hegedűs Dóra
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst500.05070 m
77.Kurtisz Dorotea
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ötvös Petra
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fodor Alíz
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ezüst500.08100 m
78.Urbánszki Nándor
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Prokopecz Vivien
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Pergel Koppány
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Bronz440.44300 m
79.Pap Gábor
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fehér Csenge
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Domokos Edina
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz439.23950 m
80.Jugl Zsombor
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Gerbovits Botond
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Ruff Tamás
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz439.03360 m
81.Horváth Kristóf
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Dominika
Óbudai Gimnázium, Budapest
9. osztály
Nincs
Óbudai Gimnázium, Budapest
5. osztály
Bronz435.24490 m
82.Reich Fanni
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Martini Palma
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Balogh Petra
Karinthy Frigyes Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz422.23930 m
83.Szablár Dorina
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Kálmán Rudolf
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Kurunczi Dorottya
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Bronz420.64870 m
84.Kalászi Simon
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Kerekes Kíra
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Hortobágyi Anna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Bronz420.23440 m
85.Rashid Farwa
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Dukesz Zsófia
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Secchi Rebeka
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz418.63820 m
86.Ádám Fanni
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
9. osztály
Horváth Laura
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
9. osztály
Bubelényi Alexandra
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta
9. osztály
Bronz418.05350 m
87.Czinege Vanda
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Tóth Emese
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Varga Boglárka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
10. osztály
Bronz417.83370 m
88.Mészáros Anna
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Arday Szofi Lilla
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nagy Korina
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz414.05220 m
89.Neszmélyi R. György
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Németh Ádám
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Flück Barnabás
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz413.25110 m
90.Makó Dorina
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bodor Dóra
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Török Szabolcs
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
7. osztály
Bronz412.64270 m
91.Halmosi László
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Andor Gergely
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Golyán A. Péter
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz411.67160 m
92.Baráth Boglárka
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Baráth Dóra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Lengyel Andrea
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz411.43830 m
93.Strausz Luca
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Szűcs Luca
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bánki Flóra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz410.04440 m
94.Toma Balázs
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Vass Mihály
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Danczinger Géza András
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz407.26120 m
95.Régi Boglárka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Babos Lívia
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
nincs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
9. osztály
Bronz400.64760 m
96.Reichenbach Marcell
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola, Törökbálint
9. osztály
Szepesi Levente
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Szeged
9. osztály
Ember Márton
Budai Nagy Antal Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz369.21370 m
97.Gudmon Lili
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Surman Kata
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz366.82800 m
98.László Anna
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bukovics Bence
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Miskolczi Róza
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz360.82320 m
99.Kaposi Bence
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kaposi Máté
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pethő Alexander
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz350.82490 m
100.Nattán Márk
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Zsolnay Boldizsár
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Duska Balázs
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz347.62920 m
101.Somogyi Mária
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kántor Emese
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Illés Flóra
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz346.22500 m
102.Pongrácz Domonkos
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sarkadi Endre
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mikó Vencel
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz342.03950 m
103.Bichis Vanda
Óbudai Gimnázium, Budapest
10. osztály
Juhász Tímea
Óbudai Gimnázium, Budapest
10. osztály
Nincs
Óbudai Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz336.22490 m
104.Nyíri Ádám
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Erdélyi Bence
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Kégli József
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bronz331.83770 m
105.Ámon Zsófia
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Kovács Zsófia
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mészáros Mária
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz331.45910 m
106.Seidl Ágota
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Horváth Sára
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
-
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz317.44080 m
107.Gotthard Zita Petra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Rakonczay Petra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Kovács Ádám
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz315.22960 m
108.Siba Kata
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Gál Imola
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Szőcsényi Enikő
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz314.83470 m
109.Kékesi Margit Boglárka
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Herczeg Minka Sára
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Müller Lili Anna
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz314.24020 m
110.Ehrlich Bianka
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bánkuti Cintia
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Mód Klaudia
Várkonyi István Általános Iskola, Cegléd
8. osztály
Bronz313.42860 m
111.Horváth Panna
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
10. osztály
Szabó Zsanett
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
10. osztály
Félegyházi-Török Réka
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz300.03910 m
112.Pálfi Zsombor
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Simon Becse
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Piti Lóránd
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz273.62040 m
113.Donovitz Dávid
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fontana Ettore
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Pethő Barnabás
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz265.42430 m
114.Kaszás Normann
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Glázer Roland
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Goró Dorina
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
9. osztály
Bronz264.21280 m
115.Juhász Tímea
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Farkas Zsófia
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
9. osztály
Bronz261.82320 m
116.Hargitai Dániel
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Portik Botond
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Sebők Noga
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz255.82390 m
117.Polák Zsófia
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Kocsis Zoltán
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Baranyai Zsombor
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Bronz240.82810 m
118.Balázs Vince
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Nagy Milán
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Jermilova Viktória
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
119.Krascsenits Bence Ákos
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Petrucz Zorka
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Rácz Gergő
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
120.Kovács Maja
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Atanassov Borisz
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Szijártó Marcal
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
121.Fürj Milán
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Domokos Tibor
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Deme Anna
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
122.Kovács Orsolya
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Seres Dániel
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Székessy Attila
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
123.Szalay Levente
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós
9. osztály
Lengyel-Széchenyi Dominik
Szent Margit Gimnázium, Budapest
9. osztály
Sajgó Zalán
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Bronz220.0n/a
124.Molnár Bálint
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Montvai Szilárd
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Jadloszki Máté
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium, Dunaújváros
9. osztály
Bronz220.0n/a
125.Balogh Laura
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
Serfel Aliz
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
10. osztály
nincs
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
7. osztály
Bronz220.0n/a
126.Héjjas Zsombor
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Ohnmacht András
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Forsthoffer Péter
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
127.Kalaji Ádám
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Dikken Olivér
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Kerekes István
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
128.Domján Flóra
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Mészáros Katalin
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szeidl Kata
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
129.Mondovics Danna
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Fehér Jana
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Ceglédi Csillag
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
130.Ungvári Andor
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Debreceni Csaba
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Fazekas Fanni
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz220.0n/a
131.Fábry-Nagy Enikő
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bata Balázs Bendegúz
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Billing Dániel
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz220.0n/a
132.Baranyi Petra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Sós Levente
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Vizi Dominik
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz220.0n/a
133.Dudák Adrián
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Horváth Boldizsár
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Pintér Bence
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
9. osztály
Bronz220.0n/a
134.Újhelyi Petra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Páczai Petra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Gelányi Nóra
Baktay Ervin Gimnázium, Dunaharaszti
9. osztály
Bronz210.0210 m
135.Márton Sándor
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Szabo Preston
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Peres Botond
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bronz176.62240 m
136.Mojzes Luca
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Szigetvári Georgina
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Nagy Lilla
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Bronz126.02000 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Dacher Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Molnár Péter
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Csutorás Bence
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany1073.63380 m
2.Pál Viktória
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Mohácsi Márton
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Csabai Mátyás
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany1059.63380 m
3.Keceli-Mészáros Tivadar
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kisgyörgy Olivér
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kocsis Gergő
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany1054.04950 m
4.Gutman Anna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Thúroczy Mylan
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Szepessy Luca
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany1049.04810 m
5.Szücs Pál
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Yan Ji Hao
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Molnár Bálint
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany1046.03660 m
6.Farkas Réka
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Botár András
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Nagy Benedek
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium, Budaörs
11. osztály
Arany952.63770 m
7.Sárossy János
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Baumstark József
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Babai Dezső
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest
11. osztály
Arany855.65850 m
8.Mészáros Melinda
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Négyessy Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Csilling Eszter
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany851.26120 m
9.Wágner Tamás
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Pető Ádám
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kiss Dániel
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany850.04270 m
10.Varga Anna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Jósvai Anna
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Takács Kata
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium, Budapest
12. osztály
Arany847.43110 m
11.Kis Milán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Berente Alexandra
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Mester Gyöngyvér
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Ezüst656.64840 m
12.Pataki Vilmos
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
Bilal Szelin
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
Lévai Márk
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
12. osztály
Ezüst648.85360 m
13.Visy Blanka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Erdélyi Sára
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Szabó Rebeka
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Ezüst646.84690 m
14.Kerezsi Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Molnár Dániel
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Szauter Bence
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
12. osztály
Ezüst646.43660 m
15.Pethes Dániel
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Mézes István
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Fecske Máté
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Ezüst530.03530 m
16.Bezdek István Györk
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Hetényi Domonkos
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
NINCS
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
5. osztály
Ezüst504.04950 m
17.Asztalos Ádám Ferenc
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Dózsa Ferenc
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Füstös Gergely
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
10. osztály
Bronz448.81980 m
18.Farkas Julianna
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gulyás Eszter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Lu Bo Kun
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz405.24600 m
19.Orovicz Lilla
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Károlyi Eszter
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Pál Nóra
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz404.85380 m
20.Maczkó Berta
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Hornyák Petra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Terenyi Boglárka
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
11. osztály
Bronz364.22310 m
21.Berkecz Péter
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
11. osztály
Horváth Chiara
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
11. osztály
Bódi Bence
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Csongrád
11. osztály
Bronz337.22760 m
22.Gedei Bálint
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Szabó Bálint
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Kuli Zoltán
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Bronz336.62550 m
23.Magyar Zsófi
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Kállai Fanni
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Gombos Lili
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz329.44520 m
24.Fábián Dávid
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Nemes Zoltán
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Barta Károly
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz320.24070 m
25.Bodnár Fruzsina
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Lendvai Laura
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Kovács Nikolett
Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény
11. osztály
Bronz255.02950 m
26.Apró Noémi
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Kozma Balázs
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Miskolczi Zsófia
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bronz220.0n/a
27.Vaspál Petra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Varga Evelin
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Ádor Bettina
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz220.0n/a
28.Bencze Tamás
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bencze Tímea
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
9. osztály
Bertalan Dávid
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
12. osztály
Bronz220.0n/a
29.Bálint Andrea
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Pawlik Dorottya
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Péter Marcell
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Bronz205.01180 m
30.Barbaró Dániel
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Vaskó Jázmin
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Kőrösi kevin
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
10. osztály
Bronz200.01770 m
31.Hesz Enikő
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Ináncsi Klaudia
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Zsigó Blanka
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Bronz165.83040 m
32.Gyimesi Gyula
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Böszörményi Olivér
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Szomjas Klaudia
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Szigetszentmiklós
11. osztály
Bronz148.02760 m
33.Kozák Szabolcs
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Zhang Heng
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Kálmán Péter
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz131.23880 m
34.Vécsey Áron
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Burget Adél
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Ákontz Nóra
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest
11. osztály
Bronz131.23880 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Klagyivikné Vadkerti Mária
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Simáné Meleg Anna
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Takácsné Balogh Edit
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Arany873.23920 m
2.Handlné Pető Ágnes
Biatorbágyi Általános Iskola
Lugasi Melinda
Biatorbágyi Általános Iskola
Márkusné Szanyi Rita
Biatorbágyi Általános Iskola
Arany872.64750 m
3.Kiss Andrea
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Leonora Lytchko
egyetemista
Forman Ferenc
egyetemista
Arany871.63430 m
4.Pap Erika
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Csedő György
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Batkiné Szalontai Gyöngyvér
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Arany871.64790 m
5.Ribáné Nagy Zsófia
Riba Zsolt
dr. Steltzer Ferenc
Arany871.67170 m
6.Bakró Kornél
Váradi Aranka
Kovács Ferenc Zoltán
Arany870.45930 m
7.Sereg Katalin
Lovas Róbert
Szeszler Ádám
Arany868.64630 m
8.Sümegi Zsuzsa
Wágner Zsolt
Lakatos András
Arany868.43610 m
9.Bugya Katalin
gyógytornász
Pusztaszeri Zsolt
pénzügyi vezető
Pusztaszeriné Elek Hajnalka
könyvelő
Arany867.85500 m
10.Dr. Prőhléné Hehl Éva
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Moróné Pálos Zsuzsanna
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Rózsa Katalin
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Arany867.65720 m
11.Pető Csaba
Molnár László
Molnárné Fehér Dorina
Arany867.04950 m
12.Kerek Krisztián
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Sztanó Péterné
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Révész Zsuzsanna
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Arany865.83440 m
13.Kiss Szilvia
Bognár Levente
Bognár Sára
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Arany865.64420 m
14.Palkovics Gábor
77 Elektronika KFT
Szigeti Ildikó
77 Elektronika KFT
Markia Nóra
77 Elektronika KFT
Arany864.64470 m
15.Czebe Brigitta
Krizsán Dóra
Pándi Tünde
Arany864.63430 m
16.Lőrincz Orsolya Réka
Deli Dániel
NINCS
NINCS
Arany864.64390 m
17.Garamvölgyi Zoltán
Fehér Péter
Zsebi Zoltán
Arany864.24080 m
18.dr Balass Bettina
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Molnár Gabriella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Bakosné Sági Gabriella
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Arany863.65350 m
19.Bodnár Krisztina
Deczky Angéla
Süle Gabriella
Arany862.64950 m
20.Motika Ferenc
értékesítési vezető
Kádár Botond
projekt koordinátor
Mózes Csilla
értékesítési elemző
Arany862.63510 m
21.Vér Márta
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Tóthné Balázs Edit
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Ofelláné Horváth Bernadett
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Arany856.44110 m
22.Oláh Gábor
Magnetbank
Póth Csaba
Magnetbank
Bihari Éva
Magnetbank
Arany855.03240 m
23.Dudás Csilla
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Nagyné Monoki Margit
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Szerémi Kristóf
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Arany852.83530 m
24.Kopasz Péter
Bejczy-Kovács László
Abonyi-Tóth Ádám
Arany851.44250 m
25.Lukácsné Pásztor Zsuzsanna
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Rakóczi Anikó
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Zentai Piroska
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Arany850.03830 m
26.Vágó János
Vörös Éva
Dombora Sándorné
Arany849.23990 m
27.Merkelné Kompanik Krisztina
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Selmeci Andrea
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Gorka Szabolcs
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Arany846.43610 m
28.Farkas Lilla
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Fidlerné Kiss Annamária
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Hutka Krisztina
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Arany778.82560 m
29.Hargitai Éva
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Tatár Angéla
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Pálné Bakonyvári Judit
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Arany757.62660 m
30.Kruchió Mária
Áldás Utcai Általános Iskola
Rácz Ildikó
Áldás Utcai Általános Iskola
Süveges-Szabó Marianna Éva
Áldás Utcai Általános Iskola
Arany751.83240 m
31.Elek Márta
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Benczédy-Laczka Krisztina
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Bordásné Nyáry Nikolett
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Ezüst663.83190 m
32.Szegedy Vargháné Bednay Györgyi
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Virga Mariann
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Nincs
ninccs
Ezüst659.42660 m
33.Horváth Mónika
IseeQ
Haskó Gergő
IseeQ
Antal Gábor
IseeQ
Bronz438.42610 m
34.Mészáros Éva
-
-
Bronz220.0n/a
35.Gulyás-Kovács Ilona
Fabriczius József Általános Iskola
Tibenszki Tünde
Fabriczius József Általános Iskola
Mikó Ildikó
Fabriczius József Általános Iskola
Bronz220.0n/a
36.-
-
NINCS
Bronz220.0n/a
37.Csörgő Katalin
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium
Havlik Tamás
Start Up
Havlik Marcell
Start Up
Bronz220.0n/a
38.Csernyánszkyné Nagy Tünde
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Pogány Roland
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Nincs
Nincs
Bronz220.0n/a
39.Boroznaki Márk
IseeQ
Püski Tamás
IseeQ
Bondici Balázs
IseeQ
Bronz192.6550 m
Hely1. csapattag2. csapattag3. csapattagFokozatPontszámMegtett távolság
1.Kenyeres Márton
Salamon Attila
Karinthy Frigyes Gimnázium
Szél Zsófia
Karinthy Frigyes Gimnázium
Arany1076.44130 m
2.Németh Katalin
Kodolányi János Főiskola, Székesfehérvár
Radics Norbert
Morgan Stanley
Rákos Attila
Morgan Stanley
Arany1073.64400 m
3.Baski Ferenc
BME Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
Cseh Ágnes
MTA KRTK
Fleiner Tamás
BME
Arany1067.04960 m
4.Némethné Pethes Ildikó
MTA Wigner
Németh Zoltán
MTA Wigner
Magyar Csaba
MTA TTK
Arany1066.84400 m
5.Hoffmann Eszter Klára
Donkó István
Rábai Domonkos
Arany1066.24400 m
6.Szakács László
Szakácsné Görey Bernadett
Jedlik Ányos Gimnázium
Szakács Gellért
-
Arany1062.44480 m
7.Abonyi-Tóth Zsolt
Állatorvostudományi Egyetem
Bajcsayné Fábián Ibolya
Állatorvostudományi Egyetem
Abonyi-Tóth Barbara
BME VIK
Arany1057.84130 m
8.Eper Miklós
Fleiner Zsófia
Csuma Rita
Arany1057.64130 m
9.Schaum Béla
NNG
Végh Mátyás
Ericsson
Kucsma András
Prezi
Arany1057.45320 m
10.Argay Márta
BGSC Szent István Közgazdasági Szakkimnázium
Argay Gyuláné
Bókay János Egészségügyi Szakgimnázium (nyugdíjas)
Argay Gyula
Arany1055.24480 m
11.Kalló-Szigeti Réka
Kalló Bernát
NINCS
Arany1054.44670 m
12.Ősz Edina
Lufthansa System Hungária
Bernáth Attila
Lufthansa System Hungária
Berkó Levente
Lufthansa System Hungária
Arany1054.24130 m
13.Andrési Áron
ELTE, hallgató
Ijjas Mihály
Humboldt Egyetem, Berlin, hallgató
Ijjas Csaba
Baxter
Arany1052.65550 m
14.Wiener Gábor
BME
Fleiner Balázs
BCE
Szalkai Ákos
Arany1051.47580 m
15.Horváth Gábor
Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.
Hosszu Éva
Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.
Virágh Csaba
Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.
Arany1047.05840 m
16.Völgyi Beatrix
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Biborka Gyöngyvér
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Bácskai-Nagy Dávid Dániel
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Arany953.25970 m
17.Basa Renáta
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Majoros-Geréby Ádám
Kürt Alapítványi Gimnázium
Szabó Olivér
Arany949.44680 m
18.Horváth Ferenc
Karinthy Frigyes Gimnázium
Pilter Adorján
Karinthy Frigyes Gimnázium
Takács Bence
Karinthy Frigyes Gimnázium
Arany860.69180 m
19.Harsányi László
Petrecz Ádám

Arany855.43770 m
20.Bankó Melinda
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Szakálné Gulyás Katalin
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Karlik Zsuzsanna
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Arany852.43770 m
21.Bujáki Olga
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Hekkelné Zsiros Ildikó
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Blázsik Tünde
Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Arany851.45360 m
22.Nagy Judit Zsuzsanna
Óbudai Gimnázium
Doros Júlia
Óbudai Gimnázium
Nincs
Nincs
Arany845.84950 m
23.Árvay Gergely
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Kulcsár Ella
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Schmercz Zoltán
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Arany845.83670 m
24.Dr. Emese György
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Palkó Tamás
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Sztojka Ferenc
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Arany754.24310 m
25.Takács Zsófia
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda és Kollégium (Győr)
Czapáry-Martincsevics Máté András
Tricast Kft.
Lukács Imola
ÖKO-Játék Környezettudatos Élményprogram
Arany747.66680 m
26.Imrőné Kemény Gabriella
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Gergely Csilla
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Merényi Gabriella
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Ezüst659.44880 m
27.Szuda Ibolya
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Balogh Éva
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Zelei Szilvia
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola
Ezüst653.64100 m
28.Csákberényi-Nagy Erzsébet
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
Kiss Sándor
NINCS
Ezüst652.65050 m
29.Lakatos Orsolya
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
nincs
nincs
nincs
nincs
Ezüst532.65190 m
30.Csík Zoltán Ferencné
Székely József Református Általános Iskola
Oldalné Galbács Magdolna
Székely József Református Általános Iskola
Kaszab Krisztina
Székely József Református Általános Iskola
Ezüst520.22810 m
31.Tóth Attila
Tóthné Németh Mónika
-
Bronz335.22730 m